Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 14:48   #4291
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Coś takiego: http://glovestar.pl/galerie/r/rajsto...paski_3181.jpg

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/img/bazar/3...t-136039_4.jpg


Pewnie, że moda bywa bzdurna, ale ja się akurat w tym konkretnym "trendzie" odnajduję. I stwierdziłam, że póki jestem młoda i chuda, to sobie ponoszę, a co! Ale wiadomo, że ile ludzi, tyle opinii - tyle, że ja akurat założyłam je dla siebie i opiniami innych póki co nie mam zamiaru się przejmować.
Uu, nie wiem co nosisz, ale zostało to ocenzurowane (drugi link)
Ja tego nie czaję, ale jak Tobie to pasuje ,to spoko
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 14:53   #4292
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;32922115]Uu, nie wiem co nosisz, ale zostało to ocenzurowane (drugi link)
Ja tego nie czaję, ale jak Tobie to pasuje ,to spoko[/QUOTE]

Hahahha, nie wiem, dlaczego mi linka ocenzurowali. Ale edytowałam posta i zamiast linka dodałam załącznik.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 14:54   #4293
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Nigdy nie zwracałam uwagi na zęby Charlize, więc przetrzepałam jej bloga, aż w końcu znalazłam zdjęcie w pełnym uśmiechu. I czy TO są krzywe zęby?
One są po prostu duże i tak, wiem, na niektórych zdjęciach widać przerwy między zębami, ale czy to jest aż taką wadą, żeby lecieć do ortodonty?
Też nie widzę żadnych krzywych zębów.


Ale Dziewczyny, serio już teraz nawet zęby będzie komentować? Czy zęby to moda? Piszecie, że ona jest perfekcyjna, zadbana etc. ale jakie to ma znaczenie? Sory, ale komentowanie jakiegoś uzębienia, bo ktoś ma kase, drogie ciuchy lub coś innego jest w moim odczuciu bardzo chamskie. Wogóle komentowanie zębów jest chamskie i tyle. Zaraz któraś na moim blogu znajdzie gdzieś jakieś zdjęcia moich dłoni i zaczniecie komentowac moje dłonie, bo są krótkie, małe i grube? Dla mnie to by było to samo. Albo, że nogi ma za krótkie i za krzywe, kolana są za bardzo wystające, a policzki wyglądają jak u chomika!



Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja tematycznie muszę wylać frustrację spowodowaną obuwniczym trendem - niemalże niemożliwym jest kupienie zgrabnych butów na obcasie bez platformy, takich z podeszwą blisko ziemi. Praktycznie wszędzie te platformy, jak ma taka 1 czy 1,5cm to jeszcze ok, ale 4-5cm platformy plus 10cm bezwzględnego obcasa, co daje przynajmniej 15cm wysokości buta to przegięcie.
Nie ma już zgrabnych bezplatformowych pantofli na grubszej szpilce o wysokości 8-9cm praktycznie, a jak są to czarne, nudne i banalne. Strasznie mnie to denerwuje, wręcz rozwala
Ale za to dla takich karzełków jak ja, takie 15 cm szpilki są fajne Ale wiadomo, w sklepach powinny tez być normalne.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:00   #4294
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ale Dziewczyny, serio już teraz nawet zęby będzie komentować? Czy zęby to moda? Piszecie, że ona jest perfekcyjna, zadbana etc. ale jakie to ma znaczenie? Sory, ale komentowanie jakiegoś uzębienia, bo ktoś ma kase, drogie ciuchy lub coś innego jest w moim odczuciu bardzo chamskie. Wogóle komentowanie zębów jest chamskie i tyle. Zaraz któraś na moim blogu znajdzie gdzieś jakieś zdjęcia moich dłoni i zaczniecie komentowac moje dłonie, bo są krótkie, małe i grube? Dla mnie to by było to samo. Albo, że nogi ma za krótkie i za krzywe, kolana są za bardzo wystające, a policzki wyglądają jak u chomika!
dziewczyny przecież już skończyła się dyskusja na ten temat, po co znowu to wyciągać? już nikt nic nie pisał, zmieniony został temat a wy znowu o tym samym
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:30   #4295
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja do bloga takich osób jak Emilka podchodzę z dużym dystansem, aczkolwiek szkoda, że nikt nie kontroluje z jej otoczenia co ona wypisuje na blogu. Uważam, że takie osoby jednak trzeba "kontrolować" bo wszyscy znamy siłę internetu I nie każdy może zdawać sobie sprawę, że ta dziewczyna jest lekko upośledzona (kiedyś na formspringu odpisała, że ma lekki stopień niepełnosprawności (umysłowej właśnie) )
ja od pewnego czasu wogole podchodze z dystansem do calych tych modowych blogow mam znajoma ktora jednego prowadzi, i zawsze po "sesyjce" doslownie w godzine po dodaniu posta, wszystko laduje na allegro oczywiscie nowe nieuzywane itd, ludzie zaczeli komentowac : "kiedy buty na allegro", lub "dlaczego wszystko zaraz sprzedajesz"- na to pytanie odprowiada np. "niestety buciki sa za male"
jakos strasznie falszywe mi sie to wydaje....
new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 15:57   #4296
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Mnie ostatnio rozwalają:

1. Moda na miętowy kolor (najczęściej są to miętowe spodnie) - nagle wszędzie słyszę i czytam: "uwielbiam miętowy", "to mój ulubiony kolor" itp. Przyznaję, pastelowe kolory są bardzo ładne i cieszy mnie, że teraz jest na nie moda, bo będzie ich więcej w sklepach - ale od razu, żeby co sezon uznawać każdy kolejny kolor za "ulubiony"?

2. Buty do czuba Po prostu brak mi słów, żeby opisać, jak takie buty są brzydkie :P I doskonale pamiętam ciągłe krytykowanie takiego obuwia jeszcze niedawno, że "niemodne, brzydkie, wydłuża stopę" itd. A teraz na wszystkich blogach widzę, że to "must have"
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 16:16   #4297
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
dziewczyny przecież już skończyła się dyskusja na ten temat, po co znowu to wyciągać? już nikt nic nie pisał, zmieniony został temat a wy znowu o tym samym
Bo przeczytałam wszystkie strony i nie mogę nic nie napisać do czegoś takiego, sory

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
2. Buty do czuba Po prostu brak mi słów, żeby opisać, jak takie buty są brzydkie :P I doskonale pamiętam ciągłe krytykowanie takiego obuwia jeszcze niedawno, że "niemodne, brzydkie, wydłuża stopę" itd. A teraz na wszystkich blogach widzę, że to "must have"
Łee! Okropne są! Nie rozumiem jak można w takich chodzić
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 17:13   #4298
adelheide
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Wszystkie sklepy obuwnicze?Nie wiem co to za sklepy przeszukiwałaś Ty i wizażanka którą cytujesz,ale od jakiegoś roku,mniej więcej od czasu kiedy pojawiły się te skośne szpilki w zarze,jest mnogość kształtów obcasa i noska,ogólnie stylu całego buta.Takich jakie opisujesz widuję mnóstwo,więc chyba nie szukasz tam gdzie trzeba albo lubisz ponarzekać.
Tak, wszystkie Gratuluję, że takie znalazłaś, mi się to niestety nie udało. Wszystkie obuwnicze i wszystkie sieciówki mam przeszperane. Widuję je jedynie na zdjęciach w internecie... w sklepach - albo wielka platforma i grubszy obcas, albo bez platformy i wysoka, cienka szpilka
adelheide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:15   #4299
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;32922115]Uu, nie wiem co nosisz, ale zostało to ocenzurowane (drugi link)
Ja tego nie czaję, ale jak Tobie to pasuje ,to spoko[/QUOTE]
ja bardzo lubię takie rajstopy, bo są wygodniejsze i bardziej przewiewne, ale nie wystawiam ich na widok publiczny, bo to mi się nie podoba
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:18   #4300
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Dało się zauważyć, że 3/4 blogów szafiarskich nagle uznało ubrania w miętowych kolorach za "must have" nadchodzącego sezonu. Tylko że, moda na miętę nie zaczęła się wczoraj, trwa już sporo czasu i cieszy się dużą popularnością. Szkoda tylko, że wpisując w google grafika: mięta, wyskakuje nam zielona roślinka, której barwa z miętowym kolorem ma naprawdę niewiele wspólnego.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:21   #4301
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

