Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-13, 15:22   #4411
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
T'ai fajny ten płyn do kąpieli z babyderm? staram się znleźć zamiennik do kąpieli dla Męża bo jak pisałam nasz stary to straszne świństwo a Mąż uwielbia się pławić w wannie
powiem ci że to świeży zakup i tylko mąż na razie korzystał
zadowolony jest, chociaż faceci są mało wymagający
jak przetestuję sama to zaraz napiszę

a może kup jakąś sól?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 15:54   #4412
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
powiem ci że to świeży zakup i tylko mąż na razie korzystał
zadowolony jest, chociaż faceci są mało wymagający
jak przetestuję sama to zaraz napiszę

a może kup jakąś sól?
Myślałam nad tym
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 16:49   #4413
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość

Właśnie, może ktoś używał tego różanego? : >
W sumie nie planowałam Lavery kupować, bo miała w składach trochę za dużo chemii na początku (albo mi się tak wydawało, nie znam się jeszcze), ale ciekawa jestem.
No i Lavera jest certyfikowana.
Certyfikowana i na moje oko skład jest fajny.Ja chyba się zdecyduję na jabłkowy.
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
to i ja wklejam teraz oficjalnie mój skromny zbiór
1. Dr Scheller Żel
2. Dr Scheller Mleczko oczyszczające
3. Dr Scheller Krem multi-ochronny
4. Marilou Bio Peeling do twarzy
5. Sante Balsam do ciała
6. Bentley Organic Żel pod prysznic
7. Dr Scheller Krem do rąk
8. Absolute Organic Krem do stóp
9. Coslys Żel do higieny intymnej
10. Alterra Peeling do ciała
11. Eco Cosmetics Odżywka do włosów
12. Babydream płyn do kąpieli
13. Babydream szampon
14. Lavera resztka szamponu
15. Sante szampon który stoi zaczęty bo niezbyt mi podpasił

Anula oburzona jestem takim postępowaniem.Co za draństwoZrób wszystko co się da-napisz,powiedz oby tylko ostro dostali po dupie.Skurczybyki.Trzeba było młodą puścić do mnie-mam do morza 40km,wiejskie powietrze,zwiedziłaby od krowy po kozy sąsiadów mam jeszcze siostre 2 lata starszą od Werki to i towarzystwo by miałai co najważniejsze żarełko bym jej ugotowała takie jak je.

Arbuzomaniaczki!przeżyłam dzisiaj koszmar arbuzowy.Kupiłam,śliniłam się przy kasie na samą myśl o tym jak stanę z nim face to face.A w domu przekroiłam i cholera jasna w środku ciekła galaretaobrzydliwa śliska
Pierwszy raz coś takiego mi się trafiło i obrzydziło mi arbuzy na jakiś czas fu!
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 17:10   #4414
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
to i ja wklejam teraz oficjalnie mój skromny zbiór
1. Dr Scheller Żel
2. Dr Scheller Mleczko oczyszczające
3. Dr Scheller Krem multi-ochronny
4. Marilou Bio Peeling do twarzy
5. Sante Balsam do ciała
6. Bentley Organic Żel pod prysznic
7. Dr Scheller Krem do rąk
8. Absolute Organic Krem do stóp
9. Coslys Żel do higieny intymnej
10. Alterra Peeling do ciała
11. Eco Cosmetics Odżywka do włosów
12. Babydream płyn do kąpieli
13. Babydream szampon
14. Lavera resztka szamponu
15. Sante szampon który stoi zaczęty bo niezbyt mi podpasił
Pięknie sie to wszystko prezentuje
Jak użyjesz to napisz co myslisz o zelu bentleya, bo za każdym razem jak robie zakupy na matique to mam ochotę którys kupić.


Anakazar, oj robie co mogę!!! Dzisiaj dałam czadu właścicielce biura turystycznego, ale zobaczymy jutro co to dało.
Gdybym wiedziała, ze Ty taka chetna do przyjmowania pod swój dach cudzych dzieci to bym Ci Młodą wysłała Obiad to sobie sama zrobi a jeszcze dziecka przypilnuje - dzieci lgną do niej jak koty do kropel mietowych

Edit: Przeraziłas mnie tym arbuzem, bo wlasnie mam w domu i zamierzam go dzisiaj rozkroić .......
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-07-13 o 17:12
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 17:27   #4415
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

T'ai, jak się sprawuje żel pod prysznic z Bentley Organic?

Dzisiaj kupiłam olej z jojoba, bo zrobsobiekrem.pl ma obok mojego domu punkt. ^^ Czy mogę go stosować solo? Czy mogę nakładać go na wypryski? Tak go zachwalałyście, że ładnie zbiera sebum, ale nie wysusza, że sie skusiłam, bo akurat był. Jedyne, co mi się nie podoba to to, że był w miarę jasnym pomieszczeniu i że ktoś go już otwierał (pewnie do powąchania, bo ubytku nie zauważyłam). I czy myślicie, że u mnie też się sprawdzi. , bo czasem mi już brak słów i siły na moją cerę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-13 o 17:35
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 17:33   #4416
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anula, daj znać koniecznie co udało Ci się wywalczyć z tym biurem. Skoro Młoda nie chce wracać to faktycznie nie ma co. Szkoda tylko, że Ty musisz przez to wszystko przechodzić.

