Orbitrek - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 20:00   #4411
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
gdzie się podziały wszystkie Dziewczyny? pewnie ćwiczycie ja zasuwam na rowerku na razie, do konca tygodnia pośmigam na nim, a od poniedziałku wskakuję znow na orbiego
Pracują o tej porze co niektóre Ale ćwiczą także ładnie, przynajmniej ja ok 50 min wieczorkiem. Dieta niestety znowu nadwerężona przez moje imieniny
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 22:23   #4412
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Orbitrek

oprócz wyżej napisanych 50 min na orbim dziś jeszcze 10x25 m przepłynęłam na basenie
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 22:44   #4413
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Orbitrek

ja orbiter traktuje jako rozgrzewke dla miesni przed intensywnym treningiem dzis 15 min zaliczone
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 15:50   #4414
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

alexis77 oj tam, bez przesady... staram się jak mogę chce wyglądać jeszcze lepiej

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
oprócz wyżej napisanych 50 min na orbim dziś jeszcze 10x25 m przepłynęłam na basenie
CUDOWNIE ja troche posprzątam przed świętami w swoim pokoju, zawsze zostawiam go na koniec właśnie wróciłam z uczelni, biorę się za robotę a wieczorkiem zafunduje sobie orbiego bo strasznie za nim tęsknię! Rowerek stacjonarny to nie to samo

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Pracują o tej porze co niektóre Ale ćwiczą także ładnie, przynajmniej ja ok 50 min wieczorkiem. Dieta niestety znowu nadwerężona przez moje imieniny
A no fakt, przepraszam ja się przyzwyczaiłam do pierwszych zmian i do tego, ze zawsze cos sie dzieje na forum

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
ja orbiter traktuje jako rozgrzewke dla miesni przed intensywnym treningiem dzis 15 min zaliczone
o, a co to za intensywny trening??
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 16:12   #4415
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

hurra!!!!!!! 60kg.na wadze.!!!!
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 22:08   #4416
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Orbitrek

Od jutra wracam on track!!!!!!!!!!
manima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 02:00   #4417
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość

A no fakt, przepraszam ja się przyzwyczaiłam do pierwszych zmian i do tego, ze zawsze cos sie dzieje na forum [COLOR="Silver"]
Coś tam się zawsze dzieje dlatego forum potrafi tak wciągnąć

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
hurra!!!!!!! 60kg.na wadze.!!!!
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 10:49   #4418
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
hurra!!!!!!! 60kg.na wadze.!!!!
o jaaaa, gratulacje Kochana i szczerze zazdroszcze, jak ja ważyć będę 60 kilogramów przy 170 cm wzrostu... zaraz wskakuję na orbiego

I mam pytanie, CO oglądacie podczas skakania na orbim? Czy może słuchacie muzyki?? (brakuje mi ostatnio pomysłów co oglądać, dlatego się pytam Was )
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 07:07   #4419
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
alexis77 oj tam, bez przesady... staram się jak mogę chce wyglądać jeszcze lepiej
ale poważnie jest OGROMNA różnica, jestem z Ciebie dumna
Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
hurra!!!!!!! 60kg.na wadze.!!!!
ooo super oby tak dalej!
Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
jak ja ważyć będę 60 kilogramów przy 170 cm wzrostu... zaraz wskakuję na orbiego

I mam pytanie, CO oglądacie podczas skakania na orbim? Czy może słuchacie muzyki?? (brakuje mi ostatnio pomysłów co oglądać, dlatego się pytam Was )
stalovka to ile teraz ważysz?? ja jestem podobnego wzrostu jak Ty (168)
Ja najczęściej włączam sobie TS, Dlaczego ja Czasami pierwszą miłość, zależy co akurat leci
Mi dużo szybciej czas leci przy filmie niż przy muzyce

