JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 18:36   #421
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Iwonka ach ten Twój tyłeczek
a nie, nie żadna tajemnica
znaliśmy się wcześniej z uczelni, tak jakoś wyszło że spotkaliśmy się kiedyś przypadkowo i tak to się zaczęło
dużo po zerwaniu randkowałam a ile palantów poznałam

annan bardzo ładny brzuszek
mrofka nic się nie stało proszę się mi tu nie dołować
__________________
Aparatka
góra 2011.10.17
dół 2012.04.04



Tamilee Webb
"Iwant those ABS"

Jillian Michaels
"30 day shred


Mel B.



<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 23:33   #422
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
nie zdałam

Ten sam błąd. Nie ustąpienie pierwszeństwa. Tylko że na skrzyżowaniu na mieście już...

Załamka U mnie nerwy biorą górę niestety... Nie pamiętam co robię na drodze nawet...

Muszę kupić sobie coś na uspokojenie, bo inaczej nie dam rady...

Znacie coś łagodnego na uspokojenie, po czym można prowadzić auto?



Jeszcze mama...
Mrofko jakoś mam dobre myśli, że zdasz teraz!

I nie bierz nic! musisz nauczyc sie polegac na sobie i swoich umiejetnościach, bo jak potem wyjedziesz na miasto sama??? zapewniam Cie, że pierwsza jazda samemu jest dużo cięzszym przezyciem niz z osoba obok, która w razie co może nacisnąć hamulec. I koniecznie może jakies techniki relaksacyjne? bo jesli jestes tak spieta, że nie pamiętasz, co sie dzieje na drodze to nie zbyt bezpiecznie to brzmi i pamietaj, że ustapienie przejazdu może uratować Ci zycie, pomysl, co by bylo gdybys wyjechala, a jechałby TiR?
Umiesz, nie stresuj sie, a zdasz!


Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
Iwonka ach ten Twój tyłeczek
a nie, nie żadna tajemnica
znaliśmy się wcześniej z uczelni, tak jakoś wyszło że spotkaliśmy się kiedyś przypadkowo i tak to się zaczęło
dużo po zerwaniu randkowałam a ile palantów poznałam
O nogi chodziło zapomniałam zmierzyc dobra, jutro to zrobię

