Gossip Girl - styl, moda i... plotki - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 10:38   #4291
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Ja darzę sympatią Serenę za to, że jest mojego wzrostu i lubię obserwować jej stylizacje
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:40   #4292
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez zniszcz0mnie Pokaż wiadomość
Ja w sumie też

Co ?! Dlaczego ?
A nie wiem, takie mają widzimisię. Następny odcinek dopiero za 3 tygodnie.. i to tylko 2 odcinki beda... i potem swieta i znow jakas przerwa ;/
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:55   #4293
zniszcz0mnie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 152
GG do zniszcz0mnie
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

synesthesia, załamałaś mnie =,= Masakra jakaś.. Ciekawe jak będzie z GG, mam nadzieję że nie bd jakiś dziwnych przerw ;/
__________________
Hello world, I'm your wild girl.
I'm your ch ch ch ch ch cherry bomb ! "

KLIK


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni !
zniszcz0mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 12:23   #4294
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez zniszcz0mnie Pokaż wiadomość
Ja ogółem lubię S., ale wkurza mnie u niej to, że ona tak zapewnia że jest w kimś zakochana, big love forever, a po tygodniu uznaje, że to jednak nie to =,= I tak jest ZAWSZE !
Ja ostatnio trafiłam na 1 sezon GG na tvn7 i akurat był odcinek, w którym S prosi matkę by ta zrezygnowała z Rufusa na rzecz jej związku z Danem, bo cytuję "wiem, że w moim wieku to głupio brzmi, ale chcę być z nim już na zawsze" Cóż za ironia

I tyle mówiłyście o pogorszeniu fryzur S i miałyście rację W pierwszym sezonie S miała śliczne długie fale a nie taki bałagan jak teraz...
picnic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 12:25   #4295
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;23210544]Ja Sereny nie znoszę za:
  • dwie naczelne miny: a) wiecznie rozdziawioną buzię, z którą wygląda jakby była lekko niedorozwinięta , b) przygryzanie dolnej wargi, gdy usiłuje być słodka, albo gdy ma się zaraz z kimś całować - ma to niby być urocze, ale mnie szlag trafia, gdy to widzę;
  • przekonanie o własnej wyższości względem innych i dwulicowość: tak jak w przypadku Blair te cechy są zaletami, a nie wadami, tak Serena jest za mało bystra, żeby uczynić z nich atuty;
  • wodzenie facetów za nos i uważanie, że każdy z nich powinien posłusznie za nią łazić jak pies, co niestety w ostatnich odcinkach się dzieje... a tak byłam szczęśliwa, gdy S. wróciła z wakacji i zastała i D., i N. z kimś innym w związku;
  • no i przede wszystkim za to, że poza urodą nic sobą nie reprezentuje: nie jest ani mądra, ani sprytna, ani zaradna, ani rozsądna, a wszystko udaje jej się dlatego, że jest ładna i wstawiają się za nią przyjaciele, którzy mają więcej szarych komórek niż ona.
Generalnie moimi ulubionymi odcinkami były chwile, gdy B. i S. były skłócone, albo gdy S. o mało co nie omsknęła się noga.

Ten serial oglądam w zasadzie tylko dla ciuchów i chwil bezmyślnej rozrywki. I dla Blair. Ona jest dla mnie solą Plotkary.

Jeśli chodzi o styl, też zdecydowanie wolę Blair - wszystko spod igły, idealne, dziewczęce, ale i kobiece. Casualowe stylizacje S. mnie nie powalają, już prędzej wyjściowe. A najbardziej podobały mi się jej smart-casualowe czy semi-formalne outfity z czasów, gdy pracowała z K.C. i Trippem. Ale zarówno Blair, jak i Serena mają czasem mocno przesadzone kreacje balowe i koktajlowe.

Uwielbiam wprost włosy Blair. Takie gładziutkie, lśniące. Najbardziej lubiłam ją w czekoladowym brązie z 1 sezonu, choć ten rudawy brąz, który ma teraz też do mnie przemawia. Najmniej rozjaśnione wakacyjne włosy z 2 sezonu. A Serena i te jej suche, sterczące kłaki... uch! Aż czasem mam ochotę jej dać szczotkę i kazać rozczesać te kołtuny. Nie wspominając o tragedii z odrostami z tego sezonu i wprost okropnej fryzurze z jej pierwszego dnia na Columbii.

