Plotkowy dla dietetyczek :) III - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-17, 22:15   #4411
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
milej edukacji i powodzenia na U
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
super że podobasz się sobie i przechodzisz na U
Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
Życzę powodzenia na U
Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Jabłuszko - No,dobra decyzja
Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Utrzymanie Bardzo się ciesze, że wkońcu podjęłaś tę mądrą decyzję Trzymam kciuki żebyś wytrwala w U. bez powrotów na R
Współczuje tego remontu I życzę miłej edukacji i owocnej przedewszystkim
ojooojjj, dziękuję kochane mam nadzieję, że wytrwam w tej decyzji
a co do nauki - prawie zrealizowałam swój dzisiejszy plan także jestem zadowolona - a udało mi się pewnie dzięki Waszym życzeniom

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ostatnio dostalam male pudeleczko z 4 slicznymi kuleczkami gorzkiej czekolady Lindt, Zjadlam do tej pory 1 kulke a 3 leza w lodowce i czekaja na swoja pore. Patrze na nie za kazdym raze jak otwieram lodowke ale niegdy nie ma tej ''dobrej'' pory.. Bo za pozno, bo nie cwiczylam ostatnio, bo to,bo tamto. TZ sie wkurzyl wkoncu wczoraj i powiedzial zebym zjadla te cholerna czekoaldke bo mi ja na sile wepchnie
W sumie tez jestem zadowolona w miare ze swojej figury wiec skusze sie na R/U ale bardziej w kierunku U. nie chce przytyc poprostu.
mądry TZ, baaaardzo mądry
no i witaj w klubie "Utrzymanie-nie chcę przytyć"

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
nic szczególnego takie tam podstawy spożywczo-kosmetyczne
plus prezent na Dzień Dziadka jutro jadę z życzeniami (bo później nie będę mieć już czasu) i będę robić dobrą minę do złej gry całe szczęście już mam miny wyćwiczone
uwielbiam kupować te podstawy spożywczo-kosmetyczne zreszta juz jako male dziecko kolekcjonowalam dezodoranty,zele pod prysznic i kremy więc zboczenie zostało^^
mam nadzieje,ze dziadkowi prezent się spodoba (i Twoje wyćwiczone miny też)
Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
wieczorem inne koleżanki chciały żebym szła na rynek, ale jak to ja stwierdziłam że nie pojde bo mi się nie będzie chciało .. :/ Macie jakieś sposoby na to żeby się wreszcie chciało ? Żeby mieć energię do bycia piękną, otwartą i chętną do działania ?;] bo gdzieś to we mnie umarło ..
ech cięzko, bo sama ich szukam...
z autopsji wiem, ze najlepiej jest w ogole nie myslec nad decyzja, nie zastanawiac sie, ze "gdybym nie poszla to posiedzialabym spokojnie w cieplutkim i milym domku" tylko tak z bomby ISC - pozniej na ogol sie nie zaluje
a co do sposobow to dzis odkrylam tabletki "SESJA" - jakas tam lecytyna,magnez,kofeina etc - zapodalam sobie i przyznam,ze energia byla placebo pewnie w glownej mierze,ale co tamm

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość

btw. miałam dzisiaj wyniki olimpiady z chemii - znowu sie nie popisałam ale mogło być gorzej i to dużo. chłopak z którym chodziłam do podstawówki, poszedł do prywatnego gimnazjum i miał 9 pkt na 50.
a ja 32
nooo ładnie,ładnie to znaczy,ze przeszlas dalej?
btw. jak Ci zazdroszcze tego dlugasnego weekendu

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Swoją drogą... zapowiadają się duże zmiany w Dietetyce
"zmiany są motorem postępu" wiec tylko się cieszyć

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Tak jak wcześniej pisałam nie idę jutro do szkoły.
I przyznam, że cieszy mnie to, bo szkoły i ludzi (a szczególnie ludzkich, perfidnych spojrzeń) mam szczerze dość...