A to super lubie takie historie
No akurat to randkach i palantach to ja bym mogła napisac ksiązke instruktażową pełno ich
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 15:48   #423
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Wczoraj w końcu ktoś się mną na siłowni zainteresował. dostałam zakaz wstępu na wszelkiego typu rowerki itd. Jedynie trening silowy , który dziś miałam poprowadzony .
Dostałam uwage , że jestem chuda ale nie wiedzieć czemu na nogach mam celluit, wprawdzie nie ma go wiele, ale nie powinno być wcale. I , że bez problemu się tego pozbędę czuję każdy mięsień
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 17:17   #424
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez MusicIsMine Pokaż wiadomość
Wczoraj w końcu ktoś się mną na siłowni zainteresował. dostałam zakaz wstępu na wszelkiego typu rowerki itd. Jedynie trening silowy , który dziś miałam poprowadzony .
Dostałam uwage , że jestem chuda ale nie wiedzieć czemu na nogach mam celluit, wprawdzie nie ma go wiele, ale nie powinno być wcale. I , że bez problemu się tego pozbędę czuję każdy mięsień
Powodzenia zycze. Na moj celulit nie dziala nic. Silowy, dieta, szorowanie masujaca szczota, balsamy, wszystko na raz...pintolenie o szopenie. Nawet schudniecie do rozmiaru ZERO nic mi nie dalo. Owszem, bywa mniejszy, sa rzeczy, ktore go zmniejszaja (szczota, silowy - wiadmo) i to tyle. JEszcze na przodzie ud sie go jestem w stanie pozbyc, ale z tylu nad kolanami - zapomnij.....
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 17:21   #425
MusicIsMine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Dzięki za pocieszenie ...
ale w sumie jakoś specjalnie nie płaczę przez niego, przyzwyczaiłam się tylko oczywiście facet na siłowni się doczepił.
MusicIsMine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 17:24   #426
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Powodzenia zycze. Na moj celulit nie dziala nic. Silowy, dieta, szorowanie masujaca szczota, balsamy, wszystko na raz...pintolenie o szopenie. Nawet schudniecie do rozmiaru ZERO nic mi nie dalo. Owszem, bywa mniejszy, sa rzeczy, ktore go zmniejszaja (szczota, silowy - wiadmo) i to tyle. JEszcze na przodzie ud sie go jestem w stanie pozbyc, ale z tylu nad kolanami - zapomnij.....
Ja mam tzw. miękkie w dotyku ciało (nie mylić z galaretą ) po prostu nie jestem koścista, zylasta w dotyku tylko taka miękka, owszem siłowy i balsamy na cellulit pomagaja, ale cellulit mam. Od jakiegoś czasu widze poprawę 3 razy w tygodniu szoruję miejsca z cellulitem piingiem kawowym, a dokładnie wyczytałam, że ma być tak: 3 łyzki kawy 4 lyzki wody, gotujemy i potem tym sie szotujemy aż do czerwoności. W końcu na kofeinie opierają się balsamy na cellulit. Stosować 3 razy w tyg. potem 2, bo częściej można skórę zedrzeć sobie ja to robie od m-ca i widzę, serio, efekty!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2010-08-07 o 17:27
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:57   #427
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
muszę na razie sama się z tym uporać, zanim upublicznię to, co niedoskonałe. A niestety, jestem typową gruchą, co przy krótkich nóżkach daje efekt przysadzistości (bo jak można mieć długie nogi przy 164 cm). Od bioder górę i od połowy ud w dół jest ekstra - całkiem wyrobione, trochę umięśnione, ale nadal lekkie i kobiece. Ale to co pomiędzy...ehh... normalnie zapas na ciężką zimę. Pewnie się pokażę wtedy, kiedy w końcu podejmę decyzję: albo coś z tym robię (czyli się odtłuszczam), albo polubię. Bo tak pokazać i nic nie robić - to bez sensu.
Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
po wewnętrznej do kroku. A w ogóle to ładnie wyglądasz w rurkach! Ja mimo tych bryczesów rurki noszę i uwielbiam i od lat nie miałam na sobie innych spodni.
Annan__ a ile ważysz bo nie kojarzę?? brzuszek masz cudny
coś mi sie wydaje,że masz kiepski dzień bo z tego co widzę to masz cudne nogi!!wiele bym oddała za takie!!
pisałam jakiś czas temu,że ja przy wzroście 165,długość nóg nie jest mi znana(nie mogę znaleźć centymetra) obwód ud w najszerszym miejscu to jakieś55,5-56 cm,obwód w najszerszym miejscu to poniżej bioder (bryczesy????????) to jakieś 97-98cm,w talii mam jakieś 66-67cm.i tez niedawno narzekałam,że źle wyglądam....bo na pewno nie wyglądam jak modelka i nigdy tak nie będę wyglądała... Nie mam ani czasu ani pieniędzy czy zdrowia by walczyć o zgubienie tu czy ówdzie paru centymetrów tym bardziej, że właściwie niczego to nie zmieni prócz tego,że potem mogłam ześwirować na punkcie ćwiczeń,jedzenia i wagi...dobrze jest jak jest,a jak komuś się coś nie podoba to nie musi patrzeć.
a rurek nigdy chyba nie odważyłabym się założyć-aż takiej pewności siebie nie mam
chyba chciałam coś jeszcze napisać,ale nie pamiętam co
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 10:04   #428
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Annan__ a ile ważysz bo nie kojarzę?? brzuszek masz cudny
coś mi sie wydaje,że masz kiepski dzień bo z tego co widzę to masz cudne nogi!!wiele bym oddała za takie!!
dziś waga pokazała mi 51,4 kg. Dziękuję za wszystkie pochlebstwa

Prawda zabrzmi może nieskromnie, ale czuję się w obowiązku coś wyjaśnić: nie rozpaczam nad swoim wyglądem, uważam, ze wyglądam w porządku, normalnie, jak prawdziwa kobieta (a nie z photoshopa). Moje utyskiwania mają związek z, chyba nierealnymi marzeniami o zyskaniu sylwetki idealnej: wszystko tak jak trzeba, bez nadmiarów.

