Majowe Panny Młode - część II - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 08:20   #4441
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Badzia i tu właśnie jest moment kiedy facetem trzeba troszkę potrząsnąć i uświadomić że jeśli chce tego ślubu to czas żeby to udowodnił (w sensie wziął się do roboty). Nie będę pisać jak bo znów zostanę posądzona o coś o co wcale mi nie chodziło. W każdym bądź razie nie możesz wszystkiego brać na siebie bo w końcu nie wytrzymasz tego emocjonalnie.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:20   #4442
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
irokez podobny do uczesania:
http://idolo.pl/i/galeria/242/13/s2_54514.jpg No ale zaproszenia powinniście niedługo zacząć rozdawać to wypadałoby je mieć.
.
Dark, ta fryzura do Twojej sukni cos bardziej elganckiego by mi pasowalo
Co do zaproszeń, ja jeszcze nie mam czekam teraz na probki, bo w poniedziałek zamowiłam

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak sie zastanawiam, czy te poszukiwania bukietu wogole maja sens. Moja kuzynka powiedziala mi, ze kwiaciarnia zazwyczaj maja katalogi z wiazankami slubnymi i wsrod tych wzorow sie wybiera.... tak wiec moze bez sensu szukac w necie (no chyba, ze do inspiracji) tylko lepiej isc do kwiaciarni i konkretnie o tym porozmawiac? Macie jakies doswiadczenia w tym temacie?

A w ogole to: dzien dobry
Dzień dobry
ja się rozglądam po internecie bo lubie znając życie jak pójdę do kwiaciarni to i tak wszystko sie zmieni

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Całkowicie się z tobą zgadzam
ja też
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:25   #4443
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dziewczyny, idziecie na jakas depilacje specjalna pod pachami? Bo ja nawet jak starannie wygole golarka to wydaje mi sie, ze widac takie czarne male punkciki, i w rezultacie skora tam wydaje sie byc szarawa.... no ale nie wiem czy wart0? Czy to widac bedzie? Myslalyscie o tym?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:26   #4444
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Passion fryzura jest jedną z propozycji. Poza tym bardziej ją ugładzę, no i ja kocham tego typu fryzury a mój TŻ jeszcze bardziej kocha mnie w nich . Do tego dojdzie moja śliczna, elegancka ozdoba do włosów i będzie gites, ale co wybiorę to zdecyduję po próbach.

Tak piszecie o zaproszeniach a ja dziś dokończę kolejne 30, już czekają na dodruk i zajmują mi 1/3 pokoju (schną na podłodze po wczorajszym drukowanku). Potem jeszcze z 30 - 40 dla TŻ i koniec No i w niedzielę znów jadę zapraszać ludków.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Monita na nic takiego się nie wybieram, chyba że na grouponie będzie super promocja
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:31   #4445
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Macie w 100% rację, muszę ogarnąć tego mojego chłopa.. Pogadam z nim, zobaczę co z tego wyjdzie.

Odnośnie zaproszeń, to myślałam, żeby zamówić z internetu, ale boję się trochę, że ich wygląd i jakość odbiegnie sporo od tych na zdjęciu. Polecacie jakąś stronkę?

monita ja za depilację podziękuje.. kiedyś próbowałam i miałam przez tydzień czerwone plamy pod pachami. Postawie na golarkę
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:37   #4446
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Badziabadzia, ja zamowilam z www.jdstyle.pl i zaproszenia sa dobrej jakosci i wygladaja tak jak na zdjeciach. Sprawdz czy cos Ci sie podoba, zawsze mozesz tez zamowic najpier probki (ja tak zrobilam)

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

No ja tez mam wlasnie dosc delikatna i poddatna na podraznienia skore, wiec moze nie powinnam ryzykowac
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:38   #4447
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
badzibadzia, ale dlaczego alkohol ma spasc na Ciebie? Skoro tesc mial sie tym zajac i tego nie zrobil, to raczej powinno to spasc na jego syna, poza tym to dosc meska sprawa. Powinniscie usiasc i podzielic sie obowiazkami, bo sama wszystkiego nie ogarniesz
dokładnie
ja to zrzuciłam na swojego tatę i TŻ ta
jeszcze tego by brakowało żebym latała za wódką

