Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 09:26   #4441
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Może się przekona?
Raczej się poświęci dla mojego szczęścia. To chyba wszystko co kiedykolwiek uda mi się osiągnąć w tym temacie.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ice, macie jakieś sprawdzone miejsca niedaleko Krk?
No właśnie ja przez ostatnie lata mało jeździłam. Ze stoków blisko Krakowa to ja sobie cenię Kasinę Wielką i to chyba to co jest najbliżej, fajny stok, ale nie wiem jak go utrzymują bo akurat zawsze jak tam byłam to było mnóstwo śniegu.
Lubiłam też bardzo Mosorny Groń w Zawoji, ale nie wiem czy on jeszcze działa bo oni mieli jakieś kłopoty finansowe.

A poza tym to nie mam sprawdzonego miejsca za bardzo. Kiedyś lubiłam Jaworzynę w Krynicy, ale to daleko. W zeszłym roku byliśmy w Oravicach, fajnie było ale jakbym miała teraz jechać na Słowację to bym wolała na coś większego, no i na jeden dzień ciut daleko.

Wczoraj chciałam namówić TŻa na zakup groupona do Zakopca do fajnego pensjonatu i żeby pojeździć w Małym Cichym (nie byłam tam jeszcze), ale się zniechęciłam bo było bardzo dużo sprzedanych ofert, teraz są ferie a TŻ nie może jechać w tygodniu, więc byłoby ryzyko, że nie damy rady go wykorzystać jak weekendy będą obłożone.

A Ty masz jakieś sprawdzone miejsca?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:29   #4442
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nina, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń!
Ładne te błyszczyki Kurczę aż sobie zdałam sprawę, że dawno nie używałam błyszczyków, bo ciągle tylko masełko Nivea albo pomadka Bebe
dziękuję!


ja często przed wyjściem na dwór używam Bebe, no i na noc a w ciągu dnia różnie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:30   #4443
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Blisko Krakowa jeździłam tylko w Myślenicach i było całkiem ok, ale stok zdecydowanie za mały jak na moje możliwości i trochę za duży jak na możliwości TŻ. Chciałabym pojechać gdzieś, gdzie jest więcej niż jeden stok i moglibyśmy się rozdzielić. Najlepiej z polskich miejsc wspominam chyba Korbielów.

Moi rodzice szusują właśnie we Włoszech, tak żałuję, że nie mogłam z nimi pojechać (jutro mam zaliczenie i egzamin)!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:32   #4444
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Blisko Krakowa jeździłam tylko w Myślenicach i było całkiem ok, ale stok zdecydowanie za mały jak na moje możliwości i trochę za duży jak na możliwości TŻ. Chciałabym pojechać gdzieś, gdzie jest więcej niż jeden stok i moglibyśmy się rozdzielić. Najlepiej z polskich miejsc wspominam chyba Korbielów.

Moi rodzice szusują właśnie we Włoszech, tak żałuję, że nie mogłam z nimi pojechać (jutro mam zaliczenie i egzamin)!
Myślenice podobno mieli zamykać. O Korbielowie słyszałam dużo dobrych opinii od mojej koleżanki w zeszłym roku. Podobno stoki fajne, ale infrastruktura do wymiany (zresztą w tv w zeszłym roku mówili, że ten kompleks narciarski jest na sprzedaż i nikt nie chce go kupić).
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:35   #4445
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Też coś słyszałam o Myślenicach, ale nie wiem, na czym w końcu stanęło. W Korbielowie ostatnio byłam już naprawdę dawno temu, więc nie wiem, w jakim to wszystko jest teraz stanie. To miejsce było o tyle świetne, że wyciągów jest kilka po sobie, więc głodni wrażeń mogą wyjechać wszystkimi po kolei na samą górę, a pozostali zostać na tym najniższym. Szukam właśnie czegoś podobnego.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:46   #4446
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
trzymają się około godziny, więc nie jakoś rewelacyjnie, ale błyszczyk Diora trzyma się u mnie pół godziny, to i tak jest lepiej, a cena dużo niższa
ja kupowałam w małej nie-sieciowej drogerii, ale w Hebe też są za bodajże 11,99, w promocji 7,99

