..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::.. - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-18, 15:02   #4471
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
rosalyn przepraszam, przeoczylam twoj wpis Twarog nie ma byc w ogole mielony. Moze pozostawac nawet w duzych kawaleczkach. Nie mieszasz wszystkiego na "pape" ale moga byc zbite kawalki twarogu czy ziemniakow jak w oryginale Co kto lubi. Jedni wola na gladka mase inni wola duze kawalki sera znajdowac. Dajesz po prostu chudy bialy ser. I mieszasz z jajkiem, oliwa i kefirem. I przyprawy. Wlasnie sie piecze moj wiec jak bedzie gotow to zrobie zdjecie A danie pochodzi z Roztocza:
http://www.bilgoraj.pl/bilgoraj.php?get=page,201,11



edit: Pieczenie w temp. 200 stopni (tradycyjne czyli grzalki z gory i z dolu, moze byc prodiz) okolo 1.30 godziny w zaleznosci od tego jak grubo nalozysz do formy

edit2: Zamieszczam zdjecia tuz po wyjeciu z piekarnika choc pierog powinien zastygnac Za szybko rozkroilam i soe rozlecial ale po ostygnieciu trzyma sie jako calosc
fajnie wygląda, a ta kasza to musi być palona, czy obojetne, bo ja jakoś wolę niepaloną

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Helol.
Padlam wczoraj z chlopakami. Dzis sie obudzilam i glos mi zaginal... Wiedzialam, ze sie rozkladam. NO ale siedze w pracy, zaraz pedze na spotkanie i rozmyslam jakby tu dobe wydluzyc, bo ewidentnie brakuje mi czasu do Świat. W pracy mam kongo, choc o tej porze przewaznie juz spokoj byl...
Omlecika z pomidrami, czosnkiem i serem wciagnelam plus pomarancze i pol jablka - sa tak wybitnie dobre, ze sie opanowac nie moge Najlepsze jest to, ze dla mnie jablka sa super slodkie, a kazdy, kto posmakuje, to nie wie, czym sie tak zachwycam
Kanapka na drugie sniadanie dzis i pistacje przygotowane.
Udalo mi sie kuchnie odgruzowac po wczorajszym ciastkowaniu...

Ilona no wlasnie mam to samo z TLII. Juz gdzies wyzej pisalam - efektow wagowych jakis spektakularnych brak, a mdli mnie po obiedzie i tez mysle, czy nie odpuscic, bo jak mnie mdli, to musze to czyms zagryzc i wpadne w koncu w bledne kolo...

Ja dzis chyba wieczorem zrobie pierogi i zamroze. Galaretke drobiowa tez chce zrobic na I dzien Świat, to moze tez dzis... Tylko jak ja przewiezc do tesciowej...

Pysiamn, te z maki pp normalnie gotowalas i mrozilas???

Jakos mi sie zmienilo nastawienie do diety po tych wczorajszych ciastkach. Stwierdzilam, ze nie ma co popadac w paranoje. Zjadlam ciastka i ok, mialam na nie ochote, ale teraz do Świat nic slodkiego i git A tak kazde wykroczenie bylo powodem wyrzutow sumienia...

Natala tez mam zamiar jesc w miare normalnie w Świeta, byle by sie nie obzerac... Pewnie sernika szwagierki skosztuje, no ale na szczescie Świeta sa raz w roku... Jajka faszerowane tez bede robic, chyba z tunczykiem
i prawidłowo Ci się zmieniło

pierogi chyba będę robić jutro
a dzisiaj mam w planach ajerkoniaczek ukręcić i pewnie jakieś bezy bo białka mi zostaną, na Kwestii widziałam fajne
Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
chyba wsyzstkie jestesmy w tym zgodne Dlatego lubie miec czas w domu to wtedy mam posprzatane, ugotowane i jeszcze czas na wizaz zostaje

Ja wlasnie wcinam salatke wielowarzywna
ja też popieram
jeszcze lubię mieć w lodówce kilka jajek na twardo, jakąś pierś upieczoną - w sytuacjach awaryjnych jak znalazł

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
O a jaką ? bo rozumiem ze chodzi Ci o Miscela D'oro ?
Ja mam GRAND AROMA

