Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-21, 18:49   #4351
kaaroolaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hehe spoko napisalam.
chodziło mi czy z AKTYWNA JONIZACJA
kaaroolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-21, 22:38   #4352
kaaroolaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

niestety ppytania jakie miałam do kochanych wizazanek zostało na tamtej stronie wiec przekopuije
jaka mam sobie kupić prostownice TONDEO Z AKTYWNA JONIZACJA czy Z REGULACJA TEMP. napiszcie jaka wy macie i jakie wlosy (grube, krecone, cienkie, dlugie itp) prosze bo nie moge sie zdecydowac juz rozmyślam 4 dzień.
kaaroolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 09:05   #4353
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez kaaroolaa Pokaż wiadomość
niestety ppytania jakie miałam do kochanych wizazanek zostało na tamtej stronie wiec przekopuije
jaka mam sobie kupić prostownice TONDEO Z AKTYWNA JONIZACJA czy Z REGULACJA TEMP. napiszcie jaka wy macie i jakie wlosy (grube, krecone, cienkie, dlugie itp) prosze bo nie moge sie zdecydowac juz rozmyślam 4 dzień.
Ja ma bardzo grube, geste, puszace sie falowane wlosy i kupilam tondeo z regulacja temperatury, zdaje sie, ze nagrzewa sie do wyzszej temperetury niz ta bez regulacji i chyba lepiej sobie z nimi dzieki temu radzi. Moje wlosy ciezko sie prostuje, sa trudne w stylizacji - czasami mam ich serdecznie dosyc.
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 10:48   #4354
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja mam Tondeo z aktywną jonizacją i doskonale sobie radzi i jestem pewna że nie jest gorsza od Tondeo z regulacją.Nagrzewa się chyba do 190 czy 195 stopni i ja uważam że to dużo i włosy super się prostują.Ja mam bardzo suche, kręcone i raczej normalne jeśli chodzi o grubość i prostuje super.Włosy są gładkie i mięciutkie.
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 11:29   #4355
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja kupuje remingtona S2001 nie stac mnie na tondeo a remington jest dobry
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 16:49   #4356
kaaroolaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
Ja kupuje remingtona S2001 nie stac mnie na tondeo a remington jest dobry
hm, dziewczyny narezkały na ta prostownice, ale jeśli chcesz to sobie kup, ja śledze całe to forum i Ty chyba też bo widziałam już Twoje wypowiedzi. ja zastanawiam sie nad ta tondeo czy z reg. czy z jonizacja i sama nie wiem, i jescze ta ga.ma wrr...ile tego a moze lepiej uskładać wiecej kaski i kupić sobie już taka full wypas?? hm??
kaaroolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 18:17   #4357
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja używam prostownicy Remington ;D
jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 19:05   #4358
_artur_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hej dziewczyny

Ok, więc zaczne od tego ze jestem chlopakiem i mam troszke krecone wloski i prostuje sobie grzywke. Mam juz jakas stara prostownice co mama kiedys kupila ale nagrzewa sie, uwaga, w 30 minut . To troche za dlugo jak dla mnie poleccie mi cos taniego, cienikiego szybko sie nagrzewającego. Na zdrowym i blyszczacym wlosie az tak mi nie zalezy, ma byc tania i szybka

Licze na wasza pomoc smukłe dziewice
_artur_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 21:19   #4359
kaaroolaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

tania czyli do ilu złotych?
kaaroolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 09:05   #4360
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cześć,

Widzę, że TONDEO wiedzie prym , czyli musi być dobra. Chciałam zapytać, czy Tondeo jest lepsze od Efalocka?
Moja mama ma starą Vidal sasoon, więc chce nową na imieniny i chciałam się dowiedzieć jakie są najlepsze. Wczoraj prostowałam włosy tą Vidal sasoon i powiem, że nędznie to zrobiła, ponieważ mam wysuszone końcówki mimo, że użyłam odżywki gliss kura termoregulacyjnej .
Czy Tondeo tak wygładza, że nawet suche końcóki są gładkie??
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 09:56   #4361
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Czy któraś z Was może słyszała coś na temat tej prostownicy??
PROSTOWNICA CERAMICZNA 120W Optimum SW-1017

Nasza prostownica bardzo szybko się nagrzewa, idealnie prostuje każdy rodzaj włosów (cienkie, grube, suche, przetłuszczone), nie niszczy ich, zwiększa połysk - to wszystko znajduje się w komentarzach klientów, które przeczytasz poniżej.

