Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 21:29   #4291
Slonecznikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Kurczę, jak miło No to ja może na herbatkę zaproszę, bo nam się tu taka ciepła atmosferka robi
No dobra, to może w dużym skrócie (bo ja typ elaboratowca jestem haha)
Mam 23 lata, mieszkam w dość dużym miasteczku, studiuję, a właściwie jestem już na wylocie ( i całe szczęście, bo to jest właśnie oznaka wolności we dwoje )) )
Poznaliśmy się dwa lata temu na moich wakacjach w Stanach. Ja jednak wtedy byłam w innym związku, wiecie- klapeczki na oczkach, absolutnie asertywna ( talent aktorski to ja mam, ojjj tak haha), udawałam przed nim, innymi, całym światem i samą sobą, że ja absolutnie nic z tych rzeczy w kierunku tego pana Cholernie fajnego Pana zresztą
On jest Dominikańczykiem, jednak połowę swego życia spędza w Stanach.
Strasznie fajnie zawsze nam się rozmawiało, jednak z jego strony zaczęły pojawiać się jasne sygnały, że dla niego to już coś ponad przyjaźń...Ja twardo "po Bożemu"- NIE! (choć czasem było bardzo trudno, uwierzcie )) )...Jednak jego szlachetne serduszko zaakceptowało wszelkie moje protesty i cieszyło się, że w ogóle może być blisko mnie, rozmawiać ze mną, słuchać mnie...Cieszył się, że mimo wszystko jestem szczęśliwa, nie z nim, ale że jest ktoś kto mnie kocha i kto o mnie dba...
Po moim powrocie było mi strasznie trudno się odnaleźć...Tysiąc razy pisałam do niego maila, tysiąc razy go kasowałam Milion razy wykręcałam jego numer, milion razy odkładałam słuchawkę...Setki razy patrzyłam na nasze wspólne zdjęcia i setki razy wmawiałam sobie, że to tylko piękna historia prawdziwej przyjaźni...Potem okazało się, że on robił to wszystko a nawet więcej z potrójną siłą....
Zawsze miał dla mnie jakieś szczególne miejsce w sercu...
Rozstałam się z exem,minął rok...Ktoś się przewijał, zawijał, był, nie było...
Minęły dwa lata...
Spotkaliśmy się ponownie na tegorocznych wakacjach. On się wzbraniał przed tym uczuciem, bo nie chciał znów cierpieć. Ja się wzbraniałam, bo rozumek przygłuszał serduszko...
Nie dało się tego zatrzymać, kocham go najmocniej na świecie!
On jest tam, ja jestem tutaj. Lecę na Święta (Boże, ja nigdy tak na święta nie czekałam ))) ) do niego, mamy poważne plany. Na razie muszę skończyć studia a potem ze wszystkim damy radę Musimy
Boże, jaki to cud tak kochac
Slonecznikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:40   #4292
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Slonecznikowa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
Przygarniecie? Widzę, że ostatnio wypowiedzi nieszczególnie w temacie Mieszadełek, ale ja chciałam zdeklarować, że i ja do Mieszadełek należę
Można się w Was wkomponować?
Cytat:
Napisane przez Slonecznikowa Pokaż wiadomość
Kurczę, jak miło No to ja może na herbatkę zaproszę, bo nam się tu taka ciepła atmosferka robi
No dobra, to może w dużym skrócie (bo ja typ elaboratowca jestem haha)
Mam 23 lata, mieszkam w dość dużym miasteczku, studiuję, a właściwie jestem już na wylocie ( i całe szczęście, bo to jest właśnie oznaka wolności we dwoje )) )
Poznaliśmy się dwa lata temu na moich wakacjach w Stanach. Ja jednak wtedy byłam w innym związku, wiecie- klapeczki na oczkach, absolutnie asertywna ( talent aktorski to ja mam, ojjj tak haha), udawałam przed nim, innymi, całym światem i samą sobą, że ja absolutnie nic z tych rzeczy w kierunku tego pana Cholernie fajnego Pana zresztą
On jest Dominikańczykiem, jednak połowę swego życia spędza w Stanach.
Strasznie fajnie zawsze nam się rozmawiało, jednak z jego strony zaczęły pojawiać się jasne sygnały, że dla niego to już coś ponad przyjaźń...Ja twardo "po Bożemu"- NIE! (choć czasem było bardzo trudno, uwierzcie )) )...Jednak jego szlachetne serduszko zaakceptowało wszelkie moje protesty i cieszyło się, że w ogóle może być blisko mnie, rozmawiać ze mną, słuchać mnie...Cieszył się, że mimo wszystko jestem szczęśliwa, nie z nim, ale że jest ktoś kto mnie kocha i kto o mnie dba...
Po moim powrocie było mi strasznie trudno się odnaleźć...Tysiąc razy pisałam do niego maila, tysiąc razy go kasowałam Milion razy wykręcałam jego numer, milion razy odkładałam słuchawkę...Setki razy patrzyłam na nasze wspólne zdjęcia i setki razy wmawiałam sobie, że to tylko piękna historia prawdziwej przyjaźni...Potem okazało się, że on robił to wszystko a nawet więcej z potrójną siłą....
Zawsze miał dla mnie jakieś szczególne miejsce w sercu...
Rozstałam się z exem,minął rok...Ktoś się przewijał, zawijał, był, nie było...
Minęły dwa lata...
Spotkaliśmy się ponownie na tegorocznych wakacjach. On się wzbraniał przed tym uczuciem, bo nie chciał znów cierpieć. Ja się wzbraniałam, bo rozumek przygłuszał serduszko...
Nie dało się tego zatrzymać, kocham go najmocniej na świecie!
On jest tam, ja jestem tutaj. Lecę na Święta (Boże, ja nigdy tak na święta nie czekałam ))) ) do niego, mamy poważne plany. Na razie muszę skończyć studia a potem ze wszystkim damy radę Musimy
Boże, jaki to cud tak kochac
Witam nowe Mieszadelko

