Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-16, 13:13   #4471
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja bym chyba nie wytrzymała bez testów.
Jak dostałam to już byłam mocno przeziębiona, jak już się całkiem rozłożyłam, to o makijażu nie myślałam, a teraz nawet nie mam siły zrobić kreski rano
Może w weekend wezmę się za Place Vendome

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym tygodniu poćwiczyłam dwa razy i od razu przestałam się czuć jak wieloryb.

Ale w tym tygodniu jest dramat, mam ochotę ciągle spać i nie wstawać.
Ja cały czas czuję się jak foka (u mnie jest to zawsze foka ), jestem senna, zmęczona i osłabiona po chorobie. Męczy mnie ten stan i ta szarobura pogoda, dzisiaj chyba wybiorę się do Hebe zrealizować mój bon, to przynajmniej zaliczę spacer po drodze.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:25   #4472
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja cały czas czuję się jak foka (u mnie jest to zawsze foka ), jestem senna, zmęczona i osłabiona po chorobie. Męczy mnie ten stan i ta szarobura pogoda, dzisiaj chyba wybiorę się do Hebe zrealizować mój bon, to przynajmniej zaliczę spacer po drodze.
Ja czuję się dokładnie tak samo a nie byłam chora. Nie wiem skąd to się bierze, to chyba ta aura.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 13:38   #4473
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja mam inne pytanie do Ciebie i pozostalych KrakowianekMozecie polecic szczegolnie jakies miejsca na Starowce,albo w bliskiej okolicy na kolacje i drinka?Szczegolnie to drugie,zeby mialo fajny klimat
Jeśli zabłądziłabyś na Kazimierz, to polecam Moment http://www.momentcafe.pl/#!index
W okolicach Rynku: na obiad/kolację Truflę http://www.truflakrakow.pl/, na deser Cupcake Corner http://cupcakecorner.pl/, na fast food Moa Burger https://www.facebook.com/moaburger, i na grzane wino/piwo/herbatę moje absolutnie ulubione miejsce randkowe Świętą Krowę https://www.facebook.com/swietakrowa

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Znajomi chwalili też Pergamin na ul. Brackiej, ja tam nic nie jadłam niestety, ale też są drinki i jedzenie, a pod spodem klub który ostatnio zrobił się całkiem fajny.

Ja się głównie stołuję ostatnio w knajpkach włoskich, jak takie lubisz to na kolację mogę polecić blisko rynku Mamma Mia na ul. Karmelickiej - smaczne jedzenie mają i dobre wino. Fajna klimatyczna restauracja to jeszcze Cherubino na ul. św. Tomasza, ale z tego co pamiętam to tam jest chyba dość drogo.
Nie przepadam ani za Pergaminem, ani za klubem pod spodem.
A o tej restauracji Mamma Mia już tyle słyszałam, że będę musiała się w końcu wybrać.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to niech już będzie wiosna.
Też chcę. Tylko najpierw pojadę na narty.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 14:19   #4474
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Też chcę. Tylko najpierw pojadę na narty.
Narty w górach, w mieście wiosna. To by był ideał.


Miała któraś z was coś z tej serii TBS?
http://www.facebook.com/home.php#!/m...6696998&type=1
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 20:21   #4475
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego

Z Givenchy nie nadziej się na Gloss Interdit bo te nie są fajne.

Dostałam od Sephory -20% na markę Sephora i marki na wyłączność. Paleta Urban Decay będzie się chyba na to łapała?
a dziękuję

zapamiętam sobie, chociaż na razie nie planuję kolejnego błyszczyka

niby nie ma UD na stronie wśród marek na wyłączność, ale pewnie nie aktualizują tak często, a ta paletka jest od niedawna..
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A lakierka nigdy nie próbowałam, muszę to zmienić w takim razie
polecam i ma "normalny" aplikator, nie pędzelek z tym, że ten jest obrotowy i tak śmiesznie kręci się podczas nakładania na usta
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ecrin 4 Couleurs Les Noirs i Les Roses (z niej tych dwóch soczyście różowych kolorów zamierzam używać jako róż ) i Ecrin 6 Couleurs Place Vendome.
piękne są, zazdroszczę

daj znać jak z jakością jak już potestujesz wyglądają na bardzo miękkie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja tez bym chciała Silver Spoon, muszę poważnie nad nią pomyśleć, poczekam jeszcze na Twoją opinię - jak będą to podobne zachwyty jak u kochanie, to chyba wkrótce będzie moja.
a właśnie, co z Izą tak dawno się tu nie pokazywała..
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 21:03   #4476
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ninko wszystkiego najlepszego! Szczęścia, zdrówka i pomyślności we wszystkich aspektach Twojej działalności
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gratuluję udanych zakupów ja wciąż mam jedne dżinsy - są tak rewelacyjne, że żadne inne mi nie pasują i nic nie mogę kupić

Trzymam kciuki za wytrwałość w ćwiczeniach i zrzucaniu
Ja myślałam, że na początku tego tygodnia wrócę do ćwiczeń, ale jestem tak słaba po chorobie, że chyba muszę jeszcze poczekać. Wczoraj 8 godzin w pracy i zrobienie obiadu wyczerpało mnie okropnie

Wieczorem wybrałam się do Natury, bo zauważyłam w gazetce kuracje Elseve i nowe deo Garniera w promocji - niestety zastałam puste półki tam, gdzie powinny być te kosmetyki... Generalnie nie lubię tych drogerii, a tym razem mi podpadli na całej linii
Ja jeszcze idealnych nie spotkałam, z resztą nie dziwię się

Strasznie ciężko mi ograniczać jedzenie , ale naprawdę mam takie ciśnienie na schudnięcie jak jeszcze nigdy
Może stopniowo wracaj do wysiłku, nie od razu cały program.

Też wpadłam na chwilę do N i podzielam niechęć. Mnie tam ciągnie tylko do oglądania limitek essence/Catrice.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
z ciekawości, jak się powinno?
ja zawsze szybko uciekam i po drodze sobie uciskam to miejsce, ale jak czekam w kolejce to ludzie "po" dość długo siedzą i przytrzymują

ostatnio pisałam wam o błyszczyku GlamWear? to mi się rozmnożyły
Najważniejsze żeby od razu przycisnąć po wyjęciu igły i koniecznie na prostej ręce jeszcze kilka minut uciskać. I dobrze, że siedzą- jak się ruszasz to przyspieszasz krążenie krwi, a póki się nie odtworzy tkanka w żyle to krew się po prostu wylewa poza naczynie i siniak gotowy.

Przymierzałam się, ale jakoś zaden mnie nie ujął kolorem. Stadko ładne, rozmnożone jak moje lakiery ostatnio
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja lubię bardzo ciuchy z Mango, dżinsy też. Teraz jestem w palącej potrzebie zakupu a muszę się wstrzymać bo muszę schudnąć ciut, bo się nie mieszczę w swój rozmiar. A rozmiar większy wciąz jest ciut za duży, i w sumie dobrze żeby za duży pozostał.

