Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-27, 12:24   #421
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Panna Sz. nie ma pojęcia o zdrowym żywieniu, co zresztą mocno przekłada się na jej wygląd - cerę, włosy, cienie pod oczami itd. Zdecydowanie jest jedną z tych "weganek", które bez żadnego wewnętrznego przekonania podążają za obecnym trendem. Jeśli nie czuje awersji do miejsca, to na jej miejscu zaczęłabym od odstawienia pizzy i mocno przetworzonych produktów (wędliny sojowe - fuj), zaczęła jeść po prostu więcej warzyw i jeśli czułabym potrzebę - powoli zmieniałabym "piramidę żywieniową" stopniowo rezygnując z nabiału i mięsa. U niej wygląda to tak, że je jakieś głodowe, pseudo-zdrowe instagramowe śniadanko - jogurt z owocami, potem przez kilka godzin nic, a drugą połowę dnia zajada pieczywo z masłem, pizze i austrackie kluseczki z serem.
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 12:26   #422
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;56445548]Poza tym mówienie, że mieszka się w Warszawie czy nawet w okolicach Warszawy mówi ludziom więcej niż, że się mieszka w Legionowie.
[/QUOTE]

Dokładnie, nie każdy wie gdzie leży Legionowo, a Warszawę wszyscy kojarzą
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 12:42   #423
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
serio? Dla mnie jest straszna...
No serio :P. Dla mnie jest normalna i naturalna. I nie jest kopiuj, wklej.

Edytowane przez Yoooko
Czas edycji: 2016-02-27 o 12:43
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:05   #424
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII


Stylizacje.
hm, teraz nadal stara się w sumie niepotrzebnie zakrywać za dużą ilością produktów.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:12   #425
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
obejrzałam nową szusz, jedyne słuszne podsumowanie:
<3 <3 <4 <5
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:13   #426
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
Wegański food haul u Szusz:


Przeczuwam wysyp wegańskich foodbooków na szuszgotuje . A wywód o majonezie mnie rozwalił - zwykły majonez fuj, bo na pewno nie jest dietetyczny, a wegański majonez już fajny bo w 100% roślinny. Co z tego, że oleju zawiera tyle samo co zwykły majonez więc i kaloryczność ma podobną, różni się zapewne tylko tym, że nie ma w nim jajek. No ale "vigan" więc można żreć .
Mój ulubiony temat... do hejtowania

Serio żałuję, że to obejrzałam i mam już dość "zdrowego odżywiania" w wykonaniu tej osoby.
Widać, że ewidentnie robi to tylko dlatego, że to jest teraz trendy i to chwytliwy temat. A tak poza tym ani nie ma pojęcia o żywieniu jakimkolwiek, ani wcale nie chce tego robić.

Każdy człowiek, który chce się zdrowo odżywiać zaczyna od rzeczy oczywistych, czyli wyeliminowania fast foodów, żywności chemicznej, wysoko przetworzonej itp. A szusz? Eliminuje jajecznicę, zostawia pizzę i MacDonalda.

No ale ona nie pójdzie do warzywniaka, nie kupi jakichkolwiek warzyw i owoców, tylko zamawia w necie paczki z wegańskimi parówkami, a wieczorem wpieprzy pizzę z salami. Nie no, świetnie jej idzie ta droga do weganizmu, serio. Eliminuję jajka, jem kiełbasę. Super.

W ogóle fajnie by bylo, żeby w ogóle wiedziała co tak naprawdę je. Na przykład dobrze by było sprawdzić sobie, czym tak właściwie jest soja, skoro planuje jeść jogurty sojowe, mleko sojowe, ser sojowy, wędliny sojowe. No ale zdziwienie, że na opakowaniu jest błąd, bo jest napisane "beans", a to przecież miała być soja!
Dramat.

I te jej sprzeczne ze sobą informacje. Zarzeka się, że nigdy nie lubiła mięsa i rzadko je jadła, więc po co jej zapasy wegańskich wędlin?!
I jeszcze wegańskie jedzenie dla psa, ale jak pójdą do Maca, to pies dostanie McNuggetsy.

