Wszystko o Avonie - część 6 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-03, 11:04   #4351
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Dziękuję blekioo Będzie w promocji, to sobie ją kupie.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:24   #4352
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

mam pytanie odnosnie perfum - czy sa rownie kiepskiej trwalosci? mialam wody toaletowe wody perfumowane i byly znacznie wiec tragicznie gorszej trwalosci niz wody innych firm i zastanawiam sie czy tu tez trwalosc jest tak zla w porownaniu nie wiem z puma czy coty.
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:02   #4353
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
mam pytanie odnosnie perfum - czy sa rownie kiepskiej trwalosci? mialam wody toaletowe wody perfumowane i byly znacznie wiec tragicznie gorszej trwalosci niz wody innych firm i zastanawiam sie czy tu tez trwalosc jest tak zla w porownaniu nie wiem z puma czy coty.
Wody perfumowane są zawsze trwalsze od toaletowych i to bez znaczenia czy w Avonie czy w innej firmie.
Wg. mnie najbardziej trwałe są Today. Wytrzymują całą dobę. Little black/white dress też na mojej skórze utrzymują się dość długo.
Natomiast wody toaletowe typu brazil beat, tokyo, jus play nie są wyczuwalne już po kilku godzinach.

Akurat zapachy avonu bardzo mi się podobają Najfajniejszą rzeczą są próbki a w perfumerii musiałabym chyba spędzić kilka godzin aby zdecydować się czy zapach mi odpowiada.

To ja jeszcze tak poza tematem avonu ale o perfumach.
To było z 15 lat temu....Znajomy mojego Taty wyjechał w podróż poślubną do Paryża i tam zaszli do zakładu w którym wyrabiano zapachy.
Na malutki buteleczek, może z 10ml poszło aż 20kg płatków róż. A koszt takich perfum to ponad 500zł. Jego żona wzięła takie papierowe paseczki nasączone tymi perfumami i po przyjeździe położyła je w łazience. Zapach utrzymywał się aż przez 2 lata! Z takich małych papierków
To musiałby perfumy z prawdziwego zdarzenia

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2009-07-03 o 12:03
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:04   #4354
bleki00
Rozeznanie
 
Avatar bleki00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 887
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarow Pokaż wiadomość
mam pytanie odnosnie perfum - czy sa rownie kiepskiej trwalosci? mialam wody toaletowe wody perfumowane i byly znacznie wiec tragicznie gorszej trwalosci niz wody innych firm i zastanawiam sie czy tu tez trwalosc jest tak zla w porownaniu nie wiem z puma czy coty.
W ofercie avonu nie ma teraz perfum (chyba, że się mylę to niech mnie dziewczyny poprawią) są wody perfumowane lub toaletowe. Mi wody perfumowane trzymają się długo nawet do wieczora więc jestem z nich zadowolona
bleki00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:24   #4355
baaasix
Raczkowanie
 
Avatar baaasix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez bleki00 Pokaż wiadomość
W ofercie avonu nie ma teraz perfum (chyba, że się mylę to niech mnie dziewczyny poprawią) są wody perfumowane lub toaletowe. Mi wody perfumowane trzymają się długo nawet do wieczora więc jestem z nich zadowolona

Masz całkowitą racje. W ofercie Avonu nie ma perfum, są jedynie wody perfumowane, toaletowe, mgiełki zapachowe.
Wody perfumowane marki Avon utrzymują sie na mojej skórze bardzo długo.
Jest jeszcze jedna ważna rzecz która decyduje o trwałości wód - piżmo. Wszystkie zapachy które mają w swoim składzie piżmo są trwalsze.
__________________
~nałogowo zakochana~
baaasix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:25   #4356
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Australia Pokaż wiadomość
Dziewczyny w Szczecińskim COKu wisi kartka z informacją że do 12 katalogu włącznie nie ma opłaty 10 zł.

