Ostatnio testowałam - cz. III - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-26, 20:16   #4411
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Olu,a czym się różnią te kremiki od innych? Jakiego uzywasz? Co polecasz? Mam 45+.
Zaintrygowałaś mła
Edytko, nie wiem, czy one działają tak na wszystkich, czy na mnie ale właśnie DZIAŁAJĄ, znaczy poprawiają w widoczny sposób stan skóry.
Ja jestem niewiele przed 40, i od jakichś 3 lat powracam do nich. Nie mam porównania z jakimiś superhighendowymi kremami z górnej półki cenowej, bo takich nigdy nie używałam, ale np. używałam kremy Vichy, Nuxe czy Clinique, i żaden nie potrafił tego co Synesis.

Nie mam jakichś wybitnych problemów z cerą, ale generalnie jestem dosyć blada, okresowo robią mi się też wypryski na czole, po których zostaja czerwonawe plamki, które utrzymują się potem długo. Poza tym w zimie łuszczy mi się skóra na nosie . No i Synesis na to wszystko pomaga! Najpierw kupowałam jakiś krem na noc, nie pamiętam jaki, ostatnio 2 razy pod rząd skusiłam się na olejkowe serum , a wczoraj kupiłam krem rewitalizujący i maseczkę, no ale jeszcze nie potrafić ocenić ich działania.

Wcześniej używane przez mnie kosmetyki Synesis sprawiały, że pojawiało się zdecydowanie mniej wyprysków, zaczerwienienia szybko znikały, wszelkie przesuszone i łuszczące się fragmenty skóry zyskiwały zdrowy wygląd, no i cały czas miałam przyjemne uczucie pobudzonego krążenia i ożywienia w skórze, jakby człowiek właśnie wrócił ze spaceru na świeżym powietrzu, a koloryt zdrowszy był. Naprawdę super działanie!


__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:45   #4412
edytapa68
Zakorzenienie
 
Avatar edytapa68
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 186
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Dzięki Olu za informacje
edytapa68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 16:43   #4413
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Testuję z odleweczki Różanego Anioła i tak na szybko czuję, że to klasyk + znana z Wisch tona cukru + róża w wersji z damskiego Tumulciaka
__________________
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:13   #4414
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Pierwsze słodkie - słodsze, niż Sweet Woodcoffee CdG (nota bene ładna kawa, tylko też słodka), drugie ma intensywnie kawowe otwarcie, a potem zmienia się w upiornie syntetyczną wanilinę.

Z Demeterów fajnie kawowy jest Black Russian. Ale też słodki. I tak, jak napisałaś - trwałość zmierzająca do zera. szybko.
Kurczę, mnie tam cukier niestraszny, więc chętnie wypróbowałabym.

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Mmm zaciekawiłaś mnie, chętnie bym przygarnęła jeden z tych zapachów
Może rozbiórka? Na ebayu można je dorwać.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 18:18   #4415
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 121
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

DKNY Be Delicious Fresh Blossom eau so intense-Dla mnie łudząco podobny do pierwowzoru. Tak delikatny, że zaczęłam zastanawiać się dlaczego „intense?”....
E.Coudray Ambre et Vanille- Pudrowy, klasyczny, piękny. O dziwo na mnie pachnie jak cola
E. Coudray Vanille et Coco- Cudny kokos z nutką wanilii. Wakacyjna radość i zabawa na plaży
Gucci Flora Garden Collection Glorious Mandarin- Niestety, mało trwały. Spodziewałam się mandarynki, a wyszły(na mnie) duszące kwiatki
Houbigant Paris Orangers en Fleurs- Kwiaty owszem w ogromnej ilości i bardzo, bardzo duszące. Ale 0 skojarzeń z kwiatem pomarańczy.
Honores des Pres Love Coco- Kokos tu w czystszej postaci niż u Coudray. Niestety, nie wyczuwam nut towarzyszących, ale i tak zapach piękny
Montale Chocolate Greedy EDP- Na mnie męski. Lekka unisexowa słodycz. Potem zaczęła wychodzić spalenizna. Drugie po Mat Chocolat EDP nieudane spotkanie mojej skóry z aromatem czekolady. Wielka szkoda, ale jak widać pozostaje mi romans z nutami waniliowymi.
Montale Pretty Fruity- =Sezonówka Escady
TM Alien Essence Absolue EDP- Cudeńko! Alien+ duuużo słodkiej wanilii. Piękniejszy i szlachetniejszy od poprzednika. Must have na zimę!
__________________
Książki 2024: 9

