Urodzone w 1989 :) cz. II - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-22, 17:01   #4291
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

blaque ja miałam raz spodnie z housa.. kupiłam je jakoś w 1 gimnazjum i chodziłam przez dwa-trzy lata.. i to bardzo często w nich chodziłam, bo uwielbiałam te spodnie.. były wygodne i bardzo ładne.. niestety "przechodziłam" te spodnie.. i zrobiła mi się dziura na kolanie.. później zrobiłam z tych spodnie szorty.. Ale się przetarły na tyłku więc teraz chyba leżą gdzieś na śmietniku..
Więc polecam house. Chociaż ja tam ostatnio nic fajnego dla siebie nie widziałam..

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Kupiłam puder propolisowy wreszcie,znalazlam fajne buty i jutro po nie ide.
w aptece kupiłaś puder?

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
pamelija ja ten puder kupilam w 1 aptece do ktorej weszlam.
w sklepach zielarskich chyba predzej powinien byc.
tylko, że ja nie wiem gdzie koło mnie są sklepy zielarskie ale chętnie bym się dowiedziała A ja dziś spróbuję zapytać się w drugiej aptece.. jak nie to wrócę do domu na około i zaliczę kolejne dwie apteki..

patitcz wierzę, że Tata puści Cię na ten wyjazd i go zasponsoruje a gdzie miałabyś jechać?

Oglądałam zakupy Super_karo w sierpniowych zakupach i lumpach i są świetne bardzo mi się podobają


A ja ubieram się w różnych sklepach.. Lubię c&a i orsay, chociaż ostatnio c&a się troszkę popsuł.. reserved lubię, ale mam z niego tylko t-shirty i jakieś jeansy, a bardzo podobają mi się tam spódnicę.. ale są strasznie drogie i nie ma mojego rozmiaru wogóle.. podobno nie produkują spódnic w rozmiarze xs
a w c&a kupiłam jakoś na początku sierpnia dwa t-shirty.. bardzo fajne i pierścionek niecały tydzień temu wogóle mam stamtąd większość t-shirtów... Mam też sporo rzeczy z h&m.. część kupiłam w sklepie, ale sporo rzeczy mama mi w lumpie kupiła z metkami
Tak ogólnie to kupuję w jakiś tam centrach handlowych.. a buty (typu adidasy) to kupuję zawsze firmowe, to starczają mi na około rok (czasami mniej, czasami więcej), a niefirmówki to po miesiącu mi się rozwalały.. teraz mam adidasy takie zamszowe, brązowe.. i chyba na jesień przestanę w nich chodzić i zacznę wiosną.. bo zamsz to mi się zniszczy a teraz i tak mam dostać od koleżanki adidasy ze stanów, które kosztują owiele mniej niż w Polsce
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:04   #4292
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o buty to wolę te firmy dla skete raczej np. DC, Circa, Etnies, Vans, Adio itp.
Nike mi się podobają czasem ale nie kupiłam nigdy.
Ubrania kupuje mi mama w niemczech czyli głównie z H&M, Zara, S.Oliver, Pimkie,New Yorker lubię jeszcze Bershke i Stradivarious ale w Monachium ich nie ma
ale Ci fajnie

ja z mama mam odmienny gust.. rzadko podoba nam sie ta sama rzecz. a mimo to czasem cos podkradnie z mojej szafy i zaklada
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:09   #4293
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
.

Kochana moja-poradzisz sobie -znajdziesz na pewno jakiś dobry pomysł-ja w Ciebie wierzę

Zaraz wkleję wam link do moich sierpniowych zakupów (bez marchewki )
Dziękuję Mam taką nadzieję ze szybko mnie oświeci

Ja juz sie czaję na "Sierpniowych" na Twoje zakupy


Oj mi moja mam także nie potrafiłaby kupić ubrań - ona zawsze cche kupowac wszystko większe bo będzie na dłuzej I nie rozumie ze ja z wiekiem maleję a nie się powiększam I wogole ma inny gust

Patitcz ładny nowy avatar I trzymem kciuki zeby tata sie zgodził na wyjazd
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:12   #4294
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

mathilda no ja się chyba przerzucę na ciuchy puchy jak widzę moje koleżanki, które się atm ubierają to poprostu a buty etnies i DC podobają mi się bardzo, azczkolwiek nie są w moim stylu.. ale od zawsze mi się podobały.. w sumie to nie wiem czemu szczególnie etnies granatowe mojego brata


