Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 08:38   #4291
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jeszcze w sprawie tego serum: bo jak pisałam chciałabym dla syna, ale na dzień - na noc spray alvy wystarcza (na czoło) na resztę twarzy tonik migdałowy. Tak se wymyśliłam, że warto czymś go rano posmarować w celu... hmmm... zabezpieczenia skóry - ale kremy raczej odpadają, nie ma deficytów w nawilżeniu Aga napisz coś jeszcze o nim
Tak, tak! Napisz więcej Aga. Czy dajesz na nie jeszcze krem? Czy już tego nie wymaga?
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:54   #4292
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dawno się nie odzywałam, czas na garstkę recenzji:
1) natura siberica - szampon do włosów farbowanych - bardzo lubię, oczyszcza, nabłyszcza i wygładza, zapach średni, ale nie utrzymuje się na włosach;
2) natura siberica - szampon do włosów suchych - objętość i nawilżenie - ok, ale nie oczyszcza moich włosów tak dobrze jak ns do farbowanych, są mniej wygładzone i mniej błyszczące - nie kupię ponownie;
3) natura siberica - odzywka do włosów farbowanych - fajnie nawilża, wygładza i nabłyszcza, wydajna, dobra na co dzień;
4) natura siberica - odżywka do włosów suchych - objętość i nawilżenie - za ciężka dla mnie, obciąża nie nawilżając wystarczająco, za mało nabłyszcza i jakoś oblepia mi włosy, nie kupię ponownie;
5) maska drożdżowa i łopianowa - mnie nie zachwyciły, lepsze efekty mam po odżywce ns;
6) PEREŁKI DO KĄPIELI. ORGANICZNA MAGNOLIA - delikatnie tonizują skórę, zapach bardzo słaby,
7) krem NS do stóp przeciw odciskom - bardzo dobrze nawilża, zmiękcza skórę;
8)BAJKAŁ: OLEJEK DO WŁOSÓW. PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW - ok, dobrze się zmywa, nawilża, wygodne opakowanie, wydajny, pachnie mocno Leśnie - iglasto, co do wypadania - nie zauważyłam rezultatów;
-organic shop:
9)SOL DO KĄPIELI. WANILIOWE MLEKO - zapach tylko w opakowaniu, nie daje żadnych efektów;
10)SÓL DO KĄPIELI. CZARNY KAWIOR - brak efektów, brudzi;
11)SCRUB DO CIAŁA. ATLANTYCKIE WODOROSTY - mocny, gruboziarnisty, nie dla wrażliwej skóry, zapach średnio przyjemny,
12)SCRUB DO CIAŁA. SŁODKI MIGDAŁ - przyjemny słodki zapach, dobrze ściera, ale nie za mocno, wydajny.
__________________


