Seks - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-31, 23:16   #421
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Ja słyszałam, że nie zawsze wytrysk równa sie orgazm... ale żeby na odwrót?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-31, 23:34   #422
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja słyszałam, że nie zawsze wytrysk równa sie orgazm...
zgadza sie.
wyzej pytalas czy moze byc orgazm bez wytrysku...w pewnym sensie tak.ale w szczegoly nie bede wnikał
co do patrzenia w oczy...cudowna sprawa...nie wyobrazam sobie tego aby nie patrzec jej w oczy... ! gdy ona siega gwiazd a pozniej pomalutku schodzi na ziemie i przenika spojrzeniem...mowiac kocham cie ... to jest swoista magia !!!
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-31, 23:42   #423
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez UkrytyPodNickiem
zgadza sie.
wyzej pytalas czy moze byc orgazm bez wytrysku...w pewnym sensie tak.ale w szczegoly nie bede wnikał
Ano własnie chodzi o szczegóły...

Jakby co to moze niech jakiś mężczyzna sie wypowie dokładniej, bo w końcu my tutaj nieczego nie skrywamy
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.




Edytowane przez Shemreolin
Czas edycji: 2005-08-01 o 10:13
Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-31, 23:50   #424
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ano własnie chodzi o szczegóły... Nie wiem czy nie mozesz napisać, bo to takie straszne, czy będzie straszne jak cię Ines dorwie

Jakby co to moze niech jakiś mężczyzna sie wypowie dokładniej, bo w końcu my tutaj nieczego nie skrywamy
wiem to z wlasnego doswiadczenia i nie wiem jak to jest u innych(mozliwe ze identycznie)dlatego jak juz wczesniej wspomnialem...wszystkiego nie bede "wywlekał" na forum a tym bardziej szczegolikow
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 09:16   #425
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ano własnie chodzi o szczegóły... Nie wiem czy nie mozesz napisać, bo to takie straszne, czy będzie straszne jak cię Ines dorwie
dlaczego Ines? Aga jest ze sphinksem a nie z Ukrytym, no chyba że czegoś nie wiem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 09:33   #426
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Asik_
Hehe smieszne to z ta straza
A powiedzcie czy wolicie w zwiazku dominowac, byc niezalezne, odpowiadac za faceta, czy wolicie gdy to on ma Was pod swoimi skrzydlami i opiekuje sie Wami?
Partnerstwo. Oboje jestesmy niezalezni, decydujemy o sobie, w niektorych kwestiach on mowi, co bedziemy robic, w niektorych ja. To najlepszy zwiazek jaki mi sie przytrafil do tej pory. Na poczatku luby mial sklonnosc do wymadrzania sie (tak to jest, jak sie zarzadza firma i ludzmi...), ale szybko uswiadomilam go, ze to u mnie nie przejdzie
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 10:04   #427
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez agabil1
dlaczego Ines? Aga jest ze sphinksem a nie z Ukrytym, no chyba że czegoś nie wiem
HAHAHAHA! Pomylili mi się faceci No cóż... niezła jestem skoro jest ich tu kilku a ja ich mylę... Dobrez, że wizażanek jeszcze nie pomyliłam.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-01, 10:11   #428
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
HAHAHAHA! Pomylili mi się faceci No cóż... niezła jestem skoro jest ich tu kilku a ja ich mylę... Dobrez, że wizażanek jeszcze nie pomyliłam.
Agata a ja już pomyślałam, że Ines to taka cicha woda
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 10:11   #429
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
HAHAHAHA! Pomylili mi się faceci No cóż... niezła jestem skoro jest ich tu kilku a ja ich mylę... Dobrez, że wizażanek jeszcze nie pomyliłam.

No łaaadnie .

Dobrze że Aga szybko zareagowała bo jakby moj Sphinksik zajrzał i zobaczył to jeszcze by sobie coś pomyślał .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 10:12   #430
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Dobra... juz to edytuję i kasuje Wymarzę ta straszna pomyłkę żeby nikt nigdy już sie o niej nie dowiedział
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 10:46   #431
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Seks

w romansik mnie wciagnely ! a tak sie zastanawialem o co chodzi z ta Ines ze moze byc strasznie ?? pomyslalem siekara jakas czy co !! a tu tylko Agatka pomylila chlopów no no...
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-01, 12:20   #432
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Seks

Ale ciekawy temat! Gratuluje otwartosci i poziomu dyskusji!

moj pierwszy raz 14 lat z facetem z ktorym bylam ze 2 lata! Bolalo mnie strasznie, krwawilam jak dzika i wspominam jako najgorszy seks w zyciu!

