Gdzie się podziały wizażanki?? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-25, 15:23   #421
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Fresa
Właśnie ,tym bardziej że wciąż przybywają nowe osoby .
I po nas nikt nie bedzie plakal...
Zdaje sobie z tego sprawe, ze jesli wszystkie stad znikniemy to za chwile nikt nie bedzie o nas pamietal a nasze miejsce zajma inni. Freso czy to chcialas nam powiedziec?

Justyno, ja tez nie jestem "stara" wizazanka, ale tak sie sklada, ze akurat z tymi starszymi czuje sie dobrze.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:24   #422
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Szkoda mi. Że taka jest decyzja Zło.
Rozumiem sezon ogórkowy, ale razi mnie ten codzienny talerz pełen mizerii.
Mój żołądek mówi niet , a nie ma za bardzo co wybrać na tym zzieleniałym szwedzkim stole .
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:30   #423
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Lubo ,nie miałam nic więcej na myśli ponad to co napisałam .Zawsze staram się jasno formułować wypowiedzi,żeby nie było konieczne czytanie między wierszami.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:34   #424
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:54   #425
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez lexie
Jaszmurkę??
Hmm, no niech się zastanowię...
Jakby lekkie szumy, nie wiem czy odbiór jest idealny

Z odbiorem mi się to skojarzyło: http://www.chomiks.com/episodetop.php?id=63



"Straszne szumy, niec nie słyszę..."
Lexie zaraz się doigrasz
Szumy to Ty bedziesz miała w uchu jak założę nowy wątek "Wlej wodę do ucha i zrób zdjęcie"



Gorąco mi... śnią mi się kupy- za dużo mizerii
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:55   #426
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez lexie
Justyna, a ja Ciebie właśnie odbieram jako jedną z tych "starszych" wizazanek. Może nie "starych", ale "starszych"
Wydaje mi się, że nie do końca to zależy od stażu, czy ilości postów. Przynajmniej u mnie - stara wizażanka to taka, która dyskutuje na poziomie, wyraża się zrozumiale, pisze posty raczej starannie i którą od jakiegoś chociaż czasu kojarzę. Nie wiem czemu, ale takie mam skojarzenia
Znowu się z Tobą zgadzam, Lexie Pisałam już w tym moim długim poście coś podobnego. Jak dla mnie wszystkie dziewczyny, które do tej pory się odezwały w tym wątku zaliczyłabym do "starych".

Ech, fajnie mi tu z Wami Nie pamiętam, kiedy ostatni raz tyle się uśmiechałam czytając jakiś wątek.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 16:11   #427
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Jak to miło "spotkać" was wszystkie na jednym wspólnym watku
Dlatego właśnie nie odchodzę z wizażu- gdyż brakowałoby mi was okrutnie.

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja Cię kojarzę. Zawsze myślałam,że jesteś w moim wieku lub ciut starsza
natii-aż tak dużo starsza to znów nie jestem

(zresztą-wizaż odmładza mam wrażenie, ze jesli będę wchodzić na plotkowe-to niedługo cofnę się do poziomu podstawówki )
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 16:50   #428
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez lexie
Justyna, a ja Ciebie właśnie odbieram jako jedną z tych "starszych" wizazanek. Może nie "starych", ale "starszych"
Wydaje mi się, że nie do końca to zależy od stażu, czy ilości postów. Przynajmniej u mnie - stara wizażanka to taka, która dyskutuje na poziomie, wyraża się zrozumiale, pisze posty raczej starannie i którą od jakiegoś chociaż czasu kojarzę. Nie wiem czemu, ale takie mam skojarzenia
Cytat:
Napisane przez Joey
Znowu się z Tobą zgadzam, Lexie Pisałam już w tym moim długim poście coś podobnego. Jak dla mnie wszystkie dziewczyny, które do tej pory się odezwały w tym wątku zaliczyłabym do "starych".

