Shih Tzu cz. III - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 17:57   #4381
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez mil3nkaa Pokaż wiadomość
Szybko zleci zanim się obejrzysz Nie dawno zaczynaliśmy sie starać a już tylko 3 miesiące zostały. Fakt, że nasze starania to był tylko miesiąc.
Nie nie my się jeszcze nie staramy o dzidzie Starania ZACZYNAMY dopiero w połowie roku... narazie musze się nacieszyć tym czterołapnym moim maluchem Marze że u mnie będzie tak szybko jak u Ciebie Psiak nie będzie juz pępkiem świata i ciekawe jak się będzie zachowywał, bo do tej pory jest oczkiem w głowie TŻ i może wszystko
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 06:53   #4382
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih Tzu cz. III

Czesc dziewczyny,

Dawno tutaj do was nie zagladalam. Potrzebuje pomocy, to znaczy moi rodzice i ich shitzu. Juz tu kiedys wspominalam o piesku moich rodzicow. To biedaczysko tak sie niesamowicie drapie, ze malo co skory nie wydrze, biedulka straszliwie sie meczy i przy okazji moi rodzice, bo po nocach w ogole nie spia. Mama mowi ze ona najbardziej wlasnie drapie sie w nocy. Juz probowali chyba wszystkiego zeby jej pomoc. Mama mowi ze pies ma czysta skore, nic na niej nie ma. Miala swierzba, ale vet dal jej jakas serie zastrzykow i swierzb zostal wyeliminowany, ale drapanie w ogole nie ustalo. Odczulili ja na pchly, dostala jakies zastrzyki antyswiadowe, ale to tylko na chwile dzialalo. Probowali tez diety, wyeliminowali jakies tam kurczaki i potem znowu cos, w ogole wszystkie diety probowali ale kompletnie nie bylo zadnej poprawy, wiec wyglada na to ze to nie od jedzenia. Ciagle jej sie zatykaja gruczoly, moze tak sie drapie od zatkanych gruczolow ? kurde moi rodzice juz kupe kasy na weterynarza i leki wydali, a tu konca nie widac. Rece opadaja, co tu robic ? czy ktoras z was miala taki problem u swojego pupilka ? jesli ktoras z was wie co mozna jeszcze wyprobowac bylabym bardzo wdzieczna za podpowiedzi...vet powiedziala mamie ze mozna zrobic testy zeby sprawdzic na co jest uczulona ale to dopiero w marcu bo cos tam po jakichs zastrzykach co miala to trzeba iles czasu odczekac. a do marca to ten pies zadrapie sie na smierc moj pies tez sie strasznie drapal jak byla szczeniaczkiem ale jak miala 9 miesiecy to samo jej przeszlo, moich rodzicow pies ma jakies 7 miesiecy. wiem ze mozna jej tez dawac sterydy, ale to jest straszna porazka bo psu skorci zycie o polowe, wiec troche nie bardzo moi rodzice chca jej podawac sterydy. prosze was o jakies porady....
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 07:22   #4383
mil3nkaa
Raczkowanie
 
Avatar mil3nkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 91
GG do mil3nkaa
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
Nie nie my się jeszcze nie staramy o dzidzie Starania ZACZYNAMY dopiero w połowie roku... narazie musze się nacieszyć tym czterołapnym moim maluchem Marze że u mnie będzie tak szybko jak u Ciebie Psiak nie będzie juz pępkiem świata i ciekawe jak się będzie zachowywał, bo do tej pory jest oczkiem w głowie TŻ i może wszystko
Tak tak kochana widziałam, że za pół roku ale to mimo wszystko też szybko zleci My z TŻ Kupiliśmy Tupcia w marcu a zaszłam w ciąże w lipcu więc podobna sytuacja Ciesz się swoim psiurkiem póki co. Tylko go nie rozpieszczajcie za mocno. Bo wydaję mi się, że akurat w tym popełniliśmy błąd z którego próbuje się teraz wykaraskać