IW a ja właśnie new yorkera jakoś nie lubię.. mam stamtąd torebkę którą uwielbiam i jakąś tam bluzkę, ale jakoś ciężko mi tam coś znaleźć.. może dlatego, że tam wszystko jest tak napchane i ciężko się ruszać po tym sklepie..
Terranovę kiedyś bardzo lubiłam, bo miała dobre jakościowo ubrania jak za tą cenę, ale teraz tam nic nie ma.. zostało mi jeszcze trochę bluzek z tego sklepu które nadają się do chodzenia... i uwielbiam białe szerokie spodnie stamtąd które kupiłam chyba za 20zł ale ostatnio jakoś w nich nie chodzę

Właśnie dziewczyny.. widziałyście ostatnio jakieś balerinki BIAŁE ? albo peep toe białe płaskie?
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:15   #4295
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny.. widziałyście ostatnio jakieś balerinki BIAŁE ? albo peep toe białe płaskie?
Ja widziałam w Street ale to było jakies 2 tyg temu i teraz juz zdjeli ze sklepu wszystkie buty z wiosennej i letniej kolekcji i wystawili jesienną...
Może Deichman?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:19   #4296
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez shatje Pokaż wiadomość

blaque- aż taki przykry?
Hm.. może nie, ale taki jakiś.. cieciowaty..

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
W Zarze we Wrocławiu sa fajne sweterki w bardzo nasyconych kolorach - niebieski, zielony, różowy, czerwony, pomarańczowy, zółty i oczywiscie czarny i biały - cienkie z długim rękawem i zaokraglonym dosć dużym dekoltem

A jeśli chodzi o bluzy to rzeczywiscie w H&M są bardzo fajne, juz wiele razy chciałam jakąś kupic bo bardzo m isie spodobała tyle ze u mnie tak dużo tych H&M-ow ze poł miasta ma te bluzy i mi sie od tego odechciewa.
a najpiękniejsza bluza jaką kiedykolwiek widziałam była 2 miesiace temu w Cubusie - ciepło zółta w pomarańczowo złote liscie, ale te liscie to były tylko kontury i wewnętrzne zyłki, dopasowana z kapturem (79,90zl.) - normalnie cudo i była akurat jedna XS w sam raz dla mnie ale pomyślałam ze zastanowie sie przez noc i jak na drugi dzien wrociłam juz jej nie było

ja juz niestety się przyzwyczaiłam że za kawałek szmatki trzeba czesto zapłacić 50 pare złotych albo i wiecej ehh
Hehe no raczej nie przyjadę do Wrocławia Ale dzięki



Cytat:
Napisane przez patitcz Pokaż wiadomość
jestem : )
blaque - a widzisz ?? podrywaczko i lamaczko meskich ser :P .. ale ja tez mam takie wrazenie ze ci co chca moj nr to są nie z tej planety :/ ..ale napewno jeszcze nie wiesz o tym . a tam jakis przystojniak czeka na nr od ciebie :P:P



wgl gadalam z mamą i ona nie miala jakis wiekszych sprzeciwow co do wyjazdu .. ale tata jeszcze nic nie wiem . i tu moze byc ciezko ; ( .. jeszcze dzisiaj na niego nakrzyczalam :/
ale musze dzisiaj z nimi pogadac . bo musze dac znac kuzynce. ktora chce nam rezerwowac domek
jedyna moja szansa w tym ze tata ma do mnie "słabosc" i jak narazie to chyba niczego mi nie odmowil :/ (tylko czemu mam wrazenie ze to bedzie ten pierwszy raz ; ( )
laylaaa- haha przestańcie no! Jasne. Widać właśnie jaki mi się trafił
A na rzednego fajnego ja trafić nie mogę. Sami tacy uch..
Hehe czeka.. Pewnie stoi pod drzwiami teraz.. Pójdę zobaczę.. A nóż..

