nowości Oriflame - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-13, 18:45   #4351
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Podkład na powieki z tej nowej wiosennej kolekcji, za 12,9
aaa..już wiem..raczej nie spodziewałabym się po nim cudów..przedłuży na pewno żywotność cieni, ale na pewno nie działa jak korektor..bo tego można by się tez po nim spodziewać..
katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 18:57   #4352
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez katnik81 Pokaż wiadomość
aaa..już wiem..raczej nie spodziewałabym się po nim cudów..przedłuży na pewno żywotność cieni, ale na pewno nie działa jak korektor..bo tego można by się tez po nim spodziewać..
Ja tam się wcale nie spodziewam po tego typu produkcie działania maskującego Dla mnie taki specyfik ma za zadanie jedynie przedłużyć trwałość makijażu, najlepiej bez utrudniania jego wykonania. A niestety bazy mają to do siebie, że się na nich cienie gorzej rozprowadzają, bo jak już przylgną do powieki to na amen Noo, może przesadziłam, ale jest różnica w łatwości cieniowania na powiece bez bazy (nawet z przypudrowanym podkładem) a z bazą. Oczywiście na niekorzyść bazy, ale z drugiej strony: coś za coś
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 19:05   #4353
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja tam się wcale nie spodziewam po tego typu produkcie działania maskującego Dla mnie taki specyfik ma za zadanie jedynie przedłużyć trwałość makijażu, najlepiej bez utrudniania jego wykonania. A niestety bazy mają to do siebie, że się na nich cienie gorzej rozprowadzają, bo jak już przylgną do powieki to na amen Noo, może przesadziłam, ale jest różnica w łatwości cieniowania na powiece bez bazy (nawet z przypudrowanym podkładem) a z bazą. Oczywiście na niekorzyść bazy, ale z drugiej strony: coś za coś
No niby baza ma być lepsza od podkładziku itd.. ale różnie to bywa..a wszystko co nałożymy na skórę i nie odczekamy aż się wchłonie, wyschnie itp. może być do d...
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 21:25   #4354
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Czy któraś bladolica przetestowała już na własnej skórze ten brzoskwiniowy żel nabłyszczający z Visions? Oceny na KWC czytałam, ale dalej nie wiem: brać czy nie brać
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 21:39   #4355
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Czy któraś bladolica przetestowała już na własnej skórze ten brzoskwiniowy żel nabłyszczający z Visions? Oceny na KWC czytałam, ale dalej nie wiem: brać czy nie brać
W czw. lub w pt. będę ją miała i użyję po raz 1-szy. Jeśli coś to pomoże to podzielę się wrażeniami na twarzy
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 22:04   #4356
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
W czw. lub w pt. będę ją miała i użyję po raz 1-szy. Jeśli coś to pomoże to podzielę się wrażeniami na twarzy
Pewnie, że pomoże. Czekam w takim razie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 07:00   #4357
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Czy któraś bladolica przetestowała już na własnej skórze ten brzoskwiniowy żel nabłyszczający z Visions? Oceny na KWC czytałam, ale dalej nie wiem: brać czy nie brać
Ja może i nie jestem bardzo bladolica, ale opinię mogę napisać
U mnie stapia się z cerą, wyrównuje trochę jej koloryt. Rozświetlenie jest bardzo delikatne, właściwie bardziej widoczne właśnie w słońcu Używałam jej tylko samodzielnie, bez podkładu. Wydaje mi się, że będę z niego zadowolona jak zrobi się ciepło - wtedy nie używam podkładów - bo jest bardzo lekki. Podoba mi się zapach, taka brzoskwinka...

Ja jestem z niej na razie zadowolona - zwłaszcza za taką cenę
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 07:49   #4358
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja może i nie jestem bardzo bladolica, ale opinię mogę napisać
U mnie stapia się z cerą, wyrównuje trochę jej koloryt. Rozświetlenie jest bardzo delikatne, właściwie bardziej widoczne właśnie w słońcu Używałam jej tylko samodzielnie, bez podkładu. Wydaje mi się, że będę z niego zadowolona jak zrobi się ciepło - wtedy nie używam podkładów - bo jest bardzo lekki. Podoba mi się zapach, taka brzoskwinka...

