Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-25, 13:22   #4321
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
TRu No jakos ostatnio nie czuje potrzeby kupowania, tylko zuzywania Poza tym chcialabym sobie kupic troche wiosennych fatałaszków
Udalo Ci sie zgarnąć jakieś próbki ?
Tylko z LRP, niestety dużo było leków, mało kosmetyków
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:25   #4322
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Co radzicie? Może powinnam spróbować właśnie jakiegoś lekkiego szamponu, coś nieperłowego?Jakieś typy?

kochanie a na Ciebie jutro ps. nie chciałabyś mi przynieść 10 sezonu Przyjaciół? Albo ja Tobie płyt do nagrania? Czy ten sezon nie jest jakiś krótszy od poprzednich?
Mogę Ci przynieść ten fitomed to sobie odpsikasz (niestety nie mam żadnych opakowań). A Przyjaciół przyniosę, pewnie że tak! Tylko mam z lektorem, mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza Odcinków jest 18. Nie pamiętam, ile miały poprzednie sezony...


Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Kot mi dziś zasikał nowe zimowe kozaki czy skórę można myć wodą z jakimś płynem czy one już tylko na śmietnik się nadają? dodam, że to kozaki do kolan i zasikany jest jeden od kostki po kolano od strony skóry
Ojej, współczuję. Nie miałam nigdy takiej sytuacji ze skórą, więc nie wiem, ale jeśli uda Ci się wywabić ten zapach, to pamiętaj, żeby już nigdy tych butów nie zostawiać w towarzystwie żadnego kota. Moja kocica nasikała na dywan, który był prany i niby nie miał już zapachu, ale iwdocznie nie dla niej - za każdym razem jak została z nim sama, zostawiała plamę. Dywan w końcu wylądował na śmietniku Zresztą tak się też działo z różnymi kotami i różnymi dywanikami w mojej rodzinie - jak coś jest raz obsikane, to kot chyba chce potem przykryć ten zapach swoim (albo odświeżyć swój)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:39   #4323
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mogę Ci przynieść ten fitomed to sobie odpsikasz (niestety nie mam żadnych opakowań). A Przyjaciół przyniosę, pewnie że tak! Tylko mam z lektorem, mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza Odcinków jest 18. Nie pamiętam, ile miały poprzednie sezony...
Bardzo chętnie, dziękujęJa mam dużo pojemniczków, zrobiłyśmy z Dziewczynami spore zamówienie na Allegro a potem się okazało, że nie mamy już co sobie przelewać, bo wszystkim się wymieniłyśmy
A który dokładnie masz szampon z Fitomedu?Poczytałabym sobie w KWC
One są dostępne tylko w aptekach?
A i może mogłabym się czymś odwdzięczyć?Zrobię dziś chyba fotki pielęgnacji to może coś sobie wybierzesz?

Poprzednie sezony miały chyba po 24 odcinki Lektor mi nie przeszkadza, dziękuję raz jeszcze

Aaa i pytanie do zlotujących: umawiamy się pod Rotundą?A nie lepiej od razu w ZT? Bo ja bym chciała na pewno iść do MACa
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2009-02-25 o 13:42
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:40   #4324
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Aga pocieszynka się należy jak najbardziej. Pocieszynki zawsze są potrzebne.

A masz dalej ochotę zamówić Himalayę? Bo mogłybyśmy się podzielić kosztami wysyłki, obejrzałam sobie dziś ich stronę.
Na pocieszynkę będzie może coś z nowości Gosha, nigdzie nie mogę znaleźć wiosennej kolekcji od nich a nie chcę się we wszystkim zakochac jak ostatnio. a coś czuję, że na dniach moja ulubiona sprzedająca z all. może już coś miec

Mam ochotę na H. jednak teraz nie umiem powiedzieć czy dam radę naciągnąć rodzico-sponsora po moich aktualnych naukowych osiągnięciach A zanim pracę znajdę, zarobię to kuuupa czaus minie. Ale będę kombinować, bo mnei kooorciii strasznie
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Kot mi dziś zasikał nowe zimowe kozaki czy skórę można myć wodą z jakimś płynem czy one już tylko na śmietnik się nadają? dodam, że to kozaki do kolan i zasikany jest jeden od kostki po kolano od strony skóry
No co za paskudnik zapytam MagJę, może będzie wiedziała i da znać wieczorem jak nie padnie po pracy

Edit: to moja lista życzeń z Himalayi prawie stówka chociaz za 9 kosmetyków to względnie ujdzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg himalaya.jpg (36,8 KB, 37 załadowań)
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2009-02-25 o 13:54
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 14:34   #4325
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

To jak będziesz chciała zamawiać, to daj znać. Ja jestem póki co chętna tak na 3-4-5 rzeczy, ale przejrzałam pobieżnie.