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
Mój się cieszył z zimy jak było na + ostatecznie okolice 0 ;D dziś było - 11 i poranny spacer który zajmował nam około 30 minut dziś był 15 minutowy,( bez zmiany trasy) normalnie byłam w szoku ;D pies mi leciał, siusiał, leciał, siusiał i migiem do domku a potem z oszronionym pyszczkiem migiem do Pana do łóżka zrobić "ciepłe" przebudzenie podstrzygłam go sama troszkę zostawiając łepek i muszę się pochwalić że jak na 1 raz i to nożyczkami ;D wyszło nie najgorzej dziś jakieś pochowane kosmyki mu jeszcze podocinam i będzie w miarę ok
Właśnie się przyglądałam Tupakowi wczoraj u nas było też minus kilkanaście stopni. Ale do domku to on się nie śpieszył wcale. Sierść już mu trochę odrosła od jesieni to temu może mu cieplej .... My kiedyś próbowaliśmy z TŻ go ściąć to raczej nie za bardzo nam to wyszło hehe . Ostatecznie wylądowałam w psim salonie
__________________

25.04.2012 -
Nasze szczęście Oskar ;**



mil3nkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 09:38   #4384
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez NESI123 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

Dawno tutaj do was nie zagladalam. Potrzebuje pomocy, to znaczy moi rodzice i ich shitzu. Juz tu kiedys wspominalam o piesku moich rodzicow. To biedaczysko tak sie niesamowicie drapie, ze malo co skory nie wydrze, biedulka straszliwie sie meczy i przy okazji moi rodzice, bo po nocach w ogole nie spia. Mama mowi ze ona najbardziej wlasnie drapie sie w nocy. Juz probowali chyba wszystkiego zeby jej pomoc. ...
Kurczę współczuję i psiakowi i rodzicom. Tak mi do głowy przyszło, że czasem przyczyny dolegliwości szuka się bardzo daleko, a rozwiązanie moze być banalnie proste - może to szampon lub odżywka uczula?
Wydaje mi się, ze to drapanie moze być też nawykowe. Jak mała miała świerzba to sie drapała, a teraz robi to z przyzwyczajenia.
A wet nie dał żadnych maści, które złagodziłoby to swędzenie? Może trzeba zmienić weta?
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 10:51   #4385
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez NESI123 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

Dawno tutaj do was nie zagladalam. Potrzebuje pomocy, to znaczy moi rodzice i ich shitzu. Juz tu kiedys wspominalam o piesku moich rodzicow. To biedaczysko tak sie niesamowicie drapie, ze malo co skory nie wydrze, biedulka straszliwie sie meczy i przy okazji moi rodzice, bo po nocach w ogole nie spia. Mama mowi ze ona najbardziej wlasnie drapie sie w nocy. Juz probowali chyba wszystkiego zeby jej pomoc. Mama mowi ze pies ma czysta skore, nic na niej nie ma. Miala swierzba, ale vet dal jej jakas serie zastrzykow i swierzb zostal wyeliminowany, ale drapanie w ogole nie ustalo. Odczulili ja na pchly, dostala jakies zastrzyki antyswiadowe, ale to tylko na chwile dzialalo. Probowali tez diety, wyeliminowali jakies tam kurczaki i potem znowu cos, w ogole wszystkie diety probowali ale kompletnie nie bylo zadnej poprawy, wiec wyglada na to ze to nie od jedzenia. Ciagle jej sie zatykaja gruczoly, moze tak sie drapie od zatkanych gruczolow ? kurde moi rodzice juz kupe kasy na weterynarza i leki wydali, a tu konca nie widac. Rece opadaja, co tu robic ? czy ktoras z was miala taki problem u swojego pupilka ? jesli ktoras z was wie co mozna jeszcze wyprobowac bylabym bardzo wdzieczna za podpowiedzi...vet powiedziala mamie ze mozna zrobic testy zeby sprawdzic na co jest uczulona ale to dopiero w marcu bo cos tam po jakichs zastrzykach co miala to trzeba iles czasu odczekac. a do marca to ten pies zadrapie sie na smierc moj pies tez sie strasznie drapal jak byla szczeniaczkiem ale jak miala 9 miesiecy to samo jej przeszlo, moich rodzicow pies ma jakies 7 miesiecy. wiem ze mozna jej tez dawac sterydy, ale to jest straszna porazka bo psu skorci zycie o polowe, wiec troche nie bardzo moi rodzice chca jej podawac sterydy. prosze was o jakies porady....