Ja ćwiczyłam ostatnio skalpel w czwartek, na wczoraj miałam ambitny plan obejmujący ćwiczenia, pieczenie ciastek i malowanie paznokci i nie zrealizowalam z niego nic. Czuję się jakby po mnie pług przejechał, jestem ospała i bez energii i boję się żeby jakiejs grypy nie złapać w tym stanie.
Po raz pierwszy są uszyte na moją figurę. To zajrzyj do Kazia do nich, są od 69 zł już. Odkryłam jeden poważny minus jak sobie w nich siedziałam chwilę- rękę trzymałam sobie między udami i jak wyjęłam to była koloru atramentowego, no i nie wiem czy nie oddać, to będzie brudzić wszystkie jasne bluzki :/

Zaraz będzie drugie podejście, a mama smaży oponki serowe i one pachną
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wczoraj TŻ niespodziankowo kupił mi lakier z serii Jolly Jewels - tego 103 wciąż nie mógł upolować, więc wziął 109, który oceniłam jako słodką cukrową posypkę Miałam paznokcie pomalowane Mythic Carpet L'Oreala (boski swoją drogą ), ale od razu wypróbowałam tą 109 na dwóch paznokciach - dałam jako dodatkową wartwę i fajnie to wygląda, tak zimowo
Ja sobie je dokładnie obejrzałam wczoraj, ale jednak nie kupię więcej, złoty zbyt kryjący, a ten w białej bazie spokojnie sobie zastąpię bellkowym limitkowym brokatem na białym lakierze, o
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam nową gazetkę SP, znów brak promocji na Essie W ogóle nic ciekawego nie wypatrzyłam, poza L'Orealkami za 14,99, ale nie mam pomysłu na konkretny kolor, a w taką pogodę pewnie nie będzie mi się chciało specjalnie jechać

Przeprosiłam się trochę z zimową Sensitią - jak nakładam jej dwa razy więcej, niż wcześniej, to do późnego popołudnia skóra jest gładka i miękka
Ja wypatrzyłam tylko 15% na olejkową Sorayę i -10 zł na BB w kompakcie Bourjois. Ale na pewno ich nie kupię w tej gazetce

Dziś zacznę stosować olej jeżynowy pod Alterrę dla wrażliwców na noc, strasznie jestem ciekawa jak się będzie spisywać.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
rzyrafko byłam wczoraj w tej w drogerii pod Biprostalem, w której rzekomo miały byc lakiery Delia, ale nikt tam o nich nie słyszał. I jest tam kupa bałaganu, nic nie straciłam nie chodząc tam.
Czyli nic się nie zmieniło od mojej ostatniej wizyty
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mocno wypałam z obiegu, więc pewnie em i rzyrafka będą mogły bardziej pomóc.
Hmm, ja wieki nie jadłam na mieście, a i w drinkach nie gustuję (a jeśli muszę to dżin z tonikiem wszędzie smakuje tak samo )
Także w sumie nie przydam się za bardzo. Ale zawsze warto zejść 100m z głównego szlaku turystycznego i poszukać mniej zatłoczonych miejsc
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co zainteresowanych ćwiczeniami - widziałyście, że Chodakowska wydała kolejną płytę? Tym razem własną, nie pod patronatem Shape'a, już zamówiłam dla siebie i siostry.
A jak się nazywa? Daj znać jaki poziom trudności.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Miała któraś z was coś z tej serii TBS?
http://www.facebook.com/home.php#!/m...6696998&type=1
Nie miała i nie słyszała, ale jak widzę granat to moja skóra się wyrywa do niego

Zrobiłam zdjęcia piaskowego lakieru Bell na kakaowej bazie, jak chcecie to wkleję.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 21:13   #4477
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Uderz w stół... Przede wszystkim: Nina, (spóźnione) wszystkiego najlepszego!
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a właśnie, co z Izą tak dawno się tu nie pokazywała..
Żyję Na początku stycznia próbowałam cztery razy tu coś napisać.... długo cytowałam, a potem albo zawiesiła mi się opera, albo musiałam gdzieś i mi wszystko przepadło... że w końcu się zezłościłam i poddałam W pracy w ogóle nie mam czasu na nic, nawet maila rzadko kiedy mam jak sprawdzić:/ A w domu zapadam w sen zimowy - zasypiam prawie zawsze przed 22 totalnie wykończona - to na pewno ta ciągła ciemność tak na mnie wpływa...
No i kompletnie wsiąkłam w Grę o Tron - kończę ten tom i zaraz zacznę kolejny A! Tego też w końcu chyba nie pisałam - dostałam od TŻta na Święta czytnik Kindle - też uwielbiam czytać papierowe książki, ale w drodze do pracy to genialne urządzenie


Miałam Ci wcześniej napisać, że Sable Beige to bardzo dobry wybór Ja byłam w kilku Sephorach i nie mieli już nigdzie Sable Rose - to chyba nawet dobrze

Więcej nie pamiętam, a obawiam się, że jakbym wróciła do cytowania, to na pewno znów coś by się popsuło


Ice, ja nie miałam nic z tej serii, ale ostatnio mnie kusił krem na noc, bo są teraz bardzo tanie, chyba wyprzedają całą serię...


A kosmetycznie nic nie kupuję, nic mnie nie kusi aktualnie, oby tak dalej
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 06:40   #4478
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Miała któraś z was coś z tej serii TBS?
http://www.facebook.com/home.php#!/m...6696998&type=1
Ja nie miałam, ale też widziałam te promocyjne ceny i chyba dziś zajrzę do TBS Jak dla mnie będzie za mocne, to oddam mamie, o ile w ogóle coś jeszcze zostało w sklepie!

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
daj znać jak z jakością jak już potestujesz wyglądają na bardzo miękkie
Szóstki nie są bardzo miękkie, kiedyś już malowałam się Rue De Passy i wtedy wręcz pomyślałam o nich, że są dość suche.
Dzisiaj się zmobilizowałam i pomalowałam Place Vendome. Mają trochę inną teksturę od Rue De Passy, ale miękkimi bym ich nie nazwała. Nie sypią się ani nic. Jedynie ten granat po środku jest bardziej miękki od pozostałych.
Kolory idealne, komponują się przepięknie, a cieniowanie jest banalnie proste. Wyglądają baaardzo elegancko na powiekach.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Może stopniowo wracaj do wysiłku, nie od razu cały program.
Dobry pomysł, nie pomyślałam o tym

