Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 11:55   #4381
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
nie wiesz? wtedy maja duze powodzenie, a im wieksze, tym wprost proporcjonalnie rosnie szacun na dzielni
No i wyszło, że ja taka nieświatowa jestem
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 14:58   #4382
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

No tak... zapomniałam, że ja takim zazdroszczę i jestem szarą myszą, a na dodatek teraz obleśną (wg niektórych trolli na forach z Onetu itp.) bo z wielkim brzuchem. Powinnam siedzieć cicho w czterech ścianach, żeby nikt mnie nie oglądał .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:39   #4383
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
No tak... zapomniałam, że ja takim zazdroszczę i jestem szarą myszą, a na dodatek teraz obleśną (wg niektórych trolli na forach z Onetu itp.) bo z wielkim brzuchem. Powinnam siedzieć cicho w czterech ścianach, żeby nikt mnie nie oglądał .
No dokładnie, nie mamy tyłeczka jak u chłopca, w ogóle to z nas paszczaki i zazdrościmy solary i letnich kozaczków Ja nie wiem jak nisko musiałabym spaść żeby się wbić w sznurki i lateksy żeby się na mnie ktoś ślinić. Jak miałabym wybór to już chętniej wyglądałabym jak z zeszłego wieku lub dwóch - długie suknie, kapelusze, świetne to było.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:52   #4384
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No dokładnie, nie mamy tyłeczka jak u chłopca, w ogóle to z nas paszczaki i zazdrościmy solary i letnich kozaczków Ja nie wiem jak nisko musiałabym spaść żeby się wbić w sznurki i lateksy żeby się na mnie ktoś ślinić. Jak miałabym wybór to już chętniej wyglądałabym jak z zeszłego wieku lub dwóch - długie suknie, kapelusze, świetne to było.
ja strasznie zaluje, ze nie urodzilam sie ze 200 lat temu dlugie, strojne suknie, masa bajecznych dodatkow do wyboru, do koloru
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:57   #4385
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Mnie zawsze bawi argumentacja tych "laseczek", że zadbana kobieta to ciężki makijaż, wyprostowane, farbowane włosy, solarium, tipsy i wyzywające ciuchy, a jak któraś kobieta jest temu przeciwna to jest grubą, zaniedbaną brzydulą Bo oczywiście dla nich nie ma nic pomiędzy byciem wulgarną, półgołą divą a śmierdzącą żulicą w dresach.

http://szafa.pl/c9561443-lososiowa-m...cudo-nowa.html

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2012-03-17 o 16:00
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:10   #4386
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

jedyne, co tu dobrze widac to kaczy dziob i paski na spodnicy
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 18:51   #4387
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
jedyne, co tu dobrze widac to kaczy dziob i paski na spodnicy
Dziubek niczego sobie

Jeśli chodzi o modę, to też mogłabym żyć tak 100 czy 200 lat temu . Chociaż najbardziej podobały mi się sukienki z początków XIX wieku, zwiewne i odcinane pod biustem. Bez zbędnych gorsetów itd. Kobieco i wygodnie .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 19:06   #4388
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
jedyne, co tu dobrze widac to kaczy dziob i paski na spodnicy
Doskonale wpisuje się w trend modnej dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5281_93d9_500.jpg (36,0 KB, 398 załadowań)
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:33   #4389
isetta_
Zadomowienie
 
Avatar isetta_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 336
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Doskonale wpisuje się w trend modnej dziewczyny
hahahaha
isetta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:43   #4390
AshLeeVioLiniSt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 248
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Mnie zawsze bawi argumentacja tych "laseczek", że zadbana kobieta to ciężki makijaż, wyprostowane, farbowane włosy, solarium, tipsy i wyzywające ciuchy, a jak któraś kobieta jest temu przeciwna to jest grubą, zaniedbaną brzydulą Bo oczywiście dla nich nie ma nic pomiędzy byciem wulgarną, półgołą divą a śmierdzącą żulicą w dresach.

http://szafa.pl/c9561443-lososiowa-m...cudo-nowa.html
Jak by ta fota była bez głowy to by uszła, ale w całości - OMG.
AshLeeVioLiniSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:56   #4391
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Doskonale wpisuje się w trend modnej dziewczyny
Mega!
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 21:30   #4392
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
No tak... zapomniałam, że ja takim zazdroszczę i jestem szarą myszą, a na dodatek teraz obleśną (wg niektórych trolli na forach z Onetu itp.) bo z wielkim brzuchem. Powinnam siedzieć cicho w czterech ścianach, żeby nikt mnie nie oglądał .
Ty oblechu!