Ech, fajnie mi tu z Wami Nie pamiętam, kiedy ostatni raz tyle się uśmiechałam czytając jakiś wątek.
Dziękuję ja się świetnie czuję właśnie z tą 'ekipą', która tu się wypowiada. W sumie hmm... mogłybyśmy zrobić z tego wątku takie miejsce 'posiadówek' starej i starszej świty

jasz - ja nawet nie popatrzyłam, odkąd tu jesteś, ale zawsze mi się wydawało, że od het czasu ja Cię odbieram jako tą starszą

Cytat:
Napisane przez sylwónia
taaa... WIzaż to jedyne miejsce gdzie nazwanie kogoś "starą" to komplement
macam za to
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 16:58   #429
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cóż, to ja wypowiem się, jako Wizażanka z troszkę dłuższym stażem a jednak nie znająca się ze "starymi" (jak to brzmi ) Wizażankami, jako że późno zaczęłam sie na Wizażu wypowiadać, wczesniej tylko czytałam

Fakt faktem - forum bardzo się zmieniło. Równiez odczuwam natłok dziwnych wątków na plotkowym, pełno offtopów no i liczbę użytkowników. Jednak nic nie da się a propos tego zrobić, bo taka cena zwiększającej się popularności Wizażu.

Powtórzę to co mówiłam już wiele razy - jeśli komuś się nie podoba, nie musi tu siedzieć . Mnie by tu pewnie już nie było, gdyby nie to, że Wizaż jest wciąż ogromną skarbnicą zarówno wiedzy jak i dobrych znajomości . Może kiedyś, gdyby znalazło się inne miejsce...

Pamiętajmy, że Wizaż jest dla każdego

Pozdrawiam
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:07   #430
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Temat stary jak świat. Nowe wizażanki kontra stare. Stary wizaż i ten nowy z dużą ilością nastolatek...
Obstawiam, że za pół roku [optymistka ze mnie] będzie kolejny taki sam temat.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:09   #431
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Nie ma jak pokisić się we własnym sosie Zaraz zaczną się posądzenia o kółka adoracji
Zauważyłam, że większość nowych wątków zaczyna się lub kończy słowami: Tylko nie bijcie, przeszukałam całe forum ale nic nie znalazłam. Skasujcie wątek, jeśli już taki był

Więc może to MY jesteśmy złe i niedobre, siejemy terror?

Może faktycznie pięćdziesiąt tematów o Smolarku i wymienianie połowy kadry jako swoich kochanków (sic!) to tematy na czasie i o tym powinno się dyskutować w ciepły letni wieczór

Ii tam. Pożyjemy, zobaczymy. Wierzę, że po wakacjach będzie lepiej. Musi.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 17:15   #432
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Jasne, wizaz jest dla kazdego. Dla nas tez.
Mozemy sobie tu siedziec i pisac.

To co, ze temat stary jak swiat. Malo tu takich tematow? Jeden wiecej nikomu chyba nie robi roznicy...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 17:22   #433
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Wreszcie coś mądrego na Plotkowym-dziękuję za to,że mam co tu poczytać

Fajnie tak powzdychać,ale i tak nic z tego nie wyniknie poza wzajemny zrozumieniem.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:00   #434
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Ja juz od dawna przeszlam na czytanie postow wybranych dziewczyn Czasem, zeby popatrzec, gdzie przebywaja, a czasem bo wiem, ze moge jakis fajny watek pominac, a one go wylapia
W ogole nie wchodze na plotkowe, nie wchodze w watki "wpiszcie sie" itd, wiec nawet nie moge stwierdzic jak mnie denerwuja. (i dlatego mnie nie denerwuja ) Najczesciej jestem na Perfumach, tam dobrze sie czuje czytajac wspaniale opisy (i wpisy) wizazanek z pasją, i chociaz sama sie coraz rzadziej udzielam, to nie zrezygnuje z wizazu
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:03   #435
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Ja juz od dawna przeszlam na czytanie postow wybranych dziewczyn Czasem, zeby popatrzec, gdzie przebywaja, a czasem bo wiem, ze moge jakis fajny watek pominac, a one go wylapia
W ogole nie wchodze na plotkowe, nie wchodze w watki "wpiszcie sie" itd, wiec nawet nie moge stwierdzic jak mnie denerwuja. (i dlatego mnie nie denerwuja ) Najczesciej jestem na Perfumach, tam dobrze sie czuje czytajac wspaniale opisy (i wpisy) wizazanek z pasją, i chociaz sama sie coraz rzadziej udzielam, to nie zrezygnuje z wizazu
czarna.n. witaj
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:11   #436
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Warszawianko (dopiero doczytałam wcześniejsze strony ) dziękuję za miłe słowa ,Joey-dzięki
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 18:17   #437
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