Wczoraj zaobserwowałam stan zapalny cewki moczowej i byłam u pediarty nie wygląda to na nic groźnego, ale dał skierowanie do chirurga, by się upewnić, czy opuchlizna na siusiaku jest wynikiem tylko stanu zapalnego. Robie mu okłady i smaruję maścią, mam nadzieję , że pomoże
ooo, biedny miś
ja ostatnio zapijam się kawą z Malawii
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 17:30   #4472
Anetka1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 104
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

FRUITI- KOCHANA MASZ DZISIAJ URODZINKI, WIĘC ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ ..., aby Twoje życie było słoneczne i kolorowe i aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia.
Anetka1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 17:35   #4473
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Pysiamn smaruj mascia, nie daj nacinac, jak beda watpliwosci... Przynajmniej ja jestem zwolenniczka nienacinania, choc moje chlopaki nie mieli takich problemow.

Ilona tak tak - piers i jajka na twardo, ja jeszcze twarog i ugotowana soczewice

U nas jednak chyba jelitowka, ale w lekkim wydaniu, bo Borys w 12 godz. w sumie bez problemu doszedl do siebie, a Wiktora dzis nam zamulilo... Oby spal spokojnie, bo ja dzis z nimi sama w nocy.

Kapusta sie ugotowala, grzyby namoczyly. Zaraz ide robic pierogi I w takim razie Pysiamn je zamroze
I chyba nalesniki na jutro zrobie, dla chlopakow zwykle, bo z razowej im nie podeszly I pomidorowe do tego - piers mam, warzywka sie znajda, a pomidorow u mnie jak zawsze dostatek
Ja to bym mogla zyc na pomidorach i miesie mielonym
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 19:05   #4474
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

hej kobietki

moja dieta ostatnio nie jest redukcja a przytyciem raczej...do tego malo/wcale
cwiczen wiec boje sie soboty hehe

jutro mam wigilie klasowa moze skosztuje wypiekow kolezanek a napewno ananasa

fruity wszystkiego najlepszego zdrowia szczescia pomyslnosci i spelnienia wszystkich marzen

gratuluje utraconych ilogramow

i zycze zdrowka wszystkich chorym i tym ktorzy "niewyraznie wygladaja"
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 19:27   #4475
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

IlonaP nie wiem czy musi byc palona. Nie znam sie na kaszach i kupuja po prostu kasze gryczana a czy ona palona czy nie to nie wiem

fruity sto lat
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 19:59   #4476
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Pysiamn smaruj mascia, nie daj nacinac, jak beda watpliwosci... Przynajmniej ja jestem zwolenniczka nienacinania, choc moje chlopaki nie mieli takich problemow.

Ilona tak tak - piers i jajka na twardo, ja jeszcze twarog i ugotowana soczewice

U nas jednak chyba jelitowka, ale w lekkim wydaniu, bo Borys w 12 godz. w sumie bez problemu doszedl do siebie, a Wiktora dzis nam zamulilo... Oby spal spokojnie, bo ja dzis z nimi sama w nocy.

Kapusta sie ugotowala, grzyby namoczyly. Zaraz ide robic pierogi I w takim razie Pysiamn je zamroze
I chyba nalesniki na jutro zrobie, dla chlopakow zwykle, bo z razowej im nie podeszly I pomidorowe do tego - piers mam, warzywka sie znajda, a pomidorow u mnie jak zawsze dostatek
Ja to bym mogla zyc na pomidorach i miesie mielonym
o serach i jogurtach nawet nie wspominam, bo tego mam full zawsze i po kilka rodzajów, ponadto szafkę pełną orzechów wszelakich, suszonych owoców, kasz, ryżów, makaronów, płatków i ziaren
a w spiżarni kolekcja pomidorów...
Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
IlonaP nie wiem czy musi byc palona. Nie znam sie na kaszach i kupuja po prostu kasze gryczana a czy ona palona czy nie to nie wiem

fruity sto lat
a, jak nie zwracasz uwagi, to kupujesz paloną, ona najpopularniejsza

ukręciłam ajerkoniak
jutro będę robić paszteciki drożdżowe do wigilijnego barszczu w ilości hurtowej i pewnie krówki Nigelli

