Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 09:08   #4441
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
Mleczko klorane też nie ma parsolu . Albo przynajmniej nie widzę go w składzie, który jest podany na KWC.
Masz rację Bruja sama nie sprawdzałam, bo byłam przekonana, że ma
Nie wiem czy skład z KWC jest aktualny, a na opakowaniu niestety nie mogę się doczytać, bo polski dystrybutor zakleił skład swoją naklejką, która przy próbie odlepienia odrywa też napisy z kartonika
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:06   #4442
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dagmara1988 Pokaż wiadomość
A wiesz, czy minerały i inna kolorówka nałozona na ten LRP nie zmieni jego własciwosci?
Hm zawiera parsol jak większość więc pudry z talkiem etc destabilizują go, ale ja nie jestem opalona, więc może jednak to mało zmienia...
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:30   #4443
Dagmara1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 44
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kala_88 Pokaż wiadomość
Hm zawiera parsol jak większość więc pudry z talkiem etc destabilizują go, ale ja nie jestem opalona, więc może jednak to mało zmienia...
No właśnie tak myślałam, że ma ten parsol. Chociaż przyznam, że kompletnie nie znam sie na filtrach to jednak nie ufałabym temu, że nie jesteśmy opalone - ja przez cały rok chodziłam bez filtrów i tez nic mnie nie opaliło, nadal jestem bieluteńka do tego stopnia, że nie moge kupić wystarczajaco jasnego podkladu. Natomiast chciałabym na lato kupic już filtr i szukam takiego odpowiedniego, nie tylko po to aby się nie opalić ale po to, żeby zapobiec fotostarzeniu i uniknąc przebarwień
Dagmara1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:44   #4444
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dagmara1988 Pokaż wiadomość
chciałabym na lato kupic już filtr i szukam takiego odpowiedniego, nie tylko po to aby się nie opalić ale po to, żeby zapobiec fotostarzeniu i uniknąc przebarwień
Trafiłaś w dziesiątkę!! Po to właśnie nie powinnyśmy się opalać .
Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:39   #4445
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Co sądzicie o Biodermie w kompakcie?

jak z kolorówką, ogólnym wyglądem na twarzy i z ochroną?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 21:59   #4446
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

http://esentia.pl/Bioderma_Photoderm...nej_p27789.htm


prosze powiedzcie czy on jest czegoś wart?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 00:34   #4447
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
http://esentia.pl/Bioderma_Photoderm...nej_p27789.htm


prosze powiedzcie czy on jest czegoś wart?
Ma tinosorb M, parsol, Tinosorb S
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 09:24   #4448
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Co sądzicie o Biodermie w kompakcie?

jak z kolorówką, ogólnym wyglądem na twarzy i z ochroną?
No nie, następna kusicielka.
Już miałam kupować spf 30 w proszku z Bare Minerals, a tu to się pokazało. Chyba się wiec wstrzymam i w PL zakupię sobie ten kompakt.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 09:42   #4449
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;27164029]Ma tinosorb M, parsol, Tinosorb S[/QUOTE]


czyli stabilny, zobacze czy biali, mama nadzieje że nie i ze nie pozostawia tlustej warstwy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 11:28   #4450
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Hmmmm... dziewczyny czy wiecie coś nt masła shea , jako , że stanowi on naturalny filtr przeciwłoneczny ? Normalnie mnie zaintrygowało to info

ps. Na buzie co bardziej polecicie - soraye 30spf czy soraye nadajaca sie do calego ciala spf45 ?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 12:15   #4451
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Hmmmm... dziewczyny czy wiecie coś nt masła shea , jako , że stanowi on naturalny filtr przeciwłoneczny ? Normalnie mnie zaintrygowało to info

ps. Na buzie co bardziej polecicie - soraye 30spf czy soraye nadajaca sie do calego ciala spf45 ?
Z reguły naturalne filtry dają ochronę w granicach spf 5. Miałam kiedyś to masło (kupiłam w Naturze), używałam tego jak oliwki - jest gęste (ma stałą konsystencje), okropnie tłuste, ale za to świetnie nawilża i koi skórę. Smarowałam nim ciało na wakacjach i opaliłam się na murzyna - za to opalenizna bardzo szybko zeszła Nie sądzę, żeby taka ochrona była coś warta, tym bardziej, że to masełko jest tłuste i tworzy na skórze trwały błyszczący film, który ułatwia przenikanie promieniom słonecznym w głąb skóry.

