Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy kolejny tytuł
Roczki już za nami, zaraz jesień witamy. 1 1,72%
Rok już za nami, teraz na bunt dwulatka czekamy. 2 3,45%
Choc tak długo sie juz znamy- Z krzaków wyganiamy podczytujace mamy! 1 1,72%
Kosi Kosi łapki-Jestem taaaki duży ze zjadać kanapki 0 0%
Póki to lato nie minie każdy maluch na tym wątku nie jedno wywinie 0 0%
Minął roczek, czas tak leci - mamy i ich wakacyjne dzieci 8 13,79%
wspólny roczek już za nami i za dziećmi wciąż biegamy 2 3,45%
pierwszy roczek naszych dzieci, jak len czas szybciutko leci 5 8,62%
roczek mam ,zęby mam i na nerwach mamie gram 14 24,14%
wizaż nadal funkcjonuje, z nami dzieci wychowuje 2 3,45%
Dzieciaczki sztukę chodzenia szlifują, a mamuśki na zlot się szykują.... 1 1,72%
Czas zakończyć letnie plażowanie ale nie wizażowanie. Mamuśki lipcowo-sierpniowe 2011 1 1,72%
Roczki wyprawione, dumne mamy i ich dzieci zadowolone. Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011 0 0%
Niemowlęctwo juz za nami, drugi roczek zaczynamy! Letnie dzieci 2011 i ich rozgadane mamy. 17 29,31%
Roczek minął - nie do wiary, cieszą sie lipcowe i sierpniowe mamy 4 6,90%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 07:14   #4351
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Moja mała Zosia-Samosia leży właśnie w wózku i pije mlesio A ja mam czas, żeby się ogarnąć i Wam to napisać Zadziwia mnie mój dzidziuś

Przepraszam, musiałam się pochwalić
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:26   #4352
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Witam się

Jacieee zostawiasz butle z wodą Domkowi w łóżeczku?

Iustyna
dobrze, że z Nutką lepiej !

Patik Ja też myślę, że teściowa wzięła Sarę na dwór bez pytania to nie koniec świata...

Lili
Ja mam ten kask ->Klik i dama ma go za duży jeszcze, jeździmy bez kasku bo jej spada na twarz. Nie wiem czy wg jest jakieś prawo, które mówi że dzieciaki mają mieć kaski?

WITAM NOWE MAMUŚKI )
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:30   #4353
wodaqua
Zadomowienie
 
Avatar wodaqua
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 600
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Hej!
Nadrabiam... Jestem kilka dni wczesniej...
Co ja miałam... Patik, daję Zosi jej szczoteczkę, sama biorę swoją i myjemy każda swoje zęby, ona patrząc na mnie cieszy się i próbuje szorować, trochę pomagam i mamy z tego zabawę, jakoś idzie - może tak spróbuj - dzieciaki najlepiej lubią naśladować.
Dziubek, ja też mrożę jedzenie Zosi - nie chcę żeby niania jej gotowała (ewentualnie ziemniaki) - zmałpowałam od Moni mrożenie w silikonowych foremkach na muffinki, a potem w woreczkach na mrożonki przechowuję - któraś pytała o to.

Od poniedziałku przechodzę na Dukana, z koleżankami z pracy oczywiście, przynajmniej mnie małpy nie będą na lody i zapiekanki namwiać, ale to do czasu, bo juz raz nie dały rady. Trzymajcie kciuki, bo mi już naprawdę źle ze sobą.

AgaG - coś jej nie widać...

JustPi, Boże, właśnie sobie przypomniałam że nie odp Ci na PW... Chyba pobiłam rekord w naszej korespondencji...

Sobota, nareszcie, z tej radości aż nie wiem w co ręce włożyc...