Ok. Wyżyłam się. Dziewczyny, z góry przepraszam za ten mój wywód, proszę nie krytykujcie mnie.
Po prostu żywienie to temat mi bliski, bardzo się tym interesuję i takie domorosłe specjalistki działają na mnie, jak płachta na byka. Ale obiecuję zrobić sobie przerwę od kanału szusz gotuje. :P

Kasia Drzyżdzyk - przepiękna dziewczyna Ale obejrzałam jej zdjęcia na fb i faktycznie w jej przypadku powiększanie ust było niepotrzebne. No i to dziwne rozdziawianie warg na każdym zdjęciu...eeee?
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:17   #427
zeszyt02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 79
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Laura i jej rodzina wielokrotnie wspominały, że Laura mieszka w Warszawie. Dopiero jak wybuchła afera to zaczęła wspominać o mieszkaniu za czy pod Warszawą.
zeszyt02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 13:33   #428
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

A czy to ważne czy Laura mieszka w Warszawie czy w Legionowie? Serio aż taka gownoburze trzeba z tego robić?


Nowy "vlog" u Pauliny, moim zdaniem powinien nosić nazwę przynudzanie.
https://youtu.be/OF2HM68_4Ug


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:41   #429
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Hm, ale o co chodzi z tym, czy Laura mieszka w Warszawie, pod Warszawą, za Warszawą, blisko Warszawy, pół godziny, dwadzieścia minut? Przecież wszystko widać jasno we vlogach - na uczelnię/do miasta/na spotkania/gdziekolwiek jeździ SKM-ką, ma chyba blisko do lasu, nie lansuje się po centrum stolicy, udając, że to jej bliska okolica, pewnie po prostu skrótowo mówi, że w Wawie. Tak mnie się wydaje. Nie wiem, zresztą, mnie to kompletnie obojętne, czy ona mówi, że w/pod/przy/za/przed

Tak w ogóle, to śnił mi się youtubowy sen. Byłam na jakiejś konferencji/zlocie, było dużo stoisk z różnych dziedzin i spotkałam Karolinę Stylizacje Była bardzo miła dla mnie, gadałyśmy sobie i oprowadzała mnie po tym miejscu, mówiła: "O, tutaj możesz sobie zbadać, czy masz zdrowe włosy, idź, spróbuj, ja zaczekam na Ciebie" no i tak sobie chodziłyśmy, zęby też można było sprawdzić np.
Swoją drogą impreza odbywała się w hotelu, a samo miejsce wystawowe wyglądało jak wielki korytarz szkolny i stoiska zrobione były z połączonych ze sobą starych, zdezelowanych ławek szkolnych wszędzie walały się też krzesła, równie stare, które pamiętam ze swojej podstawówki - krzywy stalowy stelaż i drewniane, przyśrubowane do niego płyty, pomalowane ciemnozieloną farbą.
Ale najlepszy smaczek na koniec - Karolina obdarowała mnie ogromną torbą z kosmetykami, gadżetami i czym tylko jeszcze - tak się cieszyłam, odwróciłam się na chwilę i... ktoś mi ją ukradł ;(( chodziłam potem po tym szkolnym korytarzu i szukałam tej torby, inni goście mieli swoje torby z giftami, a ja mojej nie odzyskałam : <

Edytowane przez 201607131110
Czas edycji: 2016-02-27 o 13:43
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:43   #430
Koalka01
Raczkowanie
 
Avatar Koalka01
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Zanetka1990 Pokaż wiadomość
Wegański food haul u Szusz:


Przeczuwam wysyp wegańskich foodbooków na szuszgotuje . A wywód o majonezie mnie rozwalił - zwykły majonez fuj, bo na pewno nie jest dietetyczny, a wegański majonez już fajny bo w 100% roślinny. Co z tego, że oleju zawiera tyle samo co zwykły majonez więc i kaloryczność ma podobną, różni się zapewne tylko tym, że nie ma w nim jajek. No ale "vigan" więc można żreć .