Jednak przyznać się muszę, że nigdy, nawet jako nastolatka nie miałam idealnej sylwetki (właściwie, to chyba muszę przyznać, że wyglądam teraz lepiej niż kiedykolwiek, i mam lepszą formę i kondycję niż kiedykolwiek). Trochę też jestem zła, że los nie obdarzył mnie figurą matki, która w moim wieku, wedle aktualnych wzorców urody, wyglądała idealnie (ale jest ektomorfikiem, ja raczej mezomorfikiem) - choć w jej czasach ciągle wypominano jej chudość i chorobliwy wygląd.

Na szczęście czasem trzeba zarabiać na życie, zająć się poważnymi sprawami i wtedy moje uda są ostatnią rzeczą, o której myślę. Na dodatek gdyby dano mi karnet na operację plastyczną, wybrałabym raczej korektę nosa niż liposukcję, więc chyba to jest taki "problem", który trzeba mieć, bo inaczej wymyśli się sobie inny do zamartwiania
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 10:41   #429
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
dziś waga pokazała mi 51,4 kg. Dziękuję za wszystkie pochlebstwa

Prawda zabrzmi może nieskromnie, ale czuję się w obowiązku coś wyjaśnić: nie rozpaczam nad swoim wyglądem, uważam, ze wyglądam w porządku, normalnie, jak prawdziwa kobieta (a nie z photoshopa). Moje utyskiwania mają związek z, chyba nierealnymi marzeniami o zyskaniu sylwetki idealnej: wszystko tak jak trzeba, bez nadmiarów.

Jednak przyznać się muszę, że nigdy, nawet jako nastolatka nie miałam idealnej sylwetki (właściwie, to chyba muszę przyznać, że wyglądam teraz lepiej niż kiedykolwiek, i mam lepszą formę i kondycję niż kiedykolwiek). Trochę też jestem zła, że los nie obdarzył mnie figurą matki, która w moim wieku, wedle aktualnych wzorców urody, wyglądała idealnie (ale jest ektomorfikiem, ja raczej mezomorfikiem) - choć w jej czasach ciągle wypominano jej chudość i chorobliwy wygląd.

Na szczęście czasem trzeba zarabiać na życie, zająć się poważnymi sprawami i wtedy moje uda są ostatnią rzeczą, o której myślę. Na dodatek gdyby dano mi karnet na operację plastyczną, wybrałabym raczej korektę nosa niż liposukcję, więc chyba to jest taki "problem", który trzeba mieć, bo inaczej wymyśli się sobie inny do zamartwiania
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 14:12   #430
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

annan_

chudzinka jesteś ja ważę o jakieś 6-5,5 kg więcej przy wzroście o 1 cm więcej niż Ty...tylko,że gdy ja powiem komuś,że ważę te 57 kg to każdy się dziwi..a jak poszłam oddać krew to każdy się tylko pytał czy ja na pewno ważę więcej niż 52 kg...uznałam to za komplement
od czasu do czasu też mam zupełnie nierealne marzenia na temat swojego wyglądu i wtedy troszkę mi smutno i zniechęcam się co do ćwiczeń bo nie widzę taki rezultatów jakie chciałabym by były....
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 17:19   #431
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
mrofka nic się nie stało proszę się mi tu nie dołować
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Mrofko jakoś mam dobre myśli, że zdasz teraz!