mój Odi gdy ma zatkane gruczoły drapie się jakby wpadł w trujący bluszcz. do tego ma zaczerwienione uszy i jeździ nimi po dywanie. kilka dni po wyczyszczeniu drapanie ustaje. weterynarz wytłumaczył mi, że wydzielina ta jest bardzo uczulająca i niektóre psiaki mogą czochrać się do krwi. gdy Odi był szczeniakiem bardzo często miał zapchane gruczoły, więc weterynarz rozważał zabieg ich wycięcia (taki zabieg to ostateczność gdyż skutki uboczne mogą być fatalne). na szczęście obyło się bez tego, raz na miesiąc babka przepisywała mu jakieś czopki które stosowaliśmy przez kilka dni w miesiącu. ostatnio nawet odstawiliśmy leki i nic złego się nie dzieje. a czyszczenie przedłużyło się do 4 miesięcy

nesi, ja nie twierdzę, że w przypadku Waszego psiaka jest podobnie, ale może warto sprawdzić jeszcze te gruczoły a w marcu wykonać testy. niestety czasami trzeba samemu wskazać weterynarzowi co ma robić (przekonałam się to tym sama, gdy szukałam ratunku dla królika, ale to inna historia...)

trzymam kciuki za psiaka. mam nadzieję, że szybko znajdziecie przyczynę drapania. pisz, gdy coś się wyjaśni. pozdrawiam
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 12:39   #4386
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih Tzu cz. III

Mi też się wydaje, że to może być przez te zapychane gruczoły. Może trzeba częściej je oczyszczać. Warto też zmienić szampon i odżywkę. No trzeba szukać. Bo szkoda psiaka i domowników.
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-28, 16:58   #4387
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez NESI123 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

Dawno tutaj do was nie zagladalam. Potrzebuje pomocy, to znaczy moi rodzice i ich shitzu. Juz tu kiedys wspominalam o piesku moich rodzicow. To biedaczysko tak sie niesamowicie drapie, ze malo co skory nie wydrze, biedulka straszliwie sie meczy i przy okazji moi rodzice, bo po nocach w ogole nie spia. Mama mowi ze ona najbardziej wlasnie drapie sie w nocy. Juz probowali chyba wszystkiego zeby jej pomoc. Mama mowi ze pies ma czysta skore, nic na niej nie ma. Miala swierzba, ale vet dal jej jakas serie zastrzykow i swierzb zostal wyeliminowany, ale drapanie w ogole nie ustalo. Odczulili ja na pchly, dostala jakies zastrzyki antyswiadowe, ale to tylko na chwile dzialalo. Probowali tez diety, wyeliminowali jakies tam kurczaki i potem znowu cos, w ogole wszystkie diety probowali ale kompletnie nie bylo zadnej poprawy, wiec wyglada na to ze to nie od jedzenia. Ciagle jej sie zatykaja gruczoly, moze tak sie drapie od zatkanych gruczolow ? kurde moi rodzice juz kupe kasy na weterynarza i leki wydali, a tu konca nie widac. Rece opadaja, co tu robic ? czy ktoras z was miala taki problem u swojego pupilka ? jesli ktoras z was wie co mozna jeszcze wyprobowac bylabym bardzo wdzieczna za podpowiedzi...vet powiedziala mamie ze mozna zrobic testy zeby sprawdzic na co jest uczulona ale to dopiero w marcu bo cos tam po jakichs zastrzykach co miala to trzeba iles czasu odczekac. a do marca to ten pies zadrapie sie na smierc moj pies tez sie strasznie drapal jak byla szczeniaczkiem ale jak miala 9 miesiecy to samo jej przeszlo, moich rodzicow pies ma jakies 7 miesiecy. wiem ze mozna jej tez dawac sterydy, ale to jest straszna porazka bo psu skorci zycie o polowe, wiec troche nie bardzo moi rodzice chca jej podawac sterydy. prosze was o jakies porady....
Nesi u mojej Coco sprawa wyglądała prawie tak samo, z wyjątkiem tego, że nie miała świerzba. Mój wet kazał zmienić nam karmę na RC dermacomfort mini lub RC hypoallergenic [wydaje mi się ze tak się nazywała ta karma;/ ]. W każdym bądź razie pies piszczał taki był swąd. A najbardziej właśnie w nocy. I zmieniłam karmę na dermacomfort i co miesiąc chodzimy na opróżnianie gruczołów i jest znacząca różnica. Oczywiście zlikwidować się tego w pełni nam nie udało, ale widzę, że pies się lepiej czuje.
__________________
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
L.C.
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 18:48   #4388
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih Tzu cz. III