Edytowane przez Aleksandrap
Czas edycji: 2012-08-30 o 11:03
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 11:22   #4293
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Czy któraś używała kosmetyków ekologicznych firmy 100% pure? Kosmetyki te są trudno dostępne w Polsce, ale można zamówic przez amazon. Będę wdzięczna za opinie, bo chciałabym coś od nich zamówić.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 11:36   #4294
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jeszcze w sprawie tego serum: bo jak pisałam chciałabym dla syna, ale na dzień - na noc spray alvy wystarcza (na czoło) na resztę twarzy tonik migdałowy. Tak se wymyśliłam, że warto czymś go rano posmarować w celu... hmmm... zabezpieczenia skóry - ale kremy raczej odpadają, nie ma deficytów w nawilżeniu Aga napisz coś jeszcze o nim
Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Tak, tak! Napisz więcej Aga. Czy dajesz na nie jeszcze krem? Czy już tego nie wymaga?
może recenzja Siempre rozwieje Wasze wątpliwości [KLIK]
jeśli chodzi o nawilżenie to mi spokojnie ostatnio wystarcza to serum, jak dziś wysmarowałam nim całą twarz, to już kremu nie nakładałam. Tyle, że ono zostawia minimalną lepką warstwę, nie testowałam jak to będzie na nim z minerałami czy pudrem. Niby się nie świecę, ale też nie mam tak matowej buzi jak po kremie Alvy. nie wiem co jeszcze napisać. Małgosiu wydaje mi się, że nie zaszkodzi spróbować. Ja zauważyłam, że mi pomagają kosmetyki z olejkiem manuka, więc skoro Joa służy spray Alvy to pewnie to też się sprawdzi. Jakby mu przeszkadzał zapach, albo ta minimalna lepkość, to najwyżej od Ciebie odkupię jeśli się zdecydujesz.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 12:13   #4295
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Użyłam wczoraj odsypki alg Bielendy z kozim mlekiem. Są bardzo fajne, nawilżają i koją chyba tak dobrze jak moje ukochane z aloesem. Tylko mam wrażenie, że trochę gorzej się rozrabiają, bo wyszły mi grudki. Ale możliwe, że dałam za mało wody. Dawno nie robiłam algowych maseczek i chyba wyszłam z wprawy.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
też go polubiłam. Rzadko mi się zdarza polubic cos do smarowania ciała..... bo zwyczajnie nie lubie balsamować zwłok .
Ty to masz teksty!
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 12:14   #4296
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Czy któraś używała kosmetyków ekologicznych firmy 100% pure? Kosmetyki te są trudno dostępne w Polsce, ale można zamówic przez amazon. Będę wdzięczna za opinie, bo chciałabym coś od nich zamówić.
aha, wizaz wycina; Widziałam je w zeszłym roku w "delikatesach" więcej niż eko sklep brał udział w DDD, ale w końcu nic nie zamówiłam, bo okazało się, że są(tzn wtedy były dostępne stacjonarnie w wawie, w Reducie; testowałam tylko krem z kofeiną (pod oczy) i wiele nie powiem, miałam na niego ochotę, to pamiętam

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
może recenzja Siempre rozwieje Wasze wątpliwości [KLIK]
jeśli chodzi o nawilżenie to mi spokojnie ostatnio wystarcza to serum, jak dziś wysmarowałam nim całą twarz, to już kremu nie nakładałam. Tyle, że ono zostawia minimalną lepką warstwę, nie testowałam jak to będzie na nim z minerałami czy pudrem. Niby się nie świecę, ale też nie mam tak matowej buzi jak po kremie Alvy. nie wiem co jeszcze napisać. Małgosiu wydaje mi się, że nie zaszkodzi spróbować. Ja zauważyłam, że mi pomagają kosmetyki z olejkiem manuka, więc skoro Joa służy spray Alvy to pewnie to też się sprawdzi. Jakby mu przeszkadzał zapach, albo ta minimalna lepkość, to najwyżej od Ciebie odkupię jeśli się zdecydujesz.
Dzięki Aga
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-08-30 o 12:17
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 15:31   #4297
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Czy któraś używała kosmetyków ekologicznych firmy 100% pure? Kosmetyki te są trudno dostępne w Polsce, ale można zamówic przez amazon. Będę wdzięczna za opinie, bo chciałabym coś od nich zamówić.
miałam krem pod oczy z kofeiną i bardzo go sobie chwalę.W sumie można powiedzieć,że go mam,bo jeszcze zimą tubka zaginęła i ani śladu po niej.Pewnie kot albo dziecko wepchnęło gdzieś gdzie się nie zagląda.A połowa tubki jeszcze była

Małgoś,nie,nie ma już serum ani peelingu w Kalinie.Było zaledwie kilka sztuk i musiały się migiem rozejść.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 20:46   #4298
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

laski do niedzieli jest -15% na p&r.Ja skorzystałam i uzupełniłam braki,zaspokoiłam ciekawość nieznanym mi kosmetykiem kupując go i poprosiłam o próbki BB.

właśnie dostałam maila,że w kosmetykach natury od 31 sierpnia do 2 września jest -10% na cały asortyment.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-08-30 o 20:48
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 22:55   #4299
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No nareszcie coś widać

Czyli jest już w Kalinie?