Co do zapowietrzania sie pochwy, to na ogol sypialam ze starszymi facetami, ktorzy nie jedno widzieli i slyszeli :P Ale nigdy nie zapomne seksu, z facetem moze nie prawiczkiem, ale strasznie malo doswiadczonym... Ktory moze kochal sie z 5 razy w zyciu i to klasycznie!! Jakie bylo jego zdziwienie gdy sie zapowietrzylam! Ciezko bylo mu wyjasnic! :P


Tak btw co myslicie o seksie doswiadczonej kobiety z prawiczkiem? Uda sie waszym zdaniem?
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 12:36   #433
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Ja byłam pierwszą dziewczyną mojego obecnego TŻ i wspominam to bardzo dobrze. Musiałam byc delikatna i taktowna. Bardzo chciałam by zapamietał ten pierwszy raz dobrze i zeby sie nie zraził. Było naprawde wspaniale, tak delikatnie i romantycznie. On był bardzo nieśmielony, ale potem jak juz się oswoił z tym wszystkim i wiedział, że nie jest jakas łamagą to teraz już sie zrobił z niego ogier.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 13:06   #434
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Dot.: Seks

W koncu doczytałam do końca i w trakcie tych pytań o meski orgazm i wytrysk nasuneło się mi teges ten... pytanie ;-D

Podobno jest coś takiego jak kobiecy wytrysk, chyba mi się to raz przytrafiło..byłam tak zdegustowana i załamana co to jest ,że trafiłam do ginekologa a ten nie połapał się w temacie i szukał u mnie cyst wodnych itp przeszłam przez badania i USG i sama w końcu w internecie wyszukałam że zdaża się kobietom czasami wytrysk, troche mne to uspokoiło pod względem zdrowia , ale w opisach było jakie to cudowne uczucie dla kobiet i facetów,dla mnie było strasznie upokarzające i dyskomfortowe jak z tym po raz pierwszym wypuszczaniem powietrza ;-)
Któraś miała takie doświadczenie?
pOzdrawiam
blo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 13:35   #435
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez MonisiaPP


Tak btw co myslicie o seksie doswiadczonej kobiety z prawiczkiem? Uda sie waszym zdaniem?
tak samo jak Agata -byłam pierwszą kobietą mojego ogryzka o czym dowiedziałam się jakiś czas po fakcie więc nie stosowałam żadnej taryfy ulgowej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2005-08-01 o 14:41
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 14:04   #436
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Seks

musiałam edytować
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2006-02-18 o 13:58
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 18:18   #437
kiciuś
Raczkowanie
 
Avatar kiciuś
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 177
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Caramella
Jestem nowa


Mam 15 lat i chłopaka z którym jestem 10 miesiecy... On teraz pojechał na wakacje, pare dni przed jego wyjazdem spalismy razem u jego kolegi, i chcielismy zeby bylo jakos inaczej.... Nie doszlo do niczego, bo uwazam ze 15 lat to za mało zeby sie kochac, on jest o rok starszy i tez tak uwaza, wolimy poczekac... Tylko sie dotykalismy, piescilismy.... Tak jakbyśmy sie kochali, ale w majtkach Potem myslalam ze troche na to za szybko, ale moja kolezanka ( w moim wieku ) zrobiła to samo co my po 10 MIESIĄCACH, po paru dniach znajomości, tak po prostu, dla zabawy... Ja to chyba cnotka jestem
Kiedy sam seks był jeszcze dla mnie zjawiskiem nieznanym i eksperymentowałam z ówczesnym chłopakiem (dotykanie, pieszczenie, peeting ) po około pół roku bycia ze sobą (byłam w Twoim wieku), też stawiałam sobie podobne pytania: Czy nie za szybko?, Nie za wcześnie?, Może powinnam poczekać?. Teraz spotykając się z jakimś baaaaaaaardzo apetycznym mężczyzną, w ktorego oczach widzę ogrooomne porządanie, mam ochotę wielką ochotę zrobić to tu i teraz i nie zadaję już sobię takich pytań. Myślę, że powinnaś robić to na co masz ochotę, jednak zgodnie z własnym sumieniem, żeby nie robić sobie po wyrzutów, że za wcześnie. I nie przejmuj się, że Ania kochała się z facetem po tygodniu bycia razem, Kasia po 2 latach, a ciocia Zosia dopiero po ślubie
kiciuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 20:23   #438
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez kiciuś
I nie przejmuj się, że Ania kochała się z facetem po tygodniu bycia razem, Kasia po 2 latach, a ciocia Zosia dopiero po ślubie
Dobrze ujęte
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 20:56   #439
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Seks

