wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 09:03   #421
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Progres mega! masz dobre geny

Zdjęcia przed chętnie zobaczę, bo póki co obstawiam, że twoja sylwetka to prostokąt: http://www.sfd.pl/-t667056.html#post0

No i co do Zuzki, to na pewno dobrą drogę wybrałaś, bo bieganiem czy innym hopsaniem takich efektów byś nie uzyskała. A od Zuzki to już bliska droga do crossfitu.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:08   #422
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć..

Haniu, zobaczyłam fotę i mi szczena opadła!! ale wyglądasz!!
Dawaj mi tu zaraz linka do tych ćwiczeń, które robisz

Nie biorę za bardzo udziału w wątku, bo tematy remontowe mnie nie dotyczą, a bardziej złoszczą...bo my ciągle mamy coś do zrobienia, a kasy nie ma na to wszystko w związku z tym i pewnie wakacje pójdą w odstawkę w tym roku
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:13   #423
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
hej,

Ja się zawsze zastanawiam po co komu półka na wino Przecież wino jak jest w domu to się od razu wypija NO chyba że ktoś hurtem kupuje 5-10 butelek na raz. Choć osobiście chyba nie znam takiej osoby
To się nazywa tylko półka na wino Pasują tam też butelki na wodę albo cokolwiek innego.
A ja wino trzymam w lodówce i lubię pić zimne wino (wiem, że to niby zbrodnia, więc jestem zbrodniarzem)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
moja mama ma taką półkę i trzyma tam wodę, wermut, soki (teraz większość jest w takich podłużnych kartonach), wódkę, no i wino

Wczoraj smażyłam naleśniki jednocześnie jedząc i pomyślałam o miśkowej, że jeśli sobie tego stołu nie zrobi, to będzie jadła na stojąco tak jak ja, a jak zrobi, to będzie jej wygodniej usiąść


Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość

Ja bym na pewno zlikwidowała tę nogę i zakończyłabym ten stolik blatem (blat przechodzi w pionową podporę), ale to dobrze wygląda tylko, gdy blat jest odpowiednio gruby, przy 2 cm to nie zda egzaminu.
Pod takim blatem, oprócz miejsca na krzesełko, można dać jakieś ładne półeczki na kółkach.

Zapomniałam dzisiaj z domu sałatki z grillowanym łososiem, brokułami i ryżem brązowym.
I plan na idealny kulinarnie dzień upadł
Z rozpaczy pochłonęłam drożdżówkę
No więc właśnie noga od początku mi nie pasowała. Taki blat, jak opisujesz też mi się podoba, ale faktycznie lepiej wygląda, jak jest gruby, ja muszę kupić cienki, ze względu na to, że się uparłam przy drewnianym a on jest już wystarczająco drogi.
Widziałam tez takie rozwiązanie, że dół był obrobiony cegiełkami pomalowanymi na biało. Takie coś już bardziej by mi się podobało. Wklejam zdjęcie tego pod spodem.
Opcja inna, to dostawienie pod spód tej półki na wino i zostawienie wystającego blatu bez podpórki, ale to muszę jeszcze z jakimś "fachowcem" skonsultować, ile tego blatu może wystawać bezpiecznie, żeby mi się nie załamał, albo np. opadł pod naciskiem a podniósł się z drugiego końca.

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Zrobiłam rano na szybko zdjęcie brzuchola telefonem. Także dla zainteresowanych na moim profilu.
Nie przestraszcie się tego czegoś nad moim pępkiem...to zwykły tłuszczak -z czasem się wchłonie. Kiedyś miałam coś takiego na dłoni, zniknęło..ale po ciąży pojawiło się na brzuchu.
Lekarz to oglądał jak coś

Taka przypadłość- genetyczna- wszystkie ciotki od strony ojca to mają.
mój tż ma tłuszczaki na całym ciele, bardzo dużo. Jemu nie znikają ani się nie wchłaniają, raczej niektóre rosną