Duża moc: 120 WATT
- prostownica nagrzewa się w ciągu sekund, precyzyjna regulacja pozwala także na prostowanie delikatnych włosów w niższych temperaturach
Wyświetlacz LCD pokazuje ustawiony poziom oraz dokładną temperaturę w stopniach.
Jony i para - odżywcze działanie na włosy. Jonizacja powoduje, iż nawet pojedyncze kosmyki są wygładzone, a włosy się nie elektryzują. Para wodna (zbierana z powietrza) nawilża włosy, powodując ich większy blask.
Podczerwień - dla zachowania naturalnego połysku
Regulacja temperatury: elektroniczna
Płynna regulacja temperatury 130°C - 200°C

Ceramiczne płytki o dużej powierzchni
idealnie wygładzające włosy, wielkość płytek to: 8 x 2,5 cm
Obrotowe mocowanie przewodu aby przewód nigdy nie przeszkadzał przy używaniu prostownicy.
W instrukcji obsługi po polsku opisane jest stosowanie prostownicy nie tylko do prostowania włosów, ale także do wywinięcia na zewnątrz oraz wywinięcia do wewnątrz. Do produktu dołączona jest podbita, 24 miesięczna gwarancja.
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-23, 10:00   #4362
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Już dawno planowałam kupno prostownicy. Ale nadal się waham, która jest najlepsza!
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 14:46   #4363
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Heyka. W wakacje kupiłam sobie w markecie prostownico- karbownice (takie 3 in 1) za 30 zł. No cóż, mam włosy grube i puszyste, falowane, za łopatki. Prostowanie zajmuje mi ok . 40 minut. Postanowiłam kupić sobie jakąś lepszą prostownice

Od razu mówię, że przeczytałam z 25 stron w dużym wątku o prostownicach, ale i tak nie znalazłam satysfakcjonującej odpowiedzi.

Więc tak....Ustaliłam sobie kilka firm:
-Wigo (podobno nie mają ceramicznych płytek, prawda?)
-Gama
-Babyliss Pro
-Efalock
-Remington
Z której firmy najlepsze ??(podajcie jak coś konkretny model)
Co to oznacza?
-Prostownica z parą (czy daje lepsze efekty?)
-Jonizacja (co to znaczy? )
-Czy taką lepszą prostownicą prostowanie bedzie trwało krócej?

Najbardziej zastanawiałam się nad remingtonem
Aha na zakup prostownicy chciałabym przeznaczyć maksymalnie 200 zł.

Proszę o pomoc
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 16:13   #4364
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

tu masz bardzo fajny wątek na temat prostownic. Poczytaj i spróbuj znależć odpowiedz na swoje pytanie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=prostownica

a tu masz krótszy, ale też o prostownicach:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=prostownica
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 16:15   #4365
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=43822
prostownice z funkcja jonizacji zamykaja rozchylona luske wlosa.
lepsza prostownica napewno prostowanie bedzie trwalo krocej ale wg mnie tu jest bardziej kwestia wprawy niz rodzaju sprzetu ----> oczywiscie w swojej wypowiedzi nie biore pod uwage tych zwyklych metalowcow.....
ja mam ceramiczna prostownice za 50 zl i jest bardzo dobraaa, kolezanka ma juz taka lepsza i oczywiscie drozsza ale prostowanie nia zajmuje mi tyle samo czasu... wiec ... jaki wniosek : praktyka czyni mistrza
z tego co slyszalam to babyliss pro sa bardzo dobre
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 16:25   #4366
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Ale ja czytałam te wątki. Ten jested ma ponad 120 stron, to czytałam tylko z 25 pierwszych stron, ale nie znalazłam satysfakcjonującej odpowiedzi
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 18:24   #4367
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

http://www.allegro.pl/item185096030_...ka_gratis.html

czy taka prostownica jest dobra?

