Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-31, 16:13   #4411
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
wracam dziś do domu z 2 pięknymi koszulami i sweterkiem cekinowym, na który polowałam już jakiś czas

1. granatowy sweter Oasis
2. koszula New Look
3. koszula z cekinowym kołnierzykiem H&M
Gdybym ja mogła znajdować w lumpkach takie rzeczy, w małych rozmiarach...
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 16:19   #4412
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Ja z racji pierwszej wolnej soboty od blisko 2 msc zrobiłam "lekkie" porządki w 2 szafach i pozbyłam się 2 takich mega siatek, coś na kształt wielkiego czarnego wora ( w pojedynke bez szans żeby to podnieść) i 4 zimowych mega grubych ( i niemodnych) kurtek, zalegały w szafie od 5 lat, a i tak jeszcze są 3 do pozbycia, ale żal jak człowiek za własną kase kupił kurtkę za 200 zł. A w tygodniu przegląd szafy z butami robiłam i pudło ( po papierosach) butów wyszło . Jednak to jest racja, że jak się czegoś rok ( no powiedzmy 2 ) nie założyło to się tego więcej nie założy, więc do dzieła koleżanko pozbywaj się starych i rób miejsce na nowe hehe
Jestem całkiem dzielna i nawet nie żal mi rzeczy, które przed porządkami jeszcze uważałam za ważne w mojej garderobie i z którymi myślałam, że długo się nie rozstanę Jedynie nie jestem gotowa by pozbyć się butów za bardzo je kocham ale być może kilka par puszczę w obieg
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 16:25   #4413
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Dzisiejsze

Ramoneska y.d - 26 zł
Torebka Atmosphere - 5 zł
Fajna ramoneska Jak tam dostawy, lepsze niż ostatnio ?



Cytat:
Napisane przez candygirl666 Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo narzekalam na moje sh, ale tym razem juz nie bede
Choc i tak przedtem towar byl lepszy

Sh z wycena:
1. Balerinki h&m Divided 6,50 zł

2. Biale trampki (moje must have na kazdy sezon wiosenno-letni) NO 87 - zna ktos taka marke ??? W srodku maja jeszcze naklejke z cena 199 NOK- 6zł

Sh na wage:
1. Sweter F&F w azteckie wzory- czy mi sie wydaje, czy ktoras z was ostatnio tez go upolowala???

2. Sweter New Look

3. Rajtki czarne kryjace a w domu sie okazalo, ze maja smieszna pupe wkoncu nie wiem czy to jakies push up czy wyszczuplajace....


Koszt 31 zl

Ładne buty, te trampki jak nówki A leginsy może mają miejsce na poduszki push upy

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
wracam dziś do domu z 2 pięknymi koszulami i sweterkiem cekinowym, na który polowałam już jakiś czas

1. granatowy sweter Oasis
2. koszula New Look
3. koszula z cekinowym kołnierzykiem H&M


Śliczności
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 18:15   #4414
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
wracam dziś do domu z 2 pięknymi koszulami i sweterkiem cekinowym, na który polowałam już jakiś czas

1. granatowy sweter Oasis
2. koszula New Look
3. koszula z cekinowym kołnierzykiem H&M :love:
ta beżową koszule, juz widzę w kołnierzyku ozdobionym perełkami
"sam koniuszek" , granatowa równiez super
======
dzisiaj zagladnęłam na dosłowinie 5 min, na nowy, nie kupiłam nic.
no ok jedna bluzka czarna- 4 zł, ale kupiłam ja tylko ze wzgledu na to że miała pełno ponaszywanych /wzdłuż guzików, na rękawach, koło kieszonek/ małych złotych koralików - wystarczą mi do ozdobienia z 10-13 bluzek , w niektórych zmienie ćwieki piramidki na perełki
i potwierdzam że towar się pogorszył......:/
handlary też narzekaja że nic ciekawego nie ma:/ - podsłyszałam hehe

