Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz.III - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 17:09   #4411
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość

niezawsze
mam do ciebie pytanie z jakiego smoczka dajesz Maji napoje? bo ja malemu daje z 1 i nie wiem czy to juz nie za mala dziurka niby pije ale nie wiem czy nie za wolno jednak leci
ja mam kilka smoczkow i daje z tego, ktory akurat jest niezalozony na butelce 1 lub 2, ale napoje zadko w ogole daje
Cytat:
Napisane przez ladia84 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie i dzidziusie,
jestem nowa, właśnie znalazłam ten wątek i się przyglądam wpisom super że jest coś takiego.
hej
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 17:16   #4412
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

wiolek dziękuję za radyZakupiłam pędzel flat top + 3 darmowe próbki (więc wzięłam natural finish,cover de luxe i matt & smooth + korektor żółty)Jedna siostra zamówiła dla Patuśki na święta cuś takiego:
http://allegro.pl/chicco-baby-gym-de...353859687.html
a druga cuś takiego:
http://allegro.pl/hustawka-bezpieczn...356413203.html
Normalnie cieszę się jakby to było dla mnie
U nas dzień spokojnie minął.Posprzątałam,mąż na szkoleniu cały dzień..Patuśka nauczyła się mówić PA

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

zabcia gratulacje dla córeczki

Edytowane przez aneciaslonko
Czas edycji: 2010-12-11 o 17:18
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 17:26   #4413
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Hej

Mam pytanko, jeśli na kaszcze (opakowaniu od kaszki) jest napisane że trzeba zrobić mleko modyfikowane a później dosypać tą kaszkę to znaczy że nie mogę np. dodać tej kaszki do swojego odciągniętego mleka??

Niestety nie przeczytałam jak się ją robi w sklepie i jestem załamana...
(niektóre są na wodę)

Jeśli nie mogę dodać jej do swojego mleka to powiedzicie mi też prosze, jaka jest różnica mojego mleka a modyfikowanego. (oprócz tego że jest w proszku i ma ciut inne składniki niż moje mleko)

Stałoby się coś jakbym zrobiła tą kaszkę na swoim mleku?
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 17:51   #4414
justynacz80
Rozeznanie
 
Avatar justynacz80
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 629
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Agamarcio, Oj mi tak nie tęskno za brzuszkiem. Pamiętam jak dzis jak mnie wszystko bolało. I jak się bałam, żeby wszystko dobrze się skończyło...
justynacz80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 17:57   #4415
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

To co tu napisałam zostało potraktowane przez administratorów jako spam, dlatego usuwam tę wypowiedź. Przepraszam za wtrącanie się i pozdrawiam serdecznie!

Mamusia wrześniowa 2010 (miała być wrześniowa, a wyszła sierpniowa )
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014






Edytowane przez Pomidora
Czas edycji: 2010-12-12 o 07:29
Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 18:07   #4416
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

kinia - nie możesz dodać do swojego mleka bo nie zgęstnieje niestety
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 18:21   #4417
kinia656
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

karolcia ojej to porażka czyli ta kaszka działa tylko z mlekiem modyfikowanym... że też nie przeczytałam w sklepie jak to się robi ;/
kinia656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 18:32   #4418
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
kinia - nie możesz dodać do swojego mleka bo nie zgęstnieje niestety

A dlaczego??
Ja czytałam na opakowaniach np. Bobovity, że można i to jak najbardziej.
Kinia, jaką masz tą kaszkę?
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:00   #4419
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
kinia - nie możesz dodać do swojego mleka bo nie zgęstnieje niestety
Nie zgodzę się.