I tak cichutko informuję, że stałam się posiadaczką oleju wspaniałego. Czekam na olej z róży z Ecospa i mydełka z Tuli. I już nie stać mnie na inne zakupy. Mam mocne postanowienie, że następne zakupy kosmetyczne dopiero jak to wszystko zużyje. I macie mnie w tym postanowieniu wspierać
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 17:36   #4417
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Pięknie sie to wszystko prezentuje
Jak użyjesz to napisz co myslisz o zelu bentleya, bo za każdym razem jak robie zakupy na matique to mam ochotę którys kupić.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
T'ai, jak się sprawuje żel pod prysznic z Bentley Organic?
już mam zużyte pół butelki to coś mogę powiedzieć
mąż uważa że śmierdzi ale wzięłam akurat z wodorostem to może ma ciut inny zapach ale delikatny i mi osobiście nie przeszkadza
jestem zadowolona bo wydajny - wystarczy niewielka ilość i fajnie się pieni/rozprowadza
taki odświeżający bym powiedziała
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 17:44   #4418
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
T'ai, jak się sprawuje żel pod prysznic z Bentley Organic?

Dzisiaj kupiłam olej z jojoba, bo zrobsobiekrem.pl ma obok mojego domu punkt. ^^ Czy mogę go stosować solo? Czy mogę nakładać go na wypryski? Tak go zachwalałyście, że ładnie zbiera sebum, ale nie wysusza, że sie skusiłam, bo akurat był. Jedyne, co mi się nie podoba to to, że był w miarę jasnym pomieszczeniu i że ktoś go już otwierał (pewnie do powąchania, bo ubytku nie zauważyłam). I czy myślicie, że u mnie też się sprawdzi. , bo czasem mi już brak słów i siły na moją cerę.
Jojoba może stosowac solo jak najbardziej. Ja stosowałam go bez wzgledu na stan cery i nigdy krzywdy mi nie zrobił.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Anula, daj znać koniecznie co udało Ci się wywalczyć z tym biurem. Skoro Młoda nie chce wracać to faktycznie nie ma co. Szkoda tylko, że Ty musisz przez to wszystko przechodzić.

I tak cichutko informuję, że stałam się posiadaczką oleju wspaniałego. Czekam na olej z róży z Ecospa i mydełka z Tuli. I już nie stać mnie na inne zakupy. Mam mocne postanowienie, że następne zakupy kosmetyczne dopiero jak to wszystko zużyje. I macie mnie w tym postanowieniu wspierać
dzięki Kochana dam znać co ze sprawą Młodej - mam nadzieje, że po dzisiejszej interwencji bedzie już wszystko dobrze. Ale ostatnio tez juz taka nadzieję miałam
To rzucaj olej wsaniały na paszczkę i opisuj wrażenia oby asował Ci tak jak nam!
Ja Cię będe wspierac w postanowieniu a z Twojej strony licze na to samo - ja juz nie moge więcej kupowac kosmetyków.......
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
już mam zużyte pół butelki to coś mogę powiedzieć
mąż uważa że śmierdzi ale wzięłam akurat z wodorostem to może ma ciut inny zapach ale delikatny i mi osobiście nie przeszkadza
jestem zadowolona bo wydajny - wystarczy niewielka ilość i fajnie się pieni/rozprowadza
taki odświeżający bym powiedziała
Dziękuję bardzo
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 17:54   #4419
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
.

I tak cichutko informuję, że stałam się posiadaczką oleju wspaniałego. Czekam na olej z róży z Ecospa i mydełka z Tuli. I już nie stać mnie na inne zakupy. Mam mocne postanowienie, że następne zakupy kosmetyczne dopiero jak to wszystko zużyje. I macie mnie w tym postanowieniu wspierać
To nastaw się na to,że teraz z dnia na dzień będziesz coraz piękniejsza
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To rzucaj olej wsaniały na paszczkę i opisuj wrażenia oby asował Ci tak jak nam!
Ja Cię będe wspierac w postanowieniu a z Twojej strony licze na to samo - ja juz nie moge więcej kupowac kosmetyków.......

