Lipcówki 2017 ❤ cz. 3 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-24, 15:48   #4261
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Agg_s, szkoda, że te pandy są gorszej jakości, bo są PRZEŚLICZNE
Także ubolewam.

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość

Jedziemy z Tz na obiad do maka
No jasne, najlepiej! A talia jak była tak będzie! Farciara!

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość

Aggs dzięki za relację
Zrobię zamówienie po remoncie.
Cytat:
Napisane przez elaweronika Pokaż wiadomość
Superowe te rzeczy. Dzięki za recenzję, chyba się skusze i zamówie u niego .


Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
hmm?

Zdecydowanie! Sama klasa!


Super! Te spodenki na lato czadowe, nie widziałam ich!! A ten miętowy zestaw też zamówiłam wczoraj
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 15:49   #4262
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Też super ja nie wiem jak wy wynajdujecie takie cuda. Musze na szkolenie do was przyjechać.
Ma się ten dar
W razie czego wal na PW to pomogę
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 15:51   #4263
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Agg nowa oferta jest, trzeba spróbować
Za niedługo bedzie taaaaaaaaka talia

Te spodenki najbardziej mi sie podobają sa słodziaśne
Zestaw wymiata tez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez taedio
Czas edycji: 2017-03-24 o 15:52
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 16:22   #4264
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

O rany, przebić się przez ten spam z rabatami w hm graniczy z cudem Niezłe zbiorowe szaleństwo zakupów

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Stawiam dzis wszystkim e-picolo razem z moja psina obchodzimy dzos urodzinki (moja psotka ma juz 3 lata ahh <3 )
Spóźnione życzenia! Najlepszego!

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Malenstwo ma 380g i jest dziewczynką doczekalam sie córeczki
Pięknie, gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Miałam usg fajny lekarz, młody i zainteresowany wszystko wytłumaczył pokazał szyjke itp... długana 4 cm , twarda, zamknięta, wiec super. Dzidzia ułożona pośladkowo na razie.
Lekarz sam.po mnie przyszedł mówił, że spotkał moją mamę i zareklamowała mnie tak, że juz musiał mnie zbadać bo.obiecał
A mi wcześniej powiedział, że może zdąży ... hehe

Ogólnie mam.leżeć i tyle. Luteina, nospa i magnez... i łóżko. Ja mu o spacerach powiedziałam moich, to stwierdził, że jemu by się wszystkie mięśnie pospinały po 10 km no i że skoro szyjka ok, to najważniejsze. Mam się pokazac na IP jak beda regularne, mocniejsze i ok 15-20 x 10 mam.uznać za normę
Brawa za szyjkę i całą resztę, teraz tylko oszczędzaj się w domu rzeczywiście!

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
U mnie położna mowiła na pierwszym spotkaniu bo tylko na tym byłam że dziecko ubieramy tak jak siebie + jedna warstwa ale tą warstwą jest pieluszka lub kocyk. Jak rodzimy w lipcu i bedzie upał to mowiła że bodziak i cieniutka czapeczka bo gdzies na zakrecie może zawiać. Skarpetki jak mama uważa ale nie dotykać stopek i rączek bo dziecko ma zawsze zimne tylko sprawdzać kark.
Moja położna mówiła dokładnie to samo. W lipcu były takie mega upały że córa w domu była na golasa, w samej pieluszce non stop A na spacerach różnie - zależy od pogody. Spokojnie dziewczyny, same będziecie wiedziały jak ubrać maluszki, intuicja Wam podpowie. Z tym sprawdzaniem czy dziecku nie jest zimno na karku, to rzeczywiście prawda: moja córa zawsze miała na dworze zimne ręce, a kark cieplutki - gdybym sprawdzała po rączkach to myślałabym że jest jej ciągle za zimno Zawsze kierowałam się tą zasadą, nawet jak była starsza.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Pol godziny temu wypiłam glukozę - strasznie mi niedobrze, wole sie nie podnosić z krzesła zeby nie zwymiotować.
A wcześniej miałam wizytę u gin. Jak powiedziałam jej, ze moj lekarz prowadzący miał zgłoszoną nieobecność i polecił mi sie do niej zapisać to od razu powiedziała, ze pewnie trzeba zwolnienie przedłużyć. Tutaj plus, ze nie było problemu. Dostałam upomnienie za brak badań - bo nie moze byc zbyt długiej przerwy. No, ale tego sie spodziewałam - no cóż, nie uśmiechało mi sie wracać busem a potem 3km pieszo do domu z obciążoną stopą lub siedzieć w przychodni aż TZ skończy prace i ryzykować przeciążenie kręgosłupa.
Waga znowu do góry - obecnie 62,2kg, w ciagu miesiąca przytyłam 2,8kg, a od początku ciazy 7,7kg.
No i teraz muszę pomysleć co dalej z prowadzeniem ciazy. Kazała mi sie zapisać na za 2 tygodnie zeby wyniki skonsultować czy do mojego lekarza prowadzącego czy jesli go nie ma i chce to do niej. Ona nie dostała informacji, ze juz moj lekarz nie prowadzi poradni tylko myślała, ze jest na szkoleniu.

