Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-14, 21:30   #4471
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Będziemy testowały, ja już z niecierpliwością czekam na moją paczuche
- Ja też! Ja też! Nie wiem jak u Was, ale u mnie czas oczekiwania może być dość długi .

Sirii, jeśli Twoim włosom pasuje glut, to warto też przetestować olej lniany. Moje włosy go lubią, tak jak i skóra . Koniecznie wstaw fotki.
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 21:44   #4472
Sirii
Raczkowanie
 
Avatar Sirii
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 50
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
Sirii, jeśli Twoim włosom pasuje glut, to warto też przetestować olej lniany. Moje włosy go lubią, tak jak i skóra . Koniecznie wstaw fotki.
Pasuje, moje włoski go uwielbiają są mięciutkie i lśniące... ok to kolejny zakup się szykuje
Dobrej nocy
Sirii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 22:35   #4473
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość

Dzięki pewnie, czesanie na sucho zbędne jak się dobrze włoski nawilży ja odkąd pocieniowałam jak należy nie użyłam grzebienia ni razu od października gdzieś
Moje suche są jak wiór, dlatego po myciu używam od tygodnia czegoś treściwego z emolientem jak i humektantem no bo inaczej ani rusz... teraz je spróbuję na parę dni zostawić bez myju. W święta tak zrobiłam, po tygodniu nadal nie były tłuste, więc jakby się trzymały i sucha wióra by nie została to myłabym sobie rzadziej. I blask mam naturalny a nie jakiś sztuczny co jest dla mnie ektra sukces. A że nawet kręcić zaczęły i czesać nie potrzeba to jestem za.. bo czesać nigdy się nie lubiłam i zawsze pytałam po co to skoro po czesaniu mam to samo co przed
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 23:05   #4474
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
wojownicza ksiezniczka - dziękuję, jestem ciekawa jakie będą efekty po miesiącu takiej porządniejszej pielęgnacji. już kiedyś tak pielęgnowałam to były super efekty, muszę kupić jeszcze aloes bo nigdy nie próbowałam a chciałabym mieć coś co daje nawilżającego kopa

Ja też teraz chcę spróbować wrócić do dawnej pielęgnacji i sama jestem ciekawa efektów zarówno Twoich jak i moich


Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
niestety ale trzeba to jakoś przejść..:/ dzięki
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

U mnie ona zawsze była mam jeszcze jedno opakowanie, ale teraz pani powiedziała, że od dawna nie mieli dostawy odżywek Artiste i mnie tym bardzo zasmuciła i w sumie przeraziła, bo moje włosy kochają raz na tydzień tę odżywkę

Może jednak nie wycofali. Ja co prawda nigdy jej w łapkach nie miałam, ale jakbym była w Naturze to sprawdzę Ci czy u mnie jest Jak coś to dam znać


Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
Co do ciężkich przeżyć... nie martw się, jeśli Cię to pocieszy to nie jesteś sama. Ja aktualnie cierpnę bo wysyłam ojca do szpitala niedługo... mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego ale najczarniejszy scenariusz przed oczami sam się pojawia.

Ja idę za chwilkę oczyszczać czerep i olejować mówicie, że olej lniany jest wart wypróbowania? bo póki co bawię się rzepakowym, dziś dodam do niego kilka kropelek rycynowego (obawiam się trochę oliwy z oliwek bo wydaje się cięższa)
Jutro może wstawię fotki z rannych loczków

Trzeba mieć nadzieję Ja kedy mój dziadek był już w bardzo ciężkim stanie do końca miałam nadzieję, a później trzymałam go za rękę jak odchodził... Wiec nie myśl źle trzeba mieć nadzieję będzie dobrze dziewczyny zobaczycie trzeba w to wierzyć. Życzę CI żeby się okazało że to nic poważnego
Curly, Sirii jestem z wami , wiem że to niewiele ale trzeba się wspierać.