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Odkryłam jeden poważny minus jak sobie w nich siedziałam chwilę- rękę trzymałam sobie między udami i jak wyjęłam to była koloru atramentowego, no i nie wiem czy nie oddać, to będzie brudzić wszystkie jasne bluzki :/
Moje doświadczenie mówi, że zazwyczaj po pierwszym praniu to farbowanie skóry / ubrań już nie jest takie mocne, o ile w ogóle pozostaje. Miałam jednak kiedyś dżinsy (chyba z Lee), które farbowały dalej po praniu. Niby dużo mniej, ale musiałam z nimi uważać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A jak się nazywa? Daj znać jaki poziom trudności.
Skalpel II + Szok trening - pierwszy dla wszystkich, drugi dla zaawansowanych. Pewnie drugi mnie zabije

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia piaskowego lakieru Bell na kakaowej bazie, jak chcecie to wkleję.
Ja chętnie zobaczę

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A w domu zapadam w sen zimowy - zasypiam prawie zawsze przed 22 totalnie wykończona - to na pewno ta ciągła ciemność tak na mnie wpływa...
Fajnie, że się odezwałaś

Widzę, że większość z nas ma podobny nastrój i stan psychofizyczny - depresja zimowa jak nic
Ja wczoraj o 21:30 zaczęłam przysypiać przed telewizorem.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Tego też w końcu chyba nie pisałam - dostałam od TŻta na Święta czytnik Kindle - też uwielbiam czytać papierowe książki, ale w drodze do pracy to genialne urządzenie
Mnie czytniki przekonują właśnie pod tym kątem, ale teraz jeżdzę z koleżanką samochodem i już w ogóle nie czytam w drodze do/z pracy.
Dobrze wiedzieć, że się sprawdza.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A kosmetycznie nic nie kupuję, nic mnie nie kusi aktualnie, oby tak dalej
Ja dawno nic nie kupowałam i powoli czuję nadchodzącą kumulację chęci zakupów, ale postaram się ją zwalczyć
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 07:38   #4479
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Żyję Na początku stycznia próbowałam cztery razy tu coś napisać.... długo cytowałam, a potem albo zawiesiła mi się opera, albo musiałam gdzieś i mi wszystko przepadło... że w końcu się zezłościłam i poddałam W pracy w ogóle nie mam czasu na nic, nawet maila rzadko kiedy mam jak sprawdzić:/ A w domu zapadam w sen zimowy - zasypiam prawie zawsze przed 22 totalnie wykończona - to na pewno ta ciągła ciemność tak na mnie wpływa...
Hej kochanie

Ja też już mam dość tej zimy. Znów wstałam rano, widzę kolejne cm świeżego śniegu, więc odechciewa mi się w ogóle wyglądać za okno
A jeszcze wczoraj pół dnia z córką kuzyna spędziłam na dworze, bo ma ferie i przyszła do nas i wróciłam cała mokra i przemarznięta.

Przybył mi wczoraj szampon Joanna wanilia, super pachnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 08:28   #4480
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Em b.Ci dziekuje za pomysly, ta krowa podoba mi sie juz z samej nazwy Wolalabym jednak drinka,bo od kilku tygodni stezenie grzanego wina w mojej krwi jest nieustannie wysokieI juz mi chyba troche sie znudzilo,ale nie wykluczam

Tez by mi sie jeansy przydaly,ale wkurza mnie jak farbuja nie tylko jasne bluzki,ale i bielizne,kurtke,torebke.. .:/

Kosmetycznie chyba bym chciala tylko pedzel do rozu z Sephory,ale nie dostalam zadnego smsa?
No i nie wiem czy kremu do rak nie powinnam zmienic,bo zostala mi tylko Isana z pomarancza,ktora do tej pory byla torebkowa i rzadko uzywana a teraz jest "kremem glownym" i nie wiem czy nie winic jej za przesuszenie na kostkach dloni:/
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 08:30   #4481
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ninko wszystkiego najlepszego! Szczęścia, zdrówka i pomyślności we wszystkich aspektach Twojej działalności
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Uderz w stół... Przede wszystkim: Nina, (spóźnione) wszystkiego najlepszego!
bardzo Wam dziękuję
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Najważniejsze żeby od razu przycisnąć po wyjęciu igły i koniecznie na prostej ręce jeszcze kilka minut uciskać. I dobrze, że siedzą- jak się ruszasz to przyspieszasz krążenie krwi, a póki się nie odtworzy tkanka w żyle to krew się po prostu wylewa poza naczynie i siniak gotowy.
o takie wyjaśnienie mi chodziło (to już będę tak robić )
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zaraz będzie drugie podejście, a mama smaży oponki serowe i one pachną
jak to się robi?
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia piaskowego lakieru Bell na kakaowej bazie, jak chcecie to wkleję.
jeszcze pytasz? jasne, że tak!
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Żyję Na początku stycznia próbowałam cztery razy tu coś napisać.... długo cytowałam, a potem albo zawiesiła mi się opera, albo musiałam gdzieś i mi wszystko przepadło... że w końcu się zezłościłam i poddałam W pracy w ogóle nie mam czasu na nic, nawet maila rzadko kiedy mam jak sprawdzić:/ A w domu zapadam w sen zimowy - zasypiam prawie zawsze przed 22 totalnie wykończona - to na pewno ta ciągła ciemność tak na mnie wpływa...
No i kompletnie wsiąkłam w Grę o Tron - kończę ten tom i zaraz zacznę kolejny A! Tego też w końcu chyba nie pisałam - dostałam od TŻta na Święta czytnik Kindle - też uwielbiam czytać papierowe książki, ale w drodze do pracy to genialne urządzenie
noo, jesteś w końcu! już się martwiłam, że tak zniknęłaś
tak Cię męczą w tej pracy na mnie też niezbyt dobrze wpływa zima
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Miałam Ci wcześniej napisać, że Sable Beige to bardzo dobry wybór Ja byłam w kilku Sephorach i nie mieli już nigdzie Sable Rose - to chyba nawet dobrze
to super używałam ze dwa razy i efekt bardzo mi się podoba szczególnie dobrze, że kupiłam, bo w tegorocznej kolekcji letniej nie ma żadnego pudru
http://www.armocromia.com/2012/12/sp...3-make-up.html
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Szóstki nie są bardzo miękkie, kiedyś już malowałam się Rue De Passy i wtedy wręcz pomyślałam o nich, że są dość suche.
Dzisiaj się zmobilizowałam i pomalowałam Place Vendome. Mają trochę inną teksturę od Rue De Passy, ale miękkimi bym ich nie nazwała. Nie sypią się ani nic. Jedynie ten granat po środku jest bardziej miękki od pozostałych.
Kolory idealne, komponują się przepięknie, a cieniowanie jest banalnie proste. Wyglądają baaardzo elegancko na powiekach.
kusisz, kusisz Les Noirs są w stałej kolekcji?

dotarłaś wczoraj w Hebe?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-01-17 o 08:42
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 09:02   #4482
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Też wpadłam na chwilę do N i podzielam niechęć. Mnie tam ciągnie tylko do oglądania limitek essence/Catrice.
Ja do Natury staram się nie chodzić bo zwykle przynoszę stamtąd jakiś lakier, którego potem nie używam jak ostatnio ten Bell.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy są uszyte na moją figurę. To zajrzyj do Kazia do nich, są od 69 zł już. Odkryłam jeden poważny minus jak sobie w nich siedziałam chwilę- rękę trzymałam sobie między udami i jak wyjęłam to była koloru atramentowego, no i nie wiem czy nie oddać, to będzie brudzić wszystkie jasne bluzki :/
Nie wiem czy nie muszę najpierw schudnąć ale dzięki, zajrzę.
Też nie cierpię jak mi spodnie farbują, ale z tym to jest loteria. Najczęściej przechodzi po pierwszym praniu, ale jak nie to potrafi doprowadzić do szału. Dlatego ja też bym się zastanawiała czy nie oddać na Twoim miejscu.

