Pomoc w wyborze perfum dla kobiety (WĄTEK ZBIORCZY) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Który zapach wybrać - mikołajkowy dylemat
CHANCE 10 24,39%
ALLURE 13 31,71%
MADEMOISELLE 18 43,90%
Głosujący: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-14, 15:27   #421
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: prezent na święta

Co tak wszyscy z tym J'adore? Moze Tresor Lancome?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 16:55   #422
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: prezent na święta

Według mnie J'adore nie ma żadnego pazura... Ciężko mi doradzić coś rozsądnego, bo nie znam zapachu Elegance... ale patrząc na nuty zapachowe i biorąc pod uwagę charakterystykę Twojej Pani;-) proponuję Pure Poison Diora, Anais Anais Cacharela lub Amor Amor też Cacharela. Pure Poison jest w tym zestawie chyba najbezpieczniejszy, nie pozwala przejść obojętnie, ale pazur ma nieostry Anais polecam ze względu na niesamowitą woń konwalii, to naprawdę ciepły i oryginalny zapach, ale jeśli dziewczyna nie lubi konwalii to koniec. No i Amor, "nutowo" chyba najbliżej Elegance, na początku zaskakuje świeżymi, radosnymi cytrusami, by potem otulić delikatnym kwiatowym obłoczkiem. No i ta nazwa warta tysiąc słów
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 20:26   #423
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: prezent na święta

Ech, ale Amor Amor jest dla mnie zbyt beztroski i taki... owocowy . Ja tylko przelotem wąchałam Elegance. Wszystkie polecamy Sensi i J'adroe, ponieważ jest to uniwersalny i "bezpieczny" zakup, podobnie jak Elegance . Może jeszcze Mystery Naomi Campbell. Niby poukładany, ale w głębi tajemniczy i seksowny :taak:. Albo Promesse , ale to już bardziej wiosenno-letnie.
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 08:03   #424
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: prezent na święta

"Bezpieczny" to kwestia względna Ja bym nie była specjalnie zadowolona z J'adore, czy Sensi nie mówiąc już o zapachach Cacharel

Może zabierz swoją dziewczynę do perfumerii? Poudawaj trochę, że chcesz by doradziła coś dla Ciebie, a "przy okazji" przejdźcie też na "damską stronę"
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 08:20   #425
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: prezent na święta

Cytat:
Napisane przez E
... Może zabierz swoją dziewczynę do perfumerii? Poudawaj trochę, że chcesz by doradziła coś dla Ciebie, a "przy okazji" przejdźcie też na "damską stronę"
Tez tak mysle To chyba najlepsze rozwiazanie. Nieciekawie by bylo, gdybys podarowal jej cos, co tu dziewczyny polecaja, a jej by ten zapach nie odpowiadal - uzywalaby go tylko dlatego, zeby nie sprawic Ci przykrosci...

Co do J'adora, to nie uwazam, ze to uniwersalny zapach. Ja go uwielbiam , ale nie znam wielu osob, ktorym sie podoba
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 11:32   #426
Bluszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 38
Dot.: proszę o radę

Dziewczyny!! Miała może któraś z was wodę Amor- Cacharel??; bardzo podoba mi się ten zapach, ale obawiam się , że nie będzie zbyt trwały, ponieważ to woda toaletowa a nie perfum wiecie coś na ten temat!!??
Bluszcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 18:17   #427
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Po raz pierwszy wolam o porade na forum

Chce zrobic prezent mojej siostrze...
To mloda 27-letnia romantycznka,bardzo delikatna, eteryczna, kobieca...
(choc "diabelec" z niej czasem... i to jaki!)
Sama uzywam Innocent i wiem ,ze przypadl Beacie do nosa ale... moze lepiej nie "kopiowac"???
Wczoraj poznalam najnowszego Hermesa i jestem zauroczona... wiec mam teraz problem bo sadze, ze jej rowniez by sie spodobal
Mam czas z zakupami do poniedzialku wiec BLAGAM pisajcie, pisajcie ku mnie ...

