Noski jednoczmy się!! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 19:18   #421
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Dziewczyny ile kosztuje operacja u dr Skupina?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 19:21   #422
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

cos koło 5 tys, moze 6. Nie wiem dokładnie. Moze ktoras z dziewczyn jest lepiej zorientowana.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 20:15   #423
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
cos koło 5 tys, moze 6. Nie wiem dokładnie. Moze ktoras z dziewczyn jest lepiej zorientowana.

Dziękuję Czy generalnie osoby, które wyszly spod skalpela dr Skupia są zadowolone? Jest możliwość zrobienia opercji tanszym kosztem?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 20:30   #424
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Noski jednoczmy się!!

calkowita korekta nos u DR Skupina kosztuje 5.5 tys - tak przynajmniej bylo w listopadzie



POzdrawiam
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 20:30   #425
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dziękuję Czy generalnie osoby, które wyszly spod skalpela dr Skupia są zadowolone? Jest możliwość zrobienia opercji tanszym kosztem?
Są zadowolone i nie. Róznie. Zresztą u kazdego lekarza tak jest. Nie ma osoby, ktora zadowolila by 100% osób.
Tanszym kosztem? Masz na mysli tanszego lekarza? Jesli tak to dr Stępniewski (4,5tys zl) lub lekarze z Czech.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 20:51   #426
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
Są zadowolone i nie. Róznie. Zresztą u kazdego lekarza tak jest. Nie ma osoby, ktora zadowolila by 100% osób.
Tanszym kosztem? Masz na mysli tanszego lekarza? Jesli tak to dr Stępniewski (4,5tys zl) lub lekarze z Czech.
Jest to dobry lekarz? Znasz może strone internetową?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 18:18   #427
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Noski jednoczmy się!!

witam dziewczyny,jestem tu nowa,czy mozecie mi powiedziec gdzie maklinike ten dr.skupin
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-16, 19:48   #428
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Lynn - to jeden z lepszych chirurgów od nosków. www.kobylinki.win.pl niestety dosc uboga strona, nie ma galerii.

patbar- dr Skupin w Poznaniu
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 21:10   #429
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
Lynn - to jeden z lepszych chirurgów od nosków. www.kobylinki.win.pl niestety dosc uboga strona, nie ma galerii.

patbar- dr Skupin w Poznaniu


Dzięki A strona niestety nie działa
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 22:00   #430
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Noski jednoczmy się!!

a znacie moze jakiegos dobrego chirurga z warszawy? interesuje mnie moja okolica, ewentualnie bialystok. blagam pomozcie, moj nos jest wielki i tragiczny
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 22:53   #431
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Lynn przepraszam, pomyliłam się : http://www.kobylniki.win.pl/

patbar- moze dr Szczyt
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 17:05   #432
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Noski jednoczmy się!!

rozowiutka,dzieki za odp. ja jestem zdecydowana na operacje, tylko teraz szukam gdzie to zrobic. bardzo sie boje ze cos by poszlo nie tak, ze zostalyby mi jakies blizny. o ksztalt jaki by mi zrobili sie nie boje,teraz mam nos tak okropny ze chyba gorzej to juz by nie moglo byc
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 17:27   #433
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

patbar, nie masz co się martwic o blizny, na zewnątrz nic nie widać, nie wiem jak to jest w przypadku resekcji skrzydełek, ale raczej nie masz co się obawiac Doswiadczony chirurg krzywdy Ci nie zrobi
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 21:41   #434
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Noski jednoczmy się!!

hej, to znowu ja i moj wielki nos. Jeszcze jedno mnie zastanawia, jak przegladam cenniki uslug, wszedzie ceny sa podobne, calkowita korekta to az do ok.8 tys. A w niektorych wypowiedziach czytam ze za totalna korekte ktos zaplacil 5,5tys, 6 . jak to jest z tymi cenami? U mnie trzebaby bylo zrobic wszystko, nie wiem na jaki koszt sie nastawic. prosze napiszcie jak to bylo u was
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 22:04   #435
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Tak jak pisałam juz wczesniej, ceny róznią się i to nawet sporo. Ale cena nie jest absolutnie wyzncznikiem ich umiejętnosci. Bo np. Dr Stepniewski jest i tani i dobry- całkowita korekta 4,5tys. Po prostu jedni są nieco bardziej nastawieni na zarobek, a inni nieco bardziej przychylni pacjentom.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 23:40   #436
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Noski jednoczmy się!!