Haniu, wow

Naprawdę mi szczena opadła, niezły wynik, świetny brzuch, zarysowane mięśnie na nogach i rękach, naprawdę spora zmiana w porównaniu do zdjęcia w stroju. Gratulacje!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201103301769.jpg (29,5 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez miskowa
Czas edycji: 2013-05-22 o 09:17
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:22   #424
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Progres mega! masz dobre geny

Zdjęcia przed chętnie zobaczę, bo póki co obstawiam, że twoja sylwetka to prostokąt: http://www.sfd.pl/-t667056.html#post0

No i co do Zuzki, to na pewno dobrą drogę wybrałaś, bo bieganiem czy innym hopsaniem takich efektów byś nie uzyskała. A od Zuzki to już bliska droga do crossfitu.
No na to wychodzi że prostokąt
Trzeba budować masę i jeść coby metabolizm nie spadł.

Zuzka mi bardzo pasuje- szybko, sprawnie i na temat. Mam nadzieję że długo jeszcze będzie przynosiła efekty.
A jak przestanie cóż- pozostanie siłka

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

To się nazywa tylko półka na wino Pasują tam też butelki na wodę albo cokolwiek innego.
A ja wino trzymam w lodówce i lubię pić zimne wino (wiem, że to niby zbrodnia, więc jestem zbrodniarzem)


mój tż ma tłuszczaki na całym ciele, bardzo dużo. Jemu nie znikają ani się nie wchłaniają, raczej niektóre rosną
Nie jesteś zbrodniarzem Wino czerwone wcale nie powinno być o tem. pokojowe- takiej 17-16 C. Tak więc lepiej w lodówce niż w 23 C..czy nie daj boże 30 (gdy jest lato)

O kurde mam nadzieję że mi będą znikać a nie się pojawiać coraz to nowe. U faceta to jeszcze luz- ale u mnie nie za fajnie to wygląda.


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć..

Haniu, zobaczyłam fotę i mi szczena opadła!! ale wyglądasz!!
Dawaj mi tu zaraz linka do tych ćwiczeń, które robisz

Nie biorę za bardzo udziału w wątku, bo tematy remontowe mnie nie dotyczą, a bardziej złoszczą...bo my ciągle mamy coś do zrobienia, a kasy nie ma na to wszystko w związku z tym i pewnie wakacje pójdą w odstawkę w tym roku
proszę bardzo mój wczorajszy trening.
http://www.youtube.com/watch?v=v4mrRDGGk7Q

Ale radze od niego nie zaczynać- ostatnie ćwiczenie -MIAZGA Jak na nie patrzę to się dziwię że to zrobiłam

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2013-05-22 o 09:26
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:28   #425
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
proszę bardzo mój wczorajszy trening.
http://www.youtube.com/watch?v=v4mrRDGGk7Q

Ale radze od niego nie zaczynać- ostatnie ćwiczenie -MIAZGA Jak na nie patrzę to się dziwię że to zrobiłam
No to daj proszę coś dla zwykłego śmiertelnika...a nie, żebym ducha wyzionęła po 3 minutach
Coś na początek?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:33   #426
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No to daj proszę coś dla zwykłego śmiertelnika...a nie, żebym ducha wyzionęła po 3 minutach
Coś na początek?
Np. ZWOW 6. Przed tymi ćwiczeniami robisz rozgrzewkę we własnym zakresie, a po - rozciąganie. Można znaleźć filmiki na YT.

Ja jestem ślepa i nie widzę foty Hani - widzę u niej jedynie zdjęcie w kostiumie z kwietnia.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:39   #427
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No to daj proszę coś dla zwykłego śmiertelnika...a nie, żebym ducha wyzionęła po 3 minutach
Coś na początek?
6,8,20,9, 10 generalnie 10 minutówki. Musisz w YT wpisać zwow AMRAP i ci wyskoczą. Na początek radzę obejrzeć ćwiczenia, spróbować najpierw każde zrobić i ćwiczyć we własnym tempie. Pompki można robić damskie.
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Np. ZWOW 6. Przed tymi ćwiczeniami robisz rozgrzewkę we własnym zakresie, a po - rozciąganie. Można znaleźć filmiki na YT.

