ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV. - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-09, 07:34   #4501
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
A jak działa walutomat? Weszłam na stronę i rozumiem, że wymieniam powiedzmy PLN na US i co dalej? Punkt 3 to wypłata z portfela na walutomacie i wpłata na konto bankowe. Mam wtedy fizycznie kasę w obcej walucie na koncie? :niewiem:
i jak to się ma do zapłaty za zakupy w alie? Pobierana jest kasa z karty w tej walucie?

Kolezanko lektura obowiazkowa zwłaszcza sposob 2

wszytko ładnie po dziecinnemu wyjasnione

http://telchina.pl/jak-placic-na-aliexpress-t2154.html

Sposób 2
Jak zminimalizować koszt zapłaty w $$ na aliexpress?

Autor:widmo82



T-mobile Usługi Bankowe(AliorSyn) konto osobiste i walutowe jest w 99% darmowe, płatne są przelewy międzynarodowe, ale w aliexpress wykonujemy płatność karta a nie przelew!
Aby móc założyć konto walutowe w pierwszej kolejności musimy założyć zwykłe konto rozliczane w złotówkach, które tak jak dewizowe nie kosztuje nas nawet jak nie dokonujemy na nim żadnych operacji.Warto dodać że to obecnie wedle różnych rankingów najlepsze konto w Polsce (najtańsze), które jest jedynym kontem na rynku oferującym bezwarunkowe „0 zł” za: prowadzenie konta, wydanie i użytkowanie karty debetowej, wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie oraz krajowe przelewy internetowe, w tym 10 przelewów natychmiastowych. Ponadto bank zwraca nam część kwoty wydanej na zakupy w internecie i płacąc kartą. Warto przemyśleć czy przy okazji nie zrobić go głównym kontem i pożegnać się z poprzednim drogim bankiem!.

walutomat.pl -korzystanie z walutomatu jest bezpłatne, jedynie 0.2% od transakcji płacimy co daje prowizję na dolarze w wysokości ok +0,6gr za 1$ (pól grosza)
1)
Wchodzimy na www.t-mobilebankowe.pl
- klikamy "załóż konto"
- wypełniamy wniosek założenia konta osobistego (najlepiej aby dane adresowe były zgodne z naszymi danymi w innym banku)
- zaznaczmy w opcjach chęć otrzymania karty do konta
- wybieramy aktywację konta z pomocą przelewu z innego naszego rachunku
- jeśli po przekierowaniu coś się dzieje nie tak z przelewem, proszę odczekać kilkanaście minut i sprawdzić pocztę, tam dostaniemy dokładne dane jakie powinny się znaleźć w przelewie i możemy go wykonać sami po zalogowaniu do swojego konta w innym banku.
- Po wykonaniu przelewu wychodzącego na kwotę 1zł, otrzymamy automatycznie przelew zwrotny (nawet w weekend)
Kiedy nasze konto zostało już aktywowane, możemy zalogować się na nie. Login w postaci numerków otrzymaliśmy w tytule przelewu zwrotnego. Oczywiście możemy go sobie zmienić od razu po zalogowaniu na stronie t-mobilebankowe na coś typu: jankowalskiUSD1410

Po zalogowaniu na konto osobiste:
-Centrum produktów i klikamy "złóż wniosek (Otwórz rachunek)"
-Wybieramy rachunek walutowy i deklarujemy $
-Wybieramy kartę i wysyłkę tradycyjną (kurier kosztuje chyba 35zł!!)
-Czekamy max 14dni na kartę, czasem jest to 4dni czasem 10.
2)
OK. Mamy już konto w $$$$. Kupmy więc do niego dolary
-zakładamy konto: walutomat.pl (dane obowiązkowo muszą być identyczne jak na kontach z których lub na które będziemy przelewać pieniążki!)
-w zakładce "Mój walutomat" (górna belka) i dalej "wpłata" po lewej na górze po zalogowaniu, wybieramy jaką walutę będziemy przelewać, będą to zapewne PLN i na dole wybieramy z jakiego banku będziemy przelewać pieniążki np. mBank i otrzymujemy dokładny szablon przelewu jaki musimy zrealizować bez dokonywania zmian:
Numer konta w PLN: 60114011240000590XXXX0100 1
Bank: BRE Bank
Tytuł przelewu: WX8XX11WX
Nazwa odbiorcy: Currency One SA
Adres odbiorcy: ul. Szyperska 14 61-754 Poznań