Co do włosków to ja bym wszystkich olejków próbowała jaki mi pod łapki wejdą, znaczy ja tak robiłam i robię A lniany warto wypróbować a nóż widelec Ci podpasuje
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 23:49   #4475
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Trzeba mieć nadzieję Ja kedy mój dziadek był już w bardzo ciężkim stanie do końca miałam nadzieję, a później trzymałam go za rękę jak odchodził... Wiec nie myśl źle trzeba mieć nadzieję będzie dobrze dziewczyny zobaczycie trzeba w to wierzyć. Życzę CI żeby się okazało że to nic poważnego
Curly, Sirii jestem z wami , wiem że to niewiele ale trzeba się wspierać.
Trzeba być dobrej myśli do końca dziewczyny, szczególnie że w Polsce jednak dbają o pacjenta. A i nie zawsze coś poważnego wynika ze zdrowiem i może być to coś co łatwo da się wyleczyć moja babunia już tyle operacji przeżyła i trzyma się dobrze. I jak to często zdarzają się przypadki gdzie medycyna nie potrafi tłumaczyć dlaczego pacjent wyzdrowiał, grunt to wierzyć mocno i chcieć żyć z całej siły
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 23:49   #4476
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Może jednak nie wycofali. Ja co prawda nigdy jej w łapkach nie miałam, ale jakbym była w Naturze to sprawdzę Ci czy u mnie jest Jak coś to dam znać
Dziękuję! Gdyby nie było to kłopotem to będę wdzięczna jeśli by była to czy mogłabyś spytać kiedy była w dostawie, bo może dawno tylko stoi, bo nikt nie kupuje
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 06:33   #4477
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Przyszłam się zapytać, czego moim włosom brakuje, no chyba, że mają takie "widzimisię ". Do reanimacji mogę używać różnych cudów, ale wieczorem i tak się bardzo prostują a po nocy wyprost, pióra, nic tylko Do reanimacji już dodawałam różne rzeczy i może do wieczora lepiej, ale rano masakra. Po glucie też. No i spróbowałam z kremem do kręconych nivei tzn reanimacja albo wodą albo miksturą i odrobina kremu w ręce i powgniatać. No i fryzurka zostaje dłużej a rano nadal wyglądem przypominam człowieka
Może dlatego, że tego nie potrzebuję odgniatać? No chyba, że to zawiera w sobie coś, co moje włosy lubią. I tutaj pytanie do was, bardziej wtajemniczonych w pielęgnację, czy to brak odgniatania (wcale nie mam sucharków po tak małej ilości) czy to jakiś składnik? A może w końcu dociążenie?
Fakt, włosy muszę myć szybciej niż po glucie czy bez stylizatorów.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 06:54   #4478
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
- Ja też! Ja też! Nie wiem jak u Was, ale u mnie czas oczekiwania może być dość długi .
U mnie paczuszka będzie dziś - właśnie dostałam sms-a
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 07:52   #4479
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
Pasuje, moje włoski go uwielbiają są mięciutkie i lśniące... ok to kolejny zakup się szykuje
Dobrej nocy
- A jeśli jednak Ci nie podpasuje, to spokojnie można go zużyć w kuchni. Ekstra nadaje się do twarożków, mniam .