Ale mam lenia. Chyba muszę coś z tym zrobić, może wypiorę moje koszmarnie brudne pędzelki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 14:41   #4326
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Ufff...wróciłam niedawno z pracy i mam dość Mam zatkane uszy, żołądek ściśnięty jakby mi go ktoś tam w środku związał na supeł i do tego katar i drapanie w gardle
Nie chcę być znów chora Mam tego dość już, naprawdę.


Widzę, że temat zszedł na włosy, więc ja też się dołączam Co prawda włosomaniaczką nie jestem, ale chcę bardziej dbać o moje siano żebym znów nie musiała obcinać zniszczonych konców.Przede wszystkim nie chcę już farbować a jeśli już to tylko zrobię sobie balejaż albo pasemka.
Jeśli chodzi o pielęgnację to Wax dla blondynek mi służy, więc będę go nadal kupować + mam zamiar zaopatrzyć się w więcej odżywek i masek. Szampony często zmieniam, więc tutaj obojętne co stosuję, choć muszę przyznać, że szampon Bambino dla dzieci bardzo dobrze się spisuje na moich włosach
No i nie zapominam jeszcze o oleju Monoi - zmieszany z żelem hialu i nałożony na końce na noc daje super efekty

rzyrafko to może jakaś wspólna akcja odchudzania, co? Mnie się nie tyle przyda schudnięcie co zmienienie diety i dziś też póki co nic słodkiego nie zjadłam(teraz tylko na obiad jednego naleśnika). Oby tak dalej.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 14:42   #4327
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Ok, jeśli Ci się nie spieszy bardzo

Ojej, ja też pędzlaków moich nie prałam conajmniej miesiąc

Boli mnie brzuch z głodu A chciałam po chrześcijańsku post wytrzymać i widzę, że nie da rady
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 14:47   #4328
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Nie spieszy mi się.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 15:21   #4329
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie, dziękujęJa mam dużo pojemniczków, zrobiłyśmy z Dziewczynami spore zamówienie na Allegro a potem się okazało, że nie mamy już co sobie przelewać, bo wszystkim się wymieniłyśmy
A który dokładnie masz szampon z Fitomedu?Poczytałabym sobie w KWC
One są dostępne tylko w aptekach?
A i może mogłabym się czymś odwdzięczyć?Zrobię dziś chyba fotki pielęgnacji to może coś sobie wybierzesz?

Poprzednie sezony miały chyba po 24 odcinki Lektor mi nie przeszkadza, dziękuję raz jeszcze

Edycja: Nic nie chcę, dziękuję! Muszę się wstrzymać z zakupami chociaż 2 tygodnie, nic nie może mnie w tym czasie kusić

Aaa i pytanie do zlotujących: umawiamy się pod Rotundą?A nie lepiej od razu w ZT? Bo ja bym chciała na pewno iść do MACa
Toten Można go kupić na pewno w sklepach "zielarskich", chyba nie ma go w aptekach... - ja go kupuję w ich siedzibie, bo mam bardzo blisko
Jak widać na każde włosy łagodne szampony działają różnie - fitomed ma dobre opinie, ale są też osoby, które go nie lubią, czasem trudno jest się przestawić z perłowych szamponów

mi pasuje i Rotunda i ZT
A Przyjaciół dzisiaj chciałam sprawdzić, czy płyta działa... i obejrzałam kilka odcinków Idę odkurzać