Z Sorayi miałam tylko emulsje spf 60 i spf 45. 60 jest cięższa i odrobinę bieli (zostaje w brwiach), a 45 jest lekka, niebieląca i błyskawicznie się wchłania.
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 12:34   #4452
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

No tak.. ale dowiedziałam się, że ma w składzie jedno świństwo przyspieszające starzenie tak tak.. soraya!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 13:43   #4453
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
No tak.. ale dowiedziałam się, że ma w składzie jedno świństwo przyspieszające starzenie tak tak.. soraya!

prosze powiedz co to za składnik który powoduje starzenie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 13:57   #4454
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

methylparaben... pod wpływem słońca prawdopodobnie przyspiesza proces wytwarzania zmarszczek. Może chodzi o to, że paraben jak każdy paraben tak działa...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:21   #4455
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
methylparaben... pod wpływem słońca prawdopodobnie przyspiesza proces wytwarzania zmarszczek. Może chodzi o to, że paraben jak każdy paraben tak działa...
no tego to jeszcze nie słyszałam.... skąd wy bierzecie takie "rewelacje"? gdyby to rzeczywiście była prawda to 90% kosmetyków przyspieszałoby starzenie serio, nie rozsiewajcie głupich plotek. Jeśli już to podaj źródło tej "niesamowitej" informacji. Tylko nie cytuj mi Łuskiewnika, bo padnę...
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:41   #4456
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
no tego to jeszcze nie słyszałam.... skąd wy bierzecie takie "rewelacje"? gdyby to rzeczywiście była prawda to 90% kosmetyków przyspieszałoby starzenie serio, nie rozsiewajcie głupich plotek. Jeśli już to podaj źródło tej "niesamowitej" informacji. Tylko nie cytuj mi Łuskiewnika, bo padnę...
Plotka plotką, tylko nie rozumiem dlaczego uczepiłaś się Łuskiewnika
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:49   #4457
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Plotka plotką, tylko nie rozumiem dlaczego uczepiłaś się Łuskiewnika
Bo jego przekonania są szeroko znane na forum Wizażu, bynajmniej nie od pozytywnej strony wiele informacji, które rozpowszechnia, jest mocno przesadzonych.
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 17:03   #4458
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Bo jego przekonania są szeroko znane na forum Wizażu, bynajmniej nie od pozytywnej strony wiele informacji, które rozpowszechnia, jest mocno przesadzonych.
Mówisz o doktorze Różańskim Jeżeli tak, nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem, jego prace oparte są na rzetelnych źródłach. Co się tyczy aktualnego wątku, na pewno nie spotkałam u niego stwierdzenia, jakoby masło shea zawierało methylparaben (z ciekawości sprawdziłam).
Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić owe szeroko znane przekonania krążące po wizażu w wyszukiwarce, ciekawam o co się konkretnie rozchodzi.
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 17:09   #4459
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

To dotyczyło Sorayi a nie masła Shea

sylwia_doll - która dla mnie zaczyna zakrawać na spamiarza - zacytytowała wizażankę z wątku o filtrach nieaptecznych - bo swoje rozważania życiowe bardzo lubi powielać na różnych wątkach biochemii.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 17:29   #4460
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
To dotyczyło Sorayi a nie masła Shea
Ineso, ostatecznie rozwiałaś wszelkie wątpliwości. (torba pokutna za czytanie bez zrozumienia )
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:06   #4461
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
no tego to jeszcze nie słyszałam.... skąd wy bierzecie takie "rewelacje"? gdyby to rzeczywiście była prawda to 90% kosmetyków przyspieszałoby starzenie serio, nie rozsiewajcie głupich plotek. Jeśli już to podaj źródło tej "niesamowitej" informacji. Tylko nie cytuj mi Łuskiewnika, bo padnę...
Da sie znaleźć takie info, ale tak na prawde to samo mozna powiedzić o wielu innych składnikach, żeby temu zapobiedz uzywamu filtrów
http://www.sciencedirect.com/science...00483X06004641 To chyba główne źródło tych nowin

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Mówisz o doktorze Różańskim Jeżeli tak, nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem, jego prace oparte są na rzetelnych źródłach.
Na pewno nei ta o "toksynach" w kosmetykach, kóra to jest tłumaczeniem jakchś bzdur z różnych mało wiarygodnych zagranicznych, panikarskich portali i to ta strona nie ma najlepszych opinii. Co innego te o zielarstwie, widać różnice w jakości
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:23   #4462
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Da sie znaleźć takie info, ale tak na prawde to samo mozna powiedzić o wielu innych składnikach, żeby temu zapobiedz uzywamu filtrów
http://www.sciencedirect.com/science...00483X06004641 To chyba główne źródło tych nowin