Btw. właśnie przeszukuje Allegro w poszukiwaniu zdjęcia, którym mogłabym uzmysłowić mamie jaką chcę lampe do pokoju
Znalazłam taką, która by mi się podobała nawet, tylko gdzie ja taką w tym moim "pipidowie" dostane
http://www.allegro.pl/item297852843_lampa_long_ white_modo.html#photo
co o niej sądzicie ?
Prosze o szczerą ocenę
Idę jeszcze popatrzeć na jakieś ciekawe ciuchy/torby/buty I tak nic nigdy nie zamawiam (nawet konta nie mam), ale może mnie coś... zainspiruje
fajnie masz, ze mozesz sobie zrobic wolny piatek
co do ludzi - myslisz,ze to tylko ich wina czy sama swiadomie sie od nich odsunelas i teraz ciezko Ci wrocic? Pytam bo ja zrobilam kiedys to drugie i tez wtedy postrzegalam ludzi i ich spojrzenia jako wrogie. Ale sie przemoglam i zobaczylam,ze jest inaczej niz mi sie wydawalo....
a co do lampy - wszystko zależy o jakie swiatlo Ci chodzi - ta moze stworzyc w pokoju fajny klimat, ale swiatla to Ci duzo nie da choc owszem, fajna
tez rzadko zamawiam cos z all, jak juz to ksiazki chyba najczesniej - ale lubie sobie ogladac tam rzeczy i szukac inspiracji

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Ale muszę Wam się pochwalić,że już znacznie ze mną lepiej. Wiele zrozumiałam,dzięki Wam (a szczególnie dzięki Tamonitce,która bardzo mi pomogła przez ostatnie dni,dziękuję Ci za to Słońce,no i dzięki Ather,z którą wielokrotnie rozmawiałam) i jestem teraz przepełniona optymizmem,że uda się nie tylko mnie,ale i wielu,naprawdę wielu dziewczynom z problemami typu anoreksja,bulimia,opory przed jedzeniem itp. Szczególnie dlatego,że zapowiadają się zmiany w Dietetyce. I mam nadzieję,że zmiany na lepsze.
Może pomyślicie,że jestem nienormalna,ale postanowiłam przejść na tą R. Żadne głodzenie się itp. Po prostu robię to dla samej siebie,wiem,że nie mam nadwagi,i nie sądzę,abym źle wyglądała,ale,chcę sama siebie zaakceptować,wierzę,że mi się uda,bo krąży wokół mnie wiele pozytywnych myśli,a może nawet uda mi się pomóc innym,kto wie .
Taki sentymentalny ten mój post,ale co tam.
cieszę się bardzo, ze doszlas do takich wnioskow, z Twojego postu powialo optymizmem
redukcja... no coz, mam nadzieje, ze dzieki temu lepiej sie poczujesz i ze nie bedzie to redukcja przydługa

Dobra moje drogie, bede sie zbierac, spijcie słodko

i jeszcze oficjalne Buzi Pożegnalno-Dobranocne:
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 22:22   #4412
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
h


Macie jakieś sposoby na to żeby się wreszcie chciało ? Żeby mieć energię do bycia piękną, otwartą i chętną do działania ?;] bo gdzieś to we mnie umarło ..

nie umarło tylko zapadło w sen zimowy (u mnie też , ale wierzę ze na wiosnę się obudzi )

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość

Szalona ! Ciagle o tej śmierci myślisz ! Kobieto, zdrowa jesteś i całe życie przed Tobą !
no właśnie

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość


btw. miałam dzisiaj wyniki olimpiady z chemii - znowu sie nie popisałam ale mogło być gorzej i to dużo. chłopak z którym chodziłam do podstawówki, poszedł do prywatnego gimnazjum i miał 9 pkt na 50.
a ja 32
czyli całkiem nieźle

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość

Swoją drogą... zapowiadają się duże zmiany w Dietetyce
zmiany baaardzo potrzebna i mam nadzieję ze owocne

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość

Btw. właśnie przeszukuje Allegro w poszukiwaniu zdjęcia, którym mogłabym uzmysłowić mamie jaką chcę lampe do pokoju
Znalazłam taką, która by mi się podobała nawet, tylko gdzie ja taką w tym moim "pipidowie" dostane
http://www.allegro.pl/item297852843_lampa_long_ white_modo.html#photo
co o niej sądzicie ?
Prosze o szczerą ocenę
mam podobną, tylko mniejszą i taką bardziej, hmmm, beczułkowatą kupiłam ja w Ikei mnóstwo podobnych tam jest...