patitcz-3mam qciuki, żeby Ci pozwolili
A co do wyjazdu to nie wiem o co mojej mamie chodzi!
Pytam się jej czy mogę jechać do Krk w piątek a ta, że nie, bo po co? Itp. żebym się taty zapytała (a z tatą to może być ciężko) i w ogóle..
Jaaa! Nie wiem o co jej chodzi! Oni mają uprzedzenia do Krk więc po co ja mam tam jeżdzić, a ciuchy mam tutaj, a jak tam będę jeździła, to za rok będę chciała do Warszawy, że taki burżuj się zrobie. itp. itp..
Szlag mnie trafia z nimi..
[quote=Agosek;5067104]
Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość
blaque ja miałam raz spodnie z housa.. kupiłam je jakoś w 1 gimnazjum i chodziłam przez dwa-trzy lata.. i to bardzo często w nich chodziłam, bo uwielbiałam te spodnie.. były wygodne i bardzo ładne.. niestety "przechodziłam" te spodnie.. i zrobiła mi się dziura na kolanie.. później zrobiłam z tych spodnie szorty.. Ale się przetarły na tyłku więc teraz chyba leżą gdzieś na śmietniku..
Więc polecam house. Chociaż ja tam ostatnio nic fajnego dla siebie nie widziałam..
Hm.. no to następna dobra opinia do kolekcji
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:21   #4297
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Osobiscie ze sklepow bardzo lubie tally weijl, orsay (niezniszczalne spodnie!), bluzy ktore kupowalam w house szybko sie rozciagaja, ogolnie styl tego sklepu jak zreszta dla wiekszosci z Was za bardzo sportowy. Reserved (mam tylko spodnice z tego sklepu) tak samo jak levis, americanos- nie stac mnie. h&m niestety nie ma w mojej dziurze, a bardzo bym chciala. Wlasnie jak bylam teraz w Niemczech to zaopatrzylam sie w spodniczke, i dwie bluzki w pimkie za 11euro! Byly fajne przezceny... Troll jak dla mnie jest bardzo fajny, nie narzekam na jakosc ubran.

A wlasciwie to najlepiej jest patrzec na metke z czego jest zrobiona dana rzecz i wtedy stwierdzic czy sie rozciagnie czy nie... Chociaz ja i tak nie zawsze zwracam na to uwage i nie wiem wszystkiego o materialach
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 17:21   #4298
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

pamelija-ja kupiłam sobie białe baleriny w New Yorkerze właśnie

Moje zakupy :
-http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1372
-http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1373
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:21   #4299
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

durga moja tez chce mi kupowac wieksze ciuchy. nosze s/m ale ciagle slysze, ze sie "rozrosne" a jakos sie kurna nie "rozrastam".. jak z nia ide np po kurtke/plaszcz na zime to kaze mi brac L pomimo, ze wisi na mnie.. ale "zmiesci sie gruby sweter pod spod", taa zmiesci sie.. 5 grubych swetrow

pamelija biale plaskie peep toe sa w dajszmanie (takie zwykle).
w new yorkerze czasem trafi sie cos fajnego, ale ogolnie wiekszosc ciuchow jest jak dla mnie porazkowa.. i drozyzna taka.

agosek fajne zakupy
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:22   #4300
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Ja w Housie i Croppie prawie nigdy nie mogę nic dla siebie znaleźć
Ostatnio najwięcej ubrań mam z Trolla, morze dlatego, ze mam go najbliżej i są bardzo korzystne promocje.
No i oczywiście podobają mi sie te ubrania
Z Reserved mam tak jak Durga-ostatnio nic tam dla siebie nie widzę.
H&Mu nie ma u mnie w mieście, ale czasem znajdę tam coś dla siebie, zwłaszcza dodatki


No to lecę imprezkę szykować, pa
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:22   #4301
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Dziewczyny przeczytalam prawie wszystkie strony od 66 prawda ze jestescie ze mnie dumne ?

a teraz w koncu moge napisac o moim humorze

i poza tym dziekuje za zyczenia dla prababci, dziekuje za poochwaly zakupow i za to ze jestescie

i przy okazji bede Wam wysylac zdjecia , tylko ostatnio mialam problemy z poczta i wszystkie adresy Wasze mi sie skasowaly wiec podawajacie

aa jak mam sie chwalic to sie chwale ;P tutaj moje sierpniowe zakupy


http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1286

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1287

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1288

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1289

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1290

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1290

jeszcze tylko saszki na jesien i fioletowa torba i odwyk pol roku ;P wiec zabieram sie do pisania dlugiego ,nudnego posta
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 17:23   #4302
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Ja widziałam w Street ale to było jakies 2 tyg temu i teraz juz zdjeli ze sklepu wszystkie buty z wiosennej i letniej kolekcji i wystawili jesienną...
Może Deichman?
No chyba właśnie będę musiała się tam przejechać.. Dziś jeśli się umówię z siostrą to pójdę zobaczę w street'cie, bo tylko to będę miała po drodze.. bo moje białe balerinki w sobotę musiałam wyrzucić i nie mam w czym chodzić
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:25   #4303
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość

Hehe no raczej nie przyjadę do Wrocławia Ale dzięki
Nie musisz przyjeżdżac Z tego co zauwazyłam to w Zarach te sweterki o których pisałam zawsze są A w Krakowie bedą pewnie jeszcze fajniejsze


Agosek fajny fioletowy top i szal z lumpka Kurcze az musze sie po swoich przejsć
I plaszczyk tez
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:26   #4304
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

super_karo-ja już ci tam pisałam, że zakupy genialne-ale mogę powtórzyć
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:32   #4305
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Super Karo zakupy świetne - wszystko bym chciała miec
I tez planuję w najblizszym czasie kupic saszki (tyle ze nigdzie nie moge znalezc a allegro odpada) i fioletową torbe
Acha no i adres - Pazaj@vp.pl
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:38   #4306
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Ja najbardziej lubię Bershkę, Stradivariusa i Pull& Bear, a dodatki z H&M. Ceny są przystępne i ciuchy w moim stylu. Dawniej też ubierałam się w Housie, Croppie, ale teraz mi się wydają za bardzo sportowe. W New Yorkerze czasem znajdzie się coś fajnego, ale często są też tam rzeczy takie okropne, że gorsze niż na targu.

super_karo już kiedyś podziwiałam Twoje zakupy, świetne chyba napadłaś na bank

Agosek też ładne zakupy, fajny strój kąpielowy
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:42   #4307
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny.. widziałyście ostatnio jakieś balerinki BIAŁE ? albo peep toe białe płaskie?
Ja widziałam dzisiaj właśnie w New Yorkerze białe balerinki. Ale nie wiem jak z ich jakością... Po 39,90.

super_karo - mam tą samą białą bluzkę z brązowymi guziczkami tez kupiłam ją za 12 zł podczas szaaallooonych wyprzedaży w h&m

Dostałam 2smsa z 'ciepłego kraju' od byłego. Dlaczego on mi przesyła ciepłe buziaczki i słodzi 'ślicznotko' : O ?!?!?!?! A potem przyjedzie i i tak nic nie będzie : /

__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 17:46   #4308
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

No to jak pewnie wiecie po kilka przygodach w Krakowie nastepnego dnia w koncu udalo sie wsiasc w pociag i dojechac na mazury.Podroz mialam bardzoo przyjemna Siedzialam z 2 studentami, jeden masazysta a drugi student AWF-u i robil nam cwiczenia w czasie tych 9 h jazdy a ze jechali do konca to pomogli mi wyniesc torby i machali chusteczka na pozegnanie milo

na mazurkach jak zawsze bylo fajnie, imprezy prawie codziennie, ale fajnie miec takich znajomych . pozniej jak wiecie bylam na 100tce prababci , mialo byc 15 osob, a bylo 50 i telewizja i gazeta
chcialabym przezyc tyle lat , nie potrafie opisac tego jak babcia sie cieszyla jak widziala wszystkich z rodziny razem.

po tym mialam jechac do londynu, plany sie lekko zmienily( bo kompletnie juz nie mialam kasy, wiec nie bylo sensu jechac tam bez niej) wiec rodzice zaproponowali kolejny wyjazd nad morze , nastawialam sie ze bedzie nudno i ze to bedzie najgorszy wyjazd, ale jednak bylo inaczej..

poznalam tam jego- M. w tym miejscu gdzie mieszkalismy mozna bylo chodzi na masaze to sie wybralam raz zobaczyc , i byli studenci fizjoterapii i masazu , i jakos tak sie stalo ze z jednym rozmawialismy, chodzilismy na spacery i praktycznie codziennie prawie przez cale dzien sie widzielismy,to bylo najlepsze 1,5 tygodnia w czasie tego roku; ( w koncu minal ten pobyt nad morzem, opalilam sie ,pobawilam ,odpoczelam, pozegnalismy sie i dal mi swoj numer kom na kartce( bo mam zepsuty tel wiec nie moglam go wpisac od razu) i zostawilam gdzies ja :cry : :cry : jak sie zegnalismy wszystko bylo ok, jak wracalam to ryczalam caly dzien, i jak teraz o tym pomysle ze nie zobaczymy sie juz i jak brakuje mi tych naszych rozmow to przez to mam taki humor i mi jest smutno; ( przepraszam ze tak przynudzam Wam, ale musialam sie wyzalic bo nie mam komu. jak mozecie to odpisujcie na bialo i bez emotek, niedlugo to usune ; (