A tak serio... naprawdę ktoś na Onecie pisze, że laski w ciąży są obleśne??????


Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o modę, to też mogłabym żyć tak 100 czy 200 lat temu . Chociaż najbardziej podobały mi się sukienki z początków XIX wieku, zwiewne i odcinane pod biustem. Bez zbędnych gorsetów itd. Kobieco i wygodnie .
Gwyneth Paltrow w "Rozważna i romantyczna"
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 22:53   #4393
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Ty oblechu!

A tak serio... naprawdę ktoś na Onecie pisze, że laski w ciąży są obleśne??????




Gwyneth Paltrow w "Rozważna i romantyczna"
Wiele razy czytałam już, że kobiety w ciąży są obleśne i brzydkie i jak mogą chodzić po ulicy z tymi swoimi brzuchami na widoku . No przepraszam, ale od pewnego momentu ciąży, ciężko jest to ukryć. Nie wiem skąd się biorą tacy debile, ci tak piszą. Ja tam sobie chwalę. Mimo wielu dolegliwości, wygląda się pięknie . No i do tego jak dochodzą ruchy dziecka, to szaał


Kate Winslet w "Rozważnej i romantycznej"

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2012-03-17 o 22:58
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 03:51   #4394
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Mnie zawsze bawi argumentacja tych "laseczek", że zadbana kobieta to ciężki makijaż, wyprostowane, farbowane włosy, solarium, tipsy i wyzywające ciuchy, a jak któraś kobieta jest temu przeciwna to jest grubą, zaniedbaną brzydulą Bo oczywiście dla nich nie ma nic pomiędzy byciem wulgarną, półgołą divą a śmierdzącą żulicą w dresach.

http://szafa.pl/c9561443-lososiowa-m...cudo-nowa.html
kurcze nie wiedziałam, że aż tak zaniedbana jestem

---------- Dopisano o 04:51 ---------- Poprzedni post napisano o 04:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Doskonale wpisuje się w trend modnej dziewczyny
świetne
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 07:59   #4395
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Wiele razy czytałam już, że kobiety w ciąży są obleśne i brzydkie i jak mogą chodzić po ulicy z tymi swoimi brzuchami na widoku . No przepraszam, ale od pewnego momentu ciąży, ciężko jest to ukryć. Nie wiem skąd się biorą tacy debile, ci tak piszą. Ja tam sobie chwalę. Mimo wielu dolegliwości, wygląda się pięknie . No i do tego jak dochodzą ruchy dziecka, to szaał


Kate Winslet w "Rozważnej i romantycznej"
Poważnie ktos mowi ze kobieta w ciazy jest oblesna?!

Ja jeszcze zrozumiem jakby chodzila w bluzce co jej caly brzuch widać i stare rozciagniete dresy ale jak ma jakas fajna tunike podkreslajaca brzuszek to co w tym zlego ?

Ja sama w ciazy czulam sie swietnie i patrzac na siebie wygladałam ladniej
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 08:18   #4396
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Poważnie ktos mowi ze kobieta w ciazy jest oblesna?!

Ja jeszcze zrozumiem jakby chodzila w bluzce co jej caly brzuch widać i stare rozciagniete dresy ale jak ma jakas fajna tunike podkreslajaca brzuszek to co w tym zlego ?

Ja sama w ciazy czulam sie swietnie i patrzac na siebie wygladałam ladniej
Wiesz, trolli nie brakuje. Czasem nie wiadomo, czy ktoś to pisze, bo jest niedowartościowany i potrzebuje tysiąca odpowiedzi na swoje głupie teksty, czy ktoś tak naprawdę myśli. Jednakże jest to przykre, ale co zrobić. W sieci każdy jest niby anonimowy, niestety.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 08:32   #4397
imersja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

