Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 10:50   #4441
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak, niestety muszę. Wiem że mi zaraz pewnie napiszesz że sie nie powinno do peep toe mieć pończoch, ale nie musisz, bo wiem i ignoruję ten fakt.
nie, i nie wiem skąd taki wniosek po prostu sama nie ośmielam się zakładać obcasów na gołe stopy i byłaby to dla mnie duża odwaga, zwłaszcza na wesele, stąd pytanie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 10:55   #4442
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie, i nie wiem skąd taki wniosek po prostu sama nie ośmielam się zakładać obcasów na gołe stopy i byłaby to dla mnie duża odwaga, zwłaszcza na wesele, stąd pytanie
No bo już mi tyle osób napisało to na wizażu, że spodziewałam się kolejne wiadomości tego typu, no offence.

Ja peep toe uwielbiam, ale praktycznie żadnych butów (nie tylko tego typu) nie mogę nosić na gołe stopy, chyba że są bardzo miękkie i znoszone. Ale na szczęscie pończochy bez wzmocnień nie rzucają się bardzo w oczy, zwłaszcza spod długiej sukni.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 11:19   #4443
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ice fajne buciki, ja bym w takich chętnie śmigała nawet na codzień
Ja też do peep-toe muszę mieć podkolanówki/stopki (jeśli mam spodnie) lub pończochy do spódnic, bo inaczej po dłuższym chodzeniu mnie obcierają
Ale wybieram właśnie te bez wzmocnień na palcach i wg. mnie nie wygląda to wcale źle.
Poza tym w obcasach noga mi się szybciej poci i męczy, więc bez podkolanówek się zaczynam w nich po pewnym czasie ślizgać jak idę.

EDIT: W ogóle wypatrzyłam w Mango fajne peep-toe i klasyczne szpilki, ale dawno nie chodziłam w obcasach i się waham nad zakupem. Postanowiłam więc póki co przynieść do pracy któreś moje buty na obcasie i sobie przypomnieć jak się chodzi
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-04-02 o 11:21
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 11:21   #4444
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

To też była moja myśl, bo mnie telepało na myśl że kupię ładne buty za kupę kasy i włożę je raz. To kupiłam ladne, tanie i na wiele razy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 11:32   #4445
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja peep toe uwielbiam, ale praktycznie żadnych butów (nie tylko tego typu) nie mogę nosić na gołe stopy, chyba że są bardzo miękkie i znoszone. Ale na szczęscie pończochy bez wzmocnień nie rzucają się bardzo w oczy, zwłaszcza spod długiej sukni.
Po pierwsze piękne buty! Sama ubolewam, że nie mogę takich nosić, więc tym bardziej zazdroszczę I też bym nigdy nie założyła butów bez rajstop - zwłaszcza, że takich cienkich prawie nie widać, w dodatku spod długiej sukienki prawie nie widać butów, więc kto by się przyglądał, czy wystaje kawałek stopy w rajstopach czy bez


Spodnie chętnie pokażę, tylko teraz jestem w pracy Wyglądają podobnie do tych w załączniku, tzn. kolor mają taki sam, ale materiał jest gładki, no i nie mają żadnych kieszeni (trochę szkoda, ale i tak nie wyglądam w nich za grubo, więc mi się podobają). Mam nadzieję, że niedługo będę mogła je nosić, bo w ten mróz mam ochotę wrócić do zimowej czapki i grubych spodni


