Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 22:39   #421
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

uf - notka zakupowa odhaczona, idę spać ))
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 00:57   #422
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Skąd to znam, u mnie w domu rodzinnym jest do tego w gratisie mega skrzypiąca podłoga w kuchni- skrzypi jakby miała nie z 13 lat a trzysta.
Bo płytek być nie może, bo śliskie i się zabić można

I wiecznie wyjący telewizor w kuchni- włączmy byle co, żeby coś grało do obierania ziemniaków.

Jak ja nie cierpię jak ktoś włącza jakikolwiek program, byle coś grało- tż ma czasami takie zapędy, szczególnie na wyjazdach(bo tam to ma inne zajęcia)- w Pradze w hotelu kiedyś sobie 'oglądał' jakiś program po rusku (oczywiście nie zna ani słowa), byle coś tylko hałasowało
Też nie znoszę takiego bezcelowego marnowania prądu. Ale moi rodzice muszą mieć hałas, jak coś robią... Ja wolę sobie puścić muzykę, a nie Annę Marię Wesołowską...

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wy ale jak ja bym się dowiedziała, że mój 'przyszły' mąż jako ostatnie pożegnanie serwował sobie pikantne zabawy z innymi dziewczynami to bym odwołała ślub.
Ja też bym takiego delikwenta odprawiła z kwitkiem i miałabym gdzieś dziwne spojrzenia otoczenia. Pal licho kasa, szkoda marnować życie...

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;37435964]Ja prawie zawsze śpię z otwartymi ustami i to jest straszne
[QUOTE]
Ja tak samo... Często się budzę z półsnu z otwartymi ustami. Pomijam fakt, że mam potem przesuszoną całą jamę ustną...


Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Uparły się na mnie jakieś delikatesy, dziś dostałam od nich ofertę jedzenia dla maluchów...
Czy my o czymś nie wiemy Czyżbyś przerzuciła się na kaszki i zupki w słoiczku

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
I pochwalę się, że dostałam stypendium Rektora
Gratuluję Teraz pozostaje nam czekać tylko na podanie stawek przez uczelnię Te będą znane po 10.11. Mam nadzieję, że ich nie obniżą, bo w minionym roku akademickim były całkiem przyzwoite

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Witam w klubie choleryków
I ja się dopisuję do tego klubu. Jak się wkurzę, to po mnie widać, bo od razu eksploduję;P Na uczelni czasem muszę się gryźć w język, żeby nie palnąć tego, co sądzę o niektórych idiotycznych pomysłach;P

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
mam tak samo, jak się wnerwię to całą mną telepie i ciężko mi wrócić do normalnego stanu lepiej wtedy bez kija do mnie nie podchodzić, bo jestem taka złośliwa i wredna wtedy mało jest osób, które potrafią mi ten stan jakoś załagodzić
Mnie tylko jedna osoba potrafi uspokoić. Innym ta sztuka się nie udaje. Jak się wkurzę, to do końca dnia chodzę wściekła. I wtedy wystarczy jakieś głupstwo, żebym wybuchła.

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Hej!
Na krotko wpadlam, bo szlag mnie trafia. Poklocilam sie z mezem i tak mna zatelepalo, ze do tej pory mi nie przeszlo. A zatelepalo mna juz wczoraj Czas u nas zmienili i kompletnie nie wiem, ktora jest godzina i co sie dzieje.

Ide, bo za moment wybuchne!
Jak mam wybuchnąć, to też wolę się oddalić od otoczenia, żeby jak najmniej osób ucierpiało...

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Uuuch, ze złościami to mam tak samo. łatwo wyprowadzić mnie z równowagi, bo potrafię się denerwowac i stresować byle czym, a jak już się wkurzę, to mam problem, żeby się uspokoić
Mnie niewiele rzeczy uspokaja. Po prostu muszę się z tym przespać. Inaczej mi nie przejdzie.
Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Zlikwidowali mi szafę MIYO w drogerii w mojej mieścinie
Czyżby zabrali nam Miyo z Astora przy Krakowskiej?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 06:17   #423
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Dzień dobry, witam się poranną kawą.
Tzn kawa poranna spędzona w towarzystwie B. przed pracą.
A ja od wczoraj w nowej robocie, po prostu... czuję się super

I dzisiaj do kina idę na Bonda
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 06:20   #424
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

witam z rana

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Mój kot miał podobnie ze sznurkiem - łaził za wszystkimi trzymając koniec sznurka w pyszczku i wymuszał zabawę
mój jeden kot ma do zabawy kulke ze sreberka i też po jej rzuceniu przynosi w zębach i tak w kółko...
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 07:46   #425
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość



Czy my o czymś nie wiemy Czyżbyś przerzuciła się na kaszki i zupki w słoiczku

Zupki są pewnie ohydne, ale te owocowe deserki dobre są

Kojarzę Cię z wątku o Gotowych na wszystko, chyba jako osobę która oglądała odcinek jako pierwsza zwykle :P, ale tu mogę się mylić.