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Taki sentymentalny ten mój post,ale co tam.

Miłej nocki
sentymentalny chyba nie raczej bijący cudownym optymizmem oby tak dalej!


jakaś zmęczona dziś jestem, ale humor o niebo mi się poprawił po miłym popołudniu i wieczorze co z tego ze jutro od rana do wieczora na uczelni, a później jeszcze do rodziców jadę na noc dam radę


pewnie jutro późnym wieczorem dopiero zajrzę więc życzę dobrej nocki i udanego dnia jutro Słoneczka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 22:35   #4413
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cześć Kochane
W sumie cały dzień tutaj zaglądałam,ale jakoś tak nie wiedziałam co napisać..
Co do Tż-eta dzisiaj myślę trochę bardziej pozytywnie,zobaczę co będzie po naszym spotkaniu sobotnim
Jutro chyba idę do fryzjera i właśnie szukam sobie jakiejś inspiracji
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-17, 22:41   #4414
lunaire
Raczkowanie
 
Avatar lunaire
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 77
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

hm. tak myślę, że mogłabym się oficjalnie w końcu przywitać, bo czytam Was i czytam, a siedzę cicho, mimo że tak tu przyjemnie

hm. planuję swoją redukcję. przygotowuję się psychicznie, dbam o swoje nastawienie, bo to przecież takie ważne.
Właściwie to nie potrzebuję bardzo chudnąć, ale dla mnie liczy się samoakceptacja i chęć, siła i wiara w siebie i własne możliwości, to tak wiele daje. Dlatego wydaje mi się, że bardzo dobrze rozumiem Cię, agness51.
Tylko mam problem bo moje zapotrzebowanie to niecałe 1300 kcal.
I co tu ciąć?
__________________

lunaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 05:57   #4415
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

to, czy przeszłam dalej będę wiedziała dopiero gdzieś za tydzień
idę sie obudzić w wannie
miłego dnia
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 07:25   #4416
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

dzien dobry robaczki

jak sie spalo?Bo mi wspaniale ale krotko jak codzien zreszta..

na szczescie jest piatek dzis odwalic swoje w pracy, potem zakupy i mozna usiasc na tylku i ogladnac dobry film. Mam thriller nowy z demi Moore, widzialam pierwsze parenascie minut wczoraj zanim zasnelam i zapowiada sie swietnie wiec nie moge sie doczekac wieczorka

Pogodnego dnia zycze i usmiechu duzo
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 09:16   #4417
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
ech cięzko, bo sama ich szukam...
z autopsji wiem, ze najlepiej jest w ogole nie myslec nad decyzja, nie zastanawiac sie, ze "gdybym nie poszla to posiedzialabym spokojnie w cieplutkim i milym domku" tylko tak z bomby ISC - pozniej na ogol sie nie zaluje
a co do sposobow to dzis odkrylam tabletki "SESJA" - jakas tam lecytyna,magnez,kofeina etc - zapodalam sobie i przyznam,ze energia byla placebo pewnie w glownej mierze,ale co tamm
hehe reklamują to w radiu ktorymś ale wolałabym naturalne metody niz sztuczne dopalanie
Hihi ale pocieszenie ze Wy też tak macie .. i Chyba faktycznie trzeba robić tak jak Jabłuszko napisała i iść za ciosem nie zastanawiać się nad przyjemnym siedzeniem w domu

Lolcia chetnie zobaczymy kolejną fotkę nowej fryzurki

Ja za niedługo na jakieś zakupy się wybieram
Miłego dnia
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 09:25   #4418
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Ah obudziłam się i tak mi niedobrze! to pewnie od tych orzechów z biedronki,zjadłam prawie całą paczkę,a One takie niespecjalne były
bijcie mnie za moje łakomstwo