I nie bierz nic! musisz nauczyc sie polegac na sobie i swoich umiejetnościach, bo jak potem wyjedziesz na miasto sama??? zapewniam Cie, że pierwsza jazda samemu jest dużo cięzszym przezyciem niz z osoba obok, która w razie co może nacisnąć hamulec. I koniecznie może jakies techniki relaksacyjne? bo jesli jestes tak spieta, że nie pamiętasz, co sie dzieje na drodze to nie zbyt bezpiecznie to brzmi i pamietaj, że ustapienie przejazdu może uratować Ci zycie, pomysl, co by bylo gdybys wyjechala, a jechałby TiR?
Umiesz, nie stresuj sie, a zdasz!
Staram się nie dołować ale kiepsko mi idzie
Niestety jeśli chodzi o prawko, to moja mama dolewa oliwy do ognia No i ja jestem też osobą bardzo ambitną... no i o

Nerwy gorsze niż przed maturą: jak jestem osobą spokojną, to nigdy nie przypuszczałam, że prawo jazdy tak bardzo może denerwować

Wiecie, co ja robiłam z tych nerwów? Masakra... zamiast wyjechać w lewo, jak kazał egzaminator - wyjechałam w prawo... przejechałam prosto skrzyżowanie na włączonym lewym kierunku... nieświadomie :/ No i na koniec nie ustąpiłam pierwszeństwa. I egzaminator mnie się pyta: "Pani Olu! Co to był za znak?" A ja widziałam ten cholerny ustąp! I nie ustąpiłam! A jak już nie ustąpiłam i mi powiedział, że egzamin przerwany, to się totalnie nie mogłam zebrać w sobie i wjechałabym w ludzi na przejściu... Buu

Tymczasem Mrófka jutro rano leci do apteki po krople walerianowe... Bo mój nastrój od piątku graniczy z depresją...

Niestety nie mogę ich wziąć przed egzaminem, bo upośledzają koncentrację Zobaczę, jak na nie zareaguję jutro wieczorem...

Trzymcie się
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 19:30   #432
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

A to super lubie takie historie
No akurat to randkach i palantach to ja bym mogła napisac ksiązke instruktażową pełno ich
podziel się jakąś historią

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Staram się nie dołować ale kiepsko mi idzie
Niestety jeśli chodzi o prawko, to moja mama dolewa oliwy do ognia No i ja jestem też osobą bardzo ambitną... no i o

Nerwy gorsze niż przed maturą: jak jestem osobą spokojną, to nigdy nie przypuszczałam, że prawo jazdy tak bardzo może denerwować

Wiecie, co ja robiłam z tych nerwów? Masakra... zamiast wyjechać w lewo, jak kazał egzaminator - wyjechałam w prawo... przejechałam prosto skrzyżowanie na włączonym lewym kierunku... nieświadomie :/ No i na koniec nie ustąpiłam pierwszeństwa. I egzaminator mnie się pyta: "Pani Olu! Co to był za znak?" A ja widziałam ten cholerny ustąp! I nie ustąpiłam! A jak już nie ustąpiłam i mi powiedział, że egzamin przerwany, to się totalnie nie mogłam zebrać w sobie i wjechałabym w ludzi na przejściu... Buu

Tymczasem Mrófka jutro rano leci do apteki po krople walerianowe... Bo mój nastrój od piątku graniczy z depresją...

Niestety nie mogę ich wziąć przed egzaminem, bo upośledzają koncentrację Zobaczę, jak na nie zareaguję jutro wieczorem...

Trzymcie się
grunt to spokój, ja zdałam za 3
siostra za 2
poza tym mam wrażenie że mimo tych kamer wszystko zależy od egzaminatora, też przejechałabym ludzi na przejściach, źle zaparkowałam i zdałam
Będzie dobrze
__________________
Aparatka
góra 2011.10.17
dół 2012.04.04



Tamilee Webb
"Iwant those ABS"

Jillian Michaels
"30 day shred


Mel B.



