Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 08:12   #4411
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Cześć dziewczyny. Jestem właśnie w szpitalu na badaniach hormonalnych. Pierwsza krew mam już pobrana. Dostałam też jakaś tabletkę, i za godzinę mam mieć kolejne pobranie krwi.
Z tego co się zdążyłam zorientować to jutro czeka mnie to samo.
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 18:34   #4412
Electra123210
Iga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 196
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nanetti_ Pokaż wiadomość
Mam mały problem po osdtawieniu tabletek anty. Niestety, musiałam odstawić je, bo już w 5 dniu brania strasznie puchły mi nogi. Ginekolog kazał odstawić i mówił, że może być "małe" przesunięcie w okresie. Niestety, mija miesiąc i dalej go nie ma W ciąży nie jestem... Może jestem troche przeważliwiona, ale było już tak, że okres spóźniał mi się 4 miesiące. Mam dość nieregularne cykle, ale już jakoś od roku wszystko było ok... Co radziłybyście? Iść już do gin czy przeczekać jeszcze, a jeśli tak to ile?
Ty miałaś opuchnięte nogi, a ja dzisiaj nad ranem straciłam przytomność, to wszystko przez tabletki anty - Sylvie30. Masakra. Jestem cała poobijana, pogotownie przyjechało i mnie badało... więcej tego świństwa nie wezmę! Miały one wywołać okres, ale trudno w takim razie musze sie pogodzic z jego brakiem skoro ani Luteina ani tabsy nie działają....a estradiol mam w normie wiec mam na to wyje*kę od dzisiaj. Wole nie mieć @ niż umrzeć z powodu zapaści albo zawału albo jeszcze czegos innego... Po ocknięciu się miałam cisnienie 90/60 !

Edytowane przez Electra123210
Czas edycji: 2011-03-13 o 17:59
Electra123210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 09:22   #4413
LilkaMisia
Raczkowanie
 
Avatar LilkaMisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pola1982 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Jestem właśnie w szpitalu na badaniach hormonalnych. Pierwsza krew mam już pobrana. Dostałam też jakaś tabletkę, i za godzinę mam mieć kolejne pobranie krwi.
Z tego co się zdążyłam zorientować to jutro czeka mnie to samo.
Hej pola1982 az do szpitala na te badania cie wyslali... ja mialam w gabinecie ginekologicznym pobierana krew, napisz potem co dalej z toba i jak wyniki..Ja bylam w pt oddac krew wyniki bede miala w przyszlym tygodniu-zobaczymy co mi tam wyjdzie wiec teraz czekam
LilkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 21:48   #4414
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Cytat:
Napisane przez LilkaMisia Pokaż wiadomość
Hej pola1982 az do szpitala na te badania cie wyslali... ja mialam w gabinecie ginekologicznym pobierana krew, napisz potem co dalej z toba i jak wyniki..Ja bylam w pt oddac krew wyniki bede miala w przyszlym tygodniu-zobaczymy co mi tam wyjdzie wiec teraz czekam
Ja na wyniki niestety będę musiała poczekać az 2-3 tygodnie zatem czekamy najpierw na Twoje wyniki
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 14:55   #4415
LilkaMisia
Raczkowanie
 
Avatar LilkaMisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pola1982 Pokaż wiadomość
Ja na wyniki niestety będę musiała poczekać az 2-3 tygodnie zatem czekamy najpierw na Twoje wyniki
Jak bede cos wiedziec odrazu napisze.Pozostalo nam tylko czekac...
LilkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 21:26   #4416
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Ja mam pytanie, w sumie już sama panikuję, ale proszę, żeby ktoś na to spojrzał trzeźwym okiem.

Mój cykl ma tendencję do wydłużania się o 1 dzień. W grudniu dostałam 4, w styczniu 5, a w lutym już 11. I w 11 dniu cyklu dostałam krwawienie międzymiesiączkowe, ginekolog stwierdziła, że to z powodu silnego stresu, który ostatnio miałam. Dostałam leki na zatrzymanie krwawienia. I teraz mija mi 36 dzień cyklu, mam wszystkie objawy, brzuch mnie boli, czuję skurcze macicy jak przed okresem, a jego dalej nie ma. Czy to może być spowodowane nadal tymi lekami na zatrzymanie krwawienia? Trochę się denerwuję. Jeśli nie dostanę do niedzieli okresu, to idę do lekarza, ale najpierw zrobię test ciążowy, bo będzie tego wymagał (choć tu mam niemal 100% pewności, bo używam prezerwatyw i globulek, współżyjemy w dni niepłodne. Prezerwatywa też nam nigdy nie pękła, ani się nie zsunęła).