Dziękuję bardzo
No ja też już nie powinnam,ale Trzymajmy się,co dziewczyny?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 19:49   #4420
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kotwilka, a prosiłam - nie spal się na raka!!
I jak dzisiaj? Lepiej? Co nałożyłaś?
Ja niestety tutaj nie jestem zbyt odkrywcza i naturalna - jak się przyjarałam to poleciałam do apteki i wzięłam co pani polecała, bo jakos nie miałam wówczas nastroju do dyskusji a naturalne podejście do kosmetyków ulotniło się wraz z zużyciem wszystkich kefirów z lodówki i pierwsza warstwą zlazłej skóry.....Dostałam jakąś pianke z panthenolem chyba i pomogła.
Ja to już spoko, posmarowałam jojobą i jakimś kupnym żelem. TŻ za to cierpi, chyba pół opakowania panthenolu sobie wypsikał na raz na nogi (od kolan w dół ma spalone).
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No juz nie mogę!!!
Wiem, że to nie na temat, ale i tak napiszę, bo chyba mnie zaraz rozsadzi!!!!!
Młoda jest na kolonii w Rewalu - wykupiłam jej kolonie w biurze podróży (zainteresowanym chetnie podam nazwę!!!). Po dokonaniu rezerwacji, ale przed wpłata zaliczki, rozmawiałam z biurem, czy dieta wegetariańska jest dla nich problemem - powiedzieli, że absolutnie nie. Chciałam nawet wcześniej dostarczyc im karte informacyjną, bo tam były dokładne informacje na ten temat, ale powiedzieli, że nie ma takiej potrzeby. No więc zapłaciłam.
Weronika pojechała w sobotę - na obiad był kotlet. Powiedziała, że ona nie je mięsa - odpowiedziano "to odłóż mięso". Młoda zapytała więc co dostanie w zamian za mięso - nic nie dostanie. Po tym zdarzeniu był szereg moich telefonów do kierowniczki kolonii (nie chcę wracać do tej rozmowy, bo to temat na odrębna książkę). Sprawa miała byc załatwiona. W niedzielę dostała 2 jajka sadzone - chyba za karę za to, że zjadła tylko 1 w poniedziałek znowu nie dostała nic w zamian za mięso. Oczywiście znowu szereg moich telefonów do kierowniczki kolonii, do wychowawcy, do biura podróży. Kuchnia w końcu wzięła sie za siebie i kupiła dla niej kotlety sojowe. Kotlety sojowe dostała we wtorek, ale dzisiaj znowu nie dostała nic!!!!!!
Przecież to jakas porażka jest!!! Mnóstwo jest smaczków tej historii, których nie napisałam (np. zaproponowano Weronice, żeby sama sobie kupowała to co che na obiad, a oni jej zrobią.....a ja głupia sądziłam, że wyzywienie było w cenie ).
Jestem po kolejnej rozmowie - tym razem z właścicielką biura podróży. Nie mam juz siły, boli mnie głowa, chce mi sie rzygać. A najbardziej żal mi dzieciaka, bo to miał być wypoczynek a nie walka o pozywienie.......
Anka weź ich nastrasz czym się da, że dzwoniłaś do Sanepidu i do Kuratorium Oswiaty, ktore kontroluje kolonie, a po za tym powiedz, ze Ty jestes po prawie wiec odpowiednie pisma do UOKiK itd masz już wypisane i czarny PR w Internecie mozesz zrobic. Jak ich nie postraszysz to gucio zrobią, bo tak z nimi jest
A jak znam życie, to Twoja córa się aż tak nie przejmuje, więc się nie martw
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
to i ja wklejam teraz oficjalnie mój skromny zbiór
1. Dr Scheller Żel
2. Dr Scheller Mleczko oczyszczające
3. Dr Scheller Krem multi-ochronny
4. Marilou Bio Peeling do twarzy
5. Sante Balsam do ciała
6. Bentley Organic Żel pod prysznic
7. Dr Scheller Krem do rąk
8. Absolute Organic Krem do stóp
9. Coslys Żel do higieny intymnej
10. Alterra Peeling do ciała
11. Eco Cosmetics Odżywka do włosów
12. Babydream płyn do kąpieli
13. Babydream szampon
14. Lavera resztka szamponu
15. Sante szampon który stoi zaczęty bo niezbyt mi podpasił
Super zbiór. Mam ochotę na żel z Bentley Organic - ale powiedz, czy on ma ALS? I jak ten balsam z Sante?
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
T'ai, jak się sprawuje żel pod prysznic z Bentley Organic?

Dzisiaj kupiłam olej z jojoba, bo zrobsobiekrem.pl ma obok mojego domu punkt. ^^ Czy mogę go stosować solo? Czy mogę nakładać go na wypryski? Tak go zachwalałyście, że ładnie zbiera sebum, ale nie wysusza, że sie skusiłam, bo akurat był. Jedyne, co mi się nie podoba to to, że był w miarę jasnym pomieszczeniu i że ktoś go już otwierał (pewnie do powąchania, bo ubytku nie zauważyłam). I czy myślicie, że u mnie też się sprawdzi. , bo czasem mi już brak słów i siły na moją cerę.
Jojoba jest podobno stabilnym olejem, więc nawet jeśli ktoś go otwierał to nic takiego strasznego mu się chyba nie stanie.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Anula, daj znać koniecznie co udało Ci się wywalczyć z tym biurem. Skoro Młoda nie chce wracać to faktycznie nie ma co. Szkoda tylko, że Ty musisz przez to wszystko przechodzić.

