Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;) - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-03-11, 14:32   #4501
doru¶
Zadomowienie
 
Avatar doru¶
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/£omianki
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

ha, a pomy¶lcie co ja mam gdy na fitnesie spoci mi siê g³owa....i zaczyna siê ulatniaæ Nerill Ale ja siê tym nie przejmuje bo czêsto i gêsto niektóre panie puszczaj± b±ki z wysi³ku...wiêc mój Neril to piku¶
__________________
Wiele dziewczyn krêpuje pojawiaæ siê na ulicy z nie umalowan± twarz±. Za to z krzywymi nogami chodz± jak gdyby nigdy nic.
doru¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:34   #4502
Maxon
Raczkowanie
 
Avatar Maxon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Nonono..ale sie panie rozpisa³y)na tema t w³ó¶ó d³u¿szych czy krótszych...Hhmmm..no ja mam takie zdnie..ze ani to niemê¶kie ani te zspecjalnie me¶kie..poprostu facet lepiej wygl±da jjak ma troche w³osów na g³ówie a nie ³ysy jak pieñ..takie np.jak ja..a co do w³osówew na klacie..sam mam troche..ale nie przepadam za nimi..i zawsze na lato staram sie ich pozzbyyc..no chyba ze wj±tkowo jaka¶ moja pani...lubi b±d¼ nielubi..to wtedy jest jak chce..ale nieprzepadamm....to jest i moze meskie..ale..bardizje sie poci..ca³owac w³osy tez chyba nie fajnie..a pod t-shirtem i tak nie widaæ..a jak rozpiêta koszula..to chyba wwoe bez albo ledwo ledwo...
Maxon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:37   #4503
SunGirl21
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez doru¶ Poka¿ wiadomo¶æ
ha, a pomy¶lcie co ja mam gdy na fitnesie spoci mi siê g³owa....i zaczyna siê ulatniaæ Nerill Ale ja siê tym nie przejmuje bo czêsto i gêsto niektóre panie puszczaj± b±ki z wysi³ku...wiêc mój Neril to piku¶
Dok³adnie tak hahaha ja dzi¶ te¿ lece na fitness ale ju¿ bez nerila zaaplikuje go po powrocie przed snem...bo mam wra¿enie ¿e wtedy lepiej dzia³a, i je¿eli mi sie uda cykne zdjêcie moim antenkom i wam poka¿e co neril potrafi

Edytowane przez SunGirl21
Czas edycji: 2009-03-11 o 14:38
SunGirl21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:42   #4504
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez doru¶ Poka¿ wiadomo¶æ
ha, a pomy¶lcie co ja mam gdy na fitnesie spoci mi siê g³owa....i zaczyna siê ulatniaæ Nerill Ale ja siê tym nie przejmuje bo czêsto i gêsto niektóre panie puszczaj± b±ki z wysi³ku...wiêc mój Neril to piku¶


__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:44   #4505
SunGirl21
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

uda³o mi sie jak narazie je uchwycic tylko na czubku g³owy...ale mam takich mase na ca³ej g³owie ahhh kocham cie neril..hihih
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00953.jpg (31,4 KB, 77 za³adowañ)
SunGirl21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:50   #4506
doru¶
Zadomowienie
 
Avatar doru¶
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/£omianki
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez SunGirl21 Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie tak hahaha ja dzi¶ te¿ lece na fitness ale ju¿ bez nerila zaaplikuje go po powrocie przed snem...bo mam wra¿enie ¿e wtedy lepiej dzia³a, i je¿eli mi sie uda cykne zdjêcie moim antenkom i wam poka¿e co neril potrafi
Ja nak³adam Neril po powroci z fitnessu, ale nastêpnego dnia i tak go czuæ jak æwicze