PS. Witam stałe wątkowiczki jako nowicjuszka! [/QUOTE]

Zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś


Wrzucam link do drugiego promo kanadyjskiego najnowszego odcinka:
http://www.youtube.com/watch?v=i3mLwCSLUUw

A co do przerwy, to nie jestem na 100% pewna, ale wydaje mi się, że już po najbliższym poniedziałku (lub następnym ) tak owa nas czeka
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 15:45   #4296
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Ja darzę sympatią Serenę za to, że jest mojego wzrostu i lubię obserwować jej stylizacje
Haha, ja jestem także wzrostu Sereny i lubię czasami podejrzeć jej stylizacje, w każdym razie dziewczyna szpilek sobie nie odmawia. Co do włosów to rzeczywiście, w tym sezonie są fatalne, jakby były wiecznie tłuste!

Nie chcę przerwy
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 15:53   #4297
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Co do tej pary co się ma zaręczyć - zostaje już tylko Chair z GG i para ze Smallville...
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 18:02   #4298
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Co do tej pary co się ma zaręczyć - zostaje już tylko Chair z GG i para ze Smallville...
z racji że Smallville ma ostatni sezon i ogólnie ich para już ma się ku sobie przed baaaaardzo długi czas obstawiałabym jednak Smallville
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 19:08   #4299
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Nie wiem, bo Smallville nie ogladam.

A tak swoją droga to pooowoli konczy nam sie wątek Moze jak juz bedziemy nowy robic, to na społecznosciach? bo juz prawie mody tutaj na watku nie ma
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 19:38   #4300
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
z racji że Smallville ma ostatni sezon i ogólnie ich para już ma się ku sobie przed baaaaardzo długi czas obstawiałabym jednak Smallville
Spotkałam się już z taką opinią (sama Smallville nie oglądam), ale mimo wszystko trzymam kciuki za B i C
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 19:57   #4301
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Nie wiem, bo Smallville nie ogladam.

A tak swoją droga to pooowoli konczy nam sie wątek Moze jak juz bedziemy nowy robic, to na społecznosciach? bo juz prawie mody tutaj na watku nie ma
smallville przestałam oglądać jakieś 2 sezony temu więc ale jestem na bieżąco a co do nowego wątku to podobne dylematy były przy zakładaniu tego ale inaczej na to patrząc to na etorebkowym wątku też nie ma nawet 50% o etorebkach a wątek i tak jest na Modzie; a tu czasami ktoś napisze która kreacja się podoba czy nie moim zdaniem lepiej będzie jeżeli każdy od czasu do czasu wklei kilka zdjęć z stylizacjami z serialu czy prywatnych gwiazd z GG i będzie ok

stylizacje z następnego odcinka: ani B ani S mi się nie podobają; S ma za wymyślną tą sukienkę a ta od B wygląda jak koszula nocna, jestem na
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 20:52   #4302
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
smallville przestałam oglądać jakieś 2 sezony temu więc ale jestem na bieżąco a co do nowego wątku to podobne dylematy były przy zakładaniu tego ale inaczej na to patrząc to na etorebkowym wątku też nie ma nawet 50% o etorebkach a wątek i tak jest na Modzie; a tu czasami ktoś napisze która kreacja się podoba czy nie moim zdaniem lepiej będzie jeżeli każdy od czasu do czasu wklei kilka zdjęć z stylizacjami z serialu czy prywatnych gwiazd z GG i będzie ok

stylizacje z następnego odcinka: ani B ani S mi się nie podobają; S ma za wymyślną tą sukienkę a ta od B wygląda jak koszula nocna, jestem na
O rany, B wygląda jak w koszuli nocnej . A to dziwne, bo Ona zazwyczaj ma bardzo dopasowane do okazji stroje.
A ta sukienka S zła nie jest . Jeszcze zależy co to za okazja, ale podejrzewam, że nie jest zbyt "balowa" ta sukienka, więc jest ok .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:05   #4303
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
O rany, B wygląda jak w koszuli nocnej . A to dziwne, bo Ona zazwyczaj ma bardzo dopasowane do okazji stroje.
A ta sukienka S zła nie jest . Jeszcze zależy co to za okazja, ale podejrzewam, że nie jest zbyt "balowa" ta sukienka, więc jest ok .
ja mam po prostu minimalistyczny gust dla mnie ta sukienka S z baletu była obrzydliwa
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 21:49   #4304
zniszcz0mnie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 152
GG do zniszcz0mnie
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

B faktycznie wygląda jak w koszuli nocnej Ale sukienka S. nawet mi się podoba, jednak ta z baletu była moim zdaniem ładniejsza
__________________
Hello world, I'm your wild girl.
I'm your ch ch ch ch ch cherry bomb ! "