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------


Na pewno nei ta o "toksynach" w kosmetykach, kóra to jest tłumaczeniem jakchś bzdur z różnych mało wiarygodnych zagranicznych, panikarskich portali i to ta strona nie ma najlepszych opinii. Co innego te o zielarstwie, widać różnice w jakości
Pisząc o wiarygodnych źródłach, miałam na myśli właśnie artykuły z dziedziny zielarstwa, ziołolecznictwa. Strony o toksynach w kosmetykach nie widziałam na oczy. Pewnie stąd moje oburzenie.

edit:
przetestowałam tę o to biodermę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...7r.html&next=1 w warunkach roboczych: pierwsze upały, klimatyzacja i, najważniejsze, nienaganny makijaż przez ponad 9 godzin (oczywiście z pojedynczymi przyklepkami pudrem). Fluid pięknie się wchłania (nie wiem jak szybko, daję mu na to na pewno 20-30 minut), makijaż nie spływa, a po zmyciu cera jest miękka. Duży plus za to, że nie uczula - mam z tym dość znaczne problemy. Polecam gorąco!

Szukam teraz czegoś na mniejsze, codzienne wyjścia typu zakupy etc. Chciałam przetestować mleczko dla dzieci Klorane, ale nie mogę dostać go w Krakowie :/
Kusi mnie Iwostin, macie może porównanie, jak wypada emulsja i krem? Zastanawiam się, czy watro kupować treściwy krem na lato, może emulsja jest lżejsza? Trochę straszą parabeny w składzie, pomimo dwóch tinosorbów...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1

Albo rossmannowski sonnencreme...?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...10.html&next=1
Co polecicie?

Edytowane przez patrycjazuzanna
Czas edycji: 2011-05-28 o 20:33
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:09   #4463
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Pisząc o wiarygodnych źródłach, miałam na myśli właśnie artykuły z dziedziny zielarstwa, ziołolecznictwa. Strony o toksynach w kosmetykach nie widziałam na oczy. Pewnie stąd moje oburzenie.

edit:
przetestowałam tę o to biodermę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...7r.html&next=1 w warunkach roboczych: pierwsze upały, klimatyzacja i, najważniejsze, nienaganny makijaż przez ponad 9 godzin (oczywiście z pojedynczymi przyklepkami pudrem). Fluid pięknie się wchłania (nie wiem jak szybko, daję mu na to na pewno 20-30 minut), makijaż nie spływa, a po zmyciu cera jest miękka. Duży plus za to, że nie uczula - mam z tym dość znaczne problemy. Polecam gorąco!

Szukam teraz czegoś na mniejsze, codzienne wyjścia typu zakupy etc. Chciałam przetestować mleczko dla dzieci Klorane, ale nie mogę dostać go w Krakowie :/
Kusi mnie Iwostin, macie może porównanie, jak wypada emulsja i krem? Zastanawiam się, czy watro kupować treściwy krem na lato, może emulsja jest lżejsza? Trochę straszą parabeny w składzie, pomimo dwóch tinosorbów...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1

Albo rossmannowski sonnencreme...?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...10.html&next=1
Co polecicie?
to mnie pocieszyłas że bioderma się sprawdziła
ja ja kupiłam bo nie chciałam uzywac skrobi która była konieczna przy baby dreamie.

jutro wpóbuje po raz pierwszy i zobaczym jak to bedzie

ja nie wiem czy nie widziałam gdzies korane w krakowie, ale niestety nie pamietam jak zobacze to dam znac
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:14   #4464
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość

Szukam teraz czegoś na mniejsze, codzienne wyjścia typu zakupy etc. Chciałam przetestować mleczko dla dzieci Klorane, ale nie mogę dostać go w Krakowie :/
Kusi mnie Iwostin, macie może porównanie, jak wypada emulsja i krem? Zastanawiam się, czy watro kupować treściwy krem na lato, może emulsja jest lżejsza? Trochę straszą parabeny w składzie, pomimo dwóch tinosorbów...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1

Albo rossmannowski sonnencreme...?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...10.html&next=1
Co polecicie?
Klorane chyba widziałam stacjonarnie w Vena Vita. W każdym razie mają na stronie, więc można zamówić i odebrać osobiście: http://www.vena-vita.pl/produkt,id,2...steczki+25+szt.

Porównywałam krem z emulsją Iwostinu Róznica tradycyjna - krem dość ciężki, wchłania się, ale mocny błysk i wrażenie ciężkości są - raczej to filtr na zimne dni. Emulsja jest super. Leciutka, łatwo się rozprowadza, dobrze wchłania, ale lekka warstewka filmu zostaje.

