Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 16:42   #421
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

[pomyłka]

Edytowane przez Summer
Czas edycji: 2011-05-05 o 16:44
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 15:36   #422
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

zgłaszam problem :

nie dodaje mi recenzji. po napisaniu recenzji kremu ziaja o tego :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html
i kliknięciu wyślij pokazało się okienko, jak zwykle : "twoja recenzja została zapisana, możesz ją obejrzeć tutaj, lub zostać i edytować"
no i jak zwykle zaglądam - nie ma recenzji zapisanej pod produktem - innym słowem nie odnosi mnie linkiem do mojej konkretnej recenzji, w ogóle pokazuje, że jej nie ma. w moim profilu też nie widać zapisanej recenzji. jak wejdę ponownie w "dodaj recenzję" pod produktem, to wchodzę na okienko edycji, po zedytowaniu pokazuje "brawo, edycja się udała" ale rec nadal nie ma, nie zapisuje jej i nie pokazuje nigdzie.
kilka razy próbowałam ;]

edit :
taaaakkk...... recenzji do farby :https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ss.html&next=1 też nie mogłam dodać.

edit 2 : już wszystko ok, recenzje są zapisane. ale nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji.

Edytowane przez monak89
Czas edycji: 2011-05-12 o 21:45
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 00:11   #423
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Pytanko mam - w regulaminie KWC jest zapis o niezgłaszaniu kosmetyków produkowanych dla marketów innych, niż wyłącznie drogeryjne. A tu pojawiły się kosmetyki dla Lidla. Czy oznacza to zgodę na markety? Czy to droga otwarta dla produktów np. biedronkowych?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:28   #424
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Pytanko mam - w regulaminie KWC jest zapis o niezgłaszaniu kosmetyków produkowanych dla marketów innych, niż wyłącznie drogeryjne. A tu pojawiły się kosmetyki dla Lidla. Czy oznacza to zgodę na markety? Czy to droga otwarta dla produktów np. biedronkowych?
Kaszo Lidl sam produkuje dla siebie kosmetyki dlatego w związku z wieloma prośbami postanowiliśmy je przyjąć do KWC. Inaczej sprawa ma się z Biedronką - produkuje dla nich wiele firm kosmetycznych (tj Tołpa, czy Dax) które często są "odpowiednikami" ich własnych produktów. Dodatkowo na kosmetykach Biedronki nie ma teraz już informacji o produkcji, tylko samo "wyprodukowano dla Jeronimo itd" co tez nie daje pełnej informacji o produkcie, dlatego Biedronkowych rzeczy przynajmniej na razie nie przyjmujemy
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:40   #425
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

W sumie gmerając w necie trudno znaleźć jakieś informacje "odproducenckie" zarówno o Cien, jak i o Suhadzie, ale zwłaszcza ta druga na materiałach promocyjnych robi bardzo dobre wrażenie (szkoda, że nie mam Lidla w okolicy.. kilkuset? kilometrów )
A Biedronka i bez tego się broni
Dziękuję za odpowiedź
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 19:53   #426
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Kaszo Lidl sam produkuje dla siebie kosmetyki dlatego w związku z wieloma prośbami postanowiliśmy je przyjąć do KWC. Inaczej sprawa ma się z Biedronką - produkuje dla nich wiele firm kosmetycznych (tj Tołpa, czy Dax) które często są "odpowiednikami" ich własnych produktów. Dodatkowo na kosmetykach Biedronki nie ma teraz już informacji o produkcji, tylko samo "wyprodukowano dla Jeronimo itd" co tez nie daje pełnej informacji o produkcie, dlatego Biedronkowych rzeczy przynajmniej na razie nie przyjmujemy

Bunia napisała co innego https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=26 Wszystkie Lidlowe kosmetyki mają zostać usunięte.

Co do Biedronkowych kosmetyków to wystarczy wpisać kod kreskowy na odpowiedniej stronie i wyskoczy nam producent Więc teoretycznie kosmetyki Biedronkowe mogłyby zostać przyporządkowane do konkretnych marek

http://www.gepir.pl/gepirclient/Stro...y_by_gtin.aspx
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 16:13   #427
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Bunia napisała co innego https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...0&postcount=26 Wszystkie Lidlowe kosmetyki mają zostać usunięte.

