Sanatorium miłości - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-03, 21:03   #421
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Sanatorium miłości

Po tych stringach czarnego Rysia pomyślałam sobie, że może on jest podstawiony na wzbudzanie konstrowersji, bo coś tu też nie gra w tym, że niby taki wrażliwy na ośmieszanie się poprzez np. wygłupianie się na śniegu czy śpiewanie piosenek, a tutaj nagle nie bał się ośmieszenia poprzez założenie stringów.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 21:07   #422
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Po tych stringach czarnego Rysia pomyślałam sobie, że może on jest podstawiony na wzbudzanie konstrowersji, bo coś tu też nie gra w tym, że niby taki wrażliwy na ośmieszanie się poprzez np. wygłupianie się na śniegu czy śpiewanie piosenek, a tutaj nagle nie bał się ośmieszenia poprzez założenie stringów.
Rzeczywiście, dziwnie. Tydzień wcześniej "Zabawy na śniegu? Przecież to nie wypada w tym wieku.", a dzisiaj takie akcje.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 21:07   #423
ttts
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 424
Dot.: Sanatorium miłości

A jaki Ryszard przygotowany. Kalesonki miał "do pokazania". Czekałam na lokowanie produktu, ale się przeliczyłam w tej kwestii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ttts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 21:09   #424
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Sanatorium miłości

A może on miał od zawsze takie fantazje erotyczne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 21:10   #425
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Ale ktoś go podpuścił, czy tak sam z siebie te stringi wciągnął?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 21:11   #426
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Ciekawe po ilu litrach był Rysiu jak mierzył te stringi, śpiewajacy koledzy byli przecież po dwóch

Wala i Leszek nijak mi pasują do siebie, i Leszek trochę nachalny jak marek zaczyna sie robić mam wrażenie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 21:13   #427
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Sanatorium miłości

Ciekawi mnie metodyka wyboru kuracjusza dnia. Czyżby nie można było wybierać tych, którzy już byli wybrani? Jakoś mi się nie chce wierzyć, że za każdym razem przewaga głosów jest na kogoś nowego.

Ryszard Czarny - potrafi się chłop wyluzować, gdy działa na własnych zasadach. Nie potrafi dostosować się do grupy i docenić tego, co grupa proponuje. Ciekawostka.

Ninka i Ryszard Biały - eee nie. Dla niej tam chłopa nie ma, może od biedy Lesio by doskoczył (w przenośni i dosłownie.

Walentyna i Leszek coś się kroi, ale szkoda Ryszarda B., ładnie się razem prezentowali. Leszek wydaje mi się bardzo fajnym, wyluzowanym panem, choć podpadł mi smsami na pełnej syrenie o 3 w nocy Z kim on o tej porze mógł tak namiętnie brzdąkać, że aż Ryszarda C. zbudził, jak nic z jakąś babką

Wiesia kurcze dekolt. Co jest z tymi co poniektórymi seniorkami, że się na dzidzie piernik robią, rujnując swoją szansę na klasę i styl. Można jak Wala i Małgosia? Można, ale nie, lepiej udawać, że nadal się jest 18-tą (i to 18-tką bez gustu).

Cezarego mało, chyba go lekko wycinają, żeby nie epatować. Tak sobie dziś myślałam, co czują teraz jego bliscy. Dopiero co pochowali człowieka, a teraz oglądają w serii raz na tydzień ostatnie chwile jego życia. Dobrze, że te chwile wydają się być bardzo szczęśliwe, gorzej, że chłop rozpięty po pępek i z gołą głową, nawet na zimowym rollercoasterze, gdzie wiuga że aż strach.

Joasi trochę dziś było, a chciałabym więcej, bo to jedna z fajniejszych babeczek tam.