Bedzie wysyp wegańskiej dań, zakupów i wszystkiego wegańskiego, temat teraz bardzo modny, duzo osób sie interesuje, młodych, ślepo beda ja śledzić a ona potrzebuje nowych subskrypcji i kasy, ma byc ślub roku, niezapominajmy!!!, a gimnazja wszystko łyknie a wyświetlenia i kasa beda sie zgadzać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koalka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:48   #431
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Mój ulubiony temat... do hejtowania

Serio żałuję, że to obejrzałam i mam już dość "zdrowego odżywiania" w wykonaniu tej osoby.
Widać, że ewidentnie robi to tylko dlatego, że to jest teraz trendy i to chwytliwy temat. A tak poza tym ani nie ma pojęcia o żywieniu jakimkolwiek, ani wcale nie chce tego robić.

Każdy człowiek, który chce się zdrowo odżywiać zaczyna od rzeczy oczywistych, czyli wyeliminowania fast foodów, żywności chemicznej, wysoko przetworzonej itp. A szusz? Eliminuje jajecznicę, zostawia pizzę i MacDonalda.

No ale ona nie pójdzie do warzywniaka, nie kupi jakichkolwiek warzyw i owoców, tylko zamawia w necie paczki z wegańskimi parówkami, a wieczorem wpieprzy pizzę z salami. Nie no, świetnie jej idzie ta droga do weganizmu, serio. Eliminuję jajka, jem kiełbasę. Super.

W ogóle fajnie by bylo, żeby w ogóle wiedziała co tak naprawdę je. Na przykład dobrze by było sprawdzić sobie, czym tak właściwie jest soja, skoro planuje jeść jogurty sojowe, mleko sojowe, ser sojowy, wędliny sojowe. No ale zdziwienie, że na opakowaniu jest błąd, bo jest napisane "beans", a to przecież miała być soja!
Dramat.

I te jej sprzeczne ze sobą informacje. Zarzeka się, że nigdy nie lubiła mięsa i rzadko je jadła, więc po co jej zapasy wegańskich wędlin?!
I jeszcze wegańskie jedzenie dla psa, ale jak pójdą do Maca, to pies dostanie McNuggetsy.

Ok. Wyżyłam się. Dziewczyny, z góry przepraszam za ten mój wywód, proszę nie krytykujcie mnie.
Po prostu żywienie to temat mi bliski, bardzo się tym interesuję i takie domorosłe specjalistki działają na mnie, jak płachta na byka. Ale obiecuję zrobić sobie przerwę od kanału szusz gotuje. :P
Zgadzam się z każdym słowem Byłam przekonana, że będzie to haul z warzywami, owocami i podpowiedziami jak je łączyć. A tu parówki, ser i wszechobecna soja sama ograniczam mięso i szukam nowych smaków, no ale nie takich jak zaproponowanych w filmiku. Aczkolwiek dzięki Szusz polubiłam awokado
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 13:49   #432
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

O ile zywienie susz to jej sprawa, to za pomysl zywienie psa i innych zwierzat miesozernych weganiskimi odpadami powinna dostac kopa w zad. Mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”

Edytowane przez Misha_
Czas edycji: 2016-02-27 o 13:50
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:50   #433
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Koalka01 Pokaż wiadomość
Bedzie wysyp wegańskiej dań, zakupów i wszystkiego wegańskiego, temat teraz bardzo modny, duzo osób sie interesuje, młodych, ślepo beda ja śledzić a ona potrzebuje nowych subskrypcji i kasy, ma byc ślub roku, niezapominajmy!!!, a gimnazja wszystko łyknie a wyświetlenia i kasa beda sie zgadzać.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ale o czym Ty mówisz, ona ma starszą widownię, do czego zawsze dążyła, bo do jej kanału trzeba dojrzeć
I bardzo dobrze, wolę zostać w swoim świecie i jej nie ogarniać, niż należeć do jej 'dorosłego', zakłamanego światka.

