Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-08, 13:33   #4321
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
A ja w 14:28 slysze, ze nie wie czy to jest 60 czy 09
ale przecież cały film ma 7:21 chodzi mi o ten https://www.youtube.com/watch?v=He1tsCF2xFE
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:34   #4322
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
A ja w 14:28 slysze, ze nie wie czy to jest 60 czy 09
Ten film o którym mówi Salix trwa 7min z kawałkiem
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:34   #4323
chariaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 200
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Dziewczyny, mam pytanie, czy to aby na pewno jest dobre dla Lili co dorisska mówi na poczatku vloga? tzn przy niej i przed kamerą mówi o fochach dziecka, może jest jakiś psycholog na sali i się wypowie? Wiem, że Lili jest za mała, żeby zrozumieć że to co mówi jej mama może sobie każdy obejrzeć, ale i tak mam wątpliwości.
chariaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:34   #4324
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Dobra, wlasnie juz ogarnelam, ze mowie o innym filmie, zwracam honor w kazdym razie w haulu mowi, tak, a w makijazu inaczej
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku


Edytowane przez kochanowska
Czas edycji: 2015-09-08 o 13:37
kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:39   #4325
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedziałam. Może to też dlatego, że nie bardzo mnie to interesuje. Nawet jakby ytberki wywieszaly kartki z adresami, to mnie to ni ziębi ni grzeje Czy tylko ja mam taki stosunek do tego? Czy tylko mnie dziwi fakt, że ktoś może chcieć wiedzieć, gdzie dana ytberka mieszka... i jeszcze tam sterczec i na nią czekać?? Szaleństwo.
Obejrzałam butowniczkę i muszę powiedzieć, że Karola świetnie wygląda
Bo jesteś dorosłą kobietą a pod ich domem sterczą małolaty, pewnie podbaza i gimbaza, to jest ten wiek gdy ma się idoli z mediów. Kiedyś nastolatki biły się pod hotelami o paczkę po bułce Robbiego Williamsa, a teraz największymi gwiazdami są youtuberzy. Ja sama nigdy tego nie robiłam (i nie popieram tego), ale rozumiem jakie motywy mogą mieć koczujący pod domem Łobuzów ludzie.

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Przecież zupełnie nie o to chodzi. Nie widzę najmniejszego problemu w uczeniu samodzielności.
Dziecku się świat do góry nogami wywrocil, a Doriska od kilku filmów wspomina o tym, że Lili jest trudna i placzliwa. Pewnie jest: raz, że jest w trudnym wieku, dwa, że w jej życiu ma miejsce mnóstwo zmian.
Dzieciak potrzebuje bliskości i tego by ktos mu pokazał jak inaczej okazywać smutek itd. Samo nie placzemy nie wystarcza niestety- co widać zresztą po dorisce i małej.

Sent from my HTC One using Tapatalk
Zgadzam się. Podoba mi się sposób, w jaki Doriska wychowuje dziewczynki, Lili jest bardzo pojętna jak na swój wiek, samodzielna i grzeczna, ale ostatnio sporo zmieniło się w jej życiu i wyobrażam sobie, ze zaczyna się buntować. Norma.

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2015-09-08 o 13:43
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 13:51   #4326
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez chariaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, czy to aby na pewno jest dobre dla Lili co dorisska mówi na poczatku vloga? tzn przy niej i przed kamerą mówi o fochach dziecka, może jest jakiś psycholog na sali i się wypowie? Wiem, że Lili jest za mała, żeby zrozumieć że to co mówi jej mama może sobie każdy obejrzeć, ale i tak mam wątpliwości.
Wydaje mi się, że to był dzień (albo raczej noc), który raczej dobił Doriskę, dlatego tak mówiła. Poza tym wiele razy powtarzała, że Lili przed kamerą jest inna niż na co dzień i jej odbiór jest błędny.
Nie dziwię się jej, że tego dnia była nie do życia, skoro 2letnie dziecko jej się obudziło 13 razy z powodu odkrytej stopy czy tego typu pierdół. Dla porównania Mia budzi sie 3 razy. Dziewczyna mogła być nie w sosie.