wiecie co, tak przegladam galerie zdjec o noskach przed i po operacji i widze tam tylko problem garbka, a u mnie nos ogolnie za dlugi, kartoflany,z przedzialkiem i duze dziurki, chyba dla mnie nie ma ratunku. Prosze napiszcie mi jeszcze okolo ilu tygodni badz miesiecy czeka sie na operacje? Rozowiutka dzieki za odp. masz ty cierpliwosc do mnie
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 10:50   #437
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Noski jednoczmy się!!

u dr Wójcickiego całkowita korekta to 7tys zł. Ja jeszcze pół roku musze czekać na swój termin.
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 12:00   #438
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

patbar to zalezy od lekarza, u kazdego inaczej sie czeka. Przykladowo u dr Stepniewskiego sa teraz terminy na sierpien/wrzesnien, a chocby u dr Brzuchanskiego z Czech wolne terminy sa dopiero na druga połowę 2009r.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 12:23   #439
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez różowiutka Pokaż wiadomość
patbar to zalezy od lekarza, u kazdego inaczej sie czeka. Przykladowo u dr Stepniewskiego sa teraz terminy na sierpien/wrzesnien, a chocby u dr Brzuchanskiego z Czech wolne terminy sa dopiero na druga połowę 2009r.

Ja mam tzw. ptasi profil. tzn tak mi sie wydaje, ale wszyscy mówią, że mój nos jest ok. Kiedyś nawet wklejalam tutaj zdjęcie. Jak myslicie czy skrócenie coś by dało? Zmienilo proporcje twarzy z profilu? Ile trwa pobyt w szpitalu?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 12:38   #440
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Lynn, niestety nie wid ziałam Twojego nosa, ale na pewno chirurg bedzie wiedział co z tym zrobic. W klinice bedziesz pewnie musiala zostac ze 3 dni. tez wlasciwie zalezy od lekarza.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 18:39   #441
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Noski jednoczmy się!!

katenak - a gdzie robisz operacje? U Wojcickiego? Gdzie on przyjmuje?
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 10:30   #442
katenak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 27
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Dr Wójcicki przyjmuje w Polanicy..Ja miałam konsultacji telefoniczna z nim, tzn. na podstawie zdjęć przesłanych e-mailem ocenił co trzeba zrobic z moim nosem. Na terenie Polanicy musze zostać 9 dni po operacji-bo tyle czasu będę zagipsowana.

http://www.chirurgiaplastyczna.biz.pl/
katenak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 11:03   #443
blondzia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
ha to nie jesteś w takiej złej sytuacji ebena bo mój to i z boku i z przodu wygląda fatalnie i juz mam taki wyrobiony odruch że jak stają jacyś kolesie i wiem że bede musiała przejść koło nich bokiem to zawsze drapie się po nosie lub odwracam sie w drugą strone. Mój nochal (bo inaczej nie możne tego nazwać) mnie przeraża