Wczoraj byłam na Duszy Kobusza - jeśli macie szansę zdobyć bilety i lubicie Kobuszewskiego, to polecam. Niestety sam jubilat nie jest cały czas na scenie, na co liczyłam po cichu, ale nie ma co się dziwić - ma już 78 lat (i fantastycznie się "trzyma"). Przypomniało mi się wiele jego piosenek, to wspaniały aktor!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg canvas-shorter-trousers-poppy.jpg (13,2 KB, 16 załadowań)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 11:32   #4446
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dlatego ja postawiłam na kolorowe
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 12:43   #4447
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dlatego ja postawiłam na kolorowe
Ja myślałam o czerwonych dość długo, ale nie znalazłam takich jakie bym chciała. Te też nie są białe, to taki bardzo blady pudrowy róż i koniec końców uważam, że taka stylizacja z jasnymi butami jakoś bardziej współgra z tym, jak sobie siebie wyobrażam w sukni ślubnej.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 13:53   #4448
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja zazdroszczę pogody. W weekend zapowiadają opady deszczu ze śniegiem Ale podobno na święta ma być słonecznie i ciepło, więc nie tracę nadziei, że może moje nowe ciuszki będę mogła już założyć Póki co te nowe balerinki testuję w pracy i nie obtarły póki co, więc jest dobrze.
U nas tez sie pogoda pogorszyla, dzis ledwie 15, a jutro ma byc kolo 8. Mam tylko nadzieje, ze na swieta bedzie cieplej, bo przyjedzie do nas moja siostra z chlopakiem i znajomi i planowalismy zrobic grilla.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No to muszę go wypróbować! Ja robiłam już 2 razy z przepisu Tatter Jest super - taki mocno razowy, ma intensywny smak... Tylk odługo rośnie i wczoraj pękł na górze, bo za krótko wyrastał (a rósł chyba 5 godzin!) I robiłam jeszcze ten - taki hm... moi dziadkowie kupują chleb Sitek, w małej piekarni obok siebie, bardzo go lubię - i ten ma właśnie taki smak A poza tym robiłam jakiś na drożdżach, dobry był, ale tylko pierwszego dnia (choć zazwyczaj pierwszego dnia znikał) Jak znajdziesz jeszcze jakiś dobry przepis, to daj znać
Wyprobujemy pewnie i te przepisy od Ciebie, ale poki co, poki ja nie pracuje i mam czas wyrabiac ciasto pobawimy sie jeszcze tym naszym przepisem. Tych blogow nie znalam, a widze, ze fachowo dziewczyny pisza, wiec nam sie przydadza i rady i przepisy. Bo tak w zasadzie to TZ zaczal sie bawic w pieczenie chlebow, a tu nawet jak sie szuka w googlach przepisow po polsku, to ciezko cos znalezc (pewnie przez inne pozycjonowanie stron).

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pokażę wam moje buciki ślubne, zakupiłam w piątek https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1333141697

O dzięki, o Goshu wstępnie myślałam, muszę iść pomaziać.
Buciki bardzo fajne. Proste, ale urocze.

A o Goshu i ja Ci mialam pisac juz wczesniej. Polecam zwlaszcza te klasyczne kredki z serii Velvet Touch. Mam tez jedna czy dwie wykrecane Let's Twist i w sumie tez nic im nie moge zarzucic, jesli chodzi o wyrazistosc koloru czy trwalosc, ale generalnie nie przepadam za automatami. Nie ma to jak precyzja zastruganej kredki. Te kupilam tylko i wylacznie dla kolorow. A wlasnie, a propos kolorow, to akurat z fioletami w Goshu kiepsko, bo sa chyba tylko 2 odcienie, ale moze Ci akurat ktorys spasuje.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak, niestety muszę. Wiem że mi zaraz pewnie napiszesz że sie nie powinno do peep toe mieć pończoch, ale nie musisz, bo wiem i ignoruję ten fakt.
Nie wiem jak w PL, ale tu sa nawet specjalne rajstopy do peep toe. Zaklada sie je jak japonki, miedzy palucha a reszte palcow i w ten sposob mozna sobie wystawiac gole palce i pazurki, a jednoczesnie miec reszte stopy, no i oczywiscie nogi zakryte. Nawet w Primarku takie sa.

Ooo, nawet je znalazlam na All http://allegro.pl/orginalne-rajstopy...244196129.html I w ogole jak wpiszesz rajstopy bez palcow, to znajdziesz i inne.

Trzeba by jeszcze poszukac, bo moze i takowe ponczoszki robia
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:48   #4449
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wyprobujemy pewnie i te przepisy od Ciebie, ale poki co, poki ja nie pracuje i mam czas wyrabiac ciasto pobawimy sie jeszcze tym naszym przepisem. Tych blogow nie znalam, a widze, ze fachowo dziewczyny pisza, wiec nam sie przydadza i rady i przepisy. Bo tak w zasadzie to TZ zaczal sie bawic w pieczenie chlebow, a tu nawet jak sie szuka w googlach przepisow po polsku, to ciezko cos znalezc (pewnie przez inne pozycjonowanie stron).
Polecam forum cincin i dział o chlebie - tam te wszystkie kobiety się wypowiadają i można się wiele dowiedzieć

