Sierpniowe Panny Mlode! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-15, 16:19   #421
mlka
Raczkowanie
 
Avatar mlka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny ślask
Wiadomości: 117
GG do mlka
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Ja mojemu nie pozwalam mówic, ile nam zostało.... bo wtedy patrzymy na siebie i smiejemy sie nerwowo, ze tak niewiele czasu nam zostalo .....
a butki mam 2 pary, jedne do kosciola, a drugie na sale, przy sobie mam tylko te drugie, wkleje wam fotke. Przy zakupie liczyla sie tylko wygoda. (kiepskie zdjecie - nie mialam tego jak zlapac)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 85.jpg (76,6 KB, 41 załadowań)
mlka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 17:07   #422
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Hej byłam na przymiarce sukni ślubnej!utyłam aż 5 cm w talii!!!co zrobić dziewczyny proszę doradzcie jak mam schudnąć?
Proszę!!!
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 18:05   #423
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

a jaki masz model sukni??? moze hula-hop i brzuszki??? moze suknie da sie przerobic???
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 18:18   #424
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Hej emurulez77 suknia sie przerobi,to nieduża poprawka,wyglądam w niej ślicznie,jeszcze gorset z fiszbinami,ale chciałabym wyglądać pięknie,chudziej,tak ze 2 kilo?
przynajmniej...
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 18:20   #425
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Tak strasznie się stresuję,tak się boję...
czasami mówię,że uciekne sprzed ołtarza,albo,że nie kocham Go co jest nieprawdą,szaleję,,,czy to normalne.Moja koleżanka też tak miała....
jestem chyba nienormalna,nawet z mamą sie pokłóciłam,aż brat na mnie nakrzyczał
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 21:38   #426
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

stres.... To super, ze suknie da sie przerobic. A tak z innej beczki, ile masz cm w talii???
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 22:29   #427
Niki83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

mi też czas ucieka ... to już tak blisko!! dokładnie za 3 tygodnie o tej porze będę się bawiła na swoim weselu!! niewiarygodne...już będę żoneczką Miśka

też jestem nerwowa. kłócę się ze wszystkimi w domu. Dobrze ,że TŻ jeste teraz w innym mieście. A może źle?!

byłam na przymiarce i okazało się że muszą zwężać suknię. z 38 spadłam na 36! ale wcale się nie odchudzałam! czyżby to stres?
__________________
Amor Vincit Omnia
Niki83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 09:50   #428
Hasel
Przyczajenie
 
Avatar Hasel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Witajcie Sierpnioweczki , troszke mnie nie było i musze Wam koniecznie pogratulowac, bo widze ze sprawy ida do przodu! U nas troszke gorzej, ale zawsze pomalutku do przodu. Wlasnie robie ostateczna liste rzeczy do zalatwienia i podziele to jakos na tygodnie i rodzinke hihi. Pora zaangazowac innych bo sami nie damy rady…
bezsenność my tez 12.08 i za mna już pierwsze koszmary weselne. Zaczynam się strasznie denerwowac, a zawsze się wszystkim przejmuje dwa razy mocniej niż inni. Wszyscy postrzegaja mnie jako perfekcjonistke i już kilka razy slyszalam od przyszlych gosci, ze nie mogą się doczekac, bo u nas to na pewno wszytsko będzie dopracowane. Starasznie mi ciezko jak to slysze… Wcale nie będzie wszystko dopracowane, a ja chce mieć ten luz a nie caly czas przejmowac się, czy wszytsko jest perfekcyjnie. W kazdym razie pracuje nad soba
aptekus przeprawszam, ze dopiero teraz. Podaje adresy sklepow internetowych (strony producentow):
http://sklep.lupoline.pl/
http://www.dalia.pl/index_content.html
Pozdrawiam Was najmocniej
__________________
12 sierpnia – nasz dzień
Hasel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 10:27   #429
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

j-j strasznie mi sie podobala w katalogu, ale w momencie jak ja chcialam przymiezyc pani powiedziala,z e nie doszly jeszcze do nich, wiec zdecydowalam sie na inna. twoja suknia jest sliczna, no i tak blyszczy w sloncu. moglabys wkleic zdjecie tj sukni jak wyglada w rzeczywistosci (moze na tobie)???

u mnie slub za równy miesiac. stres?? - wydaje mi si,ze coraz mniejszy. mamy problem jeszcze dodatkowy - nie jestesmy na miejscu (mieszkamy w niemczech) i przyjedziemy zaledzie kilka dni przed slubem . jak na razie pozalatwiane wszystko w 90%.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 14:48   #430
tusia300
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Świdwin
Wiadomości: 13
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Dużymi krokami zbliża się dzień ślubu i powoli luzik mi się kończy. Cały czas myślę o tym co by tu jeszcze udoskonalić i co jest jeszcze do zrobienia. Nurtuje mnie zwłaszcza jedna rzecz: ile wódki kupić. Czy 0,7 l na osobę czy może 1 l? Jak wy kupujecie?
tusia300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 16:17   #431
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Cytat:
Napisane przez tusia300
ile wódki kupić. Czy 0,7 l na osobę czy może 1 l? Jak wy kupujecie?
1 L na parę