https://www.youtube.com/watch?v=8YEkqWN8r8w organizacja kosmetyków u Karoliny Baszak

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2015-09-08 o 13:56
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:10   #4327
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Darmową reklamę Youtuberkom to robimy my same Wymieniamy się linkami, napędzamy widownię i na koniec i tak jesteśmy najgorsze, najbrzydsze i nudne.
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 14:25   #4328
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

kiedy z pół roku temu trafiłam na

https://www.youtube.com/watch?v=YRACxFBYoxk

myslalam, ze pobłądziłam. patrzę dziś, a tu 100 tys. subów 7 czy 8 miesięcy
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:33   #4329
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
kiedy z pół roku temu trafiłam na

https://www.youtube.com/watch?v=YRACxFBYoxk

myslalam, ze pobłądziłam. patrzę dziś, a tu 100 tys. subów 7 czy 8 miesięcy
Ten duet jest dla mnie tak żenujący. Niby pomysł fajny ale jakoś nie mogę ich oglądać

Jakie te internety są do niczego. Za cholerę nie mogę znaleźć który z tych pudrów hd z Inglota nadaje się pod oczy. Wcześniej co rusz w filmikach napotykałam się na niego... Może pamiętacie jego numerek?
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:34   #4330
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to był dzień (albo raczej noc), który raczej dobił Doriskę, dlatego tak mówiła. Poza tym wiele razy powtarzała, że Lili przed kamerą jest inna niż na co dzień i jej odbiór jest błędny.
Nie dziwię się jej, że tego dnia była nie do życia, skoro 2letnie dziecko jej się obudziło 13 razy z powodu odkrytej stopy czy tego typu pierdół. Dla porównania Mia budzi sie 3 razy. Dziewczyna mogła być nie w sosie.

https://www.youtube.com/watch?v=8YEkqWN8r8w organizacja kosmetyków u Karoliny Baszak


Ale to jest kochane

https://youtu.be/vCkuG8QwLc8
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:37   #4331
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Jakie te internety są do niczego. Za cholerę nie mogę znaleźć który z tych pudrów hd z Inglota nadaje się pod oczy. Wcześniej co rusz w filmikach napotykałam się na niego... Może pamiętacie jego numerek?
nr 43
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 14:40   #4332
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
kiedy z pół roku temu trafiłam na

https://www.youtube.com/watch?v=YRACxFBYoxk

myslalam, ze pobłądziłam. patrzę dziś, a tu 100 tys. subów 7 czy 8 miesięcy
Obczailam kilka filmikow, dramat.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:45   #4333
Autumn Witch
Raczkowanie
 
Avatar Autumn Witch
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Jesienna Kraina
Wiadomości: 336
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Zgadzam sie, uwielbiam ogladac czyjes mieszkania. Zawsze fajnie jest sie dowiedziec jak inni zagospodarowali swoja przestrzen, tudziez podpatrzyc jakies fajne rozwiazanie

Tez bym jednak pod czyjms domem nie sterczala, bo po pierwsze malo mnie fasady budynkow interesuja (a wlamywac sie nie bede) a po drugie czasu na to nie mam.

No ale essiebutton wysledzilam posilkujac sie forum gossip guru (ale z siebie dumna bylam )

ps. zapomnialam dodac ze wysledzilam online a nie sterczalam pod ich hacjenda
__________________
Vampires have risen from the dead, the grave and the crypt, but have never managed it from the cat.
Terry Pratchett, Witches Abroad

Edytowane przez Autumn Witch
Czas edycji: 2015-09-08 o 14:50
Autumn Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 14:48   #4334
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
kiedy z pół roku temu trafiłam na

https://www.youtube.com/watch?v=YRACxFBYoxk

myslalam, ze pobłądziłam. patrzę dziś, a tu 100 tys. subów 7 czy 8 miesięcy
Ano, pomysł na kanał fajny - ale one robią tylko głupie tagi i challenge oraz sponsorowane haule. Do tego ta młodsza strasznie, strasznie krzyczy i nie mogę jej słuchać Mama popełnia sporo błędów językowych - np. "Paulinka lubiała", ale przynajmniej mówi normalnym tonem. Gdzieś tam mialy vlog ze spotkania z fanami - to dziewczynki 8-12 lat, dzieciaki przejmują jutub
__________________
Trust me I' ll be a doctor
WUM - lekarski - rok 2.




arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 15:03   #4335
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Bo jesteś dorosłą kobietą a pod ich domem sterczą małolaty, pewnie podbaza i gimbaza, to jest ten wiek gdy ma się idoli z mediów. Kiedyś nastolatki biły się pod hotelami o paczkę po bułce Robbiego Williamsa, a teraz największymi gwiazdami są youtuberzy. Ja sama nigdy tego nie robiłam (i nie popieram tego), ale rozumiem jakie motywy mogą mieć koczujący pod domem Łobuzów ludzie.
Jak ja mogłam nie zakumać, że to przecie wszelka "baza" tam pewnie koczuje. Miałam przed oczami jakieś studentki, ktore mają obozowisko między autami na ulicy, aby strzelić fotke Łobuzom Ja osobiście nigdy nie miałam jakiegoś idola, którego foty bym zbierała z gazet, czy czekała na koncerty. Może dlatego to dla mnie takie dziwne jest.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 15:27   #4336
noisette25
Raczkowanie
 
Avatar noisette25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Nie no big wow. A po co szukać?
Nie jest mi to do niczego potrzebne. Z nudów sprawdziłam czy taka informacja nadal jest dostępna w sieci. Jest, więc skoro sama podała adres do wiadomości publicznej, to teraz "zbiera żniwo". Przykre, ale prawdziwe, mimo że współczuję im tego oblężenia.
noisette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 15:29   #4337
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Jak ja mogłam nie zakumać, że to przecie wszelka "baza" tam pewnie koczuje. Miałam przed oczami jakieś studentki, ktore mają obozowisko między autami na ulicy, aby strzelić fotke Łobuzom Ja osobiście nigdy nie miałam jakiegoś idola, którego foty bym zbierała z gazet, czy czekała na koncerty. Może dlatego to dla mnie takie dziwne jest.
Do tej pory pamiętam, jak za czasów wczesnonastoletnich czytałam artykuły o groupies, o łażeniu wszędzie za swoimi idolami, spaniu pod hotelami, walce o rzeczy które wyrzucili do śmieci, wyzywaniu ich partnerek, chyba nic mnie już nie zdziwi. Fani Łobuzów groupies nie są, bo nie kochają się w Darku i nie atakują Karoliny, ale mechanizm jest podobny.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 15:31   #4338
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Pouczanie rodzica jak ma własne dziecko wychowywać
Wiesz, wiedza, doświadczenie na nikogo nie spływają ot tak sobie z momentem pojawienia się dziecka
Poza tym doriski nikt nie poucza, a komentarze dotyczą tego co pokazuje we vlogu.

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Dla fanek Gry o Tron:
http://www.youtube.com/watch?v=h6asyOE3sms&sns=em

Serialowa Arya założyła swój kanał. Na razie jest tylko nudnawe Q&A, ale ja bardzo lubię tę dziewczynę i ciekawa jestem co dalej sie będzie u niej działo .
Na pewno zajrzę.
Cytat:
Napisane przez chariaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, czy to aby na pewno jest dobre dla Lili co dorisska mówi na poczatku vloga? tzn przy niej i przed kamerą mówi o fochach dziecka, może jest jakiś psycholog na sali i się wypowie? Wiem, że Lili jest za mała, żeby zrozumieć że to co mówi jej mama może sobie każdy obejrzeć, ale i tak mam wątpliwości.
Idealne to nie jest. Natomiast nie przeceniałabym szkodliwości takiego zachowania ( o ile nie jest nagminne).
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 15:36   #4339
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Do tej pory pamiętam, jak za czasów wczesnonastoletnich czytałam artykuły o groupies, o łażeniu wszędzie za swoimi idolami, spaniu pod hotelami, walce o rzeczy które wyrzucili do śmieci, wyzywaniu ich partnerek, chyba nic mnie już nie zdziwi. Fani Łobuzów groupies nie są, bo nie kochają się w Darku i nie atakują Karoliny, ale mechanizm jest podobny.
To już nie jest sympatia do artysty, a istna obsesja. To straszne.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 15:45   #4340
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Do tej pory pamiętam, jak za czasów wczesnonastoletnich czytałam artykuły o groupies, o łażeniu wszędzie za swoimi idolami, spaniu pod hotelami, walce o rzeczy które wyrzucili do śmieci, wyzywaniu ich partnerek, chyba nic mnie już nie zdziwi. Fani Łobuzów groupies nie są, bo nie kochają się w Darku i nie atakują Karoliny, ale mechanizm jest podobny.


