Wszystko o Oriflame cz. XI - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-26, 20:22   #421
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
no ale powiem wam ze tekst w kat wprowadza w blad bo wiele moich klientek pomyslalo tak jak kolezanka
przeczytałam i też uważam, że ten tekst wprowadza w błąd
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-26, 21:37   #422
Mikusia1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
GG do Mikusia1984
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Martucha_82 Pokaż wiadomość
Cześć,
mam pytanie ogólne, czy bycie konsultantką to forma dorobienia do domowego budżetu, czy robicie to dla tańszych dla siebie kosmetyków? Słyszałam od dwóch znajomych, że dorobić się na tym nie da, tylko kosmetyki się ma taniej. Prawda to, czy może one miały za mało klientek żeby coś z tego mieć? Lubię kosmetyki Oriflame i zastanawiałam się nad tym żeby być konsultantką, ale nie wiem czy to warte tych nerwów na paczki, firmę, itd...

Będę wdzięczna na szczere odpowiedzi, pozdrawiam.
Witam Cię serdecznie z Mama jest w firmie od przeszło 13 lat (wtedy wpisowe było ok. 60zł, teraz standardowo jest 19zł, a zdarza się i 1zł, więc niewiele na początek trzeba "zainwestować") i ma dosyć solidnie rozbudowaną grupę, czyli sporo grupek konsultantów pod sobą i szczerze mówiąc już w tym momencie mogę powiedzieć, że na prawdę (chociaż oczywiście wymaga to, jak zresztą każda praca zachodu (ale nie tak dużo jak jej zarobkowa-podstawowa a jest dobrą odskocznią i w pewnym stopniu odpoczynkiem bo współpracuje z fajnymi ludźmi i sponsorkę ma też super) MOŻNA, bo zarabia w trzy tygodnie (na katalog) swoją miesięczną pensję i nie musimy się martwić za co utrzyma Naszą trzyosobową (mnie i brata, którzy nie pracujemy, brat studiuje, a ja jestem bez pracy i sama dzięki Oriflame mogę sama również pozwolić sobie na sporo i nie martwię się o swoje potrzeby Więc mimo wszystko Cię zachęcam i przede wszystkim nie zrażaj się, bo na początku wiele osób może powiedzieć NIE, ale jak się przekonają to zamawiają, możesz zyskać nawet klientów, którzy składają bardzo duże zamówienia co katalog Wszytko jak wielokrotnie powtarzam w takich sytuacjach, powoli i cierpliwie, a się uda a moim zdaniem warto, chociaż bywają lepsze i gorsze strony (m.in. braki, ale zawsze staramy się zamawiać 1 dnia katalogu i wtedy najczęściej jest ok
Mikusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 09:07   #423
Martucha_82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 19
GG do Martucha_82
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Mikusia1984 Pokaż wiadomość
Witam Cię serdecznie z Mama jest w firmie od przeszło 13 lat (wtedy wpisowe było ok. 60zł, teraz standardowo jest 19zł, a zdarza się i 1zł, więc niewiele na początek trzeba "zainwestować") i ma dosyć solidnie rozbudowaną grupę, czyli sporo grupek konsultantów pod sobą i szczerze mówiąc już w tym momencie mogę powiedzieć, że na prawdę (chociaż oczywiście wymaga to, jak zresztą każda praca zachodu (ale nie tak dużo jak jej zarobkowa-podstawowa a jest dobrą odskocznią i w pewnym stopniu odpoczynkiem bo współpracuje z fajnymi ludźmi i sponsorkę ma też super) MOŻNA, bo zarabia w trzy tygodnie (na katalog) swoją miesięczną pensję i nie musimy się martwić za co utrzyma Naszą trzyosobową (mnie i brata, którzy nie pracujemy, brat studiuje, a ja jestem bez pracy i sama dzięki Oriflame mogę sama również pozwolić sobie na sporo i nie martwię się o swoje potrzeby Więc mimo wszystko Cię zachęcam i przede wszystkim nie zrażaj się, bo na początku wiele osób może powiedzieć NIE, ale jak się przekonają to zamawiają, możesz zyskać nawet klientów, którzy składają bardzo duże zamówienia co katalog Wszytko jak wielokrotnie powtarzam w takich sytuacjach, powoli i cierpliwie, a się uda a moim zdaniem warto, chociaż bywają lepsze i gorsze strony (m.in. braki, ale zawsze staramy się zamawiać 1 dnia katalogu i wtedy najczęściej jest ok