te kolory to: 038, 033, 032, 037, 031
tu cała paleta
mnie najbardziej podoba się 038, taki brudny róż z mikroskopijnymi drobinkami (w sumie każdy kolor ma taki pyłek, nie widać go zbytnio na ustach), 033- w opakowaniu soczysty róż, na ustach łagodnieje
037 - mleczny nudziak, też bardzo ładny - nigdy nie używałam tak jasnych kolorów, ale nie taki diabeł straszny
031 - łosoś z pomarańczem i odrobiną różu

na co dzień i gdy nie porzebuje się maksymalnej trwałości to bardzo fajne błyszczyki aha, i pachną malinową mambą (ja generalnie nie lubię pachnących błyszczyków, ale tu mi nie przeszkadza)
Dzięki Naprawdę ładnie wyglądają... Ja na trwałość przy błyszczykach nie zwracam na codzień uwagi, jest to dla mnie nieistotne, tak więc pewnie się skuszę

Błyszczyków Diora nie lubię, pomijając kwestię braku trwałości, to na moich ustach nie wyglądają ładnie, jakby się ważyły i pędzelek jest jakiś niewygodny...

Z wysokopółkowych obecnie chyba najbardziej lubię Givenchy Gelee D'Interdit, mają idealną konsystencję, są niebywale lekkie i w ogóle się kleją, pięknie błyszczą, a do tego świetnie nawilżają. Miałam w sumie trzy kolory, wszystkie mi pasowały. Zaraziłam nimi już kilka osób, m.in. mamę, siostrę i dwie koleżanki


A na nartach nie jeżdzę i raczej nie zacznę, sporty zimowe kompletnie mnie nie kręcą.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:56   #4447
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też coś słyszałam o Myślenicach, ale nie wiem, na czym w końcu stanęło. W Korbielowie ostatnio byłam już naprawdę dawno temu, więc nie wiem, w jakim to wszystko jest teraz stanie. To miejsce było o tyle świetne, że wyciągów jest kilka po sobie, więc głodni wrażeń mogą wyjechać wszystkimi po kolei na samą górę, a pozostali zostać na tym najniższym. Szukam właśnie czegoś podobnego.
Ja nie znam za bardzo takich obiektów, a już na pewno nie blisko (z tych dalszych to chyba w Białce są takie?). Mi zawsze zależy na jednym długim i odpowiednio skomplikowanym stoku, TŻ się dostosowuje.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 11:50   #4448
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Wczoraj TŻ niespodziankowo kupił mi lakier z serii Jolly Jewels - tego 103 wciąż nie mógł upolować, więc wziął 109, który oceniłam jako słodką cukrową posypkę Miałam paznokcie pomalowane Mythic Carpet L'Oreala (boski swoją drogą ), ale od razu wypróbowałam tą 109 na dwóch paznokciach - dałam jako dodatkową wartwę i fajnie to wygląda, tak zimowo
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 11:59   #4449
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wczoraj TŻ niespodziankowo kupił mi lakier z serii Jolly Jewels - tego 103 wciąż nie mógł upolować, więc wziął 109, który oceniłam jako słodką cukrową posypkę Miałam paznokcie pomalowane Mythic Carpet L'Oreala (boski swoją drogą ), ale od razu wypróbowałam tą 109 na dwóch paznokciach - dałam jako dodatkową wartwę i fajnie to wygląda, tak zimowo
Fajny ten Twój TŻ.
109 fajnie wygląda na swatchach ja cały czas myślę o 108... Ale obawiam się, że za dużo bym go nie używała.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 12:09   #4450
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajny ten Twój TŻ.
109 fajnie wygląda na swatchach ja cały czas myślę o 108... Ale obawiam się, że za dużo bym go nie używała.
Muszę przyznać, że mnie zaskoczył, w dodatku postawił go na półkę i czekał, aż zauważę

Mnie na swatchach spodobał się 112, jest taki zimny! Ale ciekawie wygląda.
Muszę w końcu sama pójść pooglądać je w buteleczkach.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 13:52   #4451
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że mnie zaskoczył, w dodatku postawił go na półkę i czekał, aż zauważę

Mnie na swatchach spodobał się 112, jest taki zimny! Ale ciekawie wygląda.
Muszę w końcu sama pójść pooglądać je w buteleczkach.
Ja w sumie myślałam że na żywo więcej kolorów mnie zachwyci, ale jednak nie. Ten co Hosenka ma, 106, jest bardzo ładny ale ma za dużo zielonego jak dla mnie. I tak mam prawie ze wszystkimi kolorami z tej serii, że w każdym coś mi nie gra. W sumie może to lepiej.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

A jeszcze się zapomniałam pożalić, że Eskulap anulował mi zamówienie na Pore Refiner. Zamówiłam w takim razie w innej aptece internetowej, z odbiorem niedaleko domu (i o dziwo zamówienie na Pore Refiner i Cold Cream wyszło mnie prawie tak jak w Eskulapie a nie muszę nigdzie jechać ) i czekam aż będę mogła odebrać, a chciałabym już testować.