I tak cichutko informuję, że stałam się posiadaczką oleju wspaniałego. Czekam na olej z róży z Ecospa i mydełka z Tuli. I już nie stać mnie na inne zakupy. Mam mocne postanowienie, że następne zakupy kosmetyczne dopiero jak to wszystko zużyje. I macie mnie w tym postanowieniu wspierać
Ja Cię wesprę, bo też mam takie postanowienie- akcja denko

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Od jakichś dwóch tygodni używam tego masełka do skórek z EDM - na razie się sprawdza, doprowadziłam dłonie do stanu używalności, skórki nie wysychają, nie zadzierają się. Bardzo wydajny. Tylko zapach cytrynowego olejku na komary mi nie pasi
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 20:28   #4421
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny, potrzebuję porady a do kogo mam się zwrocić jak nie do was
poszukuje kremu pod oczy, mój obecny z Phenome mi się kończy i muszę coś wybrać. Potrzebuję nawilzenia z dodatkiem działania przeciwzmarszczkowego. Sińców pod oczami nie mam. Polecacie jakiś?
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 20:56   #4422
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka nie widzę na opakowaniu ALS

co do balsamu Sante mam mieszane uczucia
akurat ten dość intensywnie pachnie, lekko mnie drażni nawet ale to przy nakładaniu
potem to się ulatnia trochę
jednak plusem jest nawilżona skóra - taka jakby "powłoczka" na skórze ale nie tłusta (na drugi dzień też skóra jest fajna) no i wystarczy niewiele by nasmarować np całą rękę
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 21:09   #4423
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

od kiedy zaczelam uzywac naturalnych specyfikow nie mam problemu ze skorkami
fajnie nie?

caly czas mysle o tym olejku AMB.. tak se siedze i mysle ..
mi Biolander nie dal zadnej probki niestety a z Kosmetykow Natury dostalam ale dla dziecka tylko
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 21:09   #4424
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja to już spoko, posmarowałam jojobą i jakimś kupnym żelem. TŻ za to cierpi, chyba pół opakowania panthenolu sobie wypsikał na raz na nogi (od kolan w dół ma spalone).

Anka weź ich nastrasz czym się da, że dzwoniłaś do Sanepidu i do Kuratorium Oswiaty, ktore kontroluje kolonie, a po za tym powiedz, ze Ty jestes po prawie wiec odpowiednie pisma do UOKiK itd masz już wypisane i czarny PR w Internecie mozesz zrobic. Jak ich nie postraszysz to gucio zrobią, bo tak z nimi jest
A jak znam życie, to Twoja córa się aż tak nie przejmuje, więc się nie martw

To fajnie, że Ci lepiej Facet na długo zapamieta ten wypad nad morze
Wiesz, ja sie juz na biuro podróży naszykowałam.... Ale dopóki Mała jest na kolonii to musze sie troche hamować, bo nie chcę żeby sie na niej wyżywali albo żeby ją źle traktowali. Ale jak wróci......to sobie ulżę!!! Juz dzisiaj nie wytrzymałam i na kilku forach o biurach podróży wkeliłam swoja "krótką" historię.
Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję porady a do kogo mam się zwrocić jak nie do was
poszukuje kremu pod oczy, mój obecny z Phenome mi się kończy i muszę coś wybrać. Potrzebuję nawilzenia z dodatkiem działania przeciwzmarszczkowego. Sińców pod oczami nie mam. Polecacie jakiś?
Mi pod oczy pasuje krem african earth na dzień a na noc stosuję z lubością olej z pestek opuncji.

Zai, Anakazar - trzymamy się!!!! Dzis napewno juz nic nie kupimy nastepne dni beda cięższe.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 21:11   #4425
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

zai, anakazar - trzymamy się!!!! Dzis napewno juz nic nie kupimy :d nastepne dni beda cięższe.....
:d
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com

Edytowane przez zai
Czas edycji: 2011-07-13 o 21:24
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 21:15   #4426
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

a jak jest w przypadku kremów naturalnych na zimę/mrozy?
są jakieś specjalne czy te "normalne" też się sprawdzają?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 21:23   #4427
Derella
Raczkowanie
 
Avatar Derella
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję porady a do kogo mam się zwrocić jak nie do was
poszukuje kremu pod oczy, mój obecny z Phenome mi się kończy i muszę coś wybrać. Potrzebuję nawilzenia z dodatkiem działania przeciwzmarszczkowego. Sińców pod oczami nie mam. Polecacie jakiś?
Ja moge plecić dwa produkty: Lifting Eye Serum Organix Cosmetix i Lumessence Aubrey Organics. Oba są bardzo dobre.
Derella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-13, 21:50   #4428
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
od kiedy zaczelam uzywac naturalnych specyfikow nie mam problemu ze skorkami
fajnie nie?

caly czas mysle o tym olejku AMB.. tak se siedze i mysle ..
mi Biolander nie dal zadnej probki niestety a z Kosmetykow Natury dostalam ale dla dziecka tylko
Nie mysl tylko bierz Ja uzywam trzeci dzień, czuć odżywienie skóry

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

[QUOTE=anula_ga;28122506]
Mi pod oczy pasuje krem african earth na dzień a na noc stosuję z lubością olej z pestek opuncji.
QUOTE]