Fruity
, Twoje zdrówko!!!
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:42   #4477
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
kupiłam przez net, więc wyszło taniej, ale chyba w MediaMarkt można obejrzeć
mam od ponad roku i nic się nie dzieje, nadaje się tylko do warzyw i ewentualnie twardego sera, mięsa nie miele
jest dość małe i łatwo się rozkłada, ostrze jest zabezpieczone, trudno zrobić sobie nim krzywdę
dziękuję Ci bardzo za inf-jak będę miała okazję to się rozejrzę za takim cudem
dobrej nocy dziewczyny
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 21:30   #4478
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Cytat:
Pysiamn smaruj mascia, nie daj nacinac, jak beda watpliwosci... Przynajmniej ja jestem zwolenniczka nienacinania, choc moje chlopaki nie mieli takich problemow.
Effa jak na razie uffffff nie ma takiej potrzeby Smaruje mascią i robię okłady...siurek wygląda jak "noga w gipsie"
Fru Wszystkiego naj,naj

************************* ************************
Z zakupów z mężem dopiero o 20 byliśmy w domu...zakupiliśmy większość potrzebnych rzeczy między innymi na wypieki....oj w przyszłym tygodniu będzie się działo
A ludzi w sklepach szokkkkkkkk
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:43   #4479
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Pysiamn powodzenia w leczeniu tego skarbu
Ilona u mnie tak samo - ziarna, makaron, ryz, orzechy... zapas mam, wiec glod bywa mi nie straszny, ale sa wyjatki
Fruity samych wspanialosci!!!:bo unce:

Ja skleilam 50 pierogow pelnoziarnitych, posmakowalam jednego i nastepne 50 zrobilam ze zwyklej, bo moj tz i reszta jego rodziny na bank ich nie ruszy
Robie pomidrowke i zaraz nalesniki zrobie z twarogiem na jutro. A i pomrozic pierogi musze te zwykle Z pp poporcjowalam, na Świeta wezme wieksza ilosc, a tak pomrozilam po 6 - 8 i bede miala na nagly obiad.
A co to, nie spowiadamy sie juz przed Świetami
A co tam - przyznam sie.
Komu jak nie wam
ś: omlet z pomidorem, czosnkiem i serem zoltym, pomaranacza i pol jablka
25 pistacji
II ś pozne: podwojna kanapka z serem plesniowym i zoltym i ogorkiem i papryka
kawalek swojskiej kielbasy z dzika
o: losos pieczony plus salatka z soczewicy i twarogu i warzyw
k: farsz do pierogow - czyli kapusta z grzybami i jeden pierog pp
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 23:13   #4480
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

No musze sie pochwalic, ze wyszly mi wybitne nalesniki. Nie wiem jak w smaku, ale na patelni sprawowaly sie wzorowo - cienkie, bez problemu smazone - ekstra. Dalam wode gazowana i pol lyzki oleju do ciasta. Nafaszerowalam je twarogiem z suszonymi sliwkami, morelami i migdalami. Do tego sos owocowy i ... krolewskie sniadanko
Spokojnej nocy.
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 07:27   #4481
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

witam o poranku - szarym, burym i deszczowym, brr...
z racji aury śniadanko jem mało SB
bagietka z masłem, dżemem pomarańczowym, twarogiem i filiżana latte
za to wczoraj byłam grzeczna

Effo, ćwiczenie czyni mistrza

miłego dnia...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 07:51   #4482
kenneczek
Raczkowanie
 
Avatar kenneczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 74
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam dzewczynk, dziś tak mam ochote zrobić sobie koktail...mleko (niestety nie soowe ) siemię lniane, pół jabłka i płatki/otręby owsiane...chyba się nada?
__________________
67..66..65..64..63..62..61..60..59..58..57..56. .55 ..54..53..52
I faza 03.01.2011
II faza 07.01.2011 - 03.04.2011
kenneczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 08:10   #4483
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Kenneczek koktail sie nada sama bym taki wszamala tylko z choc dwiema truskawkami