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-10-31 o 18:54
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 18:56   #4415
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

gozia świetne zakupy!
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 19:32   #4416
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez candygirl666 Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo narzekalam na moje sh, ale tym razem juz nie bede
Choc i tak przedtem towar byl lepszy

Sh z wycena:
1. Balerinki h&m Divided 6,50 zł

2. Biale trampki (moje must have na kazdy sezon wiosenno-letni) NO 87 - zna ktos taka marke ??? W srodku maja jeszcze naklejke z cena 199 NOK- 6zł

Sh na wage:
1. Sweter F&F w azteckie wzory- czy mi sie wydaje, czy ktoras z was ostatnio tez go upolowala???

2. Sweter New Look

3. Rajtki czarne kryjace a w domu sie okazalo, ze maja smieszna pupe wkoncu nie wiem czy to jakies push up czy wyszczuplajace....


Koszt 31 zl
Rewelacyjny sweter!

Anielska_diablica, jestem w szoku, ze powyrzucalas rzeczy ja jakos nie moge :P ciagle wyrzucam cos na strych, ale nie potrafie sie rozstac na dobre


Sluchajcie, jestem wniebowzieta! w koncu otworzyli u mnie lump gdzie wszystko jes na wage jest tanio i BOSKO poki co! dzis kupilam nowa sukienke only z metka, letnia.. i kamizelke next dla corki i zaplacilam.. 5,60 jutro fotke dam, bo nie moge kabla do ipada znalezc
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 20:19   #4417
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
wracam dziś do domu z 2 pięknymi koszulami i sweterkiem cekinowym, na który polowałam już jakiś czas

1. granatowy sweter Oasis
2. koszula New Look
3. koszula z cekinowym kołnierzykiem H&M
O mamuniu!
Dużo za nią zapłaciłaś? Rany, jest przecudowna, tak strasznie Ci zazdroszczę!
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 20:22   #4418
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez candygirl666 Pokaż wiadomość
Z bema wlasnie sa te 2 pary butow
Ostatnio kilka razy bylam na bema, ale mi sie nic nie widzialo...
Bylam teraz na wojska na dostawie, ale wciaz szalu nie ma..wlasnie sweterki i rajtki sa z poniedzialku...
A na tuwima w ktory dzien jest za 5 zł ? Ja tam rzadko zachodze a jak wejde to tak tylko przejrze i nigdy nic tam nie kupilam choc slyszalam, ze maja czesto bardzo ladne sukienki...

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Dzieki shizaxa , Gumisiek007, asiulka_22, ankham
Z butami mega Ci sie udalo, juz dawno tam zadnych w miare nie widzialam w poniedzialek bylam na sienkiewicza ale nie na otwarciu, kupilam kozaki, torebke, pasek, 2 dluzsze swetry, jeden z kokarda, drugi w paski z aplikacja perfum na wojska zabralko mi juz czasu na tuwima za 5 zl jest w srody za ta cene, inneczej patrzy sie na ciuchy ostatnio bralam po 10-15 sztuk wlasnie sukienki, spodnie, co kosztuje najwiecej na wadze takze jak masz czas, to choo-oodz

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
wracam dziś do domu z 2 pięknymi koszulami i sweterkiem cekinowym, na który polowałam już jakiś czas

1. granatowy sweter Oasis
2. koszula New Look
3. koszula z cekinowym kołnierzykiem H&M
swietne rzeczy

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Fajna ramoneska Jak tam dostawy, lepsze niż ostatnio ?