Miłego dnia!
wodaqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:33   #4354
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Jacieee zostawiasz butle z wodą Domkowi w łóżeczku?
Na noc nie, bo pewnie by na raz całą wypił. Przez dzień jak ma drzemki, to zostawiam bo lubi sobie gulnąć jak wstanie
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:46   #4355
wodaqua
Zadomowienie
 
Avatar wodaqua
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 600
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Mycha i Anka, kurcze, fajnie że się wreszcie przedstawiłyscie! Duuuużo o nas wiecie :

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Madziulka, odnośnie biegających spacerkach Szymka, to może o smyczy/szelkach pomyślcie? Może dziwnie to wygląda, ale widzę coraz więcej mam ze smyczkami, przynajmniej jakas kontrola nad dzieckiem jest, szczególnie przy ulicy.
PS: piękny swojski, letni tort

Agula, dzięki że o mnie wspominasz, ale naprawdę nie mam czasu na bycie na bieżąco i pisanie Wracam o 15 do domu, do 19-20 spędzam czas z Zosią/na zakupach/z Tż/na wyjazdach itp, potem gotowanie na następny dzień, sprzątanie, przygotowywanie do pracy/dla Zosi i niani/czas tylko dla Tż i lulu gdzieś około 23-24, czesto nad kompem nadrabiając... Wcześniej przy Zosi nie chce siedzieć na kompie, jakoś mi głupio. I tak mam mało dla niej czasu. No a w pracy nie możemy miec neta... Ale staram się, naprawdę...

Edytowane przez wodaqua
Czas edycji: 2012-08-25 o 08:53
wodaqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:47   #4356
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dziadkowie wyjeżdżają na kilka dni
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 09:07   #4357
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Beatko, witaj
Tak się zastanawiałam co u Ciebie

Wiadomo już co sie stalo? Chyba widziałam klepsydrę

dla postepów Julki
możliwe że widziałaś, bo w M. też rozwieszali chyba, a skąd się domyśliłaś że o o niego chodziło? po miejscowości?

niestety z sekcji potwierdziła się na 90% ta gorsza wersja...


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Brawa dla Julci

A co u Twojej rodziny? Są już jakieś ustalenia? Jak się trzyma żona?
ustalenia jw.

a żona powoli wraca do siebie, w środe wylatuje do ES - nie chce być na razie w kraju, źle się czuje jak ludzie patrza na nią a poza tym ma tam dużo spraw do pozamykania, w kwestii pracy M. , swojej, kredytu na auto, i wiele innych, zostaje jeszcze kwestia kredytu tu w PL na dom bo budowali się i jest hipoteka a że dzieci nie mieli więc musi robić postępowanie spadkowe bo dziedziczą tez jego rodzice jeśli nie ma dzieci - ona połowę a druga wg prawa jego rodzice - i muszą to wyprostować jakoś więc masa spraw do pozałatwiania...


Cytat:
Napisane przez DDewik Pokaż wiadomość
Witam wieczorową pora!
Dziekuje za powitanie!
Jezeli chodzi o moje dziecko, pojawilo sie na swiecie w 41 tygodniu( z waga 3570, dl.54), urodzilam naturalnie(bez wspomagaczy), 6godzin i na swiecie o 2.20 pojawil sie synek.
W czasie ciazy bylam 2 razy w szpitalu.
Obecnie jestem na urlopie zdrowotnym (do marca) i opiekuje sie Boryskiem.
o popatrz , a ja urodziłam 22.07 o 2.00

byłam ciut szybsza i tez rodziła sn około 6 godzin w sumie i mam córeczkę


Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Moja Amelka też ostatnio szaleje w nocy ... Tak ze trzy-cztery pobudki to norma:/ A ja za tydzien do pracy Będzie makabra, boję się trochę bo jak ja po takiej nocy mam wsiąść w samochód i jechać prawie 60 km?
dasz radę

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Moja mała Zosia-Samosia leży właśnie w wózku i pije mlesio A ja mam czas, żeby się ogarnąć i Wam to napisać Zadziwia mnie mój dzidziuś

Przepraszam, musiałam się pochwalić
moja też umie sama pić od jakiegoś czasu - a jaka radocha

dzien dobry

Julka śpi
wyspacerowana już z rana i padła jak mucha pół godziny temu

lecę coś porobić
pranie do składania czeka, poprasować by się przydało..
ech zycie..
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 09:13   #4358
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Patryk wczoraj znowu mnie zaskoczył. W parku podniósł peta i dał mi go mówiąc "be"

A z tym wyjazdem to wczoraj się zorientowałam, bo wafle były zrobione Trochę odsapnę...