Edycja:
Nic nie chcę! dziękuję Muszę się wstrzymać z zakupami chociaż dwa tygodnie, nic nie może mnie w tym czasie skusić
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2009-02-25 o 15:24 Powód: skleroza
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 16:12   #4330
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Aante czy w tej maseczce z miodli jest alkohol? I czy mocna jest? Bo ja na tropie nowego oczyszczacza jestem, ale nie chcę trafić tak jak z tą maską TBS co to niby delikatna miała być.
Nie ma alkoholu
Mam cerę mieszaną przesuszoną i jak dla mnie to oczyszcza dobrze, ale nie podrażnia czy wysusza. Ty chyba masz suchą, więc ciężko mi powiedzieć jakby się u Ciebie spisywała.
TBS nie miałam i niestety nie porównam.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Aaante_e Ty się jeszcze pytasz czy możesz przyjechać? Będziemy czekały na Ciebie i Sleepy w marcu

Ja b. lubię różowe cienie Takie jasne, pastelowe na wiosnę w sam raz, w tych HR też mnie ten różowy najbardziej urzekł

A może spróbuj szamponu bez SLS, dla dzieci> Nivea go zawiera i jest dziecinna praktycznie tylko z nazwy.
Od siebie mogę polecić szampon Babydream z Rosmana albo Hip, chociaż ten pierwszy p prostu wielbię.

I też lubię różowe cienie Takie jasne, lekko perłowe.

Tru gdzie odbywa się ta wystawa? Jeestem jej bardzo ciekawa
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 16:22   #4331
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
I też lubię różowe cienie Takie jasne, lekko perłowe.

Tru gdzie odbywa się ta wystawa? Jeestem jej bardzo ciekawa
Ja bym lubiła, gdyby nie to, że mi nie pasują

A ta wystawa to, zdaje się, w Blue City - ja jakoś w ogóle nie mam ochoty tam iść, w ogóle mnie nie ciągnie... Nie chcę oglądać ludzi od środka
klik Dzieci też mogą wchodzić...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 16:30   #4332
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ojej, współczuję. Nie miałam nigdy takiej sytuacji ze skórą, więc nie wiem, ale jeśli uda Ci się wywabić ten zapach, to pamiętaj, żeby już nigdy tych butów nie zostawiać w towarzystwie żadnego kota. Moja kocica nasikała na dywan, który był prany i niby nie miał już zapachu, ale iwdocznie nie dla niej - za każdym razem jak została z nim sama, zostawiała plamę. Dywan w końcu wylądował na śmietniku Zresztą tak się też działo z różnymi kotami i różnymi dywanikami w mojej rodzinie - jak coś jest raz obsikane, to kot chyba chce potem przykryć ten zapach swoim (albo odświeżyć swój)
No tak, to de facto chodziło o dywanik w przedpokoju, na którym na nieszczęście stały moje buty dywanik już z resztą był raz osikany, ja chciałm go od razu wyrzucić, ale tz mnie przekonał, że jak go wypierzemy to będzi egit, bo kot już swojego zapachu tam nie wyczuje...no i stało się znów nie wiem o co chodzi z tymi szmatami na podłodze, mój osikał nawet ręcznik, któym wycierałm podłogę w łazience i potem go tak nieopatrznie zostawiłam..
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No co za paskudnik zapytam MagJę, może będzie wiedziała i da znać wieczorem jak nie padnie po pracy

Edit: to moja lista życzeń z Himalayi prawie stówka chociaz za 9 kosmetyków to względnie ujdzie
Dziękuję za wszelkie info już im nic nie zaszkodzi więc gotowa jestem spróbować wszystkiego
Co do Himalayi to tez dziś napisałam moją wish listę tz'owi mailem i teraz muszę tylko przypilnować dziada żeby podzwonił po hurtowniach
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Tru gdzie odbywa się ta wystawa? Jeestem jej bardzo ciekawa
Wystawa jest w Bleu City, na 3 piętrze Polecam i w ogóle uważam, że cała ta afera wokół tej wystawy jest niepotrzebna. To naprawdę kawał niezłej roboty i niesamowite walory dydaktyczne. Jak TZ opowiadał mi jak wygląda takie muzeum na UM w Łodzi to mi się skóra zjeżyła-ciała w formalinie w wielkich akwariach, rozcięte powłoki skórne podpięta takimi hakami jak z horrorów-to musi być okropne..ale do tej wystawy to niebo a ziemia
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 16:31   #4333
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Hej wszystkim
Właśnie się dowiedziałam że mam jutro dzień wolny i zastanawiam się, jak go wykorzystać Chyba pojadę na tą wystawę, koleżanka też ma chęć, zawsze raźniej przebrnąć przez takie eksponaty (chociaż mnie to nie rusza, sama robiłam sekcje).

