Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 17:50   #4471
Dzika Wiśnia
Raczkowanie
 
Avatar Dzika Wiśnia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny,
Szukam dobrego serum z witaminą C, do kupienia na Wyspie. Mam zmęczoną cerę i potrzebuję energii Co możecie mi polecić?
__________________

Dzika Wiśnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 12:28   #4472
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Dzika Wiśnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Szukam dobrego serum z witaminą C, do kupienia na Wyspie. Mam zmęczoną cerę i potrzebuję energii Co możecie mi polecić?
Może z body shop?
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 12:46   #4473
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Body shop ma, ale czy dobre nie wiem. Nie próbowałam
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 12:28   #4474
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Dzika Wiśnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Szukam dobrego serum z witaminą C, do kupienia na Wyspie. Mam zmęczoną cerę i potrzebuję energii Co możecie mi polecić?
Ja też wiem, że w TBS ma, ale jak z jakością to nie wiem. Ewentualnie moge Ci polecic jeszcze krem z La Roche Posay z witaminą C https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,790,active-c.html
W ostateczności możesz zrobić też sama takie serum, kiedyś na youtube któraś z dziewczyna pokazywała jak je zrobić.
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 00:35   #4475
camila84
Przyczajenie
 
Avatar camila84
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dzika wisnia nie kupuj z bs bo nie warto jest strasznie zaladowane sylikonami...ale to moja opinia...

wlasnie mialam sie podpiac pod watek i zapytac czy ktoras sama kreci sera w uk, zamawialam dotychczas z zsk i mazidla, ale mecz mnie te koszty przesylki i czekanie, znalazlyscie cos podobnego na miejscu??? mam pare sklepow ale zawsze czegos im brakuje...sprawdzalam tez usa ale boje sie ze mi zatrzymaja i opodatkuja paczke....
camila84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:49   #4476
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Może wiele też zależy od miasta. W niektórych miastach, gdzie mieszkaja ludzie na poziomie, dają próbki.
U mnie jest tyle swołoczy, że bydło stałoby ze słoikami w kolejce. A normalni ludzie cierpią.

Kiedyś normalnie prosiło się o próbkę. Teraz tak zmierzą spojrzeniem jakby właśnie złodziejem się było.
Aktualizacja mojego pytania: byłam dzisiaj w Bootsie i nieśmiało wydukałam pytanie o próbki, po czym dwie panie poleciały po słoiczki, nalały mi podkładów, które pokazałam, z testerów, po czym jeszcze martwiły się, żeby mi się nie pomyliły, i zapakowały każdy w osobny woreczek z opisem. Prawie wrosłam tam w ziemię z szoku, spodziewałam się usłyszeć 'nie' albo ewentualnie nakazu przyjścia z własnymi pojemnikami. Szok
Nie wiem, czy to zależy od drogerii, czy od polityki całej firmy, więc z tym nie pomogę niestety.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:14   #4477
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Aktualizacja mojego pytania: byłam dzisiaj w Bootsie i nieśmiało wydukałam pytanie o próbki, po czym dwie panie poleciały po słoiczki, nalały mi podkładów, które pokazałam, z testerów, po czym jeszcze martwiły się, żeby mi się nie pomyliły, i zapakowały każdy w osobny woreczek z opisem. Prawie wrosłam tam w ziemię z szoku, spodziewałam się usłyszeć 'nie' albo ewentualnie nakazu przyjścia z własnymi pojemnikami. Szok
Nie wiem, czy to zależy od drogerii, czy od polityki całej firmy, więc z tym nie pomogę niestety.
szok pozytywny
to zalezy od obslugi ktora tam pracuje
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 19:54   #4478
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Aktualizacja mojego pytania: byłam dzisiaj w Bootsie i nieśmiało wydukałam pytanie o próbki, po czym dwie panie poleciały po słoiczki, nalały mi podkładów, które pokazałam, z testerów, po czym jeszcze martwiły się, żeby mi się nie pomyliły, i zapakowały każdy w osobny woreczek z opisem. Prawie wrosłam tam w ziemię z szoku, spodziewałam się usłyszeć 'nie' albo ewentualnie nakazu przyjścia z własnymi pojemnikami. Szok
Nie wiem, czy to zależy od drogerii, czy od polityki całej firmy, więc z tym nie pomogę niestety.
Suuuper. To moze i ja zaryzykuję. Choc w moim mieście nie robię sobie wielkich nadziei.

