Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-19, 14:13   #421
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez MajowaMilka Pokaż wiadomość
Dla mnie pełen makijaż to coś w rodzaju tego, który prezentują nam często dziewczyny na youtube: baza pod podkład, podkład, puder, róż, bronzer, rozświetlacz, na brwi kredka a potem żel i rozświetlacz pod łuk brwiowy, baza pod cienie, cienie, eyeliner, rzęsy, szminka. Po pierwsze nie znam nikogo, kto w dzień by się tyle malował, bo po pierwsze zajmuje to sporo czasu, a po drugie nie może wyglądać naturalnie. Ja na co dzień maluje się mocno, ale bez przesady. Moje minimum do pracy to podkład (bo mam cerę naczynkową i trądzikową, i mimo leczenia czasem nie wygląda dobrze), puder na nos i czoło, eyeliner i rzęsy. Czasem mocny kolor ust i podkreślone brwi cieniem. Ale jak np. jadę na zakupy, ale na spotkanie to wystarcza mi podkład i pomalowane rzęsy. I teraz: dla mnie make-up jest dopełnieniem mojego imagu i stylizacji. Kiedy zakładam do biura elegancką koszulę i ołówkową spódnicę, zegarek, kolczyki i buty na wysokim obcasie, nie wyobrażam sobie być nie pomalowaną. Co innego trampki i bluza dresowa, tu już mocny, elegancki makijaż niekoniecznie pasuje.
Aha, ale to co wyżej nazywasz makijażem tak jak zauważyłaś tak nie maluje się na co dzień wiele dziewczyn. Większość pewnie podkład, puder, błyszczyk, kreska czasem. Ja za to jeszcze mniej, bo błyszczyk i tusz do rzęs. To co niby to nie jest makijaż? Idąc tym tokiem myślenia, to prawie żadna dziewczyna nie ma makijażu, bo rzadko kto ma tak na co dzień.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 15:06   #422
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

No ale tematyka wątku to pełen make-up kontra natura.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 16:28   #423
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

No w sumie tak, w takim razie ok
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 17:23   #424
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;46524685]No ale tematyka wątku to pełen make-up kontra natura.[/QUOTE]

To jak pełen make-up - wybieram naturę. Zawsze. Kto chodzi po bułki czy nawet do zwykłej pracy (która nie wymaga bycia zrobionym) w pełnym makijażu? Takim jak został parę postów temu przytoczony?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 17:34   #425
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To jak pełen make-up - wybieram naturę. Zawsze. Kto chodzi po bułki czy nawet do zwykłej pracy (która nie wymaga bycia zrobionym) w pełnym makijażu? Takim jak został parę postów temu przytoczony?
Ja (z pominięciem bazy pod makijaż i bronzera). Nie widzę w tym nic niezwykłego. Oczywiście, nie mam problemu, żeby zrobić sobie makijaż absolutnie minimalistyczny i po te bułki wyjść ale lubię makijaż i jeśli tylko mam chwilę czasu,chcę się nim pobawić. Nie sądzę abym była jakimś super wyjątkiem.

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2014-05-19 o 17:36
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 17:38   #426
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja (z pominięciem bazy pod makijaż i bronzera). Nie widzę w tym nic niezwykłego. Oczywiście, nie mam problemu, żeby zrobić sobie makijaż absolutnie minimalistyczny i po te bułki wyjść ale lubię makijaż i jeśli tylko mam chwilę czasu, lubię się pobawić. Nie sądzę abym była jakimś super wyjątkiem.
Wychodząc zwyczajnie z domu nakładasz na siebie: baza pod podkład, podkład, puder, róż, bronzer, rozświetlacz, na brwi kredka a potem żel i rozświetlacz pod łuk brwiowy, baza pod cienie, cienie, eyeliner, rzęsy, szminka?