Cena jest wysoka, ale jeszcze to strawię... Co sądzicie o takiej?
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 19:13   #4368
alpinka
Raczkowanie
 
Avatar alpinka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 75
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

uzywam prostownicy remingtona s 2003 i jestem z niej bardzo zadowolona. nie wiem skąd to przekonanie że remington nie produkuje dobrych prostownic. ja szczerze polecam!
alpinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 19:33   #4369
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Już dawno planowałam kupno prostownicy. Ale nadal się waham, która jest najlepsza!
Mam ten sam problem

Rzuciły mi się w oczy dobre opinie o Efalock, Ga.Ma i Tondeo

Która lepsza? Cena tak do 215 zł

Aha i czy dużo daje to regulowanie temperatury?

http://www.allegro.pl/item185096030_...ka_gratis.html

ta mi się wydaje fajna prostowniczka

Aha i jak macie jakieś pomysły to podawajcie dokładny model danej prostownicy
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-23, 19:50   #4370
NiebieskieOczko
Przyczajenie
 
Avatar NiebieskieOczko
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

ja polecę Ci coś z własnego doświadczenia, bo sama juz "przerobiłam" kilka prostownic - tańszych i droższych

teraz mam BRAUN Professional, typ 3543, o mocy 120-140W, ceramiczna, szybkonagrzewająca sie, z mozliwością regulowania siły grzania (czyli do długich i krótkich włosów idealna)
nie zamieniłabym jej na żadną inna.... nawet z jakąś jonizacją bo mam włosy gęste i puszyste, czyli trudne
zresztą, to nie tylko moje zdanie, bo w wielu testach w gazetach ta machinka zajmowała 1-2 miejsca
kosztowała mnie ok 43euro
NiebieskieOczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 20:30   #4371
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

mika.z - Ja mam Tondeo Activ Cerion i mam własnie bardzo suche włosy i po prostowaniu są gładkie jak całe włosy.Naprawdę normalnie mam siano a po Tondeo moje włosy są takie mięciutkie i gładkie.

Charlize - No skoro chcesz prostownicę do 215 zł to napewno Tondeo odpada i Ga.Ma chyba też jesli dobrze się orientuję w cenie. A jeśli chodzi o Efalocka to się całkiem nie orientuję więc na jego temat nie napiszę nic
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 21:07   #4372
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

Prostownica wygląda fajnie (jeśli chodzi nam o tą samą), ale nie ma ceramicznych płytek, ma tylko powlekane(chyba). Na allegro znalazłam 2:
http://www.allegro.pl/item186646246_...er_cenie_.html
Ta ma niby płytki ceramiczne, ale chyba nie ma jonizacji

http://www.allegro.pl/item186757879_...ramiczna_.html

Ta ma niby też ceramiczn,e ale ogólnie w opisie tego nie uwzględniono


Chcę wydać kasę raz i na coś porządnego
Na ile dni starcza Ci to prostowanie?
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-23, 21:16   #4373
kaaroolaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hej. ja tez sie zastanawiam nad tondeo active lub z regulacja.
ja zaczynałam wybierac prostownice od 180 zł. a bylo to WAHL, ale po trafieniu i przeczytaniu prawie calego tego forum ( jestem obecienie na 112 str) stwierdzilam ze wole dodac do tondeo. jest najl. podobno w prostowaniu ale w wykonaniu podobno porazka no ale najb. zalezy mi na długim efekcie, gładkich wlosach i zeby nie puszyły sie na deszczu moze nie mm tak bardzo wymagajacych wlosach ze potrzebuje az tondeo, ale mysle ze warto dolozyc i mniec ja, i mieć mniej zniszczone wlosy, co wy o tym myslicie. ? jak juz jetem pewna ze to bedzie tondeo active to znow przeczytalm zła opinie i znow mam mentlik i nie wiem czy lepije cos innego czy lepiej z reg. czy z aktywna jonizacja. to jest dla mnie bardzo trudny wybór mysle ze dla wielku dziewczyn wnioskuje tak po przeczytaniu forum
pozdr. pomózcie przy wyborze
kaaroolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 07:38   #4374
kira126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a ja zamówiłam juz babyliss 35mm z pełnoceramiczną płytka new tech prostowałam nia włosy u fryzjera taka sama tylko cieńszą 24mm w salonie loreal i efekt był wspaniały naprawdę włosy śliskie lejące..lejace niewiele kosmetyku na nie do prostowania dawali a mam włosy afro suche i sianowate matowe bardzo kręcone ...mam nadzieje że efekt prostowania ta 35mm tez będzie super i dzięki szerszej płytce predzej sobie poradzę z samodzielnym prostowaniem włosów...dużo czytałam o tej prostownicy ...nie chce nowości ani udziwnień w prostownicach wierzę że dobre jest to co sprawdzone tak jak mi radziłiscie...nie wierzę w nawilżajace ani zamykające łuskę włosa prostownice każda trochę niszczy włosy...ale te dobre mniej napewno...chcę sobie jeszcze zrobiś zabieg nawilżania włosów taki specjalny co właśnie zamykał łyski włosa i efekt ponosć jest fajny i długotrwały no i kosmetyki tez się chyba na loreala profesjonalne zdecyduję tylko ta cena bo na moje włosy odżywki z marketów nie działaja ....pozdrawiam nalpiszę jak dostanę i wyporóbuję prostoewnicę
kira126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 07:51   #4375
kira126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