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
A dlaczego??
Ja czytałam na opakowaniach np. Bobovity, że można i to jak najbardziej.
Kinia, jaką masz tą kaszkę?
A tu się zgodzę. Na mojej ryżowej też tak piszą
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:32   #4420
justynacz80
Rozeznanie
 
Avatar justynacz80
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 629
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Aniaa z tego co pamiętam Ty też masz fotelik Recaro. Powiedz mi jak Misio sie w nim mieści na szerokość? Agata chociaż nie jest jakaś wielka to mieści sie w nim z trudem w kurtce. Ma na maksa sciśnięte ramionka. Poza tym ledwie dopinam pasy... A ona waży 6 kg, więc nie powinno tak być. I nóżki jej już prawie wystają z przodu. Wy jesteście zadowoleni z tego fotelika?
justynacz80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:06   #4421
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

podczytuje caly dzien ale jakos tak sie za pisanie nie moglam zebrac. mialam pocytowane i mi wcielo nie wiem co mialam komu odp. jak cos waznego ktoras pytala to napiszcie jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez justynacz80 Pokaż wiadomość
Aniaa z tego co pamiętam Ty też masz fotelik Recaro. Powiedz mi jak Misio sie w nim mieści na szerokość? Agata chociaż nie jest jakaś wielka to mieści sie w nim z trudem w kurtce. Ma na maksa sciśnięte ramionka. Poza tym ledwie dopinam pasy... A ona waży 6 kg, więc nie powinno tak być. I nóżki jej już prawie wystają z przodu. Wy jesteście zadowoleni z tego fotelika?
tak mamy recaro. a powiekszylas juz go? my tez mielismy problem ale znajoma nas oswiecila ze on jest powiekszany. z tylu jest na srodku takie zolte cos. tam trzeba pociagnac i oparcie sie podciaga do gory razem z tymi bocznymi ochraniaczami na glowke i automatycznie wiecej jest miejsca na ramionka. ale my juz mamy na maxa powiekszony i misiek sie miesci na styk w kombinezonie
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 20:12   #4422
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kinia656 Pokaż wiadomość
Hej

Mam pytanko, jeśli na kaszcze (opakowaniu od kaszki) jest napisane że trzeba zrobić mleko modyfikowane a później dosypać tą kaszkę to znaczy że nie mogę np. dodać tej kaszki do swojego odciągniętego mleka??
mozna, ja tylko na swoim mleku robie kszki, kleiki i tez jest napisane, ze na modyfikowanym, wiec rob smialo
Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
kinia - nie możesz dodać do swojego mleka bo nie zgęstnieje niestety
jak nie zgestnieje

kupilismy Mai misia nie moglismy sie zdecydowac i tz wybral pik plika http://allegro.pl/my_page.php?uid=1680
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:24   #4423
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Czesc mamusie! Nie wiem czy pamiętacie mnie z poczekalni bo na odchowalni się jeszcze nie udzielalam. Czytam was na biezaca ale jakos nie mogłam się zebrac żeby samej cos napisac 9 sierpnia urodzilam synka Aleksandra. U nas wszystko dobrze, odpukac nie mielismy jeszcze wiekszych problemow. Skoro w koncu cos napisałam to teraz postaram się czesciej udzielac. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
kupilismy Mai misia nie moglismy sie zdecydowac i tz wybral pik plika http://allegro.pl/my_page.php?uid=1680
własnie też dzisiaj oglądałam te misie, chciałam kupić Truskawka ale juz sie chyba wyprzedał bo nie było go już na żadnej aukcji, musze teraz wybrać jakiegoś innego
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:30   #4424
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

justynacz tu jest filmik ale nie widac jak to sie robi niestety
http://www.90n.pl/sklep/product/p/20...ofi,plus.html#
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:46   #4425
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez kociamborek Pokaż wiadomość
Czesc mamusie! Nie wiem czy pamiętacie


własnie też dzisiaj oglądałam te misie, chciałam kupić Truskawka ale juz sie chyba wyprzedał bo nie było go już na żadnej aukcji, musze teraz wybrać jakiegoś innego
hej, pamietamy
Misie sa wystawiane 2 razy dziennie, wiec moze jutro
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:48   #4426
justynacz80
Rozeznanie
 
Avatar justynacz80
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 629
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Aniaa, ooo dzięki- już powiększyłam nooo teraz będzie o niebo lepiej!