- jeśli przelew zlecimy w godzinach 10-18 to na walutomacie zaksięgowana będzie wpłata po 2-4h.
- pieniążki dotarły, czas zlecić wymianę w zakładce "zlecenie wymiany". Pobawmy się na początek wymianą drobną kwota np. 10zł i nauczmy się jak działa walutomat.
a) podajemy ile PLN chcemy zamienić na USD i po jakim najdroższym kursie je ewentualnie kupimy. Możemy wybrać "dopasuj do istniejących ofert" i zwolni nas to z kalkulowania po jakim kursie chcemy kupić, wymiana nastąpi błyskawicznie. Możemy tez zerknąć w zakładce "Aktualne oferty" i wybrać kurs o kilka groszy niższy/wyższy od tego co widzimy aktualnie na samej górze listy po prawej stronie.
b) z mojego doświadczenia wynika, że sprzedając PLN (kupując USD) lepiej jest zaoferować 3.1002 niż 3.1000 i odwrotnie jeśli sprzedajemy USD (kupujemy PLN) to lepiej jest złożyć dyspozycję na 3.0998 niż 3.1000zł Jeśli nasza dyspozycja będzie taka sama jak już istniejąca, transakcja dojdzie do skutku najpierw tej osoby która zaoferowała kwotę wcześniej.
3)
OK. Mamy już USD, teraz możemy zlecić ich przelew na konto w aliorsync. Upewnijmy się, że w walutomat.pl podaliśmy konto walutowe USD a nie złotówkowe lub jakieś zupełnie jeszcze inne. Po potwierdzeniu przelewu, pieniążki powinny być również szybko jak widzimy w tabeli w linku wyżej.
4)
Mamy więc już USD na koncie w t-mobile Bank. Otrzymaliśmy od listonosza [b]kartę do płatności. Musimy ja aktywować i ewentualnie zmienić limity.
5)
Wchodzimy na aliexpress i kupujemy wypatrzony telefon: dokonujemy płatności kartą - NIE ROBIMY PRZELEWU. Podajemy dane z karty, numer, data ważności itp.
-jeśli coś nie działa, sprawdzamy czy karta jest aktywowana, sprawdzamy czy używamy właściwej karty, czy wpisaliśmy bezbłędnie wszystkie cyferki może to jest złotówkowa lub euro?
-Jeśli aliexpress odrzuca dalej płatność, odczekajmy troszkę, przelogujmy się, klaśnijmy i poskaczmy na lewej nodze, spróbujmy ponownie - powinno już się udać.
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 08:14   #4502
ZakupoAliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 63
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Mój zakup, śliczna chusta-apaszka Marilyn Monroe, jakość I klasa, świetna jakość, mięciutka, jakby muślin, nie jest szorstka jak wiele apaszek. Od zakupu do dotarcia minęło 3 tygodnie (ale długo trwała płatność z mego konta - wina banku).

http://www.aliexpress.com/item/MIX-o...720801340.html

Zaryzykowałam i kupiłam w ubiegłym tygodniu, teraz czekam na przesyłkę:

http://www.aliexpress.com/item/Free-...054024849.html

Edytowane przez ZakupoAliczka
Czas edycji: 2014-12-09 o 10:18
ZakupoAliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 09:24   #4503
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Lillian_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mogę się do was dołączyć? Od jakiegoś czasu zamawiam na ali i różnie to bywa Narazie mogę generalnie polecić te spodniczki http://www.aliexpress.com/item/2014-...021060024.html

jest zrobiona z materiału przyjemnego raczej nie sztucznego lekko się rozciąga jedyny mankament to ciut podnosi się do góry ale może tyko u mnie bo mnam szerokie biodra. zamówiłam dla siebie a potem też dla siostry jest dosyć krótka to typowe mini.
Wstawisz zdjęcie?
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 09:44   #4504
fil_86
Raczkowanie
 