Śmieszne te rajstopy Wiem, że praktyczne itd, ale i tak smieszne - a już zwłaszcza jak ktoś je nosi do japonek


aaaale jestem głodna, przez to siedzenie w domu za dużo jadłam i teraz wzięłam za mało do pracy No ale niedługo jadę do domu

Muszę się przyznać, że znowu kliknęłam 2 cienie infallible na allegro Brązowy i niebieski (nie wiem po co mi niebieski, bo używam tego koloru bardzo rzadko, no ale kosztował 6 złotych a przesyłka razem, więc szkoda było nie wziąć)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:54   #4450
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A o Goshu i ja Ci mialam pisac juz wczesniej. Polecam zwlaszcza te klasyczne kredki z serii Velvet Touch. Mam tez jedna czy dwie wykrecane Let's Twist i w sumie tez nic im nie moge zarzucic, jesli chodzi o wyrazistosc koloru czy trwalosc, ale generalnie nie przepadam za automatami. Nie ma to jak precyzja zastruganej kredki. Te kupilam tylko i wylacznie dla kolorow. A wlasnie, a propos kolorow, to akurat z fioletami w Goshu kiepsko, bo sa chyba tylko 2 odcienie, ale moze Ci akurat ktorys spasuje.
No właśnie muszę się wybrać do jakiegoś sklepu, w którym jest Gosh, nie mam ostatnio co prawda za wiele czasu, ale i tak mnie czeka chodzenie za prezentem dla TŻa na urodziny, więc przy okazji pewnie o kilka kosmetycznych też zahaczę. Miałam kiedyś Velvet Touch złotą, była trwała to pamiętam, ale mało jej używałam bo mi było źle w tym kolorze.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w PL, ale tu sa nawet specjalne rajstopy do peep toe. Zaklada sie je jak japonki, miedzy palucha a reszte palcow i w ten sposob mozna sobie wystawiac gole palce i pazurki, a jednoczesnie miec reszte stopy, no i oczywiscie nogi zakryte. Nawet w Primarku takie sa.

Ooo, nawet je znalazlam na All http://allegro.pl/orginalne-rajstopy...244196129.html I w ogole jak wpiszesz rajstopy bez palcow, to znajdziesz i inne.

Trzeba by jeszcze poszukac, bo moze i takowe ponczoszki robia
No własnie podobno ciężko o takie pończochy bardzo, a w rajstopach nie zamierzam wystepować, bo po 1. nie lubię, po 2. mało seksowne, po 3. gimnastyka w ubikacji z długą suknią i rajstopami to by mogła być rzecz ciężka. Poza tym widzę tu dwie wady - różnicę między kolorem palucha a kolorem reszty stopy i możliwość wżynania się tego paska w stopę, bo mam buty wąskie w palcach i już bym nie chciała mieć nic między palcami.

Tak więc jestem generalnie niechętna do tego pomysłu i wolę chyba klasyczne pończochy bez wzmocnień, nosiłam juz tak i nie ma dramatu z tym jak to wygląda.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:04   #4451
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak więc jestem generalnie niechętna do tego pomysłu i wolę chyba klasyczne pończochy bez wzmocnień, nosiłam juz tak i nie ma dramatu z tym jak to wygląda.
Zgadzam się, ja też noszę bez wzmocnień i chyba też bym się raczej nie zdecydowała na takie wycięte bez palców
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 15:27   #4452
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dzień dobry )))
Kontrola! czytam tak co u Was, i cieszę się, że spoko. MagJa ja niedawno byłam w Londynie 1,5 tygodnia Teraz się szykujemy na Paryż, Oslo i możliwe, że Chiny, ale się zobaczy
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:33   #4453
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Bosiak miło Cię widzieć widzę że podróżujesz
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:37   #4454
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ice
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:39   #4455
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

bosiak A te wyprawy to służbowo czy turystycznie?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 15:48   #4456
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Turystycznie Już od długiego czasu nie mogę usiedzieć na miejscu więc tak sobie mykam to Gdańsk to Kraków, Londyn. Zahaczyłam też o Berlin Niedługo jeszcze Monachium prawdopodobnie, ale to sama Mam trochę urlopu do wykorzystania więc tak to
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 16:14   #4457
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Przyszły mydełka z Mydlarni Tuli