------

Co do kotów- jak jeden z kotów chce być pogłaskany to nie podejdzie tylko miauczy na brata, żeby podszedł
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-11-06 o 07:48
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:32   #426
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Pokazałam na blogu matę do ćwiczeń i już jeden anonim mi strzelił teksta, że wiedział, że jestem gruba jak świnia
wywaliłam ten komentarz - bo wiem kto go napisał ale jak nie umie się zalogować i podpisać własnym nickiem to pewnie jak zobaczy brak tego komentarza to napisze kolejny i kolejny :P

czekam na coś mocniejszego
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:41   #427
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Kocham koty

Dziewczyny, potrzebuje pomocy. Moja mama jedzie niedlugo do Polski i moze przywiezc mi kilka rzeczy. Tylko nie wiem co chce. Ktore z tych polskich kosmetykow polecacie?
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 08:57   #428
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
kocham koty

Dziewczyny, potrzebuje pomocy. Moja mama jedzie niedlugo do polski i moze przywiezc mi kilka rzeczy. Tylko nie wiem co chce. Ktore z tych polskich kosmetykow polecacie?
miyo?:d
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:10   #429
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Mój aktualny tymczas uwielbia zabawę patyczkami higienicznymi
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:06   #430
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Mnie zadziwia jak ta firma rozwinęła się. Pamiętam, że kiedyś ich kosmetyki można było kupić w kioskach ruchu i raczej była to taka najniższa z możliwych półek cenowych.
Mam gdzieś w zbiorach jakiś stary lakier do paznokci, kupiony za kolosalną kwotę 4,20 w kiosku. Az się sama zdziwiłam, kiedy robiłam porządki, że to ta marka. Muszę jednak powiedzieć, że nic a nic nie zgęstniał, choć jest już po terminie, tak więc jakość całkiem niezła. Moje dziewczyny się nim teraz bawią
Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
mój jeden kot ma do zabawy kulke ze sreberka i też po jej rzuceniu przynosi w zębach i tak w kółko...
U mnie ostatnio "w modzie" jest kasztan , gania za nim jak szalony
Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Kocham koty

Dziewczyny, potrzebuje pomocy. Moja mama jedzie niedlugo do Polski i moze przywiezc mi kilka rzeczy. Tylko nie wiem co chce. Ktore z tych polskich kosmetykow polecacie?
To zależy czego potrzebujesz
Osobiście uwielbiam szampon rzepowy Joanny i peeling gruboziarnisty Dax oraz krem matujący z tej samej firmy.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:08   #431
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Pokazałam na blogu matę do ćwiczeń i już jeden anonim mi strzelił teksta, że wiedział, że jestem gruba jak świnia
wywaliłam ten komentarz - bo wiem kto go napisał ale jak nie umie się zalogować i podpisać własnym nickiem to pewnie jak zobaczy brak tego komentarza to napisze kolejny i kolejny :P

czekam na coś mocniejszego
To nawet gdybyś była gruba to masz nie pisać bloga i nie pokazywać mat do ćwiczeń, masz siedzieć sama w ciemnym pokoju i ćwiczyć ostro i pokazać się światu dopiero jak schudniesz, tak?

Może ten sam co u mnie kiedyś

Jak widać bluzki M to już otyłość
A komentarza nie kasowałam, może ktoś ma xxxxs i dla niego nawet xxxs to otyłość- jego opinia.

Pod tym samym postem- ile zarabiasz, że tyle wydajesz na zakupy?
Na to odpisał inny anonim, pewnie zaraz wyjdzie że to ja

Ja tam się z samego wyglądu ludzi nie śmieje- owszem, że wolę ubrania oglądać na zgrabnych osobach i na takie blogi wchodzę, ale nie nudzi mi się na tyle żeby jechać po każdym
Natomiast z zachowań się już śmieje- typu kasowanie postów na blogu czy całej dyskusji na fb i udawanie, że to nigdy nie miało miejsca; czy śmianie się z czegoś.
Albo też udawanie, że się chlewu wizażowego nie czyta, ale ciągłe poprawianie postów zgodnie z tym co wizażanki skrytykowały