No i Teresa. Nie chciała jechać koniem do Koniakowa, dowieźli ją jakoś inaczej? Bo była i dziergała. Nie do końca zrozumiałam historię jej miłości - ona kogoś poznała w wieku 17 lat, zakochała się jedyny raz w życiu, nie byli właściwie razem i... tyle? Matko bosko, jaka ona musi być samotna i nieszczęśliwa

No i Marek - nawet nie umiał klaskać tylko o własne kolana, musiał na przemian klaskać o jej nogę. I na wozie za nią tęsknił Zwariowałabym z takim adoratorem, niech Gośka go wymienia na tego Ryśka B.

Edytowane przez analityczna8
Czas edycji: 2019-03-03 o 21:15
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-03, 21:15   #428
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sanatorium miłości

Nawet Biały Ryszard był już gadaniną Niny zmęczony i prosił, by chwilę posiedzieli w ciszy Szkoda jej trochę, bo fajna i sympatyczna, ale panowie boją się takich energicznych pań. Ale ładnie razem wyglądali.

Cezary nadal lekko ubrany, on nawet swetra pod spodem nie miał, tylko koszulę rozchłestaną na piersi Wszyscy w czapach, rękawicach, a ten nic... Na tej kolejce wiatr wiał przy uszach, a on z gołą głową. Dobrze, że chociaż na kuligu miał czapeczkę.

Chciałabym, by z Wali i Leszka była para! Oboje ciepli i sympatyczni.

Ryszard nafuczony siedział w kuligu, śpiewanie mu przeszkadza xD Ale za to świetnie szydełkował. On normalnie jak kobieta, gospodyni domowa.

Nie dziwię się, że Marek wkurza Małgosię, ale powiem wam, że ja nie wiem, co w niej faceci widzą. Ładna i elegancka, ale równocześnie taka zmanierowana i wywyższająca się damula.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 21:15   #429
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Wala i Leszek nijak mi pasują do siebie, i Leszek trochę nachalny jak marek zaczyna sie robić mam wrażenie
Jak była ta ich randka w ostatnim odcinku to w sumie jakoś nie było widać, że między nimi iskrzy.

Analityczna8, mnie już od paru odcinków trochę bawi coś innego: jak już kuracjusz odcinka idzie do pokoju, w którym mieszka osoba przez niego wybrana, to zawsze drzwi otwiera właśnie ten docelowy towarzysz, nigdy współlokator.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-03-03 o 22:04
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 22:09   #430
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Jak była ta ich randka w ostatnim odcinku to w sumie jakoś nie było widać, że między nimi iskrzy.

Analityczna8, mnie już od paru odcinków trochę bawi coś innego: jak już kuracjusz odcinka idzie do pokoju, w którym mieszka osoba przez niego wybrana, to zawsze drzwi otwiera właśnie ten docelowy towarzysz, nigdy współlokator.
I zawsze jest na miejscu, ubrany nie w same gacie i przygotowany na kamery )
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 22:15   #431
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
I zawsze jest na miejscu, ubrany nie w same gacie i przygotowany na kamery )
Tak, dokładnie o tym mówię.. Nigdy nie było dialogu "Cześć X, czy zastałam/zastałem Y?". Zawsze wszystko elegancko i o idealnej porze. Zabawne to trochę .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 06:46   #432
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Sanatorium miłości

Wiesia cyc na wierzchu boże współczuję Małgosi. Czulabym się osaczona przez Marka gdybym była na jej miejscu.
Nie wiem co Ryszardowi przeszkadzały śpiewy na kuligu. Cezary faktycznie rozgogolony taki
Ale stringi Ryszarda pobily wszystko zastanawiam się tylko na ile to była reżyserka bo najpierw oburzony o śpiewy z bluznierstwami, później zakłada stringi

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

A jeszcze na koniec tak się śmiałam jak pokazywali zapowiedź-wiesia coś schrzanila w gotowaniu a Ryszard tym swoim oburzony tonem: "Co za kucharka!"