Cześć Kociamborek, fajnie, że jesteś! Ja Cię pamiętam, bo nieświadome niczego leżałyśmy razem na patologii ciązy
justynacz80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:52   #4427
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
hej, pamietamy
Misie sa wystawiane 2 razy dziennie, wiec moze jutro
o dobrze wiedzieć, to jutro sprawdzę


Cytat:
Napisane przez justynacz80 Pokaż wiadomość
Cześć Kociamborek, fajnie, że jesteś! Ja Cię pamiętam, bo nieświadome niczego leżałyśmy razem na patologii ciązy
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:00   #4428
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

kociamborek-pewnie ze pamietamy!!! tylko odzywaj sie czesciej, zebysmy faktycznie nie zapomnialy

bylam w tesco po uspaniu malej (przy cycku) i nie bylo mnie ok godzine, mala w tym czasie caly czas plakala...uspokoila sie dopiero przy tv...straszne to jest, bo nawet na rekach u tz ryczala strasznie podobno...nie chce zeby ona byla tak zalezna ode mnie...


dodam, ze jak wrocilam, wzielam ja do lozeczka i usnela trzymajac mnie za reke...z jednej str slodkie, ale z drugiej...
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:10   #4429
kociamborek
Raczkowanie
 
Avatar kociamborek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 416
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

agravka obiecuję poprawę
u mnie podobnie sytuacja wygląda, z moją mamą Olek zostanie bez problemu, ale ostatnio wyszłam właśnie z mamą na szybkie zakupy, mały spał pod okiem dziadka i prawie od razu jak wyszłyśmy sie przebudził i podobno płakał strasznie, dziadek nie mógł go uspokoić aż zasnął zmeczony płaczem
kociamborek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 21:10   #4430
justynacz80
Rozeznanie
 
Avatar justynacz80
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 629
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

A tak a propos fotelików to planujecie kupic następny fotelik albo inne "grubsze" sprzęty przed końce roku? Bo od stycznia o 15% drożej.

Agravka, znam to... u nas jest tak samo. Ja już się boję z domu wychodzić.

Czytam właśnie o tym Vacie, ale on tylko na ubranka i obuwie dziecięce ma zostać podniesiony.

Edytowane przez justynacz80
Czas edycji: 2010-12-11 o 21:18
justynacz80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:26   #4431
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Eleo, jakbys częściej przystawiała,to by się wytwórnia mleka dostosowała U mnie tak jest, że jak Natalia jest bardzo głodna, to też krzyczy przy piersi, bo musi kilkanaście razy zaciągnąć, żeby mleko poleciało. To chyba normalne, że dopiero jak maluch pobudzi, to mleko napływa.
Może Dzidzia się wypowie?
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:43   #4432
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

agravka, u mnie jest tak samo - znikam z pola widzenia i płacz, jasne, że z jednej strony słodkie, ale jak tak dalej pójdzie to co zrobi od lutego ta biedna niania?? Trochę mnie to załamuje i powoli zaczyna spędzac sen z powiek.
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:44   #4433
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Widziałam na własne oczy, przyszła koleżanka do mnie na cały dzień z synkiem, miała swoje mleczko i chciałyśmy dodać kaszkę ryżową do jej mleczka niestety kicha, nie gęstniało tak jak ja zrobiłam z modyfikowanym. Co innego jak kupujesz kaszkę mleczno-ryżową rozrabiasz z woda to wszystko oki. Dlatego pisze bo widziałam.
Chyba że nie wiem robicie to inaczej...ale ja widziałam jak było u nas jaka była różnica więc wam napisałam....

modro - a ja bym chciała trochę odetchnąć...jedyny problem to spanie w dzień, muszę coś wymyśleć.
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png

Edytowane przez karolcia228
Czas edycji: 2010-12-11 o 21:47
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 22:09   #4434
aneciaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aneciaslonko
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 230
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
agravka, u mnie jest tak samo - znikam z pola widzenia i płacz, jasne, że z jednej strony słodkie, ale jak tak dalej pójdzie to co zrobi od lutego ta biedna niania?? Trochę mnie to załamuje i powoli zaczyna spędzac sen z powiek.
Tego samego się boję
aneciaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 22:29   #4435
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Eleo, jakbys częściej przystawiała,to by się wytwórnia mleka dostosowała U mnie tak jest, że jak Natalia jest bardzo głodna, to też krzyczy przy piersi, bo musi kilkanaście razy zaciągnąć, żeby mleko poleciało. To chyba normalne, że dopiero jak maluch pobudzi, to mleko napływa.
Może Dzidzia się wypowie?
Cóż mogę powiedzieć- przystawiać, przystawiać, przystawiać lub laktatorować ile wlezie w takiej sytuacji.
Ja mam od nocy nawał pokarmu, bo mała od kilku dni jadała po 2 piersi- bardzo wzrósł jej apetyt. Teraz np karmiłam tą samą piersią co 3h temu, a już była twarda jak skała i marzyłam, żeby się dziecię obudziło .