Kupiłyśmy kiedyś z koleżanką czystym przypadkiem identyczne dżinsy w Stradivariusie i mi raz zafarbowały bluzkę, po praniu przestały, a jej do dzisiaj farbują wszystko - bluzki, bieliznę, buty, torebki i skórę. Reklamowała je nawet, ale nie uznali jej reklamacji bo podobno na metce było ostrzeżenie po portugalsku że mogą farbować.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja wypatrzyłam tylko 15% na olejkową Sorayę i -10 zł na BB w kompakcie Bourjois. Ale na pewno ich nie kupię w tej gazetce
Ty zawsze jakoś uwazniej oglądasz te gazetki, bo ja olejkowej Sorayi nie wypatrzyłam. Ale jak tam będę to rzucę okiem na skład przynajmniej.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zrobiłam zdjęcia piaskowego lakieru Bell na kakaowej bazie, jak chcecie to wkleję.
Ja chcę! Ja go jeszcze nie testowałam. Ale przymierzam się - mam teraz Smokin Hot na paznokciach i myślę żeby go dzisiaj odświeżyc tym brokacikiem Bell.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No i kompletnie wsiąkłam w Grę o Tron - kończę ten tom i zaraz zacznę kolejny A! Tego też w końcu chyba nie pisałam - dostałam od TŻta na Święta czytnik Kindle - też uwielbiam czytać papierowe książki, ale w drodze do pracy to genialne urządzenie
Miło Cię widzieć
Ostatnio ciągle czytam zachwyty nad tą książką. Ja póki co zakochałam się w serialu i czekam na kolejną serię z niecierpliwością, bo na czytanie mam szlaban aż zdam na aplikację, oby w tym roku. A czytnika zazdroszczę.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ice, ja nie miałam nic z tej serii, ale ostatnio mnie kusił krem na noc, bo są teraz bardzo tanie, chyba wyprzedają całą serię...
No właśnie z fb wynika że wyprzedają i od razu mi to info wpadło w oko. Szkoda że się nie skusiłaś i nie zrecenzujesz go jakoś.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja nie miałam, ale też widziałam te promocyjne ceny i chyba dziś zajrzę do TBS Jak dla mnie będzie za mocne, to oddam mamie, o ile w ogóle coś jeszcze zostało w sklepie!
Ja mam nadzieję, że zostało. Chciałam jechac wczoraj, ale TŻ mnie wyciągnął do Ikei, dzisiaj mam ginekologa, więc dopiero jutro pojadę do TBS.
A co Cię kusi? Bo mnie najbardziej serum, krem na noc i tonik.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Skalpel II + Szok trening - pierwszy dla wszystkich, drugi dla zaawansowanych. Pewnie drugi mnie zabije
To ja chcę wiedzieć który skalpel fajniejszy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Widzę, że większość z nas ma podobny nastrój i stan psychofizyczny - depresja zimowa jak nic
Ja wczoraj o 21:30 zaczęłam przysypiać przed telewizorem.
Ja wczoraj poszłam spać o 1! I ledwo dzisiaj zwlokłam się z łóżka. I jestem już wykończona tą zimą, a jeszcze w pracy mamy przyciemniane szyby i jak patrzę za okno to widzę szary świat. Okropne. Nie dziwię się że Skandynawowie tak często cierpią na depresję.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Kosmetycznie chyba bym chciala tylko pedzel do rozu z Sephory,ale nie dostalam zadnego smsa?
Mogę Ci podesłać jak chcesz.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No i nie wiem czy kremu do rak nie powinnam zmienic,bo zostala mi tylko Isana z pomarancza,ktora do tej pory byla torebkowa i rzadko uzywana a teraz jest "kremem glownym" i nie wiem czy nie winic jej za przesuszenie na kostkach dloni:/
Ja bym pewnie winiła, bo już dwa kremy Isana wysuszyły mi dłonie i nie kupuję już ich kremów do rąk.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 10:09   #4483
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dobrze, że kupiłam, bo w tegorocznej kolekcji letniej nie ma żadnego pudru
http://www.armocromia.com/2012/12/sp...3-make-up.html
Wow jakie kolorowe maskary!

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
kusisz, kusisz Les Noirs są w stałej kolekcji?

dotarłaś wczoraj w Hebe?
Tak Wydaje mi się, że czwórki są bardziej miękkie i bardziej napigmentowane od szóstek - dam znać po testach

Dotarłam. Tego, co chciałam z poprzedniej gazetki nie było (maseczka Lierac i Elancyl), a pozostałe rzeczy, które chciałam (kuracja Elseve, nowy deo Garnier) są w promocji od dzisiaj Wyszłam z niczym, miałam w koszyku 3 małe L'Orealki po 15,99, ale ostatecznie odłożyłam.

A od dziś mają Essie za 25 zł, a we Wrocławiu ich nie ma

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja go jeszcze nie testowałam. Ale przymierzam się - mam teraz Smokin Hot na paznokciach i myślę żeby go dzisiaj odświeżyc tym brokacikiem Bell.
Ja wczoraj pomalowałam Over The Edge, jest fenomenalny, też planuję dołożyć do niego jakiś brokat dla odświenia jak zacznie gorzej wyglądać, chyba wybór padnie na The World Is Not Enough.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja bym pewnie winiła, bo już dwa kremy Isana wysuszyły mi dłonie i nie kupuję już ich kremów do rąk.
Ja miałam 3 kremy do rąk Isany - dwa bardzo mi pasowały, z olejkiem migdałowym i z olejkiem arganowym, za to nie polubiłam się z tym z mocznikiem.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 10:24   #4484
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wow jakie kolorowe maskary!

Tak Wydaje mi się, że czwórki są bardziej miękkie i bardziej napigmentowane od szóstek - dam znać po testach

Dotarłam. Tego, co chciałam z poprzedniej gazetki nie było (maseczka Lierac i Elancyl), a pozostałe rzeczy, które chciałam (kuracja Elseve, nowy deo Garnier) są w promocji od dzisiaj Wyszłam z niczym, miałam w koszyku 3 małe L'Orealki po 15,99, ale ostatecznie odłożyłam.