Beata
widzę, że Julka gna do przodu A zaczęła już coś mówić?
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 09:50   #4359
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Dziadkowie wyjeżdżają na kilka dni


Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:08   #4360
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dzisiaj Igorek Sweet ma urodziny. Sto lat Igorku - wielki nieobecny

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
g
powiem wam, że miała szczęście, że ją tak szybko zebraliśmy ze schroniska. wet mówił, że jakby jeszcze trochę tam została, to byłoby po niej znajomi w szoku jak dawała sobie podpiac kroplówkę i jak grzecznie potem leżała
Psy wiedzą, kiedy chce im się pomóc ;ehem: Takie naprawdę chore .

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Super , możesz być z Tymkiem cały czas A czym się zajmujesz jesli to nie tajemnica?
Jestem dziennikarką.

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Moja mała Zosia-Samosia leży właśnie w wózku i pije mlesio A ja mam czas, żeby się ogarnąć i Wam to napisać Zadziwia mnie mój dzidziuś

Przepraszam, musiałam się pochwalić
I słusznie, że się chwalisz
Amelka dorasta

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Dziadkowie wyjeżdżają na kilka dni

Może mężowi się spodoba takie mieszkanie tylko we dwoje...


Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
niestety z sekcji potwierdziła się na 90% ta gorsza wersja...

a żona powoli wraca do siebie, w środe wylatuje do ES - nie chce być na razie w kraju, źle się czuje jak ludzie patrza na nią a poza tym ma tam dużo spraw do pozamykania, w kwestii pracy M. , swojej, kredytu na auto, i wiele innych, zostaje jeszcze kwestia kredytu tu w PL na dom bo budowali się i jest hipoteka a że dzieci nie mieli więc musi robić postępowanie spadkowe bo dziedziczą tez jego rodzice jeśli nie ma dzieci - ona połowę a druga wg prawa jego rodzice - i muszą to wyprostować jakoś więc masa spraw do pozałatwiania...
To najgorszy koszmar, jaki można sobie wyobrazić. I dla niej, i dla jego rodziców Myślę niestety, że po czymś takim człowiek nigdy się tak do końca nie pozbiera... Bo taka śmierć to nie tylko strata najbliższej osoby, ale też ciągłe poczucie winy, dręczące domysły itp



Zaraz wyjeżdżamy Do zobaczenia po imprezie
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:42   #4361
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dama wreszcie postanowiła isc spać. Nie pisałam wam ale u nas spanie od samego początku dla Martyny jest sprawa drugorzędną. Bardzo mało spi a nawet jak próbuje ja usypiać to jest bunt. Teraz mam chwilke dla siebie no i na wizaz
ja juz posprzatałam z grubsza. Zostało odkurzanie. Niestety z Martyna jest to niewykonalne bo ona panicznie boi sie odkurzacza. dzieki temu to jest teraz fucha TŻ

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
niestety z sekcji potwierdziła się na 90% ta gorsza wersja...

ustalenia jw.

a żona powoli wraca do siebie, w środe wylatuje do ES - nie chce być na razie w kraju, źle się czuje jak ludzie patrza na nią a poza tym ma tam dużo spraw do pozamykania, w kwestii pracy M. , swojej, kredytu na auto, i wiele innych, zostaje jeszcze kwestia kredytu tu w PL na dom bo budowali się i jest hipoteka a że dzieci nie mieli więc musi robić postępowanie spadkowe bo dziedziczą tez jego rodzice jeśli nie ma dzieci - ona połowę a druga wg prawa jego rodzice - i muszą to wyprostować jakoś więc masa spraw do pozałatwiania...
Ja przeczytałam ta historie to mało sie nie popłakalam. nawet nie wyobrażam sobie co ta biedna dziewczyna musi teraz czuc i przez co przechodzić

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Patryk wczoraj znowu mnie zaskoczył. W parku podniósł peta i dał mi go mówiąc "be"

A z tym wyjazdem to wczoraj się zorientowałam, bo wafle były zrobione Trochę odsapnę...