<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 22:27   #433
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
podziel się jakąś historią
Oj nie publicznie to nawet nigdy

Mrofko - zdasz na pewno! każdy się denerwuje, nic nie bierz mówię Ci, postaraj się sama zwalczyć nerwy przecież znasz znaki, umiesz jeździć to zdasz!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 22:38   #434
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Dziewczyny, chcę się z Wami czymś podzielić.

Brat wysłał mi przez gg e-book 'Zaplanuj swoje cele'. Pytam brata 'Co to?' A on mówi 'Przeczytaj'. I tam jest opisane, jak planować sukces i jak do niego dążyć i nie stracić motywacji. I wiecie co? Poczułam się lepiej. Autentycznie lepiej! Ten mały, internetowy e-book poprawił mi humor

Zrobię tak, jak jest opisane w książce: czyli zaplanuję swój sukces krok po kroku. Trzeba spisać potrzebne rzeczy: etapy dochodzenia do sukcesu, co trzeba przezwyciężyć by go osiągnąć, moje zalety, które pozwolą mi na sukces... tak zrobię!

Meg to prawda - dużo zależy od egzaminatora. Za moją jazdę prosto z włączonym kierunkiem lewym, jazdę lewym pasem ruchu i skręcenie w prawo zamiast w lewo - to pewnie inny by mnie już dawno wysadził

Mój Niemiec napisał do mnie maila. Takiego bardzo miłego On teraz pojechał na Gran Canaria na tydzień - i mi napisał maila przed wyjazdem. Że chciał ze mną pogadać, ale icq mu wysiadło, że trzyma kciuki za prawko i że będzie za mną tęsknił

Czemu tacy faceci w Niemczech mieszkają?!

Dobranoc dziewuszki
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 22:46   #435
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

No widzisz Mrofko od razu lepiej dobrze będzie!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 08:08   #436
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Witajcie kobietki weekendzie

Nadal nie mam neta w domku. Troszke poimprezowałam w te wolne dni, odstresowałam się i znowu od nowa polsko ludowa do roboty

Iwonko...cudowne pośladki nie martw sie...ja też mam takie murzyńskie

Meg...gratuluje zmiany stanu Szczęścia!

Vette...trzymam kciuki za powodzenia
Mrofcia...nie martw się, następnym razem bedzie lepiej

annan_...czy Ty oby nie przesadzasz
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 12:44   #437
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cześć Moniczorku łączę się z Tobą w bólu pracy i w sprawie pupy

Vette -
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:05   #438
<meg>
Raczkowanie
 
Avatar <meg>
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Za siedmioma górami...
Wiadomości: 326
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oj nie publicznie to nawet nigdy
eee... podzieliłybyśmy się doświadczeniami:lol :

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę się z Wami czymś podzielić.

Brat wysłał mi przez gg e-book 'Zaplanuj swoje cele'. Pytam brata 'Co to?' A on mówi 'Przeczytaj'. I tam jest opisane, jak planować sukces i jak do niego dążyć i nie stracić motywacji. I wiecie co? Poczułam się lepiej. Autentycznie lepiej! Ten mały, internetowy e-book poprawił mi humor

Zrobię tak, jak jest opisane w książce: czyli zaplanuję swój sukces krok po kroku. Trzeba spisać potrzebne rzeczy: etapy dochodzenia do sukcesu, co trzeba przezwyciężyć by go osiągnąć, moje zalety, które pozwolą mi na sukces... tak zrobię!

Meg to prawda - dużo zależy od egzaminatora. Za moją jazdę prosto z włączonym kierunkiem lewym, jazdę lewym pasem ruchu i skręcenie w prawo zamiast w lewo - to pewnie inny by mnie już dawno wysadził

Mój Niemiec napisał do mnie maila. Takiego bardzo miłego On teraz pojechał na Gran Canaria na tydzień - i mi napisał maila przed wyjazdem. Że chciał ze mną pogadać, ale icq mu wysiadło, że trzyma kciuki za prawko i że będzie za mną tęsknił

Czemu tacy faceci w Niemczech mieszkają?!