Nie wiem co robić, wiem tylko, ze nie chce u niej powtarzać wizyty. Do tego, ze jest nieco zołzowata i czułam sie jak uczennica w liceum bym sie przyzwyczaiła. Jednak badanie było bardzo bolesne, a nawet nie badała mnie wziernikiem. Nie używała ręczników jednorazowym - byłam pierwsza pacjentką dzisiaj, wiec pewnie fotel i leżanka były przetarte, ale takie coś bardzo zniechęca.
Szukaj dalej, nie ma co się męczyć z tą babką. Współczuję nerwów związanych z odejściem Twojego gina z luxmedu. Jak poszło z glukozą?


Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
I jeszcze chciałam Wam coś opowiedzieć. Mojej cioci synowa dzisiaj urodziła rano. Przez całą ciążę była mowa o dziewczynce, na kazdej wizycie usg - dziewczynka. I co? Urodziła dużego chłopca, 4100g i 60cm 😅
Jak w tych czasach można się pomylić?
Ale jaja!
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 16:44   #4265
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Melduję, że poćwiczyłam Są u niej 3 opcje:
1. trening karate (?)
2. trening wzmacniający (dla 2 i 3 trymestru)
3. trening dedykowany konkretnemu trymestrowi

+ streching.

Zrobiłam 3. + rozciąganie, nawet się nie zdążyłam znudzić (dla mnie to nowość, zwykle ziewam mniej więcej od połowy), ani specjalnie zmęczyć, nie ma żadnego skopania tyłka. Ogólne wrażenie bardzo dobre, nawet lekki niedosyt Synu w trakcie spał ale chyba się właśnie budzi


z Asosa ale są też na allegro np. TU
Brawo Ty
Sukienka bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj słabszy dzień. Piękna pogoda u mnie, więc spokojnym i wolnym spacerkiem przeszłam się do sklepu i na miejski ryneczek. Już droga powrotna była ciężka. I cały czas boli mnie brzuch, a raczej podbrzusze. Takie ciągnięcie cały czas czuje 😯 Niby leżę i odpoczywam od rana po tych zakupach, ale jakoś mi się nie polepsza...
Devileek, bardzo dobry zakup fotela ☺

I jeszcze chciałam Wam coś opowiedzieć. Mojej cioci synowa dzisiaj urodziła rano. Przez całą ciążę była mowa o dziewczynce, na kazdej wizycie usg - dziewczynka. I co? Urodziła dużego chłopca, 4100g i 60cm 😅
Jak w tych czasach można się pomylić?
Mam nadzieje, że niedługo poczujesz się lepiej, odpoczywaj
Z tym chłopcem to padłam jak to przeczytałam! Ja sobie takiej sytuacji nie wyobrażam, miałabym chłopca w różu i myszce minnie I bez imienia


Agg_s fajne zakupy, jak widać z tym sprzedawcą bywa różnie, jedne rzeczy super, inne gorzej.
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 16:48   #4266
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Taedio widziałaś moje pytanie czy. Się kierujecie jeśli chodzi o fotelik ? i czemu akurat maxi cosi

Ja tez się boje o to ubieranie, mam nadzieje, ze dam radę

Dziewczyny możecie mi powiedzieć jakie w końcu macie materace ? Bo ja już głupieje, tyle tego jest nie chce żeby był za twardy ale tez miękki nie może być, większość materacy do kołyski są samo piankowe, nie wiem czy nie przesada ?