jak bede juz miala wszystkie adresy email to wysle Wam fotki , mojego pokoju tez mam jak chcecie
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:00   #4309
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

super karo zakupy powalajace pod wzgledem ilosci (zreszta juz sie zachwycalam)
zaraz wysle Ci adres na PW.

kurcze szkoda ze zgubilas ta kartke z Jego nr telefonu.. nie wiem czy dobrze rozumiem, nie macie na siebie zadnych namiarow ani on ani Ty? : (
ja poznalam nad morzem mojego bylego.. dzielilo nas ponad 400 km a mimo to bylismy razem przez rok (ale wiadomo - to bylo takie "bycie" ze.. przez ten rok widzielismy sie ze 3 razy moze) bardziej bym go mogla nazwac dobrym znajomym niz tztem..
daleko on ma do Ciebie?
nie ma sie co smucic, jesli faktycznie nie macie sie jak porozumiec to.. trzeba to wlozyc w katgorie "mila wakacyjna przygoda" i wspominac z usmiechem : ) trzymaj sie : *
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 18:09   #4310
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
blaque chyba wiem o ktora torebeczke Ci chodzi. Taka z kokarda? Mi tez sie podobala, ale ta czarna

Teraz szukam jakiej wiekszej torby, tak zeby mie sie miescily tam ksiazki do szkoly. Ale nie umiem znalesc zadnej "pasujacej do mnie"

Wczoraj wypralam jedna torbe i widze jej rzeczywisty kolor. Zawsze byla brazowa, teraz ma zloty polysk I nie smierdzi autobusami
O, to u mnie nie było czarnej..
Ale ta fioletowa jest po prostu cuudowna
Myślisz, że opłaca się dać 39zł za nią?

No ja też chcę jakąś większą żebym miała do szkoły. Ale jak nie ma tak nie ma..


Agosek-super płaszczyk i ten szal

Super karo-ja też już pisałam, ale naprawdę zakupy powalające


Idę pobiegać.
Muszę odreagować..

Ja chcę już być pełnoletnia...!!!!!!!!! ;/
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:13   #4311
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Dzięki dziewczyny

blaque- co się stało?

super_karo- wiesz co, czasem tak jest lepiej-mniej się cierpi i żałuje, gdy się nie wie jeszcze co się straciło, niż potem kiedy człowiek się zaangazuje, zwłaszcza na odleglość...
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:13   #4312
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Robię porządki w szafce i szafie
I mam masę ciuchów w których nie chodzę (nawet po domu!).
Postanowiłam je wywalić bo tylko mi miejsce zajmują. Ale może uda mi się wybrać jakieś 'te lepsze z tych gorszych' i opchnąć na allegro zawsze jakieś grosze wpadną.
Tylko, że nigdy jeszcze nie wystawiałam nic na allegro . I nie wiem co i jak... Muszę chyba poczytać coś na ten temat
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:19   #4313
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

dzieki dziewczyny za kciuki ; )

pewnie niedlugo beda potrzebne :p

pamelija - a to taki maly osrodek wczasowy nad jeziorem , bylam juz tam w tym roku własnie z rodzicami
a teraz chce tylko na weekend

Agosek - sliczne zakupy
__________________
"Uwierz w anioły
Nawet jeśli ich skrzydła są czarne
uwierz w diabła
choćby na jego nogach spoczywała
płonąca aureola
Uwierz w ślepą miłość
i równie ślepą nienawiść
Uwierz We mnie"
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:20   #4314
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Agosek- może nic, ale pisałam wyżej. O tym Krakowie.
Wqrza mnie zachowanie moich rodziców. Nie wiem o co im chodzi!
Zawsze jak pytam się czy mogę jechać do Krk, to wielkie skrzywienie, a po co itp. I jak mi już pozwolą to z wielkim fochem itp.