Nie mam nawet pomysłu na ten balejaż mój,na 16;30mam wizytę
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2008-01-18 o 10:26
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 10:30   #4419
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
ojooojjj, dziękuję kochane mam nadzieję, że wytrwam w tej decyzji
a co do nauki - prawie zrealizowałam swój dzisiejszy plan także jestem zadowolona - a udało mi się pewnie dzięki Waszym życzeniom

fajnie masz, ze mozesz sobie zrobic wolny piatek
co do ludzi - myslisz,ze to tylko ich wina czy sama swiadomie sie od nich odsunelas i teraz ciezko Ci wrocic? Pytam bo ja zrobilam kiedys to drugie i tez wtedy postrzegalam ludzi i ich spojrzenia jako wrogie. Ale sie przemoglam i zobaczylam,ze jest inaczej niz mi sie wydawalo....
a co do lampy - wszystko zależy o jakie swiatlo Ci chodzi - ta moze stworzyc w pokoju fajny klimat, ale swiatla to Ci duzo nie da choc owszem, fajna
tez rzadko zamawiam cos z all, jak juz to ksiazki chyba najczesniej - ale lubie sobie ogladac tam rzeczy i szukac inspiracji
Odnośnie tych życzeń polecam się na przyszłość I cieszę się, że zrealizowałaś swój naukowy, czwartkowy plan, ja się cały dzień leniłam
A odnośnie ludzi... Wiesz Jabłuszko, fakt, może i się od nich odseparowalam, ale to nie chodzi o to... chodzi o ich spojrzenia odnośnie mojego wyglądu... Myślę, że domyślasz się co mam na myśli I jak jestem postrzegana... I te spojrzenia mnie bolą, krępują, choć staram się je "olewać", jednak wolałabym zamknąć się w domu i najchętniej go nie opuszczać, dopóki troche się nie poprawie.
No, a jeszcze wracając do lampy, to właśnie pokazałam ją mamie i o dziwo (mamy z mamą zupełnie inne gusta) Jej też się spodobała Tylko, że ta, do której link Wam pokazałam ma tylko 120 cm wolałabym wyższą. Mi chodzi być może i troche o klimat jaki ona stworzy ale z drugiej strony stałaby przy łózku i służyła jako nocna lampka, więc dużego blasku dawać nie musi


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
mam podobną, tylko mniejszą i taką bardziej, hmmm, beczułkowatą kupiłam ja w Ikei mnóstwo podobnych tam jest...
Ewuś i co mogłabyś ją polecić ? Tzn. fajnie wygląda ? U mnie nie ma Ikei Najbliższa pewnie w Toruniu lub Bydgoszczy

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Co do Tż-eta dzisiaj myślę trochę bardziej pozytywnie,zobaczę co będzie po naszym spotkaniu sobotnim
Jutro chyba idę do fryzjera i właśnie szukam sobie jakiejś inspiracji
Ciesze sie, że juz lepiej z TŻ-tem Ooooo możemy poszukać jej razem, bo ja też mam iść do fryzjera w przyszłym tyg. tylko, że nie wiem po co Bo mi szkoda obciąć włosów a chciałabym coś jednak w niej zmienić...

Cytat:
Napisane przez lunaire Pokaż wiadomość
hm. tak myślę, że mogłabym się oficjalnie w końcu przywitać, bo czytam Was i czytam, a siedzę cicho, mimo że tak tu przyjemnie
Witaj ciepło i nie ukrywaj się więcej

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
na szczescie jest piatek dzis odwalic swoje w pracy, potem zakupy i mozna usiasc na tylku i ogladnac dobry film. Mam thriller nowy z demi Moore, widzialam pierwsze parenascie minut wczoraj zanim zasnelam i zapowiada sie swietnie wiec nie moge sie doczekac wieczorka
Czekam na recenzje z filmu

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ah obudziłam się i tak mi niedobrze! to pewnie od tych orzechów z biedronki,zjadłam prawie całą paczkę,a One takie niespecialne były
Nasuwa się jeden wniosek... Nie należy jeść orzechow z Biedronki


Dzień Dobry kwiatuszki


Godzina 5.50,
Tata: "Monika wstawaj!"
Monika: "ok, ok, przecież nie śpie."