Ładne buty, te trampki jak nówki A leginsy może mają miejsce na poduszki push upy


Śliczności

A Ty gdzies zaginela?
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 20:34   #4419
sylwuska9933
Przyczajenie
 
Avatar sylwuska9933
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 25
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Orginalniutkie UGGsy jedynie 8 zł podeszwa troche zjechana od zewnętrznej strony ale da sie przezyc
Classic-Short-UK-UGG-Boots-5825-Black.jpg

i jakis czas temu converse 12 zł
black_and_purple_converse_rio_rancho_28086183.jpg

Niestety nie posiadam swoich zdjec
sylwuska9933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 20:42   #4420
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez candygirl666 Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo narzekalam na moje sh, ale tym razem juz nie bede
Choc i tak przedtem towar byl lepszy

Sh z wycena:
1. Balerinki h&m Divided 6,50 zł

2. Biale trampki (moje must have na kazdy sezon wiosenno-letni) NO 87 - zna ktos taka marke ??? W srodku maja jeszcze naklejke z cena 199 NOK- 6zł

Sh na wage:
1. Sweter F&F w azteckie wzory- czy mi sie wydaje, czy ktoras z was ostatnio tez go upolowala???

2. Sweter New Look

3. Rajtki czarne kryjace a w domu sie okazalo, ze maja smieszna pupe wkoncu nie wiem czy to jakies push up czy wyszczuplajace....


Koszt 31 zl
Super zakupy, baletki bardzo mi się podobają

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
wracam dziś do domu z 2 pięknymi koszulami i sweterkiem cekinowym, na który polowałam już jakiś czas

1. granatowy sweter Oasis
2. koszula New Look
3. koszula z cekinowym kołnierzykiem H&M
Genialne świetności
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 21:09   #4421
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez sylwuska9933 Pokaż wiadomość
Orginalniutkie UGGsy jedynie 8 zł podeszwa troche zjechana od zewnętrznej strony ale da sie przezyc
Załącznik 4956041

i jakis czas temu converse 12 zł
Załącznik 4956044

Niestety nie posiadam swoich zdjec
:wow: świetne! a cena powalająca..
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 21:17   #4422
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
wracam dziś do domu z 2 pięknymi koszulami i sweterkiem cekinowym, na który polowałam już jakiś czas

1. granatowy sweter Oasis
2. koszula New Look
3. koszula z cekinowym kołnierzykiem H&M

swietne łowy
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 21:37   #4423
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Rewelacyjny sweter!

Anielska_diablica, jestem w szoku, ze powyrzucalas rzeczy ja jakos nie moge :P ciagle wyrzucam cos na strych, ale nie potrafie sie rozstac na dobre


Sluchajcie, jestem wniebowzieta! w koncu otworzyli u mnie lump gdzie wszystko jes na wage jest tanio i BOSKO poki co! dzis kupilam nowa sukienke only z metka, letnia.. i kamizelke next dla corki i zaplacilam.. 5,60 jutro fotke dam, bo nie moge kabla do ipada znalezc

"Powyrzucałaś " to za mocne słowo te w stanie bdb. przekazałam dalej ( młodszym kuzynkom ), czasem tak mam, że bez większych skrupułów się pozbywam ubrań, bo normalnie to one też tak są przekładane z miejsca na miejsce bo anuż się przydadzą To fajnie, że wreszcie będziesz mogła poznać urok tanich wagowych zakupów . Ile ja fajnych rzeczy widuję w SH na dzieciaczki to aż czasem mnie korci, żeby coś kupić tak na przyszłość
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 22:40   #4424
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
"Powyrzucałaś " to za mocne słowo te w stanie bdb. przekazałam dalej ( młodszym kuzynkom ), czasem tak mam, że bez większych skrupułów się pozbywam ubrań, bo normalnie to one też tak są przekładane z miejsca na miejsce bo anuż się przydadzą To fajnie, że wreszcie będziesz mogła poznać urok tanich wagowych zakupów . Ile ja fajnych rzeczy widuję w SH na dzieciaczki to aż czasem mnie korci, żeby coś kupić tak na przyszłość
Ja w wakacje u kuzynki takie porządki robiłamsama dostałam dużo od niej w spadku, część trzeba było sprzedać bo raz np ubrane, reszta na śmietniknajlepsze że cały jeden czarny wór był do wyrzucenia rajstop i bielizny, ona to chyba strasznie długo składowałaa sama nie potrafiła się zebrać do "sprzątania tego"
U mnie w jednym SH zrobili wszystkie dziecięce na wieszakach, aż chce się brać i w ciążę zachodzić