Przy okazji obejrzałam sobie pobieżnie asortyment i Flavo C mają w tej samej cenie co Gemini i pewnie jak mi się skończy obecna buteleczka to od razu zamówię.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 15:02   #4452
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice, jaka to apteka? Ja niekoniecznie mam ochotę na ponowne zamówienie z Gemini, a skoro cena Flavo C dobra...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 15:09   #4453
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

www.aptekaoliwna.pl
Ale nie wiem jakie ceny przesyłki u nich są.
Ja dostałam już maila że moje kosmetyki są do odbioru. Szybciutko, bo zamawiałam wczoraj wieczorem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 15:18   #4454
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dziewczyny, macie jakiś szybki i sprawdzony przepis na kurczaka w dowolnej postaci? Za 10 minut wychodzę z pracy i muszę kupić po drodze składniki, a nie mam żadnego pomysłu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 17:17   #4455
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Łoo jezu, moje nogi Jak na pierwszy raz w sezonie i z niezbyt jeszcze dobrą kondycją to przesadziłam. Za pierwszym razem zjeżdżałam trudniejszą i dłuższą trasą - po 3 czy 4 metrach siadłam na śniegu i powiedziałam, że nie jadę dalej Potem zjechałam więc ok 10 razy krótszym i łatwiejszym odcinkiem i dopiero mogłam wrócić na trudniejszy, choć na moje "umiejętności" to on jest i tak za trudny
Jutro też się wybieramy - jeśli będziemy w stanie

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja w sumie myślałam że na żywo więcej kolorów mnie zachwyci, ale jednak nie. Ten co Hosenka ma, 106, jest bardzo ładny ale ma za dużo zielonego jak dla mnie. I tak mam prawie ze wszystkimi kolorami z tej serii, że w każdym coś mi nie gra. W sumie może to lepiej.

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

A jeszcze się zapomniałam pożalić, że Eskulap anulował mi zamówienie na Pore Refiner. Zamówiłam w takim razie w innej aptece internetowej, z odbiorem niedaleko domu (i o dziwo zamówienie na Pore Refiner i Cold Cream wyszło mnie prawie tak jak w Eskulapie a nie muszę nigdzie jechać ) i czekam aż będę mogła odebrać, a chciałabym już testować.

Przy okazji obejrzałam sobie pobieżnie asortyment i Flavo C mają w tej samej cenie co Gemini i pewnie jak mi się skończy obecna buteleczka to od razu zamówię.
Mnie też na żywo więcej nie zachwyciło - jedynie te 2 co dostałam do testów (zwłaszcza złoty ), bo ten czarny ze złotymi płatkami który sama kupiłam nie do końca mi pasuje.
Myślałam jeszcze nad fioletowym i niebieskim, ale jednak odłożyłam.

Za to teraz mam śliczny lakier z Venity G19 - jutro pokażę na blogu.


Zrobiłam ta tartę - średnio mi podeszła zwłaszcza, że okazało się, że to gotowe ciasto kruche jest bardzo słodkie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 08:13   #4456
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
www.aptekaoliwna.pl
Ale nie wiem jakie ceny przesyłki u nich są.
Ja dostałam już maila że moje kosmetyki są do odbioru. Szybciutko, bo zamawiałam wczoraj wieczorem.
To znam, kiedyś chciałam u nich złożyć zamówienie, ale w końcu skończyło się na Gemini - dobrze wiedzieć, że działają szybko, to następnym razem skorzystam z tej apteki albo z Eskulapa.