Melduje że w sobotę pół godzinki, a od wczoraj już wracam do 50 min orbiego

I muszę się pochwalić że pomimo środowego obżarstwa w sobotę na wadze pół kg mniej Może jutro się zważę , zobaczymy
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:45   #4420
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

chyba wszystkie dziewczyny kręcą już babki (he he)na święta bo nikogo nie ma.... ja wczoraj 40 min na orbitku
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 16:05   #4421
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

kręcą te babki kręcą..... he he .ech to ja tez ide posprzatac troszke i potem może zrobie coś dobrego do wszamania na święta...
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 19:07   #4422
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

kurcze chyba zostałam sama JA I ORBITREK he he ide pedełować !!!dziś w planie 40min
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 22:25   #4423
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
kurcze chyba zostałam sama JA I ORBITREK he he ide pedełować !!!dziś w planie 40min
puskofryz jestem z Ciebie dumna kobieto za mobilizację, wytrwałość, cierpliwość, charyzmę

puskofryz jestem i ja ale niestety tylko obecna duchowo bo niestety ale do ćwiczeń to mi daleko, ja nie wiem co się ze mną dzieje ale od kiedy przestawili tą godzinę to nie mogę się pozbierać, codziennie po pracy i ugotowaniu obiadu idę spać na godzinkę no niby na 30 minut a wychodzi nieraz i 1,5 godziny kimnąć później ogarnę chate chwilę posiedze wykąpie się i przed 24 spać. Masakra jakaś normalne nic się nie chce ani chęci a o mojej głowie nie wspomnę bo wpadam lub już wpadłam w depresję. Szczególnie jeśli chodzi o mój wygląd i zamiast wziąć się do roboty to co to ja siedzę użalam się nad sobą i opycham ciastami ciasteczkami czekoladkami tylko pogratulować mogę sobie samej głupoty.

Może po świętach spróbuję się jakoś zmobilizować. Póki co dziś upiekłam dwa ciasta a tż ugotował bigos.

aaa no i ogólnie tak mi się wydaje, że mój organizm się zbuntował i ten brak siły nadrabiam snem w dzień. po prostu przemęczenie i przeziębienie ktore u mnie objawia się opryszczką

tak na poprawę nastroju:

Dziś pakuję się w pracy (wcześniej kończyliśmy) i tż do mnie idziemy a ja tak tylko się spakuję i na biurku został już tylko telefon i myszka od komputera ja się pakuję wkładam myszkę do torebki i mówię ok możemy iść. już jestem przy drzwiach a tż do mnie a telefonu nie bierzesz a ja no przecież brałam, i tż macha mi telefonem ja patrzę do torebki a tam myszka od kompa :hahaha : pozostawiłam to bez komentarza tż spytal się czy oby na pewno dobrze się czuję.

Więc cieszę się z tych 3 dni wolnego przynajmniej wypocznę i może jakoś odzyskam siły.

Dobrej nocki
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 22:52   #4424
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
puskofryz jestem z Ciebie dumna kobieto za mobilizację, wytrwałość, cierpliwość, charyzmę



dziekuje


puskofryz jestem i ja ale niestety tylko obecna duchowo bo niestety ale do ćwiczeń to mi daleko, ja nie wiem co się ze mną dzieje ale od kiedy przestawili tą godzinę to nie mogę się pozbierać, codziennie po pracy i ugotowaniu obiadu idę spać na godzinkę no niby na 30 minut a wychodzi nieraz i 1,5 godziny kimnąć później ogarnę chate chwilę posiedze wykąpie się i przed 24 spać. Masakra jakaś normalne nic się nie chce ani chęci a o mojej głowie nie wspomnę bo wpadam lub już wpadłam w depresję. Szczególnie jeśli chodzi o mój wygląd i zamiast wziąć się do roboty to co to ja siedzę użalam się nad sobą i opycham ciastami ciasteczkami czekoladkami tylko pogratulować mogę sobie samej głupoty.