A od dziś mają Essie za 25 zł, a we Wrocławiu ich nie ma
też mi się spodobały

daj koniecznie

Essie w promocji? skąd wiesz? ja na tej ich stronie nie mogę się połapać po zmianach, widzę tylko magazyn ważny do 31.01. ale tam chyba nie było żadnej wzmianki
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 10:28   #4485
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Essie w promocji? skąd wiesz? ja na tej ich stronie nie mogę się połapać po zmianach, widzę tylko magazyn ważny do 31.01. ale tam chyba nie było żadnej wzmianki
Wczoraj w sklepie wzięłam gazetkę z promocjami, tam jest napisane, że z kartą Hebe 25,99 zł.

W dziale promocje masz wszystkie aktualne obniżki, na górze można wybrać, np. z karta Hebe, wszystkie, itp.
http://www.drogeriahebe.pl/promocje
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 10:29   #4486
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A od dziś mają Essie za 25 zł, a we Wrocławiu ich nie ma
Ja chcę czemu u mnie nie ma Hebe?

Ale przez to długie oczekiwanie na promocję wyleczyłam się z Midnight Cami.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja miałam 3 kremy do rąk Isany - dwa bardzo mi pasowały, z olejkiem migdałowym i z olejkiem arganowym, za to nie polubiłam się z tym z mocznikiem.
Ja tego z mocznikiem też nie lubiłam, ale pokrzywdziły mnie dopiero krem z rumiankiem i z oliwką.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 10:41   #4487
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice, ja mam Hebe, a i tak z promocji nie skorzystam

Ja dzisiaj chyba będę w okolicach SP i nie wykluczam zakupu na poprawę nastroju w cenie regularnej

Swoją drogą, wczoraj wzięło mnie na rozsądne myślenie i pomyślałam sobie, że nic dziwnego, że mam wciąż nieużywane lakiery, skoro trzymają mi się średnio 5 dni (niektóre 3, niektóre 7) - w ciągu roku, malując non stop, miałabym szansę użyć po jednym razie ponad 70 różnych kolorów. Zakładając, że czasami nie maluję, dokupuję nowe kolory, niektóre trzymają się dłużej, niektóre wybieram kilka razy - wypada ok. 50 kolorów. I to użytych w większości tylko po jednym razie!
A ja już mam więcej niż 50 czyli jak dzisiaj użyłam Over The Edge, to następny raz wypadłby gdzieś w grudniu, jakbym chciała używać za każdym razem inny, nim do niego wrócę

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2013-01-17 o 10:42
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 10:54   #4488
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice, ja mam Hebe, a i tak z promocji nie skorzystam

Ja dzisiaj chyba będę w okolicach SP i nie wykluczam zakupu na poprawę nastroju w cenie regularnej
Ja się zawzięłam że teraz bez promocji nie kupuję. Ale jak będę jutro w SP to nie wykluczam zakupu jakiegoś L'Orealka.

Poza tym liczę na zaspokojenie się zakupowe w TBS i może w Sephorze jak mi paleta UD podejdzie. A potem absolutny szlaban na kosmetyki.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Swoją drogą, wczoraj wzięło mnie na rozsądne myślenie i pomyślałam sobie, że nic dziwnego, że mam wciąż nieużywane lakiery, skoro trzymają mi się średnio 5 dni (niektóre 3, niektóre 7) - w ciągu roku, malując non stop, miałabym szansę użyć po jednym razie ponad 70 różnych kolorów. Zakładając, że czasami nie maluję, dokupuję nowe kolory, niektóre trzymają się dłużej, niektóre wybieram kilka razy - wypada ok. 50 kolorów. I to użytych w większości tylko po jednym razie!
A ja już mam więcej niż 50 czyli jak dzisiaj użyłam Over The Edge, to następny raz wypadłby gdzieś w grudniu, jakbym chciała używać za każdym razem inny, nim do niego wrócę
Jakie wyliczenia. No ale tak to jest, ja nie wiem jak np. dziewczyny pisza czasem na blogach czy na wizażu że mają ponad 100 lakierów, to kiedy one ich używają? Pomijając już ilość to ja bym chyba nie miała czasu na tak częste malowanie. Ja mam chyba sporo mniej niż 50 (oceniam na oko na jakieś 30, ale muszę policzyć) i też mam sporo takich których nie używałam więcej niż raz, na szczęście mam bardzo mało takich nieużywanych wcale, ale to też kwestia skali bo jakbym miała więcej lakierów w ogóle to pewnie byłoby też i więcej nieużywanych.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 11:19   #4489
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się zawzięłam że teraz bez promocji nie kupuję. Ale jak będę jutro w SP to nie wykluczam zakupu jakiegoś L'Orealka.
Ja się nie mogę doczekać promocji, a L'Orealki wczoraj już prawie kupiłam, ale wydały mi się jakieś wtórne i powtarzające z tym, co już mam.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jakie wyliczenia. No ale tak to jest, ja nie wiem jak np. dziewczyny pisza czasem na blogach czy na wizażu że mają ponad 100 lakierów, to kiedy one ich używają? Pomijając już ilość to ja bym chyba nie miała czasu na tak częste malowanie. Ja mam chyba sporo mniej niż 50 (oceniam na oko na jakieś 30, ale muszę policzyć) i też mam sporo takich których nie używałam więcej niż raz, na szczęście mam bardzo mało takich nieużywanych wcale, ale to też kwestia skali bo jakbym miała więcej lakierów w ogóle to pewnie byłoby też i więcej nieużywanych.
Jak to sobie wyliczyłam, to dotarło do mnie, jaki to jest absurd, tak je zbierać Dla mnie optymalna trwałość to te 5 dni, częściej nie chciałoby mi się malować.
Samych Essie mam ok. 20, L'Orealków chyba 7 czy 8, więc to już daje prawie 30
Odkąd ostatnio wrzucałam swoje zbiory, to kilku lakierów się pozbyłam, ale doszło mi o wiele więcej... Muszę chyba zrobić kolejny przegląd.

To wszystko nie zmienia faktu, że mam ochotę na kolejny lakier
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 11:42   #4490
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja się nie mogę doczekać promocji, a L'Orealki wczoraj już prawie kupiłam, ale wydały mi się jakieś wtórne i powtarzające z tym, co już mam.
A jakie kolory miałaś w koszyku?
Ja teraz myślę żeby kupic Opulent Pink i może jeszcze jakiś. Taki ladny kremowy granat jest w palecie, nie pamiętam nazwy.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jak to sobie wyliczyłam, to dotarło do mnie, jaki to jest absurd, tak je zbierać Dla mnie optymalna trwałość to te 5 dni, częściej nie chciałoby mi się malować.
Samych Essie mam ok. 20, L'Orealków chyba 7 czy 8, więc to już daje prawie 30
Odkąd ostatnio wrzucałam swoje zbiory, to kilku lakierów się pozbyłam, ale doszło mi o wiele więcej... Muszę chyba zrobić kolejny przegląd.