A jakie próbki brałaś? To było w takim dużym bootsie z niezależnymi stoiskami czy takim normalnym, małym?

Bo w takim dużym to dają np Estee Lauder. Bo to już od tych firm ze stoisk zależy.
A ja chciałabym próbkę z niższej półki - revlona.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:51   #4479
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
szok pozytywny
to zalezy od obslugi ktora tam pracuje
Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Suuuper. To moze i ja zaryzykuję. Choc w moim mieście nie robię sobie wielkich nadziei.

A jakie próbki brałaś? To było w takim dużym bootsie z niezależnymi stoiskami czy takim normalnym, małym?

Bo w takim dużym to dają np Estee Lauder. Bo to już od tych firm ze stoisk zależy.
A ja chciałabym próbkę z niższej półki - revlona.
Poszłam do dużego (w zasadzie chyba największego, bo w ścisłym centrum), z powodu największego wyboru.

Brałam z Bourjois (Revlona też rozważałam, ale nie podoba mi się bardzo opakowanie, a raczej sposób wydobywania z niego podkładu). Na te lepsze firmy jeszcze mnie nie stać, chociaż przy stoisku Benefita prawie wyszły mi oczy z orbit Ale nie wybrałam pani konkretnie z tego działu, tylko zaczepiłam jakąś przechodzącą i ona spytała, o jaką markę mi chodzi. Tak więc najwyraźniej z innymi też nie byłoby problemu.

Szok szczególny, dopiero dwa miesiące temu się wyprowadziłam z Polski i ciągle nie umiem się przyzwyczaić do życzliwości ludzkiej tutaj (pominąwszy niektórych ludzi z uczelni, mniej lub bardziej jawnie niechętnych obcokrajowcom, ale to nie ten temat). Tym bardziej, że oczywiście nie umiałam wymyślić, jak jest próbka kosmetyku i jakoś wydukałam z siebie nieskładne zdanie, a mimo to zostałam tak potraktowana. Naprawdę, jestem pod wrażeniem.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:05   #4480
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Poszłam do dużego (w zasadzie chyba największego, bo w ścisłym centrum), z powodu największego wyboru.

Brałam z Bourjois (Revlona też rozważałam, ale nie podoba mi się bardzo opakowanie, a raczej sposób wydobywania z niego podkładu). Na te lepsze firmy jeszcze mnie nie stać, chociaż przy stoisku Benefita prawie wyszły mi oczy z orbit Ale nie wybrałam pani konkretnie z tego działu, tylko zaczepiłam jakąś przechodzącą i ona spytała, o jaką markę mi chodzi. Tak więc najwyraźniej z innymi też nie byłoby problemu.

Szok szczególny, dopiero dwa miesiące temu się wyprowadziłam z Polski i ciągle nie umiem się przyzwyczaić do życzliwości ludzkiej tutaj (pominąwszy niektórych ludzi z uczelni, mniej lub bardziej jawnie niechętnych obcokrajowcom, ale to nie ten temat). Tym bardziej, że oczywiście nie umiałam wymyślić, jak jest próbka kosmetyku i jakoś wydukałam z siebie nieskładne zdanie, a mimo to zostałam tak potraktowana. Naprawdę, jestem pod wrażeniem.
Dzięki.

Na tą życzliwość też uważaj, bo na niej też można się zdrowo przejechać. Po tu jest czasem po równo życzliwości z fałszem.
Trzeba zwyczajnie mieć oczy dookoła głowy i nie ufać za bardzo nikomu.
Taka rada od koleżanki z kilkuletnim stażem.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:23   #4481
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Dzięki.