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 20:30   #4416
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Odeur 53 Comme des Garcons-metaliczny, mineralny zapach lodowatego ostrza noża, kamieni, zimnego piasku, kryształków soli i białych kwiatów, na szczęście bardzo upranych, transparentnych, suszonych na wietrze.
Całość w ożywczy sposób odświeżająca. Nie moja bajka, ale to bardzo ciekawe złożenie nut, mogłabym od czasu do czasu, kiedy zapragnę odpocząć od oudu, ponosić, nawet w kilkudniowych sesjach

New Perfume Comme des Garcons-białe kwiaty z aldehydami.
Ale nie takie, jak myślicie! Nic w tym zapachu nie jest takie, jak się wydaje na podstawie lektury nut. Świetna gra ogranymi nutami, przełamywanie schematów- bo jakże aldehydy i białe kwiaty mają dać zapach kleju? Ale dają. I jak mogą być nieagresywne,kiedy występują razem i udają klej? Mogą.
Nie potrafię tego nie docenić.

Kalemat Arabian Oud- bardziej kobiecy, niż męski, miękki, ciepły zapach, poskładany z jagód w słodkim sosie z piżma, ambry i miodu, ze szczyptą przypraw. Ładna rzecz dla wielbicielek nienachalnej i niebanalnej słodkości.
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 22:18   #4417
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Stettke Pokaż wiadomość
...
A wyobraźcie sobie coś takiego: Cafe Oud Montale feat. Profvmvm....

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
s rurzoł? Będzie klon Forda, tylko grubszy.
Właśnie przeczytałem (jedyną jak na razie) recenzję na fragrantice, ech...

---

Śmialiście się z mojego czatneja (i flądry)? Nuty z aukcji Womanity Le Gout

Nuty głowy: cytrusy, nuty zielone i sos czatnej
Nuty serca: czarna figa, kawior i woda morska
Nuty bazy: wetyweria, kocanka, opoponaks i cedr virginia
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 22:41   #4418
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Śmialiście się z mojego czatneja (i flądry)? Nuty z aukcji Womanity Le Gout

Nuty głowy: cytrusy, nuty zielone i sos czatnej
Nuty serca: czarna figa, kawior i woda morska
Nuty bazy: wetyweria, kocanka, opoponaks i cedr virginia
On tam naprawdę jest, nawet na Fragrantice, a ja myślałam, że to żart
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-27, 23:54   #4419
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
On tam naprawdę jest, nawet na Fragrantice, a ja myślałam, że to żart
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 07:22   #4420
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Czy ktoś testował zapach Boadicea The Victorious Virtuous?
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 07:36   #4421
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
--

Śmialiście się z mojego czatneja (i flądry)? Nuty z aukcji Womanity Le Gout

Nuty głowy: cytrusy, nuty zielone i sos czatnej
Nuty serca: czarna figa, kawior i woda morska
Nuty bazy: wetyweria, kocanka, opoponaks i cedr virginia
chodzi o sos chutney. Skoro jest kawior, to czemu nie sos indyjski...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 07:49   #4422
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Śmialiście się z mojego czatneja (i flądry)? Nuty z aukcji Womanity Le Gout

Nuty głowy: cytrusy, nuty zielone i sos czatnej
Nuty serca: czarna figa, kawior i woda morska
Nuty bazy: wetyweria, kocanka, opoponaks i cedr virginia
ale flądry nadal ni ma
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:08   #4423
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
ale flądry nadal ni ma
Może już powstaje limitowanka...
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 08:42   #4424
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Śmialiście się z mojego czatneja (i flądry)? Nuty z aukcji Womanity Le Gout

Nuty głowy: cytrusy, nuty zielone i sos czatnej
Nuty serca: czarna figa, kawior i woda morska
Nuty bazy: wetyweria, kocanka, opoponaks i cedr virginia
O w mordę!
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 09:53   #4425
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Może już powstaje limitowanka...
No to by już była niszowa limitowanka chyba nota bene tak se myślę że żadna limitowanka - o ilu babach się mówi ta flądra ot , zapachowa ilustracja powszechnego zjawiska , a i nazwa adekwatna
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 16:57   #4426
karolkowa
Raczkowanie
 
