Wszystko o Avonie - część 6 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-05, 14:38   #4381
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

LadyBird6
MaT

Dziękuję. Napisałam do nich.
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:21   #4382
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
Zapowiada sie jakaś nowa seria Planet SPA - Himalayan Goji Berry. Ciekawa jestem jaka będzie... mam nadzieję, że nie rozczaruję sie tak jak tą serią Greckie Morza

I u nas od 15 kampani wejdzie nowy zapach sygnowany przez Reese Witherspoon In Bloom - w tamtym roku dokładnie w kampani 15 wszedł U by Ungaro dla Niej. Podejrzewam, że nowy zapach to kategoria kwiatowa (sugerując się jego nazwą )
a skąd takie info czyżby to nowe Planet Spa pojawiło się już w zagranicznych katalogach? wiadomo już, jakie produkty będą w tej serii? i w którym katalogu?

ciekawe, czy do serii PSpa tropikalnej dołączą balsamy do ust i ciała, które były kiedyś

co do tego In Bloom, to było już jakieś-chyba specjalna edycja TTA

chciałam też pochwalić nowości Solutions: tonik pomarańczowy-mimo zawartości alkoholu, nie wysusza i ładnie napina i rozświetla skórę; tonik niebieski to ten sam tonik, co Completely Clean dobrze nawilża a co do żelu pomarańczowego-świetny ten na noc doskonale usuwa makijaż(podkład, puder)i filtry, ten na dzień też dobrze oczyszcza; oba pachną cytrusowo, ten na dzień jest bardziej kremowy a na noc żelowy; są gęste i baardzo wydaje i dobrze się pienią bałam się, że wysuszą skórę, ale nie robią tego

wąchał już ktoś płyn do kąpieli Pina Colada
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:29   #4383
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
a skąd takie info czyżby to nowe Planet Spa pojawiło się już w zagranicznych katalogach? wiadomo już, jakie produkty będą w tej serii? i w którym katalogu?
pojawi się w UK niedługo, tzn. podejrzewam że okręgi prognozujące już mogą kupować demo, ja jeszcze muszę poczekać

Cytat:
tciekawe, czy do serii PSpa tropikalnej dołączą balsamy do ust i ciała, które były kiedyś
mnie by najbardziej interesowała jakaś porządna maseczka do włosów

Cytat:
co do tego In Bloom, to było już jakieś-chyba specjalna edycja TTA
ale to całkiem nowy zapach sygnowany przez Reese Witherspoon tak jak pisałam wcześniej, to nie jest żadna edycja TTA


Cytat:
wąchał już ktoś płyn do kąpieli Pina Colada
ja tylko stronę zapachową w katalogu ale dla mnie stanowczo za słodki, no i nigdy nie gustowałam w takich zapachach
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:43   #4384
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
pojawi się w UK niedługo, tzn. podejrzewam że okręgi prognozujące już mogą kupować demo, ja jeszcze muszę poczekać
jak się coś pojawi, prosimy o info

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
mnie by najbardziej interesowała jakaś porządna maseczka do włosów
szkoda, że wycofali tę z Morza Martwego PSpa ze swojej strony mogę polecić balsam na objętość AT(ten zielony) dziewczyny też bardzo chwalą maseczkę oliwkową Spa dobrze, że nie kupiłam tej Greckie Morza-ponoć sam klej na włosy

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
ja tylko stronę zapachową w katalogu ale dla mnie stanowczo za słodki, no i nigdy nie gustowałam w takich zapachach
o to już jest mój uwielbiam takie słodkości-jak płyn truskawkowy sorbet
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:19   #4385
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
wąchał już ktoś płyn do kąpieli Pina Colada
ja wąchałam w COKu sobie niuchnęłam i na mój nos jest fantastyczny na stronie zapachowej bardziej przebijał kokos co mi nieco bruździło, ale z butelki czułam zdecydowanie ananasy mmmmmmm pychotka
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:20   #4386
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
jak się coś pojawi, prosimy o info
dam znać napewno