Cykl od stycznia do lutego trwał 37 dni, a dziś mam 36 dzień cyklu. Mam powody do niepokoju, żeby biec do lekarza i wywoływać okres?

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2011-03-18 o 21:27
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 15:11   #4417
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

podbijam
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 15:33   #4418
LilkaMisia
Raczkowanie
 
Avatar LilkaMisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

znowu ja odebralam wyniki badan-niby wszystkie hormony wporzadku,jeden jest jakas minimalna roznica-ale ponoc to nic nie robi... no i lekarz nie wie czemu tak mi sie spuznia ta miesiaczka... A mowie mu ze chce miec dziecko... a on mi na to ze jestem mloda mam czas... Jaka mloda juz 28lat... Przepisal mi tabletki anty! cos ala polska Diana... jak pojawi sie okres mam zaczac brac przez 2 mies... i niby puzniej powinno mi byc lepiej poczac dziecko... dziwne to wszystko... nic poczekam na ten okres moze akurat przyjdzie na czas-wiec wtedy ich nie bede brala... A jesli sie bedzie znowu spuznial pojde do innego lekarza bo juz sama nie wiem co o tym myslec... Niby ok... a okres sie spuznia i to duzo ostatnio nawet 3 mies... po wywolaniu tabletkami dostalam okres,ale ciekawe jak nastepna miesiaczka
LilkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 16:12   #4419
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Cytat:
Napisane przez LilkaMisia Pokaż wiadomość
znowu ja odebralam wyniki badan-niby wszystkie hormony wporzadku,jeden jest jakas minimalna roznica-ale ponoc to nic nie robi... no i lekarz nie wie czemu tak mi sie spuznia ta miesiaczka... A mowie mu ze chce miec dziecko... a on mi na to ze jestem mloda mam czas... Jaka mloda juz 28lat... Przepisal mi tabletki anty! cos ala polska Diana... jak pojawi sie okres mam zaczac brac przez 2 mies... i niby puzniej powinno mi byc lepiej poczac dziecko... dziwne to wszystko... nic poczekam na ten okres moze akurat przyjdzie na czas-wiec wtedy ich nie bede brala... A jesli sie bedzie znowu spuznial pojde do innego lekarza bo juz sama nie wiem co o tym myslec... Niby ok... a okres sie spuznia i to duzo ostatnio nawet 3 mies... po wywolaniu tabletkami dostalam okres,ale ciekawe jak nastepna miesiaczka
Radzę ci iść do innego lekarza bo ten coś ściemnia. Skoro nie zna przyczyny problemu to nie powinien przepisywać leków w ciemno. Wg mnie to nieporozumienie.
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:02   #4420
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

u mnie tez brak @. Byłam u ginekologa, kazał czekać na @, zrobił usg i powiedział, ze mogą to być policystyczne jajniki;/ czekam na @ i mam skierowanie do szpitala na badania hormonalne
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 09:00   #4421
LilkaMisia
Raczkowanie
 
Avatar LilkaMisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pola1982 Pokaż wiadomość
Radzę ci iść do innego lekarza bo ten coś ściemnia. Skoro nie zna przyczyny problemu to nie powinien przepisywać leków w ciemno. Wg mnie to nieporozumienie.
tak zrobie zmienie lekarza...Ale najpierw poczekam na miesiaczke! jesli sie bedzie znowu spuzniac zrobie termin... pola1982 a ty masz juz wyniki?
LilkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 09:10   #4422
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Cytat:
Napisane przez LilkaMisia Pokaż wiadomość
tak zrobie zmienie lekarza...Ale najpierw poczekam na miesiaczke! jesli sie bedzie znowu spuzniac zrobie termin... pola1982 a ty masz juz wyniki?
Jeszcze nie mam. Myślę ze za tydzień powinny juz być
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 11:29   #4423
McD999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Red face Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, czy któraś z Was brała jakiś środek bez recepty na uregulowanie miesiączki?? Moja Pani Gin poleciła mi PascoFemin, przeczytałam na ulotce, że jest to środek dla kobiet na menopauzę, ale także reguluje miesiączki. Co o tym sądzicie? Czy powinnam??
McD999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:35   #4424
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