A te emu za 8zł to super!! ja ostatnio widziałam ale za 35 i mi żal było :P
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 01:13   #4425
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

A te emu za 8zł to super!! ja ostatnio widziałam ale za 35 i mi żal było :P
oj, trzeba było kupić, dziewczyny powiem wam : jak jest różnica!!! >> między emu / tańsze/ a właśnie oryginalnymI UGGami. w sh też mi sie udało takie dorwać czarne, z tylu nad piętą naszywka, i jeszcze metka"made in Australia", dałam tez kilka złoty, nie są w stanie idealnym ale chciałąm zobaczyc czy są takie świetne że kosztują kilkaset zł >> i szok..... futerko taki egrube, i straaaasznie ale to strasznie ciepłe .
ale fakt faktem noga w nich wygląda w nich jak :wiielka rozpłąszczona stopa
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 06:03   #4426
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
oj, trzeba było kupić, dziewczyny powiem wam : jak jest różnica!!! >> między emu / tańsze/ a właśnie oryginalnymI UGGami. w sh też mi sie udało takie dorwać czarne, z tylu nad piętą naszywka, i jeszcze metka"made in Australia", dałam tez kilka złoty, nie są w stanie idealnym ale chciałąm zobaczyc czy są takie świetne że kosztują kilkaset zł >> i szok..... futerko taki egrube, i straaaasznie ale to strasznie ciepłe .
ale fakt faktem noga w nich wygląda w nich jak :wiielka rozpłąszczona stopa
I dlatego nie nadaja się dla mnie / bo mam duże stopy
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 07:21   #4427
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
oj, trzeba było kupić, dziewczyny powiem wam : jak jest różnica!!! >> między emu / tańsze/ a właśnie oryginalnymI UGGami. w sh też mi sie udało takie dorwać czarne, z tylu nad piętą naszywka, i jeszcze metka"made in Australia", dałam tez kilka złoty, nie są w stanie idealnym ale chciałąm zobaczyc czy są takie świetne że kosztują kilkaset zł >> i szok..... futerko taki egrube, i straaaasznie ale to strasznie ciepłe .
ale fakt faktem noga w nich wygląda w nich jak :wiielka rozpłąszczona stopa
masz zle informacje co do tego, ze emu sa tansze;p zalezy od modelu
poza tym ugg sa duzo czesciej podrabiane niz emu wiec dla osoby, ktora sie na tym nie zna sa trudne do odroznienia
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 07:53   #4428
Greenka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

moje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1277570928.jpg (24,6 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie052.jpg (96,8 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie055.jpg (78,0 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie058.jpg (88,2 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie061.jpg (72,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie127.jpg (101,3 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie097.jpg (110,7 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie111.jpg (63,0 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie113.jpg (67,7 KB, 87 załadowań)
Greenka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 08:19   #4429
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
masz zle informacje co do tego, ze emu sa tansze;p zalezy od modelu
nie to miałam na myśli / fakt też źle napisałam/. chodziło mi o emu - tańsze- czyli wszytkie buty a'la emu>> które można kupić za kilkanaście zł - wiesz sprzedawane na allegro, czy sklepach- nie mające nic wspólnego z oryginalnością!
które w porównaniu do tych kupionych w sh >> Ugg wypadają baradzo bardzo słabo.
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 09:26   #4430
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

ja mam uggi i jestem z nich b. zadowolona
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 10:56   #4431
candygirl666
Zakorzenienie
 
