Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 12:10   #4411
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja np. ostatnio : zel hialurynowy + zwykly krem oriflame. czasem dodaje do tego olejku z pestek malin , ale to niestety sredniooo mi matuje.

mysle nad pudrem bambusowym... a krem mily rowniez by sie przydal, nie powiem..
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:19   #4412
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja uzywalam olejkow i wlasnie dobrze mi sluzy jojoba bo wchlania sie do matu i utrzymuje moje swiecenie w ryzach ale chodzi mi o cos podobnego struktura do frakcji bo ona byla super szybko sie wchlaniala i matowila na dlugo tzn. w sumie nie ze matowila ale nie mialam przy niej dodatkowego swiecenia i chcialam sie dowiedziec czy jest cos podobnego do tej frakcji takiego naturalnego tylko bez tych cholernych grudek przy ktorych goraczki dostaje, chyba ze znacie jakas frakcje bez tych grudek...

AliMa co do wlosow to ja mam tak samo kiedys nawet nie pamietam juz jak zaczela mnie strasznie skora glowy swedziec myslalam ze to lupiez i kupowalam te wszystkie drogie apteczne i drogeryjne szampony a po nich bylo jeszcze gorzej nawet mylam glowe czesciej bo myslalam ze moze musze czesciej myc ale bylo coraz gorzej az oewnego dnia kupilam szampon hipp i skora powoli sie uspokaja teraz dokupilam sobie liliputz bo jest nawet do skory atopowej i tez skora swedzi coraz mniej, i teraz tak mysle ze chyba mam poprostu wrazliwa skore glowy i te wszystkie szampony mi ja draznily i wysuszaly i dlatego swedziala bo teraz naprawde jest o niebo lepiej
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:51   #4413
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja uzywalam olejkow i wlasnie dobrze mi sluzy jojoba bo wchlania sie do matu i utrzymuje moje swiecenie w ryzach ale chodzi mi o cos podobnego struktura do frakcji bo ona byla super szybko sie wchlaniala i matowila na dlugo tzn. w sumie nie ze matowila ale nie mialam przy niej dodatkowego swiecenia i chcialam sie dowiedziec czy jest cos podobnego do tej frakcji takiego naturalnego tylko bez tych cholernych grudek przy ktorych goraczki dostaje, chyba ze znacie jakas frakcje bez tych grudek...

AliMa co do wlosow to ja mam tak samo kiedys nawet nie pamietam juz jak zaczela mnie strasznie skora glowy swedziec myslalam ze to lupiez i kupowalam te wszystkie drogie apteczne i drogeryjne szampony a po nich bylo jeszcze gorzej nawet mylam glowe czesciej bo myslalam ze moze musze czesciej myc ale bylo coraz gorzej az oewnego dnia kupilam szampon hipp i skora powoli sie uspokaja teraz dokupilam sobie liliputz bo jest nawet do skory atopowej i tez skora swedzi coraz mniej, i teraz tak mysle ze chyba mam poprostu wrazliwa skore glowy i te wszystkie szampony mi ja draznily i wysuszaly i dlatego swedziala bo teraz naprawde jest o niebo lepiej
Mialam kiedys frakcje z mazidel, ale zapach i grudki skutecznie mnie odstraszyly, dodatkowo mnie wysypalo po niej. jesli tlusta skora jest dobrze nawilzona(ale bez przesady) to nie bedzie sie tak swiecic. preferuje proste rzeczy. woda termalan tez jest super.
Jojoba mialam z BU- maslo. Efekt tak jak Twoj po frakcji, ale dermatolog zlecila odstawienie wszelakich olejow wiec zuzylam cialo.
Teraz sceptyczniej podchodze do lekarzy i wroce do minimalnych ilosci maliny(czy rozy).