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:26   #433
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

A co myślicie o Krzysztofie, bo ja mam wrażenie ze Wiesia nawet nim zainteresowana,a on ją raczej traktuje tylko po koleżeńsku. Mam wrażenie ze facet wcale nie jest zainteresowany paniami 60+, może gdyby były panie 40+ to tak...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 09:01   #434
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
A co myślicie o Krzysztofie, bo ja mam wrażenie ze Wiesia nawet nim zainteresowana,a on ją raczej traktuje tylko po koleżeńsku. Mam wrażenie ze facet wcale nie jest zainteresowany paniami 60+, może gdyby były panie 40+ to tak...
Ona była nim zainteresowana po tych imieninach, stwierdziła, że da mu szansę, zaprosiła go na randkę, jeszcze Nina twierdziła, że widzi z jego strony jakieś zauroczenie Wiesią. Tylko, że w odcinku, który był tydzień temu (chyba to był ten odcinek) Wiesia mówiła do Niny, że Krzysztof to jednak nie to, że ona nie czuje z jego strony takiego romantycznego zainteresowania i nie czuje, żeby on ją jakoś adorował i o nią zabiegał.

Ej, wiecie co? Ja do tej pory Marka broniłam, bo "Oj, zakochał się i trochę pokracznie stara się tę miłość okazać, ale może zaraz się uspokoi.", ale to rzeczywiście jest już lekko przerażające.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-03-04 o 09:05
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 09:18   #435
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Sanatorium miłości

Mi się wydaje, że w programie nie będzie żadnej pary tylko co najwyżej jakieś przyjaźnie i w konsekwencji spotkania towarzyskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 09:31   #436
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że w programie nie będzie żadnej pary tylko co najwyżej jakieś przyjaźnie i w konsekwencji spotkania towarzyskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zobaczymy. Aczkolwiek tak też może się skończyć, bo już siedem odcinków za nami i w sumie żadna relacja damsko-męska nie wyszła poza krótkotrwały flirt. No, Marek ciągle się kręci przy Małgosi, ale czy z tego coś faktycznie będzie?

Z drugiej strony my, tak naprawdę, widzimy w sumie bardzo niewiele- tylko dziesięć dni z dwudziestu jeden (turnus trwa trzy tygodnie). Więc może, może. Jak mówiłam, zobaczymy.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 10:02   #437
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Jakie 10 dni? Jeden odcinek to nie jeden dzień, a dwa a czasem i trzy dni, tylko wszytsko tak zmontowane. Zreszta oni wybieraja kuracjusza odcinka-nie dnia.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 10:06   #438
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Jakie 10 dni? Jeden odcinek to nie jeden dzień, a dwa a czasem i trzy dni, tylko wszytsko tak zmontowane. Zreszta oni wybieraja kuracjusza odcinka-nie dnia.
Tak? A może. Właśnie wszystko jest tak zmontowane, że trochę wygląda jakby się działo jednego dnia.

Aczkolwiek z doświadczenia (jako dzieciak jeździłam do sanatorium) wiem, że w jeden dzień turnusu można upchnąć naprawdę dużo rzeczy: z dziesięć zabiegów, dwa razy dziennie jakieś zajęcia grupowe, posiłki, a i tak zostaje naprawdę masa czasu na jakieś rozrywki we własnym zakresie: spacery, spokojne wypicie kawy. Może dlatego byłam pewna, że jeden odcinek=jeden dzień.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-03-04 o 10:16
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 10:32   #439
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Tak? A może. Właśnie wszystko jest tak zmontowane, że trochę wygląda jakby się działo jednego dnia.

Aczkolwiek z doświadczenia (jako dzieciak jeździłam do sanatorium) wiem, że w jeden dzień turnusu można upchnąć naprawdę dużo rzeczy: z dziesięć zabiegów, dwa razy dziennie jakieś zajęcia grupowe, posiłki, a i tak zostaje naprawdę masa czasu na jakieś rozrywki we własnym zakresie: spacery, spokojne wypicie kawy. Może dlatego byłam pewna, że jeden odcinek=jeden dzień.
OMG ,ale to program telewizyjny. Same rozkładanie i składanie sprzetu w różnych miejscówkach trochę trwa...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 10:55   #440
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
OMG ,ale to program telewizyjny. Same rozkładanie i składanie sprzetu w różnych miejscówkach trochę trwa...
Prawdopodobnie masz rację .

