Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3 - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 20:45   #4291
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Znowu mnie dół dopadł. Powinnam się już przyzwyczaić do tego, że usypiam codziennie płacząc
Cholernie za nim tęsknie i nic na to nie poradzę
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 21:38   #4292
coffeinka85
Raczkowanie
 
Avatar coffeinka85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 235
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

wrocilam dzisiaj do miasta studenckiego...
on tez tu jest, tu sie poznalismy, i tutaj ze mną zerwał...

siedziałam na dworcu i jechałam w pociągu- i łzy jak grochy płynęly mi po policzkach...
i tylko w mojej głowie była wylicznka:
zabic sie / wegetować / zabić sie / wegetować / zabic sie / wegetować / zabić sie / wegetować / zabic sie / wegetować / zabić sie / wegetować / zabic sie / wegetować / zabić sie / wegetować / ......zabic sie.
__________________
Każdy dzień zbliża nas do śmierci...
coffeinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 21:49   #4293
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

ja się zabije wsobotę, jak mu to wszystko napisze ;(
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 22:11   #4294
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

ach dziewczyny dołączam do Was...
zerwałam z chłopakiem dokładnie 10 wrzesnia... bylismy 2,5 roku razem.
była to bardzo przemyslana decyzja, której absolutnie nie załuję. powiem więcej - teraz czuję się znacznie lepiej...
ale
zawsze jest jakieś ale. jestem specyficzną osobą.. nie mam wielu znajomych. własciwie mam tylko kilku.wiadomo- po zerwaniu zawsze jest jakoś pusto. długo walczyłam z tą pustką. caly czas zapelniam sobie czas tak, zeby nie siedziec samej w domu... ale zapełniam go tak, ze chodze gdzies sama.. pracuję z ludzmi (ale nie z bliskimi osobami wiec nie ma z kim pogadac)..
koleżanka, którą uważałam za prawie przyjaciółkę powiedziała mi ostatnio przykrą dla mnie rzecz. poczułam się wystawiona... jak ja się do niej nie odezwę to ona napewno się nie odezwie bo ma pełno znajomych, przyjaciół.. jest wprost rozchwytywana. ale jak ja juz sie odezwe to ona mówi ze ja taka bliska jej jestem, ze jest dumna ze mnie, ze dzielnie sobie radzę w tej sytuacji, jasne... :/ to tylko puste słowa.
jestem troszkę rozżalona. już nawet nie chodzi o to rozstanie z chłopakiem tylko o moją koleżankę.. jestem sama jak palec. nie mam do kogo buzi otworzyć. czuję troszkę pustkę po rozstaniu bo tak to zawsze mogłam do kogoś (do TZ) zadzwonić zeby pogadać o niczym, spytać co tam?, zwyczajnie.. z nudów bo czekam np na autobus.. teraz nie mam do kogo....
mam żal też do rodziców... ale to juz inna bajka bo piszę juz totalnie niezgodnie z tematem tego wątku. własny ojciec nie ma o czym ze mną gadać. nie chce w ogóle ze mną rozmawiać w domu traktowana jestem jak powietrze.. jak zaczynam coś mówić to nikt nie słucha tylko zaczynają rozmawiać sobie na inny temat (w trakcie jak mówię).
ostatnio miałam duzo naprawdę radosnych chwil... ale nie miałam się nawet z kim podzielić moją radością. to takie przykre dla mnie.

musiałam się wygadać
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 22:21   #4295
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

hej roszke poczytalam waszych wpisaow. u mnie rownie zle a nawet gorzej. blyismy razem6lat rok temu byl slub a teraz od 3miesiecy nie mieszkam z nim, bo ....zaczal stosowac argument sily jesli tylko cos bylo nie po jego mysli. wiem ze dobrze robie odchodzac, ale .... tak naprawde to wszytsko nie ma dla mnie sensu i donikad to nie prowadzi........
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 00:02   #4296
coffeinka85
Raczkowanie
 