Ja jestem z niej na razie zadowolona - zwłaszcza za taką cenę
Dzięki snowqueen za opinię Teraz na pewno wezmę ten żel Obawiałam się troszkę tego, o czym pisały wcześniej dziewczynki, że będzie nadawał cerze pomarańczowy kolor, ale skoro mówisz, że jest OK
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 09:42   #4359
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dzięki snowqueen za opinię Teraz na pewno wezmę ten żel Obawiałam się troszkę tego, o czym pisały wcześniej dziewczynki, że będzie nadawał cerze pomarańczowy kolor, ale skoro mówisz, że jest OK
No w tubce jest faktycznie pomarańczowy
Ale, jak dla mnie, to on właściwie nie daje koloru Moim zdaniem odrobinkę wyrównuje koloryt cery, ale to nie jest jakiś spektakularny efekt To tak taki lekki fluid koloryzujący, z odrobinką rozświetlenia
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 10:12   #4360
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja może i nie jestem bardzo bladolica, ale opinię mogę napisać
U mnie stapia się z cerą, wyrównuje trochę jej koloryt. Rozświetlenie jest bardzo delikatne, właściwie bardziej widoczne właśnie w słońcu Używałam jej tylko samodzielnie, bez podkładu. Wydaje mi się, że będę z niego zadowolona jak zrobi się ciepło - wtedy nie używam podkładów - bo jest bardzo lekki. Podoba mi się zapach, taka brzoskwinka...

Ja jestem z niej na razie zadowolona - zwłaszcza za taką cenę
wsumie bladziutkiej twarzy równiez nie mam, i z opinią snowqueen całkowicie się zgadzam, buźki koloryt jest wyrównany, wygląda na wypoczętą, i ten zapach u mnie wsumie także prawie ściera się z kolorkiem buzi, więc właściwie nie widać tego żelu na twarzy. Szkoda tylko, że tak malusio go jest
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 13:10   #4361
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No w tubce jest faktycznie pomarańczowy
Ale, jak dla mnie, to on właściwie nie daje koloru Moim zdaniem odrobinkę wyrównuje koloryt cery, ale to nie jest jakiś spektakularny efekt To tak taki lekki fluid koloryzujący, z odrobinką rozświetlenia
dokładnie tak jest
mi zapach średnio się podoba, taka trochę chemiczna ta brzoskwinka...
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 22:44   #4362
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny, mam pytanie: czy zel brazujacy SunKiss to jest to samo co Daily Bronzer, tylko w nowym opakowaniu??? Bo kolezanka go chce i ona twierdzi, ze to zupelnie inny produkt, troche gorszy, na KWC widze, ze recenzje Daily Bronzera zostaly podpiete pod SunKiss, tylko jedna dziewczyna edytowala recenzje, piszac, ze to co innego, a ja myslalam, ze to jest ten sam produkt. To jak to jest??? Jesli sie roznia, to czy mozecie jakos porownac oba zele i opisac??? Z gory dzieki

Jezeli chodzi o zamowionko z katalogu 4, to moje odczucia - ale zaznaczam, ze bardzo wstepne sa takie:
- krem Embrace bardzo przyjemny, ladniutkie opakowanie kremik wyglada jak jogurt z owocow lesnych konsystencja leciutka, delikatnie, ladnie pachnie, tak jak perfumy, nie przeklamuje zapachu jak dla mnie posmarowalam sie dzis cieniutka warstwa i teraz w zasadzie juz nic nie czuc, moze jak posmaruje grubiej to efekt bedzie dluzszy, na razie nie wypowiadam sie w kwestii nawilzania czy wygladzania, bo jeszcze za malo przetestowalam,
- puder T-Balance w kolorze jasniejszym przypomina mi bardzo korekcyjny Flawless, porownywalam oba i odcieniami sa bardzo zblizone, ale jeszcze za bardzo nie bede opisywac wlasciwosci, bo nie chce przeklamac,
- lakiery Visions: Stage Diver bardzo ladny kolor , jakby malinowy, ladnie, wyraznie polyskuje drobinkami i dosc mocno odbija swiatlo, ale Jet Skier niestety na paznokciach jest w smugi i nie daje zbyt ladnego efektu, taki brzydkawy roz, w buteleczce prezentuje sie znacznie ladniej, z lekkim polyskiem drobinek, a po pomalowaniu nie kryje tak jak oczekiwalam i nie blyszczy, probowalam 2 warstwy, ale efekt jest jeszcze gorszy

POZDRAWIAM!!!
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 09:09   #4363
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: nowości Oriflame