Beata
widzę, że Julka gna do przodu A zaczęła już coś mówić?
Moje dziecko tez mnie ostatnio zaskoczyło biorac pampersa i wrzucajac go do kosza

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Ja dzisiaj wieczorem mam wychodne. I to bez dziecka. Sama, samiusieńka. Idziemy tylko my matki-polki na...degustacje nalewek
W sumie chyba oprócz wyjścia do sklepu nie miałam takiego samotnego wieczoru
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 10:57   #4362
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość


1.Może mężowi się spodoba takie mieszkanie tylko we dwoje...



2. Zaraz wyjeżdżamy Do zobaczenia po imprezie
1. Już trochę próbowaliśmy kiedyś... Na razie bez efektu...
2. Udanej imprezy!!!
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:01   #4363
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Igorzasty wszystkiego najlepszego z okazji Roczku
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:01   #4364
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Lili (włąśnie wypatrzyłam Cie na pasku i sobie coś przypomniałam) - jeśli już wolisz drób, to wybieraj raczej indyka niż kurczaka. Indyka trudniej utuczyć i nie ma w sobie tylu hormonów.
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:04   #4365
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Lili (włąśnie wypatrzyłam Cie na pasku i sobie coś przypomniałam) - jeśli już wolisz drób, to wybieraj raczej indyka niż kurczaka. Indyka trudniej utuczyć i nie ma w sobie tylu hormonów.

Dzięki.
Mamy jeszcze swoje kurczaki, brojlery. One raczej są w porządku co?
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:04   #4366
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

MAMAD u nas tez sporo sie spożywa kurczaka. Słyszałam, ze mogą byc faszerowane hormonami ale to, ze dziewczynce piersi urosły Faktycznie chyba sie przerzucę na indyka
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:40   #4367
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Mamy jeszcze swoje kurczaki, brojlery. One raczej są w porządku co?
Jeśli wiesz, czym są karmione kurczaki i że to żadna sztuczna karma, to ok Ale warto jeść też czerwone mięso (np. wołowinę), bo zawiera więcej żelaza.
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:17   #4368
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Hej Dziewuszki i Dzieciaczki

wodaqua
póki jesteś to pytam- bidon zdał egzamin ?

U nas ok. Filip jest cudny, chociaż czasami mnie wkurza. Ale uwielbiam go umie tyle fajnych rzeczy i zaczyna mówić. Mówi "mniam mniam" i klepie się po brzuszku, "myju myju" i pokazuje jak się myje, "nie ma" i rozklada ręcę zdziwiony. Próbuje powiedzieć "dobrze", pokazuje gdzie ma pępek, a potem chodzi i pokazuje u wszystkich gdzie mają dobra koniec chwalenia :P

Moja praca mgr już praktycznie gotowa. Ostatnia poprawka mi została i drukuje

Roboty nadal brak.

Dzisiaj wieczorem zabieram Filipa na festiwal piosenki pielgrzymkowej do Lublina. Będzie masa znajomych pewnie
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:31   #4369
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
możliwe że widziałaś, bo w M. też rozwieszali chyba, a skąd się domyśliłaś że o o niego chodziło? po miejscowości?

niestety z sekcji potwierdziła się na 90% ta gorsza wersja...
[...]

a żona powoli wraca do siebie, w środe wylatuje do ES - nie chce być na razie w kraju, źle się czuje jak ludzie patrza na nią a poza tym ma tam dużo spraw do pozamykania, w kwestii pracy M. , swojej, kredytu na auto, i wiele innych, zostaje jeszcze kwestia kredytu tu w PL na dom bo budowali się i jest hipoteka a że dzieci nie mieli więc musi robić postępowanie spadkowe bo dziedziczą tez jego rodzice jeśli nie ma dzieci - ona połowę a druga wg prawa jego rodzice - i muszą to wyprostować jakoś więc masa spraw do pozałatwiania...
[...]

dasz radę

moja też umie sama pić od jakiegoś czasu - a jaka radocha
Beatko, w sumie nie spojrzałam nawet na miejscowość - tylko wiek mi się zgadzał i data ... I tak pomyślałam właśnie, że to może być on .. Nie zakodowałam nazwiska, ale imię chyba Marcin?