Dziewczyny, serdeczne dzieki za waszy wypowiedzi w tym temacie. Jesli chodzi o odzywke i szampon to mama uzywa hypoalergiczny. Wlasnie mama jej zamowila na necie karme ta nowa royal derma cos tam, i od kilku dni jej stopniowo zmienia ale na razie nie widacz zadnych efektow.
Ja wlasnie sobie cos myslalam ze to moze te gruczoly, bo wydawalo mi sie ze kiedys na tym topiku wyczytalam ze kogos piesek mial zapchane gruczoly i do tego sie strasznie drapal, i ze to moglo byc tez przez to tak ze powiem mamie zeby dokladnie spraawdzila u weterynarza te gruczoly. Moja mama to juz wszystkich weterynarzy w miescie odwiedzila, to jest male miasto wiec wielu ich tam nie ma, no i ta babka do ktorej chodzi widac ze jakos najbardziej orientuje sie w temacie, chociaz ona mowi ze wedlug niej ten pies ma zapalenie atopowe skory, no ale tego sie nie dowiemy dopoki nie zrobi sie testow. Dzieki jeszcze raz dziewczyny i na pewno sie odezwe jak juz cos bedzie wiadomo.
w miedzy czasie gdyby ktos mial jeszcze jakies doswiadczenia to prosze piszcie
pozdrawiam wszystkich!
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 08:33   #4389
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Shih Tzu cz. III

jeśli gruczoły ma ok, to może warto sprobować diety BARF?
wiele psów, które ma różne alergie, w tym też drapanie, problemy skórne, pomogła ta dieta. Wiadomo że nie ma gwarancji 100% ale może warto sprobować?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 09:46   #4390
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih Tzu cz. III

Nesi a co u Twojego pisaka? Dawno Was tu nie było. Wstaw fotki tej swojej gwiazdy cudnej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0538.jpg (60,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0530.jpg (33,7 KB, 24 załadowań)
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 18:18   #4391
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih Tzu cz. III

Motylek, dzieki, wygoogluje informacje o tej diecie i dam rodzicom, moze cos pomoze.

Malutka, u nas wszystko w porzadku Dzieki ze pytasz Sliczne fotki wstawilas, jaka slodka ta twoja sunia i jest strasznie podobna do moich rodzicow shitzu
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 12:42   #4392
BIG
Raczkowanie
 
Avatar BIG
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: BYTOM
Wiadomości: 193
Dot.: Shih Tzu cz. III

Dziewczyny,mam pytanie do właścicielek suczek pi sterylce.

Czy zmieniło się ich zachowanie?????

Koleżanki shih-tzu miała sterylkę w poniedziałek,a od niedzieli rana śpi,śpi,nie chce się bawić,przyjdzie ze spacerku i już do wyrka....
Ona martwi się ze tak zostanie.