kiedyś bylam świadkiem ataku fanek na jakiś boysband (thewanted chyba), gdy wychodzili z hotelu, bylam w ciężkim szoku :"D
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 16:05   #4341
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

nie lubię kiedy Beyonce robi te swoje sexy minki, a nagle między jedną, a drugą uśmiecha się do widzów - przeważnie wychodzi jej to tak creepy Fajny pomysł z tymi światłami, ale potem... meh, w kółko to samo. Ok, już się zamykam
O boziu, w koncu znalazłam kogoś kto ma ten sam problem z Beyonce co ja. Nie znoszę jej występów na żywo bo wali takie groteskowe i sztuczne miny, że to mnie aż boli. Poza tym ona moim zdaniem często zamiast śpiewać się wydziera. Mama kiedyś nie wytrzymała i kazała mi wyłączyć te "murzyńskie wrzaski". Beyonce jest ok w klipach i na zdjęciach. Całej reszty jej otoczki nie znoszę, szczególnie od 4. płyty. To nie ta sama kobieta. I niech mi nie wmawiają, że to rozwój, dla mnie to regres i coraz większy fałsz. I to ciądłe bycie Divą, Queen, Flawless. To ją gubi moim zdaniem. I ten coraz bardziej sexy image. Wolałam gdy zobaczyć kawałek jej tyłka to było święto raz na wiele miesięcy.

Wyżaliłam się.
Munka pewnie jest smutna :< Ale musiałam.


---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez chariaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, czy to aby na pewno jest dobre dla Lili co dorisska mówi na poczatku vloga? tzn przy niej i przed kamerą mówi o fochach dziecka, może jest jakiś psycholog na sali i się wypowie? Wiem, że Lili jest za mała, żeby zrozumieć że to co mówi jej mama może sobie każdy obejrzeć, ale i tak mam wątpliwości.
Może ocenię na swoim przykładzie. Bardzo dobrze pamiętam swoje dzieciństwo więc wiem jakie błędy rodzicielskie popełniono, które doprowadziły do wielu moich problemów obecnie.
Sądzę, że jeśli mała ma choć delikatne przebłyski, że mama mówi o niej źle i to obcym ludziom, to jest to bardzo złe. Moja mama wiele razy tak mówiła o mnie znajomym a ja potem tylko się załamywałam jakie ze mnie złe dziecko i że mama mnie nie kocha. Naprawdę trzeba uważać co się mówi dziecku i o dziecku jeśli ono słyszy. : < To czasami mogą być pierdoły, nawet powiedziane tonem żartu a dziecko może wziąć to na poważnie i zapamiętać na lata jako coś złego.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 16:22   #4342
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Może ocenię na swoim przykładzie. Bardzo dobrze pamiętam swoje dzieciństwo więc wiem jakie błędy rodzicielskie popełniono, które doprowadziły do wielu moich problemów obecnie.
Sądzę, że jeśli mała ma choć delikatne przebłyski, że mama mówi o niej źle i to obcym ludziom, to jest to bardzo złe. Moja mama wiele razy tak mówiła o mnie znajomym a ja potem tylko się załamywałam jakie ze mnie złe dziecko i że mama mnie nie kocha. Naprawdę trzeba uważać co się mówi dziecku i o dziecku jeśli ono słyszy. : < To czasami mogą być pierdoły, nawet powiedziane tonem żartu a dziecko może wziąć to na poważnie i zapamiętać na lata jako coś złego.
Też uważam, ze nie powinno się móić o złym zachowaniu dziecka przy nim. U mnie to nie byli rodzice, tylko pani z przedszkola, ale efekt też był nienajlepszy. Chodziło o jakąś totalną głupotę w stylu 'nie chce spać jak jest leżakowanie'. Przez to, że powiedziała to przy mnie rodzicom, zaczęłam robić wszystko na przekór i jeśli chodzi o zachowanie stałam się małym koszmarkiem Dużo zależy od charakteru dziecka, ale nawet takie maluchy jak Lili coś tam zakumają i to raczej nie wpłynie na nie pozytywnie
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 16:44   #4343
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