Ok, to szczerze podziwiam Czym innym dla mnie jest "lubię się malować, jak mam chwilę czasu wolnego to coś sobie na twarzy wyczaruję", a czym innym "nakładam to wszystko na siebie jak rano wstaję, idę do sklepu lub przychodzi znajomy".
No i jeśli większość tak robi to podziwiam Was wszystkie Myślałam, że podkład + róż + tusz + kredka to jest codzienny makijaż. Ale jeszcze wiele przede mną, bo ja zatrzymałam się na etapie tusz + kredka do brwi
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 17:41   #427
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wychodząc zwyczajnie z domu nakładasz na siebie:
to nakładam - codziennie rano

baza pod cienie, podkład, puder, korektor pod oczy i na przebarwienia, róż, rozświetlacz, na brwi cień a potem wosk, cienie, eyeliner, rzęsy, szminka
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 17:55   #428
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to nakładam - codziennie rano

baza pod cienie, podkład, puder, korektor pod oczy i na przebarwienia, róż, rozświetlacz, na brwi cień a potem wosk, cienie, eyeliner, rzęsy, szminka
Nawet w weekend, jak nie planujesz większych wyjść? Nie no, spoko, po prostu jeszcze się z taką kobietą nie spotkałam, trochę mnie to zdziwiło, że każdy tak najwyraźniej robi. Ale mam bardzo mało znajomych płci pięknej i niewiele przykładów tym samym
Zabrakło mi tutaj bazy pod podkład i bronzera, nie jest to pełny makijaż Dopisałabym jeszcze konturówkę do ust - szminka z nią lepiej leży
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 18:13   #429
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nawet w weekend, jak nie planujesz większych wyjść? Nie no, spoko, po prostu jeszcze się z taką kobietą nie spotkałam, trochę mnie to zdziwiło, że każdy tak najwyraźniej robi. Ale mam bardzo mało znajomych płci pięknej i niewiele przykładów tym samym
raczej codziennie gdzieś wychodzę i zwyczajnie wolę się czuć ładniejsza niż brzydsza, nawet jeśli ogólnie bez makijażu dramatu nie ma. Nie za każdym razem nakładam na oko ferie barw, tak czy siak mankamenty staram się ukryć a atuty podkreślić. Bronzera nie używam bo mam tak jasny odcień cery, że w każdym wyglądam jak brudna, sylikonowej bazy pod makijaż na co dzień - no nie
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 18:25   #430
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
raczej codziennie gdzieś wychodzę i zwyczajnie wolę się czuć ładniejsza niż brzydsza, nawet jeśli ogólnie bez makijażu dramatu nie ma. Nie za każdym razem nakładam na oko ferie barw, tak czy siak mankamenty staram się ukryć a atuty podkreślić. Bronzera nie używam bo mam tak jasny odcień cery, że w każdym wyglądam jak brudna, sylikonowej bazy pod makijaż na co dzień - no nie
Widzisz, jednak makijaż jest okrojony o niepotrzebne według Ciebie rzeczy
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 18:25   #431
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nawet w weekend, jak nie planujesz większych wyjść? Nie no, spoko, po prostu jeszcze się z taką kobietą nie spotkałam, trochę mnie to zdziwiło, że każdy tak najwyraźniej robi. Ale mam bardzo mało znajomych płci pięknej i niewiele przykładów tym samym
Zabrakło mi tutaj bazy pod podkład i bronzera, nie jest to pełny makijaż Dopisałabym jeszcze konturówkę do ust - szminka z nią lepiej leży
Ja się maluję zawsze jak gdzieś wychodzę, czy na randkę czy do sklepu na zakupy Tak jak napisała SALIX wolę być ładniejsza niż brzydsza Poza tym malowanie sprawia mi przyjemność, jak widzę że syfki znikają, oczy wydają się większe, buzia promienieje od różu

Może Twoje koleżanki wykonują makijaż na tyle umiejętnie, że go po prostu nie widać?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 18:32   #432
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Widzisz, jednak makijaż jest okrojony o niepotrzebne według Ciebie rzeczy
wiesz, jeśli już mamy się tak czepiać, to czemu nie powiedzieć, że jest okrojony także o bazę pod pomadkę, duraline, spray fixujący, 2 odcienie podkładu i sztuczne rzęsy... jak szaleć to szaleć.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 18:37   #433
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Ja się maluję zawsze jak gdzieś wychodzę, czy na randkę czy do sklepu na zakupy Tak jak napisała SALIX wolę być ładniejsza niż brzydsza Poza tym malowanie sprawia mi przyjemność, jak widzę że syfki znikają, oczy wydają się większe, buzia promienieje od różu