Napiszcie,proszę
BIG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 14:43   #4393
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

nie wiem czy to normalne, ale może ją boli tydzień po operacji a pies ma już latać i fikać koziołki ( jak ludziom operacje robią to ile dochodzą do siebie , ile ich boli?),mogą ją szwy ciągnąć, poza tym jak dla mnie sen to najlepsza regeneracja po zabiegu. ... poza tym tez bym nie była zadowolona jak by mi coś wycieli.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

ESPREE BERRY DELIGHT SZAMPON JAGODOWY - zna ktoś ten szampon? dobre to to jest
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 18:01   #4394
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
nie wiem czy to normalne, ale może ją boli tydzień po operacji a pies ma już latać i fikać koziołki ( jak ludziom operacje robią to ile dochodzą do siebie , ile ich boli?),mogą ją szwy ciągnąć, poza tym jak dla mnie sen to najlepsza regeneracja po zabiegu. ... poza tym tez bym nie była zadowolona jak by mi coś wycieli.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

ESPREE BERRY DELIGHT SZAMPON JAGODOWY - zna ktoś ten szampon? dobre to to jest
my znamy wg mnie bardzo dobry szampon, super domywa, jest wydajny i pachnie owocowo. stosowaliśmy go gdy psiak miał krótszy włos, nie wiem jednak jak sprawdza się przy długim.

ogólnie chwalę sobie kosmetyki z espree, zwłaszcza puder do czyszczenia uszu (włosy praktycznie same zostają w palcach) i piankę do czyszczenia pyszczka. Odiemu strasznie leci z oczek i muszę często przemywać mu pyszczek by jakiś grzybek się nie zadomowił. dla mnie ta pianka jest niezastąpiona , stosuję ją odkąd mam psiaka.poza tym przydaje się gdy maluch zje puszkę albo wsadzi nos w jakieś paskudztwo i trzeba przeczyścić wąsiska

ostatnio skusiłam się na zielone jabłuszko i niestety porażka

chciałabym przedstawić Wam nowego członka rodziny, Felka, kota przybłędę, który ostatecznie został z nami. jak widać na załączonym obrazku obydwa zwierzaki jakoś się dogadują
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17012012021 a.jpg (41,3 KB, 41 załadowań)
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 20:31   #4395
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

piękny kocur, nawet kolorami się dobrali, i skoro dogaduje się z psem to raczej był domowy niż "dziki"
u mnie też jest jeszcze kot ogólnie do niedawna miałam dużo zwierzaków ale i duże mieszkanie ;-) teraz został pies,kot i czasami świnka morska ;-)
a jakiś szampon do dłuższych włosów ??

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

PET DESIGN - MineralSPA

SPA - Renew 473 ml, Szampon odbudowujący



GROOM PROFESSIONAL SZAMPON MALINOWY

zastanawiam się nad tymi...
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl

Edytowane przez necia88
Czas edycji: 2012-01-30 o 20:53
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-30, 20:36   #4396
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

a tu parę zdjęć Tobiasza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04220 - Kopia.jpg (131,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04231 - Kopia.jpg (121,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04250 - Kopia.jpg (22,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tobi.jpg (30,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04253 - Kopia.jpg (16,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04257 - Kopia.jpg (18,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04274 - Kopia.jpg (17,2 KB, 31 załadowań)
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 11:09   #4397
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez NESI123 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
Potrzebuje pomocy,,,
Słyszałam opinie, że sama karma RC uczula i zapych gruczoły psiakom. Może warto zmienić ją na inną jesli ta nowo zakupiona nie pomoże?
di69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:48   #4398
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez BIG Pokaż wiadomość
Dziewczyny,mam pytanie do właścicielek suczek pi sterylce.

Czy zmieniło się ich zachowanie?????

Koleżanki shih-tzu miała sterylkę w poniedziałek,a od niedzieli rana śpi,śpi,nie chce się bawić,przyjdzie ze spacerku i już do wyrka....
Ona martwi się ze tak zostanie.