To wszystko nie zmienia faktu, że mam ochotę na kolejny lakier
To ja mam z grubsza połowę tego co Ty - ok. 10 Essie i 5 L'Orealków.

Dla mnie 5 dni to też idealna trwałość, szczególnie w tygodniu. Chociaż musze przyznać, że jak nosiłam od wtorku do niedzieli połączenie Beige Boheme ze złotym Jolly Jewels to już mnie kusiło, żeby zmienić, tylko czasu nie miałam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 12:07   #4491
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A jakie kolory miałaś w koszyku?
Ja teraz myślę żeby kupic Opulent Pink i może jeszcze jakiś. Taki ladny kremowy granat jest w palecie, nie pamiętam nazwy.
Beige Countess, Opulent Pink i Exquisite Scarlet.
Może dziś je kupię w SP

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja mam z grubsza połowę tego co Ty - ok. 10 Essie i 5 L'Orealków.
No ładnie Kiedy to mi się tak rozmnożyło?

Muszę w końcu pomalować paznokcie u stóp, odkąd zmyłam w grudniu mam niepomalowane - wcześniej byłam zbyt zabiegana, potem chora i tak to wygląda. A przynajmniej odnotuję większe zużycie lakierów.


Po wielu miesiącach używania chciałam wyrazić swoją opinię na temat Good To Go. Zużyłam już ponad pół buteleczki i uważam, że to "skracanie lakieru" w recenzjach to jakaś bzdura. Owszem, jak niedokładnie się go nałoży to widać różnicę w warstwach, natomiast jeżeli jest się dokładnym, nic takiego nie ma miejsca Trzeba go używać precyzyjnie przy brzegach płytki i dość hojnie, wtedy paznokcie wyglądają perfekcyjnie, nawet jak już odrobinę zgęstniał, jak mój. Ja na pewno kupię go ponownie i bardzo Wam polecam
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:04   #4492
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Beige Countess, Opulent Pink i Exquisite Scarlet.
Może dziś je kupię w SP
Exquisite Scarlet to dla mnie jest czerwień doskonała, uwielbiam ten lakier. Tak więc zdecydowanie polecam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No ładnie Kiedy to mi się tak rozmnożyło?
Szybko poszło biorąc pod uwage że chyba wpadłysmy w Essie mniej więcej w tym samym czasie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Po wielu miesiącach używania chciałam wyrazić swoją opinię na temat Good To Go. Zużyłam już ponad pół buteleczki i uważam, że to "skracanie lakieru" w recenzjach to jakaś bzdura. Owszem, jak niedokładnie się go nałoży to widać różnicę w warstwach, natomiast jeżeli jest się dokładnym, nic takiego nie ma miejsca Trzeba go używać precyzyjnie przy brzegach płytki i dość hojnie, wtedy paznokcie wyglądają perfekcyjnie, nawet jak już odrobinę zgęstniał, jak mój. Ja na pewno kupię go ponownie i bardzo Wam polecam
Zapamiętam sobie Twoją opinię w takim razie i następnym razem kupię Good To Go. To dobrze że nie notujesz obkurczania lakieru.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:29   #4493
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Exquisite Scarlet to dla mnie jest czerwień doskonała, uwielbiam ten lakier. Tak więc zdecydowanie polecam.

Szybko poszło biorąc pod uwage że chyba wpadłysmy w Essie mniej więcej w tym samym czasie.
Dla mnie Russian Roulette jest doskonała, ale Scarlet też mi się podoba, jeszcze jedna czerwień mnie kusiła.

Chyba powinnam przyhamować.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 13:56   #4494
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Chyba powinnam przyhamować.
Albo ja nadrobić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 15:58   #4495
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Skalpel II + Szok trening - pierwszy dla wszystkich, drugi dla zaawansowanych. Pewnie drugi mnie zabije

Ja chętnie zobaczę
Znów nie dałam rady zrobić wszystkich powtórzeń, ale dziś zakwasów brak

Proszę bardzo- okno, cień 2x lampa na żywo ładniejszy. I wybaczcie stan, ale zrobione po kilku dniach noszenia.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No i nie wiem czy kremu do rak nie powinnam zmienic,bo zostala mi tylko Isana z pomarancza,ktora do tej pory byla torebkowa i rzadko uzywana a teraz jest "kremem glownym" i nie wiem czy nie winic jej za przesuszenie na kostkach dloni:/
Hmm, a mnie kusi z obecnej gazetki
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
o takie wyjaśnienie mi chodziło (to już będę tak robić )

jak to się robi?
Spróbuj następnym razem Ale niektórym i to nie pomaga, zawsze będa mieli siniaka.

Coś takiego- trochę jak pączki/doughnuty. Nie wiem, czy przepis mamy jest dokładnie taki sam, jak chcesz to mogę porównać. W każdym razie jest to typowo karnawałowy deser do wykonania raz w roku, bo strasznie dużo tłuszczu pochłania pomimo dokładnego odsączenia
http://www.domowe-wypieki.pl/przepis...-oponki-serowe zjadłam dziś 3 na śniadanie z dżemem jeżynowym
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie wiem czy nie muszę najpierw schudnąć ale dzięki, zajrzę.
Też nie cierpię jak mi spodnie farbują, ale z tym to jest loteria. Najczęściej przechodzi po pierwszym praniu, ale jak nie to potrafi doprowadzić do szału. Dlatego ja też bym się zastanawiała czy nie oddać na Twoim miejscu.
Kupiłyśmy kiedyś z koleżanką czystym przypadkiem identyczne dżinsy w Stradivariusie i mi raz zafarbowały bluzkę, po praniu przestały, a jej do dzisiaj farbują wszystko - bluzki, bieliznę, buty, torebki i skórę. Reklamowała je nawet, ale nie uznali jej reklamacji bo podobno na metce było ostrzeżenie po portugalsku że mogą farbować.

Ty zawsze jakoś uwazniej oglądasz te gazetki, bo ja olejkowej Sorayi nie wypatrzyłam. Ale jak tam będę to rzucę okiem na skład przynajmniej.

Ja chcę! Ja go jeszcze nie testowałam. Ale przymierzam się - mam teraz Smokin Hot na paznokciach i myślę żeby go dzisiaj odświeżyc tym brokacikiem Bell.

Ja bym pewnie winiła, bo już dwa kremy Isana wysuszyły mi dłonie i nie kupuję już ich kremów do rąk.
Ja się staram zawsze kupować ciemne z wiadomych powodów Poczytam metki jeszcze, ale chyba dopasowanie ma u mnie większy priorytet niż puszczanie farby

No bo mam wyczulony wzrok na nowości, pozostałych rzeczy właściwie nawet nie widzę

Moją bazą jest TopShop Off The Record, ma kolor identyczny z budyniem czekoladowym (konsystencję niestety też, to było jego być albo nie być, ale jednak zostaje ze mną ) i jest o ton lub dwa jaśniejszy niż biedronkowa wersja Bell.