Bossy:
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 17:41   #4458
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam listę zakupów, bo mi się parę rzeczy kończy i jak pójdę do Ross. to trochę zbankrutuję. Muszę kupić: farbę Casting, żel pod prysznic (mam ochotę na te indyjskie żele Palmolive), balsam lub masło do ciała (mam 2 resztki smarowideł: mleczko i mus Garnier i nic więcej ), żel do golenia, zmywacz do paznokci, odżywkę do włosów. Jeszcze chcę obadać te szminki L`Oreala i jeśli mi się któraś spodoba to zapewne kupię
A ja odłożę zakupy na po Świętach, może jeszcze cos wykończę przez ten tydzień
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pokażę wam moje buciki ślubne, zakupiłam w piątek https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1333141697

Tak, ja zawsze z żelem pod prysznic robiłam. Czasme jeszcze dolewałam oliwki dla niemowląt i dosypywałam cukru.

Ja miałam starszą wersję tej bazy i strasznie lubiłam, mam nadzieję że nowa też jest taka dobra. Tylko starą pamiętam że koniecznie trzeba było pudrować.

Mi maseczka Bingo już przyszła i jest masakra bo jest strasznie miętowa i nie byłam w stanie trzymać jej na twarzy dłużej niż 5 minut i to z zaciśniętymi zębami bo nie dość że skóra piekła, to jeszcze lało mi się z nosa i z oczu. Efekt oczyszczania dobry ale nie wiem czy dam w ogole radę jej używać.

Też muszę iść na zakupy do Rossmanna bo mi się kończy sporo rzeczy i też koniecznie chcę te żele Palmolive. I jeszcze tonik Garnier, Lactacyd i jakiś mocny krem do rąk bo mam ostatnio przesuszone.
Wow! Śliczne są!

Ja dawno temu zrobiłam sobie peeling z cukru i oliwy z oliwek- o mały włos przypłaciłabym tę przygodę wizytą na oddziale ratunkowym- cudem nie walnęłam się w głowę po poślizgu w wannie

Nie za bardzo rozumiem po co każą pudrować- chyba to cień powinien być najlepiej trzymany więc po co puder ma je oddzielać od siebie

Pamietam miałam kiedyś peeling do twarzy Avonu z mentolem i nie lubiłam tego uczucia :ehem

Co do kremu do rąk to jednak zwracam honor Vichy Essentielles, dopiero jak się skończył to odczułam Teraz wykańczam Dr Scheller z ol. arganowym, ale chyba zniknęła ta marka, bo nigdzie jej nie widuję
Z żeli pod prysznic kuszą mnie dalej Dove, teraz z nów za 7,99 w SP.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja myślałam o czerwonych dość długo, ale nie znalazłam takich jakie bym chciała. Te też nie są białe, to taki bardzo blady pudrowy róż i koniec końców uważam, że taka stylizacja z jasnymi butami jakoś bardziej współgra z tym, jak sobie siebie wyobrażam w sukni ślubnej.
Rewelacyjnie do białej sukni wyglądają błękitne
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Turystycznie Już od długiego czasu nie mogę usiedzieć na miejscu więc tak sobie mykam to Gdańsk to Kraków, Londyn. Zahaczyłam też o Berlin Niedługo jeszcze Monachium prawdopodobnie, ale to sama Mam trochę urlopu do wykorzystania więc tak to
Ha, miałam pytać gdzie to się podziewasz
Fajnie, że Ci się wszystko układa po myśli

Ogarnęłam wzrokiem zapasy w szafce przy okazji wyciągania próbek kremów (niestety nadaje się dla mnie tylko 1 bo reszta ma parafinę ) i jest tak dobrze, ze nawet się nie spodziewałam! 4 mydełka + 1 w płynie, 3 żele pod prysznic (jeden zaraz otworzę), 1.5 scrubu do stóp, 1 krem do stóp (też niedługo otworzę) i mała tubka kremu Nutriextra do ciała