O właśnie, zawsze się zastanawiałam, dlaczego to jest kolor "miętowy". Może mogłaby mi to jakaś fanka "mięty" wytłumaczyć?
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 17:22   #4302
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Dało się zauważyć, że 3/4 blogów szafiarskich nagle uznało ubrania w miętowych kolorach za "must have" nadchodzącego sezonu. Tylko że, moda na miętę nie zaczęła się wczoraj, trwa już sporo czasu i cieszy się dużą popularnością. Szkoda tylko, że wpisując w google grafika: mięta, wyskakuje nam zielona roślinka, której barwa z miętowym kolorem ma naprawdę niewiele wspólnego.
nareszcie ktoś to zauważył, pastele to nie jakaś nowość, ze 2 sezony temu też był szał na kolory pastelowe - miętowy też tam był, niestety ubolewam, że będę strasznie modna w tym sezonie :/ wolałam jak królowały neony, przynajmniej się wyróżniałam
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:30   #4303
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Dla mnie po prostu ten cały miętowy kolor ma niewiele wspólnego z miętą z ogródka. Chociaż.. kolor lodów miętowych jest podobny
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:31   #4304
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
O właśnie, zawsze się zastanawiałam, dlaczego to jest kolor "miętowy". Może mogłaby mi to jakaś fanka "mięty" wytłumaczyć?
lody miętowe
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 17:59   #4305
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Dla mnie po prostu ten cały miętowy kolor ma niewiele wspólnego z miętą z ogródka. Chociaż.. kolor lodów miętowych jest podobny
nawet w języku niemieckim funkcjonuje kolor mintgrün (zielona mięta), co oczywiście z miętą jako roślina nic nie ma wspólnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mintgrün.jpg (15,7 KB, 17 załadowań)
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:41   #4306
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

a może ten kolor to po prostu pistacjowy?
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 18:48   #4307
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
a może ten kolor to po prostu pistacjowy?
Niee, pistacje są bardziej żółte
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 19:12   #4308
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
lody miętowe
Mięta do picia Właśnie teraz ją piję, chce ktoś?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 19:16   #4309
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
dziewczyny przecież już skończyła się dyskusja na ten temat, po co znowu to wyciągać? już nikt nic nie pisał, zmieniony został temat a wy znowu o tym samym
dokładnie

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio rozwalają:

1. Moda na miętowy kolor (najczęściej są to miętowe spodnie) - nagle wszędzie słyszę i czytam: "uwielbiam miętowy", "to mój ulubiony kolor" itp. Przyznaję, pastelowe kolory są bardzo ładne i cieszy mnie, że teraz jest na nie moda, bo będzie ich więcej w sklepach - ale od razu, żeby co sezon uznawać każdy kolejny kolor za "ulubiony"?
oj tak wszędzie czytam że "miętowy to mój ulubiony kolor" i zaczynam widzieć laski w "miętowych" rurkach oj klony klony :P
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 19:32   #4310
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Ja nie przepadam za pastelami, dla mnie są po prostu mdłe .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 19:34   #4311
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Prawda jest taka, że co jest modne to automatycznie jest łatwiej dostępne. Gdy byłam nastolatką ciężko mi było znaleźć coś w kolorze pudrowego różu czy właśnie miętowego (choć wtedy nie znałam tego określenia) - jednak jak już znalazłam to byłam jedyna i to mi się podobało Bardzo lubię pastele, do twarzy mi w nich i naprawdę jestem wkurzona że są teraz tak popularne
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 19:40   #4312
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że co jest modne to automatycznie jest łatwiej dostępne. Gdy byłam nastolatką ciężko mi było znaleźć coś w kolorze pudrowego różu czy właśnie miętowego (choć wtedy nie znałam tego określenia) - jednak jak już znalazłam to byłam jedyna i to mi się podobało Bardzo lubię pastele, do twarzy mi w nich i naprawdę jestem wkurzona że są teraz tak popularne

ze mnie sie caly czas tata snieje ze w rurkach chodze, a kiedys bylo - bleeeee marchewy
new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:17   #4313
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

A czy przypadkiem boom na tę całą miętę nie zaczął się jakieś 2-1,5 roku temu i teraz powraca jak bumerang? Bo coś mi świta, że w którejś części modowych rozwalaczy było o miętowych lakierach do paznokci - wtedy chyba tylko te lakiery były takie rozchwytywane. Zresztą sama posiadam i lubię nim sobie od czasu do czasu pazury maźnąć, choć ciucha w kolorze miętowym bym nie założyła, bo z moją bladą karnacją wyglądałoby to pewnie niezbyt interesująco.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:23   #4314
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość

ze mnie sie caly czas tata snieje ze w rurkach chodze, a kiedys bylo - bleeeee marchewy
He he dokładnie Ja jeszcze 2 lata temu za nic nie ubrałabym innych spodni, niż biodrówki, a teraz noszę spodnie z wysokim stanem, jeszcze wciągam bluzkę do środka w ogóle zauważyłam ostatnio, że noszę coraz więcej różnych fasonów i kolorów i coraz częściej sięgam po coś sprzed kilku lat.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:44   #4315
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Równocześnie rozwalają mnie kobiety, które uważają, że bez obcasów nie można wyglądać sexy. Częściej widuję atrakcyjne kobiety na płaskim obuwiu niż na wysokim.


Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Na koniec "dnia" zaskoczył mnie nowy wpis na blogu Emilii W końcu chyba Ona też uznaje się za modową blogerkę, więc mam nadzieję, że się tu nadaje, mimo że recenzja jak najbardziej nie modowa (jednak Emilia określa owy przyrząd jako "gadżet")
http://iamemiliaa.blogspot.com/
jaki lejek?! gdzie?



Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Pewnie, że moda bywa bzdurna, ale ja się akurat w tym konkretnym "trendzie" odnajduję. I stwierdziłam, że póki jestem młoda i chuda, to sobie ponoszę, a co! Ale wiadomo, że ile ludzi, tyle opinii - tyle, że ja akurat założyłam je dla siebie i opiniami innych póki co nie mam zamiaru się przejmować.
nie wyszłabym w czymś takim z domu ale co kto lubi.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 21:04   #4316
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość


jaki lejek?! gdzie?
aj znikł już przegapiłaś mega rozwalacz to znów ta miażdżąca krytyka Wizażanek, której nikt nie wy3muje
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 23:38   #4317
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

http://allegro.pl/sandalki-habrowe-r...206118287.html
lubie polaczenie rozowego z chabrowym, ale tutaj nie bałdzo^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 23:42   #4318
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
aj znikł już przegapiłaś mega rozwalacz to znów ta miażdżąca krytyka Wizażanek, której nikt nie wy3muje
Faktycznie tamten post znikł, z resztą taka sytuacja to nie pierwszy raz Pamiętam, że na jakimś innym blogu dziewczyna była w staniku czy coś takiego i ktoś napisał o tym tutaj, po jakimś czasie to zdjęcię przeoadło! Ten wątek to ma siłę

Dla tych co nie widziały tego lejka http://www.miastokobiet.pl/wp-conten.../11/goGirl.jpg
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2012-03-14 o 23:47
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 06:01   #4319
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Pewnie, że moda bywa bzdurna, ale ja się akurat w tym konkretnym "trendzie" odnajduję. I stwierdziłam, że póki jestem młoda i chuda, to sobie ponoszę, a co! Ale wiadomo, że ile ludzi, tyle opinii - tyle, że ja akurat założyłam je dla siebie i opiniami innych póki co nie mam zamiaru się przejmować.

świetne są i masz rcję - póki jesteś młoda i szczupła to noś, bo dla takich dziewczyn są te rajstopy (no, może nie dla tych ZA młodych) mam 21 lat i też bym je ubrała, taki mam styl po prostu
a co inni sobie o tym pomyślą - ich sprawa. Przynajmniej ładnie wyglądam i nie ubieram się jak ze śmietnika

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Cytat:
Napisane przez poldzia89 Pokaż wiadomość
dokładnie


oj tak wszędzie czytam że "miętowy to mój ulubiony kolor" i zaczynam widzieć laski w "miętowych" rurkach oj klony klony :P
a to już w tamtym roku się zaczęło wszyscy w miętowych sweterkach, bluzkach i rurkach, bo MODNE. Atak Klonów
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 06:54   #4320
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
A czy przypadkiem boom na tę całą miętę nie zaczął się jakieś 2-1,5 roku temu i teraz powraca jak bumerang? Bo coś mi świta, że w którejś części modowych rozwalaczy było o miętowych lakierach do paznokci - wtedy chyba tylko te lakiery były takie rozchwytywane. Zresztą sama posiadam i lubię nim sobie od czasu do czasu pazury maźnąć, choć ciucha w kolorze miętowym bym nie założyła, bo z moją bladą karnacją wyglądałoby to pewnie niezbyt interesująco.
dokładnie tak,
miętowy bum zaczął się chyba ze 2lata temu, zresztą podobnie jak pastele,
nie pamiętacie tych wszystkich zachwytów nad pudrowym?
jak coś było pudrowe, to było och i ach i lov

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Faktycznie tamten post znikł, z resztą taka sytuacja to nie pierwszy raz Pamiętam, że na jakimś innym blogu dziewczyna była w staniku czy coś takiego i ktoś napisał o tym tutaj, po jakimś czasie to zdjęcię przeoadło! Ten wątek to ma siłę

Dla tych co nie widziały tego lejka http://www.miastokobiet.pl/wp-content/uploads/2011/11/goGirl.jpg
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.