Ja zawsze robie tak samo albo odwracam głowe w bok ze niby gdzies tam sie zapatrzyłam ale tragedia jest z tym ogolnie .Byłam juz na wizycie u chirurga ale niestety powiedział ze nie da sie całkowicie zmienic wygladu mojego nosa mozna go tylko lekko poprawic .Przejade sie jeszcze do Polanicy bo tam podobno bardzo dobrze nosy robią jak tam mi nie pomoga to zdecyduje sie na lekka poprawe nie mam wyboru ale dołujace jest to ze za rzadna kase nie bede mogła sie uszczesliwic i poczuc sie w koncu atrakcyjnie.Została mi jeszcze ostatnia nadzieja
blondzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 21:04   #444
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Blondzia20, jesli lekarz powiedzial ze nos wystarczy lekko poprawic, to moze nie jest z tym nosem tak zle? Co bys chciala zmienic? U ktorego chirurga juz bylas na konsultacji?
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:28   #445
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Witam, czy mial ktos robiona operacje nosa w Warszawie? Ktora klinike polecacie? Z tego co przegladalam zdjecia przed i po operacji, to chyba najbardziej podobaja mi sie nosy Dr.Szczyta. Czy ktoras z was robila u niego nosek? Bez obaw mozna sie oddac w jego rece?
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:31   #446
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Blondzia20, jesli lekarz powiedzial ze nos wystarczy lekko poprawic, to moze nie jest z tym nosem tak zle? Co bys chciala zmienic? U ktorego chirurga juz bylas na konsultacji?
Witam, czy mial ktos robiona operacje nosa w Warszawie? Ktora klinike polecacie? Z tego co przegladalam zdjecia przed i po operacji, to chyba najbardziej podobaja mi sie nosy Dr.Szczyta. Czy ktoras z was robila u niego nosek? Bez obaw mozna sie oddac w jego rece?
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:50   #447
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
Ja mam to samo, wszyscy mowią, ze jestem ładna, podrywają mnie na ulicy. No może mi niczego nie brakuje, ale jak pomyśle o moim nosie to mnie sz.... trafia, strasznie się źle z nim czuję, myślę coraz częściej o operacji-ale najbardziej sie boje co bedzie jeśli sie nie uda, albo jeśli nie bee zadowolona z operacji...koszmar.Z przodu faktycznie nie widać, że brzydki, wszystko ładnie wygląda ale z boku....to nie mogę na siebie patrzeć. To w duzej mierze dlatego też pewnie, że nie przywykłam do swojego wygladu z boku. Tez staram sie o tym nikomu nie mowic, żeby nikt nie zauważyl, ale przez ten nos czuję się mniej atrakcyjna niż jestem-oj źle ze mną
Mam to samo. Z brzodu preznetuje się ślicznie, ale profil... szkoda nawet gadać;/
Tyle, że u mnie operacja plastyczna raczej nie wchodzi w grę. Niestety. Zresztą, gdybym zoperowała sobie noCHAL to pewnie potem męczyłabym się z pozostałą ,,mniej idealną'' częścią mojego ciała.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 21:19   #448
blondzia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Blondzia20, jesli lekarz powiedzial ze nos wystarczy lekko poprawic, to moze nie jest z tym nosem tak zle? Co bys chciala zmienic? U ktorego chirurga juz bylas na konsultacji?

Byłam u chirurga we Wrocławiu.Z tego co wiem to najlepszy chirurg plastyczny w mieście ale nikt ze znajomych mi osob nie robił u niego nosa tylko inne operacje . Mam skrzywioną jedna strone nosa co widac z przodu oprocz tego mam okropny profil nos jest duzy i mam garbka.Chirurg powiedział ze nie da sie wyprostowac tak do konca jednej scianki nosa zeby były rowne i nie da sie zrobic wciecia miedzy brwiami (wiem brzmi to dziwnie ale ciezko mi to opisac) .Moge jedynie miec sciety garb i zmniejszony ogolnie nos .14 maja mam konsultacje u Dr.Wojcickiego w Polanicy i zobaczymy co mi powie. Najgorsze jest to ze u niego trzeba czekac ok pól roku na operacje. Zastanawiam sie nad narkozą był ktos moze operowany bez ? bardzo boli?
blondzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 12:20   #449
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Ja mam najwiekszy problem z tym, ze ogolnie piramida nosa jest wysoka, garbek jest malutki, a czubek okragly. Tylko te dziurki takie duze i na dodatek taki "przedzialek" od spodu. Wymodelowac pewnie da rade, sciac garbek, tylko ciekawe czy da sie w duzym stopniu obnizyc dosc wysoka piramide nosa
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 22:41   #450
blondzia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 24
Dot.: Noski jednoczmy się!!

Z tego co wiem to w Polanicy wszystko jest mozliwe zapisz sie na konsultacje u Dr.Wójcickiego to sie wszystkiego dowiesz wizyta kosztuje 100zł i tzreba sie rejstrowac tak z miesiecznym wyprzedzeniem .Juz nie moge sie doczekac jzu za dwa tyg. mam wizyte
blondzia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.