W komentarzach pod filmikiem Andzeliki ktos sie pyta jaka jest roznica miedzy kosmetyczka i kosmetologiem, bo obie robia paznokcie Szczerze to nie rozumiem Andzeliki ani Juszes ktora sie wlaczyla do dyskusji.


Juszes 20 godzin temu
+Banan1311ify Pewnie taka sama różnica jak pomiędzy dekoratorem wnętrz po kursie a architektem wnętrz po studiach (; Przykładów można by wymieniać i wymieniać xD

Juszes porównuje kogos po studiach z kims po kursie. Tylko ze kosmetyczki sa po 2 letnich szkolach policealnych, ktore koncza sie egzaminem


Angelika Grabowska 20 godzin temu (edytowany)
+Banan1311ify Jest różnica w uprawnieniach i wiedzy. Oczywiście zarówno po studiach będą słabi specjaliści, ale nie rozumiem po co się czepiać. Pracowałam z kosmetyczką, nie miała prawie w ogóle wiedzy teoretycznie. Potrafiła wykonać zabieg, ale nie znała przeciwwskazań. Robiła coś, nie wiedziała dlaczego. To jest zawód, w którym pracujesz z człowiekiem. Możesz mu zrobić ogromną krzywdę, jeśli nie masz odpowiednich informacji. No wybacz, ale bez studiów lekarzem nie zostaniesz prawnikiem też nie.

To mnie rozwaliloAndzeli ka ocenia wszystkie kometyczki na podstawie jednej Sorry, ale pani kosmetolog tez moze nie wiedziec dlaczego cos robi albo jakie sa przeciwskazania. Tym bardziej ze znaczna wiekszosc kosmetologow jest po prywatnych uczelniach, ktore jak wiadomo sa okreslane "miejscem gdzie kupisz sobie dyplom". Szkola szkole nie rowna.

Angelika Grabowska 20 godzin temu (edytowany)
+Banan1311ify Nie wydawaj osądów, skoro nie masz pojęcia jak to wygląda. Kosmetologia jest nowym kierunkiem, stąd ciężko o państwowe uczelnie. Aparatura jest droga a specjalistów wciąż niewielu i właściwie systemy nauczania wciąż się zmieniają. Mnóstwo osób się wypowiadało pod moimi filmami, dostałam też wiele wiadomości prywatnych, że uczelnie państwowe mają podobny poziom. Proponuję się najpierw czegoś dowiedzieć, doczytać a później atakować. Kosmetolog po studiach, kosmetyczka po kursie albo po technikum.


Moze Andzelika powinna sie czegos dowiedziec i doczytac? Czy ona wie jak wyglada egzamin w technikum czy szkole policealnej?
Ze piszesz egzamin z materialu z calego roku i zeby zdac musisz miec 50% z teorii, a 75% z praktyki. Czy wie jak wyglada nauka w takich szkolach, jakie sa przemioty
Swoja droga ja wielokrotnie spotkalam sie z opinia ze kosmetyczki lepiej wykonuja zabiegi, ale co kto lubi

Takie oburzanie sie ze ktos kosmetologa nazwie kosmetyczka bawi mnie tak samo jak to ze ktos sie oburza ze ktos go nazwal przedszkolanka zamiast nauczycielka nauczania przedszkolnego.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 16:46   #4344
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Dla fanek Gry o Tron:
http://www.youtube.com/watch?v=h6asyOE3sms&sns=em

Serialowa Arya założyła swój kanał. Na razie jest tylko nudnawe Q&A, ale ja bardzo lubię tę dziewczynę i ciekawa jestem co dalej sie będzie u niej działo .
I sub poleciał
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 16:57   #4345
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
W komentarzach pod filmikiem Andzeliki ktos sie pyta jaka jest roznica miedzy kosmetyczka i kosmetologiem, bo obie robia paznokcie Szczerze to nie rozumiem Andzeliki ani Juszes ktora sie wlaczyla do dyskusji.