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, idziecie na jakas depilacje specjalna pod pachami? Bo ja nawet jak starannie wygole golarka to wydaje mi sie, ze widac takie czarne male punkciki, i w rezultacie skora tam wydaje sie byc szarawa.... no ale nie wiem czy wart0? Czy to widac bedzie? Myslalyscie o tym?
wiesz co kochana ja mam czarne włosy i tym samym dość bujne owłosienie także po maszynce po 2 dniach mam jeżyk
od pół roku używam wosku i innej metody już sobie nie wyobrażam
także w piątek przed ślubem sobie w domu zrobię
nogi standardowo depilatorem

Cytat:
Napisane przez badziabadzia Pokaż wiadomość
Odnośnie zaproszeń, to myślałam, żeby zamówić z internetu, ale boję się trochę, że ich wygląd i jakość odbiegnie sporo od tych na zdjęciu. Polecacie jakąś stronkę?
ja zamówiłam z allegro
tylko nie mogę się teraz zebrać żeby je wypisać
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 08:41   #4448
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ja maszynka gole codziennie, szybciutko mi odrastaja, mimo, ze jestem blondynka.... ale kiedys po wosku wlasnie (takich plastrach z woskiem do depilacji) dostalam na lydkach strasznego uczulenia, skonczylo sie u dermatologa....
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:46   #4449
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak sie zastanawiam, czy te poszukiwania bukietu wogole maja sens. Moja kuzynka powiedziala mi, ze kwiaciarnia zazwyczaj maja katalogi z wiazankami slubnymi i wsrod tych wzorow sie wybiera....
Ja pierwszy raz słysze o czymś takim, może w Hiszpanii jest taka tradycja. Kwiaciarka do której zazwyczaj chodziłam układała kwiaty przy mnie i robiła wiązanki jakie tylko chciałam.

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Mi będzie robić mama na podstawie moich inspiracji i dlatego moje szukanie ma sens
Też chciałam sama robic sobie wiązankę bo nie ma mieć żadnych udziwnień, ale wiem, że nie dam rady rano w dzień ślubu leciec do hurtowni po kwiaty. Wole zapłacić i mieć spokój bo i tak mam sporo do pozałatwiania.

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
dzień doberek Lachoneczki

musze się pożalić, bo nie mam kiedy wziąć się za robienie zaproszeń. Czas mija, wszystko leży, i poprostu już mnie nerwki biorą
jak się wkurze, to sprzedam to wszystko co zakupiłam, i poprostu zamówię zaproszenia i w nosie.
No ja stoję bo nadal drukarki nie mamy, ale jakoś ja to się ciesze jak dziecko na myśl o robieniu zaproszeń Lubię się babrać w takich rzeczach. Gorzej pewnie będzie jak poraz setny będę sklejała kokardkę

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, idziecie na jakas depilacje specjalna pod pachami? Bo ja nawet jak starannie wygolę golarka to wydaje mi sie, ze widać takie czarne male punkciki, i w rezultacie skora tam wydaje sie być szarawa.... no ale nie wiem czy wart0? Czy to widac bedzie? Myslalyscie o tym?

Monita
Ty normalnie ja tak samo myślałam! Zastanawiałam się aby po prostu zacząć się tam depilować. Moja siostra sama przelatuje sobie pachy depilatorem, mi raz się udało ale jakoś później nie byłam wstanie się tam wydepilować. Wiem, że po dwóch trzech razach nie ma problemu bo włoski odrastają.


A tak poza tym to cze dziewczynki
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:47   #4450
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Po wosku w plastrach kiedyś miałam tak podrażnione pachy że prawie rąk opuszczać nie mogłam.

A i co do własnej produkcji zaproszeń, to jak tylko się człowiek zmobilizuje do niej to idzie jak burza

A depilator to mi skórę wciąga i rani (pod pachami).