Cytat:
Napisane przez SunGirl21 Poka¿ wiadomo¶æ
uda³o mi sie jak narazie je uchwycic tylko na czubku g³owy...ale mam takich mase na ca³ej g³owie ahhh kocham cie neril..hihih
fajne masz antenki. Ja mo¿ê swoim te¿ zrobie zdjêcie
__________________
Wiele dziewczyn krêpuje pojawiaæ siê na ulicy z nie umalowan± twarz±. Za to z krzywymi nogami chodz± jak gdyby nigdy nic.
doru¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:55   #4507
SunGirl21
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez doru¶ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nak³adam Neril po powroci z fitnessu, ale nastêpnego dnia i tak go czuæ jak æwicze



fajne masz antenki. Ja mo¿ê swoim te¿ zrobie zdjêcie
Zrób zrób...
SunGirl21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 14:58   #4508
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez doru¶ Poka¿ wiadomo¶æ
ha, a pomy¶lcie co ja mam gdy na fitnesie spoci mi siê g³owa....i zaczyna siê ulatniaæ Nerill Ale ja siê tym nie przejmuje bo czêsto i gêsto niektóre panie puszczaj± b±ki z wysi³ku...wiêc mój Neril to piku¶

Edytowane przez pani-jesieñ
Czas edycji: 2009-03-11 o 15:03
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:08   #4509
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 3 728
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Jantar nie ¶mierdzi? O, muszê mu siê przyjrzeæ
Wg mnie jantar ¶mierdzi . Mo¿e nie tak jak seboradin, ale ma do¶æ intensywny, taki mêski zapach.

Motylek ¶winka zaje¿asta . Specjalnie j± tak odpicowa³a¶ do zdjêcia czy zawsze taka uczesana chodzi, z grzywk± na bakier?

Ja jeszcze wtr±cê swoje 3 grosze do dyskusji o mêskich w³osach. Ja nie mogê przej¶æ obojêtnie ko³o faceta z d³ugimi, zadbanymi dredami . Jak widzê takiego to dos³ownie g³upiejê
aeronauta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:16   #4510
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

O, widzê,¿e tutaj trwa dyskusja nt najbardziej znienawidzonego przez T¿ kosmetyku -toniku Neril ja teraz robiê drugie podej¶cie- psikam w³osy od razu po myciu a pó¼niej duuu¿o pachn±cej od¿ywki w sprayu na ca³e w³osy i jest nie¼le. Na razie nie wiem, czy Neril w ogóle dzia³a, ale wychodzê z za³o¿enia, ¿e co¶, co tak okrutnie ¶mierdzi, musi dzia³aæ. (przypomnia³ mi siê w³a¶nie pewien popularny w±tek o "sposobie na piêkne w³osy" )

A zapach benzyny jest ¶wietny! Kocham jeszcze zapach siarki z zapa³ek.
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:37   #4511
doru¶
Zadomowienie
 
Avatar doru¶
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/£omianki
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
O, widzê,¿e tutaj trwa dyskusja nt najbardziej znienawidzonego przez T¿ kosmetyku -toniku Neril ja teraz robiê drugie podej¶cie- psikam w³osy od razu po myciu a pó¼niej duuu¿o pachn±cej od¿ywki w sprayu na ca³e w³osy i jest nie¼le. Na razie nie wiem, czy Neril w ogóle dzia³a, ale wychodzê z za³o¿enia, ¿e co¶, co tak okrutnie ¶mierdzi, musi dzia³aæ. (przypomnia³ mi siê w³a¶nie pewien popularny w±tek o "sposobie na piêkne w³osy" )

A zapach benzyny jest ¶wietny! Kocham jeszcze zapach siarki z zapa³ek.
Zapach sireczki i ja uwielbiam kiedy¶ jak by³am ma³a namiêtnie liza³am te boki (draski?) na pude³kach zapa³ek.