A jaki do łóżeczka ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 16:52   #4267
elaweronika
Rozeznanie
 
Avatar elaweronika
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 589
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Najgorzej mi rano wstac ale potem leci. Koleżanka z pokoju tez w ciazy. Szefowie mili są. Ja się dobrze czuje. pracuje do 15 i chce pracować do świat wiec mało zostało
U mnie byl stres, siedzenie 8h na krześle, bo biuro było nowe i nie miałam fotela tylko krzesełko :/. Więc mnie było ciężko. Ale nie żałuje iscia na L4 . Dobrze, że szef miły i w pracy fajnie to można robić.

U mnie lepiej uff. Dzięki za rady bananowe i marchewkowe .

Trzymam kciuki za wizyty i czekam na relacje.
Mała super że już w domu, cieszę się, że masz się lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elaweronika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-24, 16:52   #4268
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Taedio widziałaś moje pytanie czy. Się kierujecie jeśli chodzi o fotelik ? i czemu akurat maxi cosi

Ja tez się boje o to ubieranie, mam nadzieje, ze dam radę

Dziewczyny możecie mi powiedzieć jakie w końcu macie materace ? Bo ja już głupieje, tyle tego jest nie chce żeby był za twardy ale tez miękki nie może być, większość materacy do kołyski są samo piankowe, nie wiem czy nie przesada ?

A jaki do łóżeczka ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupuję do łóżeczka lateksowo - piankowy z firmy Danpol. Do mojej mamy do łóżeczka turystycznego mam zamiar kupić najzwyklejszy materac piankowy (będzie użytkowane tylko w przypadku odwiedzin lub opieki gdy będę chciała gdzieś wyjść).
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 16:54   #4269
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Devilek w kwestii fotelika najważniejsze są crash testy i przyznane za nie punktacje w teście ADAC. Informacje np. tu: https://fotelik.info/pl/testy/
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 17:00   #4270
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Ja kupuję do łóżeczka lateksowo - piankowy z firmy Danpol. Do mojej mamy do łóżeczka turystycznego mam zamiar kupić najzwyklejszy materac piankowy (będzie użytkowane tylko w przypadku odwiedzin lub opieki gdy będę chciała gdzieś wyjść).

Myślisz ze taki piankowy do kołyski na dzień, nie będzie przesada ? Czy lepiej kupić piankowo kokosowy ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 17:10   #4271
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj słabszy dzień. Piękna pogoda u mnie, więc spokojnym i wolnym spacerkiem przeszłam się do sklepu i na miejski ryneczek. Już droga powrotna była ciężka. I cały czas boli mnie brzuch, a raczej podbrzusze. Takie ciągnięcie cały czas czuje 😯 Niby leżę i odpoczywam od rana po tych zakupach, ale jakoś mi się nie polepsza...
Devileek, bardzo dobry zakup fotela ☺

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

I jeszcze chciałam Wam coś opowiedzieć. Mojej cioci synowa dzisiaj urodziła rano. Przez całą ciążę była mowa o dziewczynce, na kazdej wizycie usg - dziewczynka. I co? Urodziła dużego chłopca, 4100g i 60cm 😅
Jak w tych czasach można się pomylić?
Niezłe jaja Mojej koleżance też tak zmienili płeć 3 dni przed porodem,jak leżała na patologii. Miała być dziewczynka, wyszedł Kuba





Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Fotki nie mam Hah ale kiddy pro evolution 2 jakoś tak :P czarno szary stone


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dobry wybór!




Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Taedio widziałaś moje pytanie czy. Się kierujecie jeśli chodzi o fotelik ? i czemu akurat maxi cosi

Ja tez się boje o to ubieranie, mam nadzieje, ze dam radę

Dziewczyny możecie mi powiedzieć jakie w końcu macie materace ? Bo ja już głupieje, tyle tego jest nie chce żeby był za twardy ale tez miękki nie może być, większość materacy do kołyski są samo piankowe, nie wiem czy nie przesada ?