---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Derella Pokaż wiadomość
Ja moge plecić dwa produkty: Lifting Eye Serum Organix Cosmetix i Lumessence Aubrey Organics. Oba są bardzo dobre.
Dziękuję dziewczyny
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 07:07   #4429
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję porady a do kogo mam się zwrocić jak nie do was
poszukuje kremu pod oczy, mój obecny z Phenome mi się kończy i muszę coś wybrać. Potrzebuję nawilzenia z dodatkiem działania przeciwzmarszczkowego. Sińców pod oczami nie mam. Polecacie jakiś?
Aubrey organics-oni mają jeden świetny krem pod oczy.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To fajnie, że Ci lepiej Facet na długo zapamieta ten wypad nad morze
Wiesz, ja sie juz na biuro podróży naszykowałam.... Ale dopóki Mała jest na kolonii to musze sie troche hamować, bo nie chcę żeby sie na niej wyżywali albo żeby ją źle traktowali. Ale jak wróci......to sobie ulżę!!! Juz dzisiaj nie wytrzymałam i na kilku forach o biurach podróży wkeliłam swoja "krótką" historię.

Mi pod oczy pasuje krem african earth na dzień a na noc stosuję z lubością olej z pestek opuncji.

Zai, Anakazar - trzymamy się!!!! Dzis napewno juz nic nie kupimy nastepne dni beda cięższe.....
I bardzo dobrze

Trzymamy,trzymamyTy lko ja jeszcze mam jedno zamówienie do zrealizowania i wsio.Koniec.Kazałam tż odciąć mi każdy możliwy dostęp do gotówki

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
caly czas mysle o tym olejku AMB.. tak se siedze i mysle ..
mi Biolander nie dal zadnej probki niestety a z Kosmetykow Natury dostalam ale dla dziecka tylko
Szkoda czasu na myślenie.Kupuj goBędziesz zadowolona.

A ja siedzę z maską na włosach i dzisiaj wypróbuję olejek JMO-oby był taki jak odżywka cytrus&pomarańcza

A jak mi przyjdzie olej z róży to jak go w końcu kiedyś otworzę to będę sobie nim smarowała bliznę po cc-może pomoże
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 07:39   #4430
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Arbuzomaniaczki!przeżyłam dzisiaj koszmar arbuzowy.Kupiłam,śliniłam się przy kasie na samą myśl o tym jak stanę z nim face to face.A w domu przekroiłam i cholera jasna w środku ciekła galaretaobrzydliwa śliska
Pierwszy raz coś takiego mi się trafiło i obrzydziło mi arbuzy na jakiś czas fu!
Bo arbuza się puka przed zakupem
Pukany arbuz wydaje różne dźwięki w zależności od stopnia dojrzałości - Twój niestety był stary. Mi opukiwanie idzie w kratkę (ojciec zawsze trafia na idealnie dojrzałe, ale jakoś dziecka nie wyuczył), więc kupuję po prostu połówki albo ćwiartki - wtedy widzę Aha, jeszcze mała rada do kupowania rozkrojonych - warto lekko nacisnąć arbuza koło pestek, jeśli jest miękki (taki nieprzyjemnie miękki i łatwo ustąpi), to znaczy, że się zepsuje w ciągu najbliższej doby - jest już przejrzały.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja to już spoko, posmarowałam jojobą i jakimś kupnym żelem. TŻ za to cierpi, chyba pół opakowania panthenolu sobie wypsikał na raz na nogi (od kolan w dół ma spalone).

Anka weź ich nastrasz czym się da, że dzwoniłaś do Sanepidu i do Kuratorium Oswiaty, ktore kontroluje kolonie, a po za tym powiedz, ze Ty jestes po prawie wiec odpowiednie pisma do UOKiK itd masz już wypisane i czarny PR w Internecie mozesz zrobic. Jak ich nie postraszysz to gucio zrobią, bo tak z nimi jest
A jak znam życie, to Twoja córa się aż tak nie przejmuje, więc się nie martw
Kotwilka współczucia dla TŻa

Niestety prawo nie jest po stronie Anuli, chyba, że wyżywienie wege miałaby zapisane w umowie albo jest wpisane jako opcjonalne w ofercie.
Jeśli nie ma nic na papierze - nie ma w ofercie, w mailach (o ile takowe pisała), w karcie dziecka - to nic nie udowodni. W takiej sytuacji jest to tylko i wyłącznie dobra wola organizatora, że może, ale nie musi zapewnić inne wyżywienie niż reszcie uczestników. Sytuacja jest inna, jeśłi jest to wpisane w kartę dziecka - część dzieci jest np. na diecie bezglutenowej i jeśłi organizator dostaję kartę z taką informacją i sprzedaje wyjazd, to ma psi obowiązek takie wyżywienie zapewnić.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To fajnie, że Ci lepiej Facet na długo zapamieta ten wypad nad morze
Wiesz, ja sie juz na biuro podróży naszykowałam.... Ale dopóki Mała jest na kolonii to musze sie troche hamować, bo nie chcę żeby sie na niej wyżywali albo żeby ją źle traktowali. Ale jak wróci......to sobie ulżę!!! Juz dzisiaj nie wytrzymałam i na kilku forach o biurach podróży wkeliłam swoja "krótką" historię.
Anula, mądrze, że nie robisz awantury teraz, kiedy Młoda jest na wyjeździe. Jak napisałam wyżej prawo niestety nie jest po Twojej stronie, bo chociaż umowy ustne uważa się za wiążące, to nie ma jak udowodnić, że zostały zawarte
Prościej: jeśli będą chcieli, to się wyprą, że cokolwiek Ci obiecali. Warto więc zadbać o dowód, czyli chociażby zamiast dzwonić, napisać do nich maila, albo wysłać faxem pismo, na które mają obowiązek odpowiedzieć. Z forami też bym się do powrotu wstrzymała, chociażby z prostej przyczyny - spróbuj najpierw zdobyć od biura dowód, że coś Ci obiecali, bo inaczej wyjdzie, że Ty ich oczerniasz, a nie masz podstaw - mogą się bronić, ze coś sobie kobieta wymyśla i szumy robi, a my przecież mamy jasna ofertę.