A jeszcze pytanie do Ice- czemu lidlowa marka kosmetyków jest zawieszona w kwc? https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=3461 szukałam opinii o kremach Suhada (mama sobie kupiła i chciałam jej ukraśc do testów ) i tak na to trafiłam.
I jeszcze jedno mnie zdziwiło https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...beeco-bio.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-na-dzien.html - identyczne słoiczki, składy (nawet procentowe wartość w opisie) i ceny ciekawe kto komu podkupił recepturę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 18:17   #4459
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wow! Śliczne są!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie za bardzo rozumiem po co każą pudrować- chyba to cień powinien być najlepiej trzymany więc po co puder ma je oddzielać od siebie
Właśnie nie wiem, czy kazali, ale w praktyce doszłam do tego, że lepiej działała jak była przypudrowana.
Ciekawe jak będzie z tą nową, przed chwilą odebrałam z poczty, strasznie malutka tubka. Jutro testy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Rewelacyjnie do białej sukni wyglądają błękitne
Nie mam białej sukni tzn. mam białą ale tzw. śmietankową a nie śnieżną biel, więc wydaje mi się że niebieskie by średnio pasowały. W każdym razie tymi jestem zachwycona a za jakieś 2 tygodnie mam przymiarkę, więc zobaczę jak będą wyglądać do mojej sukni.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A jeszcze pytanie do Ice- czemu lidlowa marka kosmetyków jest zawieszona w kwc? https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=3461 szukałam opinii o kremach Suhada (mama sobie kupiła i chciałam jej ukraśc do testów ) i tak na to trafiłam.
I jeszcze jedno mnie zdziwiło https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,41833,floslek-beeco-bio.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,51277,b4u-absolute-organic-moisturizing-day-cream-nawilzajacy-krem-na-dzien.html - identyczne słoiczki, składy (nawet procentowe wartość w opisie) i ceny ciekawe kto komu podkupił recepturę
Było tak że obowiązywała zasada, że kosmetyków marek własnych supermarketów i dyskontów nie dodajemy do KWC, potem ktoś to naruszył, pojawiło się sporo tych kosmetyków i recenzji i wtedy znowu ktoś sobie przypomniał o tych markach własnych i wszystkie zostały wycofane.
A co do tych kremów... Zgłoś to proszę gdzieś na forum technicznym, bo być może to błąd (tak wygląda), a ja niestety nie mam czasu się tym zająć bo nawet z recenzjami jestem mocno w plecy i to będę nadrabiać od jutra pewnie, a może ktoś inny akurat będzie mógł przeanalizować kwestię tego kremu.


Z poczty odebrałam bazę Lumene i bazę pod makijaż L'Oreal. Będę testować jutro, ciekawe jak to się sprawdzi.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-02, 18:53   #4460
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem, czy kazali, ale w praktyce doszłam do tego, że lepiej działała jak była przypudrowana.
Ciekawe jak będzie z tą nową, przed chwilą odebrałam z poczty, strasznie malutka tubka. Jutro testy.

Nie mam białej sukni tzn. mam białą ale tzw. śmietankową a nie śnieżną biel, więc wydaje mi się że niebieskie by średnio pasowały. W każdym razie tymi jestem zachwycona a za jakieś 2 tygodnie mam przymiarkę, więc zobaczę jak będą wyglądać do mojej sukni.

Było tak że obowiązywała zasada, że kosmetyków marek własnych supermarketów i dyskontów nie dodajemy do KWC, potem ktoś to naruszył, pojawiło się sporo tych kosmetyków i recenzji i wtedy znowu ktoś sobie przypomniał o tych markach własnych i wszystkie zostały wycofane.
A co do tych kremów... Zgłoś to proszę gdzieś na forum technicznym, bo być może to błąd (tak wygląda), a ja niestety nie mam czasu się tym zająć bo nawet z recenzjami jestem mocno w plecy i to będę nadrabiać od jutra pewnie, a może ktoś inny akurat będzie mógł przeanalizować kwestię tego kremu.
też tak radzą, ja próbowałam ale nie pamiętam już jak to się skończyło

Pamiętam, tak ogólnie napisałam tylko

Aha, w sumie szkoda, bo niby po co taka zasada
Ok, zgłoszę.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 20:21   #4461
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

EDIT: A jednak poszperałam i są jakieś fotki: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=77
Dzięki, tu jakaś taka fuksjowa bardziej się wydaje.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość


W sumie przyjrzałabym się jej, ze swatchy kojarzę że jest żywa tylko nigdy jej nie zmacałam osobiście bo zawsze trafiałam na bezradność konsultantek w kwestii zastrugania testera a potem zapomniałam o niej i kupiłam Essence.