Ja jestem ślepa i nie widzę foty Hani - widzę u niej jedynie zdjęcie w kostiumie z kwietnia.
Musisz się ze mną zaprzyjaźnić- o dziwo nie jeszcze tego nie zrobiłyśmy

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2013-05-22 o 09:41
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 09:50   #428
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

no własnie też szukam zdjęcia Hani i widzę to w kostiumie, idę się zaprzyjaźnić
widzę zachwyt dziewczyn więc może mnie Twoja fota zmotywuje do ruszenia dupcią


edit:
wow! faktycznie widać różnicę
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.

Edytowane przez zuzaneczka
Czas edycji: 2013-05-22 o 10:24
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 10:34   #429
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Haniu, efekt niesamowity, brak mi słów!!!!
Nigdy w życiu nie miałam takich mięśni i brzucha
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 10:36   #430
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Asiuk, Haniu, bardzo Wam dziękuję
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 10:53   #431
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Asiuk, Haniu, bardzo Wam dziękuję
Tylko ja nie wiem jak z Twoimi kolanami. Jednak jest dużo skaknych zwowów. No ale spróbuję może coś dla siebie znajdziesz i pomalutku dojdziesz do formy.
Ja te 3 miechy temu ledwo skalpela dawałam radę zrobić. Po 15 min płakałam. A teraz, cóż - sama jestem pod wrażeniem jak mi forma skoczyła.

Bez jakiegoś specjalnego wysiłku, bez chodzenia na siłkę, bez problemu z wygospodarowaniem czasu.
To tylko kwestia ruszenia tyłka ok godz 20- 4-6 razy w tygodniu..na maksymalnie 30 min.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Haniu, efekt niesamowity, brak mi słów!!!!
Nigdy w życiu nie miałam takich mięśni i brzucha
Nic straconego

Nie masz dziecka, nie masz problemów zdrowotnych- czas znajdziesz. Do lipca będziesz miała brzuch jak ta lala
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 11:01   #432
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Tylko ja nie wiem jak z Twoimi kolanami. Jednak jest dużo skaknych zwowów. No ale spróbuję może coś dla siebie znajdziesz i pomalutku dojdziesz do formy.
Ja te 3 miechy temu ledwo skalpela dawałam radę zrobić. Po 15 min płakałam. A teraz, cóż - sama jestem pod wrażeniem jak mi forma skoczyła.

Bez jakiegoś specjalnego wysiłku, bez chodzenia na siłkę, bez problemu z wygospodarowaniem czasu.
To tylko kwestia ruszenia tyłka ok godz 20- 4-6 razy w tygodniu..na maksymalnie 30 min.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------


Nic straconego

Nie masz dziecka, nie masz problemów zdrowotnych- czas znajdziesz. Do lipca będziesz miała brzuch jak ta lala
Mówisz?

Jakoś łatwiej mi podziwiać, niż założyć, że taki efekt jest w zasięgu moich możliwości... Jestem strasznie "nierówna" w działaniu...

Ale jeśli do lipca mogłabym mieć ekstra brzuch, to... chcę!
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:12   #433
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Tylko ja nie wiem jak z Twoimi kolanami. Jednak jest dużo skaknych zwowów. No ale spróbuję może coś dla siebie znajdziesz i pomalutku dojdziesz do formy.
Ja te 3 miechy temu ledwo skalpela dawałam radę zrobić. Po 15 min płakałam. A teraz, cóż - sama jestem pod wrażeniem jak mi forma skoczyła.

Bez jakiegoś specjalnego wysiłku, bez chodzenia na siłkę, bez problemu z wygospodarowaniem czasu.
To tylko kwestia ruszenia tyłka ok godz 20- 4-6 razy w tygodniu..na maksymalnie 30 min.
Też nie wiem, jak z kolanami, ale od jakiegoś czasu biegam i nie bolą mnie

To brzmi bardzo zachęcająco Haniu
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:16   #434
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Mówisz?

