"Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko" - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-05, 17:54   #421
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Bardzo proszę o recenzję CN Petite i trawiastej Latte jak już wypróbujecie Też mnie kuszą
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 20:44   #422
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kolejne promo z MyTassimo - 25% na czarne kawy. Zrobiłam zapas.
Zapomniałam napisać wcześniej o dyskach do mrożonej kawy - pic na wodę - robi zwykłą kawę, równie dobrze można wrzucić lód do dowolnej zaparzanej kawy, nie potrzeba osobnego dysku.
Ja dopiero teraz skorzystałam z tego peirwszego kodu na 2 darmowe opakowania i mi do Milki dołączyli ten Ice Disc. I właśnie się zastanawiałam jak to niby ma działać skoro do szklanki i tak trzeba wrzucić lód.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 23:08   #423
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
"Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Podstawiasz szklankę z lodem pod ekspres i zalewasz kawą - zaparza się zwyczajnie, leci gorąca ale po chwili w tej szklanicy z lodem się wszystko schładza. Te "Ice Disc" to standardowe kawy z dołączonym krążkiem, który układa sie pod kapsułką, w sumie zbędny gadżet, bo wychodzi to samo co zawsze. Firma kombinuje z krążkami, a wystarczyło podać pomysły na przygotowanie mrożonych napojów. Zarabianie na czymś co w efekcie działa tak samo jak wersja standard.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2013-07-05 o 23:11
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 23:18   #424
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

A jeszcze wychodzi na to że do każdego rodzaju napoju jest inny krążek. Na moim pisze żeby stosować tylko z Milką i że wystarcza na 50 użyć.

Dobrze że się nie połakomiłam jak dawali to jako gratis.

Firma mogłaby zadbać o lepszą dostępność smaków i rodzajów zamiar wymyślać jakieś bzdurne gadżety.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 23:30   #425
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
"Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Na 50 użyć? A co niby miałoby sie z tym krążkiem stać po 50, przecież to kawałek plastiku
Aż tak nas w balona chcą robić? Nieładnie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 11:38   #426
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Mnie Chai Latte Lemongrass nie smakowała - jakoś nie komponował mi się smak zielonej herbaty z mlekiem, całość jak na mój gust zbyt mdła.
Zwykłą Chai Latte zaś bardzo lubię
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 09:18   #427
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Odświeżam wątek.
Wypróbowałam nową Espresso Macchiato. Niestety zapomniałam o zdjęciu, będzie następnym razem.
https://www.tassimo.pl/Drinks%20Rang...Product=951106
Bardzo małe macchiato, jedynie 100ml. Kawa bez mocy, o wyraźnie kwaśnym smaku. Nie wiem czy to cecha samej kawy czy żle zbalansowanej mieszanki mlecznej, sprawdzę jutro. Konsystencja fajna, zawiesista, zostaje na języku, miękka i przyjemna.
Jeśli ktoś polubił kwaskowość Tassimo Cappucino, to może pomnożyć wrażenia smakowe razy pięć - więcej kwasu, mniej goryczy. Mieszanka mleczna zawiera też niewielką ilość cukru, który nie jest wyczuwalny ale zapewne dodatkowo łagodzi smak kawy, w której w ogóle nie ma goryczy, jest bardzo łagodna. Wyczuwam natomiast sól z końca składu.
Podsumowując, ot przerywnik w ciagu dnia, napój na drugie śniadanie lub popołudnie (chociaż ja na podwieczorek wolę mega macchiato, a nie "miniaturę"), zdecydowanie nie jest to kawa poranna, nie stawia na nogi i pozostawia niedosyt, zarówno w kwestii ilości jak i mocy. Nie zgadzam się z opisem producenta, nie jest to espresso, chyba że chodzi o ilość, no owszem, filiżanka typu naparstek wskazana. Konsystencja na plus, smak na minus. Dla siebie samej nie powtórzę zakupu, niemniej zużyję bez wstrętu i być może będę trzymać zapas jako ciekawostkę dla znajomych.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2013-12-30 o 09:19
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 10:39   #428
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
"Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Alert.
Jest teraz promo klubu MyTassimo, do zakupu pięciu paczek dodają gratis zestaw dwóch szklanek do latte i paczkę Jacobs Latte Macchiato.
Odebrałam dziś paczkę i niestety jedna ze szklanek jest popękana, a kawa ma termin ważności do 10.10.2014 Nie wiem jak Merlin odniesie się do reklamacji, więc jak ktoś planuje skorzystać z promo, to zalecam rozwagę.
Zamówiłam sobie nową Jacobs Cafe au lait, zaraz sprawdzę czy fajna.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2014-09-04 o 10:42
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 10:42   #429
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jest teraz promo klubu MyTassimo, do zakupu pięciu paczek dodają gratis zestaw dwóch szklanek do latte i paczkę Jacobs Latte Macchiato.
Odebrałam dziś paczkę i niestety jedna ze szklanek jest popękana, a kawa ma termin ważności do 10.10.2014
Zamówiłam sobie nową Jacobs Cafe au lait, zaraz sprawdzę czy fajna.
o widzisz musze odpalic od nowa mojego tassa, gdzie mozna najtaniej kupic filtr ??
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 11:19   #430
wolfik25
Rozeznanie
 