Właśnie obejrzałam nową gazetkę SP, znów brak promocji na Essie W ogóle nic ciekawego nie wypatrzyłam, poza L'Orealkami za 14,99, ale nie mam pomysłu na konkretny kolor, a w taką pogodę pewnie nie będzie mi się chciało specjalnie jechać

Przeprosiłam się trochę z zimową Sensitią - jak nakładam jej dwa razy więcej, niż wcześniej, to do późnego popołudnia skóra jest gładka i miękka
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 08:41   #4457
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To znam, kiedyś chciałam u nich złożyć zamówienie, ale w końcu skończyło się na Gemini - dobrze wiedzieć, że działają szybko, to następnym razem skorzystam z tej apteki albo z Eskulapa.
Ja jestem zadowolona, wczoraj odebrałam wszystko po pracy.
Kiedyś już u nich zamawiałam żel do mycia twarzy Sebium ale to było ponad półtora roku temu i wtedy mieli mocno okrojony asortyment, teraz widzę jest już nieźle.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam nową gazetkę SP, znów brak promocji na Essie W ogóle nic ciekawego nie wypatrzyłam, poza L'Orealkami za 14,99, ale nie mam pomysłu na konkretny kolor, a w taką pogodę pewnie nie będzie mi się chciało specjalnie jechać
Ja też nic dla siebie nie wypatrzyłam, zła jestem że tak długo nie ma żadnej promocji na Essie. Po L'Orealki też specjalnie jechać nie będę. Dzisiaj planuję być w pobliżu, więc chyba lepiej oświeżyć sobie starą gazetkę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przeprosiłam się trochę z zimową Sensitią - jak nakładam jej dwa razy więcej, niż wcześniej, to do późnego popołudnia skóra jest gładka i miękka
A ja jej ostatnio użyłam bez Flavo C pod spodem i się wymęczyłam, wróciłam do domu ze skórą suchą na wiór. Dlatego dzisiaj mam na twarzy Cold Cream i komfort jest o wiele większy. Jak ciut podreperuję skórę to wrócę do Sensitii, bo generalnie jestem z niej zadowolona, ale musze uważać, żeby nie używac jej solo.

rzyrafko byłam wczoraj w tej w drogerii pod Biprostalem, w której rzekomo miały byc lakiery Delia, ale nikt tam o nich nie słyszał. I jest tam kupa bałaganu, nic nie straciłam nie chodząc tam.

Dziewczyny jak używacie Pore Refinera? Na noc czy na dzień? Nakładacie na niego jeszcze krem?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 09:32   #4458
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ninka spoznione,ale najserdeczniejsze zyczenia!Wszystkiego naj!

Tez obejrzalam gazetke z nadzieja na Essie a tu nic:/

Ice ja uzywam na dzien,na krem nawilzajacy,ale jak wiesz w innym celu niz Twoj

A ja mam inne pytanie do Ciebie i pozostalych KrakowianekMozecie polecic szczegolnie jakies miejsca na Starowce,albo w bliskiej okolicy na kolacje i drinka?Szczegolnie to drugie,zeby mialo fajny klimat
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2013-01-16 o 09:41
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:14   #4459
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ice ja uzywam na dzien,na krem nawilzajacy,ale jak wiesz w innym celu niz Twoj
A nie boisz się przebarwień? W końcu to krem z kwasem.
Ja się boję trochę przesuszenia skóry i musze sobie opracowac jakiś sprytny system jak tego używać, ale chyba używanie na dzien odpada.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja mam inne pytanie do Ciebie i pozostalych KrakowianekMozecie polecic szczegolnie jakies miejsca na Starowce,albo w bliskiej okolicy na kolacje i drinka?Szczegolnie to drugie,zeby mialo fajny klimat
Ja mocno wypałam z obiegu, więc pewnie em i rzyrafka będą mogły bardziej pomóc.
Dawno nie byłam ale chyba dość fajnie jest w Scandale Royal na pl. Szczepańskim - są i drinki i jedzenie. Znajomi chwalili też Pergamin na ul. Brackiej, ja tam nic nie jadłam niestety, ale też są drinki i jedzenie, a pod spodem klub który ostatnio zrobił się całkiem fajny.

Ja się głównie stołuję ostatnio w knajpkach włoskich, jak takie lubisz to na kolację mogę polecić blisko rynku Mamma Mia na ul. Karmelickiej - smaczne jedzenie mają i dobre wino. Fajna klimatyczna restauracja to jeszcze Cherubino na ul. św. Tomasza, ale z tego co pamiętam to tam jest chyba dość drogo.

Planujesz wycieczkę do naszego zaścianka?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 10:30   #4460
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A nie boisz się przebarwień? W końcu to krem z kwasem.
Ja się boję trochę przesuszenia skóry i musze sobie opracowac jakiś sprytny system jak tego używać, ale chyba używanie na dzien odpada.