czesc Dziewuszki o Boze!, jak mi sie spac chce wczoraj mialam 2 zmiane i jeszcze w pracy musialam 1h zostac, poszlam spac kolo 24 ale mialam tak spanie wybite ze sie pewnie jeszcze z pol godziny wiercilam a dzis juz o 4:40 pobudka, ale to olalam i spalam do 6 i tym sposobem spoznilam sie 1h do pracy ale ze nasz dzial jest w biurze pierwszy - to ciiiiiii - nikt tego nie widzial

ha i wyszlo szydlo z worka - o co chodzilo z tym moim zlym jedzeniem!? otoz @ dostalam, cale 8 dni wczesniej w szoku bylam, chociaz dobrze ze zupelnie z zaskoczenia mnie nie wziela tak ze badan krwi nie zrobilam dla gina, ale na wizyte poszlam - powiedzial ze to miesci sie w normie po leczeniu hormonami no to spoko, w sumie to sie ciesze bo bym @ na same swieta miala , a tak to juz hop siup i bedzie z glowy

a dzis nawet na wage weszlam i pomimo @ waga sie nie zmienila - wiec chyba nie jest zle

wszystkim rozlozonym i rozkladajacym sie zycze duzo ciepleka

Fruity dzuuuuuzo zdrowka

Edytowane przez Djana
Czas edycji: 2008-12-19 o 08:14
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 09:23   #4484
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Kochane a co powiecie na takie sniadanko za bardzo kaloryczne ? czy raczej nie?

Płatki owsiane z jogurtem, miodem ,rodzynkami i otrębami

Składniki:
3 łyżki płatków owsianych
pół łyżki otrąb owsianych
1 kubek jogurtu naturalnego (jogurt można zastąpić kefirem)
1 łyżeczka miodu
1 łyżka rodzynek
Dzisiaj to zjadłam i poprostu pycha.
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 10:06   #4485
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Live - a moze bez miodu???

Ja powiem nieskromnie - nalesniki PYCHOTA:sli na: Dwa wciagnelam na sniadanie ALe wiecej w nich twarogu niz ciasta
Mam szalony dzien. Lece dalej. Milego dnia
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 10:11   #4486
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Live - a moze bez miodu???

Ja powiem nieskromnie - nalesniki PYCHOTA:sli na: Dwa wciagnelam na sniadanie ALe wiecej w nich twarogu niz ciasta
Mam szalony dzien. Lece dalej. Milego dnia
Ok moze i lepiej bez tego miodu , ale chyba nie grzesze takim sniadankiem?? , prawie sam błonnik i do tego strasznie dobre, pozdrawiam.
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 11:54   #4487
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Fruity sto lat, sto lat, sto lat !
Życzę Ci przede wszystkim zdrowia, bo tego kupić nie można. Życzę Ci tez spełnienia wszystkich, nawet tych najskrytszych marzeń, aby życie Ci się ułożyło tak jak chcesz, bo jesteś wspaniałą osobą. Nie zmieniaj się, dużo się uśmiechaj i czerp z życia jak najwięcej.
Gorące buziaki
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:08   #4488
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

wpadłam między rozjazdami rzucić okiem co naskrobałyście
i przy okazji wciągnęłam IIś: wieśniak z migdałami + wielka latte, zmarzłam, brr, nieprzyjemna ta aura

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Ok moze i lepiej bez tego miodu , ale chyba nie grzesze takim sniadankiem?? , prawie sam błonnik i do tego strasznie dobre, pozdrawiam.
że strasznie dobre to ja wiem, bo sama tak jadałam, jeszcze banan do tego
trochę grzeszysz - dałaś i miód i rodzynki, oba zakazane, w II fazie również - ale że dobre i zdrowe to może raz dodasz jedno a drugi raz drugie, nie na raz, przynamniej na R
ponadto niestety nie ma tutaj żadnego białka, same węgle, proponuję zastąpić choć część jogurtu twarogiem