Takaya moja sąsiadka pracuje w kwiaciarni i to co się tam dzieje to masakra. Wolę sama sobie kwiaty kupić, bo po tysiąckroć mrożone a sprzedawane jako świeże, jakoś mnie nie zachęcają.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś


Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2011-01-20 o 08:50
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:50   #4451
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monitko, mi się bardzo spodobały zaproszenia z Twojej stronki
poprostu są cudne. I kolorystyka.... achhh.
nie wiem co robić teraz... bo do robienia zaproszeń mam już zakupione papiery i koronkę...
jakos opadły mi emocje co do ich robienia...

ale marudzę. Achh te dylematy

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

co do depilacji, to ja jestem na
ale to tylko dlatego, ze to boli

wolę maszynkę do golenia i hejjjaaaaaa
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 08:56   #4452
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Badziabadzia, ja zamowilam z www.jdstyle.pl i zaproszenia sa dobrej jakosci i wygladaja tak jak na zdjeciach. Sprawdz czy cos Ci sie podoba, zawsze mozesz tez zamowic najpier probki (ja tak zrobilam)

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

No ja tez mam wlasnie dosc delikatna i poddatna na podraznienia skore, wiec moze nie powinnam ryzykowac
bardzo ładne są można wiedzieć, które Ty wybrałaś? i jak długo czekałaś na zamówienie?
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 08:58   #4453
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

DELLku, no ja moge polecic te stronke, gdyz wszystko robia na czas i solidnie, przesylaja projekt, poprawiaja wedlug zyczenia itp. Nie bylo problemu z wydrukowaniem zaproszen po hiszpansku, dostalismy tez 5 % rabatu. Musisz to dobrze przemyslec (ile juz pieniazkow wlozylas w kupno materialow?), zastanowic sie nad tym, czy bedziesz miala czas i zrobic jakas probe (zeby nie bylo tak jak u nas... niewypal!), aby zobaczyc, czy te zaproszenia wogole w ostatecznosci Ci sie podobaja (te zrobione przez Ciebie).
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:02   #4454
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark no co ty mrożone kwiaty W kwiaciarni, w której kupowałam kwiaty i nasz współlokator kupował dla dziewczyny kwiaty potrafiły stać tygodniami! Ona czasem się śmiała,że mogły by już zdechnąć bo znudziły jej się
My niedaleko mamy Bronisze gdzie jest giełda kwiatowa i myślałam by kupić właśnie tam kwiaty na stoły i na moja i siostry wiązankę. Tyle, że i tak mam za dużo do zrobienia by jeszcze ciągnąć kogoś z samochodem na giełdę o 4-5rano a później siedzieć i modzić z tego bukiety. Zawłaszcza, ze dzień wcześniej będziemy z siostrą dekoracje ustawiać, muszę zrobić plan stołów, uszyć wstęgi na krzesła, zrobić księgę gości i winietki, zaproszenia. A jeszcze zabiegi jakieś pielęgnacyjne więc kwiaty sobie darowałam tzn kupię w kwiaciarni i juz
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:02   #4455
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez badziabadzia Pokaż wiadomość
bardzo ładne są można wiedzieć, które Ty wybrałaś? i jak długo czekałaś na zamówienie?
Ja wybralam ROYAL R03, najpierw zamowilam probki, potem jak juz sie zdecydowalam to wyslalam im forularz (oni przysylaja do wypelnienia), gdzie wpisalam tekst, podalam czcionke, ilosc zaproszen, liste gosci itp. Oni w trzy dni robocze od dostania forularza przygotowuja projekt i wysylaja Ci mailem do akceptacji. Jezeli Ci sie podoba, to robisz wplate i oni od zaksiegowania kaski maja 10 dni roboczych na wyslanie zamowienia.
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:05   #4456
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dark no co ty mrożone kwiaty W kwiaciarni, w której kupowałam kwiaty i nasz współlokator kupował dla dziewczyny kwiaty potrafiły stać tygodniami! Ona czasem się śmiała,że mogły by już zdechnąć bo znudziły jej się
My niedaleko mamy Bronisze gdzie jest giełda kwiatowa i myślałam by kupić właśnie tam kwiaty na stoły i na moja i siostry wiązankę. Tyle, że i tak mam za dużo do zrobienia by jeszcze ciągnąć kogoś z samochodem na giełdę o 4-5rano a później siedzieć i modzić z tego bukiety. Zawłaszcza, ze dzień wcześniej będziemy z siostrą dekoracje ustawiać, muszę zrobić plan stołów, uszyć wstęgi na krzesła, zrobić księgę gości i winietki, zaproszenia. A jeszcze zabiegi jakieś pielęgnacyjne więc kwiaty sobie darowałam tzn kupię w kwiaciarni i juz
ja mam zamiar wysłać kuzyna na Bronisze po kwiatki na stoły