Może Twoje koleżanki wykonują makijaż na tyle umiejętnie, że go po prostu nie widać?
Jeszcze w liceum znajome pytały się mnie jakiego różu używam i jak to maluję, że wygląda naturalnie Sama uważam, że ładnie się różowię. Nie sądzę, abym się przekonała do zakrywania tego i robienia nowych. Ale mówię, możliwe, że jakbym miała problemy z cerą typu trądzik czy pryszcze to podkłady i korektory by szły w ruch Mam umiarkowane cienie pod oczami, z którymi kiedyś, jak nosiłam soczewki, próbowałam bawić się rozświetlającym korektorem, ale łzawiły i piekły mnie oczy (musiałam nakładać blisko oka, bo tam mam właśnie zsiniałe), a efekt jakoś mnie nie zwalał z nóg, noszę duże, ciężkie okulary (w sensie oprawek), zakrywają mi oczy

Szczerze wątpię Koleżanki bliższe mam trzy, w tym jedną bliższą niż dwie pozostałe. Jedna z nich się nie maluje (jedynie rzęsy i czarna kredka od czasu do czasu), druga używa podkładu, ale widziałam ją bez i ma gładką, jasną, jednolitą cerę Trzecia maluje oczy tuszem i czarną kredką, możliwe, że używa podkładu, ale cerę ma niejednolitą, nie widać na niej w ogóle krycia - jak ma na sobie podkład to możliwe, że zły lub mało kryjący.
Inne kobiety to moja rodzina, gdzie maluje się tylko moja babcia (na wyjścia czy okazje podkład, puder - ma gładką twarz potem, na co dzień nie jest taka; do tego makijaż oczu i ust) i ciocia (podkład, puder, tusz do rzęs)
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-05-19 o 18:38
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 00:34   #434
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja (z pominięciem bazy pod makijaż i bronzera). Nie widzę w tym nic niezwykłego. Oczywiście, nie mam problemu, żeby zrobić sobie makijaż absolutnie minimalistyczny i po te bułki wyjść ale lubię makijaż i jeśli tylko mam chwilę czasu,chcę się nim pobawić. Nie sądzę abym była jakimś super wyjątkiem.
No to dużo, podziwiam. Ja podobnie jak Kredka666 mega minimalizm, czyli tusz do rzęs, błyszczyk, korektor np i tyle albo nawet tylko tusz do rzęs i błyszczyk, czyli pewnie mniej niż niejedna gimnazjalistka, a mam 22 i pół lat i na pewno sporo do ukrycia, ale po prostu teraz nie lubię więcej makijażu. Jednym słowem, co kto lubi
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 14:42   #435
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: PYTANIE: Z makijażem czy bez??

Czytam sobie o makijazach tu i musze wam powiedziec, ze odkad zaczelam uzywac tylko filtra i pudru na twarz jakosc cery skoczyla o 500% I ogolnie wyroslam juz z pelnego makeupu na co dzien. Na wyjscie czy wieczor oczywiscie ze tusz, cienie, podklad it'd ale nie jakos szczegolnie duzo
Z drugiej strony nie mieszkam w pl i tu kobiety malo sie maluja, za to z nastolatek splywa makijaz i czesto wyglada to okropnie.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 21:53   #436
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: PYTANIE: Z makijażem czy bez??

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Czytam sobie o makijazach tu i musze wam powiedziec, ze odkad zaczelam uzywac tylko filtra i pudru na twarz jakosc cery skoczyla o 500% I ogolnie wyroslam juz z pelnego makeupu na co dzien. Na wyjscie czy wieczor oczywiscie ze tusz, cienie, podklad it'd ale nie jakos szczegolnie duzo
Z drugiej strony nie mieszkam w pl i tu kobiety malo sie maluja, za to z nastolatek splywa makijaz i czesto wyglada to okropnie.
Od kiedy zaczęłam używać różu i bronzera to bez nich czuję się jakaś niedokończona gdy robię makijaż. Twarz z samym podkładem i pudrem jest jakaś taka płaska..
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 23:39   #437
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: PYTANIE: Z makijażem czy bez??