2 minuty później... Tata zamyka drzwi i wychodzi do pracy...
A Monika pisze sms`a do koleżanki "Nie czekaj na mnie, nie idę do szkoły" odwraca się na drugi bok i znów zasypia

Z tego możecie wywnioskować, że Tata nie wiem, że nie poszłam, ale za to mama wie, i nawet mi pozwoliła! Pierwszy raz w życiu pozwoliła mi nie iść

Obudziłam się o 8, ale stwierdziłam, że nie po to zostałam w domu, aby się zrywać z rana i tak drzemałam do 10...
Wstałam wypiłam żelazo, witaminy, kawe... Wszystko na spokojnie, bez pospiechu... Miły poranek jednym słowem
Wogóle nie wiem czy się wam chwaliłam, ale gadałam z tatą i w maju dostane laptopa szkoda, że dopiero w maju, ale lepsze to niż wcale wkońcu


Miłego dnia Kobietki


Btw. Od dziś jeszcze tydzień do ferii


emotki musiałam usunąć...
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 10:40   #4420
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Tamonita to burza mózgów i szukamy jak wpadnie CI coś fajnego,to dawaj mi na priv
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 10:48   #4421
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Tamonita to burza mózgów i szukamy jak wpadnie CI coś fajnego,to dawaj mi na priv
Okeeej Ty też
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 10:49   #4422
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Tamonita to burza mózgów i szukamy jak wpadnie CI coś fajnego,to dawaj mi na priv
a chcesz też farbować wysyłać z koloryzacja?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 10:53   #4423
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
a chcesz też farbować wysyłać z koloryzacja?
No, chce jakieś pasemka, ale nie blond, bo blond już mam, chce poszaleć z kolorem
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 10:54   #4424
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
No, chce jakieś pasemka, ale nie blond, bo blond już mam, chce poszaleć z kolorem
Wydaję mi się,że pasowałby CI jaśniejszy brąz i jakieś czerwone przebłyski pokażę Ci
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 11:02   #4425
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Wydaję mi się,że pasowałby CI jaśniejszy brąz i jakieś czerwone przebłyski pokażę Ci
Dokładnie o takim czymś myśle ! I takie coś bym własnie chciala Czekam
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 11:22   #4426
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Dokładnie o takim czymś myśle ! I takie coś bym własnie chciala Czekam
doszło

Endaa widzę Cię,odzywaaaj się!
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2008-01-18 o 11:53
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 11:41   #4427
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
doszło
Tak dziękuje
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 12:23   #4428
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
]Wstałam wypiłam żelazo...
alez to fajnie zabrzmialo

ja natomiast zjadlam wlasnie lunch pyszny i czytam gazete. fajnie, ze piatek juz.Pare godzin i mozna zaczac sie relaksowac!

milego popoludnia!
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 12:25   #4429
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
alez to fajnie zabrzmialo
Ja w pierwszym momencie przeczytałam,że wypiła żelazko
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-18, 12:32   #4430
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
alez to fajnie zabrzmialo

ja natomiast zjadlam wlasnie lunch pyszny i czytam gazete. fajnie, ze piatek juz.Pare godzin i mozna zaczac sie relaksowac!

milego popoludnia!
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ja w pierwszym momencie przeczytałam,że wypiła żelazko
szalone
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 12:46   #4431
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

hello

nie wiem czy czytalyscie watek ''Ile kalorii ma kebab'' ale musze przyznac,ze sie wscieklam.Nie cierpie rasistowskich i chamskich uwag. Szokujace na jak niskim poziomie sa niektorzy uzytkownicy wizazu.. na szczescie to odosobniony przypadek..
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 12:52   #4432
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
hello

nie wiem czy czytalyscie watek ''Ile kalorii ma kebab'' ale musze przyznac,ze sie wscieklam.Nie cierpie rasistowskich i chamskich uwag. Szokujace na jak niskim poziomie sa niektorzy uzytkownicy wizazu.. na szczescie to odosobniony przypadek..
Nie ma co się przejmować, poprostu jakaś sfrustrowana nastolatka postanowiła sobie odbić niepowdzenia życiowe Co zresztą z lekka jej nie wyszło
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 13:48   #4433
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