A jaki do łóżeczka ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy piankowy. Pianka piance też nierówna

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

MYSZOWATA współczuję przejść po tym ugryzieniu.. ludzie są dziwni...
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-24, 17:13   #4272
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 842
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Tak. Ja tez. Ale moj lekarz chcial zeby pies byl pod obserwacja przez 2 tygodnie.
Najpierw mi mowila ze pies byl pod obserwacja ale nie 2tygodnie tylko na 3 wizytach. A dzis mi powiedziala ze nic nie ma...
No nic. Czekam w kolejce do lekarza ogolnego zobaczymy co mi powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uściślając: w przypadku psa, który ma właściciela, nie trzeba prowadzic ciągłej obserwacji przez 2 tygodnie, ale wystarczą właśnie wizyty. Lekarz musi wystawić z nich zaświadczenie. Jeśli nie, to pewnie nie była. Zgłoś sprawę na policję.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 17:20   #4273
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Myślisz ze taki piankowy do kołyski na dzień, nie będzie przesada ? Czy lepiej kupić piankowo kokosowy ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co, ja bym mimo wszystko wzięła pianka + kokos. W kolysce będzie sporo czasu spędzać, a materac powinien być dość twardawy.
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 17:22   #4274
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja bym mimo wszystko wzięła pianka + kokos. W kolysce będzie sporo czasu spędzać, a materac powinien być dość twardawy.

Dzięki różnica w cenie nie wielka wiec gdyby coś zawsze można kupić nowy

A ten twój lateksowy wezmę pod uwagę

Powiedz mi jeszcze mieliście w sklepie jakieś problemu z wózkami na paskach ? Skargi itp ? Moja mama jest w szoku ze sie tak buja :P i boi się ze będzie nie stabilny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 17:36   #4275
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Ja nie mogę wytrzymać jak małe dziecko płacze rycze razem z nim.
Ostatnio oglądałam zdjęcia bratanka jak sie urodził wcześniak miał coś ok 1700-1800 i chyba niecałe 50 cm podziwiałam jak oni go brali na ręce. Pamietam jak brat chciał mi go dać powiedziałam że nie tak się bałam że coś mu zrobie.
takiej kruszyny to i ja bym się bała u nas to najmniejsze dzieci miały po 3,500 hehe

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Przyszły skarpeteczki z Ali
0,80$ za pare.

Załącznik 6986141
Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
słodkie


Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Calineczka - pieluchy z Motherhood mam flanelowe i tetrowe - obie fajne. A te otulacze muślinowe sa z identycznego materiału jak tetra.
Pol godziny temu wypiłam glukozę - strasznie mi niedobrze, wole sie nie podnosić z krzesła zeby nie zwymiotować.
A wcześniej miałam wizytę u gin. Jak powiedziałam jej, ze moj lekarz prowadzący miał zgłoszoną nieobecność i polecił mi sie do niej zapisać to od razu powiedziała, ze pewnie trzeba zwolnienie przedłużyć. Tutaj plus, ze nie było problemu. Dostałam upomnienie za brak badań - bo nie moze byc zbyt długiej przerwy. No, ale tego sie spodziewałam - no cóż, nie uśmiechało mi sie wracać busem a potem 3km pieszo do domu z obciążoną stopą lub siedzieć w przychodni aż TZ skończy prace i ryzykować przeciążenie kręgosłupa.
Waga znowu do góry - obecnie 62,2kg, w ciagu miesiąca przytyłam 2,8kg, a od początku ciazy 7,7kg.
No i teraz muszę pomysleć co dalej z prowadzeniem ciazy. Kazała mi sie zapisać na za 2 tygodnie zeby wyniki skonsultować czy do mojego lekarza prowadzącego czy jesli go nie ma i chce to do niej. Ona nie dostała informacji, ze juz moj lekarz nie prowadzi poradni tylko myślała, ze jest na szkoleniu.

Nie wiem co robić, wiem tylko, ze nie chce u niej powtarzać wizyty. Do tego, ze jest nieco zołzowata i czułam sie jak uczennica w liceum bym sie przyzwyczaiła. Jednak badanie było bardzo bolesne, a nawet nie badała mnie wziernikiem. Nie używała ręczników jednorazowym - byłam pierwsza pacjentką dzisiaj, wiec pewnie fotel i leżanka były przetarte, ale takie coś bardzo zniechęca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kijowo z tymi lekarzami 2/3 ciąży u jednego i nagle taki klops ale do tej lekarki już bym nie poszła...