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=alkohol
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 18:05   #432
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

mysmy kupili litra na osobe, ale wesele jest 2dniowe. towarzystwo bedzie dosc mlode, wiec boje sie nawet, ze zabraknie . boze...mam nadzieje, ze nikt pod stolem nie zasnie
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 20:23   #433
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

ha!
Zaproszenia rozwiezione

My alkocholu też mamy 1L na pare + wino i bedzie też trochu bimberku dla wytrawnych smakoszy przy szwedzkim stole
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 09:01   #434
daisy80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 14
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

J_J mam podobny model sukni jak Twoja, bedziesz mial welon dlugi czy krotki, a wiazanke juz wybralas, ja mysle nad stoprczykami lub kaliami.
Stres to dopiero nadejdzui tak mysle Moja mam zaczyna panikowac, ze w siepniu bedzie zimno, a kupila siobie na wesele sukienke na ramiaczkach
Ja tam wierze ze bedzie ladnie
Moja kobietka z salonu cos nie dzwoni w sprawie przymiarki sukni, zaczynam sie niepokoic..
daisy80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 10:03   #435
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

daisy - spokojnie, na pewno zadzwoni

Jesli chodzi o pogodę- też się martwię, ale jedyne prognozy jakie znalazłam to do terminu 1 sierpnia- do tej pory ma byc ciepło.
Ale - nocki sie robią strasznie zimnie! a u nas wszystko na świażym powietrzu

dziś miałam pierwszy stresujacy okropny sen
masakra! bo okazało że dziś się chajtam, oczywiście nic nie jest przygotowane i do tego musiałam wziąć od pierwszej lepszej kwiaciarki bukiet który był obrzydliwy!!!

ehhh... stresik, stresik...
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 14:39   #436
j_j
Przyczajenie
 
Avatar j_j
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 21
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Cytat:
Napisane przez bienioka
j-j strasznie mi sie podobala w katalogu, ale w momencie jak ja chcialam przymiezyc pani powiedziala,z e nie doszly jeszcze do nich, wiec zdecydowalam sie na inna. twoja suknia jest sliczna, no i tak blyszczy w sloncu. moglabys wkleic zdjecie tj sukni jak wyglada w rzeczywistosci (moze na tobie)???


Z chęcią wkleję, ale chyba dopiero po ślubie, ponieważ w moim salonie jest absolutny zakaz robienia zdjęć. Bardzo nad tym boleję, bo nie mogłam pokazać się w tej sukni mojej mamie . Suknia faktycznie się błyszczy, bo organza, z ktorej jest wykonana ma taką poświatę.

daisy80 Będę miała bardzo długi welon, bo aż 2,5 metra (a ja mam całe 1,59 m ). Welon jest jak mgiełka, bez lamowek i innych ozdob. Składa się z 2 warstw - ta dłuższa zastąpi w pewnym sensie tren i sądzę, że będzie tylko do kościoła i na parę pierwszych minut na sali, a potem zostanie tylko ta krotsza - chyba do talii.
Kwiaty będę miała bardzo skromne - pomysł autorski mojej mamy - bardzo ciemne purpurowe orchidee, ktore będą tworzyły rodzaj konstrukcji na nadgarstku (coś takiego jak bransoletka, ale taka bardziej rozbudowana). I ta sama konstrukcja będzie na głowie. Nie będę miała żadnej biżuterii, nawet kolczykow.

A ty na jakie dodatki się zdecydowałaś? Wklej koniecznie zdjęcie sukni
j_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 20:12   #437
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Mlka bardzo ładne butki i co najważniejsze wyglądają na wygodne, a to się przede wszytskim liczy
Tusia my mamy litr wódki na parę, niezależnie od tego czy obie osoby piją czy nie i wina w ilości jeszcze mi niewiadomej bo jeszcze ich nie kupiliśmy
Bezsenność widzisz co to znaczy koszmarny sen a Ty mi ostatnio zazdrościłaś
A ja w piątek rozwiązałam umowę o prace i dziś zaczełam pracę w nowym miejscu i najgorsze jest to, że albo pierwszy miesiąc albo pierwsze 3 miesiące (nie wiem sama bo dyrektor mówi co innego a warszawa co innego) jest umowa zlecenie dopiero po tym okresie jest normalna umowa o pracę a z tego co wiem to przy umowie zlecenie nie przysługuje urlop okolicznosciowy Nie wiem co ja zrobię w takiej sytuacji, pociesza mnie tylko kwestia finansowa podjęcia nowej pracy
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 20:44   #438
przytul
Przyczajenie
 