Cytat:
Napisane przez Mothernight Pokaż wiadomość
Martucha można zarobić na swoje kosmetykia jeśli chce się mieć pieniądze,to trzeba się pobawić w tworzenie własnej struktury.
Anja dziękiBałam się,żeby nie było jak z Amazonią.Woda co innego,a te do ciała okazały się śmierdzielem:/
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Pomyślę o tym
Martucha_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 12:12   #424
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Zauważyłyście w cenniku 16, że znowu zmienili progi punktowe produktów! Jestem wściekła, bo teraz jeszcze trudniej będzie dobić do tych 80 PP. Myślą, że ich kosmetyki sprzedaje się tak łatwo Za nazbieranie im zamówienia na ładnych parę stówek, z łaski zwalniają nas z opłaty wysyłki i dają jakiś tam "prezencik" za który też trzeba zapłacić! Za takie warunki nowy program lojalnościowy powinien być co katalog. I jeszcze zbierz człowieku na 120 PP, żeby móc kupić o połowę taniej próbki. Tańsze próbki powinny być bez żadnych wymóg, bo to leży w ich interesie, żeby sprzedać produkt, a my konsultanci powinniśmy mieć tańszy dostęp do próbek. Kpina!
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 13:07   #425
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Zauważyłyście w cenniku 16, że znowu zmienili progi punktowe produktów! Jestem wściekła, bo teraz jeszcze trudniej będzie dobić do tych 80 PP. Myślą, że ich kosmetyki sprzedaje się tak łatwo Za nazbieranie im zamówienia na ładnych parę stówek, z łaski zwalniają nas z opłaty wysyłki i dają jakiś tam "prezencik" za który też trzeba zapłacić! Za takie warunki nowy program lojalnościowy powinien być co katalog. I jeszcze zbierz człowieku na 120 PP, żeby móc kupić o połowę taniej próbki. Tańsze próbki powinny być bez żadnych wymóg, bo to leży w ich interesie, żeby sprzedać produkt, a my konsultanci powinniśmy mieć tańszy dostęp do próbek. Kpina!
Dopiero teraz zwróciłam na to uwagę. I faktycznie masz rację. Niestety 9,90 (CK) do tej pory to 3 PP a w K16 2PP, 13,90 to już nie 4PP, a 3PP. A teraz najlepsze. Wellnessów też owa zmiana dotyczy. Podwyższyli cenę, a teraz obniżą PP. Było 31 PP za Wellnesspack a będzie 30 PP. Może i dla nich 1 PP na takich produktach to niewiele, ale dla dziewczyn robiące zamówienia "naciągane" do 80 PP, albo 120 PP będzie to problem.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 14:36   #426
aqatrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 98
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ale jesteś spostrzegawcza. Dobrze, że zauważyłaś. Nigdzie nie ma tej informacji i miałabym problem w pierwszy poniedziałek katalogu.
aqatrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 17:08   #427
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Zupełnie przypadkiem to zauważyłam. Założyłam subskrypcję na wellness pack i od dwóch katalogów wiem, że mam te 31 punktów murowane. Tak sobie tylko spojrzałam na pierwszą stronę cennika i widzę 30 punktów. Poza tym uważam, że akcesoria powinny mieć taką samą ilość punktów jak kosmetyki. Teraz wypadało by zmniejszyć próg PL.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 21:48   #428
beses
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Witajcie!
Przed chwilą złożyłam zamówienie, odbiór w BR -2 listopada. Biorąc pod uwagę fakt, że to Dzień Zaduszny, moje BR zapewne będzie nieczynne a kosmetyki są mi potrzebne na sobotę. Czy mogę anulować zamówienie? Jak to zrobić?
Pozdrawiam
beses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 22:22   #429
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

z obnizeniem punktacji to nieźle mnie wkurzyłyście.. wrrr...

kupiłam zestaw ręczników, który w świątecznym katalogu jest tez na wyprzedaży. sa dosyć cienkie, ale wydaja sie być z materiału, który wchłania wodę, a nie ja rozmazuje po ciele.