witam weekendowo dziewuszki
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Co do Tż-eta dzisiaj myślę trochę bardziej pozytywnie,zobaczę co będzie po naszym spotkaniu sobotnim
mam nadzieje,ze po spotkaniu z TZ bedzie juz tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez lunaire Pokaż wiadomość
hm. tak myślę, że mogłabym się oficjalnie w końcu przywitać, bo czytam Was i czytam, a siedzę cicho, mimo że tak tu przyjemnie

hm. planuję swoją redukcję. przygotowuję się psychicznie, dbam o swoje nastawienie, bo to przecież takie ważne.
Właściwie to nie potrzebuję bardzo chudnąć, ale dla mnie liczy się samoakceptacja i chęć, siła i wiara w siebie i własne możliwości, to tak wiele daje. Dlatego wydaje mi się, że bardzo dobrze rozumiem Cię, agness51.
Tylko mam problem bo moje zapotrzebowanie to niecałe 1300 kcal.
I co tu ciąć?
witaj witaj
bosz, według jakiego wzrou liczyłaś,że wyszło Ci takie małe zapotrzebowanie?

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
na szczescie jest piatek dzis odwalic swoje w pracy, potem zakupy i mozna usiasc na tylku i ogladnac dobry film. Mam thriller nowy z demi Moore, widzialam pierwsze parenascie minut wczoraj zanim zasnelam i zapowiada sie swietnie wiec nie moge sie doczekac wieczorka
taaa i oto roznica miedzy praca, a uczelnia - pierwsze bardziej meczy na codzien,ale w weekend chociaz masz spokoj drugie męczy rowniez, a weekend i tak trzeba choc troche pomyslec o nauce
oby Ci szybko minelo do wieczorka

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Nie mam nawet pomysłu na ten balejaż mój,na 16;30mam wizytę
no to zyczę weny

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
A odnośnie ludzi... Wiesz Jabłuszko, fakt, może i się od nich odseparowalam, ale to nie chodzi o to... chodzi o ich spojrzenia odnośnie mojego wyglądu... Myślę, że domyślasz się co mam na myśli I jak jestem postrzegana... I te spojrzenia mnie bolą, krępują, choć staram się je "olewać", jednak wolałabym zamknąć się w domu i najchętniej go nie opuszczać, dopóki troche się nie poprawie.
jasne, rozumiem Cię, takie spojrzenia bardzo bolą... ale wiem też, że ani olewanie ani chowanie się nie jest rozwiązaniem. Najlepsze jest oczywiście najtrudniejsze i brzmi - wyjść do ludzi, wyjść tym spojrzeniom naprzeciw...

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Wogóle nie wiem czy się wam chwaliłam, ale gadałam z tatą i w maju dostane laptopa szkoda, że dopiero w maju, ale lepsze to niż wcale wkońcu


Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ja w pierwszym momencie przeczytałam,że wypiła żelazko


Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
nie wiem czy czytalyscie watek ''Ile kalorii ma kebab'' ale musze przyznac,ze sie wscieklam.Nie cierpie rasistowskich i chamskich uwag. Szokujace na jak niskim poziomie sa niektorzy uzytkownicy wizazu.. na szczescie to odosobniony przypadek..
echhh...bez komentarza po prostu

rany jak się dziś totalnie nie wyspałam obudziłam się w podłym nastroju, strasznie nie chcialo mi sie isc na zajecia, no ale musialam. Na szczescie mi przeszlo i teraz jest ok
zabieram sie za czytanko, leniwe bo leniwe,ale zawsze, powizazuje troche w miedzyczasie, zjem cos... pod wieczor umowilam sie z kumpela na krotka kawuche wiec odpoczne - w koncu to piatek
a jutro wieczorem moze uda mi sie gdzies wypuścić ze znajomymi^^
znam juz wszystkie terminy egzamow w sesji i w sumie jestem z nich zadowolona wiec dobrze

Buzi i milego dnia dla Was
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 14:34   #4434
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Heh Tamo może ja też zaczne pić to żelazko z rana bo chyba mam braki w organiźmie

Ja wróciłam z miasta kupiłam pare rzeczy a teraz zamierzam piec coś ala torcik kokosowy
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 14:38   #4435
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
jasne, rozumiem Cię, takie spojrzenia bardzo bolą... ale wiem też, że ani olewanie ani chowanie się nie jest rozwiązaniem. Najlepsze jest oczywiście najtrudniejsze i brzmi - wyjść do ludzi, wyjść tym spojrzeniom naprzeciw...