Ja mocno wypałam z obiegu, więc pewnie em i rzyrafka będą mogły bardziej pomóc.
Dawno nie byłam ale chyba dość fajnie jest w Scandale Royal na pl. Szczepańskim - są i drinki i jedzenie. Znajomi chwalili też Pergamin na ul. Brackiej, ja tam nic nie jadłam niestety, ale też są drinki i jedzenie, a pod spodem klub który ostatnio zrobił się całkiem fajny.

Ja się głównie stołuję ostatnio w knajpkach włoskich, jak takie lubisz to na kolację mogę polecić blisko rynku Mamma Mia na ul. Karmelickiej - smaczne jedzenie mają i dobre wino. Fajna klimatyczna restauracja to jeszcze Cherubino na ul. św. Tomasza, ale z tego co pamiętam to tam jest chyba dość drogo.

Planujesz wycieczkę do naszego zaścianka?
Szczerze mowiac nie myslalam o tym w ogole...Stezenie tego kwasu chyba nie jest zbyt duze...Uzywam juz dosc dlugo i nic sie nie dzieje,wiec raczej tak zostawie.
Estelli tez sie nic nie dzialo zlego a ona uzywa dluzej i latem chyba tez?

Dzieki,przyjrze im sie w necie
A tak,taki spontaniczny krotki wypad
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:33   #4461
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dzięki Naprawdę ładnie wyglądają... Ja na trwałość przy błyszczykach nie zwracam na codzień uwagi, jest to dla mnie nieistotne, tak więc pewnie się skuszę

Błyszczyków Diora nie lubię, pomijając kwestię braku trwałości, to na moich ustach nie wyglądają ładnie, jakby się ważyły i pędzelek jest jakiś niewygodny...

Z wysokopółkowych obecnie chyba najbardziej lubię Givenchy Gelee D'Interdit, mają idealną konsystencję, są niebywale lekkie i w ogóle się kleją, pięknie błyszczą, a do tego świetnie nawilżają. Miałam w sumie trzy kolory, wszystkie mi pasowały. Zaraziłam nimi już kilka osób, m.in. mamę, siostrę i dwie koleżanki
no to tym bardziej warto

dla mnie ideałem u Diora jest lakierek zupełnie inny od tej wersji z pędzelkiem, nie klei się jest bardzo trwały i nadaje szklisty połysk

z Givenchy nigdy nie miałam, nie wiedziałam, że są takie fajne
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Łoo jezu, moje nogi Jak na pierwszy raz w sezonie i z niezbyt jeszcze dobrą kondycją to przesadziłam. Za pierwszym razem zjeżdżałam trudniejszą i dłuższą trasą - po 3 czy 4 metrach siadłam na śniegu i powiedziałam, że nie jadę dalej Potem zjechałam więc ok 10 razy krótszym i łatwiejszym odcinkiem i dopiero mogłam wrócić na trudniejszy, choć na moje "umiejętności" to on jest i tak za trudny
u mnie wczoraj też fantastycznie, na początku mi nie szło, ale jak złapałam rytm to już było super - tym bardziej dla mnie, gdzie pierwszy raz w życiu miałam narty na nogach
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ninka spoznione,ale najserdeczniejsze zyczenia!Wszystkiego naj!
dziękuję
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 10:54   #4462
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Szczerze mowiac nie myslalam o tym w ogole...Stezenie tego kwasu chyba nie jest zbyt duze...Uzywam juz dosc dlugo i nic sie nie dzieje,wiec raczej tak zostawie.
Estelli tez sie nic nie dzialo zlego a ona uzywa dluzej i latem chyba tez?
No to postaram się nie stresować tym kwasem, zwłasczza przy uzywaniu na noc. Na wiosne pewnie i tak wróce do filtrów to bez różnicy będzie.

W ogóle to niech już będzie wiosna.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
z Givenchy nigdy nie miałam, nie wiedziałam, że są takie fajne
Wszystkiego najlepszego

Z Givenchy nie nadziej się na Gloss Interdit bo te nie są fajne.