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Ja wybralam ROYAL R03, najpierw zamowilam probki, potem jak juz sie zdecydowalam to wyslalam im forularz (oni przysylaja do wypelnienia), gdzie wpisalam tekst, podalam czcionke, ilosc zaproszen, liste gosci itp. Oni w trzy dni robocze od dostania forularza przygotowuja projekt i wysylaja Ci mailem do akceptacji. Jezeli Ci sie podoba, to robisz wplate i oni od zaksiegowania kaski maja 10 dni roboczych na wyslanie zamowienia.
te same mi wpadły w oko zobaczymy co TŻ o nich powie..
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:05   #4457
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

natee witaj Ślubujesz wtedy co i ja A zaproszenia wybrane już?
kuleczka hehe jak to zabrzmiało Pozbyć się Siostry zakonnej a organista załatwiony o mamo
Renatko za jakimi kwiatkami już? No co Ty Ja pewnie dopiero tydzień przed zdecyduję jaki bukiet chcę Nie no ciut wcześniej Co by Ciotka wiedziała jakie kwiatki kupić Renatko co do fryzu to zależy w jakim się dobrze czujesz Bo myślę,że z fryzurką możesz pokombinować
urszula piękne zaproszenia
Dark osz normalnie na fotki czekam Fajny ten irokez śliczny
badzia mój TŻ też nie wie o bożym świecie... Jak Mu się ostatnio żaliłam,że nic się nie angażuje to powiedział: Ale Pysiek po co, skoro Ty masz to wszystko ładnie pospisywane No i weź tu gadaj z takim Ale nieraz mnie z czymś pogania Np. ze swoim garniakiem
DELL Skarbie no co Ty rób Wiesz jaka satysfakcja? Ja nasze mam ku końcowi Ufff

A oto nasze zaproszonko... Takie skromne... W środku jak się kokardkę rozwiąże to będzie wkładka z zaproszeniem No i tam gdzie są nasze imiona i data to w środku też taka chmurka tyle,że na środku tej chmurki są dwie złote obrączki naklejone Mogą być??? Tylko szczerze???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zaproszenie.jpg (164,5 KB, 27 załadowań)
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:06   #4458
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez badziabadzia Pokaż wiadomość
alkoholem obiecał się zająć teść.. ale nie zdążył tego zrobić jak był w Polsce na święta a teraz wraca dopiero dwa tygodnie przed ślubem, więc to znowu spada na mnie.
fryzjerkę, makijaz i paznokcie teściowa załatwiła jest na miejscu i trochę się nią wyręczyłam
co do alkoholu to ja sama z TZ wybieralam i kupowalam

a co do fryzu paznokietkow i makijazu to fajnie ze ci tesciowa zalatwial bo moja sie niczym nie przejmuje liste gosci to nam 3 miechy robila
myslalam ze jakos bardziej sie zaangarzuja chociazby z tego wzgledu ze to ich pierwszy slub dziecka a tu zonk

a co do zaproszen to my jeszcze nie mamy bo przeciez jak kilka z nas MAMY CZAAAAAAAAAAAAAAAS

A TAK WOGOLE TO DZIEN DOBRY
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:08   #4459
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Ja maszynka gole codziennie, szybciutko mi odrastaja, mimo, ze jestem blondynka.... ale kiedys po wosku wlasnie (takich plastrach z woskiem do depilacji) dostalam na lydkach strasznego uczulenia, skonczylo sie u dermatologa....
ja mam taką skórę że mało co mi szkodzi
może jakoś nieumiejętnie zerwałaś?

jak ja bym miała codziennie golić pachy i nogi to bym szału dostała
jeszcze ten odrastający i jeszcze gorszy busz

pachy pierwszy raz woskiem bolały i trochę krew się polała
ale teraz robię sama, dwa szarpnięcia i spokój na 2-3 tygodnie
bikini też

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość

A oto nasze zaproszonko... Takie skromne... W środku jak się kokardkę rozwiąże to będzie wkładka z zaproszeniem No i tam gdzie są nasze imiona i data to w środku też taka chmurka tyle,że na środku tej chmurki są dwie złote obrączki naklejone Mogą być??? Tylko szczerze???
o kurcze jakie śliczne
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 09:11   #4460
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ja mam tylko problem z wrastaniem włosków na nogach po depilacji Co 2di dzień szoruję nogi sztywną częścią gąbki, ale to i tak jakoś nie pomaga.