Buziaki
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 18:24   #428
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Ja postawiłabym na Angela I. Wydaje mi się on o wiele bardziej uniwersalnym zapachem, nić Orgódek nad Nilem, który nieodłącznie kojarzy mi się z upalnym latem - nie wyobrażam sobie noszenia go podczas mrozów
A może napisz, jakiego poza tym zapachu Twoja siostra używa - łatwiej będzie doradzić.
Aczkolwiek ja na razie stawiam na Aniołka I.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 18:33   #429
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Cytat:
Napisane przez hybris
Ja postawiłabym na Angela I. Wydaje mi się on o wiele bardziej uniwersalnym zapachem, nić Orgódek nad Nilem, który nieodłącznie kojarzy mi się z upalnym latem - nie wyobrażam sobie noszenia go podczas mrozów
A może napisz, jakiego poza tym zapachu Twoja siostra używa - łatwiej będzie doradzić.
Aczkolwiek ja na razie stawiam na Aniołka I.
Na polce Beatki stoi happy to by Clinique, obsession night C.Kleina... aaa i DKNY
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 18:40   #430
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco
Na polce Beatki stoi happy to by Clinique, obsession night C.Kleina... aaa i DKNY
to podtrzymuję mój typ
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 18:59   #431
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Ja wiem...to jest tak... Innocent to moj priorytet( w duecie z Coco ) jest sliczny ale chodzi ze mna w torebce...
Ja chyba chce bardziej widziec u niej na polce tego Hermesika zeby go sobie czasem podebrac

Powinnam sie wstydzic, wiem, wiem...
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 19:32   #432
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: proszę o radę

Milaam próbke latem.Idealnie się sprawowal zapach ale teraz no nie wiem...jest zima może nie byc trwaly.Aha mialam czerwony amor bo jest jeszcze żółty i nawet pytał mnie pewien obcy mężczyzna co tak pieknie pachnie.
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 19:45   #433
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Nie, nie powinnaś się wstydzić. Nie wiem czy polecałabym akurat Jardin, bo słabo go kojarzę, ale generalnie myślę, że jednak fajniej kupić jakiś zapach którego nie masz, ale który Ci się podoba BARDZO. Przynajmniej w moim przypadku, najbardziej trafione prezenty dla mojej siostry to takie, które najchętniej kupiłabym sobie.
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 19:55   #434
charlotta_lotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 108
Dot.: proszę o radę

Amor jest piękny ale na mnie trwa kilka chwil,potem staje sie calkowicie niewyczuwlany
Njalepiej przetestuj przed zakupem jak sie zachowa na Twojej skorze
charlotta_lotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 19:57   #435
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Do opisu Twojej siostry pasuje mi Hermes, jednak jest to woda typowo na dzien i to bardzo upalny. Jest bardzo zielony, w typie Aroma zielonej z Lancome, trawiasto-herbaciany. Nie uzywalabym tego zima, bo pewnie nie byloby go w ogole czuc! Daltego polecam Innocenta, ale moze najlepije bedzie, jesli sama ja zapytasz.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 20:05   #436
Vila
Raczkowanie
 
Avatar Vila
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Mój typ to Angel Innocent Ale jeżeli nie chcesz dublować "swojego" zapachu, to może wybierz innego przedstawiciela rodziny Aniołków, np. Violet?
Vila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 20:07   #437
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Do opisu Twojej siostry pasuje mi Hermes, jednak jest to woda typowo na dzien i to bardzo upalny. Jest bardzo zielony, w typie Aroma zielonej z Lancome, trawiasto-herbaciany. Nie uzywalabym tego zima, bo pewnie nie byloby go w ogole czuc! Daltego polecam Innocenta, ale moze najlepije bedzie, jesli sama ja zapytasz.
Masz racje Ropuszko...zdecydowanie bardziej widze ja w Hermesie choc istotonie to zapach "letni" ( nie mylic z letnimi uczuciami..we mnie wywolal esencjonalne ) ) Kurka wodna, mam dylemata

A moze podsuniecie jakis inny pomsl na zapaszek...
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 20:13   #438
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Angel klasyk oraz trzy ostatnie wywolaly u niej mdlosci( takie najprawdziwsze! ) poza Innocent... choc on najbardziej podoba sie jej na mnie.
Beata jest "wechowcem". Ludzi, miejsca, sytuacje kojarzy zapachami..to niesamowite-uwierzcie.. Zwykle toleruje niewiele zapachow, niewiedziec czemu przy noszeniu wiekszosci ma po prostu mdlosci...Taki dziwolag.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 20:28   #439
Vila
Raczkowanie
 