Napiszcie,proszę
Moja Kika miała sterylkę i jest taką samą wariatką jak przed. Wiadomo że od razu nie będzie szczęśliwa, bo na pewno ją wszystko boli. Jakby nie było to dość poważna operacja. Ale na pewno dojdzie szybko do siebie. A koleżanka jak będzie na zdjęciu szwów to niech wspomni że psiak jest leniuszek u smutasek, bo i tak musi iść z nią na kontrolę. U mnie Kika trzy dni spała, a później stopniowo z dnia na dzień robiła powrót do normalności Psina mi się nie zmieniła, jedyne co to chyba większa przylepa się zrobiła. np. przychodzi na kolanka, na buziaka i chce na rączki Jak mała dzidzia

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
ogólnie chwalę sobie kosmetyki z espree, zwłaszcza puder do czyszczenia uszu (włosy praktycznie same zostają w palcach) i piankę do czyszczenia pyszczka. Odiemu strasznie leci z oczek i muszę często przemywać mu pyszczek by jakiś grzybek się nie zadomowił. dla mnie ta pianka jest niezastąpiona , stosuję ją odkąd mam psiaka.poza tym przydaje się gdy maluch zje puszkę albo wsadzi nos w jakieś paskudztwo i trzeba przeczyścić wąsiska
A czy ja mogę prosić o jakiegoś linka do tej pianki, bo brzmi nieźle. Kikusi bym kupiła
A tak w ogóle to kupiłam kice kombinezon i komicznie w nim chodzi. Jak by na sztywnych tylnych łapach. Ubaw jak nie wiem co. No ale ciepło jej
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:32   #4399
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Shih Tzu cz. III



---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ---------


A czy ja mogę prosić o jakiegoś linka do tej pianki, bo brzmi nieźle. Kikusi bym kupiła
A tak w ogóle to kupiłam kice kombinezon i komicznie w nim chodzi. Jak by na sztywnych tylnych łapach. Ubaw jak nie wiem co. No ale ciepło jej [/QUOTE]



zamawiam ją w karusku, ale pewnie gdzie indziej też ją znajdziesz. poniżej namiary

Espree PLUM PERFECT FACIAL CLEANSER - pianka do czyszczenia pyszczka 148ml

http://www.karusek.com.pl/produkt.ph...d=6599&cat=447

dla mnie ważne jest to, że jest już rozcieńczona i nie muszę kombinować z szamponem. jest w postaci delikatnej pianki i nie podrażnia. starcza na bardzo długo. mały przyzwyczajony jest,że przynajmniej 2 - 3 razy w tygodniu przemywam mu nią pyszczek. a jak później pachnie jagodami...

a zmieniając temat, dajecie swoim psiakom puszki animondy? właśnie kupiłam dla kota a teraz zastanawiam się czy nie kupić też Odiemu? Skład kociej jest wg mnie bardzo dobry, tzn. 84 % indyka, 15 % pstrąga.ciekawe tylko czy będzie mu smakować?


necia, wczoraj Ci odpisywałam w sprawie szamponów ale widzę, że nie nie ma mojej wypowiedzi... niestety nie znam tych szamponów, które podałaś. oprócz espree stosowałam dr seidla, all systems , zielone jabłuszko i bayer. all systems dla mnie super ale niestety nie jest zbyt wydajny w porównaniu z innymi. pamiętam, że dziewczyny polecały kosmetyki z psh, następnym razem je zamówię. może i Ty się skusisz?
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 18:46   #4400
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

zamówiłam mu Groom Professional malinowo jeżynowy + odżywkę jedwabną tej samej firmy do spłukiwania która zapobiega kołtunieniu się włosów ma je odżywiać i sprawiać żeby włos był miękki i gładki - a to się przyda bo mój jest teraz właśnie w fazie kołtunienia ( ma rok i 5 miesięcy ) dodatkowo to koncentrat 1:10 węc też fajnie, nie wiem jak te z psh czy one są też rozcieńczane czy nie ?? Jak psiaka wykąpie to zdam relacje czy to się nadaje czy nie ;-) a teraz szykuje się do kupienia takiego kombinezonu -> http://allegro.pl/fiona-ubranka-dla-...064184980.html tylko nie wiem jak będzie z tym zamkiem na brzuchu ....