witajcie dziewczyny !
Dołączam się do wątku. Nieregularne miesiączki to moja zmora niestety. Po odstawieniu plastrów to juz całkiem zanikła mi @. Wywoływana byla luteiną i i po jej odstawieniu pojawiała się. Ale kiedy przestałam brać cicho sza..
Byłam u ginekologa i podejrzewa PCO

Dostałam skierowanie na badania hormonalne,ale muszę czekać na @, by zrobic je w 3, 4 lub 5 dniu cyklu.. To czekanie mnie dobije;/ podejrzewam u siebie jakies problemy z tarczycą i mam zamiar zrobic sobie badania. chyba zwariuje

Edytowane przez malina885
Czas edycji: 2011-03-25 o 12:52
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:57   #4425
Agnes1990
Raczkowanie
 
Avatar Agnes1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: CBR - JST
Wiadomości: 85
GG do Agnes1990
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez McD999 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was brała jakiś środek bez recepty na uregulowanie miesiączki?? Moja Pani Gin poleciła mi PascoFemin, przeczytałam na ulotce, że jest to środek dla kobiet na menopauzę, ale także reguluje miesiączki. Co o tym sądzicie? Czy powinnam??


Skoro poleciła Ci to Pani ginekolog, to chyba powinnaś.
Radziłabym Ci jednak nie wierzyć w cuda i (jeżeli do tej pory tego nie zrobiłaś) zbadać poziom hormonu TSH i prolaktyny, które mogą być (i przeważnie są) odpowiedzialne za brak regularności miesiączek. Taka jest bynajmniej moja opinia.
__________________
! OD 24 GRUDNIA 2010 ROKU JESTEM ZARĘCZONA !


! KOCHAM CIĘ ARECZQ !


! 7.09.2013 - ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE !
Agnes1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 14:49   #4426
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Agnes1990 Pokaż wiadomość
Skoro poleciła Ci to Pani ginekolog, to chyba powinnaś.
Radziłabym Ci jednak nie wierzyć w cuda i (jeżeli do tej pory tego nie zrobiłaś) zbadać poziom hormonu TSH i prolaktyny, które mogą być (i przeważnie są) odpowiedzialne za brak regularności miesiączek. Taka jest bynajmniej moja opinia.
Pisałam wczesniej, ze mam problem z miesiączką. W poniedzialek robie badania poziomu hormonu TSH i we wtorek wizyta u endokrynologa. Napiszę czego się dowiedziałam
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 10:13   #4427
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez McD999 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was brała jakiś środek bez recepty na uregulowanie miesiączki?? Moja Pani Gin poleciła mi PascoFemin, przeczytałam na ulotce, że jest to środek dla kobiet na menopauzę, ale także reguluje miesiączki. Co o tym sądzicie? Czy powinnam??
lekarz wie, co dla Ciebie dobre i co może Ci pomóc.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 08:51   #4428
McD999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Agnes1990 Pokaż wiadomość
Skoro poleciła Ci to Pani ginekolog, to chyba powinnaś.
Radziłabym Ci jednak nie wierzyć w cuda i (jeżeli do tej pory tego nie zrobiłaś) zbadać poziom hormonu TSH i prolaktyny, które mogą być (i przeważnie są) odpowiedzialne za brak regularności miesiączek. Taka jest bynajmniej moja opinia.

Czyli powinna mieć skierowanie na teg typu badanie? Moja Pani Ginekolog nic na ten temat nie wspominała...