U mnie super, z pielegnacji nadal tylko jedno mydełko liczy się do zakupów Kilka rzeczy w przedwyjazdowym prezencie od Mag dostałam-doliczam 2 pełnowymiarowe a reszta do miniaturek; a tych żeli do mycia twarzy od mamy w sumie nie liczę, jak potestuję i zdecyduję się na przygarnięcie to doliczę w kwietniu

Ale wróćmy do podsumowań. zużyć w pielegnacji dokonałam całe 8 a więc rekordowy bilans -5 w kolorówce jest zużycie- korektor Delii do brwi poszedł nie kupiłam nic, od Mag mam eyeliner i lakier. Także też super, jestem bardzo zadowolona.
Dobrze, że tej limitowanej mam zapas

Ale ta klinikowa to właśnie taka ciemna, przygaszona, nie wiem czy piszemy o tej samej

Świetny bilans, ja najbardziej jestem dumna z pudru, chociaż kupiłam nowe pudełko, więc w sumie mógł się nie kończyć

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wczoraj zrobiłam listę zakupów, bo mi się parę rzeczy kończy i jak pójdę do Ross. to trochę zbankrutuję. Muszę kupić: farbę Casting, żel pod prysznic (mam ochotę na te indyjskie żele Palmolive), balsam lub masło do ciała (mam 2 resztki smarowideł: mleczko i mus Garnier i nic więcej ), żel do golenia, zmywacz do paznokci, odżywkę do włosów. Jeszcze chcę obadać te szminki L`Oreala i jeśli mi się któraś spodoba to zapewne kupię
A ja się załapałam na te żele ze ☠☠☠☠☠☠☠☠☠u Tak sobie wypełniłam ankietę i zapomniałam a tu mail, że przyjedzie kurier
Najlepsze, że nie mam pojęcia jak pachną

Byłam dziś w Rossmannie, ale przez parasolkę i koszyk nie miałam już rąk, żeby sprawdzić.
Pomacałam sobie trochę podkładów, bo strasznie jestem zapóźniona w tej kwestii i spodobał mi się ten Rimmel Wake coś tam, nie wiem tylko jak z kolorystyką.
Wprawdzie nadal kocham klinikowe sypańce, ale przydałoby mi się od czasu do czasu coś mocniej kryjącego, bo widzę znaczne pogorszenie cery od pewnego czasu

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pokażę wam moje buciki ślubne, zakupiłam w piątek https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1333141697
Świetne te buty, ile cm ma obcas?
To nie Stradivarius, albo Bershka czasami?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Spodnie chętnie pokażę, tylko teraz jestem w pracy Wyglądają podobnie do tych w załączniku, tzn. kolor mają taki sam, ale materiał jest gładki, no i nie mają żadnych kieszeni (trochę szkoda, ale i tak nie wyglądam w nich za grubo, więc mi się podobają). Mam nadzieję, że niedługo będę mogła je nosić, bo w ten mróz mam ochotę wrócić do zimowej czapki i grubych spodni
Świetny kolor spodni

Ja tam nadal chodzę w zimowej kurtce, zwłaszcza, że dziś jak wychodziłam padał śnieg z deszczem

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Muszę się przyznać, że znowu kliknęłam 2 cienie infallible na allegro Brązowy i niebieski (nie wiem po co mi niebieski, bo używam tego koloru bardzo rzadko, no ale kosztował 6 złotych a przesyłka razem, więc szkoda było nie wziąć)
Przyniesiesz na następne spotkanie któryś z tych cieni?Jestem ciekawa konsystencji
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 21:18   #4462
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
też tak radzą, ja próbowałam ale nie pamiętam już jak to się skończyło
Ja jestem najbardziej ciekawa czy ta baza będzie tak samo rewelacyjna jak poprzednia. Tego bym chciała.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Świetne te buty, ile cm ma obcas?
To nie Stradivarius, albo Bershka czasami?
Hmm nie mierzyłam a chwilowo nie mam meterka, na oko z 11 cm, a platforma 1-1,5 cm.
Stradivarius.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 23:12   #4463
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ale ta klinikowa to właśnie taka ciemna, przygaszona, nie wiem czy piszemy o tej samej

A ja się załapałam na te żele ze ☠☠☠☠☠☠☠☠☠u Tak sobie wypełniłam ankietę i zapomniałam a tu mail, że przyjedzie kurier
Najlepsze, że nie mam pojęcia jak pachną