Joasiunia śliczne zaproszonka Nieźle się napracowałaś, ta tapeta jest złota czy tylko na zdjęciu tak wygląda?
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:12   #4461
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dziękuję Kobitki No pracy było co niemiara... Ale są już gotowe Jeszcze tylko druki do środka,ale mówię,że to już mały pikuś Tapetka jest taki ciemny ecru ze złotymi różyczkami
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:13   #4462
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Asienko zaproszenia sliczniutkie ale ty sie kobitko napracowalas

zapomnialam Dark sliczna ta fryzurka
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:18   #4463
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Joasiunia, alez się napracowałaś kobietko!
Takaya, Dark, też wiem, że kwiaciarnie mrożą kwiaty, aby wyglądały na świeżuśkie... niestety.
ale co tam, nie ma się co martwić. Ja tez rozpatrzywałam giełdę... jednak nie ma chętnego który by jechał na nią o 4ej rano zresztą w tym dniu to pewnie będzie czasu mało na wszystko..więc wolę zamówić kwiaty i mieć zrobione, bez zamartwiania się czy zdążę
Monita, myslę, myślę.... główkuję nad tym. Dzięki za wsparcie.
Ewka, ale tego czasu coraz mniej... mój TŻ to dostał ruchów ostatnio, więc coś w tym musi być...

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

LACHONKI,CZY WY ZAUWAŻYŁYŚCIE, ZE DOBIJAMY PRAWIE DO KOŃCA... NIEDŁUGO ZACZNIEMY III CZEŚĆ
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:19   #4464
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
Joasiunia, alez się napracowałaś kobietko!
haha napisalysmy to samo telepatia
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:19   #4465
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

LACHONKI,CZY WY ZAUWAŻYŁYŚCIE, ZE DOBIJAMY PRAWIE DO KOŃCA... NIEDŁUGO ZACZNIEMY III CZEŚĆ
ostatnio właśnie sobie to uświadomiłam
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:24   #4466
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ostatnio właśnie sobie to uświadomiłam
do maja to pewnie dobrniemy do 4 czesci
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:26   #4467
badziabadzia
Zakorzenienie
 
Avatar badziabadzia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 587
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
A oto nasze zaproszonko... Takie skromne... W środku jak się kokardkę rozwiąże to będzie wkładka z zaproszeniem No i tam gdzie są nasze imiona i data to w środku też taka chmurka tyle,że na środku tej chmurki są dwie złote obrączki naklejone Mogą być??? Tylko szczerze???
bardzo bardzo bardzo ładne
badziabadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:27   #4468
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Też o tym myślałam
Kurcze myślicie, że po weselu uda mi się opchnąć wstęgi na krzesła? Niby szykujemy się na 80osób, ale ja będe szyła 100szt wstęg. Pokrowce mamy w cenie ale chciałam mieć na krzesłach zielone wstążki teraz jak mam maszynę mogę sobie sama uszyć Razem z przesyłką wyjdzie mi 72zł za 100szt
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:28   #4469
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Oj, a ja nie zauwazylam, ze to juz tyle postow nabazgralysmy

Joasiunka, ladnutkie zaproszenia! Widac, ze bardzo sie nad nimi napracowalas, TZ na rekach Cie powinien nosic!

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Razem z przesyłką wyjdzie mi 72zł za 100szt
plus roboczogodziny
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 09:31   #4470
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

to takie będą szczęśliwo-godziny Ja to lubię różne takie robótki ręczne więc dla mnie to sama przyjemność
Tylko zastanawiam się czy ty tam jeszcze jakiejś fizelinki nie wrzucić aby nie były takie oklapłe te wstążki bo jak to satyna to nie będą takie ładne sztywniutkie...
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.