Oni nie cierpią Krakowa ale nie wiem co ma piernik do wiatraka;/

Co za różnica, czy ciuchy sobie kupię tu (gdzie nic nie ma) czy w Krakowie!?!?
Dadzą mi kasę, choć i tak jak chcę coś więcej to za swoje płacę!

Na bilet też ze swoich, więc nie wiem o co jej chodzi!

Nie wiem. Zależy chyba od jej nastroju w danym dniu..;/
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:35   #4315
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

blaque

pewnie nie chca Cie puscic bo sie boja.. tylko o co?
przeciez nie jestes juz malym dzieckiem.
ale niektorym rodzicom ciezko to zrozumiec.
pogadaj z mama jeszcze raz..

mnie raczej puszczaja, do krakowa spokojnie moge pojechac, tylko niestety nie mam za co.. bo jak juz jechac na zakupy to z zamiarem kupna czegos konkretniejszego..
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:42   #4316
super_karo
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Avatar super_karo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa,Wuppertal
Wiadomości: 3 019
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

dziekuje Wam, ciesze sie ze zakupy przypadly Wam do gustu

Agosek swietne zakupy ! bardzo podoba mi sie czarny top, szaliczek granatowy i plaszczyk

Agosek,laylaa dziekuje Wam
niestety nie mamy zadnego kontaktu i chyba przez moja glupote, czemu ja tej karteczki nie schowalam gdzies : ( milo spedzilismy te prawie 2 tygodnie, a bede naprawde to dlugo wspominac, kto wie moze byloby z tego cos wiecej , tylko niestety juz sie o tym nie przekonam, jeszcze na dodatek dzisiaj poklocilam z rodzicami, i wlasnie w takim momencie mysle o nim i ze chcialabym sie po prostu przytulic i wyzalic.. : (

Agosek na pewno cos w tym jest, on jest z Lodzi, a za rok bedzie konczyl jakies kursy w Wawie, a ja za rok tez bede przeciez ztudiowac w wawie,ale coz..

przepraszam wam, ze mecze moimi problemami..


blaque rozumiem Cie , tez bym chciala miec juz te 18 lat, ale moze Twoi rodzice to przemysla, stwierdza ze juz jestes dorosla( co widac po Twoim rozsadnym zachowaniu) i Cie puszcza w koncu ? badz dobrej mysli

a na dodatek jeszcze dzisiaj zgubilam moje ulubione kolczyki i nie wiem jakim sposobem ale rozerala mi sie soczewka w pudeleczku
wlasnie pije sobie likier tofii i slucham dolujacej muzyki..
super_karo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:45   #4317
pamelija
Rozeznanie
 
Avatar pamelija
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 639
GG do pamelija Wyślij wiadomość przez MSN do pamelija
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

super_karo świetnie, że sobie wypoczełaś i że wyjazd się udał.. Kurczę strasznie głupio z tą kartką.. może przeszukaj jeszcze raz wszystko.. Alo zadzwoń do tego ośrodka i zapytaj się, czy możesz rozmawiać z X. który jest masażystą, bądź czy mogą Ci podać jego numer..
patitcz no to skoro Twoi Rodzice byli już w tym ośrodku, to chyba teraz powinni Cię bez problemów puścić. Tak uważam

Blaque niektórzy Rodzice są poprostu nadopiekuńczy.. Pozatym jesteś najmłodszą córeczką i jesteś oczkiem w głowie i dlatego się tak boją.. Moja Mama też nie lubi Krakowa.. Ale zupełnie z innych powodów niż Towi Rodzice
pamelija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:47   #4318
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

...

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2007-08-23 o 08:08
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 19:04   #4319
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

fuksja baaardzo podoba mi sie sweterek. nie wiem gdzie u mnie jest top secret jeden niedawno zlikwidowali.

super karo moze zrob tak jak radzi pamelija, zadzwon tam..
i nikogo nie meczysz!
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 19:34   #4320
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Urodzone w 1989 :) cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
a poza tym byłam przed chwilą z tatą pojeździć autem i dobrze mi szło. pojechaliśmy na placyk i robiłam łuki, parkowanie a nigdy wcześniej się tego nie uczyłam
A ja nie umiem cofać po łuku .
W ogóle nie umiem jeszcze skoordynować swoich ruchów w samochodzie. Nie miałam jeszcze ani jednej jazdy z instruktorem. Tylko dwa razy z bratem jeździłam...
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.