AKWARIUM - część I - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-24, 14:26   #4471
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Kurcze chwila nieczytania i już zamieszanie Jakoś nie potrafię skojarzyć ze sobą wszystkich postów, nie wiem kto do kogo pisze

Malla a tak się starałam pisać prosto na pocztówce i jak zwykle mi nie wyszło

A ja tak się czaję na te krewetki od kilku dni i nie mogę się wybrać, a to już czas najwyższy

Justin14 jak obiecałam spisałam Ci te roślinki, nie wiem czy wszystkie.
Blyxa japonica
Rotala sp. green
Rotala rotundifolia
Eleocharis acicularis
Eleocharis parvulus
Hemianthus micranthemoides
bacopa monnieri
anubias nana
pelia
hygrophila polysperma
heternanthera zosterifolia
cryptocoryna wendti
mikrozorium pteropus windelov
ludwiga repens
echinodorus amazonicus
echinodorus kleiner bar
echinodorus silica
ceratopteris

Dziewczyny "nowe" a może fotki akwariów swoich dacie?

Siva ten pies to mały gwałciciel, włamuje się do cudzych domów i dzieci robi , na szczęście ja mam psa
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 15:12   #4472
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !!

O tak małe zamieszanie się zrobiło

Ivona a ja się spóźniłam na pocztówkę tak też bym chciała ale pech mnie wziął trudno następnym razem

Magrest moim znadniem 30W to za mało. Moja ma 78 W na 100l ale oczywiście z termostatem
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 15:21   #4473
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

O Ivona wróciłaś już? Czy dorwałaś internet na wakacjach?
To jak już się pojawiłaś, to może poradzisz mi odnośnie roślinek. Chciałabym zamówić przez allegro. No i kurcze nie wiem jak je rozmieścić Zupełnie nie mam do tego smykałki A oto rośliny nad którymi się zastanawiam:

1. Bacopa monniera (Bakopa drobnolistna) - http://www.allegro.pl/item121587970_...mirkocis_.html

2. Anubias coffeefolia - http://www.allegro.pl/item121587968_...mirkocis_.html

3. Ludwigia palustris (Ludwigia pływająca) - http://www.allegro.pl/item122035876_...mirkocis_.html

4. Anubias nana (Anubias niski) - http://www.allegro.pl/item122035874_...mirkocis_.html

5. Anubias barteri (Anubias Bartera) - http://www.allegro.pl/item122035872_...mirkocis_.html

6. Limnophila sessiliflora (Limnofilia bezszypułkowa) - http://www.allegro.pl/item122844710_...mirkocis_.html

7. Hygrophila siamensis - http://www.allegro.pl/item122844709_...mirkocis_.html

8. Hemianthus micranthemoides (Hemianthus zwyczajny) - http://www.allegro.pl/item122464165_...mirkocis_.html

9. Microsorium pteropus - http://www.allegro.pl/item122819509_...mirkocis_.html

10. Hygrophila carymbosa (Nadwódka szerokolistna) - http://www.allegro.pl/item122844953_...mirkocis_.html


Nika a masz jedną grzałkę o tej mocy czy rozłożone na dwie grzałki?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 15:26   #4474
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez magrest
Nika a masz jedną grzałkę o tej mocy czy rozłożone na dwie grzałki?
Mam jedną
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 18:46   #4475
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Magrest no jak to? Wróciłam w sobotę wieczorem przecież Nawet wklejałam trochę fotek z wyjazdu
Czyli chcesz zamawiać u Mirkocis?, Jak pierwszy raz u niego zamawiałam to były to malutkie - 2 centymetrowe szczepki roślin, teraz już jednak sprzedaje dość duże rośliny, zupełnie zgodne z opisem. Często u niego kupuję i jestem zadowolona.
Kurcze nie pamiętam jakie masz wysokie akwarium. No ale anubiasy raczej na przedni (czasem środkowy), przytwierdzone do korzonka lub kamienia. Anubiasami możesz upchnąć miejsca gdzie jest mniej światła, będą dobrze rosły.
Hemianthus micranthemoides, też go mam, ma troszkę większe wymagania świetlne, ale przy 05/litr dobrze sobie radzi. Możesz go posadzić w środkowej lub przedniej części, fajnie się formuje i łatwo rozmnaża.
Bacopa, nie wiem jak wysokie masz akwarium, u mnie na środkowym planie, w gęstej grupie. Łatwa, ale bez przesady , może rosnąć przy małym oświetleniu, ale pytanie jak będzie wyglądała?
Ludwiga palustris na tył akwarium w grupie, żeby miała czerwone liście wymaga silnego światła, jak każda podobna roślina, ale zielone też ładne
Limnophila, ponoć bardzo ładna, i o wiele łatwiejsza w uprawie niż cabomba Na tył akwarium.