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Mała, super ciuszki


Sprowadziłyście mnie na złą drogę tymi zakupami i zgrzeszyłam sukienką
piękna
Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Hej. Ja juz was nadrobilam
U mnie w rodzinie zawsze powtarzali ze na biegunke to jagody lub np.jogurt jagodowy/owoce lesne. Osobiscie mnie nie raz pomagalo.

Co do kopania malenstwa to ja od poczatku czuje najbardziej na wieczor / na noc. Czyt. Pol nocy nie przespane.

I nie wiem czy pamietacie historie z przed miesiaca o ugryzieniu psa. Ide dzis na drugie szczepienie (tezec) i dowiedzialam sie ze nie dostane zaswiadczenia od dziewczyny ze pies byl przebadany przez weterynarza (rzekomo lekarz musi sie ubiegac o takie zaswiadczenie - w moim wypadku chirurg ktory mi o tym mowil ze mam mu to doniesc) wiec chyba zostaje mi sie zaszczepic na wscieklizne...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciężka sytuacja bo to rodzina więc nie chcesz robić zadymy ale powiem Ci ,że zachowanie masakra jakby był na obserwacji nawet te 3 dni to by miała papierek olała sprawę wg mnie.Przykre...


Ja dziś się tak obżarłam ,że ledwo siedzę rano po pazurach poszłam z bratową i młodym na lody ,kawkę i bezę... później z młodym na pierogi a teraz zjadłam pączka z czekoladą ... pęknę ...Jedna klientka mi się przełożyła i mam fajrant czekam na TŻta.
Poszłam do pepco dziś i kupiłam 3 koszulki przecenione ale b.ładne.
A tą koszulę chciałam do karmienia i do domu bo te tanie typu pepco czy coś to spoko do porodu a później w szpitalu chyba trzeba mieć rozpinane a jak mam dać za byle jaką 3 dychy to wolę kupić w promocji na hm ładną za 4 w domu w nocy też będę karmić to nie będzie mi się chciało całej rozbierać...
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 17:42   #4276
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Witam sie po dłuższej ciszy. Nie nadrobię bo w dwa dni nastukalyscie 250 postów!

Melduje ze połowa szkolenia za mną. Nie jest mi smutno bo aż trzy jesteśmy w ciąży z tym ze ja najwyżej. Trochę cieżko czasem wysiedzieć ale dzis mieliśmy dużo praktyki i było super. Dzidziuś sprawuje sie wzorowo i nie świruje bardzo tylko przypomina kiedy mam jesc i pic bo z tego wszystkiego zapominam:p jeszcze dwa dni przede mną


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 17:45   #4277
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

To ja juz w końcu sama nie wiem jaki ten materac bedzie najlepszy do łóżeczka? Mieliśmy, pianka, gryka, kokos i był ok ale ta gryka teraz ma średnie opinie...

I cały czas szukam rozwiązania na spanie dziecka w salonie... z Tymonem nic nie mieliśmy, czasami spał w gondoli albo.od razu do łóżeczka a teraz nie chce zagracać mieszkania bo.nie jest duże... Dziewczyny jak wy to widzicie??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 17:56   #4278
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Do lozeczka mam lateksowo-kokosowy materac a do kołyski piankowy. I w salonie pewnie będzie kołyska tylko ja mam dużo miejsca
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 18:01   #4279
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

ja z tą gryką nie będę ryzykować ale zastanawiam się nad pianką z dodatkiem kokosa my mamy warstwy kokosa w swoim i jest super i twardszy dzięki temu ale muszę doczytać w necie czy w tym kokosie żadne ustrojstwo się nie przewija...
jak nie to kupuję piankowy
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-24, 18:10   #4280
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Devilek nie widziałam, sorki
Ma dobre oceny w testach i nie jest najdroższy :p

My kupujemy pianka/lateks z firmy hevea


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 18:27   #4281
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Kurde myszowata z tym psem to nie fajnie, koniecznie dowiedź się czy jest zdrowy, jak nie to też bym to zgłosiła... bez przesady, coś kojarzę, że to ktoś kogo znasz tak? Niech ci szczerze powie tu nie ma żartów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 18:44   #4282
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cześć

Jestem po wizycie u kardiologa. Wynik badania prawidłowy. Nie ma żadnych nieprawidłowości. Serduszko zdrowe.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 18:49   #4283
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Cześć



Jestem po wizycie u kardiologa. Wynik badania prawidłowy. Nie ma żadnych nieprawidłowości. Serduszko zdrowe.