Avatar karolkowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecinek/Poznań
Wiadomości: 370
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Mona di Orio Cuir Początek Cuir jest dymny, podobny nieco do Bois d'Ascese Naomi Goodsir ( jednak dym w Bois jest bardziej gryzący i natrętny), czuć również lekko gorzkie zioła ( przypominają mi trochę charakterem ziołowy początek z Oud Imperial Perris Monte Carlo) oraz skórę - skórę, z której jest zrobione siodło a nie torebka. Po około godzinie od aplikacji zapach na mojej skórze lekko wysładza się (dodam, iż moja skóra lubi wysładzać zapachy) - podejrzewam, że jest to zasługa "słodkiej mirry". Dym i zioła pięknie łączą się i współgarają ze sobą oddając jednak palmę pierwszeństwa skórze oraz opoponaxowi. . Zapach ten odbieram jako bardzo intymny - jakby pierwiastek kobiecości został dodany do zapachu - niestety nie jestem w stanie tego jaśniej wytłumaczyć. Perfumy te są bardzo trwałe lecz swoją emanacją nie zabijają otoczenia.
Bardzo ale to bardzo mi się podobają - już poluję na flakon bo odlewka to stanowczo za mało
__________________
karolkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 17:18   #4427
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
No to by już była niszowa limitowanka chyba nota bene tak se myślę że żadna limitowanka - o ilu babach się mówi ta flądra ot , zapachowa ilustracja powszechnego zjawiska , a i nazwa adekwatna
ale chyba powodem tego okreslenia nie jest zapach

Karolkowo - wypisz wymaluj zapach, o którym W. mówi "i znowu siodło wysmarowane miodem"
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 18:17   #4428
karolkowa
Raczkowanie
 
Avatar karolkowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Szczecinek/Poznań
Wiadomości: 370
Odp: Ostatnio testowałam - cz. III

Coś w tym porównaniu jest

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
karolkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:21   #4429
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
ale chyba powodem tego okreslenia nie jest zapach
no nie , ale zbieżność nazwy i zapachu ze zjawiskiem jest wyraźna
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-28, 21:02   #4430
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Srebrna Lisica Pokaż wiadomość
OlaVS, skrobnij coś o swoich Fragonardach
Napiszę, ale słabo, i mam nadzieje, że ktoś bardziej fachowy się odezwie w sprawie.

Te perfumy są bowiem tak dobrze jakoś i sprytnie wymieszane, że rozróżnianie nut słabo mi idzie, i choć między sobą wykazują pewne podobieństwo, trudno mi je jakoś porównać do czegoś szerzej znanego.

Oto Billet Doux, zapach ewidentnie kwiatowy, ale nie w mainstreamowym stylu, nie, nie! Kwiaty są kremowe, upojne, otulające... Niby niesamowicie naturalne - tak mógłby pachnieć jaśmin, gdyby nie pachniał tak jak pachnie, tak mogłaby pachnieć akacja czy czeremcha, gdyby nie pachniały sobą... Coś, czego nie ma w przyrodzie, ale mogłoby być... Rozróżniam nutę goździka , i poza tym czuję przytulna, przemiłą kwiatową słodycz, a jednocześnie nie jest to coś prostego i oczywistego, pierwszy kontakt może być nawet ciut trudny, a następne są nadal frapujące...Świetny zapach!

Następny - Caresse - wydaje się prostszy, łatwiejszy w odbiorze. To optymistyczna mieszanka kwiatów i aromatycznej brzoskwini, ale znów powtarzam nie kojarzyć z sephorowymi oranżadkami owocowymi! Zapach jest pełen miękkiej słodyczy, otulający, miły i radosny, no przyjemność sama i rozkosz...A przy tym ma sporo z Billet Doux wspólnego...

Ostatni - Moment Vole - także jest ciekawy i nietuzinkowy, ale już nieco inny i najmniej za serce mnie chwyta. To zapach chłodniejszy i bardziej zdystansowany, już nie spajający się tak bardzo se skórą. Przypomina mi strasznie zapach ... pustaków (tak, takich bloczków budowlanych, dobrze się odłamkami takiego pustaka rysowało po asfalcie i płytkach chodnikowych swego czasu), ale ma też komponent kwiatowo-owocowy, przesuwający go jednak ku perfumeryjnej estetyce. Jest suchy, wibrujący i intrygujący. I najmniej z trójki słodki zdecydowanie.