A bardziej w temacie
Skorzystałam z wczorajszych rad - posmarowałam ugryzienia olejkiem herbacianym. Zniknąć nie zniknęły, ale przestały swędzieć i jakby mniejsze się zrobiły Natomiast na kominek z olejkiem lawendowym komary bimbają - gryzły aż miło

Aha, skończyłam wreszcie krem z NB z rokitnikiem, a zaczęłam z oliwką i porównanie wychodzi zdecydowanie na plus dla oliwki
Zdecydowanie ładniej pachnie, szybciej się wchłania i zostawia na dłużej miękką skórę. Gdybym mogła jeszcze gdzieś kupić te kosmetyki, to seria oliwkowa miała by duże szanse być w koszyku
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 07:42   #4431
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny kończy mi się odżywka do włosów i musze kupić nową - tak zachwalacie JMO że zastanawiam się czy się nie skusić? czy ona nie obciąży bardzo cienkich i delikatnych włosów?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 07:50   #4432
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Na komary to chyba najbardziej działa oleje z cytronelli (tak z własnych obserwacji, chociaż ja ostatnio zjadam Vit B i w ogóle nie mam problemu z komarami)
Olej wspaniały to straszny tłuścioch. Posmarowałam twarz na noc i chyba go polubię. Tylko ten zapach ....
U mnie obecnie uroczo grzmi Będzie piękna burza.
To kto podejmie się założenia wątku plotkowego naturalnomaniaczek?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 07:58   #4433
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Na komary to chyba najbardziej działa oleje z cytronelli (tak z własnych obserwacji, chociaż ja ostatnio zjadam Vit B i w ogóle nie mam problemu z komarami)

U mnie obecnie uroczo grzmi Będzie piękna burza.
ja kiedyś jadłam wit B przez 2 miesiące a komary i tak mnie kochały
jak spaliśmy nad jeziorem w kilka osób w domku to ja rano miałam kilka bąbli, reszta ani jednego - jakoś się kumulują na mnie

a burza u nas piękna była o 2
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 08:24   #4434
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Na komary to chyba najbardziej działa oleje z cytronelli (tak z własnych obserwacji, chociaż ja ostatnio zjadam Vit B i w ogóle nie mam problemu z komarami)
Olej wspaniały to straszny tłuścioch. Posmarowałam twarz na noc i chyba go polubię. Tylko ten zapach ....
U mnie obecnie uroczo grzmi Będzie piękna burza.
To kto podejmie się założenia wątku plotkowego naturalnomaniaczek?
Ja się podejmę, jak mi kto tytuł ładny wymyśli
Nagrodą będzie oficjalny tytuł Matki Chrzestnej Naturalnych Ploteczek

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja kiedyś jadłam wit B przez 2 miesiące a komary i tak mnie kochały
jak spaliśmy nad jeziorem w kilka osób w domku to ja rano miałam kilka bąbli, reszta ani jednego - jakoś się kumulują na mnie

a burza u nas piękna była o 2
Potwierdzam witamina B w moim przypadku działała, jak miła przyprawa - im więcej, tym bardziej komarom smakowałam

Burze u mnie były cała noc, najpiękniejsza rzeczywiście między 2 a 3 - w nasze jeziorko waliło, aż miło... nie było wyboru, okulary na nos i podziwiałam
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 08:24   #4435
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Bo arbuza się puka przed zakupem
Pukany arbuz wydaje różne dźwięki w zależności od stopnia dojrzałości - Twój niestety był stary. Mi opukiwanie idzie w kratkę (ojciec zawsze trafia na idealnie dojrzałe, ale jakoś dziecka nie wyuczył), więc kupuję po prostu połówki albo ćwiartki - wtedy widzę Aha, jeszcze mała rada do kupowania rozkrojonych - warto lekko nacisnąć arbuza koło pestek, jeśli jest miękki (taki nieprzyjemnie miękki i łatwo ustąpi), to znaczy, że się zepsuje w ciągu najbliższej doby - jest już przejrzały.