Avatar coffeinka85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 235
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Nadal milczymy...i on, i ja... ( od poczatku maja)
odkąd zaczęłam sie pojawiac na gg jako dostepna ( od tego poniedziałku- po dosc długiej przerwie wakacyjnej ) - on (chyba ma mnie jeszcze w swoich kontaktach)... od poniedziałku ciągle ma w statusie "silence..."
( ja nie wstawiam zadnego opisu...i nie będę...)

boze...co to oznacza?????
czy to jest status dla mnie? jakas wskazówka??? ze chce, zebym sie odezwała????
ale ja nie moge pierwsza...bo to on ze mną zerwał ;((((

<aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! kiedy przyjdzie ten fiński nóż do autodestrukcji z allegro ??? bo jak nie wytrzymam- to zatłukę się młotkiem>
__________________
Każdy dzień zbliża nas do śmierci...

Edytowane przez coffeinka85
Czas edycji: 2008-09-26 o 06:23
coffeinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 08:06   #4297
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Hej dziewczynki!! pogoda super, humor do dupy siedzę w pracy jak zbity pies. wczoraj ryczałam, ryczałam i ryczałam. Ciężka jest dla mnie ta sytuacja z exem i rozstaniem ale nie wiedziałam ze ciężko jest mi nawet o tym z kims rozmawiac to była dla mnie masakra. ehhh juz mi sie niechce kompletnie nic
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 08:20   #4298
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość
Nadal milczymy...i on, i ja... ( od poczatku maja)
odkąd zaczęłam sie pojawiac na gg jako dostepna ( od tego poniedziałku- po dosc długiej przerwie wakacyjnej ) - on (chyba ma mnie jeszcze w swoich kontaktach)... od poniedziałku ciągle ma w statusie "silence..."
( ja nie wstawiam zadnego opisu...i nie będę...)

boze...co to oznacza?????
czy to jest status dla mnie? jakas wskazówka??? ze chce, zebym sie odezwała????
ale ja nie moge pierwsza...bo to on ze mną zerwał ;((((

<aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! kiedy przyjdzie ten fiński nóż do autodestrukcji z allegro ??? bo jak nie wytrzymam- to zatłukę się młotkiem>
nie wiem po prostu, co Ci napisać może właśniie każde czeka na ruch z przeciwnej strony.. ale duma każdego nie pozwala, wiem coś o tym.. ale znowu jak do niego napiszesz, a on Ci nie odpisze.. bedzie strasznie bolalo (

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!! pogoda super, humor do dupy siedzę w pracy jak zbity pies. wczoraj ryczałam, ryczałam i ryczałam. Ciężka jest dla mnie ta sytuacja z exem i rozstaniem ale nie wiedziałam ze ciężko jest mi nawet o tym z kims rozmawiac to była dla mnie masakra. ehhh juz mi sie niechce kompletnie nic
marzenko kurcze badz silna wiem ze nielatwo, ja wlasnie psychicznie nastawiam sie na sobote, kiedy mu to wszystko napisze ;( też juz nie gadam z nikim na gadu, mam takiego dola, ze masakra.. boje sie, co odpisze.................. . (
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 08:31   #4299
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez AgataAgataka Pokaż wiadomość
hej roszke poczytalam waszych wpisaow. u mnie rownie zle a nawet gorzej. blyismy razem6lat rok temu byl slub a teraz od 3miesiecy nie mieszkam z nim, bo ....zaczal stosowac argument sily jesli tylko cos bylo nie po jego mysli. wiem ze dobrze robie odchodzac, ale .... tak naprawde to wszytsko nie ma dla mnie sensu i donikad to nie prowadzi........
argument siły???????? facet, ktory stosuje przemoc wzgledem kobiety jest dla mnie, przepraszam ze to napisze Agatko.. palantem:| on sie raczej nie zmieni, chocby blagal na kolanach, zebys wrocila.. odetchnij, a przy zlym nastroju przypomnij sobie co Ci zrobil.. tak bedzie leppiej dla Ciebie
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 08:51   #4300
coffeinka85
Raczkowanie
 
Avatar coffeinka85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 235
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez CZekolada19 Pokaż wiadomość
nie wiem po prostu, co Ci napisać może właśniie każde czeka na ruch z przeciwnej strony.. ale duma każdego nie pozwala, wiem coś o tym.. ale znowu jak do niego napiszesz, a on Ci nie odpisze.. bedzie strasznie bolalo (


a moze wrzucic na status- ze wrociłam ( ze jestem blisko, 10 min autobusem od niego ??? )
co o tym myslicie???

