Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-26, 15:42   #4471
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Włączyłam przed chwilą komputer, weszłam na bloga i ze zdziwieniem odkryłam, że dzisiaj najwięcej wejść mam z Wykopu Nie wiedziałam w pierwszej chwili, czy dobrze to czy źle, ale doszukałam się wykopanego wpisu i wygląda na to, że jest dobrze, bo został otagowany jako ogród i nikt się z niego nie nabija Gdyby ktoś go otagował jako najgorszy blog roku, to wykopowy byt by mnie nie cieszył

Zaczęłam też funkcjonować na FB, przy okazji wyszukałam parę grup tematycznych. Gorzej z polubieniami, ale twardo trzymam się zasady, że oddzielam swój profil od profilu blogowego i nie zapraszam znajomych do polubienia bloga na fb. Nie linkuję też swoich wpisów na własnym fejsie, chociaż dałoby mi to setki wejść, bo wiem, że znajomi z ciekawości zaglądaliby do mojego ogrodu.

P.S. takasobie93 po twoim wpisie z moim zdjęciem miałam twój dzień na swoim blogu. W ciągu jednego wieczoru prawie wszystkie wejścia były z twojego linku. Dziękuję
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 15:43   #4472
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Ja czasami poprawiam kolorystykę jak wyjdzie przekładana i przycinam, używam PhotoScape albo online pickmonkey ma podstawowe funkcje, fajny program i nie trzeba go ściągać :P Na photoshopa mnie nie stać
http://www.photoshoponlinefree.com/ - tu jest też fotoszop online (wiadomo, że nie od Adobe ), moja siostra z tego korzysta, teraz przejrzałam na szybko i daję rade - podstawowe funkcje do obróbki zdjęć ma
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 15:50   #4473
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio ktoś pytał ile miałam odsłon w 4 miesiącu istnienia bloga skąd ja mam takie rzeczy pamiętać. Ja nie wiem ile miałam odsłon miesiąc temu

Tym razem ja mam pytanie. Obrabiacie zdjęcia? Jeśli tak to w jakim programie -fotosklep? Może macie jakieś fajne strony dla totalnego laika do polecenia?
Dla laika to PhotoScape, a z internetowych PicMonkey. Obydwa darmowe

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Podczytuje Wasz watek od kilku tygodni i wreszcie zdecydowalam sie na zalozenie bloga Ale poczatki sa straszne, z jednej strony ciesze sie ze nikt tego nie widzi, bo moge sobie wszystko pozmieniac na ladniejsze etc A z drugiej fajnie byloby miec jakichs czytelnikow

Jesli moge to prosze Was o opinie co zmienic
http://vivaglamkitty.blogspot.com/

Totalnie brakuje mi pomyslu na naglowek... Adres tez jest jaki jest
Zmieniłabym ten róż na troszkę mniej intensywny, bo ten dla mnie za mocno bije po oczach.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 15:56   #4474
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Kle_oo Pokaż wiadomość
Tym razem ja mam pytanie. Obrabiacie zdjęcia? Jeśli tak to w jakim programie -fotosklep? Może macie jakieś fajne strony dla totalnego laika do polecenia?
Ja obrabiam w Gimp, ubogi kuzyn Photoshopa dla ubogich, ale można w nim zrobić właściwie wszystko. Online polecam Pixlr. Jest wersja Editor, taka niby fotoszopowa i wersja Express, której używam głównie na telefonie. Express to takie podstawy i różne bajerki jak filtry, efekty itd.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 16:12   #4475
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jest ładnie, tak prosto i schludnie, właśnie tak mi się najbardziej podoba. Z uwag to nie wyśrodkowuj tekstu bo to nie jest wierszyk przecież, tylko napisz normalnie i wyjustuj - wtedy będzie czytelniej i schludniej . Aha i co do zdjęć to są ładne, estetyczne, wg mnie. Przydał by mi się taki aparat i takie umiejętności bo na moim blogu rzadko się zdarzą takie ładnie zrobione zdjęcia.
Dziekuje :-*

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Pokaż wiadomość
Dla laika to PhotoScape, a z internetowych PicMonkey. Obydwa darmowe