Avatar wolfik25
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 640
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Też skorzystałam z tej promocji na merlin ,za 5 opakowań kawy dostaje się gratis 2 szklanki i kawę latte machiato moja z terminem do 10.10.2014 więc jest ok.Przesyłka była ekspresowa.Zamawiałam smak oreo ale tyłka nie urywa,za to cafe au lait dobra .
wolfik25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 11:38   #431
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 982
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

A ja mam pytanko jak z dostępnością kaw do Tassimo w stacjonarnych sklepach w Polsce?
W Norwegii Tassimo coraz gorzej dostępne i znajomy wpadł na pomysł byśmy mu z Polski przywieźli,ale nie wiem gdzie tego szukać,bo nikt z rodziny nie ma tego ekspresiku . Nie zależy mu na jakiś tam wynalazkach herbacianych czy kawach mlecznych.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 12:55   #432
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
"Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Oreo zamawiałam zaraz jak wprowadzili - blee. Bardzo słodkie i bardzo sztuczne ale fakt, podobne do ciastek Oreo (których, swoją drogą też nie lubię).
Polecam te nowe Carte Noire Cafe Long - Delicat i Intense.
Stacjonarnie kupuję w Auchan, ceny 18-20zł, dostępne jakieś 5-6 rodzajów. W tym tygodniu przykładowo były na stanie: ClassicoXL, Delicate, Intense, Cappucino, Macchiato ze trzy rodzaje i Milka. Jeszcze nie trafiłam stacjonarnie na Espresso, a standardowa Cafe Crema pojawia się od wielkiego dzwonu. Rzadko widuję w Piotrze i Pawle, a w innych marketach czy delikatesach praktycznie wcale ale to pewnie zależy od regionu. Herbat nie widziałam nigdzie.
Filtry kupuję na promo w Auchan, zazwyczaj 55zł za 4 filtry.
Na Merlinie zamawiam co kilka miesięcy, jak przyślą na maila jakieś promo, zazwyczaj związane z nowościami.
Mój "Tasiek" służy codziennienie, od samego początku tego wątku, więc ma niezły przemiał ale przyznam, źe wygląda i sprawuje się jak nówka-sztuka (odpukać).
Osobiście za mieszankami nie przepadam, kupuję je na spróbowanie, na codzień zaparzam te czarne, a mleko gotuję i spieniam osobno, chyba, że się rano spieszę, to podstawiam termos i zaparzam mieszankę z mlekiem. Te czarne zawierają tylko mieloną kawę, a mieszanki mają różności w składzie i zazwyczaj są za słodkie dla mnie. Mamę pije tą bezkofeinową, też fajna.
Jakbym miała podsumować te dwa lata z Taśkiem to powiem - lubię i używam
Przy okazji świąt BN widuję świetne promocje na te ekspresy, więc polecam polować właśnie w tym okresie. Ceny kapsułek są raczej stałe, więc lepiej wziąć ten wydatek pod uwagę zawczasu.
Testowalam wszystkie smaki dostępne w PL, więc jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało
Łudzę się, że zrobią kiedyś promo gdzie będą dostępne firmowe kubki i filiżanki do zestawów Tassimo, np. Milka
Zdjęcie z Merlin.pl
ImageUploadedByWizaz Forum1409831723.379011.jpg