Mificzku, jaki masz słodki av <3
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2016-02-27 o 14:02
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 13:54   #434
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez zeszyt02 Pokaż wiadomość
Laura i jej rodzina wielokrotnie wspominały, że Laura mieszka w Warszawie. Dopiero jak wybuchła afera to zaczęła wspominać o mieszkaniu za czy pod Warszawą.
Moim zdaniem stosowały to jako takie uogólnienie. Bo Laura jak była u rodziców mówiła często, że wraca "do Warszawy". Zresztą nie ukrywa specjalnie tego gdzie mieszka, i nie wiem co to w ogóle za afera
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 14:07   #435
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Jak ja to nadrobię

Jadę na benefit na śląską manifę i tak myślę - bierzecie też czasem udzial w tego typu imprezach? Niekoniecznie związanych z tematem, ale z jakimś działaniem społecznym?
Miłego weekendu dziołszki jutro będę czytała w opór!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 14:14   #436
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Oj podli heaterzy, tyle ataku za Szusz i niczym niepoparte oskarżenia o niezdrowe odżywianie! Gdzie są źródła, publikacje naukowe? Szusz nimi dysponuje:



Łyso Wam teraz? Wiadomo że jajka są mniej zdrowe bo nie są warzywami tak jak pizza!

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Hm, ale o co chodzi z tym, czy Laura mieszka w Warszawie, pod Warszawą, za Warszawą, blisko Warszawy, pół godziny, dwadzieścia minut? Przecież wszystko widać jasno we vlogach - na uczelnię/do miasta/na spotkania/gdziekolwiek jeździ SKM-ką, ma chyba blisko do lasu, nie lansuje się po centrum stolicy, udając, że to jej bliska okolica, pewnie po prostu skrótowo mówi, że w Wawie. Tak mnie się wydaje. Nie wiem, zresztą, mnie to kompletnie obojętne, czy ona mówi, że w/pod/przy/za/przed

Tak w ogóle, to śnił mi się youtubowy sen. Byłam na jakiejś konferencji/zlocie, było dużo stoisk z różnych dziedzin i spotkałam Karolinę Stylizacje Była bardzo miła dla mnie, gadałyśmy sobie i oprowadzała mnie po tym miejscu, mówiła: "O, tutaj możesz sobie zbadać, czy masz zdrowe włosy, idź, spróbuj, ja zaczekam na Ciebie" no i tak sobie chodziłyśmy, zęby też można było sprawdzić np.
Swoją drogą impreza odbywała się w hotelu, a samo miejsce wystawowe wyglądało jak wielki korytarz szkolny i stoiska zrobione były z połączonych ze sobą starych, zdezelowanych ławek szkolnych wszędzie walały się też krzesła, równie stare, które pamiętam ze swojej podstawówki - krzywy stalowy stelaż i drewniane, przyśrubowane do niego płyty, pomalowane ciemnozieloną farbą.
Ale najlepszy smaczek na koniec - Karolina obdarowała mnie ogromną torbą z kosmetykami, gadżetami i czym tylko jeszcze - tak się cieszyłam, odwróciłam się na chwilę i... ktoś mi ją ukradł ;(( chodziłam potem po tym szkolnym korytarzu i szukałam tej torby, inni goście mieli swoje torby z giftami, a ja mojej nie odzyskałam : <
Mnie robi różnicę jak szukam mieszkania w mieście X a ludzie podciągają pod to miejscowości 20 km dalej bo czemu nie... Moje ulubione to nazwać jakąś wiochę ulicą w tym mieście X może nikt nie zauważy jak przyjedzie obejrzec

Dla mnie takie przekłamywanie miejscowości to januszowanie.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 14:22   #437
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
O
Mnie robi różnicę jak szukam mieszkania w mieście X a ludzie podciągają pod to miejscowości 20 km dalej bo czemu nie... Moje ulubione to nazwać jakąś wiochę ulicą w tym mieście X może nikt nie zauważy jak przyjedzie obejrzec

Dla mnie takie przekłamywanie miejscowości to januszowanie.
W takich sytuacjach to już przegięcie, ale u Laury raczej nie ma znaczenia czy powie o Legionowie czy o Warszawie. Większość widzów nawet nie wie gdzie jest Legionowo. Może też nie chce za mocno afiszować się tym gdzie mieszka, żeby uniknąć jakiś nalotów fanów i innych dziwnych sytuacji. Banshee miała ostatnio z tym problem, bo mieszka w małym mieście i fani nie mieli dużego problemu ze znalezieniem konkretnego domu