Może po świętach spróbuję się jakoś zmobilizować. Póki co dziś upiekłam dwa ciasta a tż ugotował bigos.

aaa no i ogólnie tak mi się wydaje, że mój organizm się zbuntował i ten brak siły nadrabiam snem w dzień. po prostu przemęczenie i przeziębienie ktore u mnie objawia się opryszczką

tak na poprawę nastroju:

Dziś pakuję się w pracy (wcześniej kończyliśmy) i tż do mnie idziemy a ja tak tylko się spakuję i na biurku został już tylko telefon i myszka od komputera ja się pakuję wkładam myszkę do torebki i mówię ok możemy iść. już jestem przy drzwiach a tż do mnie a telefonu nie bierzesz a ja no przecież brałam, i tż macha mi telefonem ja patrzę do torebki a tam myszka od kompa :hahaha : pozostawiłam to bez komentarza tż spytal się czy oby na pewno dobrze się czuję.

Więc cieszę się z tych 3 dni wolnego przynajmniej wypocznę i może jakoś odzyskam siły.

Dobrej nocki
buahahaha!!! ale się uśmiałam. no to spoko ze nie zostałam tu sama.. no i ja też robię teraz ciasta i takie tam ze az ślinka leci i nie mam zamiaru odmawiać sobie w święta ale ćwiczonka muszą być.!!! ja po świętach planuje włączyć diete już ją dostałam od kumpeli bo dostała od dietetyka i fajnie wszystko tam wygląda i smacznie więc spróbuję a ty kochana weż się w garść i do dzieła.!!!razem idzie to wszystko jakoś lepiej ja często tu zaglądam bo zawsze jakieś wsparcie jest no to dobranoc

Edytowane przez puskofryz
Czas edycji: 2012-04-06 o 22:54
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 00:19   #4425
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Dziewczynki i ja zaglądam ale nie chcę motywacji Waszej podkopywać moim marudzeniem no ale skoro piszecie o podjadaniu to dołączę się do grona grzesznic..ale święta w końcu prawie mamy i wszyscy wokoło sobie dogadzają więc po świętach obiecuję poprawę i wsparcie, a teraz tylko dodam, że jestem grzesznicą (słodyczową) ale ćwiczącą regularnie jednak
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 08:03   #4426
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Orbitrek

hej hej dawno mnie tu nie było
staram się na orbim ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu po 45-50 min niestety nie mam możliwości częściej

teraz jestem w domu na święta i codziennie po 50 min mam też zamiar zachować umiar w jedzeniu i powinno być ok
w maju stuknie roczek mojemu orbiemu nie żałuję, że go kupiłam, najlepsze co mogłam zrobić
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 14:09   #4427
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Masakra jakaś normalne nic się nie chce ani chęci a o mojej głowie nie wspomnę bo wpadam lub już wpadłam w depresję. Szczególnie jeśli chodzi o mój wygląd i zamiast wziąć się do roboty to co to ja siedzę użalam się nad sobą i opycham ciastami ciasteczkami czekoladkami tylko pogratulować mogę sobie samej głupoty.

Może po świętach spróbuję się jakoś zmobilizować.
Oliwka nie możesz się załamywać , bo nawet jeśli teraz nie wyglądasz jak miss to jeśli tylko się weźmiesz w garść to zawsze możesz tak wyglądać latem
Juz ja się postaram żebyś dotrzymała słowa
Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
no to spoko ze nie zostałam tu sama..
jestem jeszcze ja! tylko nie piszę bo nikt się nie odzywa a na swoje posty nie będę odp :P już się bałam że wątek upada
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Dziewczynki i ja zaglądam ale nie chcę motywacji Waszej podkopywać moim marudzeniem no ale skoro piszecie o podjadaniu to dołączę się do grona grzesznic..ale święta w końcu prawie mamy i wszyscy wokoło sobie dogadzają więc po świętach obiecuję poprawę i wsparcie, a teraz tylko dodam, że jestem grzesznicą (słodyczową) ale ćwiczącą regularnie jednak
ale popatrz na to z tej strony że Ty naszej motywacji nie podkopiesz bo może my Cię nasza zarazimy
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
hej hej dawno mnie tu nie było
staram się na orbim ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu po 45-50 min niestety nie mam możliwości częściej