************************* ************************* *************

Marzeniatko, nie działa link do FAQ w podpisie
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2008-12-19 o 12:12
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:19   #4489
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

cześć dziewczynki

Fruity wszystkiego naj, naj, naj, najlepszego

ja juz dzis po 2 sniadankach, zapracowana ze szok... na obiad pulpeciki z chudej szynki, pieczarek, cebulki i czochu pieczone z serem 9%

wczoraj jadałm obiad dopiero o 19 (to co dzis) bo dopiero o tej do domu zawitałam... a miedzy 13 a 19 byłam na głodzie

effa79 daj prosze przepis na ciasto nalesnikowe... wiem, wiem leniwa jestm ale nie mam siły szukać go gdzies... może link chociaz? a mam taką chrapke

Marzeniątko zawitała z zyczeniami dla fruity a moze by tak nasza moderatorka wyjawiła co u niej słychować?

live śniadnako napewno pycha ale też miód bym wyrzuciła

dziewczynki... ja nie wiem co ze mna... ciągle waże 75 kg (74,5 - 75,5) a obwody lecą jak szalone! wiem ze to ważniejsze ale tak bym chciała zeby kg tez poleciały... dla mojego zdrowia psychicznego... cos robie nie tak? czy tak poprostu mam? zazwyczaj rano zjadam jakis jogurt plus warzywko (pomidor, papryka, ogórek) lub sałatke (kurczakową, a'la grecką...itp) na drugie sniadanie jem róznie.... czasem pomidor z bazylią, plastry polędwicy, orzechy... na obiadek jadam filety lub pulpeciki SB lub ryby pieczone itp no i dużo warzyw na ciepło lub swiezych... jajko sadzone... zapiekanki SB itp itd a na kolacje jadam jajko gotowane lub wiesniaka, lub pomidora lub cos takiego... godziny moich posiłków to 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 (wstaje o 5.40) i co Wy na to?
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55

Edytowane przez natalaplo
Czas edycji: 2008-12-19 o 12:20
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 12:24   #4490
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Ilona już działa Dziękuję

Natalpo nie marudź tylko ciesz się z obwodów :P Ludzie nie mają w oczach wag, tylko są wzrokowcami. A co u mnie? A ogólnie to swoją przygodę z odchudzaniem zakończyłam Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, cały czas słyszę pochwały, że się tak zmieniłam i tak dalej :P Teraz tylko pomagam się innym odchudzać, a ja teraz po prostu zdrowo jem. Pozwalam sobie czasami na wyskoki, ale waga nie rośnie. Dla zdrowia sobie ćwiczę i już. Co rusz to Was tutaj podglądam i czytam co u Was, bo mam sentyment do tego wątku, a niedługo VII część
A co do godzin posiłków - za duża przerwa między Twoim wstaniem, a śniadaniem. Powinnaś zjeść do 30 minut. Ja proponuję tak:
6.00-6.30 I śniadanie
9.00 II śniadanie
12 Przekąska (typu jogurt, czy coś lekkiego)
15 Obiad
17.30 Podwiczorek
19.30 Kolacja
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2008-12-19 o 12:26
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:36   #4491
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Ilona już działa Dziękuję

Natalpo nie marudź tylko ciesz się z obwodów :P Ludzie nie mają w oczach wag, tylko są wzrokowcami. A co u mnie? A ogólnie to swoją przygodę z odchudzaniem zakończyłam Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, cały czas słyszę pochwały, że się tak zmieniłam i tak dalej :P Teraz tylko pomagam się innym odchudzać, a ja teraz po prostu zdrowo jem. Pozwalam sobie czasami na wyskoki, ale waga nie rośnie. Dla zdrowia sobie ćwiczę i już. Co rusz to Was tutaj podglądam i czytam co u Was, bo mam sentyment do tego wątku, a niedługo VII część
A co do godzin posiłków - za duża przerwa między Twoim wstaniem, a śniadaniem. Powinnaś zjeść do 30 minut. Ja proponuję tak:
6.00-6.30 I śniadanie
9.00 II śniadanie
12 Przekąska (typu jogurt, czy coś lekkiego)
15 Obiad
17.30 Podwiczorek
19.30 Kolacja
no juz nie bede marudzic.. co najwyzej troszeczke....
ja mam "poraanojedzeniowstrę t" wiem ze powinnam jesc po wstaniu ale dopiero jak sie doczłapie do pracy (codzienny spacer piechotką 30 min) jestem wstanie cos zjesc i to i tak zawsze na umór, obiad o 15 niemozliwy no bo prace koncze i w domu przed 16 jestem ehh... taka jestem jakaś czasowo niemożliwa

Gratuluje Ci Marzeniątko ze osiągnęłaś swój cel... ba! właściwie gratuluje Ci że go utrzymujesz i jestes z siebie zadowolona bo nie jest to często spotykane tylko pozazdrościc kochana
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:43   #4492
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Kochane a co powiecie na takie sniadanko za bardzo kaloryczne ? czy raczej nie?