Juszes 20 godzin temu
+Banan1311ify Pewnie taka sama różnica jak pomiędzy dekoratorem wnętrz po kursie a architektem wnętrz po studiach (; Przykładów można by wymieniać i wymieniać xD

Juszes porównuje kogos po studiach z kims po kursie. Tylko ze kosmetyczki sa po 2 letnich szkolach policealnych, ktore koncza sie egzaminem


Angelika Grabowska 20 godzin temu (edytowany)
+Banan1311ify Jest różnica w uprawnieniach i wiedzy. Oczywiście zarówno po studiach będą słabi specjaliści, ale nie rozumiem po co się czepiać. Pracowałam z kosmetyczką, nie miała prawie w ogóle wiedzy teoretycznie. Potrafiła wykonać zabieg, ale nie znała przeciwwskazań. Robiła coś, nie wiedziała dlaczego. To jest zawód, w którym pracujesz z człowiekiem. Możesz mu zrobić ogromną krzywdę, jeśli nie masz odpowiednich informacji. No wybacz, ale bez studiów lekarzem nie zostaniesz prawnikiem też nie.

To mnie rozwaliloAndzeli ka ocenia wszystkie kometyczki na podstawie jednej Sorry, ale pani kosmetolog tez moze nie wiedziec dlaczego cos robi albo jakie sa przeciwskazania. Tym bardziej ze znaczna wiekszosc kosmetologow jest po prywatnych uczelniach, ktore jak wiadomo sa okreslane "miejscem gdzie kupisz sobie dyplom". Szkola szkole nie rowna.

Angelika Grabowska 20 godzin temu (edytowany)
+Banan1311ify Nie wydawaj osądów, skoro nie masz pojęcia jak to wygląda. Kosmetologia jest nowym kierunkiem, stąd ciężko o państwowe uczelnie. Aparatura jest droga a specjalistów wciąż niewielu i właściwie systemy nauczania wciąż się zmieniają. Mnóstwo osób się wypowiadało pod moimi filmami, dostałam też wiele wiadomości prywatnych, że uczelnie państwowe mają podobny poziom. Proponuję się najpierw czegoś dowiedzieć, doczytać a później atakować. Kosmetolog po studiach, kosmetyczka po kursie albo po technikum.


Moze Andzelika powinna sie czegos dowiedziec i doczytac? Czy ona wie jak wyglada egzamin w technikum czy szkole policealnej?
Ze piszesz egzamin z materialu z calego roku i zeby zdac musisz miec 50% z teorii, a 75% z praktyki. Czy wie jak wyglada nauka w takich szkolach, jakie sa przemioty
Swoja droga ja wielokrotnie spotkalam sie z opinia ze kosmetyczki lepiej wykonuja zabiegi, ale co kto lubi

Takie oburzanie sie ze ktos kosmetologa nazwie kosmetyczka bawi mnie tak samo jak to ze ktos sie oburza ze ktos go nazwal przedszkolanka zamiast nauczycielka nauczania przedszkolnego.
jestes kosmetyczka, ze taki bulwers?
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 17:07   #4346
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

Juszes porównuje kogos po studiach z kims po kursie. Tylko ze kosmetyczki sa po 2 letnich szkolach policealnych, ktore koncza sie egzaminem
wydaje mi sie (poprawcie mnie jesli sie myle), ze po reformie technik usług kosmetycznych to kwalifikacyjny kurs zawodowy, więc nazewnictwo adekwatne

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

co do mojej fascynacji mieszkaniami innych osób, to nowy wjazd na chate, u Kolegi Ignacego

Lubię tę serię ;-;