teraz jestem w domu na święta i codziennie po 50 min mam też zamiar zachować umiar w jedzeniu i powinno być ok
w maju stuknie roczek mojemu orbiemu nie żałuję, że go kupiłam, najlepsze co mogłam zrobić
ja też orbitkuję od maja tamtego roku, wiadomo przerwy się zdarzały, czasami tydz przerwy , czasami 2 dni . Teraz ponownie zaczęłam ćwiczyć bez przerwy(jedynie nd mam wolne i niektóre soboty) na początku lutego i wczoraj miałam 52 dzień ćwiczeń na orbim po 50 min


Aaaa dziś na wadze 55 , 1 kg w tydzień opłacało się tyle ćwiczyć

Edytowane przez alexis77
Czas edycji: 2012-04-07 o 14:11
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 20:47   #4428
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

no to fajnie ze jestescie, ja pedze do łózeczka bo dziś zapierniczałam z ciastami,robiłam ciasto "krówkę" i jutro torcik z brzoskwiniami i ajerkoniakiem mniam ACHA I ZAMIERZAM WSZYSTKIEGO SPRÓBOWAĆ hi hi po świętach będę sie martwić o mój brzuszek nie mozna przecież całe życie jechać na dietach...i odmawiac sobie ciągle pysznych rzeczy...

DZIEWCZYNY - ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA !!! pa
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 17:26   #4429
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Dziewczyny zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy i mokrego śmingusa

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Mnie to dziś się pytali czy ja nie jestem w ciąży i żebym sobie lepiej test zrobiła bo mam taki brzuch

jestem w domu rodzinnym to wieczorem po przymierzam swoje stare rzeczy i zobaczę czy dużo mi brakuje by się podpinać
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 21:00   #4430
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy i mokrego śmingusa

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Mnie to dziś się pytali czy ja nie jestem w ciąży i żebym sobie lepiej test zrobiła bo mam taki brzuch

jestem w domu rodzinnym to wieczorem po przymierzam swoje stare rzeczy i zobaczę czy dużo mi brakuje by się podpinać

ja same pysznosci dziś szamałam, więc lepiej przez pare dni nie wchodze na wagę masakra jakas ale teściówka tak wszystko przygotowała dziś ze musiałam wszystkiego popróbowac....ale dziś wieczorkiem zaliczyłam 40 min orbiego
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 18:30   #4431
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek

Witam

Mam pytanie dotyczące wyboru orbitreka. Jaki możecie mi polecić w cenie do 1500zł? Wiem, że pewnie dużo propozycji pojawiło się już w wątku ale nie dam rady go przejrzeć całego
A muszę się wziąć za siebie go wyglądam coraz gorzej
Kilka razy byłam na siłowni i zakochałam się w ćwiczeniach na orbim! Pragnę mieć swój osobisty

Pozdrawiam
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 20:22   #4432
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Witam

Mam pytanie dotyczące wyboru orbitreka. Jaki możecie mi polecić w cenie do 1500zł? Wiem, że pewnie dużo propozycji pojawiło się już w wątku ale nie dam rady go przejrzeć całego
A muszę się wziąć za siebie go wyglądam coraz gorzej
Kilka razy byłam na siłowni i zakochałam się w ćwiczeniach na orbim! Pragnę mieć swój osobisty

Pozdrawiam
Za 1500 PLN kupisz już coś porządnego niestety ja Ci nie mogę doradzić bonie orientuje się który lepszy a który gorszy...
ja muszę poprosić kogoś żeby mi moj naprawił bo po ostatnich ćwiczeniach siostrzenicy nie da się na nim ćwiczyć... :/ ja za swój dałam 400 PLN (cena=jakość jak to często bywa), no i niecałe 6 miesięcy i orbi pewnie na złom...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 20:28   #4433
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek

Najbardziej boję się, że za tą kasę (jak dla mnie niemałą) sprzedawca namówi mnie na coś kiepskiego bo w ogóle nie znam się na sprzęcie
Małż mnie namawiał na tańszy bo chyba nie wierzy, że będę ćwiczyła ale właśnie - wolę wydać pieniądze na coś co będzie mi dłużej służyło

Będę więc wdzięczna za wszelkie rady
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:26   #4434
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

ja za swojego dalam 2500 kettler i codziennie mam motywacje zeby na nim cwiczyc no bo mam swiadomosc ile kosztowal i nie odpuszczam w cwiczeniach
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 15:31   #4435
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
ja za swojego dalam 2500 kettler i codziennie mam motywacje zeby na nim cwiczyc no bo mam swiadomosc ile kosztowal i nie odpuszczam w cwiczeniach
WOW! Musiałabym za mąż wyjść żeby mi moj TŻ takie cacko sprezentował...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 18:37   #4436
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Dziewczyny a używacie może jakiś suplementów diety?? Któraś z was pisała że używa therma line?
Przyznam się, że w życiu jeszcze nie stosowała suplementów i mam obawy ale może któraś sprawi, że się pozbędę wątpliwości i przekonam się do nich.
... naprawdę wyglądam jak w ciąży przed chwilą podczas kąpieli tak patrzyłam w lustro i moje cycki są wielkości brzucha

odpocznę i dziś wejdę na orbiego chociaż na 15 minutek
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:31   #4437
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Witam

Mam pytanie dotyczące wyboru orbitreka. Jaki możecie mi polecić w cenie do 1500zł? Wiem, że pewnie dużo propozycji pojawiło się już w wątku ale nie dam rady go przejrzeć całego
A muszę się wziąć za siebie go wyglądam coraz gorzej
Kilka razy byłam na siłowni i zakochałam się w ćwiczeniach na orbim! Pragnę mieć swój osobisty

Pozdrawiam
York x202 w promocji kupisz za 1499, a bez promocji ok.2tys. Ja mam i jestem zadowolona i jest polecany na wielu forach
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 19:34   #4438
kinga_slimitin_aqua
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez puskofryz Pokaż wiadomość
ja za swojego dalam 2500 kettler i codziennie mam motywacje zeby na nim cwiczyc no bo mam swiadomosc ile kosztowal i nie odpuszczam w cwiczeniach
Za dobrą firmę trzeba niestety sporo zapłacic... Oczywiście, im lepszy sprzęt tym fajniej się cwiczy (więcej programów i funkcji) i ma się większą motywację, ale nie zawsze. Jestem zdania, że trzeba kupowac to na co nas stac i używac regularnie, a efekty będą lepsze niż wzięcie na raty drogiego sprzętu, który potem kuszy się w kącie
kinga_slimitin_aqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 20:02   #4439
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
York x202 w promocji kupisz za 1499, a bez promocji ok.2tys. Ja mam i jestem zadowolona i jest polecany na wielu forach
Dzięki
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 21:06   #4440
puskofryz
Raczkowanie
 
Avatar puskofryz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubon
Wiadomości: 91
GG do puskofryz
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez kinga_slimitin_aqua Pokaż wiadomość
Za dobrą firmę trzeba niestety sporo zapłacic... Oczywiście, im lepszy sprzęt tym fajniej się cwiczy (więcej programów i funkcji) i ma się większą motywację, ale nie zawsze. Jestem zdania, że trzeba kupowac to na co nas stac i używac regularnie, a efekty będą lepsze niż wzięcie na raty drogiego sprzętu, który potem kuszy się w kącie
w pełni sie z toba zgadzam, ja akurat jestem w dobrej sytuacji i moglam sobie na taki prezent pozwolić (za gotówkę) pewnie ze nie kazdego na to stac ale tez uwazam ze na tanszym sprzecie tez mozna ładnie schudnac licza sie checi i motywacja pozdrawiam
puskofryz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.