Rossmanowy dzieciaczek to też raczej ciężki kaliber.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:48   #4465
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

Porównywałam krem z emulsją Iwostinu Róznica tradycyjna - krem dość ciężki, wchłania się, ale mocny błysk i wrażenie ciężkości są - raczej to filtr na zimne dni. Emulsja jest super. Leciutka, łatwo się rozprowadza, dobrze wchłania, ale lekka warstewka filmu zostaje.
Jestem prawie pewna że miałam ze dwa lata temu emulsje i była raczej przyciężka (dla mojej tłustej cery), gęba swieciła sie jak wysmarowana smalcem, bieliła, do tego uczucie "spocienia" pod tą warstwą klajstru, choć całe szczeście nie zapychała
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 22:01   #4466
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

hey - już dawno odkryłam, że jestem jedną z nielicznych (by nie powiedzieć jedyną) wizażanką, której Iwostiny nie bielą
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 22:32   #4467
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Klorane chyba widziałam stacjonarnie w Vena Vita. W każdym razie mają na stronie, więc można zamówić i odebrać osobiście: http://www.vena-vita.pl/produkt,id,2...steczki+25+szt.

Porównywałam krem z emulsją Iwostinu Róznica tradycyjna - krem dość ciężki, wchłania się, ale mocny błysk i wrażenie ciężkości są - raczej to filtr na zimne dni. Emulsja jest super. Leciutka, łatwo się rozprowadza, dobrze wchłania, ale lekka warstewka filmu zostaje.

Rossmanowy dzieciaczek to też raczej ciężki kaliber.
O, dziękuję. Czaję się na Klorane od dłużego czasu, jeno znaleźć nie mogłam. Pójdzie na pierwszy rzut. Iwostinu z pewnością wypróbuję jesienią/zimą. Cena przypadła mi do gustu.
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Jestem prawie pewna że miałam ze dwa lata temu emulsje i była raczej przyciężka (dla mojej tłustej cery), gęba swieciła sie jak wysmarowana smalcem, bieliła, do tego uczucie "spocienia" pod tą warstwą klajstru, choć całe szczeście nie zapychała
Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
hey - już dawno odkryłam, że jestem jedną z nielicznych (by nie powiedzieć jedyną) wizażanką, której Iwostiny nie bielą
Niestety, każdy reaguje inaczej. Nie ma rady, trzeba testować na sobie.
Ineso, jaką masz cerę? Mnie w sumie trudno pobielić, bo z natury mam potwornie jasną cerę, natomiast efekt chorobliwego, filtrowego błysku skutecznie niweluję mieszanką pudrów i różem. I da się wyjść do ludzi. Czasem wychodzę na noc, wtedy używam zwykłego podkładu i czuję się z lekka nieswojo z matem absolutnym i brakiem filtrowego glow.

Dziękuję serdecznie za rady.
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 12:42   #4468
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

dlaczego ja tu wczesniej nie zaglądnełam poczytałam kwc i zakupiłam nieszczesną pollene eve, fakt nie świeci sie, wchlania do matu ale za to mi osobiście wyżera oczy. Nigdy w zyciu, po zadnym kremie oczy mnie nie piekły a tutaj masakra jakas i teraz jeszcze czytam tutaj ze żadna rewelacja z ochroną, buuu
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 13:31   #4469
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja cały czas mam zagwozdkę co do tych filtrów Soraya no bo u mnie to wygląda tak - 60-tka bieli mnie bardzo bardzo, jest ciężka, tępa ale za to po 10 minutach wchłania się naprawdę dobrze i nie błyszczy - łatwo wtedy mogę nałożyć na nią makijaż i wyglądam nieźle

za to 45-tka nie bieli w ogóle, ale za to w ogóle się nie wchłania i zostawia tłusty film - na to jest mi już ciężko się pomalować tak, by nie zetrzeć i muszę użyć tony pudru/skrobii żeby to zmatowić

i zastanawiam się co lepsze - pierw się przybielić, ale przyciemnić podkładem, czy nie bielić wcale ale mieć problem z pomalowaniem później chyba zostanę przy 60-tce. szkoda, że kupiłam aż 2 opakowania 45-tki
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 14:06   #4470
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;27186440] chyba zostanę przy 60-tce. szkoda, że kupiłam aż 2 opakowania 45-tki [/QUOTE]
Zawsze możesz zużyć na ciało
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.