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
U mnie paczuszka będzie dziś - właśnie dostałam sms-a
- Zazdroszczę! U mnie w zamówieniu było napisane, że w ciągu 5-14 dni .
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 08:02   #4480
antenka501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 56
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Czy może ktoś wie czy ta odżywka: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-keratyna.html w odróżnieniu od tej https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-herbata.html ma w składzie coś co może podrażnić? O ile ta z aloesem fajnie sprawdziła się do mycia to mój ostatni nabytek z ginkgo biloba i keratyną zrobił mi masakrę ze skalpem - okrutnie swędzi i krostki jakieś wyczuwam (podejrzewam ją choć po raz pierwszy użyłam też https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...kreconych.html ale jako b/s więc ze skalpem styczności raczej nie miała) . Oj dawno tak nie miałam....
antenka501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 08:12   #4481
jakisnick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 124
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Przyszłam się zapytać, czego moim włosom brakuje, no chyba, że mają takie "widzimisię ". Do reanimacji mogę używać różnych cudów, ale wieczorem i tak się bardzo prostują a po nocy wyprost, pióra, nic tylko Do reanimacji już dodawałam różne rzeczy i może do wieczora lepiej, ale rano masakra. Po glucie też. No i spróbowałam z kremem do kręconych nivei tzn reanimacja albo wodą albo miksturą i odrobina kremu w ręce i powgniatać. No i fryzurka zostaje dłużej a rano nadal wyglądem przypominam człowieka
Może dlatego, że tego nie potrzebuję odgniatać? No chyba, że to zawiera w sobie coś, co moje włosy lubią. I tutaj pytanie do was, bardziej wtajemniczonych w pielęgnację, czy to brak odgniatania (wcale nie mam sucharków po tak małej ilości) czy to jakiś składnik? A może w końcu dociążenie?
Fakt, włosy muszę myć szybciej niż po glucie czy bez stylizatorów.
Wiem jedno. Nie ma sucharków, nie trzeba odgniatać
jakisnick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 08:55   #4482
Sirii
Raczkowanie
 
Avatar Sirii
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 50
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

Trzeba mieć nadzieję Ja kedy mój dziadek był już w bardzo ciężkim stanie do końca miałam nadzieję, a później trzymałam go za rękę jak odchodził... Wiec nie myśl źle trzeba mieć nadzieję będzie dobrze dziewczyny zobaczycie trzeba w to wierzyć. Życzę CI żeby się okazało że to nic poważnego
Curly, Sirii jestem z wami , wiem że to niewiele ale trzeba się wspierać.



Co do włosków to ja bym wszystkich olejków próbowała jaki mi pod łapki wejdą, znaczy ja tak robiłam i robię A lniany warto wypróbować a nóż widelec Ci podpasuje
Dzięki za wsparcie, nawet takie niewiele się przydaje
Chwilowo testuję wariacje z rzepakowym, potem skuszę się na lniany

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Trzeba być dobrej myśli do końca dziewczyny, szczególnie że w Polsce jednak dbają o pacjenta. A i nie zawsze coś poważnego wynika ze zdrowiem i może być to coś co łatwo da się wyleczyć moja babunia już tyle operacji przeżyła i trzyma się dobrze. I jak to często zdarzają się przypadki gdzie medycyna nie potrafi tłumaczyć dlaczego pacjent wyzdrowiał, grunt to wierzyć mocno i chcieć żyć z całej siły
Boję się jedynie tego że w zeszłym roku na podobne objawy do szpitala poszedł mój dziadek... i już nie wrócił. W tym roku odeszła mi babcia, też zaraz po pójściu do szpitala...
Więc wiecie jaki mam stosunek do polskich lekarzy

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
- A jeśli jednak Ci nie podpasuje, to spokojnie można go zużyć w kuchni. Ekstra nadaje się do twarożków, mniam .
Właśnie zjadłam twarożek
Cytat:
Napisane przez jakisnick Pokaż wiadomość
Wiem jedno. Nie ma sucharków, nie trzeba odgniatać
A ja właśnie siedzę z sucharkami lubię je odgniatać
Sirii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 09:25   #4483
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Czy taki krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cle-cream.html nadaje się do włosów? Przeczytałam skład tego nivea i on ma glicerynę, a ten krem bardzo dobrze się sprawdza jako krem do ciała dla mojej córci
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 09:40   #4484
retiko
Raczkowanie
 
Avatar retiko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 495
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

cześć dziewczyny,podczytuję od paru stron a że pojawił się temat odgniatania to postanowiłam nie zwlekać i dołączyć jeśli można :-D
wlaśnie owo odgniatanie mnie zastanawia, nie wiem jak to się robi (dopiero zaczynam reanimacje falolokow) wszędzie można spotkać to pojęcie a ja nie wiem jak się to robi oczywiście to, że odgniata sie loki ułożone wcześniej na żel i wyschnięte to wiem.
retiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 09:57   #4485
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Czy któraś zakręcona używa/ła maski L'biotica biovax do włosów słabych i ze skłonnością do wypadania? Ma średnie opinie, a Pani w aptece tak zachwalała, że się skusiłam...