No to trzy już jesteśmy

Jeszcze w sprawie tego serum: bo jak pisałam chciałabym dla syna, ale na dzień - na noc spray alvy wystarcza (na czoło) na resztę twarzy tonik migdałowy. Tak se wymyśliłam, że warto czymś go rano posmarować w celu... hmmm... zabezpieczenia skóry - ale kremy raczej odpadają, nie ma deficytów w nawilżeniu Aga napisz coś jeszcze o nim
Hej, na wspólne zakupy w kalinie/bioarp to i ja zawsze chętna

Kretko Lorri pisała, że kręcenie kosmetyków bez formulacji wodnej jest o wiele bezpieczniejsze, więc taką mieszankę olejową moim zdaniem bez problemu mogłabyś sobie przygotować

A tak w ogóle to olejek na problemy skórne gaia jest przeceniony Kuuuurczę, mam taką ochotę spróbować!
Btw. zauważyłyście, że zmieniono składy INCI na te po łacinie? :P Czyżby
Gaia się naczytała na wizażu, jak to łatwo podrobić ich formulacje?

Edit: Jejuuu, ja jestem niemożliwa. Praktycznie WSZYSTKO mam, ale jakimś cudem zawsze znajdę coś, czego niesamowicie potrzebuje. Po co mi nagle olejki eterycznee? No po co? To już jest choroba >.<'
A tak własciwie to gdzie ja się żalę?
Chyba po prostu przeznaczone mi jest zostać milionerem..

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-08-30 o 23:07
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 01:29   #4300
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dzisiejszy dzień upłynął pod hasłem migdały. Wpierw umyłam twarz migdałową pastą. Potem wypaćkałam się nowo zakupionym olejem ze słodkich migdałów. Wtarłam w skóre głowy i wmasowałam we włosy. Ciekawa jestem czy będą jakieś efekty. BTW kupiłam z myślą o końcówkach włosów. Mam nadzieję, że tu się sprawdzi.
Nawet mężowi się dostał mały masażyk .
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 07:13   #4301
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

W związku z końcem wakacji zapraszamy naszych stałych klientów do skorzystania z kodu rabatowego uprawniającego do 20% upustu na wszystkie produkty w naszym sklepie www.bio-beauty.pl
kod jest ważny do 03.09

HfH7xVs277
Przypominamy, że trwa promocja Alvy - 2+1 - przy zakupie 2 dowolnych produktów dokładamy mały kremm do rąk w cenie 1zł brutto/szt. - promocja trwa do wyczerpania zapasów.



__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 07:23   #4302
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
może recenzja Siempre rozwieje Wasze wątpliwości [KLIK]
jeśli chodzi o nawilżenie to mi spokojnie ostatnio wystarcza to serum, jak dziś wysmarowałam nim całą twarz, to już kremu nie nakładałam. Tyle, że ono zostawia minimalną lepką warstwę, nie testowałam jak to będzie na nim z minerałami czy pudrem. Niby się nie świecę, ale też nie mam tak matowej buzi jak po kremie Alvy. nie wiem co jeszcze napisać. Małgosiu wydaje mi się, że nie zaszkodzi spróbować. Ja zauważyłam, że mi pomagają kosmetyki z olejkiem manuka, więc skoro Joa służy spray Alvy to pewnie to też się sprawdzi. Jakby mu przeszkadzał zapach, albo ta minimalna lepkość, to najwyżej od Ciebie odkupię jeśli się zdecydujesz.
Dzięki aga

A tak poza tematem to maska drożdżowa się u mnie średnio sprawdza. Próbowałam jej już w różnych kombinacjach (z maską odżywczą przed myciem, z odżywką bezpośrednio przed nią, solo) i zawsze to samo włosy jakby wysuszone, ciężko je rozczesać i jakieś takie matowe. Jedyny plus to to, że fajnie się po niej układają (o ile nie wyrwę ich wszystkich przy rozczesywaniu )
Za to Organic Shop z figą cud, miód i orzeszki!!!
Dzięki anula i effa za jej usilne polecanie .
Drożdżową oddam a w najbliższym czasie przyswoję jeszcze avocado