Avatar fil_86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

dziś dostałam skarpety uniwersalne na rozmiar 37-38 polecam fajnie wyglądają nie są sztuczne od spodu są białe góra ma kolor

http://www.aliexpress.com/item/Multi...039055159.html

torebka też oki

http://www.aliexpress.com/snapshot/6...64501875108123
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04277.jpg (90,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04278.jpg (82,0 KB, 75 załadowań)
fil_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 09:50   #4505
fil_86
Raczkowanie
 
Avatar fil_86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

dziś dostałam skarpety uniwersalne na rozmiar 37-38 polecam fajnie wyglądają nie są sztuczne od spodu są białe góra ma kolor

http://www.aliexpress.com/item/Multi...039055159.html

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez fil_86 Pokaż wiadomość
dziś dostałam skarpety uniwersalne na rozmiar 37-38 polecam fajnie wyglądają nie są sztuczne od spodu są białe góra ma kolor

http://www.aliexpress.com/item/Multi...039055159.html

no nie mogę załadować fotek skarpet...ehh

Edytowane przez fil_86
Czas edycji: 2014-12-09 o 09:49
fil_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 10:46   #4506
natali_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziewczyny czy tylko u mnie od 3 dni nie można przeglądać stron na ali? pojawia się komunikat:
AliExpress needs oil to keep running!
All sites need some loving care. Just a little DIY from our engineers,
it won't take a minute...

I to a minute trwa już tyle czasu że zaraz oszaleję
natali_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 13:39   #4507
jolciaa171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Po ciężkich doświadczeniach z poprzednimi UGG dziś doszły mi nowe od innego sprzedawcy kupione 11,11, wysłane dopiero po ok 3 tygodniach od zapłaty, samam wysyłka trawałą nie wiecej jak 10dni. jestem bardzo zadowolona, są łądnie odszyte, rozmiar się zgadza, zamówiłam 8 24/24,5 ( moja stopa ma 24,5 cm) co ważne tym razem stwierdzam ze materiał z którego są wykonane to zamsz naturalny, napewno nie takie gatunkowo jak oryginały ale za ok 128zł to są idealne Przyszły w kartonie UGG wraz z workiem materiałowym, zapakowane byłył w foliowe reklamowiki UGG, każdy but z osobna. sprzedawcę polecały Hiszpanki na swojej grupie. z tego co widze to niestety juz niczego nie sprzedaje. http://www.aliexpress.com/snapshot/6329254902.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0056.jpg (82,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0055.jpg (81,8 KB, 49 załadowań)
jolciaa171 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 13:59   #4508
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez fil_86 Pokaż wiadomość
dziś dostałam skarpety uniwersalne na rozmiar 37-38 polecam fajnie wyglądają nie są sztuczne od spodu są białe góra ma kolor

http://www.aliexpress.com/item/Multi...039055159.html

torebka też oki

http://www.aliexpress.com/snapshot/6...64501875108123
ta torebka jest wieksza kolo a4 formatu?
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 14:15   #4509
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

mógłby mi ktos powiedzieć ile mam czasu od kliknięcia "kup" do zapłacenia za towar?
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:22   #4510
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Lillian_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mogę się do was dołączyć? Od jakiegoś czasu zamawiam na ali i różnie to bywa Narazie mogę generalnie polecić te spodniczki http://www.aliexpress.com/item/2014-...021060024.html

jest zrobiona z materiału przyjemnego raczej nie sztucznego lekko się rozciąga jedyny mankament to ciut podnosi się do góry ale może tyko u mnie bo mnam szerokie biodra. zamówiłam dla siebie a potem też dla siostry jest dosyć krótka to typowe mini.
Tez taka chciałam, ale bałam się, że powiększy mi dupę. Możesz dac zdjęcie na sobie? Jaki rozmiar nosisz i ile masz wzrostu?