Mikrozorium można dać na środek, lub przód do korzonka lub kamyczka przytwierdzone.

Co do hygrophili, obydwie na tył, ja chyba miałm tą pierwszą, nie pamiętam, ale przez to że mi ją obrosła heternanthera i zabrała jej światło, to mi zmarniała niestety.

Trudno mi Tobie dokładnie powiedzieć co i jak, bo to od Ciebie zależy jak urządzisz akwa. Widząc po roślinach na tył dałabym ludwigę, limnophilę i jedną hygrophilę, na środek dałabym drugą z hygrophil, ale trzeba byłoby ją specjalnie przycinać (bo ma zupełnie odmienne liście, dałabym ją w widoczne miejsce), bacopę, mikrozorium gdzieś na korzeniu, mikranthemum uformowałabym tak, żeby schodził ze srodkowego planu na przedni i na przód anubiasy. Tak bym to jakoś wykombinowała .

Polecam Ci bazę roślin http://www.holenderskie.pl/baza/

Co do nawożenia, moim zdaniem od początku nawozić trzeba, ale na początek nawóz do żwirku, pod korzonki, dopiero po jakimś czasie nawóz płynny. Ja nawoziłam od razu płynnym w normalnych dawkach, ale robiłam to celowo i z premedytacją hehe

Się rozpisałam, mam nadzieję że się coś przyda

Nika zawsze mogę Ci wysłać pocztówkę z Sosnowca
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:27   #4476
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Dziewczyny jak któraś jest to powiedzcie mi czy Wam wchodzi ta strona?
http://www.akwarystyka.com.pl/
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:45   #4477
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

nie

Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum w celu uzyskania dalszych informacji
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 19:47   #4478
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Ivon.a
Siva ten pies to mały gwałciciel, włamuje się do cudzych domów i dzieci robi , na szczęście ja mam psa


Ojjj w poblizu naszej okolicy tez taki łazi, kiedyś zgwałcił moją Niunię
jakoś ktoś furtki nie domknął i ona wyleciała na ulicę,miala cieczkę,a sama jakoś przed nim nie uciekała chyba,nie wiem bo byłam wtedy w szkole,pozniej mi opowiadali. Musiała wziac tab. "po".Ale była wykończona... Jak wrócilam to strasznie wyglądała. Podbno w ogóle on nie mógł się z niej wydostac, bo ona zaczęła piszczeć,sporo ludzi się zebrało,żeby jakos go odciągnać i ze stresu coś się zacisnęło Niuni i nie mógł wyjąć.

To wydaje się nieprawdopodobne ,ale tak właśnie było. Biedna się nacierpiała
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 20:02   #4479
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez ka_ma
nie

Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum w celu uzyskania dalszych informacji
a już się bałam Niby było juz dawno temu coś takiego, ale nigdy nic nie wiadomo chyba znowu atak hakera, hehe.