Byłam dziś w Rossmannie, ale przez parasolkę i koszyk nie miałam już rąk, żeby sprawdzić.
Pomacałam sobie trochę podkładów, bo strasznie jestem zapóźniona w tej kwestii i spodobał mi się ten Rimmel Wake coś tam, nie wiem tylko jak z kolorystyką.
Wprawdzie nadal kocham klinikowe sypańce, ale przydałoby mi się od czasu do czasu coś mocniej kryjącego, bo widzę znaczne pogorszenie cery od pewnego czasu

Ja tam nadal chodzę w zimowej kurtce, zwłaszcza, że dziś jak wychodziłam padał śnieg z deszczem
Ja o Essence pisałam

Aaa, to na te był nabór- mi od razu odrzuciło zgłoszenie, bo zaznaczyłam, że mam skórę wrażliwą czy tam przesuszoną czasami po żelach. Więc chyba chcieli normalnoskórych żeby mniej ewentualnych narzekań było w opiniach- sprytni

Ja się napaliłam na ten burżujkowy 123, tylko jeszcze spróbuję dostać odlewkę najjaśniejszego odcienia do przetestowania. A jesli nie ten to organiczny Gosh mnie może skusić na wiosnę. A jak już złapię trochę słońca to i tak jestem dobrze zaopatrzona na lata- jakoś podczas jednego sezonu zanim zmienię kolor cery to maksymalnie pół flaszki podkładu jestem w stanie zużyć

Ja też w kurtce zimowej, chociaz kilka tych najcieplejszych dni to w wiosennej spędziłam
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja jestem najbardziej ciekawa czy ta baza będzie tak samo rewelacyjna jak poprzednia. Tego bym chciała.
Starej nie miałam to nie pomogę niestety.
Co do wymianki to masz czas w tym tyg. czy odkładamy na po Świętach? I czy chcesz Oeparol pod oczy? Zostało mi gdzieś połowę ale już nie będę go używać.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 05:56   #4464
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja odłożę zakupy na po Świętach, może jeszcze cos wykończę przez ten tydzień
A ja patrząc na to jaką zapowiadają pogodę na święta zaczynam żałować, że w te dni galerie zamknięte, bo chyba oszaleję w domu Żeby chociaż było słonecznie, nawet jeśli będzie chłodno

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dzięki, tu jakaś taka fuksjowa bardziej się wydaje.
Też odnoszę takie wrażenie. Choć nawet gdyby była bardziej różowa to też by mi pasowała. W ogóle spodobała mi się też różowa w Mango, ale jest taka bardzo...rażąca, że tak powiem

Dostałam wczoraj na czole wysypu małych czerwonych grudek Jedna się zrobiła taka boląca, nienawidzę takich Pewnie to wynik pożarcia wczoraj w pracy sporej ilości orzeszków ziemnych w paprykowej skorupce. Ostre toto bardzo, ale jakie dobre
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 08:37   #4465
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Co do wymianki to masz czas w tym tyg. czy odkładamy na po Świętach? I czy chcesz Oeparol pod oczy? Zostało mi gdzieś połowę ale już nie będę go używać.
A do kiedy jesteś w Krakowie?
Oeparol chętnie jak nie używasz, co chcesz w zamian? Może coś znajdę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 13:21   #4466
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja patrząc na to jaką zapowiadają pogodę na święta zaczynam żałować, że w te dni galerie zamknięte, bo chyba oszaleję w domu Żeby chociaż było słonecznie, nawet jeśli będzie chłodno
Ja dziś sprawdziłam i jestem bardzo rozczarowana. U nas ma być strasznie zimno... A wyjeżdżamy z TŻem i jego rodziną na wieś, w piękne miejsce - w lesie, blisko morza, stadniny koni.
Pocieszam się tym, że będziemy mieli kominek.

Nie mogę się doczekać tego wyjazdu.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 15:41   #4467
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja się załapałam na te żele ze ☠☠☠☠☠☠☠☠☠u Tak sobie wypełniłam ankietę i zapomniałam a tu mail, że przyjedzie kurier
Najlepsze, że nie mam pojęcia jak pachną
skądkolwiek je masz, gratuluję
pachną tak:
różowy: podobnie do lotosowego Nivea
żółty: trochę jak henna
zielony: jak maseczka z miodli