Mi także pasuje spotkanie zarówno pod rotundą jak i w ZT, może ze względu na pogodę w ZT bardziej

Widzę że obecnie włosy na tapecie, ja ze swoimi mam ostatnio same problemy,ciężko im dogodzić. Na razie stosuję szampon i odżywkę nawilżającą Aussie i 1-2 razy w tygodniu maska 3-minute reconstructor. Czasami na zmianę z szamponem nawilżającym używam ten przeciwko wypadaniu włosów Vichy Dercos. Pianek, lakierów itp niegdy nie używałam i nie używam, prostownicy tak samo, często tylko suszę je suszarką wieczorem bo nie chce mi się czekać aż same wyschną

Lecę coś zjeść i zabieram się za nadrabianie postów.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 16:38   #4334
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No tak, to de facto chodziło o dywanik w przedpokoju, na którym na nieszczęście stały moje buty dywanik już z resztą był raz osikany, ja chciałm go od razu wyrzucić, ale tz mnie przekonał, że jak go wypierzemy to będzi egit, bo kot już swojego zapachu tam nie wyczuje...no i stało się znów nie wiem o co chodzi z tymi szmatami na podłodze, mój osikał nawet ręcznik, któym wycierałm podłogę w łazience i potem go tak nieopatrznie zostawiłam..
No bo w szmaty tak fajnie wbija się pazurki, żeby je ostrzyć... a potem samo się robi Moja kota sika tylko na wełniane rzeczy, uwielbiam ją, ale sikun z niej straszny

Ja jednak się nie skuszę na tę wystawę, jakoś tak... daleko mi do medycyny, mogę patrzeć na krew, ale żeby coś więcej to dziękuję

Bardzo dziękuję za zaproszenia wszystkim Nie jestem rozeznana w tej funkcji wizażu, więc nawet nie wiedziałam, jak się je przyjmuje
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 16:44   #4335
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

Lecę coś zjeść i zabieram się za nadrabianie postów.
hej
ja też lecę po sałatkę i do czytania

EDIT zobaczyłam swój nowy avek i pomyslałam że jest tu ktoś nowy
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 16:48   #4336
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
EDIT zobaczyłam swój nowy avek i pomyslałam że jest tu ktoś nowy


Dobrze że nie napisałaś do samej siebie "witaj Sleepy"
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:00   #4337
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość


Dobrze że nie napisałaś do samej siebie "witaj Sleepy"


Składałam własnie zamówienie z Avonu. Wziełam tą torebkę co Isa + serum z demo i błyszczyk Caramel Miałam dziś rozkminkę nad kwiatkami do buzi po obejrzeniu tych zdjec: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://i158.photobucket.com/albums/t116/jc2239/MarimekkoforAvon004.jpg&i mgrefurl=http://abeautyfulsentiment.blogs pot.com/2008/10/marimekko-for-avon-eyeshadow-palette.html&usg=__-yaK0ohod1draZODiqLopH_gB1 4=&h=307&w=425&sz=76&hl=p l&start=16&sig2=5CU-iRZrcc_auTy27_100Q&tbnid= 01BLyHrMZuaFsM:&tbnh=91&t bnw=126&ei=WTmlSbbiENSHjA fS0N21Bg&prev=/images%3Fq%3Dmarimekko%2B for%2BAvon%26gbv%3D2%26hl %3Dpl%26sa%3DG

ale jednak się oparłam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:00   #4338
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość


Dobrze że nie napisałaś do samej siebie "witaj Sleepy"

Sleepy a czemu zmieniłaś avka, tamten z Twoim zdjęciem był śliczny

Mówicie o tej wystawie a ja Wam powiem, że chętnie bym poszła to zobaczyć. Jakoś mnie takie rzeczy nie brzydzą ani nie odrzucają a wręcz przeciwnie. Choć nie wiem z drugiej strony jakbym zareagowała gdybym to zobaczyła na własne oczy, bo w TV wyglądało to wszystko ciekawie.