Zamówiłam ten cukierkowy puder do ciała ale mój KONSULTANT (tak, tak facet ) powiedział, że jest w brakach Czułam, że tak będzie. A tak się na niego napaliłam , tzn. na puder nie na konsultanta Wam też ten puder nie przyszedł ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 09:20   #4364
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: nowości Oriflame

Witam

Widzę ze parę osób tutaj zastanawia sie nad podkładem pod cienie. Ja sobie go zamówiłam. Wczoraj wypróbowałam i wydaje mi sie że jest całkiem dobry. Cienie trzymały sie na oku cały dzień. Dzisiaj postanowiłam wypróbować pod cienie, które lubią w miarę szybko znikać z powieki więc jutro napiszę jak dał sobie z nimi radę.
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 09:35   #4365
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Witam

Widzę ze parę osób tutaj zastanawia sie nad podkładem pod cienie. Ja sobie go zamówiłam. Wczoraj wypróbowałam i wydaje mi sie że jest całkiem dobry. Cienie trzymały sie na oku cały dzień. Dzisiaj postanowiłam wypróbować pod cienie, które lubią w miarę szybko znikać z powieki więc jutro napiszę jak dał sobie z nimi radę.
A masz może porównanie z bazą pod cienie Lumene, Isa Dora, Art Deco?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 09:46   #4366
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A masz może porównanie z bazą pod cienie Lumene, Isa Dora, Art Deco?
Niestety nie mam porównania z innymi bazami bo dopiero pierwszy raz kupiłam bazę pod cienie. Naczytałam się o pozytywach tego rodzaju kosmetyku ale jakoś wcześniej nie miałam okazji go kupić. Cena bazy Oriflame była zachecajaca więc kupiłam i jutra dam Wam znac jak się spisała. Będzie bez porównań ale może chociaż troszkę pomoge bo często czytam ten wątek i też korzystam z Waszych opini.

donia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 09:50   #4367
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Witam

Widzę ze parę osób tutaj zastanawia sie nad podkładem pod cienie. Ja sobie go zamówiłam. Wczoraj wypróbowałam i wydaje mi sie że jest całkiem dobry. Cienie trzymały sie na oku cały dzień. Dzisiaj postanowiłam wypróbować pod cienie, które lubią w miarę szybko znikać z powieki więc jutro napiszę jak dał sobie z nimi radę.
to ja czekam na informacje
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 10:12   #4368
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam porównania z innymi bazami bo dopiero pierwszy raz kupiłam bazę pod cienie. Naczytałam się o pozytywach tego rodzaju kosmetyku ale jakoś wcześniej nie miałam okazji go kupić. Cena bazy Oriflame była zachecajaca więc kupiłam i jutra dam Wam znac jak się spisała. Będzie bez porównań ale może chociaż troszkę pomoge bo często czytam ten wątek i też korzystam z Waszych opini.

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
to ja czekam na informacje
Ja też Bo w sumie faktycznie cena kusi, a teraz, jak się zrobi cieplej, przydatna będzie taka baza nawet na co dzień.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 10:48   #4369
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Czy któraś bladolica przetestowała już na własnej skórze ten brzoskwiniowy żel nabłyszczający z Visions? Oceny na KWC czytałam, ale dalej nie wiem: brać czy nie brać
Ja jestem bladziocha..kupiłam ten żelik i muszę powiedzieć, że pewnie nie wszystkie dziewczyny będą z niego zadowolone. Rzeczywiście kolor ładnie stapia się ze skórą i ma śliczny zapach, ale jeśli chodzi o skóry ze skłonnością do przetłuszczania..nie zawsze zda egzamin. Ja mam taką cerę i przez połowę dnia, od nałożenia do zmycia, miałam uczucie jakby wcale nie wysechł i miałam uczucie gumowatości na twarzy.. na pewno spróbuję jeszcze użyć go mniej i z podkładem, wcześniej użyłam go samodzielnie i na koniec wysmukliłam twarz kuleczkami.. Przykro mi, że trochę popsuję tu opinię tej bazie, ale nic nie poradzę.. Jednak ze względu na cenę myśle, że warto spróbować..
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 11:18   #4370
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: nowości Oriflame

Dodam jeszcze tylko, że w nowej Claudii jest nowy katalog Oriflame..
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 11:28   #4371
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez katnik81 Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze tylko, że w nowej Claudii jest nowy katalog Oriflame..
Przepraszam mogłabyś podać cenę Claudii, zupełnie się nie orientuje w temacie kobiecych czasopism, a dla katalogu może bym kupiła tą gazetę?