I nie nazwałabym tego Januszowaniem. Nazwa mniejszego miasta zwykle nic nie mówi ludziom, łatwiej jest powiedzieć o tym większym. Szczególnie jeśli życie toczy się w większym, a do miasta w którym się mieszka wraca się dosłownie tylko na noc. Często z tych miasteczek można szybciej dojechać do centrum niż z obrzeży miasta

Edytowane przez 201607111008
Czas edycji: 2016-02-27 o 14:24
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 14:33   #438
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Mnie robi różnicę jak szukam mieszkania w mieście X a ludzie podciągają pod to miejscowości 20 km dalej bo czemu nie... Moje ulubione to nazwać jakąś wiochę ulicą w tym mieście X może nikt nie zauważy jak przyjedzie obejrzec

Dla mnie takie przekłamywanie miejscowości to januszowanie.
Ten przykład rozumiem, ale Laura nie sprzedaje mieszkania, jest vlogerką i sporo osób z całej Polski ją ogląda, czy powinna za każdym razem mówić - jadę do Legionowa pod Warszawą?
Z kolei wydaje mi się, że gdyby mówiła, że wraca do Legionowa, miałaby pod każdym vlogiem pytania: a gdzie jest to Legionowo? Przeprowadziłaś się do innego miasta? Mnie u niej ten skrót nie boli, właściwie to mogłaby mieszkać gdziekolwiek albo mówić, że mieszka, nie robi mi to różnicy. Ale ok, rozumiem Twoje argumenty.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 14:43   #439
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Zacznijmy od tego że w życiu Laury nie dzieje się nic ciekawego. Naprawdę nie wiem o co chodzi z popularnościa tego kanału. Codzienne życie Laury: wstaje- je śniadanie- wychodzi na spacer- wraca- gotuje obiad- zakupy- kolacja- spanie w weekend studiuje jakże prestiżowy kierunek na ugruntowanej na rynku uczelni.

Gdyby nie zdzieciinniała Danka(Joł/ Joł men), Marzenka i Jacek to nie było by co oglądać na tym kanale, ani na jej drugim kanale. Żadnych recenzji kosmetyków i porad tylko rodzinny Big Brother with family Ogrodowczyk.


Wydaje mi się, że w jednym z vlogów na początku vlogowania mówiła, że nie chce pokazywać widoków z okna, bo nieszka pod Warszawą i się zwyczajnie boi dlatego, że w mieszkaniu mieszka sama. Laura w ochronie swoich rodzinnych problemów z dalszej i bliższej rodziny, adresów zamieszkania, miejsc pracy członków rodziny itd. jest bardzo nieostrożna, nawet bardziej niż Szusz.
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 14:46   #440
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
O ile zywienie susz to jej sprawa, to za pomysl zywienie psa i innych zwierzat miesozernych weganiskimi odpadami powinna dostac kopa w zad. Mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie
Jeśli kota zaczęłaby karmić wegańsko to w sumie nadawałoby się to nawet do zgłoszenia do jakiegoś stowarzyszenia opieki nad zwierzętami, ale mam nadzieję, że nie jest taka głupia.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 14:59   #441
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
W takich sytuacjach to już przegięcie, ale u Laury raczej nie ma znaczenia czy powie o Legionowie czy o Warszawie. Większość widzów nawet nie wie gdzie jest Legionowo. Może też nie chce za mocno afiszować się tym gdzie mieszka, żeby uniknąć jakiś nalotów fanów i innych dziwnych sytuacji. Banshee miała ostatnio z tym problem, bo mieszka w małym mieście i fani nie mieli dużego problemu ze znalezieniem konkretnego domu