Jakoś łatwiej mi podziwiać, niż założyć, że taki efekt jest w zasięgu moich możliwości... Jestem strasznie "nierówna" w działaniu...

Ale jeśli do lipca mogłabym mieć ekstra brzuch, to... chcę!
Mówię mówię...spróbuj moze Zuzka ci podpasuje tak jak mi. Nie jest nudna..masz 69 treningów do wyboru- nie da rady żeby sobie nie znaleźć jakiś 20 ulubionych


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Też nie wiem, jak z kolanami, ale od jakiegoś czasu biegam i nie bolą mnie

To brzmi bardzo zachęcająco Haniu
No tylko o diecie trzeba pamiętać...jeść dużo mięsa, jajec, warzyw..wywalić wszystko co słodzone, przetworzone. Da się- serio

No i co jeszcze- nie zrażać się początkami. Mi te pierwsze treningi bardzo koślawo wychodziły. Chwiałam się, sapałam. NO ale to jest fajne że Zuzka też sapie- i czasem się chwieje. To dopinguje

A jak Zuzka za ciężka to można zacząć z Jilian - ten trening który Xzora polecała

http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2013-05-22 o 11:19
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 22:00   #435
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Jak coś..dodałam do albumy zdjęcie z marca
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 08:02   #436
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Jak coś..dodałam do albumy zdjęcie z marca
super przemiana na plus. Mierzyłaś ile z brzucha ci spadło, bo wydaje się że sporo?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 08:20   #437
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Haniu, świetne efekty! Jestem pod wrażeniem Czy Ty ćwiczysz codziennie?

Dziewczyny, a propos zdrowego odżywiania się - wiem, że do każdego posiłku powinna być porcja białka, ale jakoś nie potrafię tak skomponować menu, żeby było zgodnie z tym założeniem - nie podchodzi mi to. Jak zatem znaleźć złoty środek? Np. na śniadanie, owszem, jadam jajecznicę, ale czasem mam ochotę na owsiankę z suszonymi owocami (i świeżymi), z odrobiną miodu. Pakowanie do tego twarogu czy jajka na twardo "na deser" mi nie pasuje I co wtedy - czy to jest faktycznie źle zaplanowane śniadanie? A np. przegryzka w pracy w postaci surowych warzyw czy owoców - to też nie powinno być samodzielne jedzenie?

Mam ochotę, żeby lepiej się odżywiać, ale na razie komponowanie całego dnia wydaje mi się skomplikowane i trochę na siłę.

A propos kompulsywnego objadania się - ja mam tak z winogronami. To jedyne owoce, które jem bez opamiętania. Wczoraj zeżarłam całą kiść na noc, przed snem
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 09:00   #438
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Haniu, świetne efekty! Jestem pod wrażeniem Czy Ty ćwiczysz codziennie?

Dziewczyny, a propos zdrowego odżywiania się - wiem, że do każdego posiłku powinna być porcja białka, ale jakoś nie potrafię tak skomponować menu, żeby było zgodnie z tym założeniem - nie podchodzi mi to. Jak zatem znaleźć złoty środek? Np. na śniadanie, owszem, jadam jajecznicę, ale czasem mam ochotę na owsiankę z suszonymi owocami (i świeżymi), z odrobiną miodu. Pakowanie do tego twarogu czy jajka na twardo "na deser" mi nie pasuje I co wtedy - czy to jest faktycznie źle zaplanowane śniadanie? A np. przegryzka w pracy w postaci surowych warzyw czy owoców - to też nie powinno być samodzielne jedzenie?

Mam ochotę, żeby lepiej się odżywiać, ale na razie komponowanie całego dnia wydaje mi się skomplikowane i trochę na siłę.