- to go moze albo zachecic do odezwanian sie
-albo wręcz przeciwnie- zaprze sie jeszcze bardziej

a moze nic nie pisac, nawet w tym cholernym statusie...


ja juz nie wiem co mam zrobic...
jednoczesnie boli, ze tak mnie skrzywdził ;(
jednoczesnie boje sie znowu zaufac komukolwiek...jemu i innym facetom...
jednoczesnie chciałabym, zeby wrocił, przeprosił, powiedizał, ze sie pomylił z tym zerwaniem, i ze to jest miłosc ;(

co ja pisze, co ja gadam...?????
on juz od 5 miesiecy sie nie odzywa...
to co?? nagle teraz sie odezwie????

__________________
Każdy dzień zbliża nas do śmierci...
coffeinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 09:19   #4301
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

a w jakiej atmosferze się rozstaliście? kurcze, moze warto sie pierwszemu odezwac.. chociazby napisac, ze hej, dawno nie rozmawialismy, co tam u Ciebie? nie wiem kochana, naprawde nie wiem co poradzic
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 10:05   #4302
gosiaaakkk
Raczkowanie
 
Avatar gosiaaakkk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 29
GG do gosiaaakkk
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Gosiuch dzięki rozmawialam z Nim przez telefon wczoraj zeby sie umówic na ostatnie spotkanie i chce zakmnąć ten dział to taki jakis obojętny był w głosie ze szok... po 3latach taki ignor bo tam jakas na drodze napotkał i mu minęło szybko... a ze Mnie jak usłyszałam jego głos tak uszło jakos wszytsko czuje sie lepiej i jakos sie nie przejmuje i mam nadzieje ze bedzie dobrze...

Cdz jestem w takiej samej sytuacji jak Ty jesli chodzi o kolezanki. Przed moim exTŻ mialam zaledwie dwie czy trzy a w ciągu 3lat nie miałam nikogo tylko jego i teraz tez nie mam z kim wyjsc czy do kogos zadzwonic... szkoda gadac ale planuje zmienić prace i zmienić otoczenie i mam nadzieje ze bedzie dobrze i wiem ze u Ciebie tez bedzie dobrze wieć sie trzymaj cieplutko
__________________
Kocham
gosiaaakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 11:02   #4303
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez CZekolada19 Pokaż wiadomość
argument siły???????? facet, ktory stosuje przemoc wzgledem kobiety jest dla mnie, przepraszam ze to napisze Agatko.. palantem:| on sie raczej nie zmieni, chocby blagal na kolanach, zebys wrocila.. odetchnij, a przy zlym nastroju przypomnij sobie co Ci zrobil.. tak bedzie leppiej dla Ciebie
teoretycznie wiem tylko jest cholernie ciezko bo wszysko w co wierzylam wzielo w leb. malzenstwo slub wiara zasady wedlug ktorych uwazalam ze nalezy zyc nie sprawdzily sie. nie umiem sobie wytlumaczyc dlaczego tak sie stalo i czy mozna bylo jakos temu przeciwdzialac, poza tym dlaczego wczesniej tego nie bylo a zaraz po slubie sie pojawilo.
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 11:27   #4304
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

ja chyba tego wszytskiego nie przezyje. juz nie mam sily nie iwem po co cokolwiek robic. moj dzien tydzien wyglada tak samo. wstaje rano praca wracam z pracy jem kapie sie ewentualnie spotykam sie ze znajomymi klade sie spac i tak mijaja kolejne dni. nic dla mnie nie ma sensu ostatnio bylam na zakupach zeby sobie poprawic humor i wrocilam z jeszcze wiekszym dolem bo rzeczywiscie kupilam sobie cos tam ale zero jakiegokolwiek zadowolenia z tego
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 13:47   #4305
coffeinka85
Raczkowanie
 