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
mógłby mi ktos powiedzieć ile mam czasu od kliknięcia "kup" do zapłacenia za towar?
20 dni
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 15:52   #4511
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Zdjęcia majteczek.
http://www.aliexpress.com/item/Free-...592282521.html
Pamiętam, że kilka osób o nie pytało. Szły 3 tygodnie. Pasują na biodra do 90cm, mają niski stan, co widać na zdjęciach.
Nie śmierdzą, jakość bardzo dobra. Nie odbiegają od bielizny z sieciówek. Polecam
Więcej real zdjęć tutaj http://g02.a.alicdn.com/kf/UT8Q_LLXjhaXXagOFbXr.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0139.jpg (103,0 KB, 103 załadowań)
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy

Edytowane przez hailie21
Czas edycji: 2014-12-09 o 16:23
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 15:55   #4512
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Zdjęcia majteczek. Pamiętam, że kilka osób o nie pytało. Szły 3 tygodnie. Pasują na biodra do 90cm, mają niski stan, co widać na zdjęciach. Nie śmierdzą, jakość bardzo dobra. Polecam
Możesz podrzucic linka? Bo chyba przegapiłam
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 16:00   #4513
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Katja tyłka na pewno nie powiększy ma jakby "przedłużony stan" wzięłam kołor czarny bo wyszczuplający mam prawie 100 cm w biodrach i 158cm wzrostu zdjęcia postaram się dac niedługo ok?
__________________
Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane, Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukaja do mojego serca, Myślę sobie wtedy: może być wspanialej? Nosze w sobie życie które Bog mi daje !
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 16:03   #4514
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Lillian_ Pokaż wiadomość
Katja tyłka na pewno nie powiększy ma jakby "przedłużony stan" wzięłam kołor czarny bo wyszczuplający mam prawie 100 cm w biodrach i 158cm wzrostu zdjęcia postaram się dac niedługo ok?
Ok, poczekam, przed świętami i tak juz nie przyjdzie Chciałam zobaczyc, dokąd Ci sięga, bo wzrost mamy podobny.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 16:05   #4515
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Kolezanko lektura obowiazkowa zwłaszcza sposob 2

wszytko ładnie po dziecinnemu wyjasnione

http://telchina.pl/jak-placic-na-aliexpress-t2154.html

Sposób 2
Jak zminimalizować koszt zapłaty w $$ na aliexpress?

Autor:widmo82



T-mobile Usługi Bankowe(AliorSyn) konto osobiste i walutowe jest w 99% darmowe, płatne są przelewy międzynarodowe, ale w aliexpress wykonujemy płatność karta a nie przelew!
Aby móc założyć konto walutowe w pierwszej kolejności musimy założyć zwykłe konto rozliczane w złotówkach, które tak jak dewizowe nie kosztuje nas nawet jak nie dokonujemy na nim żadnych operacji.Warto dodać że to obecnie wedle różnych rankingów najlepsze konto w Polsce (najtańsze), które jest jedynym kontem na rynku oferującym bezwarunkowe „0 zł” za: prowadzenie konta, wydanie i użytkowanie karty debetowej, wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie oraz krajowe przelewy internetowe, w tym 10 przelewów natychmiastowych. Ponadto bank zwraca nam część kwoty wydanej na zakupy w internecie i płacąc kartą. Warto przemyśleć czy przy okazji nie zrobić go głównym kontem i pożegnać się z poprzednim drogim bankiem!.

walutomat.pl -korzystanie z walutomatu jest bezpłatne, jedynie 0.2% od transakcji płacimy co daje prowizję na dolarze w wysokości ok +0,6gr za 1$ (pól grosza)
1)
Wchodzimy na www.t-mobilebankowe.pl
- klikamy "załóż konto"
- wypełniamy wniosek założenia konta osobistego (najlepiej aby dane adresowe były zgodne z naszymi danymi w innym banku)
- zaznaczmy w opcjach chęć otrzymania karty do konta
- wybieramy aktywację konta z pomocą przelewu z innego naszego rachunku
- jeśli po przekierowaniu coś się dzieje nie tak z przelewem, proszę odczekać kilkanaście minut i sprawdzić pocztę, tam dostaniemy dokładne dane jakie powinny się znaleźć w przelewie i możemy go wykonać sami po zalogowaniu do swojego konta w innym banku.
- Po wykonaniu przelewu wychodzącego na kwotę 1zł, otrzymamy automatycznie przelew zwrotny (nawet w weekend)
Kiedy nasze konto zostało już aktywowane, możemy zalogować się na nie. Login w postaci numerków otrzymaliśmy w tytule przelewu zwrotnego. Oczywiście możemy go sobie zmienić od razu po zalogowaniu na stronie t-mobilebankowe na coś typu: jankowalskiUSD1410