Avatar przytul
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

o moje kochane a myślałam że 12 sierpnia bedzie tylko i wyłącznie moim dniem:P no ale podzielimy sie jakoś prawda? obyśmy tylko wytrwały jeszcze 3 tygodnie z naszymi niedobrzakami, a póżniej już tylko całe życie przed nami..życze wam szczęścia i ogrom cierpliwości i nie dajmy sie, małżeństwo to piękna rzecz buziaczki dla wszystkich dwunastek
__________________
Nonka
przytul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 05:02   #439
Bonita
Raczkowanie
 
Avatar Bonita
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 87
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Hej dziewuszki!!
Widze ostro debatujecie a ja wklejam swoją księgę pamiątkową, a jeszcze w toku jest robiona księga gości

j_j ładna sukienka
bienioka my też kupujemy litra na głowę podobno taki jest przelicznik przynajmniej na Mazurach a balujemy tez 2 dni bo u nas na drugi dzień zawsze są poprawiny i wtedy wódka leje się strumieniami

Pozdrowionka gorące i witam wszystkie nowe Sierpniówki


26 sierpień to już blisko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AM24_o 005.jpg (18,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AM24_o 006.jpg (18,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 9fd.gif (12,2 KB, 2 załadowań)
Bonita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-18, 05:27   #440
Bonita
Raczkowanie
 
Avatar Bonita
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 87
Dot.: Panny Młode 26 sierpnia 2006 :)

Moja książeczka pamiątkowa bardziej pamiętnik bo wymyśliłam sobie że tu powklejam wszystkie rzeczy od początku mojej znajomości z ukochanym a księga gości jest jeszcze w trakcie robienia kurcze ten czas tak szybko ucieka...


...a 26 sierpień tuż tuż

Buziaczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AM24_o 005.jpg (18,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AM24_o 006.jpg (18,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AM24_o 004.jpg (18,6 KB, 4 załadowań)
Bonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 05:33   #441
Bonita
Raczkowanie
 
Avatar Bonita
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 87
Dot.: Panny Młode 26 sierpnia 2006 :)

DEKORACJE sal i kościołów to tytuł tego wątku bo moderator podłączył mnie do niego
Bonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 05:36   #442
Bonita
Raczkowanie
 
Avatar Bonita
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 87
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Ta księga pamiątkowa to bardziej pamiętnik bo wymyśliłam sobie że powklejam tu wszystkie rzeczy zwiazane z nami od początku naszej znajomości taki albumik

BUZIAKI
Bonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 10:19   #443
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

dziewczyny,

ale jestem zagoniona!!!! ze wzgledu na to, ze mieszkam w niemczech, a przyjazd do kraju mialam zaplanowanydopiero 10 dni przed slubem, balam sie,z e bedzie latanina do ostatniego momentu. a tu...wczoraj o 22 dzwoni kumpel, ze dzis o 15 jedzie do pl i czy sie chce z nim zabrac. no i co ja biedna mam robic?? z jednej strony pasuje, bo wszystko na spokojnie pozalatwiam. ale...moj mezus?? musi pracowac prawie do ostatniej chwili i bede go musiala prawie na miesiac zostawic...i tak jeszcze w pospiechu...

wczoraj jak kumpel zadzwonil to juz byla prawie noc, a dzis rano moj TZ pojechal do pracy i juz go nie bede widziala miesiac...
oczywiscie on nalega, zebym jechala, bo ..."z gotowaniem to on sobie da rade.."

zaraz ide sie pakowac. czy myslicie, ze dobrze robie???
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 11:26   #444
Agatunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 14
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Witam Was wszystkie serdecznie i gratuluję. Ja też biorę ślub w sierpniu 26 o 19. 3 dni temu miałam pierwszy koszmar, śniło mi się, że pojechałam po odbiór sukni i okazało się, że w salonie pomylili sukienki i że zamiast mojej zamówili jakieś paskudztwo. Na szczęście w czwartek mam pierwszą przymiarkę i nareszcie zobaczę moją suknie. Ja narazie nie tyję i nie chudnę. Ten czas tak szybko mija, ani się nie obejrzę i już będzie sierpień. Ja większość spraw mam załatwionych. Mój narzeczony ma już garnitur, koszulę, musznik, buty. W niedzielę udało mi się załatwić dekorację kościoła ze świeżych pięknych lili. Muszę znaleźć manikurzystkę, która umaluje mi moje naturalne paznokcie, może znacie kogoś dobrego w Łodzi. Pozdawiam Was wszystkie.
Agatunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 14:40   #445
kasiabw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 176
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

hej KOCHANIUTKIE

oj widze ze te koszmary to sporo nerwow was kosztuja...ja na razie nie miewam koszmarow slubnych ale to pewnie tylko do czasu...dzis bylam umowic sie na probny makijaz, zobaczymy co pani mi stworzy na twarzy...mam nadzieje ze bedzie to wszystko ladnie wygladac a jesli nie to sama sie wymaluje...