Ojej, jak to ta gorsza opcja to musi być jeszcze trudniejsze do zniesienia dla jego żony

dla Julki za samodzielne picie
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Jestem dziennikarką.

I słusznie, że się chwalisz
Amelka dorasta
[...]
Zaraz wyjeżdżamy Do zobaczenia po imprezie
Brumku, to super, i praca ciekawa i w domku możesz być

Amelka dorasta, to fakt - a dopiero była takim maleństwem

Udanej imprezy
Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Hej Dziewuszki i Dzieciaczki

wodaqua
póki jesteś to pytam- bidon zdał egzamin ?

U nas ok. Filip jest cudny, chociaż czasami mnie wkurza. Ale uwielbiam go umie tyle fajnych rzeczy i zaczyna mówić. Mówi "mniam mniam" i klepie się po brzuszku, "myju myju" i pokazuje jak się myje, "nie ma" i rozklada ręcę zdziwiony. Próbuje powiedzieć "dobrze", pokazuje gdzie ma pępek, a potem chodzi i pokazuje u wszystkich gdzie mają dobra koniec chwalenia :P

Moja praca mgr już praktycznie gotowa. Ostatnia poprawka mi została i drukuje

Roboty nadal brak.

Dzisiaj wieczorem zabieram Filipa na festiwal piosenki pielgrzymkowej do Lublina. Będzie masa znajomych pewnie
Zmalowana, to już bliżej jak dalej z tą magisterką

dla Filipa za postępy i udanego wieczoru

Dziewczyny, Marina się coś odzywała? Ciekawe jak tam u nich ....
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2012-08-25 o 12:42
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 12:45   #4370
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Jacieee pytam o butlę,bo od jakiegoś czasu daję damie mleko w nocy ona je zjada od razu w sumie a Ja butelki zapominam zabrać bo zwyczajnie zasnę - dla mnie to rarytas odkąd trzyma sobie sama butlę i słyszę często nad ranem, jak ona chce sobie nadal coś wypić a tylko ssie smoka i czasem jak wstanę do właśnie zostawiam jej butlę z wodą...od dwóch dni zasypia w dzień przy butli z wodą a wcześniej ją nosiłam najśmieszniejsze jest to,że jak chce pić w dzień to tylko z kubka albo z butelki z rurką,tą butelkę która ma do spania to nie chce... zauważyłam też że ssanie butelki w nocy jest wtedy kiedy zęby jej wychodzą, a teraz idą górne trójki...
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:53   #4371
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Bry Kuny

Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
agulaaabar Chyba nie czytasz moich postów bo ja jestem i piszę. Może trochę mniej, ale jestem. Wykorzystuję pogodę i przesiaduje w piaskownicy tfuuu


Witam nowe mamusie
i tak cię mało foch

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

A to Shira taka groźna??
czasem sama siebie się boję

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
ooooo witamy Was. Dziewczyny nie gryziemy, serio
a Shira i jej helga to postrach naszego watku
ktoś Was musi trzymać w ryzach bo inaczej.....

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Dla mnie 4 pobudki to noc marzeń
siostro!!!


Nutko zdrówka!!!
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:53   #4372
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Chyba będzie padać