Ale według niektórych to już jest hejtowanie

I ludzie też nie rozróżniają hejtowania od krytycznego komentarza- bo jak się napiszę, że komuś coś tak obcisłego nie pasuje to bywa larmo pt 'To, że nie jestem wieszakiem oznacza, że już się ładnie ubrać nie mogę' A komentarz 'Moim zdaniem powinnas zrezygnować z tak obcisłych sukienek, bo są niekorzystne dla swojej sylwetki' to co innego niż 'spasiony wieprzku, wzięłam sobie do zjedzenia serek wiejski light, ale jak na Ciebie spojrzałam to nawet tego mi się odechciało, skończę na wodzie z cytryną; będę na Ciebie patrzeć jak mi przyjdzie ochota na ciasto'

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Kocham koty

Dziewczyny, potrzebuje pomocy. Moja mama jedzie niedlugo do Polski i moze przywiezc mi kilka rzeczy. Tylko nie wiem co chce. Ktore z tych polskich kosmetykow polecacie?
Nie wiem w jakim teraz kraju jesteś (minusy nie bycia na wątku od początku) i do czego nie masz dostępu :P

Ja bym poprosiła np o coś z Joanny- szampom miód&cytryna, szampon z lnem czy miętą, z Eveline- np tusz volume celebrites, maseczki; maseczki z dermiki, biovax mleczny l'biotica, capitavit.
A najbardziej o coś z półproduktów

Pewnie sporo by się tego nazbierało(pół samolotu ), ale będąc na co dzień tutaj to sobie człowiek nie uświadamia czego by mu mogło brakować

Ostatnio upolowałam parę rzeczy z marion, ale jeszcze nie testowałam, więc się nie wypowiem.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-11-06 o 10:13
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 10:46   #432
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
To nawet gdybyś była gruba to masz nie pisać bloga i nie pokazywać mat do ćwiczeń, masz siedzieć sama w ciemnym pokoju i ćwiczyć ostro i pokazać się światu dopiero jak schudniesz, tak?
No jak kupujesz blasamy antycellulitowe, zdrowo jesz i w ogóle. Masz mate, hula-hop płyty Chodakowskiej to pewnie jestes gruba jak świnia.

I najlepiej jak się w ogóle nie będziesz pokazywać na świecie bo wstyd.

Dokładnie jest tak jak piszesz, każdy ma inne pojęcie 'otyłości'.

Ja zauważyłam, że się zapuściłam bo kiedyś ważyłam max 45 kilo ..

Cytat:
Ostatnio upolowałam parę rzeczy z marion, ale jeszcze nie testowałam, więc się nie wypowiem.
Dla blondynek polecam szampon fioletowy z Marion ultra mocny :O
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:46   #433
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
'spasiony wieprzku, wzięłam sobie do zjedzenia serek wiejski light, ale jak na Ciebie spojrzałam to nawet tego mi się odechciało, skończę na wodzie z cytryną; będę na Ciebie patrzeć jak mi przyjdzie ochota na ciasto'
wiem, że to wredne i takie kwiatki się zdarzają, ale nie mogę
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:57   #434
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

U mnie nowy post, depresja lakierowa pokonana.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 11:25   #435
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Sondrina nie wiedziałam, że jesteś z Opola Akurat pisałam o moim rodzinnym mieście pod Częstochową. Nie wiedziałam, że w tym Astorze jest szafa MIYO. Na Szarych Szeregów też jest Astor, muszę się nastęnym razem przyjrzeć, czy jest i MIYO.

Po 10 będą stawki? Myślałam, że później I oooo tak, w zeszłym roku były bardzo przyzwoite. Rozumiem, że Ty również dostałaś, to gratuluję
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:34   #436
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Sondrina nie wiedziałam, że jesteś z Opola Akurat pisałam o moim rodzinnym mieście pod Częstochową. Nie wiedziałam, że w tym Astorze jest szafa MIYO. Na Szarych Szeregów też jest Astor, muszę się nastęnym razem przyjrzeć, czy jest i MIYO.

Po 10 będą stawki? Myślałam, że później I oooo tak, w zeszłym roku były bardzo przyzwoite. Rozumiem, że Ty również dostałaś, to gratuluję
Jak ja Wam zazdroszczę, ze macie już decyzje. Ja nadal nie wiem kiedy dostanę stypendium socjalnie, ani czy załapię się na naukowe
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:38   #437
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Sondrina nie wiedziałam, że jesteś z Opola Akurat pisałam o moim rodzinnym mieście pod Częstochową. Nie wiedziałam, że w tym Astorze jest szafa MIYO. Na Szarych Szeregów też jest Astor, muszę się nastęnym razem przyjrzeć, czy jest i MIYO.