Płatki owsiane z jogurtem, miodem ,rodzynkami i otrębami

Składniki:
3 łyżki płatków owsianych
pół łyżki otrąb owsianych
1 kubek jogurtu naturalnego (jogurt można zastąpić kefirem)
1 łyżeczka miodu
1 łyżka rodzynek
Dzisiaj to zjadłam i poprostu pycha.
rodzynki i miod stanowczo odpadaja

dzien dobry wszystkim

Marzeniatko fajnie, ze osiagnelas cel i sa zauwazalne efekty

Ja po raz kolejny jem pieroga i salatke wielowarzywna i dzis chyba jeszcze dorobie salatki. Bardzo ja lubie

Djano Brzuch mnie nie boli a i obwod powoli zmniejsza Jem dalej propolisek dziekuje, ze mi o nim powiedzialas A i zaraz wybieram sie na poczte tarke odebrac

Milego dnia dziewczyny
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 13:27   #4493
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

dziewczyny ja zmykam wracam dopiero we wtorek
wiec gdyby juz czesci z Was nie bylo to juz dzis wszystkim

Zycze Wesolych, Zdrowych i Pogodnych Świat Bożego Narodzenia
i Szapańskiej Zabawy Sylwestrowej i żeby przyszły rok był jeszcze lepszy niż ten który własnie się konczy


do zobaczyska we wtorek
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 13:32   #4494
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Marzenko świetnie, że udało Ci sięosiągnąć cel i jesteś zadowolona z wyglądu to dużo Gratuluję efektów ! Też bym kiedyś chciała tak napisać o sobie...może sięuda

Ciepłe buziaki i zaglądaj do Nas

Djana my tobie też życzymy wszystkiego najlepszego


..................... ,!, .............. ,!,
................... ~ 6 ~ ........... ~ 6 ~
............. , .... ´ i `.. ,- ^ -, ....´.i.`
..........._,|,_ ... |'''|../ , -'' - , \ .. |"'|
............ '|`.... ,|_|, |.( - `. ).|., |_|,
............/.\. ___)_'(_|__`-´__|__)_(___
.........../`,\)_____________________ _]
.... ....../__\[___]___[___]___[___[__[_]
........./ . o \[_]___[___]___[___]_[__]_]
......../_ , *_\_]……………………………[_[_]
......../ `, .* \_]……………………………['__ ]
......./ … `~ . \] ……… ; ( …( ;……….[_[_]
....../_ . * ., _.\ ……( (. )( ; ( . ; …….[___]
....../ … o .. ~ ' \ … / \. / \ ./ \ / \……[_[_]
...../ . * .... . o.\… | |_| |_| |_| |……[___]
..../_ ,,~~ '. * ' _\_'| |_| |_| |_| |___[_[_]
..../`~,, .. o.......\:::::::::::::::: :::::::::\
.../ .* ...`' * … ,',..\ ::::::::: __ :::::::::::\
../_.....o ..~~,, , _\=====\_/======]
./ .. * ......... ,, ~ ' \........._|_.,-_--,
/* .... o ..._~`'*...o \........... (.(_)..)
`-,,~'`' ...* ... _ ,-´.............. `----´
........":-------:"
.........\_____/
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 14:25   #4495
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Natala nie pomoge, bo ja jestem kucharka "na oko". Robilam z maki pp, mleka, 1 jajko, woda gazowana, niepelna lyzka oliwy. Odstawilam na 20 min, zgestnialo, to dolalam wody czy mleka. Sprobuj
U mnie podobnie wagowo, nie moge zejsc ponizej 72 kg, za to ludzie na ulicy mnie nie poznaja... Nie waze sie, w nosie mam

Marzeniatko i super. Gratuluje podejscia i prosze o to, bys zagladala i czasami cos podpowiedziala

Paprak dobrze, ze juz lepiej z brzuchem, oby sie unormowalo

Djana zdrowych i spokojnych Świat!!!