Dostałam od Sephory -20% na markę Sephora i marki na wyłączność. Paleta Urban Decay będzie się chyba na to łapała?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:31   #4463
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dla mnie ideałem u Diora jest lakierek zupełnie inny od tej wersji z pędzelkiem, nie klei się jest bardzo trwały i nadaje szklisty połysk

z Givenchy nigdy nie miałam, nie wiedziałam, że są takie fajne
A lakierka nigdy nie próbowałam, muszę to zmienić w takim razie

Z Givenchy moim Gelee D'Interdit są super, Gloss Interdit są do niczego. Tym pierwszym dałabym 5 gwiazdek w KWC, tym drugim max. 1

ice, powinna się łapać
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:43   #4464
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Muszę się zastanowić czy załużyłam sobie na taki prezent, ale wydrapuję resztki z połowy beżowych cieni (paletki ID Capuccino już w zasadzie nie mam ) to chyba mogłabym sobie sprawić, to byłaby wtedy w zasadzie potrzebna rzecz.

Zmieniły mi się plany i w SP będę jutro lub pojutrze, więc być może wyjdę z jakimś L'Orealkiem. Opulent Pink chodzi mi po głowie.


I jeszcze dostane lada dzień prezent pod choinke od siostry. Nieszczęsna The Silver Spoon dotarła w końcu do moich rodziców, szła chyba miesiąc! Strasznie długo, myślałam zawsze że z angielskiego Amazon rzeczy idą trochę ponad tydzień.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:56   #4465
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Muszę się zastanowić czy załużyłam sobie na taki prezent, ale wydrapuję resztki z połowy beżowych cieni (paletki ID Capuccino już w zasadzie nie mam ) to chyba mogłabym sobie sprawić, to byłaby wtedy w zasadzie potrzebna rzecz.
(...)
I jeszcze dostane lada dzień prezent pod choinke od siostry. Nieszczęsna The Silver Spoon dotarła w końcu do moich rodziców, szła chyba miesiąc! Strasznie długo, myślałam zawsze że z angielskiego Amazon rzeczy idą trochę ponad tydzień.
Ja też nad nią dumałam, ale po przejrzeniu kilkunastu swatchy stwierdziłam, że dla mnie to bezsensowny zakup - używałabym max połowy z tych cieni, a takie miedziano-złociste albo ciemne byłyby w ogóle nietknięte. Doszłam do wniosku, że wolę już kupić jakąś inną paletkę z mniejszą ilością cieni z jakiejś kolekcji wiosennej, którą wykorzystam w całości.

Zresztą dostałam ostatnio 3 nowe paletki cieni (dwie czwórki, jedna szóstka) i chyba w ogóle nie powinnam myśleć nad nowymi

Co do Amazona UK, to u nich standardowa wysyłka do Polski to 7-10 dni roboczych (czyli 2 pełne tygodnie się mieszczą), a jeżeli to była Free Super Saver to potrafi iść jeszcze dłużej, zwłaszcza w okresie świątecznym.

Ja chyba tak długo nigdy nie czekałam, ale też starałam się nigdy nie zamawiać bezpośrednio przed Świętami.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:32   #4466
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też nad nią dumałam, ale po przejrzeniu kilkunastu swatchy stwierdziłam, że dla mnie to bezsensowny zakup - używałabym max połowy z tych cieni, a takie miedziano-złociste albo ciemne byłyby w ogóle nietknięte. Doszłam do wniosku, że wolę już kupić jakąś inną paletkę z mniejszą ilością cieni z jakiejś kolekcji wiosennej, którą wykorzystam w całości.
Mi się na swatchach podoba, ale muszę zobaczyc na żywo. Te miedziane i mocno błyszczące kolory to sa jedyne ktore budzą moje wątpliwości, ale ciemne są ładne całkiem i ja czasem sięgam po takie, więc raczej się nie zmarnują u mnie, tym bardziej że to moja kolorystyka jest.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zresztą dostałam ostatnio 3 nowe paletki cieni (dwie czwórki, jedna szóstka) i chyba w ogóle nie powinnam myśleć nad nowymi
Co masz fajnego, pochwal się?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co do Amazona UK, to u nich standardowa wysyłka do Polski to 7-10 dni roboczych (czyli 2 pełne tygodnie się mieszczą), a jeżeli to była Free Super Saver to potrafi iść jeszcze dłużej, zwłaszcza w okresie świątecznym.