Po 10 będą stawki? Myślałam, że później I oooo tak, w zeszłym roku były bardzo przyzwoite. Rozumiem, że Ty również dostałaś, to gratuluję
Nooo, jest z Opola Nawet się 18.11 spotkacie ;P hehe
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:48   #438
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Hej dziewuszki
Ja sprzątam dziś od rana w ciuchach i kosmetykach

A niedawno zmalowałam makijaż jak powycinam i zmniejszę zdjecia wrzucę na bloga
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 12:53   #439
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Nooo, jest z Opola Nawet się 18.11 spotkacie ;P hehe
Miałam właśnie pytać, czy będzie na spotkaniu
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 13:03   #440
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:05   #441
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
I dzisiaj do kina idę na Bonda

mam nadzieję, że tak samo Ci się spodoba jak mi
Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość
mój jeden kot ma do zabawy kulke ze sreberka i też po jej rzuceniu przynosi w zębach i tak w kółko...
kulki z folii, kapselki od plastikowych butelek, rolki od papieru do kasy fiskalnej, patyczki do uszu, sznureczki - ja nie wiem jak prosperuje biznes produkujący zabawki dla kotów, ale jak dla mnie mogłoby go nie być. Kupisz kotu zabawki - leżą. Ale upolowana prosto z zabałaganionego stołu zakrętka od jogurtu - o taaaaaaaaaaaak, to jest toooooooooo!!!

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
To nawet gdybyś była gruba to masz nie pisać bloga i nie pokazywać mat do ćwiczeń, masz siedzieć sama w ciemnym pokoju i ćwiczyć ostro i pokazać się światu dopiero jak schudniesz, tak?

Może ten sam co u mnie kiedyś

Jak widać bluzki M to już otyłość
A komentarza nie kasowałam, może ktoś ma xxxxs i dla niego nawet xxxs to otyłość- jego opinia.
bycie grubym nie jest faszyn, dlatego schudłam
żart oczywiście, ja nie wiem, bo jak dla mnie to jest decyzja każdego i dopóki się dobrze czuję to co komu do tego jak wyglądam??? mam prawo pisać na blogu o tym, że jestem na diecie a za chwilę wrzucić zdjęcia szarlotki - prócz moich wyrzutów sumienia nikt nie ma prawa mnie osądzać...
Nie możemy wszyscy nosić esek, bo świat byłby nudny.
Cytat:
Pod tym samym postem- ile zarabiasz, że tyle wydajesz na zakupy?
Na to odpisał inny anonim, pewnie zaraz wyjdzie że to ja
grrr. tego nie lubię, pewnie pod moją wczorajszą notką też by takie kwiatki były, gdybym miała niewyłączonych anonimków

Cytat:
I ludzie też nie rozróżniają hejtowania od krytycznego komentarza- bo jak się napiszę, że komuś coś tak obcisłego nie pasuje to bywa larmo pt 'To, że nie jestem wieszakiem oznacza, że już się ładnie ubrać nie mogę' A komentarz 'Moim zdaniem powinnas zrezygnować z tak obcisłych sukienek, bo są niekorzystne dla swojej sylwetki' to co innego niż 'spasiony wieprzku, wzięłam sobie do zjedzenia serek wiejski light, ale jak na Ciebie spojrzałam to nawet tego mi się odechciało, skończę na wodzie z cytryną; będę na Ciebie patrzeć jak mi przyjdzie ochota na ciasto'

genialne
ja tylko nie rozumiem jednej rzeczy - nie nazwę hejtowaniem kiedy osoba funkcjonująca pod swoim nickiem napisze konstruktywny komentarz, nawet jeśli jest na nie. Ale ja mam wrażenie, że Anonimy nie potrafią komentować z sensem tylko przyłażą na blogi wylewać żale...

Jezu jestem po dwóch kawach i nadal mi sennie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:30   #442
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Heh moja kota też najbardziej lubi mi kraść moje rzeczy typu pendrive Ostatnio go szukaliśmy za meblami i ostatecznie był pod biurkiem a pendrive dość cenny bo 16GB SanDisk cruzer
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:42   #443
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