Coraz bardziej podoba mi się ten kraj hehe od dzisiaj przez najbliższe kilka sobót będę nieosiągalna - będziemy jeździc na ciuszkowe polowania
Zaczyna się sprzedawanie dziecięcych ubrań - używanych. Każdy może rozłozyc się ze stoiskiem i sprzedawac ubrania, zabawki, wózki itd i czasami za mega tanioche
Dziś byłam na pierwszym, ale nie kupiłam zbyt wiele... 2 bluzki dla Lili, polar z Hello Kitty i buty Elefanten za 2 euro aa no i drewniane puzzle ze zwierzakami
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:54   #4373
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

brumek przede wszystkim udanej imprezki, która za pwne już trwa
Kontrakt męża - czekamy na zmienioną wersję umowy przez ich prawników, zobaczymy ile uwzględnią naszych uwag, propozycji itd.
Podobno sam prezes miał powiedzieć,że ten kto podpisze ten kntrakt w takiej formie będzie skończonym jeleniem

lili ja ostatnimi czasy też miałam mięsko z tych kuraków na b. swojskie i wiem,że "dobrze" chowane. Postaram się jednak urozmaicać Ali te obiadki w inne mięska.

A jak u Was z rybami? dajecie jakos regularnie, raz w tygodniu, są jakieś zalecenia? Na zimę mój wujek sprzedaje świeże rybki, to ęde miała dostęp do takich, a teraz posiłkuję się od czasu do czasu słoiczkiem z rybką......

Zmalowana
nasze dzieci na podobnym etapie umiejętności są Pępek u nas też robi furorę. najgorzej, jak przy innych dobiera mi się do brzucha by pokazać wszystkim gdzie mama ma pępek A jaka awantura ejst, gdy zdarzy mi się ejszcze choć rzadko ubrac jej body i wtedy przez nogawki legiinsów/spodenek/ próbuje dojść do pępka:d
za finish mgr teraz tylko formalość obrona
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:58   #4374
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Jestem!!!

Igorku sto lat! oraz dla wszystkich dzieciakow, ktore podczas mojej nieobecnosci swietowaly roczki!

Dla imprezujacych dzisiaj kciuki, zeby sie wszystko udalo.

Dla chorujacych - Ali, Alibany, Nutki zdrowia!

Wodaqua jestem, bylam u rodzicow bez internetu, wczoraj w nocy wrocilismy.Trzymam kciuki za Dukana, mnie tez czeka dieta, ale nie wiem czy zdecydowac sie na Dukana czy SB. Strasznie przytylam przez wakacje, az mi wstyd.


Jacieee mignelo mi, ze bylas w Cyprysie we Wladku. My tez w zeszlym roku. Baardzo mi sie tam podobalo. Z tym, ze pokoje juz teraz dla nas za male, wiec jak kiedys jeszcze pojedziemy, to do domku.

Aniu ogroooooomne gratulacje! Strasznie sie ciesz, ze sie Wam udalo! Zycze zdrowej i bezproblemowej ciazy!

DaKaro moi znajomi maja dom z drewna. Dawno sie z nimi nie widzialam, wiec nie wiem jaka teraz jest ich opinia, ale ostatnio, po roku mieszkania w takim domu, chwalili sobie.

Shira jeszcze raz dziekuje za spotkanie. Fajnie bylo Was poznac. Mam nadzieje, ze Krzys nie pochorowal sie po spotkaniu, Antek zdrowy. No i gratulacje za chodzenie!


W ogole w zwiazku z powrotem od rodzicow jest mi smutno - i znowu szara rzeczywistosc...


Co u nas... Antos to torpeda, o raczkowaniu zapomnial juz dawno. Przez wakacje dorobil sie 2 nowych zabkow, teraz ma juz 4 - dolne jedynki, 1 dolna dwojka i 1 gorna jedynka. Smiesznie mu wychodza.
Jest juz odcycowany. Od przyjazdu do Ustronia w lipcu, nie jadl juz w dzien, tylko w nocy, a teraz nawet w nocy nie je. Przebudza sie w nocy, ale po to, zeby go zabrac do nas i tak sobie spimy do rana. W nocy nie je i nie pije. W dzien wielki zarlok z niego, wystarczy, ze ktos kolo niego ruszy buzia i juz jest "mamam".
W kwesti nasladowania zwierzatek - tez len z niego, za to jest rasowym facetem, bo na widok samochodu robi "brum brum", a nikt go tego nie uczyl...
No i moglabym tak jeszcze dlugo, ale trzeba inwentarz nakarmic...