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Od kiedy zaczęłam używać różu i bronzera to bez nich czuję się jakaś niedokończona gdy robię makijaż. Twarz z samym podkładem i pudrem jest jakaś taka płaska..
Szczególnie, jak podkład jest mocno kryjący...
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 09:26   #438
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: PYTANIE: Z makijażem czy bez??

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Od kiedy zaczęłam używać różu i bronzera to bez nich czuję się jakaś niedokończona gdy robię makijaż. Twarz z samym podkładem i pudrem jest jakaś taka płaska..
Też tak myślałam, ale to było wtedy gdy na co dzień świechtałam się Colorstayem Potem zmieniłam podkład na lżejszy i w sumie nie chce mi się już konturować, więc rzadko to robię i jest ok.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:48   #439
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: PYTANIE: Z makijażem czy bez??

Hmm, ja mam bardzo dobrą cerę (a przynajmniej jestem z niej zadowolona), więc na co dzień nie maluję się wcale lubię swoje piegi- na nosie i pod oczami, takie wdzięczne są- lubię kolor mojej skóry i lubię, że zawsze mam ciemne, mocno ukrwione wargi. Nigdy w życiu nie nałożyłam na nie szminki, a co chwile ktoś mnie pyta, co to za kolor

Jak makijaż, to tylko nude- ale to na egzaminy itp., kilka razy do roku. Pełny makijaż miałam ostatnio na weselu, wcześniej nie pamiętam kiedy.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 12:45   #440
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Ja na codzień maluję się raczej lekko, podkład,puder,tusz do rzęs, cień do brwi czasem eyeliner czy jakiś jasny cień. Chciałabym bardzo nie musieć codziennie nakładać podkładu ale mam czerwoną twarz,więc czuję się wtedy po prostu źle. Jak wychodzę rano po przysłowiowe bułki, to nakładam najczęsciej same cienie do brwi ale sklep mam pod domem,więc śmigam po prostu szybko.
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 12:55   #441
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
raczej codziennie gdzieś wychodzę i zwyczajnie wolę się czuć ładniejsza niż brzydsza, nawet jeśli ogólnie bez makijażu dramatu nie ma.
Super to podsumowałaś Ja mam takie samo podejście- nie ukrywam, że to jak wyglądam jest dla mnie istotne i lubię poświęcić rano te 20 minut, żeby czuć się po prostu ładnie Malowanie się sprawia mi ogromną przyjemność, nie traktuję go jako smutnego obowiązku. Maluję się zawsze gdy wychodzę gdziekolwiek, z wyjątkiem sytuacji, kiedy wychodzę np. tylko na chwilę do sklepu, chociaż i wtedy zdarza mi się ciapnąć odrobinę korektora jak coś konkretnego wyskoczy

U mnie standardowo: korektor, podkład mineralny, puder matujący, róż, kredka do brwi, tusz, jasna kredka pod łuk brwiowy/na linię wodną, rozświetlacz w kącikach i pomadka.

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2014-09-02 o 12:59
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 13:26   #442
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Na co dzień się nie maluję. Wcale. Mam 25 lat, cera idealna nie jest, ale tragiczna też nie. Czasem maznę się tuszem do rzęs jak mi się chce, ale generalnie nie muszę bo rzęsy i brwi mam czarne. Od wielkiego dzwonu pomaluję kreskę eyelinerem. Nigdy w życiu nie użyłam podkładu jako takiego, ale w kosmetyczce mam krem bb. Jak mam gorszy dzień np. przed okresem to sobie nakładam jak mam czas, ale to może z 3 razy w miesiącu max. Kilka tygodni temu kupiłam sobie korektor żeby zobaczyć z czym to się je, ale też użyłam tylko parę razy jak coś mi na twarz wyskoczyło. Mam kilka szminek i błyszczyków kupionych raczej z ciekawości niż jakiejś potrzeby, leżą w szufladzie bo dziwnie się czuję mając coś na ustach.