podoba mi sie nowa woda sparkle in paris bardzo przypomina mi jakas wodę z avonu...

za to woda demi kompletnie mnie nie powaliła, słabo ja wyczuwam na próbniku. wole zwykłą stronę zapachowa niż te z naklejkami.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-27, 22:38   #430
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez beses Pokaż wiadomość
Witajcie!
Przed chwilą złożyłam zamówienie, odbiór w BR -2 listopada. Biorąc pod uwagę fakt, że to Dzień Zaduszny, moje BR zapewne będzie nieczynne a kosmetyki są mi potrzebne na sobotę. Czy mogę anulować zamówienie? Jak to zrobić?
Pozdrawiam
niestety nie ma możliwości anulowania zamówienia (tez miałam ten problem)
można nieodebrać paczki, ale zostaniesz obciążona kwotą 20 zł (na ostatniej stronie cennika jest info)
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 08:52   #431
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dzień Zaduszny to normalny dzień,wszyscy pracują.Tylko 1 listopada jest wolnyPoza tym gdzie by tą paczkę zostawili jak byłoby zamknięte?System przypisując datę dostawy"pamięta"o świętach,sobotach i niedzielach.Moim zdaniem będzie otwarte i będziesz mieć tą paczkę w piątek

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Nie prościej zadzwonić do biura i się dopytać,czy będzie otwarte?
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-28, 09:16   #432
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
przeczytałam i też uważam, że ten tekst wprowadza w błąd
ja dostalam taka informacje odnosnie bledu:

Wśród wielu atrakcyjnych ofert w świątecznym Katalogu 16, znajdziesz przebojowe zapachy Oriflame w pięknych, limitowanych flakonach i€“ co najważniejsze€“ w kusząco niskich cenach. Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z zapachów ze str. 140-141, zapłacisz za niego tylko 32,90(CK). Jeśli natomiast kupisz 2 wody ze str. 140-141, cena każdej z nich będzie aż o 50% niższa wyniesie jedynie 22,00 (CK)!Właściwy komunikat dotyczący oferty ze str. 140-141 powinien brzmieć:

„Kup 1 za 32,90, Kup 2 po 22,00”.


Mamy nadzieję, że to wyjaśnienie pomoże Ci dokonać właściwego wyboru podczas świątecznych zakupów i pozwoli uniknąć nieporozumień. Uwaga! Aktualną ofertę ze str. 141 znajdziesz wyłącznie w wersji internetowej nowego Katalogu 16.
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 11:16   #433
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Ale mam zepsuty dzień. Klientki rezygnują z czekania na zamówione produkty, które oczywiście są w brakach. PO RAZ KOLEJNY !!! Głównie chodzi o podkłady EverLasting...które tak im rozreklamowałam. W Oriflame są braki i muszę czekać a na allegro do wyboru do koloru, dostępne od ręki, wysyłka 24 h i atrakcyjna cena od 19,50 czyli z przesyłką też taniocha Dorzucą coś do paczki czyli zrobią zakupy równiez nie u nas i opłata się rozłoży.
Już mnie to zaczyna coraj mocniej wkurzać. To nic , że się tłumaczy, że to niewiadomego pochodzenia kosmetyki itp. Pzecież nikt nie jest głupi i orientuje się, ze to konsultantki a nie złodzieje i oszuści ( których jest może z 2% ). I tak zrobią kup teraz na allegro wieczorem i po dwóch dniach dostaną list z zamówieniem... I można się starać, rozdawać próbki kupione za swoją kasę i katalogi i torebki i co ?...i tak mało kto zrozumie jak czegoś brakuje i nie będzie czekał, albo pobiegnie do drogerii jak mu się np.podkład skończy albo kupi na allegro.
Chyba szkoda nawet się wkurzać bo i tak Oriflame nic nie zrobi z tym faktem, prawnie jak nie sprzedają na konto w allegro pod swoim nazwiskiem to nie można tego udowodnić itd. Konsultantki są raczej zmuszone do takiej sytuacji. Jeśli inni sprzedają w taki sposób to one też tak robią, trochę dorobią w sprzedaży bezpośredniej, trochę zrobią obrotu na allegro i jakoś tam sobie radzą. Nie zmienia to faktu, że utrudnia to życie. Przykra sprawa... Inwestowałam swoją kasę w produkty, żeby mieć od ręki do kupienia, w testery dla zaprezentowania produktu, rozdawałam próbki, dzwoniłam...prowadziłam bloga i lepiej chyba zająć się czymś bardziej twórczym czy poświęcić ten czas bliskim. U mnie duży FOCH !!! Nie chce mi sie nawet szukac żadnych nowych informacji o nowościach
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 12:11   #434
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