Ale fajnie piszesz tzn masz fajny styl pisania
Powialo egzotyka Widze ze nasze plany na przyszlosc wygladaja podobnie- skonczyc studia i wyjechac do tzta
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:41   #4293
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

eeh Słonecznikowaa....ale sie fajnie czyta Twoj post.
no talent do pisania do Ty masz...
Jak widac...jesli COS na nas czeka, to chocby nie wiem jakbysmy sie nie wzbraniały to i tak nas TO dopadnie. I jestes tego znakomitym przykładem.


Rozumiem, że Twoj (pewnie przecudnej urody) dominikańczyk nadal w stanach jest?
cholera, daleko.....

no i ....jak wnioskuje dalej, jestes na V roku i ...po studiach zaraz znikasz w ramiona ukochanego?
w sumie fajnie pozytywnie.

i zakonczenie Twojego postu......
az mi sie banan na twarzy zrobił....oo o taaaki
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:43   #4294
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Fajna historia witamy
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 21:48   #4295
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hm... super historia
Styl do pisania masz, miło się czyta Twoją historię wie
Witamy czuj się u nas jak w domu

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
i zakonczenie Twojego postu......
az mi sie banan na twarzy zrobił....oo o taaaki
ej...to moj banan

chociaż pozytywem zapachniało bo ostatnio trochę smętnie się zrobiło u nas
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:02   #4296
Slonecznikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

o rety rety dziękować, nisko się kłaniać
Poważnie, ja mam normalnie słowotoki, a właściwie to klawiaturotoki taki mistrz klawiatury, wiecie haha
No, ale do rzeczy, bo mi pośniecie
A więc Dziewczynki, ja zawsze byłam taki strasznie poukładany człowiek - wiecie, jasno sprecyzowane plany, wszystko na tip-top, żadnych zmian w grafiku dziennym i życiowym Po studiach miał być doktoracik, miały być dodatkowe szkoły, kursy i te wszystkie rzeczy, które pozwalają nam zapomnieć co tak naprawdę w życiu jest ważne
Aż tu nagle trach, spadło wszystko, posypało się, potłukło i jaki tego efekt? A no taki, że przestałam się uśmiechać a śmieję się w głos do tego życia Że kocham jego i wszystko, co z nim związane! Jejku, ja nawet tą tęsknotę kocham (Poświatowska kiedyś o tym pisała, a ja myślałam, że już kobieta za bardzo w swych metaforach poleciała ;P )! Ja sobie po exie powiedziałam, że ja już żadnej łezki po plemnikoposiadaczu nie uronię! Nie i już! Żaden nie jest tego wart, ot co haha! I co? I siedzę i beczę jak diabli i zalewam sąsiadów niczym stara frania i wzruszam się cholernie jak tylko widzę go na skypie (przeklęte to to takie ) i normalnie mogłabym wejść w monitor albo linią telefoniczną się przesłać gdyby to tylko było możliwe
A tak poważnie- Dziewczynki, nigdy nikogo tak nie kochałam, wiecie? Wydawało mi się kiedyś, że maximum moich możliwości przypadło już na niewłaściwego człowieka...Że ja się już nie zakocham, że to się zdarza raz...Że teraz jak się ktoś pojawi to już tak pachniec nie będzie...
I oto nagle jestem zakochana, kochająca i kochana! Nie jest to oczywiście łatwe, ale powiem Wam jedną rzecz- życie zaskakuje a mnie zaskoczyło na maksa! Nie znam polskiego chłopaka z którym znalazłabym taki wspólny język jaki znalazłam z człowiekiem z innej kultury, z drugiego końca świata...Mimo, że tak daleko to on wie wszystko (" a bo dziś to tak mnie ta pani w sklepie wkurzyła! No jak to tak kasy dodatkowej nie otworzyć, no rozumiesz??"..."przypalił y mi się brokuły z <warzyw na patelnię> no już więcej takich nie kupię" ...:P ), troszczy się, martwi jakby był na wyciągnięcie ręki...To jest niesamowwite, bo jedyne co nas odróżnia od "normalnych" par to to, że my nie trzymamy się za ręce, my do siebie dłonie wyciągamy na zdjęciach, podczas wideorozmów...Nie czuję jego zapachu, ale czuję zapach jego miłości...Nie dotykam jego ciała, ale dotykam jego ciepłego serca...
Zmagam się obecnie z pisaniem pracy mgr i chcę spakować ten mój 23-letni świat w dwie walizki i wyruszyć tam, gdzie Ktoś mi zesłał anioła z jednym skrzydłem...Podobno przecież ja mam drugie- czas na wysokie loty
Slonecznikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:04   #4297
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Hm... super historia
Styl do pisania masz, miło się czyta Twoją historię wie
Witamy czuj się u nas jak w domu