Co do Biedronkowych kosmetyków to wystarczy wpisać kod kreskowy na odpowiedniej stronie i wyskoczy nam producent Więc teoretycznie kosmetyki Biedronkowe mogłyby zostać przyporządkowane do konkretnych marek

http://www.gepir.pl/gepirclient/Stro...y_by_gtin.aspx
Hmm to ciekawe bo nic o tych ustaleniach nie wiem...
Dam znać Nati jak już będę wiedzieć co i jak
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 11:52   #428
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Witam. Zgłaszałam już jakiś czas temu - ok 3 tygodni, może do miesiąca olejek myjący do twarzy z biochemii urody. Ale nadal go nie widać w najnowszych, wg listy produktów producenta też nie. Czy jest coś nie tak ze zgłoszeniem ? czy po prostu teraz się aż tyle czeka na dodanie kosmetyku do bazy ?
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 19:04   #429
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Mona PW została wysłana do Ciebie w tej sprawie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 12:39   #430
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

zgłaszałam jakiś tydzień temu, może więcej kredkę do oczu oriflame, link do niej tutaj
chciałam dowiedzieć się czy zgłoszenie nadal czeka do akceptacji, czy zostało odrzucone, bo pojawił się już produkt zgłaszany parę dni później a kredka ciągle nie
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 12:19   #431
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

dziewczyny czy w KWC widać datę zgłoszenia kosmetyku?
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 13:18   #432
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
dziewczyny czy w KWC widać datę zgłoszenia kosmetyku?
Oficjalnie jej nie widać.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 12:01   #433
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Cytat:
Napisane przez eupsyhia Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to odpowiedni wątek dla mojego problemu, ale pytam tutaj. Jestem bardzo początkująca, więc proszę nie krzyczeć

Chodzi mi o balsam Neutrogena Intense Repair Body Lotion. (zdjęcie -> http://www.rossnet.pl/images/Rossman...0%5D_580x0.jpg)

Na KWC nie ma dokładnie tego produktu, ale podobne to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...lm.html&next=1 (tylko to Balm i do skóry swędzącej)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...on.html&next=1 (taki sam opis i przeznaczenie, ale inna nazwa i inne opakownie).

Zgłaszać nowy produkt czy recenzować któryś z tych dwóch?
Zgłaszać - recenzja jednego z tych dwóch co są będzie odrzucona Ja bym o niego prosiła, bo bardzo go lubię (a wersję w tubie bardzo ciężko dorwać).
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 16:09   #434
Deppka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Mam pytanie. Dlaczego usunięto moją recenzję podkładu Flormar?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...on.html&next=1

Nie dość, że troszkę się namęczyłam, aby obiektywnie przedstawić działanie produktu i poświęciłam na to (nie powiem, że dużo, bez przesady ) trochę czasu, to moja opinia została usunięta. Nie była to żadna kryptoreklama, produktu używam już co najmniej 2 miesiące. Wtedy bodajże napisałam 2 tygodnie, ale nie pamiętam, ponieważ nawet nie można tego nigdzie przeczytać oO Co to ma być??

Edit: Nie wiem, czy napisałam w dobrym wątku, ale skoro pytania i problemy tutaj, to mam nadzieję, że jest ok. Nie chciałam tworzyć niepotrzebnego wątku.

Edytowane przez Deppka
Czas edycji: 2011-09-10 o 16:12
Deppka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 18:23   #435
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Zgłosiłam balsam Neutrogena Neutrogena Intense Repair Body Lotion - mam aparat mogę potwierdzić jego posiadanie - kiedy będzie w KWC?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 15:21   #436
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Mam taki dziwny problem - w moich dwóch ostatnich recenzjach:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-554523
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-556715
robi się coś ze słowem "skołtuniony" - zmienia się na "skołtUIONy". Nie wiem o co chodzi, nie da się też tego zedytować. (Edytuję, a po zapisaniu słowo wraca do swojego dziwnego stanu.)
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 13:58   #437
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Mam Tylko 2 pytania.
1. Czemu moja recka Rabanne One Million została usunięta? Raczej była treściwa, a nie w rodzaju "najcudowniejszy zapach na świecie bla bla...", bo nie podejrzewam, że powodem była ilość gwiazdek.
2. Jakiś czas temu zgłaszałem 2 nowe produkty (Van Cleef & Arpels Midnight in Paris EDT i EDP), ale zatwierdzony został tylko jeden (EDP).
Są to różne kompozycje, są podobne co prawda, ale nie takie same. Nawet nuty zapachowe się różnią. Czemu zatwierdzony został tylko jeden? Jest szansa na zatwierdzenie drugiego (EDT), który jest popularniejszy?
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 16:46   #438
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Lucho - moja recka z gepardzicą o Habanicie Molinarda (bez podtekstów, z dużym czasem używania), też poleciała - widocznie ktos nie trawi tego zapachu i mojej osoby (znam grono pewnych, którzy mają do mnie ale ), najwidoczniej ty też komuś leżysz na wątrobie. Ja lubię te treściwe i męskie, więc dla mnie mogła by pewnie zostać, ale co poniektórzy mają pewne przytyki - wide sytuacja z recenzjami Basi i panną niejaką Magdą2 - której pewne osoby leżały na wątrobie.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:30   #439
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Raczej nikomu za skórę nie zalazłem, no chyba że wielbicielom One Million, bo zbyt przychylny tej kompozycji nie byłem.
Co ciekawe zniknęła większość nieprzychylnych opinii na temat powyższego zapachu.
Usuwanie merytorycznych recenzji jest moim zdaniem nie fair.
W końcu nie każdy pieje z zachwytu nad dziełem Rabanne.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 00:14   #440
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html to pomyłka z kategorią zapomniane kosmetyki? Miesiąc temu kupiłam ten żel, więc raczej jeszcze na przeniesienie nie zasługuje Zresztą, widać, ile ma nowych recenzji