Avatar Vila
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 68
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco
Angel klasyk oraz trzy ostatnie wywolaly u niej mdlosci( takie najprawdziwsze! ) poza Innocent... choc on najbardziej podoba sie jej na mnie.
Beata jest "wechowcem". Ludzi, miejsca, sytuacje kojarzy zapachami..to niesamowite-uwierzcie.. Zwykle toleruje niewiele zapachow, niewiedziec czemu przy noszeniu wiekszosci ma po prostu mdlosci...Taki dziwolag.
O, no to faktycznie trudna sprawa Fakt, Angel bywa zdradziecki A czy Twoja siostra toleruje Un Jardin...?

P.S. Ja też kojarzę wiele osób i sytuacji z zapachami, ale odnosi się to głównie do postaci i scen z książek. Czasami, gdy wącham w perfumerii jakiś zapach, olśniewa mnie myśl, że skądś to już znam! Ostatnio przydarzyło mi się to z Tresor...
Vila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 20:31   #440
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

moze Love in Paris Ninny Ricci, Amor amor Cacharel, 5th avenue Arden, Noa Cacharel, Miracle Lancome? duzo tego
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 15:01   #441
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Zdecydowalam.
Mimo, ze "zielony" jakos czuje intuicyjnie, ze ucieszy ja bardziej Hermes.

Dziekuje za wszystko
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 15:14   #442
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Ja miałam Angela, ale ostatnio się zakochałam w Nilu...Może jest i lekki, ale jedyny w swoim rodzaju, charakterystyczny... trwały - świetnie trzyma się skóry no i zdecydowanie mniej popularny niż Innocent (zawsze to jednak nuty Angela, a tego w sumie na ulicy dość sporo;-)...no i Hermes wydaje mi się taki bardziej "arystokratyczny";-)...Kup "Nil" - dla mnie to prezent - marzenie...
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 18:51   #443
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970
Ja miałam Angela, ale ostatnio się zakochałam w Nilu...Może jest i lekki, ale jedyny w swoim rodzaju, charakterystyczny... trwały - świetnie trzyma się skóry no i zdecydowanie mniej popularny niż Innocent (zawsze to jednak nuty Angela, a tego w sumie na ulicy dość sporo;-)...no i Hermes wydaje mi się taki bardziej "arystokratyczny";-)...Kup "Nil" - dla mnie to prezent - marzenie...
Dziekuje Agnieszko
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 19:21   #444
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970
Ja miałam Angela, ale ostatnio się zakochałam w Nilu...Może jest i lekki, ale jedyny w swoim rodzaju, charakterystyczny... trwały - świetnie trzyma się skóry no i zdecydowanie mniej popularny niż Innocent (zawsze to jednak nuty Angela, a tego w sumie na ulicy dość sporo;-)...no i Hermes wydaje mi się taki bardziej "arystokratyczny";-)...Kup "Nil" - dla mnie to prezent - marzenie...
Nil lekki? Może sie nie znam, mnie zwalił na kolana ..dosłownie. Z moich obserwacji( jakze subiektywnych) wynika ze jest bardzo kwaśny, esencjonalny, myślałam ze umrę ... wypróbowłam na ręce..a czekał mnie jeszcze cały dzień na uczelni.Dla mnie pachnie esencją cytrynową, trawą i błotem
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 20:44   #445
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Cytat:
Napisane przez kizia mizia
Nil lekki? Może sie nie znam, mnie zwalił na kolana ..dosłownie. Z moich obserwacji( jakze subiektywnych) wynika ze jest bardzo kwaśny, esencjonalny, myślałam ze umrę ... wypróbowłam na ręce..a czekał mnie jeszcze cały dzień na uczelni.Dla mnie pachnie esencją cytrynową, trawą i błotem
No wlasnie...i chwala, ze ktos to dostzrega ..Mnie rowniez nie wydal sie lekki...
Moze i na pore nieco lzejsza ale napewno nie lekki..
Tak-czulam, ze jest esencjonalny wlasnie, nasycony.
Moj maz kiedy wrocilam do domu(po kilku godzinach od spryskania nadgarstka) przy buziaku na powitanie powiedzial " hmm...gorzko cie czuje, mokra trawka jakas... slicznie "
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 21:19   #446
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Nie jest to mój zapach, choć ma coś w sobie( ma piekna buteleczkę już miałam go ustrzelić w ciemno na allegro, haha chyba jestem wzrokowcem) . Preferuje zupełnie inne -słodkie , pikantne , orientalne, jeżeli świeże to raczej morskie. Bardzo podoba mi sie zarowno Angel jak i Angel Innocent.Jednak Nilu bym na sobie nie zniosła..Myślę że to ryzykowny prezent. Może sobie kup Nil a siostrze Angela
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-17, 21:26   #447
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Aha.. zapomniałam dodać ze chodzi mi raczej o esencję miąższu cytrynowego, bez skórki
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 08:45   #448
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco
No wlasnie...i chwala, ze ktos to dostzrega ..Mnie rowniez nie wydal sie lekki...
Moze i na pore nieco lzejsza ale napewno nie lekki..
Tak-czulam, ze jest esencjonalny wlasnie, nasycony.
Moj maz kiedy wrocilam do domu(po kilku godzinach od spryskania nadgarstka) przy buziaku na powitanie powiedzial " hmm...gorzko cie czuje, mokra trawka jakas... slicznie "
Ogród Nilowy to zapach z tych świeżych, zielono-cytrusowych i pewnie to na myśli miały dziewczyny pisząc "lekki". Hermes jest moją ukochaną marką perfum i nawet ich letnie kompozycje są mocne i esencjonalne. Un Jardin Sur Le Nil to zapach zdecydowanie letni, ładny, sama rozważałam zakup ze względów kolekcjonerskich i sentyment do firmy, ale osobiście wolę o niebo wcześniejszą kompozycję Hermesa, Un Jardin en Mediterranee. Nie kupiłabym ogrodu nilowego na prezent teraz, bo ten zapach absolutnie nie nadaje się do noszenia zimą