Claudia to miesięcznik?
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 13:24   #4372
Asia088
Przyczajenie
 
Avatar Asia088
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 29
GG do Asia088
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja też Bo w sumie faktycznie cena kusi, a teraz, jak się zrobi cieplej, przydatna będzie taka baza nawet na co dzień.
Baza, przy moich cieniach spisala się dość dobrze, ale niestety od rana cienie wygladaly dobrze nie do wieczora tylko gdzieś tak do godziny 15. W każdym razie próbowalam tylko z jedymi cieniami,niewiem jak spisuje się z innymi. Gdy przetestuję je z sypkimi cieniami to dokladniej coś napisze. Ale myślę, że za tą cene warto ją kupić.
Asia088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 13:28   #4373
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Asia088 Pokaż wiadomość
Baza, przy moich cieniach spisala się dość dobrze, ale niestety od rana cienie wygladaly dobrze nie do wieczora tylko gdzieś tak do godziny 15. W każdym razie próbowalam tylko z jedymi cieniami,niewiem jak spisuje się z innymi. Gdy przetestuję je z sypkimi cieniami to dokladniej coś napisze. Ale myślę, że za tą cene warto ją kupić.
Dla mnie to i tak już coś, każde cienie wałkują się na mnie po góra 2 h. Ciekawe czy czarne wytrzymają całą imprezę?
Zamówiłam sobie też wosk do paznokci, cienie blossom, i błyszczyki rosebud i petal. Tonik sensitive, emalie podkładową i paarę innych rzeczy. Napiszę jak odbiorę jutro zamówienie.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 13:51   #4374
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: nowości Oriflame

Ja jestem bardzo ciekawa tego wosku do paznokci
Poza tym ostatecznie wziełam:
* lakier Pink, chociaż wybór był trudny
* emalię podkładową
* żel rozświetlajacy Visions
* chłodzący krem do nóg i stóp
I czekam z niecierpliwością na kosmetyki
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 17:24   #4375
paulago
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 26
Dot.: nowości Oriflame

katalog 5? super.
a tu znalazłam katalog 5/2007 on-line: http://www.kosmetyki-tanio.pl/index....te=1&katalog=8
paulago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 17:28   #4376
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez paulago Pokaż wiadomość
katalog 5? super.
a tu znalazłam katalog 5/2007 on-line: http://www.kosmetyki-tanio.pl/index....te=1&katalog=8
Katalog nr 5 wstawiałam 5 marca na wątek oriflame
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 17:56   #4377
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Przepraszam mogłabyś podać cenę Claudii, zupełnie się nie orientuje w temacie kobiecych czasopism, a dla katalogu może bym kupiła tą gazetę?

Claudia to miesięcznik?
Tak, Claudia to miesięcznik..ja kupiłam z dodatkiem - kosmetyczką i portfelem i kosztowała 14,90, ale podejrzewam że w wydaniu bez dodatku też jest katalog..zorientuj się w kiosku..
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 17:59   #4378
katnik81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 641
GG do katnik81
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez paulago Pokaż wiadomość
katalog 5? super.
a tu znalazłam katalog 5/2007 on-line: http://www.kosmetyki-tanio.pl/index....te=1&katalog=8
Polecam stronę firmową.. https://pl.secure.oriflame.com/prod/...rontpage.jhtml

Tylko,że katalog nr 4
__________________
COŚ MIŁEGO DLA OKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=180130

katnik81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 19:46   #4379
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez katnik81 Pokaż wiadomość
Tak, Claudia to miesięcznik..ja kupiłam z dodatkiem - kosmetyczką i portfelem i kosztowała 14,90, ale podejrzewam że w wydaniu bez dodatku też jest katalog..zorientuj się w kiosku..
Dziękuję, sprawdzę w poniedziałek tą wersje bez dodatków, bo na razie choróbsko nie wypuszcza mnie z domu.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 20:53   #4380
mezi6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12
GG do mezi6
Thumbs up Dot.: nowości Oriflame

Podkład pod cienie jak dla mnie jest super chociaż nie mam porównania z innymi bo pierwszy raz się z tym spotkałam, wczoraj go testowałam z cieniami daydream (które u mnie były ledwo widoczne) i efekt był taki że kolor był mocniejszy, dziś testowałam z cieniem sypkim firmy Joko i nie osypywał się jak wcześniej.
Wosk dziś pierwszy raz sobie nałożyłam, narazie mi lakier nie schodzi, więcej spostrzeżeń nie mam co do niego.
mezi6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.