Hmm, no to jednak nie będę ryzykować. Niby cena śmieszna, ale po co się męczyć. Tymczasem polecam ten z linii Ecobeauty Oriflame nie dogonił ukochanego Schellera, ale przebił czerwoną Alterrę w moim rankingu i dopisuję go do listy hitów 2012
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Swoją drogą, wczoraj wzięło mnie na rozsądne myślenie i pomyślałam sobie, że nic dziwnego, że mam wciąż nieużywane lakiery, skoro trzymają mi się średnio 5 dni (niektóre 3, niektóre 7) - w ciągu roku, malując non stop, miałabym szansę użyć po jednym razie ponad 70 różnych kolorów. Zakładając, że czasami nie maluję, dokupuję nowe kolory, niektóre trzymają się dłużej, niektóre wybieram kilka razy - wypada ok. 50 kolorów. I to użytych w większości tylko po jednym razie!
A ja już mam więcej niż 50 czyli jak dzisiaj użyłam Over The Edge, to następny raz wypadłby gdzieś w grudniu, jakbym chciała używać za każdym razem inny, nim do niego wrócę
Przeliczałam tak kiedyś cienie do powiek, tylko tu jest o tyle lepiej, że czasem do jednego makijażu to i z 10 kolorów mogę wykorzystać
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No ładnie Kiedy to mi się tak rozmnożyło?

Po wielu miesiącach używania chciałam wyrazić swoją opinię na temat Good To Go. Zużyłam już ponad pół buteleczki i uważam, że to "skracanie lakieru" w recenzjach to jakaś bzdura. Owszem, jak niedokładnie się go nałoży to widać różnicę w warstwach, natomiast jeżeli jest się dokładnym, nic takiego nie ma miejsca Trzeba go używać precyzyjnie przy brzegach płytki i dość hojnie, wtedy paznokcie wyglądają perfekcyjnie, nawet jak już odrobinę zgęstniał, jak mój. Ja na pewno kupię go ponownie i bardzo Wam polecam
Podsunę nieśmiało taki wniosek- odkąd wróciłaś na te wątek?

O skracaniu to również i moja opinia. Tylko, że ja miałam miniaturkę, może była starawa? Moje paznokcie są cienkie i nie za bardzo jak mam pomalować końce tak dokładnie
Właśnie czeka mnie niedługo kupno tego typu preparatu, bo OTD już się zbliża do denka. Mam ochotę wypróbować Poshe tym razem, a jak się nie spisze to może wrócę do GTG żeby zweryfikować opinię..?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Exquisite Scarlet to dla mnie jest czerwień doskonała, uwielbiam ten lakier. Tak więc zdecydowanie polecam.
A w jakim odcieniu ona jest? Za dużo mam pstrokacizny w kolekcji, przydałoby się coś klasycznego

Nie pochwaliłam się- zaczęłam pić napar z bratka od kilku dni. Na razie raz dziennie, przyzwyczajam się do smaku, a jak wykończę szafkę z zimowymi herbatkami to zwiększę ilość. Powinno się 2-3 razy pić. No i efekty podobno po 2 miesiącach, zobaczymy.

Bardzo mi się spodobał ten olej jeżynowy- nie ściągnęło mi skóry pod Alterrą No i nie wytrzymałam i rano użyłam serum Dermedic H3 solo- skóra mi się nie świeci i jest po nim taka... normalna oby tak dalej. Tylko teraz nie będę wiedziała które z nich działa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030173.jpg (24,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030175.jpg (22,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030178.jpg (24,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030180.jpg (25,9 KB, 13 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 20:10   #4496
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Em b.Ci dziekuje za pomysly, ta krowa podoba mi sie juz z samej nazwy Wolalabym jednak drinka,bo od kilku tygodni stezenie grzanego wina w mojej krwi jest nieustannie wysokieI juz mi chyba troche sie znudzilo,ale nie wykluczam
Mają też bardzo dobre herbaty, ostatnio piłam jakąś jabłkowo-cynamonową z mlekiem i była pyszna. Uwielbiam to miejsce, pierwszy raz byłam w nim z TŻ jak jeszcze się "kumplowaliśmy" i poszliśmy na piwo, no a potem już jakoś poleciało.

Jeśli chodzi o lakiery, to ja mam koło setki i z pewnością nie wszystkich używam choć raz w roku. Lubię mieć jednak taki ogromny wybór i powiem wam, że nie potrafię zmniejszyć kolekcji. Ostatnio po gruntownych porządkach oddałam trzy sztuki.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 07:37   #4497
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Proszę bardzo- okno, cień 2x lampa na żywo ładniejszy. I wybaczcie stan, ale zrobione po kilku dniach noszenia.
Moim zdaniem bardzo ładnie to wygląda! Tak delikatnie, ale ładnie migocze, może nim odświeżę Over The Edge w weekend
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No bo mam wyczulony wzrok na nowości, pozostałych rzeczy właściwie nawet nie widzę
Dobre

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Podsunę nieśmiało taki wniosek- odkąd wróciłaś na te wątek?
Jakby się nad tym zastanowić, to ciężko zaprzeczyć!
Ogromnie się cieszę, że wróciłam i to nie ze względu na lakiery

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
O skracaniu to również i moja opinia. Tylko, że ja miałam miniaturkę, może była starawa? Moje paznokcie są cienkie i nie za bardzo jak mam pomalować końce tak dokładnie
Nie mam pojęcia, moja już ma grubo ponad pół roku i naprawdę nie zaobserwowałam takich atrakcji I nie wymaga to jakiejś niemożliwej precyzji, ja też nie mam grubych paznokci - nakładam ją od razu po zakończeniu malowania drugiej warstwy, szybko przejeżdżam pędzelkiem po każdej płytce, czasami się tak na tym nie skupiam i naprawdę nigdy mi się nie zdarzyło takie skracanie. Parę razy tylko źle nałożyłam przy brzegach to było widać, gdzie jest top, a gdzie już go nie ma i był "goły" lakier.
Szkoda, że u Ciebie się nie sprawdziła, bo moim zdaniem jest to naprawdę fantastyczny top.


Co do kremów do rąk, polecam Evree, używam w tej chwili regenerującego i odżywczo-ochronnego, bardzo mi służą, nie mają parafiny, składy wyglądają przyjemnie, szybko się wchłaniają, a do tego są niedrogie.

Wczoraj byłam w TBS, z serii z granatem został tylko żel do twarzy i krem na noc, którego zapach był dla mnie okropny, więc odpada. Zastanawiałam się nad peeligniem waniliowym, ale uznałam, że nawet te 33 zł to sporo, a mam jeszcze zapasy w tej kategorii i też odpuściłam.