wszystkie są fajne, ale dość specyficzne, na pewno nie każdemu przypadną do gustu
ja dziś jednak skusiłam się na lotos z morwą, na teraz będzie najodpowiedniejszy z tej trójcy
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja dziś sprawdziłam i jestem bardzo rozczarowana. U nas ma być strasznie zimno... A wyjeżdżamy z TŻem i jego rodziną na wieś, w piękne miejsce - w lesie, blisko morza, stadniny koni.
Pocieszam się tym, że będziemy mieli kominek.
zazdroszczę wyjazdu, brzmi świetnie fakt, że pogoda mogłaby być lepsza na święta (w ogóle te święta mogłyby nie być ruchome, tylko stałe w jakiś ciepły miesiąc )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 16:01   #4468
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja dziś sprawdziłam i jestem bardzo rozczarowana. U nas ma być strasznie zimno... A wyjeżdżamy z TŻem i jego rodziną na wieś, w piękne miejsce - w lesie, blisko morza, stadniny koni.
Pocieszam się tym, że będziemy mieli kominek.

Nie mogę się doczekać tego wyjazdu.
Zazdroszczę, też bym chciała znów nad morze. Ale żeby było już wtedy upalnie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pachną tak:
różowy: podobnie do lotosowego Nivea
żółty: trochę jak henna
zielony: jak maseczka z miodli

O, to chyba różowy mi najbardziej przypadnie do gustu


Ech, dostałam okres 3 dni przed czasem Idę zalec na łóżko i obejrzeć nową telenowelę Zakazane uczucie, wkręciłam się Lubię telenowele, które się dzieją na hacjendach
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 16:45   #4469
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Też dzisiaj poszłam do Rossmanna - z tych żeli mi się najbardziej podobał imbir i drzewo sandałowe i taki kupiłam.
Innych nawet nie chcę, najmniej mi podszedł zielony.

Poza tym kupiłam Lactacyd, tonik niebieski Garnier, szampon Babydream a w innym sklepiej Michałki białe bo mam mało glukozy i jestem przemęczona. Uwierzycie, że jeszcze nigdy ich nie jadłam wcześniej? A są pyszne.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 18:10   #4470
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A do kiedy jesteś w Krakowie?
Oeparol chętnie jak nie używasz, co chcesz w zamian? Może coś znajdę.
W piątek rano wyjeżdżam więc jutro lub czwartek, pora obojętna
W tej chwili szukam nawilżacza bez parafiny, jesli coś masz takiego to mogę kropelkę przygarnąć. W ogóle to się zastanawiam czy ja jakiegoś serum nie potrzebuję. Używam jeszcze na noc kremu z kw. salicylowym i nieźle mi daje w kość. Wczoraj otwarta próbka to jednak też nie to
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zazdroszczę wyjazdu, brzmi świetnie fakt, że pogoda mogłaby być lepsza na święta (w ogóle te święta mogłyby nie być ruchome, tylko stałe w jakiś ciepły miesiąc )
A ja lubię jak są tak wcześnie, bo potem jak ładniejsza pogoda to by się chciało gdzieś indziej być
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ech, dostałam okres 3 dni przed czasem Idę zalec na łóżko i obejrzeć nową telenowelę Zakazane uczucie, wkręciłam się Lubię telenowele, które się dzieją na hacjendach [/COLOR]
Ja właśnie wyczekuję swojego

A ja ze strony tvn ogladałam ostatnio Gessler, surowych rodziców, wiem co jem i inne takie. trafiłam dziś na program tej niby-wizażystki Orłowskiej. wg mnie beznadziejna jest, a już szczytem był szybki makijaż ślubny
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Poza tym kupiłam Lactacyd, tonik niebieski Garnier, szampon Babydream a w innym sklepiej Michałki białe bo mam mało glukozy i jestem przemęczona. Uwierzycie, że jeszcze nigdy ich nie jadłam wcześniej? A są pyszne.
do hig. int. kusi mnie Cleanic różany, ale mam jeszcze 1/3 butli Lirene.
Mi ostatnio nic nie smakuje ze słodyczy takich kupnych. A te Michałki na samą myśl przyprawiają mnie o mdłości, chociaż jak wyszły to je wcinałam z zapałem też

Umknął mi wczoraj jeden szampon w liczeniu zapasów, bo jednak ten rsyjski mi się podoba coraz bardziej więc ten idzie z powrotem. Ale za to skończyłam żel pod prysznic więc sumarycznie nic się nie zmienia.

Od tamtego jednego razu nie tknęłam skakanki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.