Po zalogowaniu na konto osobiste:
-Centrum produktów i klikamy "złóż wniosek (Otwórz rachunek)"
-Wybieramy rachunek walutowy i deklarujemy $
-Wybieramy kartę i wysyłkę tradycyjną (kurier kosztuje chyba 35zł!!)
-Czekamy max 14dni na kartę, czasem jest to 4dni czasem 10.
2)
OK. Mamy już konto w $$$$. Kupmy więc do niego dolary
-zakładamy konto: walutomat.pl (dane obowiązkowo muszą być identyczne jak na kontach z których lub na które będziemy przelewać pieniążki!)
-w zakładce "Mój walutomat" (górna belka) i dalej "wpłata" po lewej na górze po zalogowaniu, wybieramy jaką walutę będziemy przelewać, będą to zapewne PLN i na dole wybieramy z jakiego banku będziemy przelewać pieniążki np. mBank i otrzymujemy dokładny szablon przelewu jaki musimy zrealizować bez dokonywania zmian:
Numer konta w PLN: 60114011240000590XXXX0100 1
Bank: BRE Bank
Tytuł przelewu: WX8XX11WX
Nazwa odbiorcy: Currency One SA
Adres odbiorcy: ul. Szyperska 14 61-754 Poznań

- jeśli przelew zlecimy w godzinach 10-18 to na walutomacie zaksięgowana będzie wpłata po 2-4h.
- pieniążki dotarły, czas zlecić wymianę w zakładce "zlecenie wymiany". Pobawmy się na początek wymianą drobną kwota np. 10zł i nauczmy się jak działa walutomat.
a) podajemy ile PLN chcemy zamienić na USD i po jakim najdroższym kursie je ewentualnie kupimy. Możemy wybrać "dopasuj do istniejących ofert" i zwolni nas to z kalkulowania po jakim kursie chcemy kupić, wymiana nastąpi błyskawicznie. Możemy tez zerknąć w zakładce "Aktualne oferty" i wybrać kurs o kilka groszy niższy/wyższy od tego co widzimy aktualnie na samej górze listy po prawej stronie.
b) z mojego doświadczenia wynika, że sprzedając PLN (kupując USD) lepiej jest zaoferować 3.1002 niż 3.1000 i odwrotnie jeśli sprzedajemy USD (kupujemy PLN) to lepiej jest złożyć dyspozycję na 3.0998 niż 3.1000zł Jeśli nasza dyspozycja będzie taka sama jak już istniejąca, transakcja dojdzie do skutku najpierw tej osoby która zaoferowała kwotę wcześniej.
3)
OK. Mamy już USD, teraz możemy zlecić ich przelew na konto w aliorsync. Upewnijmy się, że w walutomat.pl podaliśmy konto walutowe USD a nie złotówkowe lub jakieś zupełnie jeszcze inne. Po potwierdzeniu przelewu, pieniążki powinny być również szybko jak widzimy w tabeli w linku wyżej.
4)
Mamy więc już USD na koncie w t-mobile Bank. Otrzymaliśmy od listonosza [b]kartę do płatności. Musimy ja aktywować i ewentualnie zmienić limity.
5)
Wchodzimy na aliexpress i kupujemy wypatrzony telefon: dokonujemy płatności kartą - NIE ROBIMY PRZELEWU. Podajemy dane z karty, numer, data ważności itp.
-jeśli coś nie działa, sprawdzamy czy karta jest aktywowana, sprawdzamy czy używamy właściwej karty, czy wpisaliśmy bezbłędnie wszystkie cyferki może to jest złotówkowa lub euro?
-Jeśli aliexpress odrzuca dalej płatność, odczekajmy troszkę, przelogujmy się, klaśnijmy i poskaczmy na lewej nodze, spróbujmy ponownie - powinno już się udać.
Dzięki, już wszystko wiem. W każdym razie i tak nie skorzystam, bo mam tylko jedno konto - pln.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 16:14   #4516
fil_86
Raczkowanie
 