Dobranoc dziewuszki
Ola główka do góry, powtarzam to tylko prawko na pewno będzie dobrze
fajni faceci mieszkają też tutaj

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki weekendzie

Meg...gratuluje zmiany stanu Szczęścia!

Hej Monia, myślałam gdzie się podziewasz

Ja wieczorkiem lecę na aqua fitness
__________________
Aparatka
góra 2011.10.17
dół 2012.04.04



Tamilee Webb
"Iwant those ABS"

Jillian Michaels
"30 day shred


Mel B.



<meg> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:09   #439
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Cześć Moniczorku łączę się z Tobą w bólu pracy i w sprawie pupy

Vette -
Hej

Pupy murzyńskie rulezzzz ...ja tam akurat swoją lubie i zawsze dużo komplementów z męskich ust słysze i słyszałam

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość

Hej Monia, myślałam gdzie się podziewasz

Ja wieczorkiem lecę na aqua fitness


Ja to tu....to tam Czekam na podłączenie netu wciąż...wiec mam dostep tylko w pracy do południa. W sumie to jakoś nudne życie ostatnio prowadzę....chłopa mi brak "Turek " malo co się odzywa, wiec spisany na straty niby ma jakieś tam wymówki...ale ja mam dobrą intuicje i wiem, że sciemnia.

Tez wieczorkiem na siłke się wybieram
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 13:15   #440
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez <meg> Pokaż wiadomość
eee... podzieliłybyśmy się doświadczeniami:lol :
Lepiej nie mieć takich doświadczeń nie będę wywołyała wilka z lasu

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Pupy murzyńskie rulezzzz ...ja tam akurat swoją lubie i zawsze dużo komplementów z męskich ust słysze i słyszałam ;
Akurat w tych kwestiach zdanie męskie mało mnie interesuje a poza tym chłopy to różne rzeczy gadaja, żeby cel osiagnąć

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja to tu....to tam Czekam na podłączenie netu wciąż...wiec mam dostep tylko w pracy do południa. W sumie to jakoś nudne życie ostatnio prowadzę....chłopa mi brak "Turek " malo co się odzywa, wiec spisany na straty niby ma jakieś tam wymówki...ale ja mam dobrą intuicje i wiem, że sciemnia.

Tez wieczorkiem na siłke się wybieram
A nie mieliście się czasem spotkać jakos??
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:29   #441
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Akurat w tych kwestiach zdanie męskie mało mnie interesuje a poza tym chłopy to różne rzeczy gadaja, żeby cel osiagnąć
A nie mieliście się czasem spotkać jakos??
Oj tam...żeby osiągnąc swój cel to dużo potrafią powiedzieć

Iwonko...no niby mamy się spotkać koncowka września...jesli juz napiszę do mnie , to za każdym razem kaze zapewniać że na pewno nie zmieniłam planów, że teskni i takie tam bla bla bla w egzotycznym stylu ...całe szczęscie nie zrobiłam rezerwacji biletów wiec sprawa jest otwarta. Tylko przez to jego własnie dziwne zachowanie jakoś trace na to zupelnie ochote. Kiedyś nie pisał kilka dni...potem mi sie tlumaczył ( w sumie to nie wiem po co, bo ja nie oczekuje, że będzie mi pisał codziennie albo się broń boże tłumaczył) , że nie miał dostępu do netu...a ja go na fejsie widziałam...teraz zreszta jest powtórka z pozrywki No, ale dobrze ze od początku miałam do tego dystans wiec jest ok
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:32   #442
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
a poza tym chłopy to różne rzeczy gadaja, żeby cel osiagnąć


co prawda to prawda
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:34   #443
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Vette...akcja porodowa się rozkręca?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 14:38   #444
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Dobrze że mój 'egzotyczny zagraniczny kochanek' mieszka bliżej niż w Turcji

A teraz się wyleguje na Gran Canaria... ja też chceeeee!