fenomeno - bardzo lubie Twojego bloga, czytam codziennie Prosze, nie przestawaj pisac!
Uwielbiam kosmetyki Ori, zawsze czekam na Twoje posty o nowosciach
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-28, 14:00   #435
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
fenomeno - bardzo lubie Twojego bloga, czytam codziennie Prosze, nie przestawaj pisac!
Uwielbiam kosmetyki Ori, zawsze czekam na Twoje posty o nowosciach
Dzięki
Pisać nie przestanę, przynajmniej na razie bo to lubię i bardzo lubię kosmetyki Oriflame . Od ponad 10 lat ich używam ale od jakiegoś czasu wolę sie nimi cieszyc jako klubowicz Ori a nie jako konsultantka i chyba tego będę się trzymać. Jedni niech będą konsultantkami prężnie działającymi a inni klubowiczami i pasjonatami co mają taniej kosmetyki dla siebie. I tak to sobie tłumaczę, bo co się będę wkurzać...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30783_286953168086733_37305019_n.jpg (51,7 KB, 14 załadowań)
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 09:04   #436
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
z obnizeniem punktacji to nieźle mnie wkurzyłyście.. wrrr...

kupiłam zestaw ręczników, który w świątecznym katalogu jest tez na wyprzedaży. sa dosyć cienkie, ale wydaja sie być z materiału, który wchłania wodę, a nie ja rozmazuje po ciele.

podoba mi sie nowa woda sparkle in paris bardzo przypomina mi jakas wodę z avonu...

za to woda demi kompletnie mnie nie powaliła, słabo ja wyczuwam na próbniku. wole zwykłą stronę zapachowa niż te z naklejkami.
Mozesz napisac ktora? jestem strasznie ciekawa tego zapachu co do wody Demi tez jest mi ciezko sie w nia wczuc z tego probnika...
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 09:15   #437
ania x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Wąchałam wode Demi na żywo, jest bardzo słodka i ciężka, mocna, dlugo się trzyma, mysle ze bardzo na siebie zwraca uwagę. Trzeba lubic taki styl perfum.
ania x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 10:21   #438
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Miał ktoś tusz GG Delight?Zastanawiam się,czy to nie stary GG Vip przypadkiem?
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 12:35   #439
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Mozesz napisac ktora? jestem strasznie ciekawa tego zapachu co do wody Demi tez jest mi ciezko sie w nia wczuc z tego probnika...
Woda Sparkle jest trochę podobna według mnie do wody Pur Blanca z Avonu i Noa Cacharela ( bo one są do siebie podobne ) a woda Demi bardzo przypomina mi wodę Allure Chanela
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 18:18   #440
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Woda Sparkle jest trochę podobna według mnie do wody Pur Blanca z Avonu i Noa Cacharela ( bo one są do siebie podobne ) a woda Demi bardzo przypomina mi wodę Allure Chanela
Pur Blanca mi juz nie podchodzi... szkoda myslalam ze beda ładne, chyba ze ja nie wyczuje tego podobienstwa bo tak tez czasem bywa
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 19:26   #441
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Pur Blanca mi juz nie podchodzi... szkoda myslalam ze beda ładne, chyba ze ja nie wyczuje tego podobienstwa bo tak tez czasem bywa
Ale fajnie pachnie ta woda, dużo ładniej niż Pur Blanca tylko tak się kojarzy zapach ale jest cieplejsza, tak pachnie jak luksusowe francuskie mydło, najlepiej jakbyś z próbki mogła przetestować bo rzeczywiście w katalogu ta perfumowana strona słabo pachnie i płytki ten zapach. A z próbki miałam i zmnienia się na skórze, całkiem niezła. No i cena tez na plus
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-29, 22:29   #442
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

dziewczyny, czy teraz przy zamawianiu na stronie nie wyświetla się czas dostawy, czy ja ślepa jestem? i też Wam nie działa wyszukiwarka?
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 04:19   #443
Priscila
Zakorzenienie
 
Avatar Priscila
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 154
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

dlaczego nie mam gazetki do katalogu 16 ? coś przegapiłam?
__________________
"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe, nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi."
Przysłowie...