Avatar coffeinka85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 235
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

wpadłam pod samochod...
na szczęscie...(a moze niestety ???? ;((( ) - żyję, nic sie powaznego nie stało , siniaki, potłuczenia
mogł jechac szybciej...byłoby po problemie
__________________
Każdy dzień zbliża nas do śmierci...
coffeinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 14:12   #4306
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość
wpadłam pod samochod...
na szczęscie...(a moze niestety ???? ;((( ) - żyję, nic sie powaznego nie stało , siniaki, potłuczenia
mogł jechac szybciej...byłoby po problemie
Jak możesz tak pisać o tak Ci dupsko zbiłam Wiem, że to trudne..bardzo trudne się pozbierać... Ale zobacz: na tym forum jest tyle przykładów że można to jakoś przeżyć, że jakoś dajemy sobie radę...a wszystkie myślałyśmy parę miesięcy temu podobnie jak Ty
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 14:20   #4307
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość
wpadłam pod samochod...
na szczęscie...(a moze niestety ???? ;((( ) - żyję, nic sie powaznego nie stało , siniaki, potłuczenia
mogł jechac szybciej...byłoby po problemie
o rety!! Dobrze, że nic poważnego się nie stało! Kasia dobrze mówi. nie gadaj głupot, bo będzie lanie I ostrożniej chodż ulicamiBędzie lepiej, tylko potrzeba na to czasu
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 14:30   #4308
EwElI_nA
Raczkowanie
 
Avatar EwElI_nA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 212
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość
wpadłam pod samochod...
na szczęscie...(a moze niestety ???? ;((( ) - żyję, nic sie powaznego nie stało , siniaki, potłuczenia
mogł jechac szybciej...byłoby po problemie
Ty mi tu piszesz niestety, a my wszystkie bardzo się tutaj cieszymy, że nic (prawie nic) Ci sie nie stalo.
Kochana wiem, jak bardzo teraz Ci cięzko, my wszystkie tutaj to wiemy, każda z nas to przeżywala, ale jakos dajemy sobie rade. Jestem pewna, że Ty tez wkoncu zaczniesz patrzec na tą sytuacje jak na poczatek czegos nowego i zrozumiesz wkoncu, że ten nowy rozdzial w Twoim życiu nie musimy byc gorszy, ale wlasnie będzie jeszcze lepszy od poprzedniego, I tego z calego serca Ci zycze

Uff u mnie strasznie cięzko....nauka mnie dobija, ledwo sobie radze...a do tego ta samotnosc, ehh tak bardzo przydalby sie ktos..
__________________
....Serce za głupie jest
nie słucham już jego prawd,
oszukało mnie.
Znów muszę przez to przejść,
wiem dobrze że za swoje mam.....
EwElI_nA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 15:50   #4309
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez AgataAgataka Pokaż wiadomość
ja chyba tego wszytskiego nie przezyje. juz nie mam sily nie iwem po co cokolwiek robic. moj dzien tydzien wyglada tak samo. wstaje rano praca wracam z pracy jem kapie sie ewentualnie spotykam sie ze znajomymi klade sie spac i tak mijaja kolejne dni. nic dla mnie nie ma sensu ostatnio bylam na zakupach zeby sobie poprawic humor i wrocilam z jeszcze wiekszym dolem bo rzeczywiscie kupilam sobie cos tam ale zero jakiegokolwiek zadowolenia z tego
to zupełnie jak ja, dziś byłam na zakupach, kupiłam pare rzeczy, normalnie byłabym zachwycona, ale nie teraz.
Jak wróciłam z zakupów mama ogladała zakupy i zapytała mnie "to czego jeszcze potrzebujesz?
a ja opowiedziałam : exa
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 17:16   #4310
fajnykasiuniek
Raczkowanie
 