Poproszę znawczynie o uzupełnienie i wsparcie opisów!!
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 19:17   #4431
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Hypnotic Poison - podejście drugie, po pierwsze mnie zachwyciło i chciałam jeszcze ponosić na wszelki wypadek, gdyż rozważałam kupno flaszki. No i... dobrze zrobiłam. Wanilia, kokos i migdały, których mieszanka ujęła mnie poprzednio, zostały przytłumione smrodem palonej gumy. Nigdy więcej! Źle mi z tym, bo praktycznie wszystko w tych perfumach mi się podoba - są słodkie, ciepłe i zmysłowe. Jedna niepowołana nuta nie pozwala mi się nimi cieszyć. To trochę tak, jakby jeść najlepsze lody zardzewiałą łyżeczką; pyszne, ale w ustach pozostaje nieprzyjemny posmak .
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 20:53   #4432
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Hypnotic Poison - podejście drugie, po pierwsze mnie zachwyciło i chciałam jeszcze ponosić na wszelki wypadek, gdyż rozważałam kupno flaszki. No i... dobrze zrobiłam. Wanilia, kokos i migdały, których mieszanka ujęła mnie poprzednio, zostały przytłumione smrodem palonej gumy. Nigdy więcej! Źle mi z tym, bo praktycznie wszystko w tych perfumach mi się podoba - są słodkie, ciepłe i zmysłowe. Jedna niepowołana nuta nie pozwala mi się nimi cieszyć. To trochę tak, jakby jeść najlepsze lody zardzewiałą łyżeczką; pyszne, ale w ustach pozostaje nieprzyjemny posmak .
jak ja się cieszę, że na mnie nie wychodzi ta palona guma albo po prostu jej nie czuję- wszystko jedno dla mnie to właśnie puchata, słodka, migdałowa i piękna wanilia nic mi jej nie psuje
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 12:55   #4433
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Testowałam dziś w S. nowego Angela Aqua Chic 2013 i muszę powiedzieć, że jest prześliczny czuję słodkie owoce i paczulę owoce to dla mnie truskawki posypane cukrem, piękny jest! W nutach nie ma truskawek, tylko jabłko, ale dla mnie ten zapach jest truskawkowy i jeszcze różę czuć w tle super zapach i chciałabym go, ale nie wiem czy będę mogła sobie teraz pozwolić, z uwagi na inne chciejstwa i fakt, że mam już dwa letnie anioły w kolekcji ale może jakoś wykombinuję i kupię
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:12   #4434
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent -
ten zapach to wakacje w butelce, mleczny kokos połączony z zapachem rozgrzanej skóry i jakimiś delikatnie zielonymi nutami, które nie pozwalają całości przejść w duszne klimaty. Tak powinny pachnieć sezonówki Escady, bo można zrobić słodki, wakacyjny zapach bez ulepowości.
__________________
tak pachnę
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:19   #4435
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Cytat:
Napisane przez lexxi Pokaż wiadomość
Testowałam dziś w S. nowego Angela Aqua Chic 2013 i muszę powiedzieć, że jest prześliczny czuję słodkie owoce i paczulę owoce to dla mnie truskawki posypane cukrem, piękny jest! W nutach nie ma truskawek, tylko jabłko, ale dla mnie ten zapach jest truskawkowy i jeszcze różę czuć w tle super zapach i chciałabym go, ale nie wiem czy będę mogła sobie teraz pozwolić, z uwagi na inne chciejstwa i fakt, że mam już dwa letnie anioły w kolekcji ale może jakoś wykombinuję i kupię
Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent -
ten zapach to wakacje w butelce, mleczny kokos połączony z zapachem rozgrzanej skóry i jakimiś delikatnie zielonymi nutami, które nie pozwalają całości przejść w duszne klimaty. Tak powinny pachnieć sezonówki Escady, bo można zrobić słodki, wakacyjny zapach bez ulepowości.
Muszę jutro przetestować!
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 20:16   #4436
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Tardes Carner Barcelona – ładny, kwiatowy zapach z dominującym, lekko pudrowym heliotropem i różą. Pojawia się też odrobina migdałów. Bardzo przyjemny, ale zbyt delikatny i nietrwały, by dłużej się nad nim zastanawiać.

Angelic Flower Esteban – sztuczny, chemicznie słodki, cytrusowo – kwiatowy zapach. Pod koniec trochę się zagęszcza i pojawia się śmietankowa wanilia, ale do tego czasu zdążył mnie już zmęczyć ten zapach. Na szczęście nietrwały.

Kiki Vero Profumo – cały zapach to właściwie trzy nuty: lawenda, marakuja i karmel. Początek jest mocno ziołowo – lawendowy i kojarzy mi się odrobinę z zapachem benzyny. Później lawenda się uspokaja, bardziej przypomina suszone wiązanki odstraszające mole i dołącza marakuja. Ta faza podoba mi się najbardziej – całkiem ciekawy kontrast między ostrością ziół a mydlano – słodką nutą owoców. Później pojawia się karmel – nieładny, nieco zwietrzały i on już dominuje do końca. Testowałam edp – ekstrakt jest ponoć inny, główną różnicą jest brak marakui. Trwałość taka sobie, bardzo bliskoskórny.