75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63,
Priscila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 07:38   #444
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy teraz przy zamawianiu na stronie nie wyświetla się czas dostawy, czy ja ślepa jestem? i też Wam nie działa wyszukiwarka?
Data dostawy pojawia się dopiero po złożeniu zamówienia.
Jak w niedzielę składałam zamówienie, to też mi wyszukiwarka nie działała
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 10:27   #445
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Przeklejam z fejsa czeską 17 w pdf i ulotkę:
http://www.iori.pl/k17cz.pdf
http://www.iori.pl/k17czulotka.pdf
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 11:58   #446
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Przeklejam z fejsa czeską 17 w pdf i ulotkę:
http://www.iori.pl/k17cz.pdf
http://www.iori.pl/k17czulotka.pdf
krem z orzechami brazylijskimi

Ja przeklejam to:

W związku z wieloma prośbami, jakie otrzymaliśmy od Państwa postanowiliśmy przywrócić dotychczasowy schemat rejestracji polegający na konieczności wpisania numeru PESEL przez nową osobę we wniosku rejestracyjnym. Mamy nadzieję, że to zażegna problemy zgłaszane przez wielu Konsultantów związane ze zdublowanymi rejestracjami oraz możliwością przesponsorowania.

Na bieżąco staramy się monitorować i naprawiać tak szybko, jak to tylko możliwe, wszelkie występujące w nowym systemie błędy i usterki. Nieustannie zbieramy Państwa opinie i sugestie, i staramy się dostosowywać nowy system tak, aby w pełni odpowiadał Państwa potrzebom.

Jednocześnie chcemy poinformować, że ciągle pracujemy nad kolejnymi usprawnieniami. W najbliższych tygodniach planowane są instalacje następujących funkcjonalności:

- umieszczenie planowanej daty dostawy przed zatwierdzeniem zamówienia, podczas wyboru miejsca dostawy
- modyfikacja sekcji VIP, aby składanie zamówień dla poszczególnych Konsultantów było szybsze oraz by modyfikacja zamówienia była łatwiejsza
- umieszczenie liczby punktów PP przed przyciskiem zatwierdzającym zamówienie
- dodanie możliwości edycji subskrypcji Wellness z poziomu koszyka zamówień
- przywrócenie tzw. weboferty, czyli ofert specjalnych dostępnych na stronie podczas składania zamówienia.

Mamy nadzieję, że zmiany te spowodują, że będą Państwo zadowoleni z tego systemu oraz, że ułatwi on Państwu pracę.

Z pozdrowieniami,
Oriflame Poland




201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 12:22   #447
ajano
Raczkowanie
 
Avatar ajano
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
W najbliższych tygodniach planowane są instalacje następujących funkcjonalności:

- umieszczenie planowanej daty dostawy przed zatwierdzeniem zamówienia, podczas wyboru miejsca dostawy

O to dobrze, bo szczerze mówiąc denerwowało mnie to, że nie mogłam zobaczyć daty dostawy.

A przy okazji jestem podwójną konsultantką Oriflame i Avonu
ajano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 15:16   #448
samancia15
Raczkowanie
 
Avatar samancia15
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 51
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Dziewczyny co do ulotki do kat. 15 to juz jej nie ma czy tylko mi sie nie wyswietla?
samancia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:33   #449
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez samancia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do ulotki do kat. 15 to juz jej nie ma czy tylko mi sie nie wyswietla?
Ta ulotka była tylko na kilka pierwszych dni katalogu.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:41   #450
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez ajano Pokaż wiadomość
O to dobrze, bo szczerze mówiąc denerwowało mnie to, że nie mogłam zobaczyć daty dostawy.
ja w ogóle nie mogę zrozumieć, jak mogli tego nie zrobić od początku, przecież to jest jedna z najważniejszych informacji
jak można puścić taki nieprzemyślany system
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 10:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.