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------



Zmieniłabym ten róż na troszkę mniej intensywny, bo ten dla mnie za mocno bije po oczach.
Dziekuje
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 16:38   #4476
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
[...]Mnie akurat w tym momencie sprawdzanie statystyk mobilizuje bo ciągle rosną, ale pamiętam że na początku strasznie demotywowało jak było po 15-20 wejść dziennie.
Będą rosły nawet jak przestaniesz sprawdzać i liczyć na fb każdą duszyczkę
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 17:06   #4477
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
http://www.photoshoponlinefree.com/ - tu jest też fotoszop online (wiadomo, że nie od Adobe ), moja siostra z tego korzysta, teraz przejrzałam na szybko i daję rade - podstawowe funkcje do obróbki zdjęć ma
Dziękuje właśnie czegoś takiego szukałam
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-26, 18:25   #4478
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Będą rosły nawet jak przestaniesz sprawdzać i liczyć na fb każdą duszyczkę
Tak, to prawda, chociaż to jest taki odruch bezwarunkowy i sprawdza się jednak te statystyki. No bo jakby nie rosły to byłoby to raczej demotywujące. Sama pamiętam jak cieszyłam się na 200 wejść dziennie, a dzisiaj takie dni uważam za marne, bo jest ich teraz około 500-600.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 20:18   #4479
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Nie ogarniam tego fanpage na FB, poza tym co Nutek próbował mi pomóc to np. polubiam czyiś FB a on ma nadal tyle samo polubionych co miał wcześniej, inna strona polubia mnie, tym razem mi się to pokazuje (bo wcześniej pokazywały mi się tylko polubienia osób prywatnych), ale liczba polubień jest taka jak była. Nie da się tego jakoś uregulować?
Facebook jest bardzo niedoskonały w tym względzie - wyświetla polubienia z opóźnieniem, gubi powiadomienia, itd. Ale tak jak sugerowała mpt nie ma co się skupiać na tym za bardzo - pierwszego miliona polubień na pewno nie przegapisz

A do czytania prawdziwych statystyk i tak znacznie bardziej nadaje się google analytics, nie fejs.
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 21:08   #4480
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Nutek Pokaż wiadomość
Facebook jest bardzo niedoskonały w tym względzie - wyświetla polubienia z opóźnieniem, gubi powiadomienia, itd. Ale tak jak sugerowała mpt nie ma co się skupiać na tym za bardzo - pierwszego miliona polubień na pewno nie przegapisz

A do czytania prawdziwych statystyk i tak znacznie bardziej nadaje się google analytics, nie fejs.
Statystyki sprawdzam właśnie na Google Analytics .

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Mam prośbę, mogłybyście jeszcze raz napisać jak dodać ikonkę Bloglovin na bloga?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 07:15   #4481
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Statystyki sprawdzam właśnie na Google Analytics .

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Mam prośbę, mogłybyście jeszcze raz napisać jak dodać ikonkę Bloglovin na bloga?
Na Bloglovin zakładasz konto i potem wybierasz ikonkę, którą chcesz mieć na blogu (jak w nią wejdziesz to jest od razu podany kod html), i wklejasz we własny skrypt na blogu.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 17:50   #4482
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

A opyla sie ten bloglovin?

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 18:25   #4483
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Ale zbieżność z tym bloglovin. Wczoraj spontanicznie założyłam tam konto i dodałam bloga. Sama strona prezentuje się dobrze, zobaczę jak będzie z użytkowaniem. Wydaje się być przyjemniejsza w użytkowaniu, niż RRS, więc już to jest jej plusem.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Mam prośbę, mogłybyście jeszcze raz napisać jak dodać ikonkę Bloglovin na bloga?
Ja dodałam kierując się tą instrukcją:
http://www.vademecumblogera.pl/2013/12/must-have-blogera-dodaj-przycisk.html#comment-form
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 06:54   #4484
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 372
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
A opyla sie ten bloglovin?

Wyslane przez tapatalk 2
Chyba średnio- myślę, że mam jednak więcej subskrypcji z kanału RRS. Na fejsie też nie mam wielu obserwatorów, wczoraj miałam na blogu 1000 wejść- szczerze powiem, że nie wiem, z czego najwięcej, ale GA pokazuje, że z google, więc bez subskrypcji.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 10:42   #4485
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
A opyla sie ten bloglovin?

Wyslane przez tapatalk 2
To się opyla tylko, jak chcesz sobie odwiedzane blogi poukładać. A tak to mi ani bloglovin ani feedly pod katem ogladalnosci nic nie daja.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 10:46   #4486
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Ja mam bloglovin ale sama nie używam go w przypadku innych blogów
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 14:06   #4487
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Ja używam tylko bloglovin do czytania innych blogów i sama też mam stamtąd sporo wejść, jest zaraz po facebooku
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:36   #4488
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Dzięki .

Mam pytanie - na moim blogu pojawił się specyficzny wpis. Taki ''inny''. Zastanawiam się czy to dobry pomysł, by od czasu napisać coś tego typu? Fajnie to wyszło, czy niekoniecznie?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 16:46   #4489
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Dzięki .

Mam pytanie - na moim blogu pojawił się specyficzny wpis. Taki ''inny''. Zastanawiam się czy to dobry pomysł, by od czasu napisać coś tego typu? Fajnie to wyszło, czy niekoniecznie?
Ja kompletnie nie zrozumiałam idei tego Twojego wpisu - spróbuj jakoś na początku pisać wprowadzenie, żeby człowiek miał choć odrobinę poczucia, że wie, w co brnie
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 16:46   #4490
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

nie wiem, ale przynajmniej raz dziennie piszesz tu coś o swoim blogu, w temacie jest "nieirytująca pomoc" a to co robisz nie jest nieirytujące

co do wpisu mnie to nie kręci, ale czemu nie

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2014-10-28 o 16:47
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:12   #4491
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
nie wiem, ale przynajmniej raz dziennie piszesz tu coś o swoim blogu, w temacie jest "nieirytująca pomoc" a to co robisz nie jest nieirytujące

co do wpisu mnie to nie kręci, ale czemu nie
Nieirytująca reklama , a nie nieirytująca pomoc. Ale przecież nikogo nie zmuszam do odpowiedzi, po prostu zastanawiam się czy to dobry pomysł i zainteresowani/chętni by pomóc odpowiedzą.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ja kompletnie nie zrozumiałam idei tego Twojego wpisu - spróbuj jakoś na początku pisać wprowadzenie, żeby człowiek miał choć odrobinę poczucia, że wie, w co brnie
Hm, bo to właśnie miało być takie dziwne . Inne niż reszta notek. Jeszcze chciałam do tej notki dać muzykę, ale potem zrezygnowałam.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:35   #4492
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Lubie apo i postapo, ale liczyłam na jakieś rozwinięcie. Bo same pytania i nic