A propos kompulsywnego objadania się - ja mam tak z winogronami. To jedyne owoce, które jem bez opamiętania. Wczoraj zeżarłam całą kiść na noc, przed snem
Cześć

Haniu wysłalam Ci prośbę o zaprzyjaźnienie bo też chętnie bym zobaczyła jakie zmiany nastąpiły
Ja planuję zrobić dzisiaj trening Zuzki, znalazłam i zwow 31 jest technicznie dla mnie do przejścia To ten http://www.youtube.com/watch?v=oR9cJkoAm48
Większości ćwiczeń z jej treningów nie jestem w stanie wykonać poprawnie np pistols squads totalnie nie do przejśćia jeśli nawet jakimś cuden uda mi się kucnąć na jednej nodze to nie ma szans, żebym z tej pozycji wstała.

Asiuk ja nie jadam białka w każdym posiłku. Do owsianki rano zazwyczaj prócz suszonych owoców dorzucam albo jogurt naturalny albo serek wiejski więc białko jest ale II śniadanie czy podwieczorek jest bezbiałkowy najczęściej.

Co do kompulsywnego objadania się to kwestia kontrolowania. Ja pilnuję żeby owoców nie jeść wieczorem i tak samo jak coś zacznę przegryzać szczególnie jak coś oglądam to w pewnym momencie przychodzi moment opamiętania i wynoszę jedzenie do innego pomieszczenia żeby mnie nie kusiło.

Ostatnio wyciągnęłam swoje spodnie, w których się nie zapinałam jeszcze jakiś czas temu, umarłam ze śmiechu Zresztą same zobaczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0396.jpg (83,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0397.jpg (77,6 KB, 40 załadowań)
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 09:07   #439
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Niu, to co Ty osiągnęłaś.... to normalnie czapki z głów! Niesamowity efekt Naprawdę podziwiam Cię!!

Powiedz ile kg jeszcze chcesz zrzucić?
Fajne jest to, że można po prostu zmienić sposób odżywiania...zmienić przyzwyczajenia! Bo to najważniejsze!

Ja dziś w drodze do pracy toczyłam z mężem bój o jedzenie ryb. jak z dzieckiem!


Cześć tak w ogóle.
Wczoraj nie zrobiłam ćwiczeń, ale serio, nie miałam czasu. Po powrocie do domu od razu siadłam do pisania mgr i wstałam o 23:30..zrobiłam tylko krótką przerwę na dowentylowanie małym joggingiem...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 09:27   #440
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

część

Dziewczyny, szacuneczek i czuję trochę zazdrości. Liczę na to, że jak się na wiochę przeprowadzę, to z chęcią sobie będę popołudniami biegać/chodzić/jeździć na rowerze.

Ja tymczasem kupiłam sobie wczoraj żyrandol do salonu
Załatwiłam ludzi z jakiejś pobliskiej budowy, którzy mi zrobią parapety zewnętrzne (płytki mam już kupione)
Kręci mi się dziś w głowie, jakbym była na mega wielkim kacu, musiałam chyba pomylić tabletki i wziąć nie tak jak trzeba
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 09:30   #441
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
czasem mam ochotę na owsiankę z suszonymi owocami (i świeżymi), z odrobiną miodu. Pakowanie do tego twarogu czy jajka na twardo "na deser" mi nie pasuje I co wtedy - czy to jest faktycznie źle zaplanowane śniadanie?
Tak, to jest źle zaplanowane śniadanie. Możesz spróbować wrzucić surowe jajko do owsianki - podobno po zamieszaniu owsianka robi się gęstsza, bardziej kremowa i lepsza w smaku. Albo zrobić placek owsiany - czyli z jajkiem i na patelnię. A jak chcesz samą, to osobno dojedz jakieś białko.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Mam ochotę, żeby lepiej się odżywiać, ale na razie komponowanie całego dnia wydaje mi się skomplikowane i trochę na siłę.
kwestia przyzwyczajenia. Przegryzka z warzyw zbrodnią nie jest, ale najpierw trzeba sobie wyrobić nawyk tych zbilansowanych posiłków. Jak będziesz jadła porządne posiłki, to nie będziesz miała ochoty na przegryzki.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 09:41   #442
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć

Haniu wysłalam Ci prośbę o zaprzyjaźnienie bo też chętnie bym zobaczyła jakie zmiany nastąpiły
Ja planuję zrobić dzisiaj trening Zuzki, znalazłam i zwow 31 jest technicznie dla mnie do przejścia To ten http://www.youtube.com/watch?v=oR9cJkoAm48
Większości ćwiczeń z jej treningów nie jestem w stanie wykonać poprawnie np pistols squads totalnie nie do przejśćia jeśli nawet jakimś cuden uda mi się kucnąć na jednej nodze to nie ma szans, żebym z tej pozycji wstała.