Cytat:
szkoda, że wycofali tę z Morza Martwego PSpa ze swojej strony mogę polecić balsam na objętość AT(ten zielony) dziewczyny też bardzo chwalą maseczkę oliwkową Spa dobrze, że nie kupiłam tej Greckie Morza-ponoć sam klej na włosy
u nas od dawna nie ma serii z Morzem Martwym a seria oliwkowa owszem jest ale nie ma maseczki do włosów myślę że w następnym katalogu wezmę całą serię tą fioletową Age Defying czy jakoś tak z AT, narazie mam szampon do włosów zniszczonych AT i wykańczam balsam wygładzający.
A tą maseczkę PS Greckie Morza miałam, niestety, pojechała precz do avonu
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 21:25   #4387
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
szkoda, że wycofali tę z Morza Martwego PSpa ze swojej strony mogę polecić balsam na objętość AT(ten zielony) dziewczyny też bardzo chwalą maseczkę oliwkową Spa dobrze, że nie kupiłam tej Greckie Morza-ponoć sam klej na włosy
Maseczka Greckie Morza rzeczywiście nie jest taka dobra, nie mam "kleju" na włosach po zastosowaniu Ale na drugi dzień włosy są strasznie tłuste :/

Zgadzam się, że maseczka z Morza Martwego była rewelacyjna!

Widziałam w katalogu nr 10 przy serii kosmetyków Naturals Jeżyna i Wanilia informacje "powrót na życzenie klientów".
Ciekawe ile potrzeba wysłanych maili do AVON aby rozważyli powrót danego produktu
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 05:16   #4388
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
....
Widziałam w katalogu nr 10 przy serii kosmetyków Naturals Jeżyna i Wanilia informacje "powrót na życzenie klientów".
Ciekawe ile potrzeba wysłanych maili do AVON aby rozważyli powrót danego produktu
Moim zdaniem, to zwykły chwyt marketingowy
Same dobrze wiecie, że jest całe mnóstwo wycofanych kosmetyków, które byście chętnie widziały w regularnej ofercie, a które w dodatku nadal są w innych krajach, a jednak nie wracają "na życzenie klientów".
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 06:19   #4389
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
pojawi się w UK niedługo, tzn. podejrzewam że okręgi prognozujące już mogą kupować demo, ja jeszcze muszę poczekać



mnie by najbardziej interesowała jakaś porządna maseczka do włosów

ale to całkiem nowy zapach sygnowany przez Reese Witherspoon tak jak pisałam wcześniej, to nie jest żadna edycja TTA


ja tylko stronę zapachową w katalogu ale dla mnie stanowczo za słodki, no i nigdy nie gustowałam w takich zapachach
Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
dam znać napewno




u nas od dawna nie ma serii z Morzem Martwym a seria oliwkowa owszem jest ale nie ma maseczki do włosów myślę że w następnym katalogu wezmę całą serię tą fioletową Age Defying czy jakoś tak z AT, narazie mam szampon do włosów zniszczonych AT i wykańczam balsam wygładzający.
A tą maseczkę PS Greckie Morza miałam, niestety, pojechała precz do avonu
Mi bardzo brakuje tu w GB tej odżywki do włosów SPA śródziemnomorskiej - ona jest rewelacyjna, teraz jak bede w PL to zamówie sobie ale wezme do GB dopiero w grudniu jak bede samochodem podróżować.


ziarnko piasku - z którego katalogu teraz składasz zamówienie?? bo ja dopiero dostałam z 11 paczkę, a o nowym SPA nie pamietam żebym czytała, chyba że coś przeoczyłam

płyn Pina Colada jest straaaaasznie słodki, teraz jak były takie upały jak wlałam ociupine do wanny i po chwili wróciłam do łazienki to myślałam że padne tak potwornie mnie zamuliła to słodycz, ten płyn jest naprawde wydajny nie wiele go trzeba aby zapach się po mieszkaniu rozniósł
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 08:24   #4390
olla74
Zakorzenienie
 