Wyprost w czasie deszczu mnie irytuje... Ale pójdę za Waszą i nie będę ich prostować na czas występów. Coś z silikonami i stylizacja.
moim zdaniem powinnaś upinać je jakoś. Skoro się puszą to może jakieś romantyczne upięcie zeby nie leciały na twarz i jeszcze bardziej się nie puszyły? Albo koczek czy warkocze? Zawsze to jakieś rozwiązanie
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 10:07   #4486
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
Właśnie zjadłam twarożek
- No to twarożek z olejem lnianym to samo zdrowie!

retiko, tak wygląda odgniatanie:


Możesz na ręce nałożyć kapeczkę oleju, pochylasz głowę i ugniatasz loki, łapiąc włoski w garść i dociskając je do głowy. Jakoś tak .
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 10:15   #4487
Sirii
Raczkowanie
 
Avatar Sirii
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 50
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
retiko, tak wygląda odgniatanie:


Możesz na ręce nałożyć kapeczkę oleju, pochylasz głowę i ugniatasz loki, łapiąc włoski w garść i dociskając je do głowy. Jakoś tak .
O fajny instruktarz ja na początku używania glutka przy odgniataniu tarłam wręcz włosy więc niby sprawa prosta i logiczna a czasem sprawia wiele trudności :P
Sirii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 10:19   #4488
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
Dzięk
Boję się jedynie tego że w zeszłym roku na podobne objawy do szpitala poszedł mój dziadek... i już nie wrócił. W tym roku odeszła mi babcia, też zaraz po pójściu do szpitala...
Więc wiecie jaki mam stosunek do polskich lekarzy
Uwierz mi, że nie są tacy źli i chcą jeszcze pomagać. Mój sąsiad jak ostatnio z angielskiego szpitala nawalony psychotropami cały spuchnięty wrócił, mimo że tylko omdlał w pracy i chłop zdrowy to się przestraszyłam. Jakaś polska farmaceutka powiedziała mu, że musi mieć końskie zdrowie, że się po tym nie przekręcił. A pacjentów traktują jak bydło jakieś, byleby nawalić tabletek i robić kasę przez koncerny farmaceutyczne. A jak jesteś chora to Ci diagnozę i leki zapisuje przez telefon, najpierw pyta co Ci dolega a potem mówi, żen ie jest to nic powaznego i nie trzeba pacjenta widzieć i starczy jakiś syrop i paracetamol. Sama tu chciałam isć do ginekologa, ale sama wiem co mi jest to jakoś objawy mi już przeszły jak się za to wzięłam, ale do lekarza nie pójdę w tym kraju

Też chciałabym lniany wypróbować, moze dziś się przejdę kupić. Daleko mam, ale pogoda ładna to chyba ruszę tyłek dla dobra herów
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 10:24   #4489
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Myszko jakie cudne loczki w codzienniku
Dziękuję Kochana Choć nie pokręciły się tak, jak ostatnio

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
A co do pisanie wierszy to ja już napisałam ich ze 20.Dzisiaj kolejny.Smutny co prawda ale taki mam nastrój bo mam chorego ojca,ma raka.


Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Czy któraś zakręcona używa/ła maski L'biotica biovax do włosów słabych i ze skłonnością do wypadania? Ma średnie opinie, a Pani w aptece tak zachwalała, że się skusiłam...

Wyprost w czasie deszczu mnie irytuje... Ale pójdę za Waszą i nie będę ich prostować na czas występów. Coś z silikonami i stylizacja.
Miałam biovaxa do słabych Ładnie się po nim kręciło, choć końcówki lubiły być po nim niedociążone. No i łagodził skórę głowy bardzo ładnie.