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-08-31 o 07:26
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 07:34   #4303
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Dzięki aga

A tak poza tematem to maska drożdżowa się u mnie średnio sprawdza. Próbowałam jej już w różnych kombinacjach (z maską odżywczą przed myciem, z odżywką bezpośrednio przed nią, solo) i zawsze to samo włosy jakby wysuszone, ciężko je rozczesać i jakieś takie matowe. Jedyny plus to to, że fajnie się po niej układają (o ile nie wyrwę ich wszystkich przy rozczesywaniu )
Za to Organic Shop z figą cud, miód i orzeszki!!!
Dzięki anula i effa za jej usilne polecanie .
Drożdżową oddam a w najbliższym czasie przyswoję jeszcze avocado

bo drożdżowa to własnie taka na układanie
avocado mam od Effci - świetna! Zapach kocham


Miałam Wam napisac i ciągle zapominam......
Spray żywe witaminy NS podoba mi się - ujarzmia końcówki, widze to zwłaszcza wtedy, kiedy nie susze włosów, tylko same schną. Nie sterczą wtedy we wszystkie strony. Są takie wilgotne i śliskie w dotyku
No i jeszcze jedna rzecz - dzisiaj użyłam sprayu nie tylko na końcówki, ale psiknęłąm sobie troszkę po całości i ewidentnie dodaje włosom objętości!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-31 o 07:48
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 11:09   #4304
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, na wspólne zakupy w kalinie/bioarp to i ja zawsze chętna

Kretko Lorri pisała, że kręcenie kosmetyków bez formulacji wodnej jest o wiele bezpieczniejsze, więc taką mieszankę olejową moim zdaniem bez problemu mogłabyś sobie przygotować

A tak w ogóle to olejek na problemy skórne gaia jest przeceniony Kuuuurczę, mam taką ochotę spróbować!
Btw. zauważyłyście, że zmieniono składy INCI na te po łacinie? :P Czyżby
Gaia się naczytała na wizażu, jak to łatwo podrobić ich formulacje?

Edit: Jejuuu, ja jestem niemożliwa. Praktycznie WSZYSTKO mam, ale jakimś cudem zawsze znajdę coś, czego niesamowicie potrzebuje. Po co mi nagle olejki eterycznee? No po co? To już jest choroba >.<'
A tak własciwie to gdzie ja się żalę?
Chyba po prostu przeznaczone mi jest zostać milionerem..

Szkoda, że nie ma nikogo z Torunia tutaj, bo też bym się na wspólne zakupy pisała.

Pamiętam, nawet ze mną o tym pisała, bo się pytałam Ale olejowe mieszanki to za mało dla mojej skóry na zimniejszą pogodę, jaka do nas idzie. Jednak kremy są dla mojej skóry najlepsze na dłuższą metę. Bo pierwszy miesiąc moja skóra pięknie wyglądała po tym kremiku Gai, drugi miesiąc nadal dobrze, ale potem coraz bardziej przesuszona była mimo nakładania oleju na wilgotną skórę.

Jeśli chcesz to mogę Ci trochę olejku na niedoskonałości wysłać, spróbujesz sobie Jest bardzo wydajny, mój TŻ używa na całą twarz codziennie od 2 miesięcy, a zużył dopiero z 10% buteleczki Ale to dopiero w połowie września bym mogła, bo przedwczoraj wróciliśmy od rodziców TŻ-ta i mądrze pakując się zostawiliśmy tam lodówkowe kosmetyki, sklerozy jedne Na szczęście krem kojąco-oczyszczający został w Toruniu i ma się czym TŻ smarować, bo już mi panikował z braku olejku

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

bo drożdżowa to własnie taka na układanie
avocado mam od Effci - świetna! Zapach kocham


Miałam Wam napisac i ciągle zapominam......
Spray żywe witaminy NS podoba mi się - ujarzmia końcówki, widze to zwłaszcza wtedy, kiedy nie susze włosów, tylko same schną. Nie sterczą wtedy we wszystkie strony. Są takie wilgotne i śliskie w dotyku
No i jeszcze jedna rzecz - dzisiaj użyłam sprayu nie tylko na końcówki, ale psiknęłąm sobie troszkę po całości i ewidentnie dodaje włosom objętości!
Kusicie mnie tymi maskami, a ja naprawdę nie potrzebuję, no nie i już Bo nakupuję i nie będę używać, już jest i tak postępem, że odżywki przy każdym myciu używam mimo mojej zapałki na łbie!