Kupiłam Persen - mina pani farmaceutki, kiedy o niego poprosiłam... bezcenna Mogę po tym auto prowadzić
Wzięłam rano 2 tabletki, zobaczyć, jak to na mnie działa. Przez pierwszą godzinę po zażyciu czułam się troszeczkę, że tak powiem, niepewnie. Miałam wrażenie, że moje ruchy są spowolnione, trochę jakbym na haju była. Ale potem już wszystko w porządku. Spokojniejsza jestem Czytałam o nim opinie w internecie, większość pozytywnych. Zwłaszcza od osób, które tak jak ja, zdawały prawko po kilka razy i się denerwowały, a po Persenie było lepiej

Myślę, że będzie dobrze
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 22:34   #445
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Iwonko...no niby mamy się spotkać koncowka września...jesli juz napiszę do mnie , to za każdym razem kaze zapewniać że na pewno nie zmieniłam planów, że teskni i takie tam bla bla bla w egzotycznym stylu ...całe szczęscie nie zrobiłam rezerwacji biletów wiec sprawa jest otwarta. Tylko przez to jego własnie dziwne zachowanie jakoś trace na to zupelnie ochote. Kiedyś nie pisał kilka dni...potem mi sie tlumaczył ( w sumie to nie wiem po co, bo ja nie oczekuje, że będzie mi pisał codziennie albo się broń boże tłumaczył) , że nie miał dostępu do netu...a ja go na fejsie widziałam...teraz zreszta jest powtórka z pozrywki No, ale dobrze ze od początku miałam do tego dystans wiec jest ok
No to dajmy czasowi czas i zobaczymy, co z wyjazdu i znajomości wyjdzie

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość


co prawda to prawda
Nooo, stara flirciara jestem to że tak powiem znam to z dwóch stron

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Dobrze że mój 'egzotyczny zagraniczny kochanek' mieszka bliżej niż w Turcji

A teraz się wyleguje na Gran Canaria... ja też chceeeee!

Kupiłam Persen - mina pani farmaceutki, kiedy o niego poprosiłam... bezcenna Mogę po tym auto prowadzić
Wzięłam rano 2 tabletki, zobaczyć, jak to na mnie działa. Przez pierwszą godzinę po zażyciu czułam się troszeczkę, że tak powiem, niepewnie. Miałam wrażenie, że moje ruchy są spowolnione, trochę jakbym na haju była. Ale potem już wszystko w porządku. Spokojniejsza jestem Czytałam o nim opinie w internecie, większość pozytywnych. Zwłaszcza od osób, które tak jak ja, zdawały prawko po kilka razy i się denerwowały, a po Persenie było lepiej

Myślę, że będzie dobrze
Mrofko ja trzymam kciuki za Ciebie!
Niestety w kwestiach farmaceutycznych nie pomoge, bo ja lubię być świadoma w tego typu sytuacjach
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 07:30   #446
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No to dajmy czasowi czas i zobaczymy, co z wyjazdu i znajomości wyjdzie
Nooo, stara flirciara jestem to że tak powiem znam to z dwóch stron
Dokładnie, co ma być to będzie
Iwonko...ja się udam do Ciebie na korepetycje z flirtu, bo ja to w ogole nie potrafie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 07:56   #447
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Vette...akcja porodowa się rozkręca?
Jeden falszywy alarm juz zaliczony.

Dzisiaj spokoj
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 08:04   #448
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Pewnie siedzisz jak na bombie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 08:18   #449
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Pewnie siedzisz jak na bombie
A wiesz, ze nawet nie ...
Myslalam, ze bede bardziej sie denerwowac.

Ostoja spokoju normalnie

ale zobaczymy za 5 dni
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 08:38   #450
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
A wiesz, ze nawet nie ...
Myslalam, ze bede bardziej sie denerwowac.

Ostoja spokoju normalnie

ale zobaczymy za 5 dni
Taka wysportowana kobietka...jak sie akcja rozkręci, pójdzie 5 minut i po krzyku Tego Ci życzę
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.