Avatar fil_86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez jolciaa171 Pokaż wiadomość
Po ciężkich doświadczeniach z poprzednimi UGG dziś doszły mi nowe od innego sprzedawcy kupione 11,11, wysłane dopiero po ok 3 tygodniach od zapłaty, samam wysyłka trawałą nie wiecej jak 10dni. jestem bardzo zadowolona, są łądnie odszyte, rozmiar się zgadza, zamówiłam 8 24/24,5 ( moja stopa ma 24,5 cm) co ważne tym razem stwierdzam ze materiał z którego są wykonane to zamsz naturalny, napewno nie takie gatunkowo jak oryginały ale za ok 128zł to są idealne Przyszły w kartonie UGG wraz z workiem materiałowym, zapakowane byłył w foliowe reklamowiki UGG, każdy but z osobna. sprzedawcę polecały Hiszpanki na swojej grupie. z tego co widze to niestety juz niczego nie sprzedaje. http://www.aliexpress.com/snapshot/6329254902.html

ehh jak ci zazdroszcze.. ja nie zdążyłam kupić u tego sprzedawcy i tak czekam że może wznowi sprzedaż a nie masz innych sprzedawców zapisanych od uggów polecanych przez hiszpanki bo ja nie fejsbukowa jestem

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
ta torebka jest wieksza kolo a4 formatu?

no może cała ta torebka jest wielkość a4, taka popierdułka na portfel kosmetyczkę wodę..

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

.
fil_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 16:17   #4517
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Możesz podrzucic linka? Bo chyba przegapiłam
Już http://www.aliexpress.com/item/Free-...592282521.html
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 16:28   #4518
fil_86
Raczkowanie
 
Avatar fil_86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

czy któraś zamawiała pierścionki?jak dobierałyście rozmiar?
fil_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 16:40   #4519
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Dzieki
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 17:49   #4520
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez fil_86 Pokaż wiadomość
czy któraś zamawiała pierścionki?jak dobierałyście rozmiar?
Ja kupowałam ale rozmairówka jest trudna. Raz trafilam 6 na naszą 13. Potem 6 okazała się za mała - pewnie nasza 12. Innym razem 7 okazała się naszą 13. A kolejnym 8 była większa jak nasza 15. Na szczęście nie były drogie więc łatwo opyliłam te niepasujące.
magza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:12   #4521
fil_86
Raczkowanie
 
Avatar fil_86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez magza Pokaż wiadomość
Ja kupowałam ale rozmairówka jest trudna. Raz trafilam 6 na naszą 13. Potem 6 okazała się za mała - pewnie nasza 12. Innym razem 7 okazała się naszą 13. A kolejnym 8 była większa jak nasza 15. Na szczęście nie były drogie więc łatwo opyliłam te niepasujące.
bo tak piszę ze sprzedawcami mój rozmiar to 6cm jak byłam u jubilera to powiedział że mój rozmiar to 13

1 sprzedawca zaproponował mi rozmiar 6 z tego linku

http://www.aliexpress.com/item/ROXI-...827443523.html

2 sprzedawca zaproponował mi rozmiar 9 z tego linku

http://www.aliexpress.com/item/ZYR07...688494083.html

3 sprzedawca zaproponował mi rozmiar 9 z tego linku

http://www.aliexpress.com/item/Hot-s...354422322.html
fil_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 18:20   #4522
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziewczyny czy przewalutowanie następuje w momencie kiedy wysyłam przelew, czyli według tego kursu jaki jest w tej chwili czy na jakimś późniejszym etapie?

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2014-12-09 o 18:27
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 19:00   #4523
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy przewalutowanie następuje w momencie kiedy wysyłam przelew, czyli według tego kursu jaki jest w tej chwili czy na jakimś późniejszym etapie?
O co pytasz o płatność kartą ?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez fil_86 Pokaż wiadomość
bo tak piszę ze sprzedawcami mój rozmiar to 6cm jak byłam u jubilera to powiedział że mój rozmiar to 13

1 sprzedawca zaproponował mi rozmiar 6 z tego linku

http://www.aliexpress.com/item/ROXI-...827443523.html

2 sprzedawca zaproponował mi rozmiar 9 z tego linku

http://www.aliexpress.com/item/ZYR07...688494083.html

3 sprzedawca zaproponował mi rozmiar 9 z tego linku

http://www.aliexpress.com/item/Hot-s...354422322.html
9 jest olbrzymia na polską 16. Bierz 6.5 albo 7 chyba będą najbezpieczniejsze.