i znów
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48

Edytowane przez Caramella
Czas edycji: 2006-02-18 o 13:58
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-01, 20:58   #440
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
podoba mi się to co napisałaś o kompleksach... i o braku biustonosza... widocznie Twoje kolezanki mają kompleksy...hehehe (no żartuje no...bo mnie tu zaraz napadną )

ja tez byłam pierwsza dla niego i on dla mnie. . . nie wiem czy to szybko czy wolno, po pół roku. . . Nie mam z tym barzo złych wspomnień...no może ból brzusia troszke
__________________

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 22:43 Powód: Post po poscie!!
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 21:03   #441
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Seks

A ile lat miałaś jak przezylas pierwszy raz? Ja sie wciaz waham On mnie nie namawia, stwierdzilismy ze "lepiej myslec głową a nie innymi czesciami ciała"

Ale... chcialabym sprobowac jak to jest
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 21:06   #442
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Caramella
A ile lat miałaś jak przezylas pierwszy raz? Ja sie wciaz waham On mnie nie namawia, stwierdzilismy ze "lepiej myslec głową a nie innymi czesciami ciała"

Ale... chcialabym sprobowac jak to jest
ja uwazam, ze lepiej jeszcze troszke poczekac
ja mialam 20 lat jak przezylam swoj pierwszy raz, w wieku 15 lat to bylam jednak w duzej czesci dzieckiem jeszcze, nie wyobrazam sobie, zebym wtedy mogla... nie sadze, ze bylam gotowa. oczywiscie to sprawa indywidualna ale mysle, ze jak sa nawet m,alutkie watpliwosci to lepiej troszke poczekac
w ogole to gratuluje rozsadnego podejscia - to sie rzadko widzi wsrod tak mlodych ludzi
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 21:07   #443
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Caramella
A ile lat miałaś jak przezylas pierwszy raz? Ja sie wciaz waham On mnie nie namawia, stwierdzilismy ze "lepiej myslec głową a nie innymi czesciami ciała"

Ale... chcialabym sprobowac jak to jest
miałam. . . 18 latek.Wtedy go poznałam. Teraz mam 22.
Fajnie że tak do tego podeszliście. Moim zdaniem budujecie teraz inny rodzaj"więzi emocjonalnej" tak swobodnie o tym rozmawiając i podejmując taka decyzje. Podoba mi sie to. Poznajecie siebie i powoli pozbywacie się "barier" często przeszkadzających podczas pierwszego razu (jak np bariera biustonosza i agentki kochające sie w biustonoszach - pancerzach... facet chce rozpiąc, zdejmuje dziewczynie staniczek a tu szok...kochanie gdzie masz piersi? w domu zostawiłaś?Zawsze miałaś... - znam taka historię)
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 21:12   #444
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Seks

Mnie najbardziej dziwi jego podejscie, bo chłopakom najczesciej sie do tego spieszy Wiecie, "ile to ja lasek nie mialem"
On jest prawiczkiem i sie do tego nie spieszy....
A rozmawiamy o tym faktycznie duzo, mamy do tego swobodne podejscie, i nie krepuja nas takie rozmowy moze to dlatego ze nim zaczelismy byc razem, dlugo bylsimy przyjaciolmi
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 21:33   #445
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Aneciak
Poznajecie siebie i powoli pozbywacie się "barier" często przeszkadzających podczas pierwszego razu (jak np bariera biustonosza i agentki kochające sie w biustonoszach - pancerzach... facet chce rozpiąc, zdejmuje dziewczynie staniczek a tu szok...kochanie gdzie masz piersi? w domu zostawiłaś?Zawsze miałaś... - znam taka historię)
Hhahaha... to mi przypomniało jak pierwszy raz odkryłam przed chłopakiem swój biust. Całowalismy sie i jakoś tak wyszło, że zaczelismy sie rozbierać. Tylko, ze ja miałam na sobie takiego pancerniaka - stanik z 6 haftkami, zabudowany mocno (typ sportowy). Nie byłam przygotowana na takie coś... No i nie zapomnę jak on to próbował sciagnąć! Jak odpinał trzecią haftkę to pierwsza mu się znowu zahaczała i tak w kółko. Aż w koncu nie wytrzymałam i sama zdjęłam. To jego odpinanie jeszcze bardziej mnie stresowało. Strasznie sie martwiłam, że nie spodoba mu sie mój biust. Ale nie narzekał
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 22:24   #446
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: Seks

witam dziewczyny ..dopiero dzisiaj odkrylam ten watek.. i przeczytalam caly swoja droga poprawil mi humor nie wiem czemu.. moze zaczelam na pewne sprawy patrzec inaczej ? :P ..