Ja chyba tak długo nigdy nie czekałam, ale też starałam się nigdy nie zamawiać bezpośrednio przed Świętami.
Ja nie wiem jak moja siostra to zamawiała. Zastanawiałam się już nawet czy nie wysłała sobie przez pomyłkę do Niemiec i nie lży tam gdzieś samotna porzucona na poczcie bo moja siostra sie wygrzewa w ciepłych krajach. Ważne że jest, już nie mogę się doczekać aż dostanę ją do rąk.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:43   #4467
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi się na swatchach podoba, ale muszę zobaczyc na żywo. Te miedziane i mocno błyszczące kolory to sa jedyne ktore budzą moje wątpliwości, ale ciemne są ładne całkiem i ja czasem sięgam po takie, więc raczej się nie zmarnują u mnie, tym bardziej że to moja kolorystyka jest.
Mnie na niektórych te ciemne wyglądały tak, jakby wpadały w ciepły brąz i bordo, a to zdecydowanie nie są moje kolory

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Co masz fajnego, pochwal się?
Ecrin 4 Couleurs Les Noirs i Les Roses (z niej tych dwóch soczyście różowych kolorów zamierzam używać jako róż ) i Ecrin 6 Couleurs Place Vendome.


Ja tez bym chciała Silver Spoon, muszę poważnie nad nią pomyśleć, poczekam jeszcze na Twoją opinię - jak będą to podobne zachwyty jak u kochanie, to chyba wkrótce będzie moja.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Co zainteresowanych ćwiczeniami - widziałyście, że Chodakowska wydała kolejną płytę? Tym razem własną, nie pod patronatem Shape'a, już zamówiłam dla siebie i siostry.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:48   #4468
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie na niektórych te ciemne wyglądały tak, jakby wpadały w ciepły brąz i bordo, a to zdecydowanie nie są moje kolory
Bordo ja się nie dopatrzyłam na swoim monitorze, więc dobrze, bo w bordo to ja bym mogła wyglądać jak ofiara przemocy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ecrin 4 Couleurs Les Noirs i Les Roses (z niej tych dwóch soczyście różowych kolorów zamierzam używać jako róż ) i Ecrin 6 Couleurs Place Vendome.
okrutnie zazdroszczę Ci tej pierwszej, a trochę mniej okrutnie tej ostatniej.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja tez bym chciała Silver Spoon, muszę poważnie nad nią pomyśleć, poczekam jeszcze na Twoją opinię - jak będą to podobne zachwyty jak u kochanie, to chyba wkrótce będzie moja.
Dam znać na pewno czy podzielam zachwyty kochanie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co zainteresowanych ćwiczeniami - widziałyście, że Chodakowska wydała kolejną płytę? Tym razem własną, nie pod patronatem Shape'a, już zamówiłam dla siebie i siostry.
Ja nie widziałam. Na razie jestem w fazie apatii i ospałości w domu i nie ćwiczę znowu w tym tygodniu.
Daj znać jak ta płyta.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 12:59   #4469
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bordo ja się nie dopatrzyłam na swoim monitorze, więc dobrze, bo w bordo to ja bym mogła wyglądać jak ofiara przemocy.
W piątek chyba wybiorę się do Sephory wyrobić sobie własne zdanie.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
okrutnie zazdroszczę Ci tej pierwszej, a trochę mniej okrutnie tej ostatniej.
Śliczne są, ale jeszcze ich nawet nie wypróbowałam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie widziałam. Na razie jestem w fazie apatii i ospałości w domu i nie ćwiczę znowu w tym tygodniu.
Daj znać jak ta płyta.
Powinna przyjść za jakieś 10 dni (dziś zaczęła się przedsprzedaż). Dam znać na pewno
Ja na ten moment też się nie ruszam, po tygodniu leżenia w domu na zmianę na łóżku / sofie czuję, że mam płaskodupie i pora coś z tym zrobić

Ale mam poczucie, że zrobiłam coś dobrego dla siebie, kupując tą płytę - na samą myśl czuję się lżejsza i bardziej wyrzeżbiona
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:10   #4470
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W piątek chyba wybiorę się do Sephory wyrobić sobie własne zdanie.
No właśnie ja też muszę to zrobić. Ale im dłużej patrzę na swatche, tym bardziej mam na nią ochotę. I na Naked też, szkoda że jej u nas nie ma.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Śliczne są, ale jeszcze ich nawet nie wypróbowałam
Ja bym chyba nie wytrzymała bez testów.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ale mam poczucie, że zrobiłam coś dobrego dla siebie, kupując tą płytę - na samą myśl czuję się lżejsza i bardziej wyrzeżbiona
Ja w zeszłym tygodniu poćwiczyłam dwa razy i od razu przestałam się czuć jak wieloryb.

Ale w tym tygodniu jest dramat, mam ochotę ciągle spać i nie wstawać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.