Ja trwam w niekonczacym sie @ Czekam... Glodna sie powoli robie. A w domu bede za godzine pewnie. I ta pomidorowka...
Udalo mi sie wyrwac z pracy i dokupic prezent dla tz i dla jego siostrzenca... ufff coraz mniej na glowie Jutro pewnie choinke bedziemy stroic.
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 14:44   #4496
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Anetka

Morelka


Papraczku


Ilonko


Pysio
!

Effa


Djanko

Marzenko

Natalaplo

Dziewczyny dziekuje Wam bardzo za pamiec i za zyczenia!

Urodzin u nas w domu nie robilismy, bo nie dalo rady. Ale za to bylismy z trojka znajomych najpierw w kawiarni na kawach i ciachu, a potem poszlismy do baru na koktajle. Wiec i tak bylo calkiem fajnie. Choc przyznam sie, ze po raz pierwszy nie czulam, ze mam urodziny, i to nie ze wzgledu na brak prezentow.

Jutro jedziemy z TZ juz do mojej babci. 25 juz bedziemy spowrotem.
Zycze Wam wszystkim Zdrowych i Spokojnych Swiat, a tym co nie beda tutaj przed Nowym Rokiem, zycze Szczesliwego Nowego Roku!
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 15:46   #4497
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

hejka
ja dzis mialam wigilie wiec poczulam"magie swiat" to i dietka poszla...pod choinkeale zamiast ciastek [ktore oczywiscie tez jadlam ale mniej]wszalalam prawie 1/4 ananasa z winogronem
no ale jutro sobota bede miala sporo wolnego czasu[nie liczac przygotowan do swiat]wiec postanowilam jak najwiecej sie ruszac i trzymac dietke.co by na swieta nei przytyc jeszcze bardziej bo sie w spodnice nie zmieszcze

marzenko gratuluje ci dojscia do tak wspanialej wagi i swietnego wygladu.to musi byc strasznie mile jak wszyscy prawia ci komplementynapewno utrzymasz wage i do konca zycia bedziesz miala swietna figure[no moze w ciazy troche przytyjesz hehehe ale to wiadomo]
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 16:47   #4498
Anetka1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 104
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

FRUITI , życzę Tobie przyjemnej podróży do babci , a póżniej spokojnych i rodzinnych ŚWIĄT.
Anetka1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 17:11   #4499
aagulusiaa
Raczkowanie
 
Avatar aagulusiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 41
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam Was wszystkie !!
dołaczam do was, miałam przeprowadzac kopenhaską, ale koleżanki z forum wybiły mi to z głowy... więc przezucam sie na South Beach )
tylko czy wytrwam w czasie świąt...?? oto jest pytanie... dam rade, co by nie
aagulusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 17:21   #4500
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Udalo mi sie wyrwac z pracy i dokupic prezent dla tz i dla jego siostrzenca... ufff coraz mniej na glowie Jutro pewnie choinke bedziemy stroic.
Dobrze że udało Ci się podarki w czasie pracy zrobić jedno mniej
My też chyba jutro choineczkę ubieramy

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Jutro jedziemy z TZ juz do mojej babci. 25 juz bedziemy spowrotem.
Zycze Wam wszystkim Zdrowych i Spokojnych Swiat, a tym co nie beda tutaj przed Nowym Rokiem, zycze Szczesliwego Nowego Roku!
Fru miłej podrózy do babci i Wszystkiego najlepszego...Wesołych świąt

Cytat:
Napisane przez aagulusiaa Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie !!
dołaczam do was, miałam przeprowadzac kopenhaską, ale koleżanki z forum wybiły mi to z głowy... więc przezucam sie na South Beach )
tylko czy wytrwam w czasie świąt...?? oto jest pytanie... dam rade, co by nie
Witamy Dasz radę na pewno nie będzie łatwo, ale dla chcącego nic trudnego Od kiedy dokładnie zaczynasz I fazę ?
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.