Hosenko te zdjęcia to już Gajunia wklejała jakiś czas temu
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2009-02-25 o 17:06
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:07   #4339
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

kochanie rozumiem A 2 tygodnie to spokojnie dasz radę

Aaante_e spróbuję tego rossmanowskiego w takim razie na początek, dzięki

Ja też bym poszła na tę wystawę, zobaczymy co jutro Lizzie powie
Tylko czuję, że nie będzie w moim otoczeniu chętnych do towarzystwa
Nie to, że jestem jakaś spaczona, ale i na taką o jakiej pisze True też bym poszła, po prostu mnie to interesuje
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 17:14   #4340
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko te zdjęcia to już Gajunia wklejała jakiś czas temu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:18   #4341
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość


Dobrze że nie napisałaś do samej siebie "witaj Sleepy"


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Sleepy a czemu zmieniłaś avka, tamten z Twoim zdjęciem był śliczny
poczułam cheć zmiany szaty na wiosenną ale na pewno jeszcze wlepię tu swoją paszczę
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:21   #4342
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mi się ten kwiatkowy róż na tych fotkach właśnie spodobał, ale ostatecznie też się oparłam

sleepy ja też od pewnego czasu czuję potrzebę zmiany avka, ale muszę najpierw znaleść wenę i zrobić sobie nowe fotki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:23   #4343
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
mi się ten kwiatkowy róż na tych fotkach właśnie spodobał, ale ostatecznie też się oparłam

A dostałaś torebkę?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:32   #4344
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

A dostałaś torebkę?
Jeszcze nie Ale myślę, że na dniach powinna do mnie dotrzeć. Strasznie jestem jej ciekawa. Musi być ładna, bo jak nie to będę płakać

EDIT: Przekroczyłam 15 tysięcy postów!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:56   #4345
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z nowego podkładu- Bourjois 10 Hours Sleep Effect. Używam go dopiero trzy dni i jestem zachwycona. Do ideału trochę mu brakuje ale bije na głowę masę górnopółkowców które miałam lub testowałam z próbek.

Dziś odkopałam też starego Masterpiece MF i nie mogłam się nadziwić jak tylko 3 kosmetyki(podkład+tusz+ró ż) zrobiły mi cudną twarz
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 17:59   #4346
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

przeniesli mi egzamin na 14:40 I dopiero wrocilam,reszta bedzie zdawac chyba w nocy

dziekuje wszystkim za kciuki-4.5

ide cos zjesc..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:00   #4347
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z nowego podkładu- Bourjois 10 Hours Sleep Effect. Używam go dopiero trzy dni i jestem zachwycona. Do ideału trochę mu brakuje ale bije na głowę masę górnopółkowców które miałam lub testowałam z próbek.

Dziś odkopałam też starego Masterpiece MF i nie mogłam się nadziwić jak tylko 3 kosmetyki(podkład+tusz+ró ż) zrobiły mi cudną twarz
Ja mam chrapkę na ten podkład Nie wiem tylko jak z odcieniami, bo nigdy nie miałam podkładu Bourjois. Ale myślę, że znajdę coś dla siebie tymbardziej, że on nie jest bardzo kryjący.

Ja teraz zużywam resztkę Hydralight Isadory(swoją drogą dla mnie jest świetny) i myślałam czy nie kupić go ponownie, no ale ten Burżujek mnie bardziej kusi

Gajuś gratulacje
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:20   #4348
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
przeniesli mi egzamin na 14:40 I dopiero wrocilam,reszta bedzie zdawac chyba w nocy

dziekuje wszystkim za kciuki-4.5

ide cos zjesc..
Gajuś, gratulacje Mądra dziewczynka z ciebie
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:48   #4349
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Gajuś gratulacje

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Gajuś, gratulacje Mądra dziewczynka z ciebie


nie wiem jak sie nazywam normalnie..a jutro na 8 zajecia
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 19:11   #4350
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Karolina jak tylko znajdziesz chętne to polecam też nie czuję się spaczona po prostu ciekawa własnego ciała a patrząc na te "eksponaty" w ogóle się nie myśli, że to zmarli, bo wyglądają jak plastikowe manekiny.

Gajuś gratuluję egzaminu połóż się, zrelaksuj paczucha dla Ciebie już spakowana i posklejana, nadam ją jutro rano jadąc do pracy
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.