Edytowane przez magza
Czas edycji: 2014-12-09 o 18:59
magza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 20:16   #4524
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziś przyszły cienie:

http://www.aliexpress.com/item/Free-...044631715.html

Sprawdzałam tylko na ręce i kolory przypadły mi do gustu, cienie wydają się być ok, nie wiem jak długo na oku wytrzymają - jutro wypróbuję.

Widzę w komentarzach, że często przychodzą pokruszone i mam szczęście bo u mnie żaden kolor nienaruszony, wszystko z nimi ok. To znaczy wszystko ok z cieniami ale opakowanie to jakaś porażka. Lusterko prowizorka - plastik, nie można się przejrzeć, ale i tak nie używam lusterek przy kosmetykach więc to nie ważne. Problemem jest natomiast zamykanie, a dokładniej otwieranie. Bardzo ciężko się otwiera i jak już się uda to lusterko z jednnej strony wypada wtedy je trzeba wepchnąć i dalej jest ok, ale ciężko się też zamyka i za każdym razem przy używaniu będzie to wkurzające...

Czy to się nadaje do jakiejś rekompensaty skoro cienie (a one najważniejsze wydają się być ok)?
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 21:06   #4525
Katka256
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 75
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez natali_s Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy tylko u mnie od 3 dni nie można przeglądać stron na ali? pojawia się komunikat:
AliExpress needs oil to keep running!
All sites need some loving care. Just a little DIY from our engineers,
it won't take a minute...

I to a minute trwa już tyle czasu że zaraz oszaleję
wyczyść ciasteczka i powinno być ok
Katka256 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 21:07   #4526
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Zdjęcia majteczek.
http://www.aliexpress.com/item/Free-...592282521.html
Pamiętam, że kilka osób o nie pytało. Szły 3 tygodnie. Pasują na biodra do 90cm, mają niski stan, co widać na zdjęciach.
Nie śmierdzą, jakość bardzo dobra. Nie odbiegają od bielizny z sieciówek. Polecam
Więcej real zdjęć tutaj http://g02.a.alicdn.com/kf/UT8Q_LLXjhaXXagOFbXr.jpg
ladne , ale dosyc male .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 22:12   #4527
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy przewalutowanie następuje w momencie kiedy wysyłam przelew, czyli według tego kursu jaki jest w tej chwili czy na jakimś późniejszym etapie?
zalezy jaka karta placisz...
np jak zakupowa walutowa mbanku to przelicza ci po koszcie jaki ma mbank na dany dzien usd
jak taka do konta zwykla czyli placisz w pln to musisz liczyc kurs w danym dniu oraz po czasie ok tygodnia jeszcze kilka groszy zejdzie ci z karty
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 22:16   #4528
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Katka256 Pokaż wiadomość
wyczyść ciasteczka i powinno być ok
U mnie to nie zadziałało. Spróbuję później jeszcze inną przegladarkę wgrać i przetestować.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 23:10   #4529
Kissulka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kissulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 295
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Zamówiłam rattan balls. Mam nadzieję, że szybko przyjdą
Kissulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 06:34   #4530
jolciaa171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez fil_86 Pokaż wiadomość
ehh jak ci zazdroszcze.. ja nie zdążyłam kupić u tego sprzedawcy i tak czekam że może wznowi sprzedaż a nie masz innych sprzedawców zapisanych od uggów polecanych przez hiszpanki bo ja nie fejsbukowa jestem

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------




no może cała ta torebka jest wielkość a4, taka popierdułka na portfel kosmetyczkę wodę..

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

.


Napisze dziś do sprzedawcy czy nie otworzył przypadkiem nowego sklepu, niestety nikogo innego od UGG nie mam godnego polecenia, sama kiedys kupowałam UGG z polecenia ale miał mało komentów, dziewczynie z grupy przyszły skórzane a mi strasznie lipne z okropnego materiału nawet nie przypominającego skóry;/
jolciaa171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 18:18:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.