rany jak się dziś totalnie nie wyspałam obudziłam się w podłym nastroju, strasznie nie chcialo mi sie isc na zajecia, no ale musialam. Na szczescie mi przeszlo i teraz jest ok
zabieram sie za czytanko, leniwe bo leniwe,ale zawsze, powizazuje troche w miedzyczasie, zjem cos... pod wieczor umowilam sie z kumpela na krotka kawuche wiec odpoczne - w koncu to piatek
a jutro wieczorem moze uda mi sie gdzies wypuścić ze znajomymi^^
znam juz wszystkie terminy egzamow w sesji i w sumie jestem z nich zadowolona wiec dobrze

Buzi i milego dnia dla Was
Wiesz, staram się wyjść, ale przeciez nie moge każdemu tłumaczyć, że nie jestem anorektyczką...
Życze miłego zasłużonego leniuchowania

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
Heh Tamo może ja też zaczne pić to żelazko z rana bo chyba mam braki w organiźmie

Ja wróciłam z miasta kupiłam pare rzeczy a teraz zamierzam piec coś ala torcik kokosowy
Wiesz możesz sprobować, aczkolwiek takie żelazko to drogi interes jest ! 50 złotych
Oooo mam nadzieję, że prześlesz kawałek tortu na spróbowanie ?


A ja właśnie zwijam się z bólu... Boże jak mnie żoładek boli
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 14:43   #4436
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Witam kochane

Ale dzisiaj fatalna pogoda,brrr

Tamonitko - Mam nadzieję,że Ci przejdzie

Czytałam ten wątek o kebabie,naprawdę niektórzy ludzie mają problem z kulturą osobistą,ech
Swoją drogą kebaba to ja nidgdy nie jadłam

Miłego popołudnia .
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 14:46   #4437
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
Ja wróciłam z miasta kupiłam pare rzeczy a teraz zamierzam piec coś ala torcik kokosowy
co, co, cooo kupiłaś?
miłego pieczenia

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
A ja właśnie zwijam się z bólu... Boże jak mnie żoładek boli
zjadłaś coś niedobrego czy tak po prostu?
weź może krople żołądkowe albo Amol, mam nadzieje,ze przejdzie niedlugo

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Swoją drogą kebaba to ja nidgdy nie jadłam
ja jadłam, ale... wegetariański
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 16:13   #4438
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Kupiłam pare rzeczy na górę w sensie 2 sweterki i 2 bluzki nic specjalnego
Upiekłam z kokosem namoknietym w vódce nie do końca wyszło tak jak chciałam ale całkiem całkiem

ehh mój uroczo tańczący już nic do mnie nie pisze buu .. głupia sobie jakieś nadzieje robiłam tiaa ja to mam niepoukładane musze sie z tego odtegować ;D bo malo brakuje a jeszcze jakies fall in love się zrobi
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 16:18   #4439
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

witam
dzisiaj mam okropny dzien eh ...
tata rano mnie nie obudził wstałam o 8.30 ( wstaje o 7.30 bo o 8.30 wychdoze) ubrałam sie i migiem do pracy sniadania nie zjadłam do pracy nie wziełam bo nie miałam jak , kasy przy sobie nie miałam i cały dzien bez jedzenia dopiero o 17.00 obiad dzisiaj jeszcze miałam tak duzo pracy ze szok nie nawidze wycieczek i do tego głodna buraczało mi w brzuchu poprostu cudnie , od jutra znowu wszystko musze zacząć z redukcja głupie wszystko jest
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 16:21   #4440
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) III

Cześć Dziewczynki

ja tylko na chwilę wpadłam się przywitać, bo zaraz jadę do rodziny

zdążyłam tylko zerknąć jak tam zmiany na Dietetyce i widzę ze mogę pogratulować nowym "zielony" Agness, Agatka, Ludowa oby Wam sie owocnie modowało


jakoś przeżyłam dzisiejszy dzień chociaż było ciężko
najchętniej bym się legła do łóżka teraz


miłego piątkowego wieczorku Wam życzę
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.