Przypuszczam że chodzi tu o koszt realizacji małego zamówienia ?
Czy może jednak o coś innego...?
proszę o Wasze zdanie

__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:30   #4357
czajana
Raczkowanie
 
Avatar czajana
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

podejrzewam że będzie coś o tym napisane w nowej ty albo w ht na katalog 12 ale ja nie widziałam jeszcze tej wiadomości chodzisz uważam że to dobry pomysł szczególnie jak ma się małe zamówienie i zamawianie na nie paczki i dopłacanie 10zł jest bez sensu a wtedy można by iść do COK i kupić bez tej opłaty więc jestem jak najbardziej za

tylko jeszcze pytanie czy ta opłata jest zdjęta tylko na katalog 12 czy już w ogóle
__________________
Najnowsze katalogi znajdziesz -> tutaj
Avon:

Edytowane przez czajana
Czas edycji: 2009-07-03 o 14:31
czajana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 14:36   #4358
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez czajana Pokaż wiadomość
podejrzewam że będzie coś o tym napisane w nowej ty albo w ht na katalog 12 ale ja nie widziałam jeszcze tej wiadomości chodzisz uważam że to dobry pomysł szczególnie jak ma się małe zamówienie i zamawianie na nie paczki i dopłacanie 10zł jest bez sensu a wtedy można by iść do COK i kupić bez tej opłaty więc jestem jak najbardziej za

tylko jeszcze pytanie czy ta opłata jest zdjęta tylko na katalog 12 czy już w ogóle
Ale nie w każdym mieście jest COK, więc konsultantki nie mające możłiwości kupienia w COK słusznie mogłyby czuś sie dyskryminowane.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-07-03 o 14:37
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:44   #4359
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Właśnie chodzi o to, że ta kartka z informacją wisiała tam gdy byłam odebrać paczkę z katalogu 9/2009

Było napisane że: brak opłaty 10 zł do katalogu 12 włącznie.

Dlatego pytam czy nic wiecej o tym nie wiecie. Ja rozumiem że tej opłaty nie ma w katalogu 10,11 i 12.... bo do zamówienia z katalogu 9 miałam ją doliczoną.
Niestety jakoś bardziej wtedy się nad tym nie zastanowiłam i nie zapytałam nikogo w COKu o co właściwie w tym chodzi
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:51   #4360
czajana
Raczkowanie
 
Avatar czajana
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

jeśli chodzi o paczki to chyba i tak naliczają tę opłatę tylko przy zakupach w COK co do opłat to moim zdaniem nie jest dyskryminacja bo nikt nie broni żadnej konsultantce pojechać do dowolnego COK a tylko wtedy można by to moim zdaniem uznac za dyskryminacje pozatym już nie raz były takie "promocje" że nie naliczają w jakimś okresie opłaty za zakupy w COK i nikt sie nie buntowal ja bym oszalała z radości jakby zdieli tę opłatę wogule nawet w paczkach bo czasem nie chce mi sie jechać do cok po jeden tusz i niewiedzieć czy w ogóle będą go mieli (bo notorycznie w koloże czarnym tuszy w COK brakujea zamawiając paczkę przynajmiej wiem wcześniej że czegoś niebędzie)
__________________
Najnowsze katalogi znajdziesz -> tutaj
Avon:
czajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:58   #4361
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Australia Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to, że ta kartka z informacją wisiała tam gdy byłam odebrać paczkę z katalogu 9/2009

Było napisane że: brak opłaty 10 zł do katalogu 12 włącznie.

Dlatego pytam czy nic wiecej o tym nie wiecie. Ja rozumiem że tej opłaty nie ma w katalogu 10,11 i 12.... bo do zamówienia z katalogu 9 miałam ją doliczoną.
Niestety jakoś bardziej wtedy się nad tym nie zastanowiłam i nie zapytałam nikogo w COKu o co właściwie w tym chodzi
Ale to chodzi o zakupy tylko w COK ? Czy też z dostawą do domu?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 14:59   #4362
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez czajana Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o paczki to chyba i tak naliczają tę opłatę tylko przy zakupach w COK co do opłat to moim zdaniem nie jest dyskryminacja bo nikt nie broni żadnej konsultantce pojechać do dowolnego COK a tylko wtedy można by to moim zdaniem uznac za dyskryminacje pozatym już nie raz były takie "promocje" że nie naliczają w jakimś okresie opłaty za zakupy w COK i nikt sie nie buntowal ja bym oszalała z radości jakby zdieli tę opłatę wogule nawet w paczkach bo czasem nie chce mi sie jechać do cok po jeden tusz i niewiedzieć czy w ogóle będą go mieli (bo notorycznie w koloże czarnym tuszy w COK brakujea zamawiając paczkę przynajmiej wiem wcześniej że czegoś niebędzie)
Ale jechać do nabliższego COK 120 km w jedną stronę po jeden tusz to chyab przesada
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 16:44   #4363
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Ale to chodzi o zakupy tylko w COK ? Czy też z dostawą do domu?