Jak pachnie ten spray?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 11:18   #4305
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Jak pachnie ten spray?
Pachnie ładnie, nie jest to zapach wyszukany, oryginalny i oszałamiajacy , taki zwyczajny, ale bardzo przyjemny. Podoba mi sie, ale nie padłam z zachwytu, jest dla mnie zbyt pospolity .
Tyle się naczytałam o jego zapachu, że być może spodziewałam się niewiadomo czego ale pamiętajmy, że to spray do włosów a nie perfumy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 11:45   #4306
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Hej! Ja już w Lublinie, ledwo się spakowałam
Zapodziałam mój krem aa eco i dzisiaj nałożyłam olejek z różą z Alverde pod minerały no i super Dałam też na końcówki po kropelce Fajny, bardzo fajny Mam nadzieje, że nie zapcha, dam znać za jakiś czas
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 11:54   #4307
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pachnie ładnie, nie jest to zapach wyszukany, oryginalny i oszałamiajacy , taki zwyczajny, ale bardzo przyjemny. Podoba mi sie, ale nie padłam z zachwytu, jest dla mnie zbyt pospolity .
Tyle się naczytałam o jego zapachu, że być może spodziewałam się niewiadomo czego ale pamiętajmy, że to spray do włosów a nie perfumy
Zaciekawiłas mnie tą objętością, na moich kudełkach krótkich przyklap nie jest mile widziany, a czasami się zdarza, niedługo też sezon czapek, więc spray mógłby mi się przydać. A też lubię jak mi włosy ładnie pachną Jakimiś ziołami czy roślinami pachnie? Słodko, ostro, kwaśnie, gorzko?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 12:08   #4308
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zaciekawiłas mnie tą objętością, na moich kudełkach krótkich przyklap nie jest mile widziany, a czasami się zdarza, niedługo też sezon czapek, więc spray mógłby mi się przydać. A też lubię jak mi włosy ładnie pachną Jakimiś ziołami czy roślinami pachnie? Słodko, ostro, kwaśnie, gorzko?
ło matko ......
no słodkawo raczej, ale czym to nie wiem.... to mieszanka wielu zapachów nie jestem w stanie wyselekcjonować i przyporządkowac napewno nie brzydko!
Nie mam pojęcia czy da efekt o jaki Ci chodzi.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 13:46   #4309
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

użłam dziś soli morskiej z jmo i fajnie dodaje objętości, miło pachnie lawendą, i zdecydowanie pomaga w układaniu- zobacze tylko czy na dłuższa mete nie przesuszy mi włosów
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 14:07   #4310
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ło matko ......
no słodkawo raczej, ale czym to nie wiem.... to mieszanka wielu zapachów nie jestem w stanie wyselekcjonować i przyporządkowac napewno nie brzydko!
Nie mam pojęcia czy da efekt o jaki Ci chodzi.
Dzięki za opis
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:36   #4311
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dla zainteresowanych w Gaia Creams 10% zniżki + prezent niespodzianka a w BioPiękno darmowa dostawa + promocje (np do zamówienia na Bio2you dają tonik lub mleczko)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:40   #4312
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Kochane nie śledzę wątku. Niestety tonę w papierach jeszcze bardziej niż kilka dni temu, do tego Tomo nie dość, że źle znosi klub, to jeszcze nam się rozchorował Ale nie o tym chciałam pisać na wątku kosmetycznym. Moja pielęgnacja uległa znów przebudowie. Miałam MEGA problemy z cerą. Włączyłam więc tonik z kw.migdałowym i krem z melisą dr.Hauschka do pielęgnacji na noc. Na dzień używam toniku regulującego dr.Hauschka i kremu z melisą lub podkładu dr.Hauschka. I na szczęście pomogło, jest już troszkę lepiej. Moja skóra choć lubi stałość, zauważyłam jednak że co kilka miesięcy muszę zmienić jej pielęgnację.