Silva , wydawało mi się że będzie śmiesznie, ale nie wyszło
......................... ......................... ......................... ......................
Ale tak jeśli przy temacie, czy ktoś wie na czym polega zjawisko zsczepiania się psów po wszystkim? Podobno trzeba zimną wodą polać żeby się szybko rozkleiły. :/
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 20:15   #4480
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez silva
Podbno w ogóle on nie mógł się z niej wydostac, bo ona zaczęła piszczeć,sporo ludzi się zebrało,żeby jakos go odciągnać i ze stresu coś się zacisnęło Niuni i nie mógł wyjąć.
co prawda psim sexuologiem nie jestem ale widzialam cos podobnego, psy byly w trakcie i jakis facet rzucil w nie kamieniem zeby je pogonic, w efekcie wiekszy pies ciagnal za soba mniejszego, byly nierozerwalne
generalnie podobno i ludziom sie to zdarza
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 20:21   #4481
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez ka_ma
co prawda psim sexuologiem nie jestem ale widzialam cos podobnego, psy byly w trakcie i jakis facet rzucil w nie kamieniem zeby je pogonic, w efekcie wiekszy pies ciagnal za soba mniejszego, byly nierozerwalne
generalnie podobno i ludziom sie to zdarza
No a ja o to też się właśnie pytam o co chodzi? Ja widziałam psy, którym nikt nie przeszkadzał i zawsze były sklejone ze sobą - jeden chciał iść w jedną strone drugi w drugą, hehe, o co chodzi?
Może Malla wyjaśni?
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 21:09   #4482
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: AKWARIUM - początki !!

jeden chcial isc w jedna strone a drugi w druga heheeh nie mam pojecia o co chodzi, czekamy na Malle
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 21:10   #4483
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Elfir
W nowym akwarium mozna nawozic rosliny, w koncu musza one cos jesc. Owszem, woda z kranu zawiera jakies makro i mikroelementy (pewnie głownie azotany), ale ile - tego nie wiesz. Dlatego nalezy obserwowac roslinki - kiedy przestana rosnać i "bąblować" (wydzielac CO2) to znak ze nalezy je dokarmic
Hmm nie rozumiem , przecież bąbelkowanie przez rośliny jest objawem wydzielania tlenu a nie co2? Rośliny produkują tlen. Z tego co wiem bąbelkowanie znaczy tylko tyle, że w wodzie jest tyle tlenu, że nie jest go sie w stanie więcej rozpuścić. Moje rośliny nie bąblowały nigdy, rosną bardo dobrze, nie mają objawów niedoborów składników.

Kama ten temat mnie już bardzo nurtuje Niech Malla nam to fachowo opisze
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 21:13   #4484
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Wariatki
Ja wiem,że o sie wydaje śmieszne, ale nie jest
Ivon.o wyszło śmiesznie, naprawdę, tylko pozniej przypomniałam sobie o Niuni i tak napisałam :/
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 21:32   #4485
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Ivon.a
Magrest no jak to? Wróciłam w sobotę wieczorem przecież Nawet wklejałam trochę fotek z wyjazdu
No ja widziałam tamte Twoje wątki ze zdjęciami, ale wpadłaś tak szybko, nagle i na tak krótko, że zaczęłam myśleć że może to było z jakiejś kafe w trakcie wakacji pisane
Dzięki za posta. Bede sie wzorować
A możesz mi wytłumaczyć jak sadzić roślinki, żeby później tak fajnie zarosły tylnią szybę? Tzn. czy taką grupkę "łodyżek" jednej odmiany sadzić zaraz obok innej, czy może bardziej zostawić większe luki?

A jeśli chodzi o szczepianie się, to słyszałam że u ludzi może się tak zdarzyć podczas silnego stresu. Wtedy szyjka macicy i przez to całe narządy intymne się kurczą i wtedy ON nie może wyjść Hehe może zapytacie na "ginekologii"
U psów może odbywa się to podobnie
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 23:19   #4486
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Fakt, u psów to się często zdarza, też widziałam. Cóż, ludzie są bardziej "dopasowani", ewentualne skurcze u kobiety nie zatrzymają mężczyzny w środku, chyba że to jakaś fest-baba Co pomaga? Jak u noworodków klapsy mogą być pomocne w oddychaniu, tak i u zwierząt należy doprowadzić do rozkurczu mięśni poprzez skurcz innych, np. polewając zimną wodą lub klepiąc po brzuchu.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:15   #4487
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ale wy zboczone jesteście
Cicho bo mojemu śp. psu też się to zdarzyło heee widziałam to na własne oczy ale później się rozklejili