A wlosy- wiesz problem w tym ze wlasnie uzywalam dzieciecych szamponow, nie podrazniajacych i wlasnie po nich ten efekt. wczesniej jechalam na pantinach i innych i bylo ok. do tego ten dziwny zapach. chyba lekarz mi pozostaje.. a lupiez mam, tylko tlusty. najczarniejsza wizja to chyba grzybica, ale tej tez nie wiem sakd moglam sie nabawic..az wstyd
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:22   #4414
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Te grudki z frakcji ponoć rozpuszczają się w olejach, więc można spróbować dodać kapkę olejku i zamerdać (ja nie próbowałam )
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:00   #4415
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Alima ale piszesz ze uzywalas tylko babydream a gdzies czytalam ze dziewczyny uzywaly babydream potem kupily hipp i ze roznice zauwazyly wielka w sumie to mozesz sprobowac nawet tego liliputz 6zl kosztuje wiec w sumie warto sprobowac jak skora bedzie reagowac. A uzywasz pianek do wlosow i lakierow bo ja np. zauwazylam ze mnie bardziej swedzi skora tez jak pianki naloze lub duzo lakieru napsikam na wlosy.
Co do masla jojoba z bu to mi w ogole nie podeszlo wole olejek, nie chcialo mi sie w ogole wchlonac :/ teraz musze zuzyc do wlosow zeby sie nie zmarnowalo bo na twarz je napewno nie naloze bleee

MarysiaJadwisia a to tego nie wiedzialam ale teraz juz nie sprawdze bo mi sie skonczyla dlatego chcialam cos podobnego tylko bez grudek
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 19:55   #4416
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

AliMa5, z tego co pamiętam ty chyba używałaś serum oil control z SN, i jak, dobre na dłuższą metę?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 00:55   #4417
Kajuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Siedlce
Wiadomości: 86
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ksenka, niedawno zamówiłam frakcję z mazideł, i nie ma w niej grudek. Nie wiem, może zmienili formułę albo trafiła się taka partia, w każdym razie nie narzekam bo też mi te grudki przeszkadzały zawsze można zapytać właścicielki jak to jest z tą ich obecną frakcją, bo możliwe że po prostu miałam szczęście i tak mi się trafiło
Kajuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 06:49   #4418
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Alima ale piszesz ze uzywalas tylko babydream a gdzies czytalam ze dziewczyny uzywaly babydream potem kupily hipp i ze roznice zauwazyly wielka w sumie to mozesz sprobowac nawet tego liliputz 6zl kosztuje wiec w sumie warto sprobowac jak skora bedzie reagowac. A uzywasz pianek do wlosow i lakierow bo ja np. zauwazylam ze mnie bardziej swedzi skora tez jak pianki naloze lub duzo lakieru napsikam na wlosy.
Co do masla jojoba z bu to mi w ogole nie podeszlo wole olejek, nie chcialo mi sie w ogole wchlonac :/ teraz musze zuzyc do wlosow zeby sie nie zmarnowalo bo na twarz je napewno nie naloze bleee
sprobuje tego hippa,moze rzeczywiscie. nie uzywam nic takiego ,jedynie jedwab w plynie.

nie mialam olejku jojoba(tylko maslo) skoro lepiej sie wchlania to warto bo sebum na dluzsza mete trzyma naprawde w ryzach

Fabregasowa zgadza sie, uzywalam. na poczatku bylam zadowolona, buzia wygladzona, ale odstawilam bo brakowalo mi cierpliwosci.. Z takiego powodu iz nie byl to mat(po tych paru godzinach) o jakim marzylam(najlepszy uzyskuje albo bez niczego pod prochami albo tylko HA). Natomiast zadnej krzywdy mi nie zrobilo, sama nie wiem czemu nie wracam do niego. Mam do oddania jakby co
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 16:16   #4419
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

jakiś czas temu pytałam o opinię o antybakteryjnym ręczniku do twarzy,
ale nie znałyście go
przetestowałam i jestem zachwycona jego działaniem!
gdybyście chciały poczytać więcej zapraszam na blog:
KLIK

ksenka
też szukam dobrego kremu matującego, niezapychającego
do cery mieszanej.. na razie używam serum Organique i jest ok.
ale to wciąż nie jest mój ideał
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 11:11   #4420
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Co to za serum z organique'a? Gdyby nie te grudy we frakcji to bylby moj ideal
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 15:04   #4421
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Hej, czy któreś z Was maziają może naturalnymi kosmetykami swoich facetów/innych panów w rodzinie? Chciałabym kupić coś dla taty, ma okropnie wrażliwą skórę, a po goleniu to już w ogóle, ma różowe placki na twarzy, i ogółem strasznie podrażnioną czerwoną skórę. Doradźcie proszę, co by tu dla niego? Jakie oleje, hydrolaty itd?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 19:01   #4422
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ishani - na pewno kocanka - bardzo dobry smierdziuszek Znajdziesz ja w sklepie ZSK.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 14:17   #4423
lumtecua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
jakiś czas temu pytałam o opinię o antybakteryjnym ręczniku do twarzy,
ale nie znałyście go
przetestowałam i jestem zachwycona jego działaniem!
gdybyście chciały poczytać więcej zapraszam na blog:
KLIK
widziałam w markecie sciereczke kuchenna 100|% bambus i idac za tropem dziewczyn uzywajacych najzyklejszych sciereczek z mikrofibry do wycierania twarzy to czy mozna uznac ze taka sciereczka bambusowa z marktu osiedlowego za ok 10 zł ma te same własciwości co ta z twojego blogu???? Testowałas juz takowe?
dzięki za odpowiedz
lumtecua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 14:26   #4424
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Co to za serum z organique'a? Gdyby nie te grudy we frakcji to bylby moj ideal
A nie ma już frakcji bez grudek?swego czasu była