I nie nazwałabym tego Januszowaniem. Nazwa mniejszego miasta zwykle nic nie mówi ludziom, łatwiej jest powiedzieć o tym większym. Szczególnie jeśli życie toczy się w większym, a do miasta w którym się mieszka wraca się dosłownie tylko na noc. Często z tych miasteczek można szybciej dojechać do centrum niż z obrzeży miasta
Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Ten przykład rozumiem, ale Laura nie sprzedaje mieszkania, jest vlogerką i sporo osób z całej Polski ją ogląda, czy powinna za każdym razem mówić - jadę do Legionowa pod Warszawą?
Z kolei wydaje mi się, że gdyby mówiła, że wraca do Legionowa, miałaby pod każdym vlogiem pytania: a gdzie jest to Legionowo? Przeprowadziłaś się do innego miasta? Mnie u niej ten skrót nie boli, właściwie to mogłaby mieszkać gdziekolwiek albo mówić, że mieszka, nie robi mi to różnicy. Ale ok, rozumiem Twoje argumenty.
To może powiedzieć jadę do domu
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:00   #442
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Wlasnie tak mi sie wydawalo, ze zaraz ktos to podepnie pod januszowanie albo kompleks Warszawki. Laura ma ego jak Doda Elektroda, wątpię, żeby musiała się podbudować mówiąc "mieszkam w Warszawie"
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:04   #443
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
To może powiedzieć jadę do domu
I zaczna sie pytania gdzie mieszka
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:05   #444
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
To może powiedzieć jadę do domu
Może nie traktuje tego jak domu, domem jest dla niej Olsztyn. Serio to takie ważne, żeby robić jakąś dziwną drame?
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:06   #445
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
U Laury drama pod dzisiejszym vlogiem, bo Ninka lat 3 śpi w łóżku z mamą.
Laura oczywiście zirytowana, ale rozwalił mnie jeden komentarz:
pani.anna 18 minut temu
+Milka M większość dzieci śpiąca z rodzicami ma swoje łóżka. Niektórzy rodzice wychowują dzieci w bliskości i miłości. niestety w pl panuje moda na zimny chów. Od małego zamiast ciepło i bliskość mamy to zimne łożeczko, zamiast rąk mamy to wózek lub leżaczek itp

zimny chów, zimne łóżeczka, no co za kraj!


Ja wielbiłam Kubę z 1 edycji Agenta
odchodząc od kwestii co jest lepsze dla dziecka (ja spałam z mamą do 7 roku życia, bo mieszkaliśmy we czwórkę w jednym pokoju), to żenada, że w ogóle ktoś ma czelność wypominać takie rzeczy

A pomijając kwestię doboru diety u Szuszy, to rozkładający na cycki jest jej tekst o tym, że w sumie to nie ogarnia, co kupiła, ale możemy sobie sprawdzić w Google. Szkoda, że ona nie stosuje się do tej rady, prosząc o "pisanie w komentarzach" nawet tłumaczeń niemieckich słówek.

Edytowane przez Silene1310
Czas edycji: 2016-02-27 o 15:09
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:09   #446
zeszyt02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 79
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Mam podobne zdanie na temat miejsca zamieszkania jak Krolowa Julianna. Nie lubię przekłamywania lokalizacji lub innych spraw. Zawracają człowiekowi głowę, by potem się okazało, że prawda jest zupełnie inna.

Jest 21 wiek, każdy potrafi wpisać miejscowość Legionowo w google i sprawdzić, gdzie to jest

Mieszka w Warszawie to niech tak mówi, mieszka w Legionowie to niech będzie Legionowo lub za Warszawą lub pod Warszawą. Sama mieszkam w Warszawie i dlatego bardziej zwracam na to uwagę. Dla mnie Warszawa, a Legionowo to dwie zupełnie odrębne miejscowości. Sama się kiedyś zastanawiałam, gdzie ona mieszka jak szła po ulicy. Potem się okazało, że w "Warszawie" zwanej Legionowo.

Jakby Laurze zależało na anonimowość to nie pokazywałaby widoków z okna. Myślę, że sporo osób z Legionowa może zlokalizować jej mieszkanie.