dr seidla miałam szampon dla fretek... a nawet jeszcze mam ;-)
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl

Edytowane przez necia88
Czas edycji: 2012-01-31 o 18:52
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:27   #4401
paulineczka024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Shih Tzu cz. III

Witam wszystkich!

Mam 2 shih tzu. Pieska: Maniek i suczke: Mika. Mika miała szczeniaki już i myślę o tym, żeby ją wysterylizować. Ale ich fryzjerka odradza mi jej sterylizacje, a radzi bardziej wykastrować Mańka. I teraz nie wiem co zrobić. Nie chcę już dopuszczać Miki, bo jest mała i jej stan po ciąży nie był za dobry. Jeżeli możecie to doradźcie mi coś.
paulineczka024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:27   #4402
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
zamówiłam mu Groom Professional malinowo jeżynowy + odżywkę jedwabną tej samej firmy do spłukiwania ...
Zamówiłaś te kosmetyki z neta? Jeśli tak czy możesz podać linki?
Z góry dziękuję
di69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 10:53   #4403
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość
Zamówiłaś te kosmetyki z neta? Jeśli tak czy możesz podać linki?
Z góry dziękuję
zamówiłam je przez neta czyli allegro ;-)
tu masz ogólny link

http://allegro.pl/listing.php/search...m+professional

a ja zamawiałam od niej ->

http://allegro.pl/groom-professional...081248561.html

a tu do sklepu internetowego

http://www.karusek.com.pl/index.php?cat=485&page=1

Jak rozumiem masz jakieś doświadczenie z tymi specyfikami

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

wybór i tak należy do Ciebie, u suni będzie to na pewno cięższa operacja niż u psa,
wszystko ma swoje wady i zalety...
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 14:35   #4404
Fibek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ---------


A czy ja mogę prosić o jakiegoś linka do tej pianki, bo brzmi nieźle. Kikusi bym kupiła
A tak w ogóle to kupiłam kice kombinezon i komicznie w nim chodzi. Jak by na sztywnych tylnych łapach. Ubaw jak nie wiem co. No ale ciepło jej


zamawiam ją w karusku, ale pewnie gdzie indziej też ją znajdziesz. poniżej namiary

Espree PLUM PERFECT FACIAL CLEANSER - pianka do czyszczenia pyszczka 148ml

http://www.karusek.com.pl/produkt.ph...d=6599&cat=447

dla mnie ważne jest to, że jest już rozcieńczona i nie muszę kombinować z szamponem. jest w postaci delikatnej pianki i nie podrażnia. starcza na bardzo długo. mały przyzwyczajony jest,że przynajmniej 2 - 3 razy w tygodniu przemywam mu nią pyszczek. a jak później pachnie jagodami...

a zmieniając temat, dajecie swoim psiakom puszki animondy? właśnie kupiłam dla kota a teraz zastanawiam się czy nie kupić też Odiemu? Skład kociej jest wg mnie bardzo dobry, tzn. 84 % indyka, 15 % pstrąga.ciekawe tylko czy będzie mu smakować?