Rozumiem, że jest już nowa wersja (tzn widziałam na stronie, bo ani we Włoszech, ani w Anglii na żywo jej jeszcze nie spotkałam), ale przenoszenie od razu do zapomnianych mija się z celem.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2011-10-11 o 00:18
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 12:17   #441
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Kaszo taka jest niepisana zasada, że jak wychodzi nowa wersja kosmetyku to mimo, iż stare są jeszcze dostępne, przenosimy je do Zapomnianych by potem do nich już nie powracać (jak znikną z półek) ani by nie tworzył się bałagan ze starymi/nowymi wersjami jak to nierzadko ma miejsce

Lucho wszelkie pytania/wątpliwości w sprawie usuwania recenzji zgłaszaj moderatorkom Noor i Paulince S
__________________


Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2011-10-11 o 12:18
Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 14:36   #442
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Lucho wszelkie pytania/wątpliwości w sprawie usuwania recenzji zgłaszaj moderatorkom Noor i Paulince S
A dokładniej - wszelkie pytania/wątpliwości w sprawie usuwania recenzji PERFUM wyłącznie do Paulinki S. Perfumy, to jej jurysdykcja.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2011-10-11 o 14:38
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 21:23   #443
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Kaszo taka jest niepisana zasada, że jak wychodzi nowa wersja kosmetyku to mimo, iż stare są jeszcze dostępne, przenosimy je do Zapomnianych by potem do nich już nie powracać (jak znikną z półek) ani by nie tworzył się bałagan ze starymi/nowymi wersjami jak to nierzadko ma miejsce

Lucho wszelkie pytania/wątpliwości w sprawie usuwania recenzji zgłaszaj moderatorkom Noor i Paulince S
Ta zasada jest praktyczna z Waszego punktu widzenia, bo nie ma później roboty z przenoszeniem, ale czy naprawdę warto się aż tak spieszyć? potem mogą być problemy z wyszukiwaniem (np. przy zawężaniu szukania do podkategorii). Ale to tylko sugestia
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 19:13   #444
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Przed chwila zgłosiłam nowy kosmetyk-Rossmann, żel pod prysznic Alterra borówka i wanilia.Nie zapisałam numeru zgłoszenia.
Niestety zapomniałam w opisie dodać, że jest to edycja limitowana.Jak naprawić swój błąd?
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 06:17   #445
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

kuki9 - gdy kosmetyk wejdzie do Katalogu zgłoś swój błąd tutaj - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88372 - zostanie poprawione
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 09:10   #446
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...iu.html&next=1
Tak jak napisałam w recenzji, ten szampon nadal bez problemu można kupić w niektórych sklepach

PS Zgłaszałam niedawno nowego producenta, podałam w zgłoszeniu wszystkie informacje na jego temat, jakie udało mi się znaleźć w sieci. Produkuje m.in. dwa dość znane preparaty przeciwdziałające wypadaniu włosów (jeden z nich polecił mi nawet dermatolog), ale nadal brakuje go na liście producentów, a tym samym nie mogę zgłosić jego produktów do KWC
Chodzi o Iris Cosmetic i te preparaty: http://urodaizdrowie.pl/wp-content/u...ax_zdjecia.jpg