A na blogu post z nową kolekcją Alchemy od Lime Crime
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:42   #444
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Heh moja kota też najbardziej lubi mi kraść moje rzeczy typu pendrive Ostatnio go szukaliśmy za meblami i ostatecznie był pod biurkiem a pendrive dość cenny bo 16GB SanDisk cruzer
hłehłe..
to moja jeszcze lepiej mnie urządziła, bo wieczorem ostatniego dnia miesiąca robiłam we firmie raport miesięczny i to taka maleńka roleczka papieru, położyłam w domu na stole, rano się budzę - raportu nie ma obszukałam calutki dom! nie ma.. po tygodniu w trakcie sprzątania gruntownego odsuwamy kanapę a tam co - raport. Dobrze, że robi się kopia bo inaczej teściowa by mnie przeswięciła....
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:44   #445
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hłehłe..
to moja jeszcze lepiej mnie urządziła, bo wieczorem ostatniego dnia miesiąca robiłam we firmie raport miesięczny i to taka maleńka roleczka papieru, położyłam w domu na stole, rano się budzę - raportu nie ma obszukałam calutki dom! nie ma.. po tygodniu w trakcie sprzątania gruntownego odsuwamy kanapę a tam co - raport. Dobrze, że robi się kopia bo inaczej teściowa by mnie przeswięciła....
hehe, te koty niby takie słodziaki, a swoje za uszami mają
też by mnie w pracy umordowali za zgubienie jakiegoś raportu
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:50   #446
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

kto dostał propozycję testów kosmetyków od tej samej agnecji, ktora rozsyłała novoxidil ręka w górę?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:58   #447
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
kto dostał propozycję testów kosmetyków od tej samej agnecji, ktora rozsyłała novoxidil ręka w górę?
Nie dostałam A co to za kosmetyki?

P.S. Oni chyba tak na oślep trochę wysyłają, bo wtedy jak pisali o Novoxidyl to dziękowali za udział w akcji Merz Spezial, a ja na przykład tego nie testowałam, tylko kupiłam te tabletki i sama zamieściłam opinię.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty

Edytowane przez Annaluka
Czas edycji: 2012-11-06 o 13:59
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 13:59   #448
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Pokazałam na blogu matę do ćwiczeń i już jeden anonim mi strzelił teksta, że wiedział, że jestem gruba jak świnia
wywaliłam ten komentarz - bo wiem kto go napisał ale jak nie umie się zalogować i podpisać własnym nickiem to pewnie jak zobaczy brak tego komentarza to napisze kolejny i kolejny :P

czekam na coś mocniejszego


dobrze, że wie jak wyglądasz lepiej od Ciebie czyli rozumiem, że te wszystkie modelki, które ćwiczą po kilka godzin dziennie też są grube? bo tutaj taka logika jest właśnie

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
No jak kupujesz blasamy antycellulitowe, zdrowo jesz i w ogóle. Masz mate, hula-hop płyty Chodakowskiej to pewnie jestes gruba jak świnia.

I najlepiej jak się w ogóle nie będziesz pokazywać na świecie bo wstyd.

Dokładnie jest tak jak piszesz, każdy ma inne pojęcie 'otyłości'.

Ja zauważyłam, że się zapuściłam bo kiedyś ważyłam max 45 kilo ..

Dla blondynek polecam szampon fioletowy z Marion ultra mocny :O
taki anonim myśli, że taka osoba jeż już tak gruba, że pewnie nie może się schylić więc kupuje te wszystkie rzeczy żeby schudnąć od patrzenia


witam się przed kawą i w trakcie sprzątania
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:03   #449
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Nie dostałam A co to za kosmetyki?

P.S. Oni chyba tak na oślep trochę wysyłają, bo wtedy jak pisali o Novoxidyl to dziękowali za udział w akcji Merz Spezial, a ja na przykład tego nie testowałam, tylko kupiłam te tabletki i sama zamieściłam opinię.
http://granatapfel.pl/ paczka i 4 kosmetyki.
wiem wiem, też nie uczestniczyłam w akcji MS ale Novoxidil już tak. W pierwszym momencie pomyślałam to samo, ale chyba chodziło im, że po udanej akcji MS zapraszają do nowej...teraz też pisali do mnie jako do jednej z uczestniczek akcji MS i N. Czy cos takiego
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-11-06 o 14:05
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 14:06   #450
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Ta osoba wie jak wyglądam od dołu do góry... Napisałam w notce, że się zapuściłam (bo mi się przytyło) to już poleciał tekst, że jestem gruba.
Dostałam też aluzje, że zdjęcie które mam jako avatar(na koncie blogger) to ZDJĘCIE mojej siostry (bo ja jestem przecież gruba więc to nie jest możliwe, że to ja a mojej siostry {jednej jak i drugiej} nie widział i nie wie, że obie to brunetki) - pomijam fakt, że nigdzie nie napisałam, że to MOJE zdjęcie
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.