O dobrze wiedziećTeraz w sklepie przed zakupem popukam się z arbuzemTż puściłam na zakupy i powiedziałam,żeby brał takiego co jest już"otwarty"
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kończy mi się odżywka do włosów i musze kupić nową - tak zachwalacie JMO że zastanawiam się czy się nie skusić? czy ona nie obciąży bardzo cienkich i delikatnych włosów?
KupujNie obciąży Ci jeśli ją spłuczesz.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Na komary to chyba najbardziej działa oleje z cytronelli (tak z własnych obserwacji, chociaż ja ostatnio zjadam Vit B i w ogóle nie mam problemu z komarami)
Olej wspaniały to straszny tłuścioch. Posmarowałam twarz na noc i chyba go polubię. Tylko ten zapach ....
U mnie obecnie uroczo grzmi Będzie piękna burza.
To kto podejmie się założenia wątku plotkowego naturalnomaniaczek?
U nas była taka w nocy,że mnie i tż podniosła na nogi i spać do rana już nie dała.Nawet kotka do nas przyleciała się potulić.Tylko naszej małej jak zawsze nic nie ruszyło
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 08:28   #4436
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Trzymamy,trzymamyTy lko ja jeszcze mam jedno zamówienie do zrealizowania i wsio.Koniec.Kazałam tż odciąć mi każdy możliwy dostęp do gotówki

taa... zawsze będziejeszcze jakieś jedno, ostatnie zamowienie do zrealizowania
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Bo arbuza się puka przed zakupem
Pukany arbuz wydaje różne dźwięki w zależności od stopnia dojrzałości - Twój niestety był stary. Mi opukiwanie idzie w kratkę (ojciec zawsze trafia na idealnie dojrzałe, ale jakoś dziecka nie wyuczył), więc kupuję po prostu połówki albo ćwiartki - wtedy widzę Aha, jeszcze mała rada do kupowania rozkrojonych - warto lekko nacisnąć arbuza koło pestek, jeśli jest miękki (taki nieprzyjemnie miękki i łatwo ustąpi), to znaczy, że się zepsuje w ciągu najbliższej doby - jest już przejrzały.



Kotwilka współczucia dla TŻa

Niestety prawo nie jest po stronie Anuli, chyba, że wyżywienie wege miałaby zapisane w umowie albo jest wpisane jako opcjonalne w ofercie.
Jeśli nie ma nic na papierze - nie ma w ofercie, w mailach (o ile takowe pisała), w karcie dziecka - to nic nie udowodni. W takiej sytuacji jest to tylko i wyłącznie dobra wola organizatora, że może, ale nie musi zapewnić inne wyżywienie niż reszcie uczestników. Sytuacja jest inna, jeśłi jest to wpisane w kartę dziecka - część dzieci jest np. na diecie bezglutenowej i jeśłi organizator dostaję kartę z taką informacją i sprzedaje wyjazd, to ma psi obowiązek takie wyżywienie zapewnić.



Anula, mądrze, że nie robisz awantury teraz, kiedy Młoda jest na wyjeździe. Jak napisałam wyżej prawo niestety nie jest po Twojej stronie, bo chociaż umowy ustne uważa się za wiążące, to nie ma jak udowodnić, że zostały zawarte
Prościej: jeśli będą chcieli, to się wyprą, że cokolwiek Ci obiecali. Warto więc zadbać o dowód, czyli chociażby zamiast dzwonić, napisać do nich maila, albo wysłać faxem pismo, na które mają obowiązek odpowiedzieć. Z forami też bym się do powrotu wstrzymała, chociażby z prostej przyczyny - spróbuj najpierw zdobyć od biura dowód, że coś Ci obiecali, bo inaczej wyjdzie, że Ty ich oczerniasz, a nie masz podstaw - mogą się bronić, ze coś sobie kobieta wymyśla i szumy robi, a my przecież mamy jasna ofertę.

A bardziej w temacie
Skorzystałam z wczorajszych rad - posmarowałam ugryzienia olejkiem herbacianym. Zniknąć nie zniknęły, ale przestały swędzieć i jakby mniejsze się zrobiły Natomiast na kominek z olejkiem lawendowym komary bimbają - gryzły aż miło

Aha, skończyłam wreszcie krem z NB z rokitnikiem, a zaczęłam z oliwką i porównanie wychodzi zdecydowanie na plus dla oliwki
Zdecydowanie ładniej pachnie, szybciej się wchłania i zostawia na dłużej miękką skórę. Gdybym mogła jeszcze gdzieś kupić te kosmetyki, to seria oliwkowa miała by duże szanse być w koszyku
Vea - ja własnie zawsze jestem ciekawa jaki odgłos powinien wydawać dobry arbuz?
Czytałam juz pare razy, ale zawsze zapominam powninien byc głuchy, bo chyba echo nie jest pożądane - czy na odwrót?