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------


ej...to moj banan

chociaż pozytywem zapachniało bo ostatnio trochę smętnie się zrobiło u nas
No fakt, ten listopad to taki raczejj smutny i depresyjny dla Mieszadelek byl Mam nadzieje ze to przelamiemy bo juz chyba przesadzamy ze smeceniem
Zmykam spac bo mi sie oczka kleja
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 22:06   #4298
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Slonecznikowa Pokaż wiadomość
o rety rety dziękować, nisko się kłaniać
Poważnie, ja mam normalnie słowotoki, a właściwie to klawiaturotoki taki mistrz klawiatury, wiecie haha
No, ale do rzeczy, bo mi pośniecie
A więc Dziewczynki, ja zawsze byłam taki strasznie poukładany człowiek - wiecie, jasno sprecyzowane plany, wszystko na tip-top, żadnych zmian w grafiku dziennym i życiowym Po studiach miał być doktoracik, miały być dodatkowe szkoły, kursy i te wszystkie rzeczy, które pozwalają nam zapomnieć co tak naprawdę w życiu jest ważne
Aż tu nagle trach, spadło wszystko, posypało się, potłukło i jaki tego efekt? A no taki, że przestałam się uśmiechać a śmieję się w głos do tego życia Że kocham jego i wszystko, co z nim związane! Jejku, ja nawet tą tęsknotę kocham (Poświatowska kiedyś o tym pisała, a ja myślałam, że już kobieta za bardzo w swych metaforach poleciała ;P )! Ja sobie po exie powiedziałam, że ja już żadnej łezki po plemnikoposiadaczu nie uronię! Nie i już! Żaden nie jest tego wart, ot co haha! I co? I siedzę i beczę jak diabli i zalewam sąsiadów niczym stara frania i wzruszam się cholernie jak tylko widzę go na skypie (przeklęte to to takie ) i normalnie mogłabym wejść w monitor albo linią telefoniczną się przesłać gdyby to tylko było możliwe
A tak poważnie- Dziewczynki, nigdy nikogo tak nie kochałam, wiecie? Wydawało mi się kiedyś, że maximum moich możliwości przypadło już na niewłaściwego człowieka...Że ja się już nie zakocham, że to się zdarza raz...Że teraz jak się ktoś pojawi to już tak pachniec nie będzie...
I oto nagle jestem zakochana, kochająca i kochana! Nie jest to oczywiście łatwe, ale powiem Wam jedną rzecz- życie zaskakuje a mnie zaskoczyło na maksa! Nie znam polskiego chłopaka z którym znalazłabym taki wspólny język jaki znalazłam z człowiekiem z innej kultury, z drugiego końca świata...Mimo, że tak daleko to on wie wszystko (" a bo dziś to tak mnie ta pani w sklepie wkurzyła! No jak to tak kasy dodatkowej nie otworzyć, no rozumiesz??"..."przypalił y mi się brokuły z <warzyw na patelnię> no już więcej takich nie kupię" ...:P ), troszczy się, martwi jakby był na wyciągnięcie ręki...To jest niesamowwite, bo jedyne co nas odróżnia od "normalnych" par to to, że my nie trzymamy się za ręce, my do siebie dłonie wyciągamy na zdjęciach, podczas wideorozmów...Nie czuję jego zapachu, ale czuję zapach jego miłości...Nie dotykam jego ciała, ale dotykam jego ciepłego serca...
Zmagam się obecnie z pisaniem pracy mgr i chcę spakować ten mój 23-letni świat w dwie walizki i wyruszyć tam, gdzie Ktoś mi zesłał anioła z jednym skrzydłem...Podobno przecież ja mam drugie- czas na wysokie loty
)
a na "plemnikoposiadaczy"