"Jeśli będziesz odcięty od miast i miasteczek, a na wsiach nie zdobędziesz ,,farmerskiego’’ pożywienia. "
Jeśli... to.... . Gdzie jest to? Jeśli cośtam to co? Dlaczego kropka?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:38   #4493
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Lubie apo i postapo, ale liczyłam na jakieś rozwinięcie. Bo same pytania i nic

"Jeśli będziesz odcięty od miast i miasteczek, a na wsiach nie zdobędziesz ,,farmerskiego’’ pożywienia. "
Jeśli... to.... . Gdzie jest to? Jeśli cośtam to co? Dlaczego kropka?
Hm, może Ty i Mpt macie rację, a ja dam ''część dalszą'' - tutaj dopiszę część 1. I tak będę raz na jakiś czas dopisywać kolejną część, jako nową notkę - może to jest dobry pomysł?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 17:40   #4494
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Myślę, że tak, bo w tym momencie dostałam krótki wpis pełen ciekawych pytań i zero odpowiedzi. Plus zalinkowanie posta, którego totalnie nie chciało mi się przeczytać jak zobaczyłam nazwisko Chodakowska.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:03   #4495
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Myślę, że tak, bo w tym momencie dostałam krótki wpis pełen ciekawych pytań i zero odpowiedzi. Plus zalinkowanie posta, którego totalnie nie chciało mi się przeczytać jak zobaczyłam nazwisko Chodakowska.
Ok, tak też zrobię, tj. dodam w temacie, cz. 1 i będę raz na jakiś czas publikować kolejne . Co do podlinkowanego wpisu to może nie jest wybitnie ciekawy, ale też nie jest zły, no i natchnął mnie do wymyślenia pomysłu na taką notkę, więc czuję taką moralną potrzebę, by podlinkować .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:13   #4496
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

_Judith_ miałaś ostatnio problemy ze spamem od Castoramy, prawda? No to się bój, bo właśnie dowiedziałam się, że Leroy Merlin przejął duży serwis ze zleceniami dla osób pracujących w domu, gdzie jest masa osób wykonujących marketing szeptany, może teraz oni przejmą tą strategię
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:17   #4497
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

O właśnie, à propos wejść z facebooka, czy te wejścia są z mojego profilu, nawet jeśli kliknę w link wejściowy i przekierowuje mnie na adres strony, która nie istnieje, wyskakuje błąd lub jest moją tablicą?
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:22   #4498
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
_Judith_ miałaś ostatnio problemy ze spamem od Castoramy, prawda? No to się bój, bo właśnie dowiedziałam się, że Leroy Merlin przejął duży serwis ze zleceniami dla osób pracujących w domu, gdzie jest masa osób wykonujących marketing szeptany, może teraz oni przejmą tą strategię
Cudownie! Już jeden sklep do omijania, jak jeszcze Lerła mi dojdzie to nie wiem gdzie będę jeździć. Jestem jak ten pan, bez kitu http://youtu.be/Uj_q5-la9zs?t=1m8s Do OBI będę jeździła a u nich nie będę kupować! Muszę się pospieszyć z postem bo takie ładne rzeczy kupiłam w Lerła
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:28   #4499
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ok, tak też zrobię, tj. dodam w temacie, cz. 1 i będę raz na jakiś czas publikować kolejne . Co do podlinkowanego wpisu to może nie jest wybitnie ciekawy, ale też nie jest zły, no i natchnął mnie do wymyślenia pomysłu na taką notkę, więc czuję taką moralną potrzebę, by podlinkować .
przeczytałam ze dwa zdania i uciekłam czym prędzej Nie obraź się, wiem, że to Twój styl i że go pielęgnujesz mocno, ale moja 7 letnia sąsiadka ma lepszą składnię w swoich wypracowaniach
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 18:44   #4500
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
przeczytałam ze dwa zdania i uciekłam czym prędzej Nie obraź się, wiem, że to Twój styl i że go pielęgnujesz mocno, ale moja 7 letnia sąsiadka ma lepszą składnię w swoich wypracowaniach
Nie obrażam się, ale to porównanie do 7 latki i napisanie, że jej składnia jest LEPSZA jest wg mnie nie na miejscu. Jakoś poloniści nigdy mi się nie czepiali składni, także słowo zła czy dobra składnia, albo lepsza czy gorsza jest wg mnie nieadekwatne tutaj.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-29 20:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.