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Czy łatwo przesadzić z żelem do włosów z Lidla? Jest on mocny?
Raczej ciężko z nim przesadzić No ale wiadomo, że wielka ilość to też nie będzie ładnie

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dzisiaj była w lidlu i znowu nie kupiłam żelu skleroza nie boli.Tym razem zrobię listę.
HI hi

Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość

Ja idę za chwilkę oczyszczać czerep i olejować mówicie, że olej lniany jest wart wypróbowania? bo póki co bawię się rzepakowym, dziś dodam do niego kilka kropelek rycynowego (obawiam się trochę oliwy z oliwek bo wydaje się cięższa)
Jutro może wstawię fotki z rannych loczków
Spróbuj lnianego
Czekam na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez antenka501 Pokaż wiadomość
Czy może ktoś wie czy ta odżywka: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-keratyna.html w odróżnieniu od tej https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-herbata.html ma w składzie coś co może podrażnić? O ile ta z aloesem fajnie sprawdziła się do mycia to mój ostatni nabytek z ginkgo biloba i keratyną zrobił mi masakrę ze skalpem - okrutnie swędzi i krostki jakieś wyczuwam (podejrzewam ją choć po raz pierwszy użyłam też https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...kreconych.html ale jako b/s więc ze skalpem styczności raczej nie miała) . Oj dawno tak nie miałam....
Hmm, może mają inne konserwanty? Albo ginko biloba mogło Cię podrażnić, w sumie każde ziółko może podrażnić.
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 10:28   #4490
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Witajcie,

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
Trzeba mieć nadzieję Ja kedy mój dziadek był już w bardzo ciężkim stanie do końca miałam nadzieję, a później trzymałam go za rękę jak odchodził... Wiec nie myśl źle trzeba mieć nadzieję będzie dobrze dziewczyny zobaczycie trzeba w to wierzyć. Życzę CI żeby się okazało że to nic poważnego
Curly, Sirii jestem z wami , wiem że to niewiele ale trzeba się wspierać.
[/QUOTE]
Dziękuję za wsparcie.

Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
Curly <3 a co tam! Niech myślą Jestem zakochana w Twoich włosiskach

Co do ciężkich przeżyć... nie martw się, jeśli Cię to pocieszy to nie jesteś sama. Ja aktualnie cierpnę bo wysyłam ojca do szpitala niedługo... mam nadzieję, że to nie będzie nic poważnego ale najczarniejszy scenariusz przed oczami sam się pojawia.
Ciężko jest jak choruje,cierpi bliska osoba.Mam nadzieję,że będzie dobrze,tego Wam i sobie życzę.Trzeba wierzyć i wspierać chorego,nie dawać po sobie poznać,że się załamuje,płacze.Ja przy tacie staram się być radosna by nie dać mu powodów do myslenia...By zapomniał na momeny chociaż,zagadauje go innymi tematami.Chcę aby nie myślał o chorobie a jak już jest temat choroby to nie daje poznać,że jest to jakiś dużo problem,że będzie ok.Najgorsze to chyba pokazać po sobie poznać,że się człowiek łamie sytuacją..

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Trzeba być dobrej myśli do końca dziewczyny, szczególnie że w Polsce jednak dbają o pacjenta. A i nie zawsze coś poważnego wynika ze zdrowiem i może być to coś co łatwo da się wyleczyć moja babunia już tyle operacji przeżyła i trzyma się dobrze. I jak to często zdarzają się przypadki gdzie medycyna nie potrafi tłumaczyć dlaczego pacjent wyzdrowiał, grunt to wierzyć mocno i chcieć żyć z całej siły
dziękujęmasz rację,kazdy organizm to osobny przypadek i nigdy nic nie wiadomo,trzeba wierzyć i walczyć.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 10:33   #4491
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Hehe i będzie szał jak zawsze jak byle jak to zwykle się ludziom podoba
Dokładnie.


Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
Ja idę za chwilkę oczyszczać czerep i olejować mówicie, że olej lniany jest wart wypróbowania? bo póki co bawię się rzepakowym, dziś dodam do niego kilka kropelek rycynowego (obawiam się trochę oliwy z oliwek bo wydaje się cięższa)
Jutro może wstawię fotki z rannych loczków
Próbuj, u mnie olej lniany się nieźle sprawdzał.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:10   #4492
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

U mnie olej lniany spisał się tak sobie, niby tragedii nie było, ale szału też nie
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:39   #4493
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Klaudencu mój kochany, 10000000%racji!!!!!!
Ja do lekarzy chodzę prywatnie.w PL.

Doe. Kocham twoje włosy.
Kocham i wielbie.
To jest właśnie rudy. Nie czerwony, nie pomarańcz (bez urazy imprfecta)
Piękny naturalny rudy.
Moja paczka też już leci.
Komputer wciąż w rozsypce, podczytuje z taptalka.

Powoli dochodzę do perfekcji w upinaniu na noc

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:42   #4494
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Moje już nie są pomarańczowe na żywo do złudzenia przypominają naturalny rudy taki zardzewiały.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 11:47   #4495
Sirii
Raczkowanie
 
Avatar Sirii
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 50
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Wieczorem mycie joaśką z pokrzywą i zieloną herbatą, garnier AiK i olejowanie rzepakowym z 2 kroplami rycynowego ca całe włosy + skalp 5 ml (dawkowane strzykawką ).
Rano mycie babydream, garnier AiK d/s i joaśka miód i mleko z apteczki babuni b/s. Do tego glut i były sucharki odgniecione i... tadaaaaam. Tragedii nie ma, moje włosy chyba lubią rzepakowy bo są bardzo miękkie ale co można powiedzieć po 2 razach dopiero... przyjdzie czas na testowanie innych oleji
A teraz będzie ręcznikowanie w ochronie włosów przed kaskiem i fruu do Rossmana po facelle, skoro jest taka wielofunkcyjna to przyda mi się na wyjazd (wyjeżdżam na mini wakacje po świętach <3 ) i do pracy.
Swoją drogą dzisiaj pada więc ciekawe jak moje włosy na to zareagują...

Imperfecta- o nowy avek śliczny!

Zdjęcia robione w różnych pomieszczeniach :P stąd różnica światła i kolorów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1520.jpg (89,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1513.jpg (82,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1507.jpg (79,7 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez Sirii
Czas edycji: 2014-04-15 o 11:49
Sirii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:25   #4496
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Według mnie najpiękniejsze rude włosy ma Simone Simons, sama chciałam takie ale przy naturalnej czerni to ciężka sprawa i sobie odpuściłam ^^
kocham oglądać takie zarzucanie herami *,* użyłam dziś odżywki z keratyną i schnę, po obadaniu paluchami czuję że kudły fajne nawet.

Joanku - a dziękuję, to kochane z Twojej strony że mówisz że jestem kochana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg epica19.jpg (60,8 KB, 28 załadowań)
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:31   #4497
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

O tak.
Nie widziałam żeś Ty moje klimaty! Epica, nono.
No to moje Hery są do jej rudego zbliżone, max natural tylko ostatnio coś się henna czerwieni i się boję kłaść ;(

Pewnie żeś kochana. ;*
,testuje właśnie odrostowki na dwóch pasmach. Zobaczym.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:35   #4498
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
Imperfecta- o nowy avek śliczny!
Dziękuję
Ładne Twoje włosie, widać, że nawilżone D wciąż zachwycam się oczami
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 12:46   #4499
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
O tak.
Nie widziałam żeś Ty moje klimaty! Epica, nono.
No to moje Hery są do jej rudego zbliżone, max natural tylko ostatnio coś się henna czerwieni i się boję kłaść ;(

Pewnie żeś kochana. ;*
,testuje właśnie odrostowki na dwóch pasmach. Zobaczym.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
No ja Epicę już od 5 lat jadę, jakoś od czasów gimbazy. Kocham metal symfoniczny miłością bezgraniczną. A Twoje właśnie m isię z Simoną skojarzyły ;D Muszę isć wreszcie do pabu na karaoke jakieś chociaż ja mam jeszcze pół pudełeczka henny, a ona typowo ruda, teraz mam taki ciemny kasztanek na głowie. I 100 g za funta to yop, opłaca sie taki biznes.
Idę za niedługo mojego chłopa odprowadzić na pociąg to sobie wejdę do chińskiego po sezamka. Lniany innym razem będzie.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 13:50   #4500
wojownicza ksiezniczka
Rozeznanie
 