ja tez miałam ten problem nie wiem jak się spisze ta 35mm babylis pro new tech bo fryzjer prostował mi ta 24mm ale one prócz szerokości płytek niczym się nie różnią-tak mnie zapewniano (ta szerokość to od długosci zależy włosów za ramiona polecana jest ta 35mm krótsze ta 24mm ale juz tej 24mm nie ma zastąpiono ją turmalinowo-ceramiczną ale ja bałam się kupić taka nową z turmalinami bo lepiej się ślizga po włosach podobno ceramiczna i tak mi doradzono żeby wypróbowana brać ) no więc wracajac do wątku to jak mi nią fryzjer włoski wyprostował...to suna muskał tylko włosy a one były jak jedwab sama siebie nie poznałam ...śliskie miękkie ...chodziłam w nich tydzień bo szkoda mi było włosy myć..zreszta moje włosy nie przetłuszczają się szybko...a mam straszne włosy naprawde nawet fryzjerzy powiedzieli że jeszcze takich nie prostowali ...i ta prostownica sobie z nimi cudownie poradziła...dlatego wierzę że opinie o bqbylis pro new tech 35mm nie sa na tym forum przesadzone...nie wiem jak tandeo tez czytałam że świetna ale nie próbowałam jej na moich włosach może na moich by sie tak nie sprawdziała..zreszta babylis pro wydaje mio się solidniejsza...mocniejsza ...ja ci ją polecam efekt trzyma się długo po spaniu i na wilgotnym powietrzy na deszcz nie wychodziłam mocny ale na takim kropieniu nie pokręciły mi się i na wilgotnym powietrzu tez nie...
kira126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 08:53   #4376
iza2313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 60
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam ja właśnie nabyłam prostownice babyliss pro ceramiczno-turmalinowom i uważam że jest rewelacyjna . Efekty są naprawde świetne i trzymają sie do następnego mycia, nie puszą sie , nie elektryzują są miękkie i lśniące. Mam porównanie do tondeo eco ceiron którą miałam bardzo długo i efekt jest podobny a nawet i na moich włosach lepszy. różnica polega tylko na tym że babylissem inaczej sie prostuje nie ma takiego poślizgu ale to przynajmniej powoduje że łuski włosa sie zamykają. Co do tondeo to ja sie sparzyłam i już nigdy więcej jej nie kupie. Najbardziej zdenerwował mnie fakt że jak kupowałam tondeo to wtedy wszyscy sprzedawcy podawali że jest pełnoceramiczna a wystarczył rok i nagle okazało sie że jest tylko pokryta ceramikom i u mnie to wyszło. No cóż bez komentarza. Jedyny plus tondeo to to że płytki przylegały równo i na całej długości idelanie. Przynajmniej z tym nie miałam problemu. Ale po przejściach wybrałam babyliss`a pro i jak narazie sprawuje sie naprawde świetnie.
iza2313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 09:37   #4377
kira126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

ja tez uważam podobnie że babylis pro to świetne prostownice...widziałam efekt na własnych włosach..co do turmalinowej to nie wiem może też jest swietna (moi fryzjerzy mówili że świetna ta z turmalina ale oni jej jeszcze nie mieli tylko o niej słyszeli bałam się kupować w ciemno... nie wiadomo jak by moje włosy prostowała zawsze to inna powłoka ten turminal nie sprawdzałam na sobie a ta ceramiczną tak...i rewelacja ...teraz nie wiem tylko czy ta szerokość u mnie się sprawdzi 35mm ale okaże się jutro chyba dojdzie przesyłka...wybierałam tylko między tymi dwoma babylissa pro wybrałam sprawdzony na sobie...może gdyby było więcej napisane na forum o turmalinach tamtą bym wzięła...ale myślę że i tak nie stracę ta jest pełnoceramiczna i batdzo sliska ...a kupiłam u grabci i myslę że bardzo dobrze doradza naprawdę szczerze i profesjonalnie ..
kira126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 09:54   #4378
NiebieskieOczko
Przyczajenie
 