Ja próbuje Narila zabijaæ liliputzem ale marne efekty
__________________
Wiele dziewczyn krêpuje pojawiaæ siê na ulicy z nie umalowan± twarz±. Za to z krzywymi nogami chodz± jak gdyby nigdy nic.
doru¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 15:42   #4512
rubinka123
Raczkowanie
 
Avatar rubinka123
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 346
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Motylek - cudny zwierz

Ja uwielbiach zapan benzyny i siarki... i spalin samochodowych
__________________
Walka o zdrowe i piêkne w³osy part 2


Who is it?
rubinka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:04   #4513
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

A ja obowi±zkowo w±cham ³apki mojego psa, bo to lubi i te ³apki maj± taki ¶mieszny smrodek a co do samochodowych spalin, to zale¿y. nie lubiê ich jak stojê na ruchliwym skrzy¿owaniu. ale np. zapach p³ynu do skpryskiwaczy w samochodzie uwa¿am za wielce interesuj±cy.
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:07   #4514
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
A ja obowi±zkowo w±cham ³apki mojego psa, bo to lubi i te ³apki maj± taki ¶mieszny smrodek a co do samochodowych spalin, to zale¿y. nie lubiê ich jak stojê na ruchliwym skrzy¿owaniu. ale np. zapach p³ynu do skpryskiwaczy w samochodzie uwa¿am za wielce interesuj±cy.
dok³adnie

Ja od wczoraj nic nie robie z w³osami. Dzi¶ sie nawet nie czesa³am. Jestem u Tz i nie mam skrzypu, nie mam belissy, o ja biedna
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:28   #4515
SunGirl21
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
dok³adnie

Ja od wczoraj nic nie robie z w³osami. Dzi¶ sie nawet nie czesa³am. Jestem u Tz i nie mam skrzypu, nie mam belissy, o ja biedna
A mo¿ecie mi powiedzieæ od czego jest skrót "T¯" wiem ¿e zwrot ten okre¶la waszego faceta ale dlaczego akurat inicja³y t¿??
SunGirl21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:38   #4516
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez SunGirl21 Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿ecie mi powiedzieæ od czego jest skrót "T¯" wiem ¿e zwrot ten okre¶la waszego faceta ale dlaczego akurat inicja³y t¿??
T¯ to towarzysz zycia
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:39   #4517
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

My¶la³am, ¿e bêdê rzadziej pojawiaæ siê na Wiza¿u, bo ten wygl±d doprowadza mnie do sza³u, ale có¿, chyba jestem uzale¿niona

Zobaczy³am ostatnio w KWC olejek do w³osów Himalaya Herbals z aml± i ró¿nymi innymi zio³ami i oczywi¶cie polecia³am zaraz kupiæ Kosztowa³ 17 z³, wiêc wychodzi sporo taniej ni¿ jakbym mia³a zamawiaæ z neta. Teraz siedzê z nim na g³owie, zobaczymy, czy co¶ jest wart.

Trochê z opó¼nieniem siê w³±czam, ale dla mnie nie ma nic piêkniejszego ni¿ facet o d³ugich, baaaardzo jasnych blond (w zasadzie bia³ych) w³osach Nawet znam takiego jednego Ale ³ysi (byle nie dresiarze) czy krótkow³osi te¿ mog± byæ. Zale¿y co komu pasuje. Byle nie dready. Nie przeszkadzaj± mi, nie brzydzê siê ich, ale po prostu mi siê nie podobaj±
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:43   #4518
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ

Zobaczy³am ostatnio w KWC olejek do w³osów Himalaya Herbals z aml± i ró¿nymi innymi zio³ami i oczywi¶cie polecia³am zaraz kupiæ Kosztowa³ 17 z³, wiêc wychodzi sporo taniej ni¿ jakbym mia³a zamawiaæ z neta. Teraz siedzê z nim na g³owie, zobaczymy, czy co¶ jest wart.

Trochê z opó¼nieniem siê w³±czam, ale dla mnie nie ma nic piêkniejszego ni¿ facet o d³ugich, baaaardzo jasnych blond (w zasadzie bia³ych) w³osach Nawet znam takiego jednego Ale ³ysi (byle nie dresiarze) czy krótkow³osi te¿ mog± byæ. Zale¿y co komu pasuje. Byle nie dready. Nie przeszkadzaj± mi, nie brzydzê siê ich, ale po prostu mi siê nie podobaj±

hahaha, jak by³am ma³a, mia³am 12 lat to by³am zakochana w Angelo z kelly family,bleee on taki okropny;/