O, a w ogóle, któraś z was (teraz sprawdziłam, że właśnie ty) napisała, że według niej Leszek powoli zaczyna się robić tak namolny jak Marek, nie? Nie do końca rozumiem skąd ta myśl. Jak dla mnie to na tych wspólnych zabiegach wcale nie zachowywał się jakoś bardzo ponad normę. Przynajmniej ja odebrałam jego zachowanie jako zupełnie normalne.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-03-04 o 11:10
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 11:08   #441
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sanatorium miłości

Dla mnie tez Leszek sie bardzo subtelnie zachowuje i tak ciepło , a ten zjazd wczoraj i jak Wala mu tak opiekuńczo nogi przykrywała i dodała, ze ubrał sie jak dziecko czy musi dbać o niego jak o dziecko
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2019-03-04 o 11:16
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 11:13   #442
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Dla mnie tez Leszek sie bardzo subtelnie zachowuje i tak ciepło , a ten zjazd wczoraj i ja Wala mu tak opiekuńczo nogi przykrywała i dodała, ze ubrał sie jak dziecko czy musi dbać o niego jak o dziecko
Właśnie, ja też tak to widzę. Jest zainteresowany i to widać, wyraża się o Wali bardzo ciepło, ale jednocześnie nie świruje za nią przesadnie. Wszystko wygląda tak...normalnie.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-03-04 o 12:10
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 13:11   #443
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sanatorium miłości

Streszczenie odcinka

https://www.youtube.com/watch?v=k6ebCGypW-s
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 13:17   #444
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Zdarza mi się czasami zerknąć na ten kanał .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 13:19   #445
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość

Oni zawsze mają swietne podsumowania czy to do Rolnika czy teraz do SM
Jestem fanką dwóch Ryszardów ewidentnie, jednak Ryśki to fajne chłopaki
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 13:29   #446
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość

Jestem fanką dwóch Ryszardów ewidentnie, jednak Ryśki to fajne chłopaki

O rety! Czarny Ryszard też? Ja bym nie wytrzymała dnia z takim marudą!
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 13:39   #447
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
O rety! Czarny Ryszard też? Ja bym nie wytrzymała dnia z takim marudą!
No to jest własnie ta róznica, my sie z nim nie męczymy, my go tylko ogladamy A popatrzcie sami ile śmiechu było dzięki temu ze on tam jest? Ubarwnia ten program, tego mu odebrac nie można
Zawsze sie czeka co ten czarny Rysiu wywinie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 13:59   #448
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość

Oni zawsze mają swietne podsumowania czy to do Rolnika czy teraz do SM
Jestem fanką dwóch Ryszardów ewidentnie, jednak Ryśki to fajne chłopaki
Ja tylko jednego. I w sumie to trochę się dziwię, że panie za nim jakoś szczególnie nie biegają. Aczkolwiek pamiętam, że Nina coś tam kiedyś, zaraz na samym początku, próbowała.

Wąsaty Ryszard...tak, czasami wypali coś śmiesznego, ale jakoś nie przekonuje mnie on. Aczkolwiek w ostatnim odcinku nie tylko tymi stringami mnie zaskoczył, ale też tym, że całkiem pozytywnie wyrażał się po tej jeździe kolejką. A pamiętacie co było z sankami.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-03-04 o 14:06
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 17:23   #449
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Sanatorium miłości

Ja też uważam że Leszek jest super i gdzie tam porównanie go do Marka.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 17:58   #450
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ja też uważam że Leszek jest super i gdzie tam porównanie go do Marka.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Sposób działania zupełnie różny.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-27 13:13:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.