Avatar fajnykasiuniek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
to zupełnie jak ja, dziś byłam na zakupach, kupiłam pare rzeczy, normalnie byłabym zachwycona, ale nie teraz.
Jak wróciłam z zakupów mama ogladała zakupy i zapytała mnie "to czego jeszcze potrzebujesz?
a ja opowiedziałam : exa

no właśnie...
zastanawiam się ile pięniędzy musiałabym mieć i ile godzin spędzić na zakupach żeby zapelnić PUSTKĘ...
__________________
Nic nie ma w życiu na zawsze...
fajnykasiuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 17:33   #4311
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez fajnykasiuniek Pokaż wiadomość
no właśnie...
zastanawiam się ile pięniędzy musiałabym mieć i ile godzin spędzić na zakupach żeby zapelnić PUSTKĘ...
nie ma takiej kwoty ani rzeczy która by ją zapełniła zakupy nic nie pomogą. Pustke mamy w sercu, nic jej nie zapełni
beznadzieja.... kiedyś uwiebiałam zakupy, a teraz nawet z nich nie czerpie radości
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 18:27   #4312
fajnykasiuniek
Raczkowanie
 
Avatar fajnykasiuniek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
nie ma takiej kwoty ani rzeczy która by ją zapełniła zakupy nic nie pomogą. Pustke mamy w sercu, nic jej nie zapełni
beznadzieja.... kiedyś uwiebiałam zakupy, a teraz nawet z nich nie czerpie radości
Wiem Kochana.......... wiem
to było takie auto-ironiczne stwierdzenie dotyczące mojego stanu świadomości...
a tak serio to ostatni raz na fajnych zakupach to byłam.... w kwetniu!!! serio od tego czasu to kupiłm 1 bluzke i 1 spódnice ale jakoś bez szału sie odbyło
__________________
Nic nie ma w życiu na zawsze...
fajnykasiuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 18:48   #4313
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Hej Kobiety
A jak tam wieczorek mija? U mnie nuda. Właśnie farbuję włosy Na jutro umówiłam się z koleżanką na wieczór pożegnalny, bo razem od 13 lat, a teraz każda do innego miasta na studia. Ona z chłopakiem, ja sama Skoczymy gdzieś może do klubu potańczyć. A w poniedziałek juz jadę do Toronto
A wy jakie plany na weekend? piszcie kochane
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 19:01   #4314
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez fajnykasiuniek Pokaż wiadomość
Wiem Kochana.......... wiem
to było takie auto-ironiczne stwierdzenie dotyczące mojego stanu świadomości...
a tak serio to ostatni raz na fajnych zakupach to byłam.... w kwetniu!!! serio od tego czasu to kupiłm 1 bluzke i 1 spódnice ale jakoś bez szału sie odbyło
własnie, wszyzstko odbyw się bez jakiegokolwiek szału wszystko jest jakieś takie bezpłciowe, bezbarwne i ogólnie do d....y
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 19:03   #4315
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

zielona0noc pozdrów ode mnie mój ukochany Toruń
I jaki kolorek robisz

Ja miałam iść dziś na dicho potańczyć ale hmm..plany się zmieniły, zła jestem na kumpla ale cóż Jutro jadę na imprezę się wytańczyć do koleżanek ojj będzie się działo i smuteczki małe bo od poniedziałku wszystkich wymiecie na studia a dziś popijam winko w Waszym boskim towarzystwie
Ps- pocieszenie moje- Exsior tez dziś siedzi w domu a tak mnie wyganiał- idź idź idź widzę jak masz ochotę pobawić
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 19:15   #4316
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

U mnie znowu wielki dół.
Chyba mój ex definitywnie postanowił zakończyć wszelkie uczucia między nami, bo nie daje znaku życia... No cóż, cisza jest dołująca, ale jakoś trzeba sobie radzić.
Tylko po co w takim razie robił mi nadzieje

Dobrze, że mam Was
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 19:27   #4317
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez KasiaTbg Pokaż wiadomość
zielona0noc pozdrów ode mnie mój ukochany Toruń
I jaki kolorek robisz