I witam nowe mamusie!
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:02   #4375
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Jacieee pytam o butlę,bo od jakiegoś czasu daję damie mleko w nocy ona je zjada od razu w sumie a Ja butelki zapominam zabrać bo zwyczajnie zasnę - dla mnie to rarytas odkąd trzyma sobie sama butlę i słyszę często nad ranem, jak ona chce sobie nadal coś wypić a tylko ssie smoka i czasem jak wstanę do właśnie zostawiam jej butlę z wodą...od dwóch dni zasypia w dzień przy butli z wodą a wcześniej ją nosiłam najśmieszniejsze jest to,że jak chce pić w dzień to tylko z kubka albo z butelki z rurką,tą butelkę która ma do spania to nie chce... zauważyłam też że ssanie butelki w nocy jest wtedy kiedy zęby jej wychodzą, a teraz idą górne trójki...
Kurcze Ala nie potrafi sama trzymać butli z mlekiem tak by się z niej napić. trzyma ją tak jak bidon ze slomka, którego nie trzeba przechylac. Jest leniwiec straszny i jak jej kłade rączki na butelkę gdy je na wpółleżąco to i tka je zaraz puszcza bo przecież zawsze mamusia trzymała....

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Jestem!!!

Igorku sto lat! oraz dla wszystkich dzieciakow, ktore podczas mojej nieobecnosci swietowaly roczki!


Dla chorujacych - Ali, Alibany, Nutki zdrowia!

Wodaqua jestem, bylam u rodzicow bez internetu, wczoraj w nocy wrocilismy.Trzymam kciuki za Dukana, mnie tez czeka dieta, ale nie wiem czy zdecydowac sie na Dukana czy SB. Strasznie przytylam przez wakacje, az mi wstyd.



Co u nas... Antos to torpeda, o raczkowaniu zapomnial juz dawno. Przez wakacje dorobil sie 2 nowych zabkow, teraz ma juz 4 - dolne jedynki, 1 dolna dwojka i 1 gorna jedynka. Smiesznie mu wychodza.
Jest juz odcycowany. Od przyjazdu do Ustronia w lipcu, nie jadl juz w dzien, tylko w nocy, a teraz nawet w nocy nie je. Przebudza sie w nocy, ale po to, zeby go zabrac do nas i tak sobie spimy do rana. W nocy nie je i nie pije. W dzien wielki zarlok z niego, wystarczy, ze ktos kolo niego ruszy buzia i juz jest "mamam".
W kwesti nasladowania zwierzatek - tez len z niego, za to jest rasowym facetem, bo na widok samochodu robi "brum brum", a nikt go tego nie uczyl...
No i moglabym tak jeszcze dlugo, ale trzeba inwentarz nakarmic...
dziekujemy
I dla Antosia.
U nas też nocne karmienie zastąpiliśmy przenoszeniem małej do nas/mnie do łóżka. Zdecydowanie ta opcja mi się bardziej podoba niż nocne szykowanie butli
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:05   #4376
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Shira jeszcze raz dziekuje za spotkanie. Fajnie bylo Was poznac. Mam nadzieje, ze Krzys nie pochorowal sie po spotkaniu, Antek zdrowy. No i gratulacje za chodzenie!


u nas ok mały właśnie tnie komara a ja czekam ze ślinką na pyszczysku bo tż nas zabiera na pizze a ten jak na złość nie chcę się obudzić
fajnie że jesteś już ucałuj Antosia od nas
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:16   #4377
CookieMonsters
Rozeznanie
 