polecam teledysk 'jestem dziunia'
http://www.youtube.com/watch?v=cvtb1...feature=relmfu
imersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 09:01   #4398
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez imersja Pokaż wiadomość
Co ja łoczam
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 09:11   #4399
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Wiele razy czytałam już, że kobiety w ciąży są obleśne i brzydkie i jak mogą chodzić po ulicy z tymi swoimi brzuchami na widoku . No przepraszam, ale od pewnego momentu ciąży, ciężko jest to ukryć. Nie wiem skąd się biorą tacy debile, ci tak piszą. Ja tam sobie chwalę. Mimo wielu dolegliwości, wygląda się pięknie . No i do tego jak dochodzą ruchy dziecka, to szaał
Kurczę, nie mieści mi się to w głowie, ale w tym kraju można się po ludziach wszystkiego spodziewać. A ja akurat nie dalej jak wczoraj zachwycałam się dziewczyną w ciąży, która występowała w X-Factorze - występu jako takiego nie pamiętam, ale ta laska (śpiewała jeszcze z dwoma dziewczynami) w rurkach i czarnym topie wyglądała po prostu obłędnie!
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 09:29   #4400
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Kurczę, nie mieści mi się to w głowie, ale w tym kraju można się po ludziach wszystkiego spodziewać. A ja akurat nie dalej jak wczoraj zachwycałam się dziewczyną w ciąży, która występowała w X-Factorze - występu jako takiego nie pamiętam, ale ta laska (śpiewała jeszcze z dwoma dziewczynami) w rurkach i czarnym topie wyglądała po prostu obłędnie!
Bo teraz na szczęście, to że jest się w ciąży, nie oznacza zakładania namiotu, rozwalonego dresu i dziurawego t-shirta po mężu . Chociaż widziałam wiele kobiet, co dalej tak uważają i było mi ich żal. Ja tak się nie ubieram do sprzątania, a tym bardziej na zakupy. Nie lubię rozwalonych ciuchów, bo z takich można zrobić co najwyżej szmaty do podłogi czy ścierania kurzów. Wolę sobie kupić schludny dresik i założyć jakiś ładny t-shirt (z jakimś śmiesznym nadrukiem) i tak sprzątać. Po prostu czuję się lepiej.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 10:02   #4401
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Niee! Nie zdążyłam zobaczyć!

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Doskonale wpisuje się w trend modnej dziewczyny



Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Bo teraz na szczęście, to że jest się w ciąży, nie oznacza zakładania namiotu, rozwalonego dresu i dziurawego t-shirta po mężu . Chociaż widziałam wiele kobiet, co dalej tak uważają i było mi ich żal. Ja tak się nie ubieram do sprzątania, a tym bardziej na zakupy. Nie lubię rozwalonych ciuchów, bo z takich można zrobić co najwyżej szmaty do podłogi czy ścierania kurzów. Wolę sobie kupić schludny dresik i założyć jakiś ładny t-shirt (z jakimś śmiesznym nadrukiem) i tak sprzątać. Po prostu czuję się lepiej.
Zadbana kobieta w ciąży to najpiękniejszy widok. Ja jak widzę tak ładnie ubraną kobietę w ciąży z brzuszkiem to zawsze się uśmiecham i się ciesze na taki widok, bo dla mnie kobiety w ciąży są piękne
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 10:14   #4402
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Zadbane, uśmiechnięte i ładnie ubrane kobiety w ciąży są przepiękne i też mi się zawsze gęba uśmiecha jak je widzę. Gorzej za to z facetami "w ciąży" - to jakoś nikogo nie obrzydza Brzuchol często mają taki, jakby byli w ciąży z czworaczkami i jakby te czworaczki chciały się koniecznie z tego brzucha wydostać
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 10:35   #4403
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Wiele razy czytałam już, że kobiety w ciąży są obleśne i brzydkie i jak mogą chodzić po ulicy z tymi swoimi brzuchami na widoku . No przepraszam, ale od pewnego momentu ciąży, ciężko jest to ukryć. Nie wiem skąd się biorą tacy debile, ci tak piszą. Ja tam sobie chwalę. Mimo wielu dolegliwości, wygląda się pięknie . No i do tego jak dochodzą ruchy dziecka, to szaał

Ja rozumiem, że się komuś kobiety w ciąży nie podobają (czasami dziecko wysysa co może i matka wygląda "średnio kwitnąco"), sama jak zobaczyłam Sadowską w ciąży to aż mi szczena opadła - bardzo źle wyglądała, ale nie powiedziałabym, że obleśnie

Ale w sumie jak się mieszka np. w dzielnicach starych kamienic, gdzie kobiety chodzą w ciąży z piątym dzieckiem, codziennie wystają w bramie z piwem i fają a ubrane są tylko w stanik i stare gacie po mężu + na wierzchu cały brzuch z bliznami po cesarce .... no może to być obleśne.
Bo nie wierzę, że normalna dziewczyna z brzuszkiem, zadbana w podstawowym rozumieniu tego słowa, ubrana jak trzeba może kogoś obrzydzać. A jeśli tak to ciekawa jestem co by na to powiedział dr. Freud

A to tak na podsumowanie tematu: kto jest bardziej OBLEŚNY ?
http://www.dzieciowo.pl/wp-content/u.../06/tycie2.jpg