KLIK


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni !
zniszcz0mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 22:30   #4305
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
A co do przerwy, to nie jestem na 100% pewna, ale wydaje mi się, że już po najbliższym poniedziałku (lub następnym ) tak owa nas czeka
najbliższe odcinki wychodzą:
15.11
29.11
06.12

więc przerwa będzie pewnie dopiero po tym trzecim
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 08:57   #4306
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
a co do nowego wątku to podobne dylematy były przy zakładaniu tego ale inaczej na to patrząc to na etorebkowym wątku też nie ma nawet 50% o etorebkach a wątek i tak jest na Modzie; a tu czasami ktoś napisze która kreacja się podoba czy nie moim zdaniem lepiej będzie jeżeli każdy od czasu do czasu wklei kilka zdjęć z stylizacjami z serialu czy prywatnych gwiazd z GG i będzie ok

stylizacje z następnego odcinka: ani B ani S mi się nie podobają; S ma za wymyślną tą sukienkę a ta od B wygląda jak koszula nocna, jestem na
Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
ja mam po prostu minimalistyczny gust dla mnie ta sukienka S z baletu była obrzydliwa
Całkowicie się zgadzam, co do nie przenoszenia wątku na inne forum
Wydaje mi się, że mimo wszystko tak mało tutaj o modzie nie piszemy

Co do sukienek, to rzeczywiście B troszkę koszulą nocną zalatuje
S nie podoba mi się ani z nowego odcinka, ani z poprzedniego - kiedyś już pisałam, że denerwuje mnie to, że ona albo musi mieć jakieś wycięcie na środku biustu albo odsłonięte na całej długości nogi Owszem ma się czym pochwalić dziewczyna, ale nie musi tego robić w tak ostentacyjny sposób i przy każdej okazji
Ale mnie ogólnie stylizacje S nie zachwycają i sporadycznie coś mi się u niej spodoba więc może nie jestem obiektywna
U B jedyny miły dla oka akcent w tym odcinku, to kolorystyczne dopasowanie do stroju C - nie wiem czy zauważyłyście, ale tak samo było podczas jej urodzin

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość
najbliższe odcinki wychodzą:
15.11
29.11
06.12

więc przerwa będzie pewnie dopiero po tym trzecim
Czyli po najbliższym mamy tydzień przerwy, potem jeszcze dwa i możemy się pewnie spodziewać świątecznej..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 10:34   #4307
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Mimo wszystkie najwieksze szanse sa jednak w Smallville na zareczyny Ale nie powiem, byłoby milo w tym sezonie zobaczyć i u Chair xD kto mówi ze nie mogliby ich zerwać 2 odcinki później?

I maciupki spojler:
Słysząłam że Dan i Serena będą ze sobą w 10 odcinku xD
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 11:46   #4308
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość
najbliższe odcinki wychodzą:
15.11
29.11
06.12

więc przerwa będzie pewnie dopiero po tym trzecim
czyli nie ominie mnie żaden odcinek bo akurat nie ma mnie 22-23
Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Całkowicie się zgadzam, co do nie przenoszenia wątku na inne forum
Wydaje mi się, że mimo wszystko tak mało tutaj o modzie nie piszemy

Co do sukienek, to rzeczywiście B troszkę koszulą nocną zalatuje
S nie podoba mi się ani z nowego odcinka, ani z poprzedniego - kiedyś już pisałam, że denerwuje mnie to, że ona albo musi mieć jakieś wycięcie na środku biustu albo odsłonięte na całej długości nogi Owszem ma się czym pochwalić dziewczyna, ale nie musi tego robić w tak ostentacyjny sposób i przy każdej okazji
Ale mnie ogólnie stylizacje S nie zachwycają i sporadycznie coś mi się u niej spodoba więc może nie jestem obiektywna
U B jedyny miły dla oka akcent w tym odcinku, to kolorystyczne dopasowanie do stroju C - nie wiem czy zauważyłyście, ale tak samo było podczas jej urodzin



Czyli po najbliższym mamy tydzień przerwy, potem jeszcze dwa i możemy się pewnie spodziewać świątecznej..
Ja lubię takie hmm .. lekko "bieliźniane" klimaty .. ale faktycznie B trochę wygląda jakby nie skończyła się ubierać

A co do S to po części się zgadzam ... za często za dużo odsłania .. tak jakby miała mega kompleksy i na siłe w ten sposób styliści chcieli zwrócić na nią uwagę ... aczkolwiek można czerpać z niej inspiracje np mi się ostatnio podobał jej zestaw z szarym sweterkiem i spódniczką przez to że właśnie taki zwykły jak na nią
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 12:12   #4309
gogo4444
Raczkowanie
 
Avatar gogo4444
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość
najbliższe odcinki wychodzą:
15.11
29.11
06.12

więc przerwa będzie pewnie dopiero po tym trzecim


a gdzie oglądacie odcinki na bieżąco? bo ja ściągam, ale muszę czekać aż do środy na odcinek...
gogo4444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 12:21   #4310
judith0506
Raczkowanie
 
Avatar judith0506
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 448
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez gogo4444 Pokaż wiadomość
a gdzie oglądacie odcinki na bieżąco? bo ja ściągam, ale muszę czekać aż do środy na odcinek...