Co do kolonii - potwierdzam, nie ma prawnego obowiązku takiego zapisu w umowie. Myśleli, że jak mi taki kicior wcisna to przestane mieć wymagania w kwestii wyżywienia - ja od razu posłużyłam im darmową porada prawna w tym temacie, więc przestali głupa rżnąć. Ale myslę, że wielu rodziców dało sie w podobny spsób zbyc ze swoimi żądaniami Moja koleżanka na przykład - odpuściła w podobnej sytuacji, bo argument o braku zapisu w umowie ja przekonał. Oczywiście mogliby próbować sie wykręcic, ale mogłabym wtedy wszelkimi mołziwymi dodowami przekonac sąd. Poza tym mam ich w garści, bo mam maile, z których jasno wynika, że podpisałam umowę dopiero po zapewnieniu, że dieta wegetariańska nie jest dla nich problemem i że będzie realizowana.
Ale wiesz, jeśli sie dzis naprostują, to szkoda zdrowia na prawną walke z nimi. Możłiwe do uzyskania odszkodowanie nie jest tego warte. Zemszczę sie inaczej

Cieszę się, że olejek herbaciany Tobie tez pomaga
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kończy mi się odżywka do włosów i musze kupić nową - tak zachwalacie JMO że zastanawiam się czy się nie skusić? czy ona nie obciąży bardzo cienkich i delikatnych włosów?
Moim zdaniem nie obciąży. Tylko nie nakładaj na skórę głowy.
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja kiedyś jadłam wit B przez 2 miesiące a komary i tak mnie kochały
jak spaliśmy nad jeziorem w kilka osób w domku to ja rano miałam kilka bąbli, reszta ani jednego - jakoś się kumulują na mnie

a burza u nas piękna była o 2
T'ai - to znaczy, że Ty jesteś najlepszym środkiem na komary, oczywiście dla swoich współtowarzyszy skoro lecą do Ciebie a ich omijają.... Nie wybrałabys sie z nami na mazury w sierpniu?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 08:31   #4437
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Burze u mnie były cała noc, najpiękniejsza rzeczywiście między 2 a 3 - w nasze jeziorko waliło, aż miło... nie było wyboru, okulary na nos i podziwiałam
o w jezioro wali pięknie
kocur moich rodziców zawsze biega po parapecie zafascynowany błyskami

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

T'ai - to znaczy, że Ty jesteś najlepszym środkiem na komary, oczywiście dla swoich współtowarzyszy skoro lecą do Ciebie a ich omijają.... Nie wybrałabys sie z nami na mazury w sierpniu?
no nie da się ukryć
zawsze przy stole ja się drapię a wszyscy mają takie miny bo mają spokój
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 08:33   #4438
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ale to ma byc taki wątek plotkowo - naturalny?
Takie plotki z kosmetykami naturalnymi w tle?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 08:36   #4439
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ale to ma byc taki wątek plotkowo - naturalny?
Takie plotki z kosmetykami naturalnymi w tle?
tak, żebyśmy nie zaśmiecały tego wątku i mogły bez stresu porozmawiać o wszystkim (o kosmetykach również)
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 08:36   #4440
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Vea - ja własnie zawsze jestem ciekawa jaki odgłos powinien wydawać dobry arbuz?
Czytałam juz pare razy, ale zawsze zapominam powninien byc głuchy, bo chyba echo nie jest pożądane - czy na odwrót?
Puk, puk... odpowiednio modulowane
Tak na serio, to mi po prostu pokazano w Chorwacji - Pan na targu opukiwał kolejne arbuzy i mówił, który jest już dojrzały, a który jeszcze potrzebuje czasu. Dźwięk - taki głuchy - sobie zapamiętałam i próbuję tak kupować Można też po zapachu od strony ogonka - jakkolwiek by to nie brzmiało Jak mocno pachnie, to powinien być dobry.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Co do kolonii - potwierdzam, nie ma prawnego obowiązku takiego zapisu w umowie. Myśleli, że jak mi taki kicior wcisna to przestane mieć wymagania w kwestii wyżywienia - ja od razu posłużyłam im darmową porada prawna w tym temacie, więc przestali głupa rżnąć. Ale myslę, że wielu rodziców dało sie w podobny spsób zbyc ze swoimi żądaniami Moja koleżanka na przykład - odpuściła w podobnej sytuacji, bo argument o braku zapisu w umowie ja przekonał. Oczywiście mogliby próbować sie wykręcic, ale mogłabym wtedy wszelkimi mołziwymi dodowami przekonac sąd. Poza tym mam ich w garści, bo mam maile, z których jasno wynika, że podpisałam umowę dopiero po zapewnieniu, że dieta wegetariańska nie jest dla nich problemem i że będzie realizowana.
Ale wiesz, jeśli sie dzis naprostują, to szkoda zdrowia na prawną walke z nimi. Możłiwe do uzyskania odszkodowanie nie jest tego warte. Zemszczę sie inaczej
Aaaa.. to insza inszość. Jeśli masz maile z obietnicą, to spokojnie możesz dochodzić swoich praw To tylko czekać, czy zrealizują obietnicę, jeśli nie to na początku UOKiK, a potem się zobaczy. Warto też dać znać do Regionalnej Izby Turystyki, oni też mogą wyciągnąć konsekwencje nierealizowania umowy.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Cieszę się, że olejek herbaciany Tobie tez pomaga
Też się cieszę
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.