Super!
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 18:56   #4284
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Dziewczyny - odnośnie tych ręczników u gin. Na fotelu był jeden fioletowy położony tylko w miejscu na pośladki i tyle. Właściwie to nigdy nie zwracałam uwagi czy poprzednio był na całej długości ręcznik papierowy i w miejscu na nogi, ale chyba tak, skoro fotel wydał mi sie nieprzygotowany i upewniałam sie czy mam wejść.
Na leżance był moze fragment przy samej głowie a za lezanką nierozpakowane opakowanie. Leżałam gołą skorą na plecach.

Mała! Dobrze, ze juz jestes w domu.
Myszowata - widziałaś zaświadczenie o wściekliźnie? Muszą miec albo naklejkę i pieczątkę w książeczce.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Dzieki dobrze pamietam, ze pracujesz w sklepie z artykułami dla dzieci ?

Myślałam jeszcze o maxi cosi podobna Polka cenowa, ten ma plus ze można go ułożyć na leżąco, tylko ciekawe czy będziemy z tego korzystać :P

Cały czas myślimy o wózku czy decydować się na jedo z paskami :P


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba tez go kupię


Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Dziękuję, zamówiłam tetrowe
Otulacze te "muślinowe bawełniane"? Myślałam, że będą grubsze. Ale może to i dobrze, że cienkie na lato.
Współczuję przejść z lekarzami.

Tak, te muślinowe bawełniane są z tego samego materiału co tetra.
Co do fotelika Kiddy - on jest najlżejszy z tych rozkładanych

Cytat:
Napisane przez elaweronika Pokaż wiadomość


Dzięki za wsparcie dziewczyny. Normalnie sumienie mnie gryzło, że nie poszłam, nie lubię takich sytuacji. No ale biegunka perfidna jest bo cały czas się na dodatek poza domem myśli czy daleko jest wc .



Niesamowite, że w dzisiejszych czasach się to zdarza. Naprawdę . Ja wszystko szykuje pod dziewczynkę, mówię do dzidziusia : moja mała Marysieńko, a tu może być chłopak. Choć na połówkowych lekarz pokazywał mi i ewidentnie była córka . Więc mam nadzieję, że tak zostanie.



Superowe te rzeczy. Dzięki za recenzję, chyba się skusze i zamówie u niego .





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dobrze, ze zostałaś w domu, nie powinnaś miec wyrzutów sumienia.

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość

Szukaj dalej, nie ma co się męczyć z tą babką. Współczuję nerwów związanych z odejściem Twojego gina z luxmedu. Jak poszło z glukozą?


Ale jaja!

Dzieki.
Z glukozą poszło słabo. Zaraz po tym jak napisałam post strasznie niedobrze mi sie zrobiło i zeby nie zwymiotować zmieniłam pozycje na krześle na boczną i przyłożyłam głowę do ściany. Na szczęście zobaczyła mnie laborantka i zaprosiła na leżankę. I tak przeleżałam przez prawie 2 h zeby tylko uniknąć wymiotów. Raz musiałam wyjsć zeby zwolnić leżankę dla pacjentek na zastrzyki to nie dałam rady siedzieć tylko położyłam sie na krzesłach. No, ale udało sie i badanie zaliczone. Jakbym zwymiotowała i miałabym je powtórzyć to bym sie nie zdecydowała przejść przez to drugi raz. Krzywa wyszła prawidłowa.

Dziewczyny którym wyszły liczne moczany - jakie zalecenia dostałyście?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Cześć



Jestem po wizycie u kardiologa. Wynik badania prawidłowy. Nie ma żadnych nieprawidłowości. Serduszko zdrowe.

Wspaniala wiadomość!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 19:02   #4285
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Cześć



Jestem po wizycie u kardiologa. Wynik badania prawidłowy. Nie ma żadnych nieprawidłowości. Serduszko zdrowe.