Amoura kolorowych snów
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:13   #4299
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Slonecznikowa Pokaż wiadomość
o rety rety dziękować, nisko się kłaniać
Poważnie, ja mam normalnie słowotoki, a właściwie to klawiaturotoki taki mistrz klawiatury, wiecie haha
No, ale do rzeczy, bo mi pośniecie
A więc Dziewczynki, ja zawsze byłam taki strasznie poukładany człowiek - wiecie, jasno sprecyzowane plany, wszystko na tip-top, żadnych zmian w grafiku dziennym i życiowym Po studiach miał być doktoracik, miały być dodatkowe szkoły, kursy i te wszystkie rzeczy, które pozwalają nam zapomnieć co tak naprawdę w życiu jest ważne
Aż tu nagle trach, spadło wszystko, posypało się, potłukło i jaki tego efekt? A no taki, że przestałam się uśmiechać a śmieję się w głos do tego życia Że kocham jego i wszystko, co z nim związane! Jejku, ja nawet tą tęsknotę kocham (Poświatowska kiedyś o tym pisała, a ja myślałam, że już kobieta za bardzo w swych metaforach poleciała ;P )! Ja sobie po exie powiedziałam, że ja już żadnej łezki po plemnikoposiadaczu nie uronię! Nie i już! Żaden nie jest tego wart, ot co haha! I co? I siedzę i beczę jak diabli i zalewam sąsiadów niczym stara frania i wzruszam się cholernie jak tylko widzę go na skypie (przeklęte to to takie ) i normalnie mogłabym wejść w monitor albo linią telefoniczną się przesłać gdyby to tylko było możliwe
A tak poważnie- Dziewczynki, nigdy nikogo tak nie kochałam, wiecie? Wydawało mi się kiedyś, że maximum moich możliwości przypadło już na niewłaściwego człowieka...Że ja się już nie zakocham, że to się zdarza raz...Że teraz jak się ktoś pojawi to już tak pachniec nie będzie...
I oto nagle jestem zakochana, kochająca i kochana! Nie jest to oczywiście łatwe, ale powiem Wam jedną rzecz- życie zaskakuje a mnie zaskoczyło na maksa! Nie znam polskiego chłopaka z którym znalazłabym taki wspólny język jaki znalazłam z człowiekiem z innej kultury, z drugiego końca świata...Mimo, że tak daleko to on wie wszystko (" a bo dziś to tak mnie ta pani w sklepie wkurzyła! No jak to tak kasy dodatkowej nie otworzyć, no rozumiesz??"..."przypalił y mi się brokuły z <warzyw na patelnię> no już więcej takich nie kupię" ...:P ), troszczy się, martwi jakby był na wyciągnięcie ręki...To jest niesamowwite, bo jedyne co nas odróżnia od "normalnych" par to to, że my nie trzymamy się za ręce, my do siebie dłonie wyciągamy na zdjęciach, podczas wideorozmów...Nie czuję jego zapachu, ale czuję zapach jego miłości...Nie dotykam jego ciała, ale dotykam jego ciepłego serca...
Zmagam się obecnie z pisaniem pracy mgr i chcę spakować ten mój 23-letni świat w dwie walizki i wyruszyć tam, gdzie Ktoś mi zesłał anioła z jednym skrzydłem...Podobno przecież ja mam drugie- czas na wysokie loty


Wiesz co? znaczna czesc twojego posta moglabym sama napisac gdybym miala talent do pisania I podobnie jak dziewczynom- tez mam banana na twarzy

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
)
a na "plemnikoposiadaczy"

Amoura kolorowych snów

Dziekuje i wzajemnie
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:17   #4300
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Slonecznikowa
masz odgórny NAKAZ pisania na wątku. DUŻO. i w TYM stylu.
cholera, jakos jasniej sie tu zrobiło

troche zycia tu wniosłas i lirycznego jezyka.