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Bo teraz na szczęście, to że jest się w ciąży, nie oznacza zakładania namiotu, rozwalonego dresu i dziurawego t-shirta po mężu . Chociaż widziałam wiele kobiet, co dalej tak uważają i było mi ich żal. Ja tak się nie ubieram do sprzątania, a tym bardziej na zakupy. Nie lubię rozwalonych ciuchów, bo z takich można zrobić co najwyżej szmaty do podłogi czy ścierania kurzów. Wolę sobie kupić schludny dresik i założyć jakiś ładny t-shirt (z jakimś śmiesznym nadrukiem) i tak sprzątać. Po prostu czuję się lepiej.
Albo naszyjnik hyhyhy

A poza tym ja też nie rozumiem noszenia po domu albo do sprzątania brudnych, starych, powyciąganych ciuchów Ohyda.
Osobiście lubię się ubrać wtedy w swoje ulubione wygodne ciuchy, takie codzienne po prostu, jakiś dresik nawet ale jak tylko widzę, że dresówki mi się sprały, wyciągnęły a dziura na dupie jest nie do zaszycia to time to say goodbye
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2012-03-18 o 10:38
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 11:00   #4404
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Poważnie ktos mowi ze kobieta w ciazy jest oblesna?!

Ja jeszcze zrozumiem jakby chodzila w bluzce co jej caly brzuch widać i stare rozciagniete dresy ale jak ma jakas fajna tunike podkreslajaca brzuszek to co w tym zlego ?

Ja sama w ciazy czulam sie swietnie i patrzac na siebie wygladałam ladniej
No niestety, żyjemy w czasach gdzie powoli tylko zdrowi 20-letni ludzie są "trędi", choroby, ciąże, i grubasy to marginesy. Moim zdaniem zarówno udawanie, że dzieci wyskakują z dziury, albo co najwyżej z pięknego chudego ciałka Mirandy Kerr jest co najmniej niezdrowe. Ale kobiety, które myślą że w ciąży wypada wyjść z domu w dresie i t-shircie po dziadku nie pomagają.
Tak samo ze starością - moim zdaniem trzeba się starać być starszym i wyglądać ładnie ze swoim wiekiem, a nie udawać że się ma 20 lat w wieku lat 50-ciu na co jest coraz większa moda bleee

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
A poza tym ja też nie rozumiem noszenia po domu albo do sprzątania brudnych, starych, powyciąganych ciuchów Ohyda.
Osobiście lubię się ubrać wtedy w swoje ulubione wygodne ciuchy, takie codzienne po prostu, jakiś dresik nawet ale jak tylko widzę, że dresówki mi się sprały, wyciągnęły a dziura na dupie jest nie do zaszycia to time to say goodbye
Ja chyba w ogóle nie mam brzydkich ciuchów, jak coś się spierze/zużyje/zrobi się niespieralna plama/podrze się nie do zszycia to wyrzucam, przerabiam na szmatki do samochodu albo oddaję. Ja lubię wyglądać schludnie zawsze, do sprzątania również. Nie oznacza to oczywiście że wbijam się w balową suknie i szpilki z pełnym makijażem (jak w niektórych reklamach hyhyhy).
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 11:26   #4405
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No niestety, żyjemy w czasach gdzie powoli tylko zdrowi 20-letni ludzie są "trędi", choroby, ciąże, i grubasy to marginesy. Moim zdaniem zarówno udawanie, że dzieci wyskakują z dziury, albo co najwyżej z pięknego chudego ciałka Mirandy Kerr jest co najmniej niezdrowe. Ale kobiety, które myślą że w ciąży wypada wyjść z domu w dresie i t-shircie po dziadku nie pomagają.
Tak samo ze starością - moim zdaniem trzeba się starać być starszym i wyglądać ładnie ze swoim wiekiem, a nie udawać że się ma 20 lat w wieku lat 50-ciu na co jest coraz większa moda bleee