Laura ma chyba starszą widownie niż Banshee. No i nie jest tak popularna. Banshee ma ponad pół milionów subskrybcji, a Laura ma tylko 50 000.
zeszyt02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:10   #447
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tego że w życiu Laury nie dzieje się nic ciekawego. Naprawdę nie wiem o co chodzi z popularnościa tego kanału. Codzienne życie Laury: wstaje- je śniadanie- wychodzi na spacer- wraca- gotuje obiad- zakupy- kolacja- spanie w weekend studiuje jakże prestiżowy kierunek na ugruntowanej na rynku uczelni.

Gdyby nie zdzieciinniała Danka(Joł/ Joł men), Marzenka i Jacek to nie było by co oglądać na tym kanale, ani na jej drugim kanale. Żadnych recenzji kosmetyków i porad tylko rodzinny Big Brother with family Ogrodowczyk.


Wydaje mi się, że w jednym z vlogów na początku vlogowania mówiła, że nie chce pokazywać widoków z okna, bo nieszka pod Warszawą i się zwyczajnie boi dlatego, że w mieszkaniu mieszka sama. Laura w ochronie swoich rodzinnych problemów z dalszej i bliższej rodziny, adresów zamieszkania, miejsc pracy członków rodziny itd. jest bardzo nieostrożna, nawet bardziej niż Szusz.
No wreszcie ktoś to powiedział
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:15   #448
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez zeszyt02 Pokaż wiadomość
Mam podobne zdanie na temat miejsca zamieszkania jak Krolowa Julianna. Nie lubię przekłamywania lokalizacji lub innych spraw. Zawracają człowiekowi głowę, by potem się okazało, że prawda jest zupełnie inna.

Jest 21 wiek, każdy potrafi wpisać miejscowość Legionowo w google i sprawdzić, gdzie to jest

Mieszka w Warszawie to niech tak mówi, mieszka w Legionowie to niech będzie Legionowo lub za Warszawą lub pod Warszawą. Sama mieszkam w Warszawie i dlatego bardziej zwracam na to uwagę. Dla mnie Warszawa, a Legionowo to dwie zupełnie odrębne miejscowości. Sama się kiedyś zastanawiałam, gdzie ona mieszka jak szła po ulicy. Potem się okazało, że w "Warszawie" zwanej Legionowo.

Jakby Laurze zależało na anonimowość to nie pokazywałaby widoków z okna. Myślę, że sporo osób z Legionowa może zlokalizować jej mieszkanie.


Laura ma chyba starszą widownie niż Banshee. No i nie jest tak popularna. Banshee ma ponad pół milionów subskrybcji, a Laura ma tylko 50 000.

wut?
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:19   #449
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Może nie traktuje tego jak domu, domem jest dla niej Olsztyn. Serio to takie ważne, żeby robić jakąś dziwną drame?
Dla mnie to nie drama. Po prostu odbieram to jako przekłamywanie rzeczywistości. "Mieszkam w Warszawie" brzmi fajniej niż "mieszkam w Legionowie". Nie kupuję też argumentu "bo nikt nie wie gdzie jest Legionowo" - jak nie wie to sobie sprawdzi o ile go to w ogóle interesuje ani o chronieniu prywatności - to nie jest wioska z tysiącem osób

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
odchodząc od kwestii co jest lepsze dla dziecka (ja spałam z mamą do 7 roku życia, bo mieszkaliśmy we czwórkę w jednym pokoju), to żenada, że w ogóle ktoś ma czelność wypominać takie rzeczy
Żenadą są też dzieci we vlogach. Niestety. Po pierwsze takie dziecko za ileś lat może być wściekłe że cały świat mógł je oglądać, po drugie nie w sposób uniknąć takich lub jeszcze głupszych komentarzy.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 15:20   #450
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez zeszyt02 Pokaż wiadomość

Jest 21 wiek, każdy potrafi wpisać miejscowość Legionowo w google i sprawdzić, gdzie to jest
Uwierz ze nie kazdy Jakby kazdy umial wpisac cos w google to by nie bylo w komentarzach pytan typu ile kosztuje X? Nawet Nissiax kiedys wspominala ze ludzie potrafia do niej pisac wiadomości z pytaniem jaka jest pogoda w NYC. A przeciez wystarczy wpisac NYC pogoda w google.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 17:33:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.