Ivona heee To ja ci mogę wysłać z Kluczborka :p Ale ostatnio się w gazetach czyta dużo o tym twoim Sosnowcu
www.akwarystyka.com.pl - mi ta strona dobrze działa ( dzisiaj ) a wczoraj na niej byłam to też dobrze chodzioła :??? może nają jakieś problemy

Magrest Chyba nie ma odważnych żeby się zapytać na ginekologii heeeee a może się zapytam ???? dla uspokojenia waszej ciekawośći
Laura przyjdzie i zobaczy o czym my to gadamy to nas wygoni
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:15   #4488
anetkas
Raczkowanie
 
Avatar anetkas
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 409
GG do anetkas
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Witajcie

Sto lat mnie tu nie było i niestety teraz to już nie mam czasu ani ani .
Nawet nie czytam zaległości, bo w życiu nie dam rady.

Napiszę tylko, że tęsknię za wątkiem i za Wami, rybki mają się OK, kupiłam działkę i ciągle czytam, czytam i czytam o budowaniu.

pozdrawiam Was gorąco
Aneta
anetkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:22   #4489
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez magrest
może zapytacie na "ginekologii"
U psów może odbywa się to podobnie
To byśmy dopiero zrobiły sensacje

Zależy ile światła, mozna sadzić koło siebie, ale zrobiłabym troszkę luzu na światło żeby doszło. W końcu i tak wszystko zarośnie Też musisz popatrzeć jak sadzić określoną roślinkę, niektóre można sadzić po np. 3 łodyżki razem w odstępach np. 2-3 cm, żeby światlo później dochodziło do dolnych partii.

Nika co piszą o Sosnowcu? Pewnie o samych zwyrodnialcach To ja bym się mogła pisć na p[ocztówkę z Kluczborka, bo nie mam, jak chcesz z Sosnowca to pisz.

Aha dzisiaj o 19 idę na to nieszczęsne przesłuchanie, też sobie terminy wymyślili
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 09:25   #4490
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Anetkas ten dom Cię do reszty pochłonoł zeby tak żadko tu zaglądać, straszne.
Ja też Cię pozdrawiam

Czy w nowym domu znajdzie się miejsce na akwarium 500 litrów? Warto już o tym pomyśleć
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:29   #4491
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivona To ci nie odpuszczą tego przesłuchania ?? a to
Zajrzyj na swój watek akwariowy na forum akwarystycznym

Anetkas Trzymaj się ciepło Wiem ile na to pieniędzy idzie, moi rodzice też mają dom w budowie. W tym roku planowakli garaż budować ale nie wypaliło :9
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:34   #4492
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez nika135
Ivona To ci nie odpuszczą tego przesłuchania ?? a to
Zajrzyj na swój watek akwariowy na forum akwarystycznym
Rany ja dalej nie mogę tam wejść, mam dalej ten komunikat!? Zaraz zacznę się bać że mnie na serio wywalili Tylko za co, przecież ja aniołek jestem
Sprawdzę pocztę, może przyszedł jakiś komunikat.

Nika jak możesz to popatrz czy tam się coś dzieje, albo podaj mi mejla do jakiegoś administratora czy coś, no bo za długo to trwa.
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:39   #4493
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivonko Już się robi


Edit: Jest taki wątek z tym problemem i pisze że używkownicy któży korzystają przez Mozillę i Internet Explorer nie mogą wejść. Admin zapewnia że to awaria serwera i powinno juz tego nie być
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:42   #4494
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez Ivon.a
Rany ja dalej nie mogę tam wejść, mam dalej ten komunikat!? Zaraz zacznę się bać że mnie na serio wywalili Tylko za co, przecież ja aniołek jestem
Sprawdzę pocztę, może przyszedł jakiś komunikat.