Avatar NiebieskieOczko
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Jaką prostownice wybrać? Prosze o pomoc

moja prostownica to zbliżony model do tej pierwszej z allegro. z opisu wynika, ze mocniej grzeje, a jeżeli tak jest to możesz spokojnie kupować!

prostowanie starcza mi na 2 dni, a czy dłużej to nie wiem, bo co 2 dni myje głowę. zreszta nie używam żadnych kosmetyków wspomagających prostowanie ani odżywek. ale moja sisterka ma krótkie włosy i stosuje "wspomagacze", dlatego u niej efekt prostowania jest mocniejszy i bardziej trwały

ja polecam ten model BRAUNA - za taka kasę masz naprawdę dobry sprzęcik
NiebieskieOczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 10:36   #4379
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Skoro Tondeo nie jest pełnoceramiczna to ga.ma też nie jest. A na aukcji napisano, że jest

Po przeczytaniu całego tego wątku zamówiłam prostownicę Tondeo Eco-cerion z regulacją temperatury w sklepiku allergowiczki Grabci. Wysłana była w poprzednią środę i jeszcze do mnie nie dotarła

Wybrałam taką mimo tego, że może nie jest najlepiej wykonana (plastik) i wiem, że nie jest pełnoceramiczna. Wyczytałam, że Tondeo ma mniejszą awaryjność i jakby nie patrzeć ma chyba trwalszą powłokę od samej ceramiki: ceramiczno-krystaliczną. W każdym bądź razie padło na nią (a nie na tą z aktywną jonizacją) również dlatego, że przyda mi się regulacja temperatury. Zamierzam dopasować temperaturę do moich włosów, może wystarczy niższa temperatura do ew. małych poprawek, wtedy ryzyko uszkodzenia włosów zawsze jest nieco mniejsze.

Tylko dlaczego jeszcze jej nie dostałam
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 12:21   #4380
kaaroolaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Skoro Tondeo nie jest pełnoceramiczna to ga.ma też nie jest. A na aukcji napisano, że jest

Po przeczytaniu całego tego wątku zamówiłam prostownicę Tondeo Eco-cerion z regulacją temperatury w sklepiku allergowiczki Grabci. Wysłana była w poprzednią środę i jeszcze do mnie nie dotarła

Wybrałam taką mimo tego, że może nie jest najlepiej wykonana (plastik) i wiem, że nie jest pełnoceramiczna. Wyczytałam, że Tondeo ma mniejszą awaryjność i jakby nie patrzeć ma chyba trwalszą powłokę od samej ceramiki: ceramiczno-krystaliczną. W każdym bądź razie padło na nią (a nie na tą z aktywną jonizacją) również dlatego, że przyda mi się regulacja temperatury. Zamierzam dopasować temperaturę do moich włosów, może wystarczy niższa temperatura do ew. małych poprawek, wtedy ryzyko uszkodzenia włosów zawsze jest nieco mniejsze.

Tylko dlaczego jeszcze jej nie dostałam
hej.

NAILA ja tez sie zastanawiam nad wyborem czy active czy z reg. i nie wiem, ciezki jest to dla mnie wybor, czytam , czytam i czytam to forum kazda strone od 1, juz jestem na str 225 i mam serdecznie dosc.
a jakie Ty masz wlosy swoje takie bez prostowania? jak myslisz czy naprawde jest jakas wieksza jonizacja w tej aktywnej??
bo ja tak mysle ze jakby byla to bym ja wziela, tlyko jest wielkie ale czy na moje wlosy temp 195 wystarczy by wlosy trzymaly mi sie ok 3dni
i jak myslisz czy jonizacja przy 195 stopniach i mniejsza jonizacja z temp nizsza od 195, ktora jest lepsza dla włosów???
kaaroolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.