Manior sie nauczył pic wode z miski. Mój brat mi zrobił gifa nawet, taki jest dumny
P.S. odpowiadam na pytanie - tak to kot, nie smok (czy dinozaur) i wszystko z nim w porządku (tak twierdzi wet), po prostu wygląda jak wypłosz ;-;
(i sory za kupe w kuwecie)
https://media.giphy.com/media/3oEduY...LQ7C/giphy.gif

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-09-08 o 17:00
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 17:10   #4347
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
wydaje mi sie (poprawcie mnie jesli sie myle), ze po reformie technik usług kosmetycznych to kwalifikacyjny kurs zawodowy, więc nazewnictwo adekwatne

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

co do mojej fascynacji mieszkaniami innych osób, to nowy wjazd na chate, u Kolegi Ignacego

Lubię tę serię ;-;

Manior sie nauczył pic wode z miski. Mój brat mi zrobił gifa nawet, taki jest dumny
P.S. odpowiadam na pytanie - tak to kot, nie smok (czy dinozaur) i wszystko z nim w porządku (tak twierdzi wet), po prostu wygląda jak wypłosz ;-;
(i sory za kupe w kuwecie)
https://media.giphy.com/media/3oEduY...LQ7C/giphy.gif
Faktycznie wygląda jak smok
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 17:13   #4348
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość

O boziu, w koncu znalazłam kogoś kto ma ten sam problem z Beyonce co ja. Nie znoszę jej występów na żywo bo wali takie groteskowe i sztuczne miny, że to mnie aż boli. Poza tym ona moim zdaniem często zamiast śpiewać się wydziera. Mama kiedyś nie wytrzymała i kazała mi wyłączyć te "murzyńskie wrzaski". Beyonce jest ok w klipach i na zdjęciach. Całej reszty jej otoczki nie znoszę, szczególnie od 4. płyty. To nie ta sama kobieta. I niech mi nie wmawiają, że to rozwój, dla mnie to regres i coraz większy fałsz. I to ciądłe bycie Divą, Queen, Flawless. To ją gubi moim zdaniem. I ten coraz bardziej sexy image. Wolałam gdy zobaczyć kawałek jej tyłka to było święto raz na wiele miesięcy.

Wyżaliłam się.
Munka pewnie jest smutna :< Ale musiałam.
Włączę się w dyskusję, bo jestem trochę w środku (ani psychofanka, ani antyfanka, bardzo lubię Beyonce). Co do wrzasków - wat? Przecież ona świetnie wypada na żywo, mało który artysta tak czysto śpiewa, tańcząc jednocześnie - zawsze jestem zszokowana, jakie dźwięki potrafi wyciągać. "Murzyńskich wrzasków" nawet nie skomentuję...
Skąd stwierdzenie, że ona jest divą? Przecież właśnie zupełnie odwrotny do pojęcia "diva" wizerunek kreuje - seksownej kobiety, mamy, żony, silnej, szczęśliwej i ciepłej, gdzie tu grymasy divy?
I nie wiem, czemu Munka miałaby być smutna, bo jakaś forumowiczka ma inne zdanie od niej
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 17:17   #4349
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Plotkarrra Pokaż wiadomość
jestes kosmetyczka, ze taki bulwers?
Po prostu mam wrazenie ze Angelika nie do konca wie jak ucza kosmetyczek, a ocenia Odnosze tez wrazenie ze ocenia to tylko na podstawie jednej kosmetyczki wszystkie kosmetyczki.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 17:19   #4350
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

Manior sie nauczył pic wode z miski. Mój brat mi zrobił gifa nawet, taki jest dumny
P.S. odpowiadam na pytanie - tak to kot, nie smok (czy dinozaur) i wszystko z nim w porządku (tak twierdzi wet), po prostu wygląda jak wypłosz ;-;
(i sory za kupe w kuwecie)
https://media.giphy.com/media/3oEduY...LQ7C/giphy.gif
Jaki piękny smok! Skradł moje serce, też chce takiego cudnego

Edytowane przez 201607111008
Czas edycji: 2015-09-08 o 17:21
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.