necia, wczoraj Ci odpisywałam w sprawie szamponów ale widzę, że nie nie ma mojej wypowiedzi... niestety nie znam tych szamponów, które podałaś. oprócz espree stosowałam dr seidla, all systems , zielone jabłuszko i bayer. all systems dla mnie super ale niestety nie jest zbyt wydajny w porównaniu z innymi. pamiętam, że dziewczyny polecały kosmetyki z psh, następnym razem je zamówię. może i Ty się skusisz?[/QUOTE]
Moje pieski dostają puszki animonda i powiem że bardzo im smakują.Poza tym składają się w 80-90%mięsa więc jest mało sztucznych dodatków. Poza tą karmą dostają też suchą.
Fibek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:11   #4405
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
zamówiłam je przez neta czyli allegro ;-)
tu masz ogólny link
Jeszcze raz dziękuję
Cytat:
Napisane przez necia88 Pokaż wiadomość
Jak rozumiem masz jakieś doświadczenie z tymi specyfikami
Jeśli te pytanie było do mnie to nie, to będą nasze pierwsze kosmetyki tej firmy
di69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:12   #4406
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dziękuję

Jeśli te pytanie było do mnie to nie, to będą nasze pierwsze kosmetyki tej firmy
A myślałam że coś mi powiesz na ich teram mam nadzieję że się sprawdzą w przypadku mojego kudłacza
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:11   #4407
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih Tzu cz. III

Dziewczyny czym smarować łapki? Bo psina mi się z zimna na spacerze przewraca
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 11:39   #4408
necia88
Raczkowanie
 
Avatar necia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 197
GG do necia88
Dot.: Shih Tzu cz. III

Ja swojemu łapki smaruje olejem , znaczy biorę na wacik kosmetyczny i przecieram mu opuszki żeby nie popękały, sprawdza się u mnie można jeszcze woskiem PSZCZELIM można kupić w aptece albo zielarskim lub od pszczelarza są też kremy do psich łap widziałam w zoologicznym firmy trixie chyba ale one też opierają się na wosku pszczelim , A przewraca się raczej z zimna chyba ;D może buciki by się przydały ?
możesz zobaczyć jeszcze takie cudo
ESPREE PAW BALM

WINTERPAD maść
JEST JESZCZE OVER ZOO
BEAPHAR <- ten jest dodatkowo nie tylko na zimę ale i na lato, na poparzone łapy,
__________________
http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html

Pomóż nakarmić zwierzęta w schronisku! http://www.pustamiska.pl

Edytowane przez necia88
Czas edycji: 2012-02-03 o 12:02
necia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:26   #4409
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih Tzu cz. III

No na pewno z zimna się przewraca. Biedna nie zdąży się załatwić i już sztywnieje. Kiedy się ociepli. U mnie rano - 25 :0
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 13:07   #4410
jagielonka1988
Raczkowanie
 
Avatar jagielonka1988
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 439
Dot.: Shih Tzu cz. III

Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy, mam problem z moja Sami. Sami kończy za pre dni rok a jest niesamowicie absorbujaca!!! Wymaga na siłę zabawy. Teraz kiedy zimno na polku, nie moge isc z nia na dłuuugi spacer, bo zaraz sztywnieje. A w domu... :/ tragedia, ja pracuje w domu i czasami nie moge sie nia zajac, a ta mala małpa piszczy, steka, przynosi mi zabwaki.... Moim zdaniem mój maż ja rozpiescil bo jak byla mała caly czas sie z nia zabawiał... i teraz chyba sama nie umie sie zajac?? Ja naprawde duzo czasu jej powsiwecam ale ona cche wiecej i wiecej. Czsami bywa tak zewolny dzien splynie nam na zabawie z psem.. to chyab nienormalne. Sami ma duzo zabawe pluszowe, gumowe... papcie wszelkiego rodzaju, szmatki reczniki...Nic jak się z nia ktos nie bawi to foch i idzie spac...a potem w nocy świr... Jest tez nieusluchana na polu, kiedy zerwała sie nam ze smyczy i dwie godziny biegania po osiedlu, miała zabawe, spieprzała jak dziki chomik!!!! W domu przychodzi na "chodz tu" na smyczy tez reaguje, jak tylko poczuje ze nic ja nie trzyma fruuuuu nie ma jej. Co zrobic drogie pomozcie!!!!!
__________________
08.01.2011 jestem szczęśliwą żoną
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=661203
jagielonka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.