A teraz przyznaję poczyniłam wielkie zamówienie na Kalinie Nie miałam niczego kupować, weszłam tylko na chwilę i zanim się obejrzałam kliknęłam już potwierdzenie zamówienia

Anulce dziękuję za próbki
Uciekam w papiery, buziaczki Kochane, PA
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:42   #4313
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane nie śledzę wątku. Niestety tonę w papierach jeszcze bardziej niż kilka dni temu, do tego Tomo nie dość, że źle znosi klub, to jeszcze nam się rozchorował Ale nie o tym chciałam pisać na wątku kosmetycznym. Moja pielęgnacja uległa znów przebudowie. Miałam MEGA problemy z cerą. Włączyłam więc tonik z kw.migdałowym i krem z melisą dr.Hauschka do pielęgnacji na noc. Na dzień używam toniku regulującego dr.Hauschka i kremu z melisą lub podkładu dr.Hauschka. I na szczęście pomogło, jest już troszkę lepiej. Moja skóra choć lubi stałość, zauważyłam jednak że co kilka miesięcy muszę zmienić jej pielęgnację.

A teraz przyznaję poczyniłam wielkie zamówienie na Kalinie Nie miałam niczego kupować, weszłam tylko na chwilę i zanim się obejrzałam kliknęłam już potwierdzenie zamówienia

Anulce dziękuję za próbki
Uciekam w papiery, buziaczki Kochane, PA
ja tez dziękuję, bo równiez dostałam od Ciebie
ach ta kalina
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:53   #4314
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja tez dziękuję, bo równiez dostałam od Ciebie
ach ta kalina
A tak się wzbraniałam przed Kaliną
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 16:11   #4315
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A tak się wzbraniałam przed Kaliną
nie Ty jedna

poszło moje zamówienie z p&r.Ciekawa jestem próbek BB.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 17:00   #4316
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
nie Ty jedna

poszło moje zamówienie z p&r.Ciekawa jestem próbek BB.
Ech, ja jednak nie kupiłam BBB. To co było na niego przeznaczone, wydałam w Kalinie
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 17:03   #4317
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ech, ja jednak nie kupiłam BBB. To co było na niego przeznaczone, wydałam w Kalinie
zdążysz jeszcze kupić ja mam nadzieję,że mi się on nie spodoba
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 17:16   #4318
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
zdążysz jeszcze kupić ja mam nadzieję,że mi się on nie spodoba
Ciekawa jestem Twojej opinii. Ja w zasadzie po użyciu podkładu dr.Hauschka zauważyłam podobny efekt (pomijając filtr), więc po co przepłacać Chociaż może kiedyś się skuszę. Jestem tak zmienna, że czasami sama siebie zaskakuję.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 17:36   #4319
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem Twojej opinii. Ja w zasadzie po użyciu podkładu dr.Hauschka zauważyłam podobny efekt (pomijając filtr), więc po co przepłacać Chociaż może kiedyś się skuszę. Jestem tak zmienna, że czasami sama siebie zaskakuję.
zamówienie pewnie będę miała w poniedziałek,ale kiedy znajdę czas na testowanie to nie wiem
w każdym razie oczywiście od razu napiszę czy to hit czy kit
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 17:53   #4320
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Byłam dziś w Sephora i wróciłam z próbkami BB Pat&Rub. Dobrze, że nie zamówiłam w ciemno. Moim zdaniem krycie jest lekkie. Odpowiednie dla osób o ładnej cerze. Skóra szybko się poci pod kremem w parny dzień. Jenak po przejściu do pomieszczenia po chwili jest o.k. Na plus jest ładne stapianie się ze skórą.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.