swoja droga, okropnie długo na siebie czekaliscie...już za niedługo w koncu czekanie zostanie wynagrodzone. i taak wlasnie ma byc!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 22:44   #4301
Slonecznikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Ja chromolę, czyli nie jest tak źle haha? Wiecie, bo ja piszę i sama się po paluszkach uderzam (a ty a ty), co by nie przesadzić w ilości słów, bo jakoś nieszczególnie chciałabym robić za środek usypiający
Dziękuję, że jestem tak ciepło przyjęta, no normalnie aż sobie chloerka kaloryfer przycisnę do zera, a co, a oszczędnym trzeba być, tak?!
No naprawdę mi tu miło i przyjemnie
I to tak fajnie wiedzieć, że nie ja jedna jestem takim Mieszadełkiem I że nie ja jedna pewnie mam obawy
Fajnie, że jesteście
Kurczę, mam do nadrobienia trochę lektury, muszę się tu rozejrzeć żeby coś o Was wiedzieć No i o Waszych połówkach pomarańczy
A co do czekania- no tak, trochę się tych żabiorów wstrętnych nacałowałam ;D Wiecie, nigdy nie można być niczego w życiu tak do końca pewnym, ale ja mam jakiś taki spokój w sercu jak nigdy wcześniej...Jakoś tak nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej...Mam w sobie wiele siły żeby zdpbyć wszystko to, co w "normalnym" związku dostaje się właściwie na wejściu...
Ale na miłość warto czekać, ojjj tak Troszkę smutno, jak pomyślę,że po Świętach zobaczymy się dopiero w okolicach wakacji, ale skoro 23 lata wytrzymałam, to co tam takie pół roku, phi! pikuś! pikusiek! pikusiątko ;D

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Amoura, mówisz, że smęcenie listopadowe? ojjjjjj to to trzeba przegonić, zaklęcie wymówić, trzy kroki w tył postawić, przez ramię pluć (uważać na plecy, co by się nie przyozdobić)...albo zobaczyć co to dobrego nam życie daje, jak nas przytula, uśmiechnąć się do siebie i podać ten uśmiech dalej
Będzie git, smęcenie siooooo
Śpiochaj dobrze
Slonecznikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 23:24   #4302
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Słonecznikowa, z tą odległością to naprawdę macie ciężko...
a co z planami doktoratu? nie zaczeka tych kolejnych 3 lat? (pytam, bo ja mojemu 'zafundowałam' taką rozłąkę, ale narazie grzecznie czeka)
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 00:36   #4303
Zaliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 76
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Słonecznikowa, aż bym Cię normalnie przytuliła i wyściskała, żeby trochę tej siły nabrać bo u mnie po listopadowemu ostatni tydzień, a weekend w szczególności się zrobił kompletnie listopadowy w tym negatywnym ponurym znaczeniu. Takiego doła załapałam, tylko pakusianie po kątach, żeby nikt nie widział. Ciężko czasem, a u TŻta ostatnio z netem problemy więc nie ma za bardzo jak pogadać. Na landline bym dzwoniła ze skype'a ale z tym też ostatnio problem no i nie wytrzymałam psychicznie. Ale już lepiej, już chmury przeganiam i mój wrodzony optymizm, który gdzieś się na chwilę zawieruszył, zaczęłam odzyskiwać
Tylko jak pomyślę, jak mu tam ciężko beze mnie, to mi się smutno robi.. mam takie nasze wspólne zdjęcie zrobione pierwszego dnia naszego ostatniego wspólnego pobytu - jeszcze takich przeszczęśliwych oczu nie widziałam jak u Niego na tym zdjęciu jak popatrzę to też na mnie dobrze wpływa
ciepłe pozdrowionka ślę wszystkim Mieszadełkom



Roux, te trufle tak apetycznie wyglądają A na koniec to jakie kakao potrzebne jest do obtoczenia - słodkie czy gorzkie?

Edytowane przez Zaliczka
Czas edycji: 2009-11-25 o 00:42
Zaliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 07:21   #4304
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

czesc mieszadelka

tesknilyscie??
ja sie czuje troche lepiej ale nie mam zbytnio weny na pisanie za to czytam was regularnie

witam nowa zamieszana rozgosc sie u nas, napewno bedzie ci tu dobrze bo my to strasznie fajne jestesmy
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 08:25   #4305
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
czesc mieszadelka

tesknilyscie??
ja sie czuje troche lepiej ale nie mam zbytnio weny na pisanie za to czytam was regularnie

witam nowa zamieszana rozgosc sie u nas, napewno bedzie ci tu dobrze bo my to strasznie fajne jestesmy
Kropuś ja teskniłam . dobrze, ze już trochę lepiej. a jak Młodszy Książe??