nigdy nie wiem, czy nad taka "z tylu liceum, z przodu muzeum" plakac, czy sie z niej smiac uwielbiam Meryl Streep, ideal kobiety w mocno srednim wieku. jak gdzies czytalam, "ona sie nie zestarzala, tylko dojrzala". ech, wygladac tak jak ona majac 63 lata
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 11:38   #4406
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja chyba w ogóle nie mam brzydkich ciuchów, jak coś się spierze/zużyje/zrobi się niespieralna plama/podrze się nie do zszycia to wyrzucam, przerabiam na szmatki do samochodu albo oddaję. Ja lubię wyglądać schludnie zawsze, do sprzątania również. Nie oznacza to oczywiście że wbijam się w balową suknie i szpilki z pełnym makijażem (jak w niektórych reklamach hyhyhy).
Postępuję bardzo podobnie: wrzucam do kontenerów PCK (tak, wiem że należą do hurtowni odzieży używanej), robię szmatki albo biżuterię - zależy od stopnia zużycia Staram się tego samego nauczyć Mojego, ale ciężko mi idzie
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 11:56   #4407
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
nigdy nie wiem, czy nad taka "z tylu liceum, z przodu muzeum" plakac, czy sie z niej smiac uwielbiam Meryl Streep, ideal kobiety w mocno srednim wieku. jak gdzies czytalam, "ona sie nie zestarzala, tylko dojrzala". ech, wygladac tak jak ona majac 63 lata
można rozwinąć ?
- mam figurę nastolatki, i zmarszczki na 36 twarzy

kupuje krem 40 + i ubrania na 34

co wolno mi nosić, a co jest zakazane ?

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2012-03-18 o 12:03
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 12:08   #4408
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
A poza tym ja też nie rozumiem noszenia po domu albo do sprzątania brudnych, starych, powyciąganych ciuchów Ohyda.
Osobiście lubię się ubrać wtedy w swoje ulubione wygodne ciuchy, takie codzienne po prostu, jakiś dresik nawet ale jak tylko widzę, że dresówki mi się sprały, wyciągnęły a dziura na dupie jest nie do zaszycia to time to say goodbye
Ja też powoli uczę się nienoszenia po domu brzydkich rzeczy. Tak, żeby dla siebie wyglądać ładnie i czuć się dobrze w domu. Za czasów gimnazjalno-licealnych potrafiłam założyć jakieś paskudne, stare dżinsy i wielki męski t-shirt, albo wręcz przeciwnie - t-shirt, który skurczył się w praniu i nie zakrywał mi pępka. Szafa pękała w szwach, bo trzymałam wszystkie, nawet te najgorsze ciuchy, bo "będą po domu". Efekt był taki, że nie kupowałam nowych ubrań, bo niby nie miałabym gdzie ich wciasnąć, a z drugiej strony i tak nie miałam się w co ubrać na wyjście, bo moja szafa była skarbnicą zurzytych szmatek.

A czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego w ten cieplutki weekend niektórzy ludzie chodzą ubrani, jak na 20-stopniowe mrozy? Np. wczoraj z TŻ spacerowaliśmy po mieście, oboje z krótkim rękawkiem, kurtki nieśliśmy w ręku, bo nie dało się w nich wytrzymać. A minęliśmy kilka dziewczyn w zimowych, wełnianych płaszczach, szczelnie, pod samą szyję zawinięte w komin/szalik, w kozakach. Czy na prawdę odczuwanie temperatury jest u różnych ludzi tak różne, że niektórzy mogą chodzić z krótkim rękawkiem, a niektórzy w zimowych płaszczach?

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2012-03-18 o 12:22
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 12:40   #4409
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

a mnie dziwi, że pół dnia było ciepło a tu juz na krotki rekaw ludzie sie rozbieraja :/ wczoraj u mnie np było cieplo ale bardzo wialo. Taka pogoda jest złudna i nie ma co przesadzać w jedna lub druga strone.
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 12:43   #4410
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
A czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego w ten cieplutki weekend niektórzy ludzie chodzą ubrani, jak na 20-stopniowe mrozy? Np. wczoraj z TŻ spacerowaliśmy po mieście, oboje z krótkim rękawkiem, kurtki nieśliśmy w ręku, bo nie dało się w nich wytrzymać. A minęliśmy kilka dziewczyn w zimowych, wełnianych płaszczach, szczelnie, pod samą szyję zawinięte w komin/szalik, w kozakach. Czy na prawdę odczuwanie temperatury jest u różnych ludzi tak różne, że niektórzy mogą chodzić z krótkim rękawkiem, a niektórzy w zimowych płaszczach?
Powiem ci że naprawdę wielu ludzi zarówno ubiór, jak np. ogumienie samochodu dopasowują do daty. Np. opony zmieniam na zimowe i wyjmuję zimowe kurtki 15 listopada, chowam 15 marca. I nie patrzą nawet na termometr tylko wychodzą tak poubierani, bo jeszcze zima. Przesadą w drugą stronę były panny w ekoskórkach miesiąc temu.

Ja mam w sypialni wielkie okno do ziemi i mam widok na plac zabaw - nawet teraz latają dzieciaki poubierane w rękawiczki, czapki, szaliki i takie kombinezony śniegowe. A jest 15 stopni a do tego te dzieciaki się przecież cały czas ruszają...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.