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Widziałam na własne oczy, przyszła koleżanka do mnie na cały dzień z synkiem, miała swoje mleczko i chciałyśmy dodać kaszkę ryżową do jej mleczka niestety kicha, nie gęstniało tak jak ja zrobiłam z modyfikowanym. Co innego jak kupujesz kaszkę mleczno-ryżową rozrabiasz z woda to wszystko oki. Dlatego pisze bo widziałam.
Chyba że nie wiem robicie to inaczej...ale ja widziałam jak było u nas jaka była różnica więc wam napisałam....
Też miałam ten problem, ale mleko chyba trzeba mocniej podgrzać.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 23:24   #4436
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Cytat:
Napisane przez justynacz80 Pokaż wiadomość
A tak a propos fotelików to planujecie kupic następny fotelik albo inne "grubsze" sprzęty przed końce roku? Bo od stycznia o 15% drożej.
.
chcialam kupic, tz mowi, ze jeszcze czas...

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Widziałam na własne oczy, przyszła koleżanka do mnie na cały dzień z synkiem, miała swoje mleczko i chciałyśmy dodać kaszkę ryżową do jej mleczka niestety kicha, nie gęstniało tak jak ja zrobiłam z modyfikowanym. Co innego jak kupujesz kaszkę mleczno-ryżową rozrabiasz z woda to wszystko oki. Dlatego pisze bo widziałam.
Chyba że nie wiem robicie to inaczej...ale ja widziałam jak było u nas jaka była różnica więc wam napisałam....
hmm nie wiem jaaka jest pomieszana z mm, ale to chyba dobrze, ze nie gestnieje az tak, bo latwiej podac z butelki kaszke
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 04:24   #4437
AZW
Przyczajenie
 
Avatar AZW
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: UsA
Wiadomości: 4
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

ja gotuje tak... dwa srednie ziemniaczki raczej mniejsze niz wieksze pol duzej pietruszki 4 male marchewki mam swojskie kroje wszystko w drobna kostke didaje lyzeczke(tej od herbaty) masla (na poczatku dawalam pol) i gotuje bez absolutnie zadnych przypraw jak jest miekkie robie blenderem bziut bziut i przekladam do malych sloiczkow po deserkach i wtedy mam juz poporcjowane ja robie na dwa trzy dni pozniej np karolcia dodawala brokula (jedna kuleczke ) ja raz dalam ale Hubcia uczulilo pewnie dlatego ze to sama chemia te kupne brokuly



Dziekuje bardzo za przepis! Na pewno skorzystam. Pozdrowienia

Edytowane przez AZW
Czas edycji: 2010-12-12 o 04:25
AZW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 08:14   #4438
agravka
Wtajemniczenie
 
Avatar agravka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 378
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

dzien doberek! ja po sniadanku, Ada drzemie w lozeczku () a ja nie mam co nadrabiac!!!
agravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 08:40   #4439
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

dzidzia - może i tak
niezawsze - właśnie źle bo on butli nie chce tylko łyżeczką je, nie chce ciągnąć

Witam po za tym
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 08:48   #4440
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wakacyjne maluszki opusciły nasze brzuszki - MAMUSIE LIPCOWO-SIERPNIOWE 2010 cz

Hej dziewczynki! Ja bez dziecka, bo jest nadal na służbie u moich rodziców. Oczywiście juz dzwoniłam i jest bardzo grzeczny-spał do 6 a potem do 8.30. Kochany.

W piatek miałam rewelacje żołądkowe leciało z wszystkich stron i okropnie bolał mnie żołądek. Ale wczoraj przeszło. Nie wiem czy znowu cos mi siadło czy to jakis wirus.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.