Dorotko, Ty zdaje się już podjęłaś pewną decyzję, ale pamietaj, że bardzo często popełniamy ten błąd, kupującym naszym bliskim na prezent to co podoba się NAM. To Tobie się ten Hermes bardzo podoba, zadając to pytanie na forum już miałaś wybrany zapach i chciałaś tylko żeby ktoś Cię utwierdził w przekonaniu, że podjęłaś słuszną decyzję Tobie podoba się ten zapach i kup go sobie, a z siostrą idź do perfumerii i potestujcie razem - wyznam, że osobiście uważam kupowanie komuś perfum bez uprzedniej konsultacji z tą osobą i wspólnego testowania za wielkie faux pas... Hermesowy ogródek jest zdradliwy, na niektórych pachnie podwiędłą cytryną i rozmoczonym kartonem...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-18, 13:49   #449
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Tobie podoba się ten zapach i kup go sobie, a z siostrą idź do perfumerii i potestujcie razem - wyznam, że osobiście uważam kupowanie komuś perfum bez uprzedniej konsultacji z tą osobą i wspólnego testowania za wielkie faux pas... Hermesowy ogródek jest zdradliwy, na niektórych pachnie podwiędłą cytryną i rozmoczonym kartonem...
Zgadzam się w 100% ze Smoczycą . jestem zwolenniczką "wkręcania" ludzi i pod pretekstem kupienia komus innemu bądź sobie perfum podtykam im pod nos tester (na blotterze bądź przegubie),zagaduję i w ten sposób poznaję ich zdanie! Niekoniecznie trzeba iśc do perfumerii, jeżeli nie ma takiej możliwości...Proponuję takie wyjście...o ile nie jest już za późno.
A swoją drogą, chciałabym byc Twoją siostrą jak byś wybrała ogródek... mmm... ale to moja opinia, nie Twojej siostry...
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-19, 08:27   #450
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Hermes UN JARDIN SUR LE NIL czy Angel INNOCENT ???

Wczoraj razem z Beata bylysmy na zakupach.
Wybieralysmy podklad, takie tam rozne. Beata "powachiwala" nowosci. Najbardziej chwalila Kenzo i .....Hermesa wlasnie.

Wesolych Swiat i wszystkiego Naj...
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.