W SP ostatecznie nie kupiłam żadnego L'Oreala, nie przemówił też do mnie żaden Essiak. Kupiłam kurację Elseve Nutri Gloss Cristal i masełko malinowe Nivea.

Rajd kosmetyczny zakończyłam w Hebe, wzięłam kurację Elseve Arginine Resist (teraz jej używam, jest świetna), dezodoranty Garnier Invisible w wersji spray i kulka i płyn micelarny AA Therapy - był w promocji, a nigdy go nie miałam.

A dziś planuję zajrzeć do Sephory, oby nic mnie nie skusiło
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 08:22   #4498
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Proszę bardzo- okno, cień 2x lampa na żywo ładniejszy. I wybaczcie stan, ale zrobione po kilku dniach noszenia.
Ładnie to u Ciebie wygląda a dalej chcesz drugą buteleczkę?
Ja go wczoraj nałożyłam na Smokin Hot i nie chcę go jednak. Niby jest ładny na ciemnym lakierze, ale nie mogę się do końca przekonać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Coś takiego- trochę jak pączki/doughnuty. Nie wiem, czy przepis mamy jest dokładnie taki sam, jak chcesz to mogę porównać. W każdym razie jest to typowo karnawałowy deser do wykonania raz w roku, bo strasznie dużo tłuszczu pochłania pomimo dokładnego odsączenia
http://www.domowe-wypieki.pl/przepis...-oponki-serowe zjadłam dziś 3 na śniadanie z dżemem jeżynowym
Wygląda to pysznie, ale z racji walki o odtłuszczenie ud nie będę robić.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja się staram zawsze kupować ciemne z wiadomych powodów Poczytam metki jeszcze, ale chyba dopasowanie ma u mnie większy priorytet niż puszczanie farby
Ja też zwykle kupuję ciemne dżinsy, bardziej mi się podobają. Zajrzę dzisiaj do tego Mango, może się w czymś w swoim rozmiarze zapnę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A w jakim odcieniu ona jest? Za dużo mam pstrokacizny w kolekcji, przydałoby się coś klasycznego
Jasnym, strażackim. O takim: http://missperasideas.files.wordpres...lorriche21.jpg

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w TBS, z serii z granatem został tylko żel do twarzy i krem na noc, którego zapach był dla mnie okropny, więc odpada. Zastanawiałam się nad peeligniem waniliowym, ale uznałam, że nawet te 33 zł to sporo, a mam jeszcze zapasy w tej kategorii i też odpuściłam.

W SP ostatecznie nie kupiłam żadnego L'Oreala, nie przemówił też do mnie żaden Essiak. Kupiłam kurację Elseve Nutri Gloss Cristal i masełko malinowe Nivea.

Rajd kosmetyczny zakończyłam w Hebe, wzięłam kurację Elseve Arginine Resist (teraz jej używam, jest świetna), dezodoranty Garnier Invisible w wersji spray i kulka i płyn micelarny AA Therapy - był w promocji, a nigdy go nie miałam.

A dziś planuję zajrzeć do Sephory, oby nic mnie nie skusiło
Czy Ty wczoraj nie pisałaś że dzielnie się opierasz potrzebie zakupów?

Zmartwiłaś mnie tym TBS, mam nadzieję że u nas coś więcej zostało, bardzo by mi się przydało serum.
Taka fajna ta kuracja Elseve Arginine Resist? Jak to się nakłada i jak działa?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 08:41   #4499
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wczoraj w sklepie wzięłam gazetkę z promocjami, tam jest napisane, że z kartą Hebe 25,99 zł.

W dziale promocje masz wszystkie aktualne obniżki, na górze można wybrać, np. z karta Hebe, wszystkie, itp.
http://www.drogeriahebe.pl/promocje
dziękuję, znalazłam w końcu
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
No ładnie Kiedy to mi się tak rozmnożyło?
hehe pamiętam Twoje niewinne pytanie "co to esiak"
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Spróbuj następnym razem Ale niektórym i to nie pomaga, zawsze będa mieli siniaka.

Coś takiego- trochę jak pączki/doughnuty. Nie wiem, czy przepis mamy jest dokładnie taki sam, jak chcesz to mogę porównać. W każdym razie jest to typowo karnawałowy deser do wykonania raz w roku, bo strasznie dużo tłuszczu pochłania pomimo dokładnego odsączenia
http://www.domowe-wypieki.pl/przepis...-oponki-serowe zjadłam dziś 3 na śniadanie z dżemem jeżynowym
spróbuję na pewno

ale pyszności jeśli to nie problem to porównaj, zawsze sprawdzony przepis lepszy chociaż nie powinnam robić w najbliższym czasie
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Rajd kosmetyczny zakończyłam w Hebe, wzięłam kurację Elseve Arginine Resist (teraz jej używam, jest świetna), dezodoranty Garnier Invisible w wersji spray i kulka i płyn micelarny AA Therapy - był w promocji, a nigdy go nie miałam.

A dziś planuję zajrzeć do Sephory, oby nic mnie nie skusiło
mnie kusi Marc Anthony seria Morocco (zwłaszcza olejek), ale póki co cena odstrasza (a w USA kosztuje 8$ - u nas dwa razy tyle )
Cytat:
Napisane przez iceflower
Wygląda to pysznie, ale z racji walki o odtłuszczenie ud nie będę robić.
o, ja też
chociaż powrót do regularnej jazdy na rowerku był straszny za pierwszym razem z planowych 30km zrobiło się 15, teraz sukcesywnie zwiększam, żeby jeździć tak jak zawsze, ale kondycja słabsza..
do tego codziennie katuję się serum Eveline i nawet zimno mi nie straszne, tak się zawzięłam
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 09:40   #4500
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chociaż powrót do regularnej jazdy na rowerku był straszny za pierwszym razem z planowych 30km zrobiło się 15, teraz sukcesywnie zwiększam, żeby jeździć tak jak zawsze, ale kondycja słabsza..
do tego codziennie katuję się serum Eveline i nawet zimno mi nie straszne, tak się zawzięłam
Ja się nie moge doczekać regularnej jazdy na rowerze ale już na wiosnę po ulicach.

A w ogóle to zapomniałam napisać, że odebrałam wczoraj The Silver Spoon od rodziców. Jest mega! Jej rozmiar mnie powalił, jakoś nie uświadamiałam sobie że może być taka wielka. Do końca życia chyba nie wypróbuję wszystkich przepisów.

Przy okazji dowiedziałam się że barszcz to 'minestrone alla russa' i jest robiony z pomidorów i kapusty włoskiej.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

W KWC się ten olejek Soraya i jest skład: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ow.html&next=1

Podoba mi się i rozważam zakup dzisiaj w takim układzie, zwłaszcza jakby nie było w TBS serum z granatem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.