napisz jak sie sprawdzi olejek
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:01   #4519
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Jejku jejku jeden dzien mnie nie by³o a wy tu tyle napisa³y¶cie.oh.
co do zapachów to tez lubie benzyne i siarke z palonych zapa³ek, hihi. moja kolezanka lubi zapach palonych opon(zwlaszcza tych autobusie)
Neril juz mi nie przeszkadza. Domownicy czasem marudz± ze cos smierdzi ale wtedy udaje ze nie wiem o co chodzi Musze wam powiedziec ze jestem bardzo zadowolona z dzia³ania tego nerila, dzis mija 5 tyg wcirania i mam prawie drug± grzywke i pe³no antenek, nie mierze szybkosci wzrostu w³osów, wiec tego nie moge okreslic ale go³ym okiem widac ze jest wiecej w³osów czuje, ze moja przygoda z nerilem potrwa d³uzej
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 17:02   #4520
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 2 219
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez Finlora Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy na klacie Nigdy w zyciu Taki g±szcz wystaj±cy z rozpiêtej koszuli...
Ja tez podzielam twoja opiniê, nie wyobra¿am u swojego t¿-a z w³osami na klacie-ble, a tak g³aciutki mo¿na wyca³owaæ, wyg³askaæ -tak estetycznie .
W³osy wystaj±ce zza koszuli dla mnie oble¶nie wygl±daj±-brrrrrrrrrrr - to silniejsze ode mnie nic nie poradzê.
W³osy na g³owie mia³ w ¶redniej szkole d³ugie i krêcone, teraz nosi krótko przystrzy¿one-ja strzy¿ê mimo,¿e ma kruczo czarne i juz siê nie krêc±.
Ale jak widaæ ka¿da z nas co¶ innego lubi
__________________
Zapuszczam, nie farbujê i wzorowo pielêgnujê loki ju¿ od 26.12.2007 r.




Edytowane przez kosmarka
Czas edycji: 2009-03-11 o 17:05
kosmarka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:05   #4521
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 1 541
GG do trinee
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez aeronauta Poka¿ wiadomo¶æ
Wg mnie jantar ¶mierdzi . Mo¿e nie tak jak seboradin, ale ma do¶æ intensywny, taki mêski zapach.
Jak dla mnie Jantar nie ¶mierdzi, w sumie to nik³y ten zapach. Neril "bije na g³owê". Chocia¿ mo¿na siê przyzwyczaiæ. Ja nie zawsze my³am po nim w³osy.

Faceci z d³ugimi w³osami wygl±daj± ok. Ale je¶li nie dbaj± o nie- rzadko myj±, nie czesz± to ju¿ tragedia.

Motylek- super ¶winka
trinee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:09   #4522
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 529
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez rubinka123 Poka¿ wiadomo¶æ

Ja uwielbiach zapan benzyny i siarki... i spalin samochodowych
A ja z kolei rozpuszczalnika do farb
Do Seboradinu ju¿ siê przyzwyczai³am. Nie dra¿ni mnie ten zapach, ale perfumy to te¿ nie s± Moja poduszka przesi±k³a tym zapachem, ale jest delikatniejszy i podoba mi siê
Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Poka¿ wiadomo¶æ
Neril juz mi nie przeszkadza. Domownicy czasem marudz± ze cos smierdzi ale wtedy udaje ze nie wiem o co chodzi
U mnie tak samo - pytania czym siê tak wysmarowa³a¶, ¿e tak ¶mierdzi, a fuuj ¦mierdzi, ale mo¿e podzia³a. Wczoraj zauwa¿y³am kilka króciutkich w³osów na linii czo³a, ale tylko na jednej stronie.
aanika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:24   #4523
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Trochê z opó¼nieniem siê w³±czam, ale dla mnie nie ma nic piêkniejszego ni¿ facet o d³ugich, baaaardzo jasnych blond (w zasadzie bia³ych) w³osach Nawet znam takiego jednego Ale ³ysi (byle nie dresiarze) czy krótkow³osi te¿ mog± byæ. Zale¿y co komu pasuje. Byle nie dready. Nie przeszkadzaj± mi, nie brzydzê siê ich, ale po prostu mi siê nie podobaj±
Orlando Bloom jako Legolas?
A ja lubiê mêskich mê¿czyzn, niewa¿ne, czy maj± krótkie czy dlugie w³osy (z d³ugow³osych to np. Josh Holloway). Mój t¿ ma krótkie w³osy (czêsto goli siê na ³yso), ale w ka¿dym wydaniu na pewno tak samo by mi siê podoba³
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:27   #4524
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Widzê, ¿e rozmawiacie na dwa moje ulubione tematy- w³osy i faceci A d³ugow³osi faceci to moje zboczenie od zawsze Zawsze na ulicy ogl±dam siê za d³ugow³osymi. Najlepiej takimi, którzy maj± swoje w³osy falowane. No i nosz± glany itd. Mój typ od zawsze
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:39   #4525
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 26 565
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez Finlora Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tak dla pewno¶ci - to o ten Neril chodzi?
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p14321-Neri..._wlosow_200_ml
teraz jak zobaczylam opakowanie zajarzy³am, mia³am to kiedys, ale jak bylam jeszcze w liceum (czyli dawno temu) nie pamietam juz jak dzia³al