teraz to odpoczywam od MIśka mojego bo pojechal na tygodniowa delegacje ale jak wroci obowiazkowo czeka nas zakup garnituru i tych wszystkich rzeczy...przeciez nie mozna zostawiac wszystkiego na ostatnia chwile...

Pozdrawiam WAS serdecznie

12.08.2006 <-------NASZ WIELKI DZIEŃ
kasiabw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 15:57   #446
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

hej dziewczyny!

@Bonita- księga super! Moje księga gości potem tez zapełni się pamiatkami

Dziś odebraliśmy garnitur, kupiliśmy koszule na poprawiny i slub w liczbie 4 oraz buty. I ubranie Pana młodego zżarło tysiaka ( a mówili ze suknia droga :)
Pan Młody jedynie nie ma skarpetek i sexownych latexowych stringów na noc poślubną ( żartuję )

Na jutro jestem umówiona z kwaciarką ! i pojdę do kosmetyczki
I chyba juz czas zacząc chodzić na solarium . hmmm

Buziaki!
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 16:10   #447
daisy80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 14
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

j_j oto moja suknia
Ja myslalam o drobnych kolczykach i wiisiorku, ale jeszcze nie jestem do konca przekonana...
Welon raczej krotki, gdyz boje sie ze bedzie mi w zabawie przeszkadzal...chgyba ze pomysle o takim podwojnym, o jakim Ty pisalas...
Kwiatki pewnie beda storczyki fioletowe...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MURMURE_z.jpg (9,1 KB, 36 załadowań)
daisy80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 18:22   #448
Bonita
Raczkowanie
 
Avatar Bonita
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 87
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Dzięki Bezsenność
Widze że Młodego masz już ubranego fajnie my jeszcze w proszku z tym kupowaniem gajerka ale za to jutro idę na dobór dodatków do sukienki
nareszcie ją przywieźli bo już zaczynałam się bać....


Pozdrowionka dla was wszystkich!!!
Bonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 19:25   #449
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Agatunia, zauważyłąm że jesteś z Łodzi witaj ja też jestem z Łodzi też ślub 26 sierpnia i też o 19 Ja maikurzystkę zamówiłam u siebie na osiedlu, jest niedroga i dobra, natomiast jeszcze nie mam makijażystki jak masz namiary na jakieś to daj znać, a tak wogóle to z której dzielnicy jesteś???
Bonita bardzo ładna książka, my mamy takie pudełko wspomnień, gdzie jest masa różnych rzeczy dotyczących całej naszej znajomości i te ślubne pamiątki tez się w nim zapewno znajdą Hahaha ja też się boję o moją sukienkę, dopiero jak pójde na pierwszą przymiarkę to uwierzę że jest ona cała i zdrowa
Bienioka jasne, że dobrze zrobiłaś, że przyjedziesz do Polski bo jakby nie patrzeć wiele spraw juz uda Ci się pozałatwiać a im więcej załatwione teraz tym mniej do załatwienia przed samym ślubem, a taka rozłąka przed ślubem napewno Wam wyjdzie na korzyść
Bezsenność to dobrze, ze już Pan Młody cały ubrany, nam jeszcze po zmianie koncepcji pozostała tylko koszula, musznik, pasek, skarpetki, bielizna Ja do solarium już chodzę, tzn ja mam bardzo jasną karnację i mnie wogolę licho i ciężko chwyta, tym bardziej, że na początku by przyzwyczaić skórę chodziłam tylko po 5 minutek, póżniej po 7 i dopiero teraz dwa razy odważyłam się iść na 10 Rezultaty pomalutku widać, ale nie są one jakoś oszałamiająco czarne
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 21:03   #450
Misia7
Raczkowanie
 
Avatar Misia7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
GG do Misia7
Dot.: Panny Młode 26 sierpnia 2006 :)

my w zeszłym tygodniu dopiero skonczyliśmy nauki przedmałżeńskie....TŻ nadal nie ma garnituru...musimy jeszcze kilka osób zaprosić na slub.... musimy tez zdecydować sie na czołówkę...nie mam wybranych kwiatów....nie mam wizytówek dla gości...dekoracji na samochód.... ogólnie w ogóle nie jestem przygotowana do ślubu, wesela itp chce mi sie płakać....
Misia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.