Ja miałam iść dziś na dicho potańczyć ale hmm..plany się zmieniły, zła jestem na kumpla ale cóż Jutro jadę na imprezę się wytańczyć do koleżanek ojj będzie się działo i smuteczki małe bo od poniedziałku wszystkich wymiecie na studia a dziś popijam winko w Waszym boskim towarzystwie
Ps- pocieszenie moje- Exsior tez dziś siedzi w domu a tak mnie wyganiał- idź idź idź widzę jak masz ochotę pobawić
Ok pozdrowię A kolorek robię ciemny brązik jak zawsze tylko kupiłam inne farby (potrzebuję 2 na moje wlosy) niż zazwyczaj, bo w rossmanie wymiotło te co zawsze kupowałam zobaczymy jak mi wyjdzie ten
No to spędzimy ten wieczorek razem Jutro poszalejesz, sobie odbijesz dzisiejszy dzień

Gosiuch pewnie, że masz nas Kochana, faceci to dranie, oni nie myślą o konsekwencjach swoich czynów. Nie myślą, czy ktoś na tym ucierpi
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 19:29   #4318
coffeinka85
Raczkowanie
 
Avatar coffeinka85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 235
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

ja tez Wam dziekuje ze jestescie

ja podglądam gg w nadziei, ze sie pokaze...tylko nie wiem co mi to da??
poza tym robie okłady i smaruje potłuczenia...boli okropnie ;(((

mówicie, ze to przejdzie...
tylko kiedy? jak długo Wy jestescie po rozstaniu?
ja juz męczę sie 5-ty miesiąc

2 dni po rozstaniu miałąm krakse na rowerze...- wyszłam cało- potłuczony łokiec i kolano a rower walnął tak, ze pokawałkował sie na 3 częsci...
dzisiaj - potrącona przez samochod...- tez wyszłam cało, skonczyło sie na potłuczeniach...
- pytanie: co będzie nastepne? ciężarówka? tramwaj? pociąg ?
...tutaj juz będzie hardcore...
__________________
Każdy dzień zbliża nas do śmierci...
coffeinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 19:58   #4319
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

zielona0noc na pewno bosko będziesz wygladać hihi

a mi się tak wczoraj smutno zrobiło...moja mama spotkała mamę Exa..a one się świetnie dogadują i lubią... i bardzo dawno się nie widziały i ona mówiła że P. jej powiedział jak się spytała co tam jak tam, to tylko powiedział: tak wyszło mamuś.
no no ii iiii i jeszcze powiedziała że się tak bardzo cieszyła, że P. (zdrobniła tak jak zawsze) taki był zadowolony i wogóle miała nadzieję patrząc na niego że się ułoży haha a na koniec że ona P. tak rozpieściła i on taki dziecinny jeszcze :roll eyes: fajna kobitka z niej, bardzo ją lubię...Tylko P. to najmłodszy syneczek hehe i takie wieczne dziecko chyba będzie...
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 20:09   #4320
karolinaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 107
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

cześć dziewczynki dawno nie pisalam u mnie w sumie nic ciekawego sie nie dzieje.. z exem kontaktu nie utrzymuje... obydwoje mamy sie głeboko gdzies... i moze lepiej... bo uswiadomilam sobie ze bym przy nim zgniła w koncu... zycie jak w celibacie.. zero imprez, na wakacjach nie bylismy przez 3 lata nigdzie... mielismy miec wakacje zycia w sierpniu tego roku... taaa a 4 sierpnia mnie zostawil,, jak milo ale spoko poradze siobie i wam kochane tego zycze. nie martwcie sie dziewczynki )) naprawde nie warto sie przejmowac jednym facetem,. ich na świecie sa miiony.... nie warto.. naprawde.. szkoa naszych ez... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo... ja wiem ze tak dziewnieteraz zostac samej... ejstesmy przyzwyczajone do bycia z kims... z tym jedynym... ale skoro oni nas nie chcia to po co? wczoraj sobie uświadomilam ze jak facet walczy o kobiete po rozstaniu to jets wszytko ok. ale jak dziewczyna walczy?? wogole w jaki sposob ma walczyc?? na kazdym kroku spotyka ja ponizenie... wrr
karolinaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.