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
lekarz wie, co dla Ciebie dobre i co może Ci pomóc.
Właśnie tak się zastanawiam, czy ta moja Pani gin rzeczywiście wie co dobre..
McD999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 09:42   #4429
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez McD999 Pokaż wiadomość


Właśnie tak się zastanawiam, czy ta moja Pani gin rzeczywiście wie co dobre..
a no to już co innego... jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do kompetencji Twojej gin to lepiej przemyśl czy faktycznie chce do niej chodzić albo skonsultuj swoją decyzję z innym lekarzem.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 18:51   #4430
Agnes1990
Raczkowanie
 
Avatar Agnes1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: CBR - JST
Wiadomości: 85
GG do Agnes1990
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez McD999 Pokaż wiadomość
Czyli powinna mieć skierowanie na teg typu badanie? Moja Pani Ginekolog nic na ten temat nie wspominała...

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------


Właśnie tak się zastanawiam, czy ta moja Pani gin rzeczywiście wie co dobre..

Powinna mieć skierowanie na takie badanie od ginekologa.
Zbadanie poziomu TSH odpłatnie kosztuje ok. 40 złotych, a zbadanie poziomu prolaktyny 30 złotych (na Kasę Chorych nie można jej zbadać z tego, co mi wiadomo).
Jednak na Kasę Chorych jest możliwość zbadania poziomu hormonu TSH.
Wtedy można iść po skierowanie do lekarza rodzinnego.
Ja tak zrobiłam. Poszłam do ginekologa, dał mi skierowanie na badania odpłatne. Następnego dnia poszłam do lekarza pierwszego kontaktu i poprosiłam o skierowanie na zbadanie poziomu TSH. Wyjaśniłam sprawę i wydał mi je. Odpłatnie zrobiłam tylko prolaktynę.
Jestem prawie 40 zeta do przodu
__________________
! OD 24 GRUDNIA 2010 ROKU JESTEM ZARĘCZONA !


! KOCHAM CIĘ ARECZQ !


! 7.09.2013 - ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE !
Agnes1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 20:10   #4431
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Kurcze ja nie wiem co jest ze mną. NIgdy nie mam regularnie okresu.
Zaczynam sie martwić powinnam iśc z tym do lekarza? jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa mam 17 lat dopiero i troszke sie wstydze.
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 20:21   #4432
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

17 lat to jeszcze nie tragedia, aczkolwiek cykle powinny Ci się powoli regulować (żeby wahania nie były większe nić 3-4 dni). warto jednak pójśc do lekarza, zrobić sobie badania żeby miec pewnośc, że to kwestia młodego wieku a nie np jakiś problemów hormonalnych
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 14:27   #4433
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Czasami tak jest ze trafi się w en sam dzień co miesiąc temu ale to naprawdę bardzo rzadko a jak juz się spóżnia to tak z 2 tygodnie. Jak jeszcze będę miała taka sytuację chyba będe zmuszona iść do lekarza.
Eldo_rado dziękuję za odpowiedź.
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:02   #4434
reminiscence
Raczkowanie
 
Avatar reminiscence
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska :)
Wiadomości: 128
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

cześć dziewczyny. kompletnie nie wiem gdzie podziać się z moją przypadłością wiec pisze tutaj, można któraś z Was coś mi doradzi...
Odkąd zaczęłam miesiączkować nigdy nie miałam okresu regularnie chociaż nie było źle (24-32 dni) więc jakoś mieściłam się w normie. Jesienią okres spóźniał mi się 3 miesiące więc wybrałam się do ginekologa. Dostałam tabletki na wywołanie okresu (w opakowaniu było 10, codziennie jedna, zjadłam wszystkie, okres w końcu się pojawił), listę badań hormonalnych do wykonania (wszystko w normie) i 3 opakowania tabletek anty na uregulowanie cyklu. Do lutego miałam okres w miarę co miesiąc a ostatni 18 lutego. 11 lutego skończyłam brać tabletki a na wizycie 23 lutego Pani powiedziała mi, że teraz powinnam mieć okres w miarę regularnie a jak nie będę mieć dłużej niz 50 dni to mam do niej iść. No i dziś jest 45 dzień odkąd ostatni raz dostałam okres i nie wiem co robić... Zaczynam się poważnie martwić, w ciąży nie jestem na pewno, nie chcę się znów faszerować tabletkami anty... Co robić? Jak za 5 dni nie dostanę okresu to zarejestrować się na wizytę?
__________________
Walczę ze słabościami...