dla mnie Wizaż jest nieodłączną częścią życia i byłoby mi ciężko tak po prostu zniknąć...ostatnio mało czasu tu spedzam ale staram sie zaglądać codziennie zwłaszcza na Mode
mimo że chyba mam sporo postów i długo tu jestem to jakos czasami mam wrażenie że gdybym przestała tu bywać to mało kto by to zauważył
Wizaż daje mi wiele radość, dobrych rad i w ogóle lubie tą atmosfere
brakuje mi kilku osób których juz tu nie widuje;(, a jak widze znajomą "twarz" to pojawia mi się uśmiech na twarzy, miło też jest gdy pojawiają sie nowi ludzie którzy chcą tu "zamieszkać" razem z nami

chyba sie rozczuliłam...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 19:08   #438
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Gabi, ja Cię kojarzę od baaardzo długiego czasu Chyba trochę dlatego, że Twój avatar jest charakterystyczny i zapadł mi w pamieć.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 19:21   #439
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Zresztą ten problem nie dotyczy tylko plotkowego. Na Fitnessie też coraz mniej konstruktywnego wspierania sie tych co ćwiczą i tych co chcą schudnąc mądrze, albo dowiedzieć się czegoś o prawidłowych ćwiczeniach i odżywianiu ,a coraz więcej poszukiwań najlepszego środka na stracenie w ekspresowym tempie "tłuszczyku z brzuszka, bioderek oraz nózi"

Suzany i Inch jakby mniej...
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 19:24   #440
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Kiedy się tu rejestrowałam,nie myślałam,że Wizaż aż tak mnie wciągnie Właściwie to gdyby nie szczęśliwy przypadek nie wiedziałabym długo o istnieniu tej stronki.Najpierw tylko czytałam i poznawałam wizażowe zwyczaje.Dowiedziałam się stąd masę ciekawych rzeczy i miło spędzam czas 'wizażując'.Pamiętam,że na początku nie było takiego 'szturmu'prawie identycznych tematów itp.,ale cóż zrobić.Wizaż staje się popularny,to chyba dobrze,a że przez to chaos
PS.Nie jestem 'stara' ani 'młoda',chyba do tych'średnich'się raczej zaliczam
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 19:27   #441
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Natii, wzajemne zrozumienie to już coś
Przynajmniej wiem, że nie tylko ja czuję się na forum... inaczej.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 19:29   #442
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Joey
Gabi, ja Cię kojarzę od baaardzo długiego czasu Chyba trochę dlatego, że Twój avatar jest charakterystyczny i zapadł mi w pamieć.
ja Ciebie też
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 19:35   #443
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez nebraska
Zresztą ten problem nie dotyczy tylko plotkowego. Na Fitnessie też coraz mniej konstruktywnego wspierania sie tych co ćwiczą i tych co chcą schudnąc mądrze, albo dowiedzieć się czegoś o prawidłowych ćwiczeniach i odżywianiu ,a coraz więcej poszukiwań najlepszego środka na stracenie w ekspresowym tempie "tłuszczyku z brzuszka, bioderek oraz nózi"

Suzany i Inch jakby mniej...
Jak juz znajda ten ekspresowy srodek, to koniecznie daj mi znac. Ja tez sie chce pozbyc tluszczyku, szczegolnie z brzuszka

A Suzana i Inch juz chyba nie sa modkami

Gabi2, pamietam cie!