Jubilation 25 Amouage – piękny, pudrowo – mydlany zapach, odrobinę szyprowy. Przypomina mi stare zapachy Carona z ich charakterystyczną pudrowo – wytrawną bazą. Trzyma się skóry cały dzień, ale jest mało intensywny.

Fleurs d'Oranger Mazzolari – kwiat pomarańczy – z początku bardzo słodki, potem pojawia się intensywne drewno sandałowe i cedr. Całość robi się pudrowa, gorzka, odrobinę apteczna. Jak ktoś nie lubi "babcinych" perfum to lepiej niech się trzyma z daleka, bo to zapach o takim właśnie charakterze. Trwałość bardzo dobra.

Sa Majeste la Rose Serge Lutens – piękna, słodko – wytrawna róża – kwiat razem z liśćmi i łodyżkami. Niestety bardzo nietrwała.
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 13:12   #4437
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Angel Aqua Chick: tak powinien pachnieć Angel - słodki i ciekawy, ale bez trupiej nuty, czyli najogólniej rzecz biorąc ananas i brzoskwinie w zalewie, tym razem nie skisłej. Nie wierzę w to co mówię, ale: ... przyjemny.

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent: luksusowy olejek do opalania i rozgrzana skóra po całym dniu na słońcu - nie wyczuwam poszczególnych nut tylko ogólny klimat, bardzo dobrze zresztą oddany, bo można odnieść wrażenie obecności nawet takich niuansów jak piach i dziwny aromat chemicznego filtra. Bliskoskórne. Aż nadto.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 15:43   #4438
lexxi
Zakorzenienie
 
Avatar lexxi
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;41128585]

Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent: luksusowy olejek do opalania i rozgrzana skóra po całym dniu na słońcu - nie wyczuwam poszczególnych nut tylko ogólny klimat, bardzo dobrze zresztą oddany, bo można odnieść wrażenie obecności nawet takich niuansów jak piach i dziwny aromat chemicznego filtra. Bliskoskórne. Aż nadto.[/QUOTE]

ja też dziś je testowałam, ale tylko na papierku, bo nie miałam miejsca żeby się psiknąć na papierku bardzo dobrze wypadły, mleczny, wakacyjny zapach trochę przypomina mi CsP Fleur Des Caraibes, które niedawno puściłam w świat, ale jest ładniejszy. muszę przetestować na sobie!
__________________

"Obie ręce oparłszy o poręcz drewnianą, rzekł z uporem, że ducha zobaczył dziś rano."

WISH

Christine


lexxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 18:16   #4439
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Dziewczyny, czy któraś z Was testowała TOURBILLON DE THE Estebana? Czy herbata jest w nim bardzo wyraźna, czy to takie cytruski w stylu Arden?
__________________


Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.

Edytowane przez lavenderfay
Czas edycji: 2013-06-03 o 18:17 Powód: literówka
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-04, 13:55   #4440
MayaMarie
Raczkowanie
 
Avatar MayaMarie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 410
Dot.: Ostatnio testowałam - cz. III

Gin Fizz, Lubin - odbieram jako zapach łąkowo-kosmetyczny. Najpierw cytrusy, a potem po prostu kwiaty i zieloności w połączeniu z typowo perfumeryjną nutą, która mnie trochę drażni. Uniwersalny, elegancki, gładki, bezpieczny. W prównianiu np. do 19stki Chanel jest o wiele grzeczniejszy, o wiele bardziej konformistyczny, a przy tym mniej elegancki. Jednak mnie nie przekonał.

Eau de Sisley 3 - miękkie cytrusy z imbirem, który o dziwo jest przeprzyjemny! (nie to, co męczące Five o'Clock Lutensa) Zapach jasny, lekki, bez żadnych szorstkości, nie za słodki, nie za kwaśny, idealny, dopasowujący się do kształtów ciała, ma strasznie przyjemny dla mojego nosa akcent, aż chce się w niego wwąchiwać - co niestety szybko trzeba robić na siłę, bo za prędko znika... Bardzo fajny, ale ze względu na relację cena-trwałość nie wart uwagi.

Odeur 53, Comme des Garcons - oddech Transformersa (czyli chłodno-metaliczno-przybrudzony zapach) Ale jakiegoś miłego i małego, bo nie jest ciężki ani męczący. Ciekawie się go nosi, choć to nie mój typ, za to muszę dać do powąchania koleżance - fance wszelakich robotów i maszyn.
__________________
"Smile. The world is not ending just yet."


Daeran, Wrath of the Righteous
MayaMarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 14:21:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.