Avatar candygirl666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Słupsk- kraina cudów i zjawisk paranormalnych ;)
Wiadomości: 3 095
GG do candygirl666
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez Paulinaaa_ Pokaż wiadomość
Z butami mega Ci sie udalo, juz dawno tam zadnych w miare nie widzialam w poniedzialek bylam na sienkiewicza ale nie na otwarciu, kupilam kozaki, torebke, pasek, 2 dluzsze swetry, jeden z kokarda, drugi w paski z aplikacja perfum na wojska zabralko mi juz czasu na tuwima za 5 zl jest w srody za ta cene, inneczej patrzy sie na ciuchy ostatnio bralam po 10-15 sztuk wlasnie sukienki, spodnie, co kosztuje najwiecej na wadze takze jak masz czas, to choo-oodz



swietne rzeczy

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------




A Ty gdzies zaginela?
Sienkiewicza to ja ostatnio omijam szerokim lukiem na dostawie kilka razy wyszlam juz bez niczego wiec tam nie chodze..czyzby towar sie poprawil, ze sie tak tam obkupilas
Ty pewnie w wiekszosci nie bierzesz dla siebie , co? Bo ja jakbym wziela z 15 szt to bym nie miala ich gdzie w szafach poupychac, ale napewno w ktoras srode sie tam wybiore, bo wlasnie szukam jakies sukienki i dlatego wsumie zachodze od czasu do czasu na bema, ale chyba mam za duze wymagania, bo zadna narazie mi sie nie spodobala az tak zeby ja kupic....
Obcykaj swoje znaleziska i sie pochwal nam tutaj
__________________
Nowa wymiana :


Edytowane przez candygirl666
Czas edycji: 2012-11-01 o 10:57
candygirl666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 11:03   #4432
hxdu9han
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

[QUOTE=anielska diablica;37352471]Myślę, że w piątek normalnie będą otwarte tak przynajmniej jest u mnie. Jak widzę jak gratulujecie xxxMikixxx ramoneski to chyba dziś popełniłam błąd życia nie kupując czerwonej skórzanej ramoneski za zawrotną sumę 5 zł ;/. Tylko zastanawiałam się czy ktoś by taką kupił w rozmiarze 42-44 jak sądzicie ? Dodam, że była w stanie prawie idealnym, jedynie podszewka w środku była troszkę "wytarta", ale z zewnątrz nie było żadnych zadarć czy dziur.

Ja bym kupiła w dodatku mój rozmiar. Mam same czarne.
hxdu9han jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 11:15   #4433
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
masz zle informacje co do tego, ze emu sa tansze;p zalezy od modelu
poza tym ugg sa duzo czesciej podrabiane niz emu wiec dla osoby, ktora sie na tym nie zna sa trudne do odroznienia
Ja nie odróżniam powiedzcie mi czym sie różnią ugg od emu tylko tych normalnych a nie z marketu no i jakie są w końcu w sh?
Cytat:
Napisane przez Greenka001 Pokaż wiadomość
moje
ładna torebka
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 11:18   #4434
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
nie to miałam na myśli / fakt też źle napisałam/. chodziło mi o emu - tańsze- czyli wszytkie buty a'la emu>> które można kupić za kilkanaście zł - wiesz sprzedawane na allegro, czy sklepach- nie mające nic wspólnego z oryginalnością!
które w porównaniu do tych kupionych w sh >> Ugg wypadają baradzo bardzo słabo.
a chyba ze tak

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ja nie odróżniam powiedzcie mi czym sie różnią ugg od emu tylko tych normalnych a nie z marketu no i jakie są w końcu w sh?