Ja tak ostatnio placze sie po wizazu i chyba najspokojniej jest teraz na mamie z klasa. Perfumy tez lubie i emigrantki.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 19:50   #444
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Luba
Ja tak ostatnio placze sie po wizazu i chyba najspokojniej jest teraz na mamie z klasa.
Dlatego tez podczytuje 'mame', chociaz mama nie jestem i sie na to w najblizszym czasie nie zanosi
[Zeby tylko to forum na mnie tak nie podzialalo, jak forum "perfumy". Nie chce miec tyle dzieci, ile mam flaszek perfum ]
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 19:56   #445
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

No nie mówcie dziewczyny, że tak fajnie jest na Mamie, bo dojdzie do tego, że ja, kobita pozbawiona instynktu macierzyńskiego, tam wyląduję
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 20:12   #446
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

a wiecie, że ja też ostatnio najwięcej MzK podczytuję
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 20:38   #447
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Chociaż jestem tu od niedawna, nie znam starego wizażu, tamtej atmosfery, zabiorę głos w dyskusji.

Ja też ostatnio jakoś mało się tu udzielam - nie bardzo mam gdzie, nawet na mamie z klasą, od której zaczynałam, zrobiło się do duszno - same kółka wzajemnej adoracji i powtarzane jak mantra - jesteś dobrą mamą.
Faktycznie ciężko znaleźć wątek, w którym chodzi o dyskusję, same blablabla, jak dla mnie - poziom żenujący. A jeśli już - wszechobecna nadinterpretacja, czytanie między wierszami zamiast czytania ze zrozumieniem. I afera gotowa, pyskówka zamiast dyskusji. I - zaraz - zlot psiapsiółek, buzi-buzi, tyle w miejsce rozmowy nad meritum.
Podczytuję biochemię - ale tam szukam tylko informacji.

Hm...
Zastanawia mnie taka sprawa: wspominacie stary wizaż, narzekacie na ten obecny. Jak widac jest Was - nas - tu trochę. Czemu to nie Wy - my - nadajemy ton wizażowi? Czemu tylko krytycznie oceniamy pojawiające się wątki, zalew bzdur? Czemu same nie przejmiemy inicjatywy? Czy jest nas za mało? Czy chodzi o coś innego?

Nie mam gotowych odpowiedzi.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 20:48   #448
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez sarenka
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=132078
Sarenko, miodzio! Uśmiałam się pierwszorzędnie .

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Mam dość małolat piszących czy można się samemu przekłuć i czy zaraz potem można pić i palić
A także wielu innych rzeczy, o których już wspomniałyście, więc nie będę powielać

Większości nowych wątków nawet nie chce mi się czytać, a co dopiero odpowiadać... ale możecie to złożyć na karb mojego zmęczenia i sfrustrowania studiami
Lukrecjo, ja też jestem chronicznie przemęczona ostatnimi czasy i bywam sfrustrowana , jednak wchodzę tu po to, by się odprężyć. Dlatego też swoje wizyty ograniczam do forum Perfumy, na którym sobie cichutko sprzątam. Grzebię w starych wątkach, łączę, poprawiam błędy i literówki w tytułach, żeby ułatwić innym korzystanie z wyszukiwarki .

Cytat:
Napisane przez natii4
Wiecie ja się zawsze zastanawiałam jak to jest,że dziewczyny, które były z tym forum związane i to dość mocno przestają się udzielać, uciekają na inne fora, ograniczają wypowiadanie się tutaj-dla mnie to było niezrozumiałe. Teraz już wiem .... Tęskniły za innym poziomem. W miejszej grupie łatwiej ten poziom utrzymać-w większej trudniej.
Zgadza się . Poza tym łatwiej utrzymać jakiś-tam poziom na forum Perfumy niż np. Seks czy choćby Plotkowe...
Najbardziej przeraża mnie poziom, treść, a nawet wygląd niektórych "wypowiedzi". Nie mogę wyjść z podziwu, że osoby, które wypisują takie bzdury, nierzadko naszpikowane błędami ortograficznymi, pozbawione jakichkolwiek znaków interpunkcyjnych, a co za tym idzie - i sensu, zostały dopuszczone do matury i, co najstraszniejsze, zdały ją.