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez lumtecua Pokaż wiadomość
widziałam w markecie sciereczke kuchenna 100|% bambus i idac za tropem dziewczyn uzywajacych najzyklejszych sciereczek z mikrofibry do wycierania twarzy to czy mozna uznac ze taka sciereczka bambusowa z marktu osiedlowego za ok 10 zł ma te same własciwości co ta z twojego blogu???? Testowałas juz takowe?
dzięki za odpowiedz
Ja używam zwykłej żółtej za 2 zł i świetnie się sprawdza
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 17:21   #4425
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A nie ma już frakcji bez grudek?swego czasu była
Byla?? nic i nie wiadomo a skad ja wziasc?? bo ja mialam tylko ta z mazidel
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 17:57   #4426
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej, czy któreś z Was maziają może naturalnymi kosmetykami swoich facetów/innych panów w rodzinie? Chciałabym kupić coś dla taty, ma okropnie wrażliwą skórę, a po goleniu to już w ogóle, ma różowe placki na twarzy, i ogółem strasznie podrażnioną czerwoną skórę. Doradźcie proszę, co by tu dla niego? Jakie oleje, hydrolaty itd?
Niestety nie udało mi się namówić chłopaka na naturalne mazidła.
Ale ze swojego doświadczenia polecam hydrolat oczarowy: nie jest tak śmierdzący jak kocanka, na mnie działa znacznie lepiej (po kocanke miałam efekt odwrotny, czyli z czasem podrażnienie i zaczerwienienie), oczar świetnie łagodzi zaczerwienienia i w dodatku jest antybakteryjny co po goleniu jest istotne.
Z olejów najlepsze na podrażnienia jest malina, ale facetów raczej nie bawi smarowanie się olejami więc polecam hydrolat oczarowy.
A jakbyś do tego hydrolatu dorzuciła jakąś glicerynę na nawilżanie i ekstrakt z lukrecji na podrażnienia to już w ogóle super. Jednak proponuję zacząć od samego hydrolatu. Będzie widać czy działa i jak skóra na niego reaguje.



AliMa5 nie wiem o jakim specyficznym zapachu mówisz. Może rzeczywiście czas do dermatologa? Ja osobiście mam przetłuszczające się włosy, ze skłonnościami do swędzenia a czasem nawet łupieżu. Swojego czasu miałam taki problem ze swędzeniem, że odwiedziłam dermatologa i przetestowałam wiele szamponów (łącznie z dziecięcymi, aptecznymi itd), ale polecam tylko jeden: szampon aloesowy Pollena Malwa.
Tylko tej firmy i tylko ten. Używam od dłuższego czasu, już chyba z rok.
Generalnie szampon dobrze zmywa zanieczyszczenia a jednocześnie nie robi masakry na skórze głowy, po prostu nie wysusza jej.
Nie jest drogi, około 4 zł, ja kupuję w Auchan, w drogeriach ciężko go dostać. Jeśli masz możliwość warto wypróbować.
Spróbuj jeszcze może przeanalizować składy tych szamponów co masz, ja tak doszłam, że u mnie SLS wcale nie jest najgorszy, ale jest kilka składników których muszę unikać i tak został ten szampon.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 18:14   #4427
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja jestem zalamana. Do rossmana nie doszlam na moich obcasach, ale w wispolu okazalo sie ze jedyny 'mineralny' pedzelek z IsaDora kosztuje 49zl Oczywiscie spasowalam...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 19:21   #4428
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość


AliMa5 nie wiem o jakim specyficznym zapachu mówisz. Może rzeczywiście czas do dermatologa? Ja osobiście mam przetłuszczające się włosy, ze skłonnościami do swędzenia a czasem nawet łupieżu. Swojego czasu miałam taki problem ze swędzeniem, że odwiedziłam dermatologa i przetestowałam wiele szamponów (łącznie z dziecięcymi, aptecznymi itd), ale polecam tylko jeden: szampon aloesowy Pollena Malwa.
Tylko tej firmy i tylko ten. Używam od dłuższego czasu, już chyba z rok.
Generalnie szampon dobrze zmywa zanieczyszczenia a jednocześnie nie robi masakry na skórze głowy, po prostu nie wysusza jej.
Nie jest drogi, około 4 zł, ja kupuję w Auchan, w drogeriach ciężko go dostać. Jeśli masz możliwość warto wypróbować.
Spróbuj jeszcze może przeanalizować składy tych szamponów co masz, ja tak doszłam, że u mnie SLS wcale nie jest najgorszy, ale jest kilka składników których muszę unikać i tak został ten szampon.
Dziekuje za odp
Ciezko mi opisac ten zapach, taki duszaco slodkawy, ale nieprzyjemny. przetluszczajac e sie wlosy mialam zawsze, ale nigdy lupiezu ani swedzenia, dopiero od paru miesiecy. i tak sie mecze.. juz tak nie unikam sls. ostatnio spasowal mi head&shoulders(ale podobno po odstawianiu jest jeszcze gorzej czyli maskuje problem). kupie ten polleny. mozliwe, e mnie tez spasuje.
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 20:12   #4429
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

sylvia doll o pedzelkach do mineralow jest inny watek
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 10:16   #4430
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Byla?? nic i nie wiadomo a skad ja wziasc?? bo ja mialam tylko ta z mazidel
Ja mam frakcje sojową bez drażniących gródek z Naturalisa

http://naturaliskosmetyki.pl/advance...sojowa&x=0&y=0
makki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 12:53   #4431
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Ja mam frakcje sojową bez drażniących gródek z Naturalisa

http://naturaliskosmetyki.pl/advance...sojowa&x=0&y=0
A mnie się wydawało że z Mazideł też taka była.

Ksenka sprawdź tą z Naturalisa
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 13:02   #4432
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dzieki kochane ;*

makki i ona nie ma tych krysztalkow?? fajna jest ? bo jest napisane ze struktura troche chropowata

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-05-24 o 13:25
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:26   #4433
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Frakcja sojowa z Naturalisa po wymieszaniu z olejem jest idealnie gładziutka. Nie zauważyłam żadnych grudek ani kryształków.
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:50   #4434
lumtecua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
Ishani, wpisz "szałwia" w wyszukiwarke, ja tak znalazlam. Chodzi o przemywanie twarzy naparem z szalwii w celu zmniejszenia przetluszczania.
a propos szałwi - mam skóre mieszaną w kierunku suchej i szałwia w ogóle mnie nie wysusza i nie ściąga. wręcz przeciwnie- wygładza mi buzię i nawilża, koi, podgaja krostki
lumtecua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:05   #4435
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dzieki kochane ;*

makki i ona nie ma tych krysztalkow?? fajna jest ? bo jest napisane ze struktura troche chropowata
Miałam frakcję z Mazideł i z Naturalisa, to prawda- po wymieszaniu z olejem w tej z Naturalisa nie ma żadnych chropowatości. Czasami stosuje też solo bez ulepszaczy i też jest świetna, nie posiada ona grudek, które występują w tej z Mazideł.
makki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:50   #4436
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dzieki a jest tak samo fajna jak z mazidel?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:10   #4437
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Frakcje różnią się tylko tym, że ta z Mazideł ma te większe grudki-kryształki, a tak poza tym to są identyczne w działaniu
makki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 22:00   #4438
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ksenka, dzisiaj otworzyłam moją frakcję z Naturalisa i jest super gładziutka zupełnie inna od tej z mazideł, taki jakby olej w kostce, albo masło mat pozostaje podobny, także raczej polecam
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 22:04   #4439
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Jakie ma głównie zadanie frakcja? Czego wy oczekujecie od niej?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 22:22   #4440
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Jakie ma głównie zadanie frakcja? Czego wy oczekujecie od niej?
głównie mat, bez wysuszenia. Frakcja jest oparta na olejach więc też natłuszcza skórę, można ją kupić w mazidłach i naturalisie
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.