Avatar CookieMonsters
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 647
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Jacieee pytam o butlę,bo od jakiegoś czasu daję damie mleko w nocy ona je zjada od razu w sumie a Ja butelki zapominam zabrać bo zwyczajnie zasnę - dla mnie to rarytas odkąd trzyma sobie sama butlę i słyszę często nad ranem, jak ona chce sobie nadal coś wypić a tylko ssie smoka i czasem jak wstanę do właśnie zostawiam jej butlę z wodą...od dwóch dni zasypia w dzień przy butli z wodą a wcześniej ją nosiłam najśmieszniejsze jest to,że jak chce pić w dzień to tylko z kubka albo z butelki z rurką,tą butelkę która ma do spania to nie chce... zauważyłam też że ssanie butelki w nocy jest wtedy kiedy zęby jej wychodzą, a teraz idą górne trójki...
ja też zostawiam Zuzce na noc i jak spi w dzien butle z wodą, ale staram sie ja teraz oduczyć, bo ona zaczela ja traktowac jak przytulanke i nie chce bez przytulenia do by\utli zasnąć. a przy tym ciągle moczy materaz bo z tej butli sobie tak kapie jak ona na niej śpi

Kajool , mleko dzisiaj poszło
CookieMonsters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:27   #4378
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
Kurcze Ala nie potrafi sama trzymać butli z mlekiem tak by się z niej napić. trzyma ją tak jak bidon ze slomka, którego nie trzeba przechylac. Jest leniwiec straszny i jak jej kłade rączki na butelkę gdy je na wpółleżąco to i tka je zaraz puszcza bo przecież zawsze mamusia trzymała....
Moja butli też nie umie przechylić i się napić sama,
nie kmini jeszcze tego że głowę trzeba przechylić.
Natomiast jak leży i robię jej mleko na noc to wyciąga ręce po nie i pije trzymając je sobie sama...więc pewnie dlatego nie pije w dzień z butli wody a to cwaniara mała... pokazuje tylko an kubek który ma zawsze na widoku tzn, że chce się napić,ale trzymać go sama i pić też nie umie,chyba że ma ten lovi380 choć są dni,kiedy zapomina jak z niego się pije bo przy nim trzeba troche possać, a przy zwykłym bierze otwiera buzie i pije..a przy tym lovi to jak nie poczuje najpierw wody to nie pamięta jak to się robiło.. i się denerwuje

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
ja też zostawiam Zuzce na noc i jak spi w dzien butle z wodą, ale staram sie ja teraz oduczyć, bo ona zaczela ja traktowac jak przytulanke i nie chce bez przytulenia do by\utli zasnąć. a przy tym ciągle moczy materaz bo z tej butli sobie tak kapie jak ona na niej śpi

Kajool , mleko dzisiaj poszło
U nas też butla to w sumie forma widzę uspokajacza,
ale nie codziennie tak ma.Zauważyłam, że jak ma słaby dzień i zęby jej dają popalić to sobie pogryzie smoczka trochę dłużej niż zwykle Od tygodnia tak ma i mniej je wg w dzień,wczoraj wyczułam palcem 2 wychodzące wampiry
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:30   #4379
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Witam.
Pozaznaczałam odp-poszłam rozwiesić pranie i się komp wyłączył

Brumku czekam z niecierpliwością na opis imprezy
Aga brawa dla Antosia torpedy
Agula udanych łowów
Agawoo przywykniesz do wstawania w nocy i z rana do pracy
dla Amelki za samodzielność

Byłyśmy za rowerze( Julcia dostała na urodziny taki z żabą), potem obiadek, mleczko i misia śpi(już godzinkę) a mi się pierze drugie pranie, poza tym laba.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:51   #4380
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość

czasem sama siebie się boję
To ja będe grzeczna
Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Coraz bardziej podoba mi się ten kraj hehe od dzisiaj przez najbliższe kilka sobót będę nieosiągalna - będziemy jeździc na ciuszkowe polowania
Zaczyna się sprzedawanie dziecięcych ubrań - używanych. Każdy może rozłozyc się ze stoiskiem i sprzedawac ubrania, zabawki, wózki itd i czasami za mega tanioche
Dziś byłam na pierwszym, ale nie kupiłam zbyt wiele... 2 bluzki dla Lili, polar z Hello Kitty i buty Elefanten za 2 euro aa no i drewniane puzzle ze zwierzakami
Super

Ale u nas tez coś takiego jest, np. w Sandomierzu ..
Byłam tam niedawno i sprzed nosa uciekł mi wózek Espiro Magic za 50 zł ..Akurat miałabym taki na szybki wypadzik do sklepu
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.