Edytowane przez Robaczywka
Czas edycji: 2011-11-27 o 09:17
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 13:29   #447
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale zgłaszam problem - pod koniec zeszłego roku zgłosiłam dwa kosmetyki firmy Flormar. Dzisiaj przeglądając listę nowych kosmetyków znalazłam zgłoszenie różu który był już raz zgłoszony przeze mnie i dodatkowo z bazy zaginął drugi - chodzi o terracotta blush-on i terracotta powder. Czy coś było z nimi nie tak

edit. coś dziwnego dzieje się z moją przeglądarką, nie wyświetliło mi tych prduktów, ale jest dubel różu Flormar
moje zgł klik i dzisiejsze klik.

dziękuję
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr




Edytowane przez Doris Day
Czas edycji: 2012-01-18 o 13:11 Powód: dopisek
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:31   #448
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Witam,mam zamiar zabrać sie do pisania recenzji kosmetyków na KWC,przed napisaniem przeczytałam oczwiscie ich wiele... Z regulaminem rzecz jasna również się zapoznałam.
To co mnie zdziwiło i troche ogłupiło to to,że w recenzjach niektórych produktów zauważyłam przekłamywane ogólne oceny i opinie na ich temat przez niektorych użytkowników-po wejsciu na ich profil wyswietla sie napis "Agencja Spamu- nie stać nas na reklame wiec spamujemy",które oczywiście wyrażaja swoje ochy i achy na temat kosmetyku,z którym sa związane.Rozumiem, że jedna taka opinia może się zdarzyć,bo wiadomo...Ale jeśli takich opinii odnosnie 1 kosmetyku jest więcej...to juz wyglada to nieciekawie i malo wiarygodnie. Nie wspomnę już tutaj o osobach,które nigdy na forum lub chociażby na kwc sie nie wypowiadały i rejestruja sie tylko po to aby wyrazic swoj zachwyt nad 1 marka kosmetyku. Niewiem,może jestem przewrażliwiona,ale nie lubie manipulacji przez marketingowców.Mam na nich alergie

Myśle,że dla dobra użytkowników na forum, punkt X w regulaminie KWC powinien obowiązywać i takie opinie raczej powinny poleciec w kosmos:
  1. Recenzje indukowane lub "spamerskie", za wystawienie których osoba pisząca recenzję otrzymuje jakąkolwiek nagrodę od firmy trzeciej (producenta, agencji reklamowej) - niezależnie, czy nagroda została przekazana przed czy po recenzji - traktowane są w KWC jako recenzje wysoce niewiarygodne. Takie recenzje są bezzwłocznie usuwane, a ich autorki mogą być zablokowane i zabezpieczone przed pisaniem kolejnych takich recenzji.
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 08:28   #449
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale zgłaszam problem - pod koniec zeszłego roku zgłosiłam dwa kosmetyki firmy Flormar. Dzisiaj przeglądając listę nowych kosmetyków znalazłam zgłoszenie różu który był już raz zgłoszony przeze mnie i dodatkowo z bazy zaginął drugi - chodzi o terracotta blush-on i terracotta powder. Czy coś było z nimi nie tak

edit. coś dziwnego dzieje się z moją przeglądarką, nie wyświetliło mi tych prduktów, ale jest dubel różu Flormar
moje zgł klik i dzisiejsze klik.
No właśnie ja też go nie mogłam znaleźć, dopiero przez panel Hmm nowe zgłoszenie skasowane, zostało Twoje nieco poprawione


Robaczywko Iris Cos. juz jest
__________________


Edytowane przez Mirianka
Czas edycji: 2012-01-18 o 08:30
Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 08:37   #450
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Kosmetyk WszechCzasów: częste pytania i problemy

Salvana, w KWC rzecz jasna obowiązuje zakaz prowadzenia marketingu szeptanego i nieopłaconej reklamy w innych formach. W sytuacji o której piszesz, być może zablokowane osoby dostały BANa za "działalność" na forum, a nie w KWC i moderator blokujący nie zwrócił uwagi na recenzje. My oczywiście je usuwamy, ale ze względu na ilość recenzji i zgłoszen do moderacji nie jesteśmy w stanie wychwycić wszystkich takich przypadków.

Jeżeli widzisz recenzje nasuwające Twoje wątpliwości - zgłoś je do moderacji z podaniem powodu, dla którego uważasz że są niezgodne z regulaminem. Służy do tego odnośnik przy recenzji lub wątek na forum technicznym "Recenzje do usunięcia".
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-11 22:54:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.