Avatar olla74
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: puszcza świętokrzyska
Wiadomości: 4 160
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Maseczka Greckie Morza rzeczywiście nie jest taka dobra, nie mam "kleju" na włosach po zastosowaniu Ale na drugi dzień włosy są strasznie tłuste :/

Zgadzam się, że maseczka z Morza Martwego była rewelacyjna!
Miałam obie maski i po tej Greckiej miałam uczulenie. To jeden z dwóch kosmetyków AVON ,który mnie uczulił. A ta z Morza Martwego fajna była.
__________________
Jak to Skorpionica wybaczam, ale nie zapominam.

www.pustamiska.pl

Jesli myślisz,że zmienisz faceta, to lepiej zmień faceta.

kosmetyki, buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post63462611

oraz książeczki NOWE

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post76540401
olla74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 09:04   #4391
jovita85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 196
GG do jovita85
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

dostałam w piątek moją paczuchę i spostrzeżenia mam następujące:
1. korektor rozświetlający odcień fair- super naprawdę całkiem nieźle kryje (znacznie lepiej niż się spodziewałam) i jak dla mnie ma idealny kolor nie jest baaardzo jasny- polecam
2. mgiełka Mango i Owoc Granatu- mmm co za zapach pychotka aż bym sobie zjdła gdyby tylko się dało. No i sprawa druga naprawdę dłuuuugo się trzyma, co w odniesieniu do mgiełek jest przynajmniej zaskakujące

Tyle moich ochów i achów, jak klienkti dadzą znać co i jak z ich zamówionymi kosmetykami, oczywiście skrobnę co nieco
jovita85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 09:10   #4392
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Mi bardzo brakuje tu w GB tej odżywki do włosów SPA śródziemnomorskiej - ona jest rewelacyjna, teraz jak bede w PL to zamówie sobie ale wezme do GB dopiero w grudniu jak bede samochodem podróżować.


ziarnko piasku - z którego katalogu teraz składasz zamówienie?? bo ja dopiero dostałam z 11 paczkę, a o nowym SPA nie pamietam żebym czytała, chyba że coś przeoczyłam

płyn Pina Colada jest straaaaasznie słodki, teraz jak były takie upały jak wlałam ociupine do wanny i po chwili wróciłam do łazienki to myślałam że padne tak potwornie mnie zamuliła to słodycz, ten płyn jest naprawde wydajny nie wiele go trzeba aby zapach się po mieszkaniu rozniósł
ooo, miałam do CIebie pisać na priva ja dzisiaj składam zamówienie z 11 katalogu, w piątek dostanę , zapowiedzi są w zakładce "New Products & Features" - tam jest napisane co będzie do 15 kampani (mniej więcej) w katalogu i w HT.
Mam ważne pytanie - czy zamawiałaś z online offers Antler Pippa Beauty Case i czy przyszedł? bo zależy mi na nim a mam czerwone swiatło (nigdy jeszcze nei przyszło mi nic co miało czerwone światło) i czy kiedyś podbijałaś sobie zamówienie w sposób, który tu dziewczyny opisywały? tzn czy dodawałaś rzeczy o których wiadomo że napewno nie przyjdą?
i już ostatnie czy mogła byś mi podać numer Antler Glam Box z katalogu, bo katalog miałam tylko jeden i do mnie nie wrócił a w katalogu on line nie widzę numeru w ogóle zauważyłam ze nie wszystkie kody są "do dojżenia" w internetowym katalogu.
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 09:42   #4393
martynka899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Mógłby ktoś mi napisać jak mniej więcej wygląda szkolenie dla liderów na certyfikacje??
martynka899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 10:03   #4394
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

A wiecie, u mnie grecka maska do włosów sprawuje się dobrze. Nie skleja, nie obciąża, a włosy mam przetłuszczające się.