Nie było napisane czy chodzi o zakupy w COKu czy o zamówienia z dostawą do domu.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale jechać do nabliższego COK 120 km w jedną stronę po jeden tusz to chyab przesada
Tak już jest że jeśli się jest w większym mieście to dostęp do COKu jest ułatwiony, a gdy mieszka się dalej to dostępu nie ma i trzeba sobie radzić inaczej. Nie chodzi tu o żadną dyskryminacje, przecież nie da się w każdym miejscu gdzie jest konsultantka założyć COKu
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 17:57   #4364
sssSywluSsss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 62
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Jest Już nowa oferta internetowa na katalog 10
sssSywluSsss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 20:56   #4365
gosiekj
Raczkowanie
 
Avatar gosiekj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 51
GG do gosiekj
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Australia Pokaż wiadomość
proszę o Wasze zdanie

Zasady sprzedaży w COK

Informujemy, że od K7 do K12 opłata 10 PLN za małe zakupy w COK, NIE BĘDZIE NALICZANA.
W każdej chwili możesz dokonać w COK zakupu na dowolną kwotę.
Zapraszamy na zakupy!

cytat ze strony AVONu :

https://www.pl.avon.com/REPSuite/hom...=3&ListItem=18

Edytowane przez gosiekj
Czas edycji: 2009-07-03 o 20:57
gosiekj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 21:02   #4366
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez gosiekj Pokaż wiadomość
Zasady sprzedaży w COK

Informujemy, że od K7 do K12 opłata 10 PLN za małe zakupy w COK, NIE BĘDZIE NALICZANA.
W każdej chwili możesz dokonać w COK zakupu na dowolną kwotę.
Zapraszamy na zakupy!

cytat ze strony AVONu :

https://www.pl.avon.com/REPSuite/hom...=3&ListItem=18
I wszystko jasne
gosiekj dziękuje!
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 07:04   #4367
czajana
Raczkowanie
 
Avatar czajana
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Australia Pokaż wiadomość
Tak już jest że jeśli się jest w większym mieście to dostęp do COKu jest ułatwiony, a gdy mieszka się dalej to dostępu nie ma i trzeba sobie radzić inaczej. Nie chodzi tu o żadną dyskryminacje, przecież nie da się w każdym miejscu gdzie jest konsultantka założyć COKu
masz racje a tak na marginesie mieszkanie w dużym mieście ma więcej wad jak zalet a posiadanie w niedużej odległości cok jest nieliczną zaletą
__________________
Najnowsze katalogi znajdziesz -> tutaj
Avon:
czajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 12:25   #4368
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

A ja mam problem :|

Dzis wysłałam paczke do Avon ze zwrotem
A że mam katar, to nie zawsze trzeźwo myśle. Wiadomo jak to jest jak się jest chorym.
I przy jednym ze zwracanych produktów zapomniałam zaznaczyć dlaczego go zwracam . A był to szal.

Co mam teraz zrobić ?
Czekać. ?
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 12:29   #4369
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Uchwyty przyssawki były już kiedyś w ofercie. Inny wzor, ale zastosowanie to samo. Zdecydowanie odradzam ich zakup. Są nic nie warte, nie trzymają żeli, ani innych przedmiotów , są za słabe. Wszystkie klientki, które tego typu podstawki u mnie zakupiły, stwierdziły, że nie nadają się one do niczego. Radzę ten zakup jeszcze raz przemyśleć.
dzięki za info
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-04, 13:08   #4370
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
A ja mam problem :|

Dzis wysłałam paczke do Avon ze zwrotem
A że mam katar, to nie zawsze trzeźwo myśle. Wiadomo jak to jest jak się jest chorym.
I przy jednym ze zwracanych produktów zapomniałam zaznaczyć dlaczego go zwracam . A był to szal.