Do któej dziś na herbate/kawe?? ja przyniosę pączki z budyniem
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 08:38   #4306
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Emanko herbatka tak,paczki z budyniem czy bez-nie,przynajmniej nie dla mnie,ja teraz nie pale to musze uwazac co jem :-( Jestem u kumpeli opiekuje sie znów jej rozbrykanym dzieckiem,na szczęscie spi
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:29   #4307
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Zaliczka Pokaż wiadomość
Słonecznikowa, aż bym Cię normalnie przytuliła i wyściskała, żeby trochę tej siły nabrać bo u mnie po listopadowemu ostatni tydzień, a weekend w szczególności się zrobił kompletnie listopadowy w tym negatywnym ponurym znaczeniu. Takiego doła załapałam, tylko pakusianie po kątach, żeby nikt nie widział. Ciężko czasem, a u TŻta ostatnio z netem problemy więc nie ma za bardzo jak pogadać. Na landline bym dzwoniła ze skype'a ale z tym też ostatnio problem no i nie wytrzymałam psychicznie. Ale już lepiej, już chmury przeganiam i mój wrodzony optymizm, który gdzieś się na chwilę zawieruszył, zaczęłam odzyskiwać
Tylko jak pomyślę, jak mu tam ciężko beze mnie, to mi się smutno robi.. mam takie nasze wspólne zdjęcie zrobione pierwszego dnia naszego ostatniego wspólnego pobytu - jeszcze takich przeszczęśliwych oczu nie widziałam jak u Niego na tym zdjęciu jak popatrzę to też na mnie dobrze wpływa
ciepłe pozdrowionka ślę wszystkim Mieszadełkom



Roux, te trufle tak apetycznie wyglądają A na koniec to jakie kakao potrzebne jest do obtoczenia - słodkie czy gorzkie?
Zgadzam sie- te trufle wygladaja pysznie ale ja chyba musze zaczac dietkowac bo tz mnie nie pozna na lotnisku

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
czesc mieszadelka

tesknilyscie??
ja sie czuje troche lepiej ale nie mam zbytnio weny na pisanie za to czytam was regularnie

witam nowa zamieszana rozgosc sie u nas, napewno bedzie ci tu dobrze bo my to strasznie fajne jestesmy
Przed chwila o Tobie myslalam jak ci sie tam wiedzie z twoimi mezczyznami Jak malenstwo?

Ja znowu mam dzien na nicnierobienie Nic kompletnie ni sie nie chce...
Wczoraj mialam zapal, przeczytalam 2 dosc spore artykuly i rezolucje Rady Bezpieczenstwa, tyle ze po angielsku i sie normalnie zalamalam moim poziomem jezyka Jednak akty prawne w zadnym jezyku nie sa pisane w zrozumialy sposob
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:35   #4308
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Trufle wyglądają gites Ja ostatnio piekę muffiny bananowe
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:45   #4309
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Trufle wyglądają gites Ja ostatnio piekę muffiny bananowe
chyba ostatnio jest moda na muffiny. szczególnie u osób które były w odwiedzinach lub powróciły z pracy z Wysp Moja kuzynka robiła ostatnio muffiny czekoladowe i muffiny z jagodami (a ze znow jest na diecie to nie ważne)
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 09:53   #4310
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
chyba ostatnio jest moda na muffiny. szczególnie u osób które były w odwiedzinach lub powróciły z pracy z Wysp Moja kuzynka robiła ostatnio muffiny czekoladowe i muffiny z jagodami (a ze znow jest na diecie to nie ważne)
Uwielbiam muffiny pewnie w domu robilabym je codziennie tylko nie mam foremek Za to ostatnio mam manie na rogaliki i co chwila je pieke ale zjadam tylko 1-2 coby potem nie narzekac
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 09:56   #4311
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Zaliczka Pokaż wiadomość


Roux, te trufle tak apetycznie wyglądają A na koniec to jakie kakao potrzebne jest do obtoczenia - słodkie czy gorzkie?
ojj są booskie.

Wiecie co, kiedys mi S. przywiozl trufelki. Oryginalne, francuskie. i wtedy pomyslałam, ze to najlepsza rzecz jaka jadłam w swiecie. jak wczoraj sprobowałam tego, co mi wyszło to mało nie umierłam. smakują dokładnie tak samo!!!

hmm mysle ze gorzkie kakao bedzie lepsze, poniewaz one same w sobie sa dosc słodkie, powiedzialabym nawet baaardzo.
choc....ze slodkim nie probowałam

P.S ale z tego przepisu zalecam zrobic podwójną porcje...bo mi wyszło ok 20 truffli

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
czesc mieszadelka

tesknilyscie??
ja sie czuje troche lepiej ale nie mam zbytnio weny na pisanie za to czytam was regularnie

witam nowa zamieszana rozgosc sie u nas, napewno bedzie ci tu dobrze bo my to strasznie fajne jestesmy
noo pewnie, ze teskniłysmy!!
a Ty wredne Mieszadło ani słowa nie napiszesz co u maluszków!!