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, to zwykły chwyt marketingowy
Same dobrze wiecie, że jest całe mnóstwo wycofanych kosmetyków, które byście chętnie widziały w regularnej ofercie, a które w dodatku nadal są w innych krajach, a jednak nie wracają "na życzenie klientów".
Też tak uważam
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 10:32   #4395
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez martynka899 Pokaż wiadomość
Mógłby ktoś mi napisać jak mniej więcej wygląda szkolenie dla liderów na certyfikacje??
To 5h prania mózgu Ogólnie szkolą Cię jak mianować i pozyskiwać nowe konsultantki, jak przeprowadzać pierwszy kontakt szkoleniowy itd. Masz też omawianie prospectingu, w grupach macie różne zadania.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 11:18   #4396
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
To 5h prania mózgu Ogólnie szkolą Cię jak mianować i pozyskiwać nowe konsultantki, jak przeprowadzać pierwszy kontakt szkoleniowy itd. Masz też omawianie prospectingu, w grupach macie różne zadania.
mnie to czeka 20 lipca
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 12:03   #4397
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Miałam zamiar zamówić krem lawendowy do stóp z K10, ale jednak odpuszcze i w K11 wezmę sobie serum nawilżające.
Niemniej jednak, jesli ktoraś z was będzie zamawiać lawendowy to prosze o opinię
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 13:42   #4398
Paola
Raczkowanie
 
Avatar Paola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Wiem, że bez sensu jest pytanie się o nowości, bo najczęściej mało osób miało z nimi styczność, ale intryguje mnie "wygładzający mus w sztyfcie" ze str. 23 z k. 10.

Że niby jak to działa? bardziej jako podkład czy ja jako co?
__________________
Konsultantka Avon
Paola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 15:43   #4399
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
ooo, miałam do CIebie pisać na priva ja dzisiaj składam zamówienie z 11 katalogu, w piątek dostanę , zapowiedzi są w zakładce "New Products & Features" - tam jest napisane co będzie do 15 kampani (mniej więcej) w katalogu i w HT.
Mam ważne pytanie - czy zamawiałaś z online offers Antler Pippa Beauty Case i czy przyszedł? bo zależy mi na nim a mam czerwone swiatło (nigdy jeszcze nei przyszło mi nic co miało czerwone światło) i czy kiedyś podbijałaś sobie zamówienie w sposób, który tu dziewczyny opisywały? tzn czy dodawałaś rzeczy o których wiadomo że napewno nie przyjdą?
i już ostatnie czy mogła byś mi podać numer Antler Glam Box z katalogu, bo katalog miałam tylko jeden i do mnie nie wrócił a w katalogu on line nie widzę numeru w ogóle zauważyłam ze nie wszystkie kody są "do dojżenia" w internetowym katalogu.
nr kat. Antler Glam Box 17012 - jest świetny, olbrzymi i bardzo lekki jak na jego gabaryty, jedyny mankament to to że raczej nie da się go położyć na półce, bo nie otwiera się do konta prostego, jest to kufer do używania w pionie.

muszę zajrzec na stronę internetową bo nie zaglądam tam a widze że wiele ciekawych informacji tam można znaleźć

ja jak musze podbić to po prostu zamawiam coś a później oddaje kurierowi, ale bardzo rzadko mi się to zdarza, jakoś udaje mi sie dobić do tych 76 funciaków, raz tylko złożyłam zamówienie na 10 funtów ale to dlatego ze byłam cały miesiąc w PL i 2 kampanie mi przepadły wiec na 3 musiałam już zamówić coś[/I]

Edytowane przez dwi071
Czas edycji: 2009-07-06 o 15:47
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 16:12   #4400
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
nr kat. Antler Glam Box 17012 - jest świetny, olbrzymi i bardzo lekki jak na jego gabaryty, jedyny mankament to to że raczej nie da się go położyć na półce, bo nie otwiera się do konta prostego, jest to kufer do używania w pionie.