Co mam teraz zrobić ?
Czekać. ?
Moja rada ,wysyłaj do nich maila.
I tak do poniedziałku zwrot nie dojdzie ,to pewniak.
Jeżeli wysyłałaś pioprytetem w piątek do 15.00 to by była szansa oby przy dobrych układach by doszły i żeby od razu realizowali zwroty i robili korekty.
W dni świateczne i wolne od pracy takie wysyłki nie sa od razu realizowane , a z kolei zwykłe przesyłki zwroty idą znacznie dłuzej
Wysyłając maila wyjaśnij dlaczego nastąpił ten błąd i powinni to uwzględnić...
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 13:39   #4371
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Uchwyty przyssawki były już kiedyś w ofercie. Inny wzor, ale zastosowanie to samo. Zdecydowanie odradzam ich zakup. Są nic nie warte, nie trzymają żeli, ani innych przedmiotów , są za słabe. Wszystkie klientki, które tego typu podstawki u mnie zakupiły, stwierdziły, że nie nadają się one do niczego. Radzę ten zakup jeszcze raz przemyśleć.
Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
zgadzam się całkowicie to wyrzucone pieniądze w błoto, ja kupiłam takie cudo i po kilku usilnych próbach przymocowania do ściany z żelem zrezygnowałam i wywaliłam do śmieci, to nic nie warty bubel..
Czy macie na myśli te nowe, czy piszecie o tych poprzednich ?

Te stare rzeczywiście były do niczego, ale widziałam w COK tę nową przyssawkę i nie wiem do czego była przyczepiona pionowo, ale chciałam powąchać przyssany do niej żel Beach Party i miałam problemy z odczepieniem go
Nie miałam czasu by przyglądać się jak sama przyssawka była umocowana, ale było to na ściance jakiejś szafki, tylko wydaje mi się, że oprócz tego była płytka szklana lub plastikowa.
Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
A ja mam problem :|

Dzis wysłałam paczke do Avon ze zwrotem
A że mam katar, to nie zawsze trzeźwo myśle. Wiadomo jak to jest jak się jest chorym.
I przy jednym ze zwracanych produktów zapomniałam zaznaczyć dlaczego go zwracam . A był to szal.

Co mam teraz zrobić ?
Czekać. ?
Może jeszcze moment poczekaj, ale zanim paczka dotrze do Garwolina, radzę napisać maila ze strefy i powtórzyć wszystko, co dotyczy tego szala, czyli nr faktury, nr katalogowy, nazwę i powód zwrotu z wyjaśnieniem, że nie jesteś pewna, czy wszystko umieściłaś na blankiecie i proszisz o potwierdzenie, jak przesyłka do nich dotrze, że uznano reklamację

Wiadomość ze strefy
Wraz z końcem katalogu 09/2009 likwidacji ulega lokalizacja Punktu Składania i Odbioru Zamówień w Gdańsku. Ostatnim dniem składania zamówień z odbiorem w tym punkcie jest 08.07.09. Ostatnia dostawa będzie miała miejsce 13.07.09.
Od 09.07.09 zapraszamy do nowego Punktu Składania i Odbioru Zamówień w Grudziądzu.