Asiuk ja nie jadam białka w każdym posiłku. Do owsianki rano zazwyczaj prócz suszonych owoców dorzucam albo jogurt naturalny albo serek wiejski więc białko jest ale II śniadanie czy podwieczorek jest bezbiałkowy najczęściej.

Co do kompulsywnego objadania się to kwestia kontrolowania. Ja pilnuję żeby owoców nie jeść wieczorem i tak samo jak coś zacznę przegryzać szczególnie jak coś oglądam to w pewnym momencie przychodzi moment opamiętania i wynoszę jedzenie do innego pomieszczenia żeby mnie nie kusiło.

Ostatnio wyciągnęłam swoje spodnie, w których się nie zapinałam jeszcze jakiś czas temu, umarłam ze śmiechu Zresztą same zobaczcie
Niu podziwiam
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 11:08   #443
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Tak, to jest źle zaplanowane śniadanie. Możesz spróbować wrzucić surowe jajko do owsianki - podobno po zamieszaniu owsianka robi się gęstsza, bardziej kremowa i lepsza w smaku. Albo zrobić placek owsiany - czyli z jajkiem i na patelnię. A jak chcesz samą, to osobno dojedz jakieś białko.

kwestia przyzwyczajenia. Przegryzka z warzyw zbrodnią nie jest, ale najpierw trzeba sobie wyrobić nawyk tych zbilansowanych posiłków. Jak będziesz jadła porządne posiłki, to nie będziesz miała ochoty na przegryzki.
Więc średnio mi odpowiada wrzucanie do każdego posiłku mięsa, ryby lub jajka
Przegryzkę miałam na myśli zamiast posiłku, a nie pomiędzy. W pracy powinnam zjeść mniej więcej 3 posiłki (co 2,5-3 godziny) i oprócz sałatki, w której mam białko i którą najczęściej dzielę na 2 porcje, nie mam pomysłu na 3 posiłek.
Zresztą nie umiem właśnie rozplanować dobrze godzin jedzenia, bo albo nie mam jeszcze ochoty, albo już jestem mega głodna
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 11:14   #444
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Więc średnio mi odpowiada wrzucanie do każdego posiłku mięsa, ryby lub jajka
możesz jeszcze komponować posiłek w oparciu o nabiał albo strączki


Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Przegryzkę miałam na myśli zamiast posiłku, a nie pomiędzy.
no to tym bardziej nie

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
W pracy powinnam zjeść mniej więcej 3 posiłki (co 2,5-3 godziny) i oprócz sałatki, w której mam białko i którą najczęściej dzielę na 2 porcje, nie mam pomysłu na 3 posiłek.
3 posiłki w pracy co 3h? no bez przesady. Można mieć zdrową, zbilansowaną dietę jedząc 3 razy dziennie czy 4 razy dziennie, nie trzeba co 3h wyskakiwać z pudełkiem jedzenia. Kto ma na to czas?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 11:23   #445
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość

3 posiłki w pracy co 3h? no bez przesady. Można mieć zdrową, zbilansowaną dietę jedząc 3 razy dziennie czy 4 razy dziennie, nie trzeba co 3h wyskakiwać z pudełkiem jedzenia. Kto ma na to czas?
Właśnie wczoraj ciocia mi próbowała wmawiać, że się powinno jeść co 2 godziny, bo co 3 to organizm już jest wygłodzony (nie wyobrażam sobie jeść co 2h, to tak jakby ciągle podjadać)
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 11:27   #446
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Więc średnio mi odpowiada wrzucanie do każdego posiłku mięsa, ryby lub jajka
Przegryzkę miałam na myśli zamiast posiłku, a nie pomiędzy. W pracy powinnam zjeść mniej więcej 3 posiłki (co 2,5-3 godziny) i oprócz sałatki, w której mam białko i którą najczęściej dzielę na 2 porcje, nie mam pomysłu na 3 posiłek.
Zresztą nie umiem właśnie rozplanować dobrze godzin jedzenia, bo albo nie mam jeszcze ochoty, albo już jestem mega głodna
Ja nie potrafię tak często jeść.
Np nie jestem w stanie wcisnąć w siebie 5 posiłków dziennie...bo czasowo nie umiem tego rozplanować. Musiałabym jeść ostatni o 23, a to bez sensu...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 11:37   #447
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj ciocia mi próbowała wmawiać, że się powinno jeść co 2 godziny, bo co 3 to organizm już jest wygłodzony (nie wyobrażam sobie jeść co 2h, to tak jakby ciągle podjadać)
ciocia dobra rada nie chodzi o to jak często się je, a co i w jakich ilościach

Przy 5, 4 posiłkach łatwiej zjeść tyle ile trzeba. Ja przez pewien czas jadłam 3 posiłki. Na początku ciężko było się przestawić z 2 małych kromek na śniadanie na dwie michy jedzenia, z małego obiadu na obiad, który się na talerzu nie mieścił. Ale potem żołądek się zaadaptował (myślę, że to była kwestia 2 tygodni).

Dla mnie było dużo plusów tego rozwiązania - nie musiałam cały czas myśleć o tym, że zaraz trzeba coś zjeść, co jeść,a wydłużenie przerwy nie było większym problemem.

Aktualnie jem 4 razy. Zostałam przy dużym śniadaniu, a ostatni posiłek podzieliłam tak jakby na pół, żeby pomiędzy wstawić trening. Gdybym nie ćwiczyła, to zostałyby te 3 posiłki.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 11:58   #448
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ja nie potrafię tak często jeść.
Np nie jestem w stanie wcisnąć w siebie 5 posiłków dziennie...bo czasowo nie umiem tego rozplanować. Musiałabym jeść ostatni o 23, a to bez sensu...
Ja potrafiłam w ciąży nie jeść słodyczy, rozplanować te 5 posiłków.

Był bacik że to dla zdrowia dziecka. Teraz jakoś mi się to rozjechało znowu wszystko
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 15:37   #449
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Odp: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

No właśnie, to kwestia ilości. Jak na śniadanie zjem jajecznicę z dwóch jajek i kromkę chleba (o 7), to o 10 jestem głodna. Problem polega na tym, że nie mam za bardzo czasu na zjedzenie większego śniadania, tę jajecznicę zjadam w ostatniej chwili przed wyjściem do pracy.
To nie jest kwestia przekonań, że muszę jeść co 3 godziny, tylko realny głód, bo jadam małe porcje, z przyzwyczajenia.

Xzora, a co i ile jadasz na śniadanie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-23, 15:50   #450
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIV - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Niu, efekt niesamowity!
Gratuluję samozaparcia!

Co do posiłków, to mi się udawało jeść 5 posiłków dziennie rok temu, gdy byłam na diecie, mimo ograniczeń (nie jem jajek, długo nie jadłam serka wiejskiego).

Teraz jem 4 posiłki, zawsze podwieczorek był dla mnie trudny do ogarnięcia.

Moim dietowym patentem są zupy-kremy lub półkremy z mięsem. Są idealne np. na drugie śniadanie, czy posiłek do pracy, w ogóle o każdej porze, może oprócz pierwszego śniadania. Można wymyślać tysiące opcji. Są super w zestawieniu ze strączkami, np. z czerwoną soczewicą (wczoraj zrobiłam cudny krem marchewkowo-pomidorowo-soczewicowy). Do tego kawałek chudego mięsa, pokrojonego w kawałki, pestki, migdały lub inne orzechy, trochę płatków surowych warzyw.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 18:23:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.