Ja oglądam online w każdą środę- wtedy już jest odcinek z napisami
judith0506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 13:02   #4311
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

a mi się wydaje ze B własnie specjalnie poleciała w taki bielizniany klimat, zwiazku z tematyką imprezy/balu przebierańców Chuck'a.

Poza tym, czemu te kanadyjskie promo zawsze musi być takie ciche... bardzo chciałabym usłyszeć co mówi Chuck

i też trzymam kciuki za ich zaręczyny, oj oby!
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 16:47   #4312
wandziucha
Raczkowanie
 
Avatar wandziucha
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 181
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Dziewczyny poszukuje tytułu dwóch piosenek z ostatniego odcinka platkary (sezon4odcinek8), pierwsza ta jak Dan przyjezdza na balet, patrzy na Serenę a potem widzi jak caluje sie z Collinem, a druga na koniec odcinka ja Chuck z Blair wpadaja w szal namiętności

Byłabm baaardzo wdzięczna za pomoc, bo jakoś nie umiem ich znależć
wandziucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 16:55   #4313
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez wandziucha Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuje tytułu dwóch piosenek z ostatniego odcinka platkary (sezon4odcinek8), pierwsza ta jak Dan przyjezdza na balet, patrzy na Serenę a potem widzi jak caluje sie z Collinem, a druga na koniec odcinka ja Chuck z Blair wpadaja w szal namiętności

Byłabm baaardzo wdzięczna za pomoc, bo jakoś nie umiem ich znależć
ja zwykle tytuły piosenek znam stąd: http://www.tvfanatic.com/music/shows/gossip-girl/
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 17:51   #4314
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

czy mi sie wydaje czy w promo odcinka widze jakies dwie calujace sie dziewczyny?
zauwazylyscie? czy mi sie juz oczach mieni. one tak migaja, ulamkiem sekundy, wiec w ogole nie wiem kto to.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:01   #4315
macystick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 129
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Zdjęcia do 10 odcinka http://www.youtube.com/watch?v=LJEQQmDLTkM . Pojawi się chyba nowa postac w serialu- konkretnie chodzi mi o tą blondynkę w czarnej sukience .
macystick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:08   #4316
shine91
Rozeznanie
 
Avatar shine91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 966
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

O tę blondynkę w 35 sekundzie? Wg mnie wygląda na Juliet ;P
shine91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 18:10   #4317
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez shine91 Pokaż wiadomość
O tę blondynkę w 35 sekundzie? Wg mnie wygląda na Juliet ;P
też tak uważam, to juliet
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:51   #4318
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez ^ Red dress ^ Pokaż wiadomość
a mi się wydaje ze B własnie specjalnie poleciała w taki bielizniany klimat, zwiazku z tematyką imprezy/balu przebierańców Chuck'a.

Poza tym, czemu te kanadyjskie promo zawsze musi być takie ciche... bardzo chciałabym usłyszeć co mówi Chuck

i też trzymam kciuki za ich zaręczyny, oj oby!
Bardzo możliwe, bo nie wydaje mi się, żeby B. popełniła taką gafę

Tutaj jest promo kanadyjskie dosyć głośne + z polskimi napisami więc jak się czegoś nie dosłyszy, to zawsze można przeczytać
http://twoje-seriale.pl/gossip-girl-...kanadyjski-pl/
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 19:57   #4319
wandziucha
Raczkowanie
 
Avatar wandziucha
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 181
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
ja zwykle tytuły piosenek znam stąd: http://www.tvfanatic.com/music/shows/gossip-girl/
oooo dziękuję ślicznie
wandziucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 06:54   #4320
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Gossip Girl - styl, moda i... plotki

przecie to wdzianko z balu B. jest bardzo modne! W okresie kręcenia odcinku na wybiegach królowały ubrania które miały przypominać bieliznę. To żadna gafa Nawet dziś myślę, że taką sukieneczko haleczkę można byłoby założyć swobodnie na imprezę
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.