Edytowane przez MaT
Czas edycji: 2009-07-04 o 19:20 Powód: dopisek
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 10:02   #4372
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Potrzebuje waszej porady, jedna dziewczyna chce zamowic u mnie piling do ciała z seriii senses. Zalezy jej na zapachu cytrusowym... Ktory bylby najlepszy?
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 10:25   #4373
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
o widze że koleżanka też z Mielca

pozdrawiam
również pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie coś może o jakości pęsety do brwi color trend? Dobrze wyrywa krótkie włoski?
Ja też polecam, dobrze wyrywa krótkie włoski
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 10:29   #4374
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
Potrzebuje waszej porady, jedna dziewczyna chce zamowic u mnie piling do ciała z seriii senses. Zalezy jej na zapachu cytrusowym... Ktory bylby najlepszy?
Takiego ściśle cytrusowego nie ma, ale na lato fajny jest Lagoon - morsko-cytrusowy, Tropics - owocowy albo Sunset - pomarańczowo-korzenny.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:15   #4375
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
Potrzebuje waszej porady, jedna dziewczyna chce zamowic u mnie piling do ciała z seriii senses. Zalezy jej na zapachu cytrusowym... Ktory bylby najlepszy?
Polecam Sunset, Oasis, Tropics Nie wiem jak mają się te nowe zapachy, bo jeszcze nie wąchałam...

Jak dla mnie Lagoon wcale nie pachnie cytrusami, jest taki piękny świeży, morski Uwielbiam go
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 12:23   #4376
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Polecam Sunset, Oasis, Tropics Nie wiem jak mają się te nowe zapachy, bo jeszcze nie wąchałam...

Jak dla mnie Lagoon wcale nie pachnie cytrusami, jest taki piękny świeży, morski Uwielbiam go
Z Oasis chyba nie ma scrubu, a przynajmniej w K9.

Dla mnie też nie cytrusami Napisałam że morsko-cytrusowy Wącham własnie żel Lagoon i wyczuwam w nim delikatną nutkę cytrusów Bo typowo morski tez nei jest.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:30   #4377
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

A ja muszę napisać coś o lakierach

miałam możliwość zamówienia sobie 3 za darmo wiec skorzystałam:

- Rose Gold - ładny, nawet dla mnie - osoby nie lubiącej metalicznych poblasków ten lakier mi się podoba. Kolor bym określiła jako brzoskwiniowo-różany ze złotym połyskiem. Dobry na co dzień.

- Romance - blady fiolet z różowym poblaskiem, nie podoba mi się i idzie do wymiany na Decadence albo Real Red

- Viva Pink - zupełnie inny niż zdjecie w wątku katalogowym to taki (przepraszam za wyrażenie) oczo***ny róż, fuksja - na lato ok, przyzywczaiłam się do jego intensywności po 1 dniu ale spodziewałam się czegoś innego. Jak zrobię zdjecie to wrzucę

Zapowiada sie jakaś nowa seria Planet SPA - Himalayan Goji Berry. Ciekawa jestem jaka będzie... mam nadzieję, że nie rozczaruję sie tak jak tą serią Greckie Morza

I u nas od 15 kampani wejdzie nowy zapach sygnowany przez Reese Witherspoon In Bloom - w tamtym roku dokładnie w kampani 15 wszedł U by Ungaro dla Niej. Podejrzewam, że nowy zapach to kategoria kwiatowa (sugerując się jego nazwą )
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:32   #4378
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
Zapowiada sie jakaś nowa seria Planet SPA - Himalayan Goji Berry. Ciekawa jestem jaka będzie... mam nadzieję, że nie rozczaruję sie tak jak tą serią Greckie Morza
Mmmm ... brzmi ciekawie ... borówkowe Planet Spa
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:51   #4379
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

A jak to jest z tymi ofertami logo. One co jakis czas sie zmieniaja? Bo nigdy sie tym eni interesowalam, ale wzielabym sobie te trzy dlugopisy z checia http://wyslijplik.pl/download.php?sid=5vli61SV
Moge normalnei na katalog 10 wziac?
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:55   #4380
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
A jak to jest z tymi ofertami logo. One co jakis czas sie zmieniaja? Bo nigdy sie tym eni interesowalam, ale wzielabym sobie te trzy dlugopisy z checia http://wyslijplik.pl/download.php?sid=5vli61SV
Moge normalnei na katalog 10 wziac?
z tego co pamiętam co tu dziewczyny pisały to oferta logo wchodzi od katalogu 12, niektóre tylko produkty będą dostępne od kat 11 (niestety nie pamiętam co ale jak przelcisz parę stron wstecz to napewno sie dowiesz )
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.