Na tą życzliwość też uważaj, bo na niej też można się zdrowo przejechać. Po tu jest czasem po równo życzliwości z fałszem.
Trzeba zwyczajnie mieć oczy dookoła głowy i nie ufać za bardzo nikomu.
Taka rada od koleżanki z kilkuletnim stażem.
Dzięki, postaram się. Zresztą i tak Anglicy nie są zbyt chętni na zawieranie ze mną znajomości na uczelni, trzymam się raczej z obcokrajowcami. Po prostu zaskoczyło mnie bardzo podejście do klienta.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 21:36   #4482
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Dzięki, postaram się. Zresztą i tak Anglicy nie są zbyt chętni na zawieranie ze mną znajomości na uczelni, trzymam się raczej z obcokrajowcami. Po prostu zaskoczyło mnie bardzo podejście do klienta.
A tak. Ogólna życzliwość tu jest niesamowita.
W stosunkach prywatnych bywa różnie.

Ja już się tak przyzwyczaiłam, ze zakupy w PL wpędzają mnie w depresję. Bo wszyscy są nadęci i nieszczęśliwi i ciągle się tak spieszą, że ja się stresuję.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:47   #4483
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
A tak. Ogólna życzliwość tu jest niesamowita.
W stosunkach prywatnych bywa różnie.

Ja już się tak przyzwyczaiłam, ze zakupy w PL wpędzają mnie w depresję. Bo wszyscy są nadęci i nieszczęśliwi i ciągle się tak spieszą, że ja się stresuję.
Tak, ciągle mam traumatyczne wspomnienia ze śledzącymi mnie ochroniarzami w Rossmannie.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 21:52   #4484
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Tak, ciągle mam traumatyczne wspomnienia ze śledzącymi mnie ochroniarzami w Rossmannie.
O tak. Ja to jestem taki podejrzany typ, że w Rossmanie kilka razy byłam przeszukana.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:12   #4485
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
O tak. Ja to jestem taki podejrzany typ, że w Rossmanie kilka razy byłam przeszukana.
Ojej, to aż tak źle nie miałam, jak widzę. Za mną tylko łazili CIĄGLE, a o ile nie mam kłopotów z innymi decyzjami, o tyle przy kosmetykach muszę się długo namyślić, nawet jeśli znam wszystkie recenzje z KWC i blogów na pamięć.
Ale już nie offtopuję, żeby nie podpaść W każdym razie życzę Ci powodzenia z otrzymaniem próbek. Mam nadzieję, że też się uda.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:14   #4486
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Ojej, to aż tak źle nie miałam, jak widzę. Za mną tylko łazili CIĄGLE, a o ile nie mam kłopotów z innymi decyzjami, o tyle przy kosmetykach muszę się długo namyślić, nawet jeśli znam wszystkie recenzje z KWC i blogów na pamięć.
Ale już nie offtopuję, żeby nie podpaść W każdym razie życzę Ci powodzenia z otrzymaniem próbek. Mam nadzieję, że też się uda.
Tu wchodzę do sklepu, siadam przed interesującą mnie półkąi porównuje jak działają podkłady, potem godzinę babram się w cieniach... Potem jeszcze lakiery... I tak godzinka mija. i nikt nie ma mi tego za złe.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 23:02   #4487
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja kiedys bojfrenda wyslalam po probke podkladu. Wrocil z dwoma, bo pani powiedziala, ze sa podobne, to niech dziewczyna wyprobuje. To jednak bylo jakis czas temu. Niedawno na wlasne uszy bojfrend slyszal jak pani z Bootsa jakieks kobiecie sama proponowala probke. Moze w koncu dostane i ja. Interesuje mnie Revlon colour stay.
Co do zyczliwosci to wydaje mi sie, ze to po prostu nawyk: sztuczny usmiech, allrightowanie i dziekowanie.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 15:46   #4488
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Co do zyczliwosci to wydaje mi sie, ze to po prostu nawyk: sztuczny usmiech, allrightowanie i dziekowanie.
Sztuczny, niesztuczny, ale czy nie milej tak robić zakupy?
Ja tez się do wszystkich uśmiecham. I nie jest to sztuczne. Dlaczego ma sie nie uśmiechać, skoro dany człowiek nic złego mi nie zrobił.
A nie jak w naszej kochanej Polsce, pani pośle mordercze spojrzenie, bo bezczelny klient ośmielił się przerwać ploteczki.