Avatar wojownicza ksiezniczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 672
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Trzeba być dobrej myśli do końca dziewczyny, szczególnie że w Polsce jednak dbają o pacjenta. A i nie zawsze coś poważnego wynika ze zdrowiem i może być to coś co łatwo da się wyleczyć moja babunia już tyle operacji przeżyła i trzyma się dobrze. I jak to często zdarzają się przypadki gdzie medycyna nie potrafi tłumaczyć dlaczego pacjent wyzdrowiał, grunt to wierzyć mocno i chcieć żyć z całej siły

Z tym dbaniem o pacjenta w Polsce to bym polemizowała... Trzeba mieć niesamowite szczęście żeby trafić na lekarza który zechce Cie leczyć i który nie zechce za to "dodatkowej zapłaty" jakby mało się płaciło za leki, i różnego rodzaju badania... Ale to fakt trzeba być dobrej myśli popwieram


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziękuję! Gdyby nie było to kłopotem to będę wdzięczna jeśli by była to czy mogłabyś spytać kiedy była w dostawie, bo może dawno tylko stoi, bo nikt nie kupuje

Jasne nie ma problemu popytam się czy i kiedy była w dostawie i ewentualnie czy jeszcze będzie. Dla pewności to o chodzi tak ?


Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
Boję się jedynie tego że w zeszłym roku na podobne objawy do szpitala poszedł mój dziadek... i już nie wrócił. W tym roku odeszła mi babcia, też zaraz po pójściu do szpitala...
Więc wiecie jaki mam stosunek do polskich lekarzy

Mam takie samo, ale trzeba wierzyć że wszystko będzie okej, tym bardziej że każdy reaguje inaczej na różne rzeczy i nawet takie same objawy nie muszą oznaczać tego samego.


Cytat:
Napisane przez Sirii Pokaż wiadomość
Wieczorem mycie joaśką z pokrzywą i zieloną herbatą, garnier AiK i olejowanie rzepakowym z 2 kroplami rycynowego ca całe włosy + skalp 5 ml (dawkowane strzykawką ).
Rano mycie babydream, garnier AiK d/s i joaśka miód i mleko z apteczki babuni b/s. Do tego glut i były sucharki odgniecione i... tadaaaaam. Tragedii nie ma, moje włosy chyba lubią rzepakowy bo są bardzo miękkie ale co można powiedzieć po 2 razach dopiero... przyjdzie czas na testowanie innych oleji
A teraz będzie ręcznikowanie w ochronie włosów przed kaskiem i fruu do Rossmana po facelle, skoro jest taka wielofunkcyjna to przyda mi się na wyjazd (wyjeżdżam na mini wakacje po świętach <3 ) i do pracy.
Swoją drogą dzisiaj pada więc ciekawe jak moje włosy na to zareagują...

No no

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
No ja Epicę już od 5 lat jadę, jakoś od czasów gimbazy. Kocham metal symfoniczny miłością bezgraniczną. A Twoje właśnie m isię z Simoną skojarzyły ;D Muszę isć wreszcie do pabu na karaoke jakieś chociaż ja mam jeszcze pół pudełeczka henny, a ona typowo ruda, teraz mam taki ciemny kasztanek na głowie. I 100 g za funta to yop, opłaca sie taki biznes.
Idę za niedługo mojego chłopa odprowadzić na pociąg to sobie wejdę do chińskiego po sezamka. Lniany innym razem będzie.

Ja też lubię Epicę w chińkim masz sezamka ?? fajnie
__________________
.
.
.
Zapraszam na zakręconego bloga



"Twoje włosy kojarzą mi się z wiszącymi ogrodami zaznaczam, że to jeden z cudów świata "
Imperfecta
wojownicza ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 16:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.