tam czytajac trafilam ( bodajze na 6 stronie ) jak Shemreolin pisala cos o "pettingu" ..
przypomnialo mi sie pewna sytuacja..
kiedys caly czas slowo petting mylilam z peelingiem.. bylam dosc mloda ..a pamietam kiedy to raz przed wyjsciem do miasta (szlam akurat kupic swoj pierwszy peeling) ..spytalam sie brata zeby sie upewnic..
" to co ja mam isc tam spytac sie pani poprosze o PETTING ? "
a brat.. zrobil oczy.. zaczal sie smiac i mowi " peeling " ..
dobrze ze przed wyjsciem spytalam sie brata bo ciekaw jestem jakby zareagowala pani za lada ..gdybym jej z takim pytaniem wyjechala
LnK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 22:52   #447
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Seks

Ja napewno jeszcze nie dorosłam do współżycia bo panicznie boje sie ciąży.. Może to dlatego że nie czuje się dorosła(mam 18 w grudniu) a może dlatego że w życiu mam postawione cele ktore najpierw chce spelnić a nie komplikować sobie życia jakby coś jednak nie wyszło.. Ta moja panika blokuje mnie na maxa. Mam chłopaka którego baaaaaardzo kocham, za niedlugo stuknie nam 2 lata a nasze życie intymne ogranicza się do pieszczot mniejszych lub większych.. ale o seksie nie umiem myśleć pozytywnie.. kojarzy mi sie z wpadka(choc antykoncepcja nie jest dla mnie nieznajomym tematem) , z bólem , i z rozczarowaniem bo coś mi się wydaje że moje ciało jest stanowczo za małe..
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-01, 23:42   #448
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
Może to dlatego że nie czuje się dorosła(mam 18 w grudniu)
ja mam osiemnastkę 30 grudnia a co do sexu to jakoś mnie bardzo zaczyna interesować
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-02, 00:00   #449
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Co do sexu z prawiczkiem hmmm miesznae uczucia,bylam pierwsza mojego ex bylo dobrze jakis czas ale po jakims czasie zachcialo mu sie sprawdzic jak to jest z innymi,nie kazdy taki jest ale mysle ze wiekszosc facetow bylaby ciekawa jak to jest z innymi..................

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek
Ja napewno jeszcze nie dorosłam do współżycia bo panicznie boje sie ciąży.. Może to dlatego że nie czuje się dorosła(mam 18 w grudniu) a może dlatego że w życiu mam postawione cele ktore najpierw chce spelnić a nie komplikować sobie życia jakby coś jednak nie wyszło.. Ta moja panika blokuje mnie na maxa. Mam chłopaka którego baaaaaardzo kocham, za niedlugo stuknie nam 2 lata a nasze życie intymne ogranicza się do pieszczot mniejszych lub większych.. ale o seksie nie umiem myśleć pozytywnie.. kojarzy mi sie z wpadka(choc antykoncepcja nie jest dla mnie nieznajomym tematem) , z bólem , i z rozczarowaniem bo coś mi się wydaje że moje ciało jest stanowczo za małe..


Tez mialam taka panike jezeli chodzi o ciaze(moja mama zaliczyla ze mna wpadke),zabezpieczalam sie panikowalam,drzalam ze strachu czy prezerwatywa sie nie zsunie(nie stosowalam pigul) a teraz po latach okazuje sie ze mam problemy z zajsciem w ciaze.

Tak na pocieszenie:to wcale nie takie proste zajsc w ciaze

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 22:44 Powód: Post po poscie!!
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-02, 00:09   #450
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Co do sexu z prawiczkiem hmmm miesznae uczucia,bylam pierwsza mojego ex bylo dobrze jakis czas ale po jakims czasie zachcialo mu sie sprawdzic jak to jest z innymi,nie kazdy taki jest ale mysle ze wiekszosc facetow bylaby ciekawa jak to jest z innymi..................
wiekszosc - niestety tak, i to samo sie tyczy dziewczyn wbrew pozorom.
na szczescie nie wszyscy sa tacy, znam pary, gdzie ludzie byli pierwszymi dla siebie i twierdza, ze nie zaluja tego, ze nie maja porownania.

vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.