Lece jutro po próbeczki.
Albo i ja boyfrienda wyślę.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 18:13   #4489
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Z tym sztucznym usmiechaniem bardziej chodzilo o mi o 'zwyklych' ludzi, np ktorymi sie pracuje. Usmieszki, allrightowanie, a za plecami jazda.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 19:17   #4490
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Z tym sztucznym usmiechaniem bardziej chodzilo o mi o 'zwyklych' ludzi, np ktorymi sie pracuje. Usmieszki, allrightowanie, a za plecami jazda.
Mam podobnie ze współlokatorką, nigdy nie dała mi odczuć, że coś jest nie tak, a dowiedziałam się od innej, że tamta jedzie po mnie z góry do dołu. Czy to jest reguła tutaj, skoro i Ty o tym mówisz?
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 19:26   #4491
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Mam podobnie ze współlokatorką, nigdy nie dała mi odczuć, że coś jest nie tak, a dowiedziałam się od innej, że tamta jedzie po mnie z góry do dołu. Czy to jest reguła tutaj, skoro i Ty o tym mówisz?
nie zalezy to od nacji, zalezy od czlowieka, chyba mi nie powiesz ze wszytskie polki mowia prawde w oczy i nie obgaduja za plecami?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 19:48   #4492
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Z tym sztucznym usmiechaniem bardziej chodzilo o mi o 'zwyklych' ludzi, np ktorymi sie pracuje. Usmieszki, allrightowanie, a za plecami jazda.
A chyba ze tak.
Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
nie zalezy to od nacji, zalezy od czlowieka, chyba mi nie powiesz ze wszytskie polki mowia prawde w oczy i nie obgaduja za plecami?
Zdecydowanie. To zależy tylko i wyłącznie od kultury osobistej człowieka. nie zależnie od tego z jakiego kraju pochodzi.
A że tu z kulturą krucho, to jest tak jak jest.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 19:31   #4493
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Troche mi o co innego chodzilo, niz obgadywanie.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 02:00   #4494
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Chaos to jest delikatnie powiedziane po prostu
Niestety musze sie zgodzic
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:26   #4495
nutcase
Raczkowanie
 
Avatar nutcase
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 261
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Jednak skusiłam się żeby wypróbować lusha i mogę z czystym sercem polecić http://www.makeupalley.com/product/s...USH/Treatments jeden z najlepszych preparatów punktowych jakich kiedykolwiek próbowałam!
nutcase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 20:20   #4496
moooni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 140
Send a message via Skype™ to moooni
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Helou

dziś wpadam się pochwalić - w TK Maxx kupiłam TIGI Rockaholic W PL ceny dość wysokie, np szampon w kostce prawie 50 zł, a ja dałam 3 funty
Półka TIGI już od dawna stoi, jednak dopiero teraz tę linię dostawili


I pytanko mam w sprawie tej muślinowej szmatki od Liz Earle - czy ona jakościowo przypomina polską tetrę??
__________________
akcja KUBRAK

Nie ma kobiet nie do zdobycia, są jedynie mężczyźni do dupy
(c)Andrzej Klawitter
moooni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:50   #4497
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez moooni Pokaż wiadomość
I pytanko mam w sprawie tej muślinowej szmatki od Liz Earle - czy ona jakościowo przypomina polską tetrę??
zdecydowanie nie są zdecydwanie lepszej jakości i ... delikatniejsze?
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:59   #4498
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

edit.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2011-11-30 o 23:03
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 16:20   #4499
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Polećcie mi proszę jakiś dobry krem na cienie pod oczami?
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 08:01   #4500
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Co do serum z witaminą C: wczoraj kupiłam za 5 funtów Balance Vitamin C Elixir Serum. Wygląda ciekawie, ale nigdzie nie mogę znaleźć jego recenzji. Nie wiem również co to za producent.

Przy okazji kupiłam też krem pod oczy Eucerin z serii Aquaporin Active po 5 GBP.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.