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Kretyński avatar skopiowany z pierwszej lepszej googlowej strony -na obrazku śliczne oczka,usteczka,tyłeczek z mrugającą optymistycznie różową literką-,w podpisie koniecznie i obowiazkowo "cuś" z miłością i wakacjami-czcionka koniecznie kolorowa i im większa tym lepsza,treść....
....czasem mam wrażenie,ze jedna osoba założyła setki profili.I bezlitośnie i niezmordowanie zalewa portal słowami ,które nie mają sensu,są nieprzemyślane chaotyczne,czesto głupie i okraszone przekleństewkiem lub pokemonkiem.
Aleksandro, nie jesteś daleka od prawdy - bardzo wiele wizażanek ma tu swoje alter ego . Mnie też razi kolorowa, bezkształtna, bełkocząca masa, całkowita utrata indywidualizmu, dobrego smaku i kultury. Nie twierdzę, że należy wyróżniać się na siłę, bo to jest druga skrajność, która wywołać może tylko uśmiech, jednak biorąc pod uwagę choćby jakąkolwiek warszawską ulicę, to wygląda ona tak, że tysiąc dziewczyn / kobiet ubranych w falbaniaste mini konkuruje z drugim tysiącem przechadzającym się w białych spodniach, obowiązkowo z białymi stringami pod spodem. Albo lepiej na wierzchu .

Cytat:
Napisane przez Joey
Demoniku - rozumiem co masz na myśli jeśli chodzi o forum "Perfumy". Czasami je przeglądam i bardzo podoba mi się atmosfera jaka tam panuje. Wchodziłabym tam częściej, gdyby nie ta prozaiczna przyczyna, że same perfumy po prostu mnie nie interesują. Ale uważam, że jest to jedno z ciekawszych for na Wizażu.
Dziękuję Joey . Perfumy to bardzo relaksujące forum, zwłaszcza dla tych, dla których jest to rodzaj pasji, konika - jedni zbierają znaczki, inni perfumy i wcale nie oznacza to, że są wyniosłymi dupkami .

Cytat:
Napisane przez primavera
Nie wiem,czy mnie w ogóle kojarzycie...ja czuję się z wizażem bardzo związana, długo go "podczytywałam" a później do was dołączyłam i zawsze wchodziłam na forum z prawdziwą przyjemnością i nie mogłam się doczekać... a teraz czuję się jakaś taka zawieszona,brak mi tu "swojego" miejsca.
Cytat:
Napisane przez Anett_
ps. Ja nie wiem jak jestem postrzegana na forum, czy też nawet kojarzona. Dla mnie istotne są osoby, które cenię ja.
Ja Was doskonale kojarzę, jesteście mądrymi, kulturalnymi osobami, których wypowiedzi są wyjątkowo wyważone. Poza tym, zupełnie prywatnie jestem Wam wdzięczna za słowa otuchy, które do mnie swego czasu skierowałyście. Doceniam takie szczere, niezobowiązujące gesty.

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Ja juz od dawna przeszlam na czytanie postow wybranych dziewczyn Czasem, zeby popatrzec, gdzie przebywaja, a czasem bo wiem, ze moge jakis fajny watek pominac, a one go wylapia
Czarna, ja robię dokładnie tak samo . Codziennie korzystam z opcji: "Znajdź więcej postów..." .

Cytat:
Napisane przez mskladaczek
Dlatego tez podczytuje 'mame', chociaz mama nie jestem i sie na to w najblizszym czasie nie zanosi
[Zeby tylko to forum na mnie tak nie podzialalo, jak forum "perfumy". Nie chce miec tyle dzieci, ile mam flaszek perfum ]
Ech, Madziu, ja też zaglądałam na Mamę... Możesz być spokojna, od samego czytania w ciążę nie zajdziesz .


demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 20:53   #449
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Żabka siedząca na wiażu ciutkę ponad rok dołącza się do grona 'czujących się inaczej'
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 21:00   #450
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Na pewno wizaz poza sezonem ogórkowym nie jest tak atakowane przez nastolatki.
Teraz takie młode osoby mają więcej czasu i więcej przesiadują na forum.
Ale skoro tyle nas, tutaj w tym watku doszło do wniosku że coś niedobrego się dzieje to może czas to zwalczać?
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-18 12:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.