ładna torebka
ale ja pisalam o odroznieniu podrobki i oryginalu ugg
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 12:51   #4435
littlefrankie
Raczkowanie
 
Avatar littlefrankie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Przymorze
Wiadomości: 141
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Greenka001 wszystko piekne! Dziewczyny, potrzebuje pocieszenia. Jestem poza PL i tak mi brakuje sh, ze az nie wiem co ze soba zrobic. Najblizsza okazje do odwiedzenia ukochanego lumpka bede miala dopiero za tydzien! Jak pomysle ile swietnych rzeczy przelecialo mi kolo nosa to mam ochote wsiasc w najbliszy samolot do kraju...
littlefrankie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 12:55   #4436
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

littlefrankie >> to brzmi jak uzależnienie hehe
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 13:27   #4437
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez littlefrankie Pokaż wiadomość
Greenka001 wszystko piekne! Dziewczyny, potrzebuje pocieszenia. Jestem poza PL i tak mi brakuje sh, ze az nie wiem co ze soba zrobic. Najblizsza okazje do odwiedzenia ukochanego lumpka bede miala dopiero za tydzien! Jak pomysle ile swietnych rzeczy przelecialo mi kolo nosa to mam ochote wsiasc w najbliszy samolot do kraju...
SHoliczka Gdzie mieszkasz? nie ma w kraju w którym jestes zadnych sh?

A to moje z wczoraj, tak jak pisalam nowy lump wszystko na wage piekne powieszone, co poniedzialek totalnie inny towar, zakochalam sie i jutro ide bo bedzie 10zl kilo

5,60 za to dalam, zdjecia przeklamuja kolor, bo robilam wieczorem fotki.

1. Sukienka ONLY nowa, z metki 26£.
2. Kamizelka NEXT dla córki troche poplamiona od srodka, nie zeszło niestety ale to od srodka wiec ujdzie


Dziewczyny tak sie zastanawiam, bo widzialam super Najki i Konwersy ale najacze delikatnie na czubkach starte i material brudny no i tak sie zastanawiam czy da sie to wyprac.. niby tylko 10zl wiec moglabym wziac i ew. wyrzucic pozniej, ale jakos zal mi nawet dyszki bo poki co nie pracuje jeszcze, ciagle szukam pracy.. ciekawa jestem czy jest cos co mozna kupic zeby np hmm jakby uzupelnic ubytki w ekoskorce jak jest pozadzierana.. jakas pasta biala czy cos?

Widzialam tez super torebke i chyba jak bedzie to jutro ja kupie, dziwne zapiecie ma, ale jest boska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0281.jpg (311,7 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0282.jpg (178,8 KB, 77 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 14:18   #4438
littlefrankie
Raczkowanie
 
Avatar littlefrankie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Przymorze
Wiadomości: 141
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
littlefrankie >> to brzmi jak uzależnienie hehe
Bo to jest uzaleznienie
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
SHoliczka Gdzie mieszkasz? nie ma w kraju w którym jestes zadnych sh?
Tak, SHoliczka Aktualnie jestem w Norwegii, pogoda do czterech liter, a ja w srodku lasu... Lumpeksu nie znajdziesz, nie ma szans...
littlefrankie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 14:29   #4439
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Ah, to nie wiem jak jest w Norwegii ja kochalam buszowanie po charity shop'ach w UK
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-01, 18:45   #4440
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Perełki zdobywamy bo w sh'ndach się kochamy - nasze łowy i zdobycze - cz.XIII

Część rzeczy z października przed prasowaniem, reszta się się suszy

- bluzka do chodzenia po domu - 5zł Bexy
- dość długa i szeroka tunika - H&M nowa 5 zł
- kolejna tunika - 8 zł Jennifer Taylor
- kolejna bluzka - 5zł Tightrope, na dole rozkloszowana jak sukienka tej baletnicy, ciuchy tej Chińskiej firmy chodzą po 200 $
- mgiełko bluzka - Atmo, nowa 5 zł ^^

w kolejce do "fotografa" czekają czapka, komin, spódniczka i narzutka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6203.jpg (93,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6205.jpg (176,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6206.jpg (74,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6207.jpg (72,8 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6208.jpg (86,0 KB, 98 załadowań)

Edytowane przez ciastecek
Czas edycji: 2012-11-01 o 18:47
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.