Nika jak możesz to popatrz czy tam się coś dzieje, albo podaj mi mejla do jakiegoś administratora czy coś, no bo za długo to trwa.
Ivona ja mam taki sam komunikat od kilku dni, a nie mam tak konta i nigdy się nie udzielałam i nawet za bardzo nie zaglądałam.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:44   #4495
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Cytat:
Napisane przez nika135
Edit: Jest taki wątek z tym problemem i pisze że używkownicy któży korzystają przez Mozillę i Internet Explorer nie mogą wejść
No to wszystko jasne. Ja używam IE A Ty Nika z jakiej przeglądarki korzystasz, że mozesz tam wejść? Opere?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:46   #4496
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

O a ja już maila napisałam
Ja mam internet explorer chyba, nie znam się , nigdy nic innego nie instalowałam.
To ile to jeszcze potrwa?
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:50   #4497
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ja koerzystam przez Operę Ale inni użytkownicy piszą że mają Operę i też nie mogą wejść ???? Ten serwer się chyba sypie

A ja tam żadnego administratora nie widziałam tylko sami moderatorzy i żadnego adresu email - nic

EDIT: spróbowałam wejść przez Internet Explorer, i Mozille - też mi ten komunikat pokazuje
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 10:55   #4498
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Ivona a kogo sprzedającego na allegro roślinki możesz mi jeszcze polecić?

Edit: Ivono ekspertko od roślin Poleć mi jeszcze proszę jakąś roślinę na tył akwarium, która lubi zacienione miejsce, bo nie wiem co posadzić w zacieniony róg obok filtra

Edytowane przez magrest
Czas edycji: 2006-08-25 o 21:09
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 21:34   #4499
Speranza
Zadomowienie
 
Avatar Speranza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 273
Dot.: AKWARIUM - początki !!

a mnie ktoś doradził że mam za mało piasku no to dosypałam i teraz szlak mnie chce trafić, aż się dziwię że jeszcze nie trafił. Po dosypaniu woda się strasznie mętna zrobiła, załączyłam drugi filtr żeby się szybciej przeczyściło, mam nadzieje że do rana będzie jakaś poprawa, bo jeśli nie... to zmieniam wszystkie 145 litrów i to dopiero będę zła
Speranza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 21:39   #4500
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: AKWARIUM - początki !!

Magrest każdemu i wszystkim pisze i mówię że moją najładniejszą roślinką, wypieszczoną itd. i śliczną, nadającą się na tył akwarium jest heternanthera zosterifolia. Jak dla mnie cudowna roślinka. Z tym że przechodziłam taki etap, kiedy zmieniłam nawożenie, że roślina ta zmarniała mi do tego stopnia, że chciałam ją wyrzucić. Teraz zmieniłam nawóz na bioflorin i mam znowu wielkie olbrzymie krzaki (zaznaczyłam ją na fotce).

Swojego czasu był na alegro KerimJ, też fajny sprzedawca, ale coś dawno go nie ma. Mikrozorium i pelię kupowałam u Pteropusa. Natomiast Mirkocis, przynajmniej przy moich zamówieniach, daje o wiele więcej roślin niż się zamawia (łodygowych) do tego osobno gratisy .

przeżyłam to przesłuchanie , na całe szczęście byłam druga, bo mojego brata facet pytał nawet takie rzeczy jak "jakie miał odczucia kiedy dostał wezwanie". Przy moim faceta o czarnym humorze już nie było, przesłuchiwała nas młoda babka, wesoła,śmieszna.Ale to jednak nieciekawe doswiadczenie.

Kupiłam dzisiaj krewetki. Amano.

Speranza ale jak dosypać? Dosypałaś piasku do zalanego już akwarium? No trudno, na pewno po jakimś czasie zmętnienie ustanie, tym się nie przejmuj Ja ponoć też mam za mało żwiru, ale rośliny rosną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roślinka.JPG (109,0 KB, 22 załadowań)
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.