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2014-09-04 o 12:57
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 10:18   #433
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 982
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Oreo zamawiałam zaraz jak wprowadzili - blee. Bardzo słodkie i bardzo sztuczne ale fakt, podobne do ciastek Oreo (których, swoją drogą też nie lubię).
Polecam te nowe Carte Noire Cafe Long - Delicat i Intense.
Stacjonarnie kupuję w Auchan, ceny 18-20zł, dostępne jakieś 5-6 rodzajów. W tym tygodniu przykładowo były na stanie: ClassicoXL, Delicate, Intense, Cappucino, Macchiato ze trzy rodzaje i Milka. Jeszcze nie trafiłam stacjonarnie na Espresso, a standardowa Cafe Crema pojawia się od wielkiego dzwonu. Rzadko widuję w Piotrze i Pawle, a w innych marketach czy delikatesach praktycznie wcale ale to pewnie zależy od regionu. Herbat nie widziałam nigdzie.
Filtry kupuję na promo w Auchan, zazwyczaj 55zł za 4 filtry.
Na Merlinie zamawiam co kilka miesięcy, jak przyślą na maila jakieś promo, zazwyczaj związane z nowościami.
Mój "Tasiek" służy codziennienie, od samego początku tego wątku, więc ma niezły przemiał ale przyznam, źe wygląda i sprawuje się jak nówka-sztuka (odpukać).
Osobiście za mieszankami nie przepadam, kupuję je na spróbowanie, na codzień zaparzam te czarne, a mleko gotuję i spieniam osobno, chyba, że się rano spieszę, to podstawiam termos i zaparzam mieszankę z mlekiem. Te czarne zawierają tylko mieloną kawę, a mieszanki mają różności w składzie i zazwyczaj są za słodkie dla mnie. Mamę pije tą bezkofeinową, też fajna.
Jakbym miała podsumować te dwa lata z Taśkiem to powiem - lubię i używam
Przy okazji świąt BN widuję świetne promocje na te ekspresy, więc polecam polować właśnie w tym okresie. Ceny kapsułek są raczej stałe, więc lepiej wziąć ten wydatek pod uwagę zawczasu.
Testowalam wszystkie smaki dostępne w PL, więc jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało
Łudzę się, że zrobią kiedyś promo gdzie będą dostępne firmowe kubki i filiżanki do zestawów Tassimo, np. Milka
Zdjęcie z Merlin.pl
Załącznik 5782234
No właśnie tego się obawiałam z dostępnością, a Auchan w Łodzi nie ma...

Oreo też mi nie podeszło i na herbatami od Tassimo nie przepadam. Piłam raz i wystarczy. Sama ekspresu na kapsułki nie mam (pijam ostatnio z automatycznego), ale muszę przyznać iż Tassimo espresso i dużą czarną kawę parzy wyśmienicie Gorzej z mlecznymi, bo dla mnie zbyt słodkie.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 10:26   #434
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
No właśnie tego się obawiałam z dostępnością, a Auchan w Łodzi nie ma...

Oreo też mi nie podeszło i na herbatami od Tassimo nie przepadam. Piłam raz i wystarczy. Sama ekspresu na kapsułki nie mam (pijam ostatnio z automatycznego), ale muszę przyznać iż Tassimo espresso i dużą czarną kawę parzy wyśmienicie Gorzej z mlecznymi, bo dla mnie zbyt słodkie.
Reala też nie ma? U mnie w Realu jest pełen wybór smaków.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 11:26:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.