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Trufle wyglądają gites Ja ostatnio piekę muffiny bananowe
łaaaaaaa.......

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
chyba ostatnio jest moda na muffiny. szczególnie u osób które były w odwiedzinach lub powróciły z pracy z Wysp Moja kuzynka robiła ostatnio muffiny czekoladowe i muffiny z jagodami (a ze znow jest na diecie to nie ważne)

taaaa, bo tam maja boooskie muffinyyy...


Amouora
hehe tak samo robie...hehe
Ale wiesz, zauwazyłam pewną zależnosc: jak sama cos przygotowuję, to pozniej juz tego nie zjadam, jakos podczas pieczenia tyle sie nakosztuje, nawącham, że pozniej znika mi ta ochota na degustacje.
i to chyba dobrze.
wiec ...lepiej piec samemu, zeby pozniej rodzina sie zajadała...a nam..nie idzie w boczki..
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2009-11-25 o 09:58
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 10:09   #4312
Slonecznikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej Dziewczynki, dzień doberek Mua mua mua
Widzę, że wy aktywne istotki jesteście, no proszę proszę ileż njusów

Zaliczko!
a cóż to za zamaczanie kątów, hę? Co to się dzieje? No nie może się dziać! kochana! Ja wiem, że łatwo nie jest i ze czasem to na co się nie spojrzy- tam szaro, buro i ponuro! Ale wiesz co? W takich chwilach pomyśl sobie, że nie ważne jak daleko jest on, jakie to wszystko zagmatwane i jakby się chciało być blisko...Pomyśl sobie jakie masz wielgaśne szczęście, bo KOCHASZ i JESTEŚ KOCHANA! Nie wszyscy ludzie mają to szczęście! Niektórzy szukają, grzebią, gonią, chowają się i co ? I nic! I nadal za sobą mają tylko swój własny cień, zamiast dodatkowej pary stópek! Więc główka w górę I od razu Ci się oczka zrobią takie szczęśliwe, jak Twojej Miłości z tego zdjęcia Główka w górę, dobrze jest


Ehinokokus
powiem Ci szczerze, że jakoś tak straciłam tę moją hiperambicję, wiesz? Wcześniej, gdy sparzyłam się na jednej miłości, poszukiwałam innego ciepła, ale nigdzie go nie było, to pomyślałam, że może będę szczęśliwa, gdy zdobędę te wszystkie papierki, wiedzę, będę zarabiać spore pieniążki i jakoś będę żyć...Wtedy wydawało mi się, że moja prawdziwa miłość już się skończyła, że limit wyczerpany, że teraz to taki tylko jedynie blask od płomieni, co to kiedyś były...
Teraz jakoś na tym mi nie zależy...Czasem siedzę na zajęciach i słyszę o tych wielkich planach moich znajomych, a ja jestem gdzieś poza tym...I wiecie co? Ja się z tego cieszę, ja się jak dziecko cieszę, bo ta cała gonitwa straciła dla mnie na znaczeniu...Miłość nie potrzebuje dyplomów
Poza tym wiesz, bardzo chciałabym już z nim być...Jakoś tak w sercu czuję, że straciłam te dwa lata, w których on był tam, ja tu i niby że zakończyło się wszystko, co i tak się nie zaczęło tak do końca...Chcę być blisko niego, teraz, zaraz, już


Dziewczynki, ale słodkie tematy poruszacie, no dajcie spokój Ja tu na grudzień muszę wyglądać jak ludź no!
Kurczę jak mi zimno, jak mi zimno to coś strasznego Po prostu siedzę taka opatulona, że byście padły Biorę się zaraz za sprzątanko, to się rozgrzeję po kilkuset machnięciach ściereczką i tańcu z odkurzaczem
Pięknego Dnia Kochane

P.S Jeszcze raz dziękuję, że tak mnie ciepło przyjęłyście, jejciu
Slonecznikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 10:15   #4313
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

dzis wieczorem obiecuje fotki moich chlopakow. Tomek jest grzecznym, kochanym dzieckiem a Adrian fajnym starszym bratem no i tz jest przeszczesliwy
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 10:17   #4314
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

A co Twój TŻ robi, może on by mógł przylecieć do PL?