Cytat:
Napisane przez aeronauta Poka¿ wiadomo¶æ

Motylek ¶winka zaje¿asta . Specjalnie j± tak odpicowa³a¶ do zdjêcia czy zawsze taka uczesana chodzi, z grzywk± na bakier?
jesli mam byc szczera to wiele nie musia³am poprawiac przy jego fryzurze, tylko rozczesac zeby bylo ladnie.
Grzywke zazwyczaj mu przycinam, bojak biega spada mu na oczy a kitki nie lubi

i w ogole dziêkuje Wam wszystkim za takie mile s³owa dotycz±ce Czandorka.
Mam jeszcze drug± swinke d³ugow³os± z lokami ale po chorobie niestety nie wrócila do pe³nej formy, jednak mam fotki sprzed jakby ktos chcia³

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
A d³ugow³osi faceci to moje zboczenie od zawsze Zawsze na ulicy ogl±dam siê za d³ugow³osymi. Najlepiej takimi, którzy maj± swoje w³osy falowane. No i nosz± glany itd. Mój typ od zawsze
mo¿emy podaæ sobie rêce
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze siê kiedy¶ spotkamy...
motylek1007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:41   #4526
pipi1984
Raczkowanie
 
Avatar pipi1984
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ********
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez kosmarka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tez podzielam twoja opiniê, nie wyobra¿am u swojego t¿-a z w³osami na klacie-ble, a tak g³aciutki mo¿na wyca³owaæ, wyg³askaæ -tak estetycznie .
W³osy wystaj±ce zza koszuli dla mnie oble¶nie wygl±daj±-brrrrrrrrrrr - to silniejsze ode mnie nic nie poradzê.
W³osy na g³owie mia³ w ¶redniej szkole d³ugie i krêcone, teraz nosi krótko przystrzy¿one-ja strzy¿ê mimo,¿e ma kruczo czarne i juz siê nie krêc±.
Ale jak widaæ ka¿da z nas co¶ innego lubi
Witam.
Czytuje Was juz dlugi czas i pierszy raz glos zabieram a tu odrazu taki offtop: Ale nic to. Wkoncu wlosy na klacie TZ to tez temat wlosowy Tez nie lubie wlochatych klat, ale moj Tz niezwykle mocno obdarzony "futerkiem" za nic wydepilowac sie nie chce :/ Twierdzi ze: 1.jest to niemeskie, po2. po depilacji urosna mu dluzsze i gestsze wlosy. Ehhh. Faceci...

A tak z innej beczki, niewiem czy u Was to czytalam, czy na jakims innym wlosowym, ale wtajemniczone napewno wiedza, jakiej firmy jest Kokosek do wcierania do wlosow? I czy jest w KWC? Pytam dlatego, bo ze wzgledu na to, iz mieszkam za granica, nie moge nabyc tych super mikstur o ktorych piszecie. A tu nagle dzis w drogerii udezyl mnie widok jakiegos specyfiku na przyspieszenie wzrostu wlosa o nazwie Kokos. Zastanawiam sie czy to to.
Goraco pozdrawiam!! :roll eyes:
__________________
Jestem jak ka¿dy inny cz³owiek
Czasem swych b³êdów nie¶wiadoma
Przychodzê swym ciep³em siê podzieliæ
Zostawiam zgliszcza...