Super
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 19:07   #4286
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Dzięki dziewczyny

Mała jak tam powrót do domu?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 19:07   #4287
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Vadi dzięki

Nulka odpoczywaj
Haha fajne zdziwko

Jedziemy z Tz na obiad do maka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haha ale obiad moja kolacja w załączniku a d....a rosnie!

Cytat:
Napisane przez elaweronika Pokaż wiadomość

Czyli w aptece mam pytać o srebro koloidalne po prostu, czy jakiejś konkretnej firmy? Teraz w ciąży może się nie skusze, ale po czemu nie.
tak. ale nie w kazdej aptece znajdziesz. jeśli chcesz sprawdzone to odezwij sie prv.


Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
To ja juz w końcu sama nie wiem jaki ten materac bedzie najlepszy do łóżeczka? Mieliśmy, pianka, gryka, kokos i był ok ale ta gryka teraz ma średnie opinie...

I cały czas szukam rozwiązania na spanie dziecka w salonie... z Tymonem nic nie mieliśmy, czasami spał w gondoli albo.od razu do łóżeczka a teraz nie chce zagracać mieszkania bo.nie jest duże... Dziewczyny jak wy to widzicie??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie sie wydaje że te robale w warstwie z gryką to w starych albo zaniedbanych materacach sie pojawiają. bo inaczej skąd? chyba że już w sklepie były w wilgotnych warunkach przechowywane.
gryka ogolnie ma cos w sobie co uniemożliwia rozwoj bakterii i grzybow i nie nagrzewa sie od ciepła ciała.

w kazdym starym materacu moga zalęgnąc sie jakies robale wiec czy to gryka czy kokos czy inne naturalne rzeczy to są na to narażone. nie panikowalabym pod tym wzgledem jesli materac bedzie nowy i nie douscimy zeby cos przemokło.

a tak wogole to ciesze sie ze wrocilas do domu oszczedzaj sie!!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Cześć

Jestem po wizycie u kardiologa. Wynik badania prawidłowy. Nie ma żadnych nieprawidłowości. Serduszko zdrowe.
no to cudownie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170324_192936.jpg (103,9 KB, 38 załadowań)
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __

Edytowane przez minini
Czas edycji: 2017-03-24 o 19:12
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 19:11   #4288
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Dziewczyny mam prośbę oddajcie mi po 0,1 mm szyjki. Co wy na to? Bo juz wariuje a do tego od 2 godzin czuję kłucie w brzuchu.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 19:23   #4289
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Cześć



Jestem po wizycie u kardiologa. Wynik badania prawidłowy. Nie ma żadnych nieprawidłowości. Serduszko zdrowe.
Super ze wszystko w porządku !

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość

Chyba tez go kupię


Tak, te muślinowe bawełniane są z tego samego materiału co tetra.
Co do fotelika Kiddy - on jest najlżejszy z tych rozkładanych





Dziewczyny którym wyszły liczne moczany - jakie zalecenia dostałyście?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------




Wspaniala wiadomość!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O ile dobrze pamietam to chyba kiddy było lżejsze od pebble ale nie wiem czy zwykłego czy plus ale nie dam sobie ręki uciąć, lżejszy był na pewno cabrio fix

Okaże się czy dobry wybór

Co do lekarza to masakra, oszczędzanie na jednorazowych rzeczach ? Przecież to grosze. U mnie zawsze jest jednorazowy papier rozłożony i pani doktor po usg czasem każe nawet go potargać jak mam jeszcze brzuch w tym płynie :P a tez za każdym razem dostaje spódniczkę i kapcie




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Z ta gryka moim zdaniem coś jest na rzeczy bo czytałam na forum, ze nawet w krótkim użytkowaniu potrafiły się znaleźć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-24, 19:25   #4290
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Cześć

Jestem po wizycie u kardiologa. Wynik badania prawidłowy. Nie ma żadnych nieprawidłowości. Serduszko zdrowe.
Uffff! Cudownie!





Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę oddajcie mi po 0,1 mm szyjki. Co wy na to? Bo juz wariuje a do tego od 2 godzin czuję kłucie w brzuchu.
Dobra, robimy zrzute dla dobra sprawy
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 11:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.