Z tymi muffinami, to nigdy za nimi nie przepadałam. Lubię za to takie duperelki kuchenne, które u nas ciężko dostać, a tam są tanie jak barszcz. Tym razem przywiozłam właśnie foremki silikonowe- super sprawa!
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 10:36   #4315
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Slonecznikowa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
Przygarniecie? Widzę, że ostatnio wypowiedzi nieszczególnie w temacie Mieszadełek, ale ja chciałam zdeklarować, że i ja do Mieszadełek należę
Można się w Was wkomponować?
ja też Cię witam serdecznie

Cytat:
Napisane przez Slonecznikowa Pokaż wiadomość
!Ktoś mi zesłał anioła z jednym skrzydłem...Podobno przecież ja mam drugie- czas na wysokie loty
heh, ja mam ten cytat w moim profilu, na dole

Cytat:
Napisane przez Slonecznikowa Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

ojjjjjj to to trzeba przegonić, zaklęcie wymówić, trzy kroki w tył postawić, przez ramię pluć (uważać na plecy, co by się nie przyozdobić)...albo zobaczyć co to dobrego nam życie daje, jak nas przytula, uśmiechnąć się do siebie i podać ten uśmiech dalej
Będzie git, smęcenie siooooo
Śpiochaj dobrze
czy Ty nie jesteś może jakąś dobrą czarownicą

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
czesc mieszadelka

tesknilyscie??
ja sie czuje troche lepiej ale nie mam zbytnio weny na pisanie za to czytam was regularnie

witam nowa zamieszana rozgosc sie u nas, napewno bedzie ci tu dobrze bo my to strasznie fajne jestesmy
Kropa - czemu nic nie piszesz o synku???daj chociaż jakieś fotasy....

a ja dzisiaj zajęta byłam, gościłam 3 Portugalczyków-dziś przyjechał jakiś nowy, młody, bardzo wysoki jak na Portugalczyka-przystojniakale zawsze mi tak smutno, gdy oni przyjeżdzają, od razu myślę o tż.......

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
chyba ostatnio jest moda na muffiny. szczególnie u osób które były w odwiedzinach lub powróciły z pracy z Wysp Moja kuzynka robiła ostatnio muffiny czekoladowe i muffiny z jagodami (a ze znow jest na diecie to nie ważne)
u kogo dziś byłaś na herbatce?
ja zapraszam jakby coś...
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 10:50   #4316
Slonecznikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej Eskadia
Czarownica? mhy...patrząc na mój dzisiejszy image (włos w prawo, w lewo, ukośnie i w bok) i takie tam inne wybryki mej urody- no coś w tym jest
Rety, jakie ja mam dziś spowolnienie ruchowe, no normalnie czuję się jakby mnie ktoś na podglądzie przewijał

Kropka!
Masz syneczka? o rety rety rety dawaj fotosy, niech Ciocia Słonecznikowa oczka nacieszy, niech wirtualnie dzióba przytuli

Idę dziewczynki, idę, bo samo się diabelstwo nie chce posprzątać, no ja nie wiem czemu :P
Slonecznikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 10:50   #4317
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
u kogo dziś byłaś na herbatce?
ja zapraszam jakby coś...
hehehe

już do Ciebie a co??myślisz, że odpuszcze?? licz na to
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 10:54   #4318
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

czesc SLONECZNIKOWA-nick pasuje idealnie z tego co widze

Amoura-ja tez mam lenia, ale to tak od kilku dni normalnie nie wiem co sie ze mna dzieje...wczoraj wstalam o 13...o 21 po nazwijmy to obiedzie mowie poloze sie na 2 godzinki a co! no i pamietam tylko jak mnie tz budzil o 1 w nocy a pozniej sama sie obudzilam dzis o 9 rano...no jakas katastrofa!ja zawsze moglam duuuuzo spac ale ostatnio cos porzadnie przesadzam, a najdziwniejsze, ze obojetnie ile spie to wstaje i chce spac dalej...nie wiem o co chodzi...

ide podlubac dalej robote...idzie mi jakby chcialo a nie mogalo....:/
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 10:59   #4319
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
czesc SLONECZNIKOWA-nick pasuje idealnie z tego co widze

Amoura-ja tez mam lenia, ale to tak od kilku dni normalnie nie wiem co sie ze mna dzieje...wczoraj wstalam o 13...o 21 po nazwijmy to obiedzie mowie poloze sie na 2 godzinki a co! no i pamietam tylko jak mnie tz budzil o 1 w nocy a pozniej sama sie obudzilam dzis o 9 rano...no jakas katastrofa!ja zawsze moglam duuuuzo spac ale ostatnio cos porzadnie przesadzam, a najdziwniejsze, ze obojetnie ile spie to wstaje i chce spac dalej...nie wiem o co chodzi...

ide podlubac dalej robote...idzie mi jakby chcialo a nie mogalo....:/
potwierdzam co pisze znika mi w południe na gotowanie obiadu a potem...mowi mi nastepnego dnia ze zasneła i dopiero siie obudziła

a praca idzie Ci tak samo jak i mi
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 11:01   #4320
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Slonecznikowa mam nawet 2 syneczkow tylko jednego brand new
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.