Edytowane przez pipi1984
Czas edycji: 2009-03-11 o 17:42 Powód: literowki
pipi1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:52   #4527
rubinka123
Raczkowanie
 
Avatar rubinka123
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 346
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez pipi1984 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.
Czytuje Was juz dlugi czas i pierszy raz glos zabieram a tu odrazu taki offtop: Ale nic to. Wkoncu wlosy na klacie TZ to tez temat wlosowy Tez nie lubie wlochatych klat, ale moj Tz niezwykle mocno obdarzony "futerkiem" za nic wydepilowac sie nie chce :/ Twierdzi ze: 1.jest to niemeskie, po2. po depilacji urosna mu dluzsze i gestsze wlosy. Ehhh. Faceci...

A tak z innej beczki, niewiem czy u Was to czytalam, czy na jakims innym wlosowym, ale wtajemniczone napewno wiedza, jakiej firmy jest Kokosek do wcierania do wlosow? I czy jest w KWC? Pytam dlatego, bo ze wzgledu na to, iz mieszkam za granica, nie moge nabyc tych super mikstur o ktorych piszecie. A tu nagle dzis w drogerii udezyl mnie widok jakiegos specyfiku na przyspieszenie wzrostu wlosa o nazwie Kokos. Zastanawiam sie czy to to.
Goraco pozdrawiam!! :roll eyes:
Ja kokoskiem nazywam olej kokosowy ... o to Ci chodzi?
__________________
Walka o zdrowe i piêkne w³osy part 2


Who is it?
rubinka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:55   #4528
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomo¶ci: 2 159
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Motylek ¶wietna ¶winka, jestem fank± ¶winek morszczanek

ale mówiê siostrze choæ, patrz, ¶winka w³osomaniaczka a ona :" ej a co ona pokrzywê zajada?"

co do facetowskich hairów - lepiej d³u¿sze na g³owie, ni¿ na klacie, jak dla mnie :P
Eloska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:01   #4529
pipi1984
Raczkowanie
 
Avatar pipi1984
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ********
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)


O co mi dokladnie chodzi to sama niewiem :\ Domyslam sie ze olej kokosowy ma konsystencje oleju (jakiez to odkrywcze ), kosmetyk ktory widzialam mial nieco bardziej stala konsystencje. Widac nie czytalam uwaznie i mialam o tym kokosku bledne wyobrazenie. A juz myslalm, ze trafilam na sprawdzone cudenko wlosowe
Mimo wszystko pobiegne jutro do drogerii, poczytam sklad i zaryzykuje.
__________________
Jestem jak ka¿dy inny cz³owiek
Czasem swych b³êdów nie¶wiadoma
Przychodzê swym ciep³em siê podzieliæ
Zostawiam zgliszcza...

pipi1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:07   #4530
rubinka123
Raczkowanie
 
Avatar rubinka123
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 346
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez pipi1984 Poka¿ wiadomo¶æ

O co mi dokladnie chodzi to sama niewiem :\ Domyslam sie ze olej kokosowy ma konsystencje oleju (jakiez to odkrywcze ), kosmetyk ktory widzialam mial nieco bardziej stala konsystencje. Widac nie czytalam uwaznie i mialam o tym kokosku bledne wyobrazenie. A juz myslalm, ze trafilam na sprawdzone cudenko wlosowe
Mimo wszystko pobiegne jutro do drogerii, poczytam sklad i zaryzykuje.
Olej kokosowy ma konsystencjê sta³±
Jest sprzedawany w s³oiczkach. W Polsce mo¿na go kupiæ w sklepach ze zdrow± ¿ywno¶ci±. Jest ca³y w±tek na temat oleju kokosowego
__________________
Walka o zdrowe i piêkne w³osy part 2


Who is it?
rubinka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.