muszę zajrzec na stronę internetową bo nie zaglądam tam a widze że wiele ciekawych informacji tam można znaleźć

ja jak musze podbić to po prostu zamawiam coś a później oddaje kurierowi, ale bardzo rzadko mi się to zdarza, jakoś udaje mi sie dobić do tych 76 funciaków, raz tylko złożyłam zamówienie na 10 funtów ale to dlatego ze byłam cały miesiąc w PL i 2 kampanie mi przepadły wiec na 3 musiałam już zamówić coś[/I]
dwi071 dziękuję Ci ślicznie pisałam do mojej menadżerki o ten numer ale nie dała znać a znając życie wieczorem też nie odpisze bo nie będzie mieć czasu o mnie trudno powiedzieć że jestem aktywną konsultantką, za mało mam tutaj znajomych, koleżanek itd które coś zamawiają teraz robię zamówienie dla sąsiadki która też jest konsultantką ale się przeprowadza i nie ma na nic czasu ostatnio też mi podrzuciła parę swoich zamówień i w sumie tylko dzięki niej mam jakiś upust.
Dziękuję też za opinię o tym pudle, mam nadzieję że będzie fajne jak opisujesz, widziałam parę zdjeć "na żywo" wystawionych na ebayu ale ceny też robią niezłe no i ten Antler Glam Box jest 2x wiekszy od tego Antler Pippa Beuty Case co niedostępne jest, mnie nie zależy na tym żeby na półce stało bo przy mojej córci to to nawet nierealne jest
Pozdrawiam!
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 16:58   #4401
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

jest już lista osób które wygrały w krzyżówce nr 39
a gazetki NovaTy nr 40 ani widu, ani słychu....
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 17:07   #4402
bleki00
Rozeznanie
 
Avatar bleki00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 887
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
jest już lista osób które wygrały w krzyżówce nr 39
a gazetki NovaTy nr 40 ani widu, ani słychu....
udało mi się wygraćna dwa dni przed końcem mi się przypomniało, że jest ta krzyżówka i wysłałam 2 meile
bleki00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 17:12   #4403
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

jeszcze się miałam o coś zapytać...

chcę dla siebie zamówić ten błyszczyk w tubce Brilliant Shine (w Polsce chyba sie nazywa o diamentowym połysku? nie pamiętam...) ten co optycznie wybiela zęby :p ma któraś z Was kolor Gleaming Coral? bo na wątku katalogowo zdjeciowym jest kolor Gleaming Berry i jak dla mnie chyba zbyt intensywny. I czy ten błyszczyk jest dobry? warto go mieć?
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 17:18   #4404
opri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 113
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez baska513 Pokaż wiadomość
hmmm... właśnie czy mogłybyscie skany takich książeczek wrzucić do watku katalogowego? jestem około 2 lata w avonie a o takim czyms nie slyszalam
przyłaczam sie do prośby mogłybyscie ??
opri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 18:20   #4405
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Agnesta Pokaż wiadomość
mnie to czeka 20 lipca
A ja jestem świeżo po - brrrr!

Co do krzyżówek - jak zwykle nic
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 18:57   #4406
ola93
Rozeznanie
 
Avatar ola93
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 631
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

W watku katalogowym umiescilam w pdf-ie internetowa oferte specjalna 10)
ola93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 21:01   #4407
claudia1w
Przyczajenie
 
Avatar claudia1w
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

witam wszystkich
chciałabym zapytać czy macie tak ze nie dostajecie oferty netto?? :/
iiii czy ktoś może posiada tą oferte do katalogu 10??
claudia1w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 21:02   #4408
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Czy dysponuje może ktoś informacją co do prezentów za płatnośc Kartą Avon? Co będzie po balsamie Brazil Beat?
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 21:09   #4409
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Czy w COKu można kupić produkty z oferty internetowej?
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 21:29   #4410
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Czy w COKu można kupić produkty z oferty internetowej?
nie można, za to w COKu mozesz skorzystać z oferty Gorąca 5
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.