Za to odkąd skończyłam liceum namiętnie maluję sobie paznokcie
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 13:27   #443
mruk
Raczkowanie
 
Avatar mruk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 82
Dot.: PYTANIE: Z makijażem czy bez??

u mnie sprawa wygląda podobnie jak u SALIX i serio, nie uznaję tego za duży wyjątek znam dużo dziewczyn, które malują się na podobnym 'poziomie zaangażowania' :P

u mnie zazwyczaj podkład, korektor pod oczy, puder, baza + naturalne cienie do powiek, cień do brwi + żel, róż, bronzer, pomadka/błyszczyk, tusz do rzęs, rozświetlacz

chętnie dodałabym jeszcze kreski, ale nie mam takiej wprawy żeby kombinować z nią podczas porannego szykowania się.

na szybki wyskok po tzw ziemniaki wystarcza mi podkład, puder, żel do brwi i rzęsy, ale raczej jak już się maluję to częściej w wersji 'pełnej'.

po prostu rzadko kiedy zdarza się tak, że jedyną aktywnością danego dnia jest wycieczka do biedronki czy innego karfura...

Edytowane przez mruk
Czas edycji: 2014-09-02 o 13:41
mruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 13:38   #444
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Ostatnio w pełnym makijażu byłam na weselu siostry w 2009 roku Na co dzień nie maluję się w ogóle, jak mi się przypomni to lekki korektor pod oczy, bo mam cienie. Tusz do rzęs raz na 2 tyg może Z makijażem eksperymentuję dopiero od jakiegoś czasu i to głównie w domu, bo wcześniej jakoś w ogóle mnie to nie interesowało. A jak już sobie poeksperymentuję to zmywam i znowu czuję, że oddycham. Mam 27 lat i cerę całkiem znośną Chłopakowi mojemu do szczęścia wystarcza tusz na moich rzęsach, więc jak je pomaluję to jest zadowolony
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 14:06   #445
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Jak ktos ma piekna cere taka jak shakira to tez bym sie nie malowala



Ale juz przy tej opcji wolalabym rano wstac 20 minut wczesniej

__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 14:29   #446
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

moja praca wymaga codziennie delikatnego makijazu. Ale mnie to nie przeszkadza, bo rano wyglądam jak ta druga pani na zdjeciu
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 19:37   #447
quamar
Raczkowanie
 
Avatar quamar
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 111
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Niestety ja też do pracy muszę się pomalować. Przez 12 godz mam kontakt z klientami i po prostu lepiej się czuję sama ze sobą, gdy moje sińce pod oczami nie są aż tak widoczne i cera jest w miarę jednolita. Ale tylko kilka godzin. Żaden podkład czy krem BB nie trzymał mi się nigdy cały długi dzień... Zwykle po 6 godzinach waży mi się tu i ówdzie... ech... A w dni wolne tylko tusz i korektor pod oczy i koło domu obejdzie
__________________
quamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:16   #448
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

tworazka, twoim zdaniem shakira nie ma na tej fotce makijażu?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 14:16   #449
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
tworazka, twoim zdaniem shakira nie ma na tej fotce makijażu?

wpisalam w google dziewczyna bez makijazu i wyskoczyla ona. No poddalabym podklad pod watpliwosc. Te dwa obrazki mialy sluzyc jako przyklad
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 14:44   #450
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Pełen make-up czy natura? - nasz wygląd codzienny

Shakira może tu nie mieć makijażu (nie zapominajmy przede wszystkim, jaki ona ma budżet na różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, i do jakiej jakości usług ma dostęp), ale to też kwestia zdjęcia - jest lampa czy nie, światło dzienne czy sztuczne, na zewnątrz czy w pomieszczeniu, i masa innych aspektów. Gdyby drugiej dziewczynie zrobić fotkę w tym samym miejscu i przy takim samym oświetleniu, to by wyglądała o niebo lepiej No, ale wiadomo o co chodzi - są ludzie, którzy mają piękną cerę i makijaż nie jest im w ogóle potrzebny.

Miałam kiedyś koleżankę, nad którą wszyscy płakali, gdy postanowila zacząć się malować. Miała niesamowicie cudną, brzoskwiniową cerę, bez jednego wyprysku, bez jednej skazy, i w dodatku bez żadnego przebarwienia - no ze snu po prostu. W wieku koziego uporu wzięła przykład z koleżanek i zaczęła nakładac sobie na twarz pomarańczową szpachlę. Prawie płakałam na jej widok, tak mi było szkoda że się oszpeca
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 18:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.