reminiscence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 16:14   #4435
Agnes1990
Raczkowanie
 
Avatar Agnes1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: CBR - JST
Wiadomości: 85
GG do Agnes1990
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez reminiscence Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny. kompletnie nie wiem gdzie podziać się z moją przypadłością wiec pisze tutaj, można któraś z Was coś mi doradzi...
Odkąd zaczęłam miesiączkować nigdy nie miałam okresu regularnie chociaż nie było źle (24-32 dni) więc jakoś mieściłam się w normie. Jesienią okres spóźniał mi się 3 miesiące więc wybrałam się do ginekologa. Dostałam tabletki na wywołanie okresu (w opakowaniu było 10, codziennie jedna, zjadłam wszystkie, okres w końcu się pojawił), listę badań hormonalnych do wykonania (wszystko w normie) i 3 opakowania tabletek anty na uregulowanie cyklu. Do lutego miałam okres w miarę co miesiąc a ostatni 18 lutego. 11 lutego skończyłam brać tabletki a na wizycie 23 lutego Pani powiedziała mi, że teraz powinnam mieć okres w miarę regularnie a jak nie będę mieć dłużej niz 50 dni to mam do niej iść. No i dziś jest 45 dzień odkąd ostatni raz dostałam okres i nie wiem co robić... Zaczynam się poważnie martwić, w ciąży nie jestem na pewno, nie chcę się znów faszerować tabletkami anty... Co robić? Jak za 5 dni nie dostanę okresu to zarejestrować się na wizytę?

Tak! Koniecznie!

I znajdź jakiegoś bardziej kompetentnego lekarza
__________________
! OD 24 GRUDNIA 2010 ROKU JESTEM ZARĘCZONA !


! KOCHAM CIĘ ARECZQ !


! 7.09.2013 - ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE !
Agnes1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 10:48   #4436
LilkaMisia
Raczkowanie
 
Avatar LilkaMisia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pola1982 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie mam. Myślę ze za tydzień powinny juz być
i JAK TAM twoje wyniki? mam nadzieje ze wszystko ok.
A ja no coz znowu mi sie spuznia okres,poczekam troche i zrobie test-w co watpie zebym byla w ciazy A co do tych tabletek anty co mi lekarz przepisal-to juz bylam u innego lekarza i tez tak zalecil powiedzial ze to po to zeby uregulowac okres,a pozatym po tabletkach anty-gdy sie je idstawi- jest mozliwosc szybszego zajscia w ciaze... NO nic czekam dalej co z tego wyniknie.POZDRAWIAM
LilkaMisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 16:06   #4437
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

a ja osatnio miałam po luteinie bardzo skąpy okres boje się że teraz znów go nie będzie

co zrobic żeby był???
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 17:35   #4438
rebelXX
Raczkowanie
 
Avatar rebelXX
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 127
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny
Od ok tygodnia biorę therm line II (tabletki wspomagające odchudzanie...), dobrze się czuję, ale okres spóźnia mi się kilka dni. Zastanawiam się, czy therm line może być tego przyczyną? Miała któraś z Was podobny problem? Dodam, że kiedyś brałam te tabletki i nie miałam żądnych problemów...
rebelXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 17:50   #4439
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rebelXX Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Od ok tygodnia biorę therm line II (tabletki wspomagające odchudzanie...), dobrze się czuję, ale okres spóźnia mi się kilka dni. Zastanawiam się, czy therm line może być tego przyczyną? Miała któraś z Was podobny problem? Dodam, że kiedyś brałam te tabletki i nie miałam żądnych problemów...

wydaje mi sie ż może to byc od tego.
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 18:00   #4440
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rebelXX Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Od ok tygodnia biorę therm line II (tabletki wspomagające odchudzanie...), dobrze się czuję, ale okres spóźnia mi się kilka dni. Zastanawiam się, czy therm line może być tego przyczyną? Miała któraś z Was podobny problem? Dodam, że kiedyś brałam te tabletki i nie miałam żądnych problemów...
+

ja odstawiłam ostatnio TL II właśnie z powodu spóźniającego się (2 tygodnie!) okresu... 2 dni później zniknęło osłabienie organizmu, polepszyło mi się samopoczucie i... dostałam okres.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.